Oglądasz serwis w wersji demonstracyjnej. Możesz zobaczyć jak dodawać i relacjonować testowe mecze. Zaloguj się używając prawdziwych danych i odkryj wszystkie możliwości prowadzenia relacji na żywo. Do prawdziwego serwisu możesz wrócić tutaj.

Zmiany w klubowych kadrach 2022


  • KKS II Kalisz

    Hiszpański Fabian

    Arka II Gdynia
  • Radkowski Adam

    Centra Ostrów Wielkopolski
  • Antczak Tomasz

    Czarni Dobrzyca
  • Baran Mateusz

    Czarni Dobrzyca
  • Baranowski Jakub

    Czarni Dobrzyca
  • Ciesielski Matreusz

    Czarni Dobrzyca
  • Dłużak Mikołaj

    Czarni Dobrzyca
  • Frąckowiak Patryk

    Czarni Dobrzyca
  • Gogulski Szymon

    Czarni Dobrzyca
  • Janik Mateusz

    Czarni Dobrzyca
  • Klamecki Mikołaj

    Czarni Dobrzyca
  • Kokociński Maciej

    Czarni Dobrzyca
  • Kot Nikodem

    Czarni Dobrzyca
  • Kowalski Gracjan

    Czarni Dobrzyca
  • Krzyżaniak Damian

    Czarni Dobrzyca
  • Maniak Mateusz

    Czarni Dobrzyca
  • Marciniak Mateusz

    Czarni Dobrzyca
  • Matłoka Mateusz

    Czarni Dobrzyca
  • Matyjasik Hubert

    Czarni Dobrzyca
  • Młynarczyk Krystian

    Czarni Dobrzyca
  • Orpel Szymon

    Czarni Dobrzyca
  • Parysek Antoni

    Czarni Dobrzyca
  • Poczta Wiktor

    Czarni Dobrzyca
  • Politowicz Jacek

    Czarni Dobrzyca
  • Prusak Arkadiusz

    Czarni Dobrzyca
  • Prusak Remigiusz

    Czarni Dobrzyca
  • Ulka Piotr

    Czarni Dobrzyca
  • Wasielewski Jacek

    Czarni Dobrzyca
  • Wasielewski Jakub

    Czarni Dobrzyca
  • Wichłacz Łukasz

    Czarni Dobrzyca
  • Wikary Kamil

    Czarni Dobrzyca
  • Wlekliński Piotr

    Czarni Dobrzyca
  • Radwański Jakub

    Górnik Konin
  • Górnik Konin

    Kacper Karbowy

  • Górnik Konin

    Adrian Pytlik

  • Górnik Konin

    Mikołaj Karbowy

  • Górnik Konin

    Igor Ludwiczak

  • Górnik Konin

    Marcel Woszczyński

  • Czerwiński Igor

    Górnik Konin
  • Demianenko Danylo

    Górnik Konin
  • Głocki Damian

    Górnik Konin
  • Kozak Mateusz

    Górnik Konin
  • Staszak Kacper

    Górnik Konin
  • Tokarski Wojciech

    Górnik Konin
  • Górnik Konin

    Patryk Jezierski

  • Górnik Konin

    Damian Nykiel

  • Górnik Konin

    Paweł Górniak

  • Frysiak Błażej

    Huragan Pobiedziska
  • Maciejewski Michał

    Huragan Pobiedziska
  • Misiur Antoni

    Huragan Pobiedziska
  • Huragan Pobiedziska

    Niedzielski Adam

    Huragan Pobiedziska
  • Huragan Pobiedziska

    Szymon Włodarczyk

  • Huragan Pobiedziska

    Hubert Kaptur

  • Victoria Września

    Olivier Strosin

    Huragan Pobiedziska
  • Dobosz Oliwier

    Iskra Szydłowo
  • Rodrigues freitas silva Yago

    Iskra Szydłowo
  • Iskra Szydłowo

    Szwedek Wojciech

  • Iskra Szydłowo

    Szymon Czepnik

  • Iskra Szydłowo

    Jakub Nizio

  • Iskra Szydłowo

    Anjos da silva Marlilson

  • Kotwica Kórnik

    Jakub Solarek

    Iskra Szydłowo
  • Unia Swarzędz

    Świergiel Mateusz

    Iskra Szydłowo
  • Victoria Września

    Jankowski Mikołaj

    Jarota Jarocin
  • Arka Gdynia

    Gordillo benitez Nestor jesus

    KKS II Kalisz
  • Dymbiński Miłosz

    KKS II Kalisz
  • Siewiera Nikodem

    KKS II Kalisz
  • KKS II Kalisz

    Kaczynski Sebastian

  • Bora Szymon

    KKS II Kalisz
  • Głowacki Dawid

    KKS II Kalisz
  • Sornat Szymon

    KKS II Kalisz
  • Szczepaniak Wiktor

    KKS II Kalisz
  • KKS II Kalisz

    Tomaszewski Kacper

  • KKS II Kalisz

    Kowalski Emil

    KKS II Kalisz
  • KKS II Kalisz

    Ratajczyk Martin

    KKS II Kalisz
  • KKS II Kalisz

    Lebioda Alex

  • KKS II Kalisz

    Michał Budka

  • KKS II Kalisz

    Chojnowski Jakub

  • KKS II Kalisz

    Bednarek Antoni

  • KKS II Kalisz

    Tomasz Hołota

  • KKS II Kalisz

    Szymon Czajor

  • Górski Mateusz

    KKS II Kalisz
  • Przywecki Kamil

    KKS II Kalisz
  • KKS II Kalisz

    Antonio Segura gonzalez

  • Warta Międzychód

    Magdziński Kacper

    Kluczevia Stargard
  • Korona Piaski

    Derwich Adrian

    Korona Piaski
  • Janowski Alan

    Korona Piaski
  • Kurzyński Mateusz

    Korona Piaski
  • Tomowiak Kamil

    Korona Piaski
  • Korona Piaski

    Jakub Naskrent

  • Korona Piaski

    Tobiasz Szymczak

  • Sokół Sieniawa

    Kunicki Eryk

    Korona Piaski
  • Kotwica Kórnik

    Jakub Kozłowski

  • Kotwica Kórnik

    Miłosz Wódecki

  • Kotwica Kórnik

    Eryk Wlaźlak

  • Prosna Chocz-Kwileń

    Oskar Pawłowski

  • Kubczyk Patryk

    LKS Gołuchów
  • Marciniak Nikodem

    LKS Gołuchów
  • LKS Gołuchów

    Dawid Krzyżaniak

  • Warta Sieradz

    Morkowski Filip

    LKS Gołuchów
  • Mieszko Gniezno

    Dawid Piskuła

  • Mieszko Gniezno

    Hubert Walerjańczyk

  • Wolkiewicz Krzysztof

    Mieszko Gniezno
  • KKS II Kalisz

    Łydkowski Paweł

    MKP Pogoń II Siedlce
  • Nielba Wągrowiec

    Gracjan Łęt

  • Nielba Wągrowiec

    Rafał Rajch

  • Szygenda Mikołaj

    Nielba Wągrowiec
  • Ziółkiewicz Nikodem

    Nielba Wągrowiec
  • Pelikan Niechanowo

    Słomczewski Mikołaj

    Nielba Wągrowiec
  • Frąckowiak Józef

    Obra Kościan
  • Jędraszyk Mikołaj

    Obra Kościan
  • Mroziński Kacper

    Obra Kościan
  • Potocki Adam

    Obra Kościan
  • Szczeszek Mikołaj

    Obra Kościan
  • Obra Kościan

    Tylczyński Filip

  • Obra Kościan

    Waliszewski Michał

  • Brych Jakub

    Obra Kościan
  • Wojciechowski Mateusz

    Obra Kościan
  • Obra Kościan

    Bartłomiej Raba

  • Obra Kościan

    Wiktor Król

  • KKS II Kalisz

    Radzewicz Marcin

    Odra Wodzisław Śląski
  • Wilki Wilczyn

    Górecki Adrian

  • Jaroszewski Kamil

    Olimpia Koło
  • Olimpia Koło

    Sobieraj Krystian

  • Kołodziejek Wiktor

    Olimpia Koło
  • Olimpia Koło

    Jakub Dębowski

  • Olimpia Koło

    Surma Mateusz

  • KKS II Kalisz

    Łukasz Benedykciński

    Pogoń Nowe Skalmierzyce
  • KKS II Kalisz

    Kosut Kamil

    Polonia Kępno
  • Victoria Ostrzeszów

    Mateusz Kierzek

  • Łuczak Wiktor

    Polonia Kępno
  • Polonia Kępno

    Paweł Barczak

  • Polonia Kępno

    Rachel Amadeusz

  • Górnik Konin

    Kłys Jakub

    Polonia Piotrków Trybunalski
  • Ceglarek Bartosz

    Prosna Chocz-Kwileń
  • Czapski Maksymilian

    Prosna Chocz-Kwileń
  • Drążek Damian

    Prosna Chocz-Kwileń
  • Kubasik Maciej

    Prosna Chocz-Kwileń
  • Rogacki Michał

    Prosna Chocz-Kwileń
  • Rybarczyk Mariusz

    Prosna Chocz-Kwileń
  • Siwy Mateusz

    Prosna Chocz-Kwileń
  • Prosna Chocz-Kwileń

    Dariusz Smoliński

  • Prosna Chocz-Kwileń

    Tomasz Kasik

  • Prosna Chocz-Kwileń

    Roman Gałązka

  • Prosna Chocz-Kwileń

    Patryk Brajer

  • Prosna Chocz-Kwileń

    Bogumił Kaczmarek

  • Prosna Chocz-Kwileń

    Piasecki Piotr

  • Prosna Chocz-Kwileń

    Szymkowiak Przemysław

  • Prosna Chocz-Kwileń

    Hubert Brajer

  • Prosna Chocz-Kwileń

    Bartosz Gronowski

  • Prosna Chocz-Kwileń

    Adrian Wawrzyniak

  • Prosna Chocz-Kwileń

    Szczepański Marcin

  • Prosna Chocz-Kwileń

    Rafał Drzewiecki

  • Prosna Chocz-Kwileń

    Konrad Sadłowski

  • Prosna Chocz-Kwileń

    Jonasz Kozanecki

  • Prosna Chocz-Kwileń

    Mateusz Majchrzak

  • Prosna Chocz-Kwileń

    Czajczyński Jakub

  • Prosna Chocz-Kwileń

    Kieliszewski Szymon

  • Prosna Chocz-Kwileń

    Norbert Siałkowski

  • Prosna Chocz-Kwileń

    Igor Zimmermann

  • Prosna Chocz-Kwileń

    Michał Juszczak

  • Prosna Chocz-Kwileń

    Tomasz Kubiak

  • Prosna Chocz-Kwileń

    Cierzniak Dawid

  • Prosna Chocz-Kwileń

    Damian Wawrzyniak

  • Prosna Chocz-Kwileń

    Szymon Filipowicz

  • Prosna Chocz-Kwileń

    Łyskawa Łukasz

  • Prosna Chocz-Kwileń

    Wąsiewicz Miłosz

  • Prosna Chocz-Kwileń

    Linkowski Kacper

  • Prosna Chocz-Kwileń

    Boruszczak Michał

  • Victoria Ostrzeszów

    Skorzybót Kornel

    Ruch Zdzieszowice
  • Tarnovia Tarnowo Podgórne

    Skiba Thomas

    Skalnik Sulejów
  • SKP Słupca

    Norbert Lorencki

  • SKP Słupca

    Jan Różański

  • SKP Słupca

    Jakub Burda

  • Meller Szymon

    SKP Słupca
  • Pietrzak Oskar

    SKP Słupca
  • Sobczak Mateusz

    SKP Słupca
  • Zdunek Robert

    SKP Słupca
  • KKS II Kalisz

    Maćczak Bartłomiej

    Sokół Aleksandrów Łódzki
  • Unia Swarzędz

    Łażewski Marcin

  • Adamczak Patryk

    Tarnovia Tarnowo Podgórne
  • Tarnovia Tarnowo Podgórne

    Maksymilian Sobkowiak

  • Morozov Ivan

    Tarnovia Tarnowo Podgórne
  • Paluszkiewicz Patryk

    Tarnovia Tarnowo Podgórne
  • Ruman Dawid

    Tarnovia Tarnowo Podgórne
  • Rybarczyk Kacper

    Tarnovia Tarnowo Podgórne
  • Tarnovia Tarnowo Podgórne

    Michał Niedźwiedzki

  • Tarnovia Tarnowo Podgórne

    Wojciech Wachowski

  • Warta Międzychód

    Szwak Maksymilian

    Tarnovia Tarnowo Podgórne
  • Olimpia Koło

    Maciej Marciniak

    Termy Uniejów
  • Jarota Jarocin

    Pawlak Damian

    Unia Swarzędz
  • Raków II Częstochowa

    Kanior Kamil

    Unia Swarzędz
  • Unia Janikowo

    Zagdański Łukasz

    Unia Swarzędz
  • Rozenkowski Kacper

    Unia Swarzędz
  • Unia Swarzędz

    Mikołaj Rakowski

  • Unia Swarzędz

    Jakub Błachowicz

  • Unia Swarzędz

    Nikodem Jacek

  • Unia Swarzędz

    Jakub Uschler

  • Victoria Ostrzeszów

    Michał Domagalski

  • Victoria Ostrzeszów

    Gandecki Marek adam

  • Victoria Ostrzeszów

    Kucharski Mateusz

  • Bukczyński Oskar

    Victoria Ostrzeszów
  • SKP Słupca

    Jakub Kwaśny

    Victoria Września
  • Tarnovia Tarnowo Podgórne

    Patryk Kaczmarek

    Victoria Września
  • Tarnovia Tarnowo Podgórne

    Mohamed Tayachi

    Victoria Września
  • Victoria Września

    Oczkowski Hubert

  • Victoria Września

    Piotr Gułajski

  • Victoria Września

    Bartosz Świątek

  • Victoria Września

    Filip Brzostowski

  • Wilki Wilczyn

    Kwiatkowski Kamil

    Victoria Września
  • Victoria Września

    Wędzikowski Filip

    Warta Międzychód
  • Suterski Maksymilian

    Warta Międzychód
  • Warta Międzychód

    Nadobnik Hubert

  • Gałężewski Alan

    Warta Międzychód
  • Klimko Wojciech

    Warta Międzychód
  • Narożny Kacper

    Warta Międzychód
  • Skrzypczak Mateusz

    Warta Międzychód
  • Warta Międzychód

    Wyrwa Dawid

  • Wilki Wilczyn

    Dawid Szefler

  • Wilki Wilczyn

    Mikołaj Ruta

  • Wilki Wilczyn

    Patryk Wiśniewski

  • Wilki Wilczyn

    Nikodem Lipiński

  • Wilki Wilczyn

    Emanuel Mikołajczyk

  • Wilki Wilczyn

    Iwo Nowierski

  • Wilki Wilczyn

    Jakub Strzykowski

  • Wilki Wilczyn

    Sebastian Bagrowski

  • Pogoń Mogilno

    Czarnecki Bartosz

    Zjednoczeni Trzemeszno
  • Pogoń Mogilno

    Siwa Hubert

    Zjednoczeni Trzemeszno
  • Pogoń Mogilno

    Wysocki Kamil

    Zjednoczeni Trzemeszno
  • Baran Sebastian

    Zjednoczeni Trzemeszno
  • Bartkowski Tobiasz

    Zjednoczeni Trzemeszno
  • Brauza Mateusz

    Zjednoczeni Trzemeszno
  • Chojnacki Igor

    Zjednoczeni Trzemeszno
  • Cieślewicz Alan

    Zjednoczeni Trzemeszno
  • Czarnecki Kacper

    Zjednoczeni Trzemeszno
  • Danielewicz Mikołaj

    Zjednoczeni Trzemeszno
  • Dolata Kamil

    Zjednoczeni Trzemeszno
  • Dzienniak Oskar

    Zjednoczeni Trzemeszno
  • Ferenc Sebastian

    Zjednoczeni Trzemeszno
  • Gajos Zbigniew

    Zjednoczeni Trzemeszno
  • Grzegorski Eryk

    Zjednoczeni Trzemeszno
  • Grzybowski Przemysław

    Zjednoczeni Trzemeszno
  • Hałajczak Marcin

    Zjednoczeni Trzemeszno
  • Jackowiak Krzysztof

    Zjednoczeni Trzemeszno
  • Kachniarz Michał

    Zjednoczeni Trzemeszno
  • Kasprzak Daniel

    Zjednoczeni Trzemeszno
  • Kaźmierski Marcin

    Zjednoczeni Trzemeszno
  • Korzycki Mikołaj

    Zjednoczeni Trzemeszno
  • Kwitowski Bartosz

    Zjednoczeni Trzemeszno
  • Liberkowski Kacper

    Zjednoczeni Trzemeszno
  • Łukomski Dominik

    Zjednoczeni Trzemeszno
  • Majchrzak Krzysztof

    Zjednoczeni Trzemeszno
  • Mazur Yurii

    Zjednoczeni Trzemeszno
  • Miedziński Błażej

    Zjednoczeni Trzemeszno
  • Mikołajczak Marcin

    Zjednoczeni Trzemeszno
  • Nawrot Maciej

    Zjednoczeni Trzemeszno
  • Nowak Marcin

    Zjednoczeni Trzemeszno
  • Piechowiak Mateusz

    Zjednoczeni Trzemeszno
  • Płoszyński Szymon

    Zjednoczeni Trzemeszno
  • Powała Kajetan

    Zjednoczeni Trzemeszno
  • Rosiński Kamil

    Zjednoczeni Trzemeszno
  • Słowik Hubert

    Zjednoczeni Trzemeszno
  • Sobański Bartosz

    Zjednoczeni Trzemeszno
  • Socha Jakub

    Zjednoczeni Trzemeszno
  • Stefański Andrzej

    Zjednoczeni Trzemeszno
  • Surówka Patryk

    Zjednoczeni Trzemeszno
  • Szymański Wojciech

    Zjednoczeni Trzemeszno
  • Tymosz Dawid

    Zjednoczeni Trzemeszno
  • Waliszewski Ireneusz

    Zjednoczeni Trzemeszno
  • Wegner Kacper

    Zjednoczeni Trzemeszno
  • Wierzchucki Jonasz

    Zjednoczeni Trzemeszno
  • Wilkowski Maksymilian

    Zjednoczeni Trzemeszno
  • Wiśniewski Dominik

    Zjednoczeni Trzemeszno
  • Witkowski Jan

    Zjednoczeni Trzemeszno
  • Wojciechowski Michał

    Zjednoczeni Trzemeszno