Oglądasz serwis w wersji demonstracyjnej. Możesz zobaczyć jak dodawać i relacjonować testowe mecze. Zaloguj się używając prawdziwych danych i odkryj wszystkie możliwości prowadzenia relacji na żywo. Do prawdziwego serwisu możesz wrócić tutaj.

Zmiany w klubowych kadrach 2022


  • Paprocki Marcin

    Błyskawica Proszówki
  • Styrna Filip

    Błyskawica Proszówki
  • Bocheński KS

    Cabała Damian

  • Barczyk Kacper

    Clepardia Kraków
  • Druziuk Yurii

    Clepardia Kraków
  • Jagłowski Jakub

    Clepardia Kraków
  • Krok Piotr

    Clepardia Kraków
  • Noworyta Aleks

    Clepardia Kraków
  • Sargsyan Gor

    Clepardia Kraków
  • Sendecki Szymon

    Clepardia Kraków
  • Skorek Karol

    Clepardia Kraków
  • Yalama Viktor

    Clepardia Kraków
  • Clepardia Kraków

    Sarancha Mykola

  • Hutnik Kraków

    Stawarczyk Piotr

    Dalin Myślenice
  • Garbarnia II Kraków

    Kieliszek Bartosz

  • Beztalannyi Mykola

    Hejnał Kęty
  • Ćwiertnia Igor

    Hejnał Kęty
  • Grabowski Piotr

    Hejnał Kęty
  • Kuźma Kacper

    Hejnał Kęty
  • Ochman Damian

    Hejnał Kęty
  • Stawowy Mateusz

    Hejnał Kęty
  • Hejnał Kęty

    Korzonkiewicz Daniel

  • Hejnał Kęty

    Flisek Damian

  • Hejnał Kęty

    Sitarz Łukasz

  • Hejnał Kęty

    Wojtyłko Jacek

  • Hejnał Kęty

    Sabuda Daniel

  • Hejnał Kęty

    Oczkowski Przemysław

  • Hejnał Kęty

    Zieliński Rafał

  • Hejnał Kęty

    Żmuda Kamil

  • Hejnał Kęty

    Wesecki Krzysztof

  • Hejnał Kęty

    Kliś Waldemar

  • Hejnał Kęty

    Jurczak Krzysztof

  • Hejnał Kęty

    Wandor Adrian

  • Hejnał Kęty

    Ogórek Jakub

  • Hejnał Kęty

    Mieszczak Marcel

  • Hejnał Kęty

    Gabryś Kacper

  • Hejnał Kęty

    Tarashchyk Dzmitry

  • Słomniczanka Słomniki

    Skrzypek Łukasz

    Hutnik Kraków
  • Watra Białka Tatrzańska

    Sławecki Mateusz

    Korona Rzeszów
  • Lubań Maniowy

    Oliveira da silva filho Marcio manoel

  • Fugiel Kamil

    Naprzód Sobolów
  • Majka Kamil

    Naprzód Sobolów
  • Pałka Andrzej

    Naprzód Sobolów
  • Naprzód Sobolów

    Kmiecik Jakub

  • Wieczysta Kraków

    Piejak Wiktor

    Odra Wodzisław Śląski
  • Pcimianka Pcim

    Jękot Adrian

  • Pcimianka Pcim

    Pawlik Bartosz

  • Pcimianka Pcim

    Mateusz Król

  • Pcimianka Pcim

    Grzegorz Labut

  • Pcimianka Pcim

    Michał Romaniak

  • Pcimianka Pcim

    Kuczek Karol

  • Pcimianka Pcim

    Motłoch Mateusz

  • Pcimianka Pcim

    Chlebda Grzegorz

  • Pcimianka Pcim

    Michał Sudoł

  • Pcimianka Pcim

    Maksymilian Nowak

  • Pcimianka Pcim

    Daniel Mirek

  • Pcimianka Pcim

    Tymoteusz Hanusiak

  • Pcimianka Pcim

    Rafał Bartosz

  • Pcimianka Pcim

    Friday Ifeanyi lucky

  • Clepardia Kraków

    Czekaj Maksymilian

    Płomień Dębe Wielkie
  • Wierchy Rabka-Zdrój

    Zgierski Paskal

    Podhale Nowy Targ
  • Termalica Bruk-Bet II Nieciecza

    Bartoszek Krystian

    Podlasie Biała Podlaska
  • Rzeszutko Damian

    Skawa Wadowice
  • Trzupek Wojciech

    Skawa Wadowice
  • Wiktor Nikodem

    Skawa Wadowice
  • Woźniak Bartłomiej

    Skawa Wadowice
  • Skawa Wadowice

    Mamcarczyk Mateusz

  • Skawa Wadowice

    Skawina Maciej

  • Skawa Wadowice

    Żywczak Mateusz

  • Skawa Wadowice

    Jamróz Bogusław

  • Skawa Wadowice

    Sienkiewicz Kamil

  • Skawa Wadowice

    Gaudyn Piotr

  • Skawa Wadowice

    Góra Dawid

  • Skawa Wadowice

    Klimeczko Kamil

  • Skawa Wadowice

    Karcz Karol

  • Skawa Wadowice

    Balon Dawid

  • Skawa Wadowice

    Talar Grzegorz

  • Skawa Wadowice

    Góralczyk Marcin

  • Skawa Wadowice

    Zajda Bartłomiej

  • Skawa Wadowice

    Wilk Jakub

  • Skawa Wadowice

    Żwirkowski Dawid

  • Skawa Wadowice

    Owcarz Sebastian

  • Skawa Wadowice

    Góra Krzysztof

  • Musiał Antoni

    Sokół Maszkienice
  • Polanek Michał

    Sokół Maszkienice
  • Poliszak Konrad

    Sokół Maszkienice
  • Węgrzyn Andrzej

    Sokół Maszkienice
  • Sokół Maszkienice

    Curyło Dawid

  • Wiślanie Jaśkowice

    Wolak Daniel

    Sokół Sieniawa
  • LKS Śledziejowice

    Al-ani Kais

    Stal Mielec
  • Bocheński KS

    Lando Aliba antonio

    Start Krasnystaw
  • Termalica Bruk-Bet II Nieciecza

    Kąkolewski Dominik

  • Bocheński KS

    Lekki Kamil

    Victoria Słomka-Gawłów
  • Bocheński KS

    Zając Patryk

    Victoria Słomka-Gawłów
  • Nowak Mateusz

    Victoria Słomka-Gawłów
  • Victoria Słomka-Gawłów

    Ochlust Marcin

  • Victoria Słomka-Gawłów

    Kurek Jakub

  • Błękitni Stargard

    Wajsak Daniel

    Watra Białka Tatrzańska
  • Watra Białka Tatrzańska

    Bałos Daniel

  • Znicz II Pruszków

    Drobńak Peter

    Watra Białka Tatrzańska
  • Korona Rzeszów

    Siryk Bartosz

    Wieczysta Kraków
  • Resovia

    Hebel Maksymilian

    Wieczysta Kraków
  • Stal Mielec

    Jankowski Maciej

    Wieczysta Kraków
  • Guerrier Wilde - donald

    Wieczysta Kraków
  • Moulin Thibault

    Wieczysta Kraków
  • Porębski Bartłomiej

    Wieczysta Kraków
  • Supel Michał

    Wieczysta Kraków
  • Wieczysta Kraków

    Kura Patryk

  • Wieczysta Kraków

    Korczyk Damian

  • Wieczysta Kraków

    Urbański Hubert