Oglądasz serwis w wersji demonstracyjnej. Możesz zobaczyć jak dodawać i relacjonować testowe mecze. Zaloguj się używając prawdziwych danych i odkryj wszystkie możliwości prowadzenia relacji na żywo. Do prawdziwego serwisu możesz wrócić tutaj.

Zmiany w klubowych kadrach 2022


  • Bałtyk Gdynia

    Bałtyk Gdynia

    Przychodzą
    Hyra Paweł (?), Ciesielski Ksawery (?), Jankowski Bartosz (?), Jakubczyk Tomasz (?), Bohm Oskar (?), Bożym Jan (?), Gołuński Adam (?), Kośnik Mikołaj (?), Lengiewicz Fabian (?), Majka Kamil (?), Kondracki Krzysztof (?), Kowalczyk Szymon (?), Białousko Piotr (?), Rabin Paweł (?), Bach Jakub (?), Fietz Karol (?), Korpalski Arkadiusz (?), Waszczuk Miłosz (?), Łukasik Filip (?), Marcel Sluga (Odra II Opole)
    Odchodzą
    Kapuściński Jakub (?), Marczak Michał (?), Garbacik Damian (?), Maciej Buławski (?), Gułajski Mateusz (?), Kardaś Oskar (?), Brzuzy Paweł (?), Kmiecik Radosław (?), Święciński Kamil (?), Nowicki Bartosz (Błękitni II Stargard), Subczyński Michał (KS CK Troszyn), Nowiński Jakub (Mławianka Mława), Sikorski Oskar (Olimpia II Grudziądz)
  • Błękitni Stargard

    Błękitni Stargard

    Przychodzą
    Hyra Paweł (?), Nowak Arkadiusz (?), Adamczak Patryk (?), Jankowski Bartosz (?), Jakubczyk Tomasz (?), Margański Wiktor (?), Lialchenko Andrii (?), Ginter Sebastian (?), Stawski Jakub (?), Bolek Kamil (?), Gomułka Mateusz (?), Filipiak Krzysztof (?), Kłosowski Kacper (?), Baczyński Krzysztof (?), Strasburger Jakub (?), Białousko Piotr (?), Galmami Samir (?), Ginter Sebastian (?), Latek Daniel (?), Nowicki Bartosz (?), Ogrodowski Mateusz (?), Ryk Oskar (?), Wawrzyniak Marcin (?), Jakubowski Mateusz (?), Gabor Mikołaj (Unia Janikowo), Ariel Wawszczyk (Wisła Puławy)
    Odchodzą
    Michał Krysiak (?), Mykyta Vovchenko (?), Szczyrba Michał (?), Pelikan Paweł (?), Kujawa Krystian (?), Marcin Rajch (?), Jakub Świder (?), Brajan Kwiatkowski (?), Przemysław Białek (?), Bieńko Kacper (?), Krzewicki Adam (?), Stereńczak Daniel (?), Vadym Novykov (?), Frankowski Mateusz (?), Pustelnik Filip (?), Grzeszczak Wiktor (Chemik Police), Sasiak Dominik (Olimpia Grudziądz)
  • Cartusia Kartuzy

    Cartusia Kartuzy

    Przychodzą
    Parulski Nikodem (Arka II Gdynia), Trela Mateusz (Arka II Gdynia), Marczak Michał (Bałtyk II Gdynia), Garbacik Damian (Bałtyk II Gdynia), Poręba Marcin (Bałtyk II Gdynia), Waleński Szymon (Bałtyk Koszalin), Vadym Novykov (Błękitni II Stargard), Ciesielski Ksawery (?), Adamczak Patryk (?), Jakubczyk Tomasz (?), Lialchenko Andrii (?), Biesiada Sylwester (?), Liskowicz Kacper (?), Novykov Vadym (?), Ciecieląg Paweł (?), Czapla Kacper (?), Gawluk Adrian (?), Kowalczykiewicz Jakub (?), Bolek Dariusz (?), Białousko Piotr (?), Makowski Alan (?), Dampc Maciej (?), Kopania Jan (?), Prokopenko Vadym (?), Tandecki Adam (?), Dobek Oliwier (?), Kucher Volodymyr (?), Olszewski Kacper (?), Sobstyl jałoszyński Borys (?), Szałecki Dawid (?), Tomczak Kacper (?), Toruńczak Jakub (?), Zelenevych Maksym (?), Żukowski Przemysław (?), Jakub Poręba (Gryf Wejherowo), Paweł Matejek (Gryf Wejherowo), Jan Michalak (Jantar Ustka), Iwanowski Krzysztof (Radunia II Stężyca), Kopania Jan (Radunia II Stężyca), Dąbrowny Dawid (Stolem Gniewino)
  • Gedania Gdańsk

    Gedania Gdańsk

    Przychodzą
    Ciesielski Ksawery (?), Margański Wiktor (?), Lialchenko Andrii (?), Czaja Kacper (?), Gajewski Michał (?), Machola Mateusz (?), Zyska Wojciech (?), Szostak Wojciech (?), Sarkowicz Łukasz (?), Jucha Hubert (?), Zimoch Dawid (?), Lisiak Michał (?), Czyż Adam (?), Pindara Jakub (?), Białousko Piotr (?), Bąk Krzysztof (?), Czaja Kacper (?), Duda Adam (?), Kankowski Kamil (?), Machola Mateusz (?), Molga Łukasz (?), Pogorzalski Mateusz (?), Sosnowski Fiilip (?), Suliński Tymoteusz (?), Sumiński Ryszard (?), Zalewski Bartosz (?), Zyska Wojciech (?), Apostołowicz Bartosz (?), Burkhardt Bartłomiej (?), Cholewa Kamil (?), Gajewski Michał (?), Gorwa Maciej (?), Kowalewski Jakub (?), Michalewski Mateusz (?), Petza Aleksander (?), Rycerski Patryk (?), Szymański Mateusz (?), Waliszewski Konrad (?), Paweł Flis (Jeziorak Iława)
  • Jarota Jarocin

    Jarota Jarocin

    Przychodzą
    Grobelny Michał (Chojniczanka II Chojnice), Jankowski Bartosz (?), Jakubczyk Tomasz (?), Margański Wiktor (?), Lialchenko Andrii (?), Bucior Gabriel (?), Szymborski Łukasz (?), Hallas Grzegorz (?), Bogaczyk Szymon (?), Komendziński Szymon (?), Lorek Sebastian (?), Skowroński Maurycy (?), Stachowiak Piotr (?), Dembicki Piotr (?), Wieńć Jakub (?), Białousko Piotr (?), Baut Jakub (?), Jędraszak Emil (?), Konopacki Dominik (?), Kowalski Miłosz (?), Łyskawa Szymon (?), Marszałkiewicz Michał (?), Soiński Szymon (?), Szaflarski Kacper (?), Ziętkowski Jan (?)
    Odchodzą
    Prałat Antoni (Chojniczanka II Chojnice), Rzepka Patryk (GKS Jaraczewo), Borysiak Bartosz (Jarota II Witaszyce), Marciniak Mikołaj (Jarota II Witaszyce), Małek Filip (?), Mateusz Stochniałek (?), Radziejewski Eryk (?), Chlebowski Igor (?), Kaito Imai (?), Dunaj Mateusz (Korona Piaski), Ludwiczak Jędrzej (Korona Piaski), Karol Drażdżewski (Lech Poznań), Shimada Shoma (LKS Gołuchów), Szymankiewicz Kacper (Unia Swarzędz), Jakubowski Piotr (Zagłebie II Sosnowiec)
  • KP Starogard Gdański

    KP Starogard Gdański

    Przychodzą
    Jakub Nowaczek (Górnik II Łęczna), Mączyński Mateusz (KKS Kalisz), Czekaj Mateusz (?), Ciesielski Ksawery (?), Witczak Enriko (?), Stachura Michał (?), Plewa Kamil (?), Lialchenko Andrii (?), Bucior Gabriel (?), Szweminski Mateusz (?), Zawada Tomasz (?), Kubiaczyk Maciej (?), Białousko Piotr (?), Makowski Alan (?), Kędzierski Robert (?), Fortunato Mariano Joao Augusto (?), Ochwat Grzegorz (?), Brzeziański Przemysław (?), Jasiński Kamil (?), Łysiak Piotr (?), Mikuła Mikołaj (?), Remisz Rafał (?), Stępień Piotr (?), Ciechanowski Damian (Olimpia II Grudziądz), Zoch Hieronim (Siarka Tarnobrzeg), Ochwat Grzegorz (Wisła Sandomierz)
    Odchodzą
    Korpalski Arkadiusz (Bałtyk II Gdynia), Polakowski Mateusz (Borowiak Czersk), Sosnowski Fiilip (Gedania II Gdańsk), Armatowski Sebastian (?), Kowalczyk Paweł (?), Uszacki Michał (?), Borkowski Damian (?), Anton Yevdokymov (?), Zieliński Artur (Meteor Pinczyn), Moczadło Arkadiusz (Stolem Gniewino), Jasiński Jakub (Wierzyca Pelplin), Sławiński Daniel (Wierzyca Pelplin), Stosik Szymon (Wierzyca Pelplin), Wohlert Michał (Wierzyca Pelplin), Szweminski Mateusz (Wietcisa Skarszewy)
  • Olimpia Grudziądz

    Olimpia Grudziądz

    Przychodzą
    Sasiak Dominik (Błękitni Stargard), Hyra Paweł (?), Witczak Enriko (?), Stasiecki Patryk (?), Adamczak Patryk (?), Jakubczyk Tomasz (?), Margański Wiktor (?), Lialchenko Andrii (?), Maliczyszyn Radosław (?), Kwiryng Damian (?), Mich Hubert (?), Prykaszczyk Filip (?), Vu Thanh Damian (?), Winsztal Patryk (?), Karmelita Bartosz (?), Borowski Gracjan (?), Białousko Piotr (?), Gojko Denis (?), Górski Kacper (?), Kurowski Kamil (?), Kwiryng Damian (?), Leirosa junior Amarildo (?), Olszewski Sebastian (?), Owczarek Piotr (?), Rogala Sebastian (?), Salguero cuenca Erick (?), Sikorski Oskar (?), Stanisławski Szymon (?), Winsztal Patryk (Olimpia II Elbląg)
    Odchodzą
    Witasik Piotr (Kotwica Kołobrzeg), Cywiński Michał (Kotwica Kołobrzeg), Kaczmarek Tomasz (Kotwica Kołobrzeg), Cabrera clavel Jose (Kotwica Kołobrzeg), Zachaczewski Michał (Łużyce Lubań), Szczepaniak Jakub (?), Daniel Osiecki (?), Landowski Karol (?), Marko Zawada (?), Prange Patryk (?), Romero tadlaoui Najim (?), Bojas Jakub (?), Okraska Filip (Olimpia II Grudziądz), Rychert Kacper (Olimpia II Grudziądz), Antkowiak Hubert (Podhale Nowy Targ), Klimek Błażej (Sokół Ostróda), Dul Patryk (Start Proboszczewice), Zielecki Mateusz (Unia Janikowo), Leszczyński Patryk (Wisła II Płock)
  • Pogoń II Szczecin

    Pogoń II Szczecin

    Przychodzą
    Turski Hubert (Chrobry Głogów), Wędrychowski Marcel (Górnik II Łęczna), Zagórski Maciej (?), Heinze Piotr (?), Witczak Enriko (?), Stachura Michał (?), Jankowski Bartosz (?), Jakubczyk Tomasz (?), Szatanowski Jakub (?), Margański Wiktor (?), Lialchenko Andrii (?), Kasprzak Szymon (?), Cukier Dawid (?), Stachnik Jakub (?), Grzybowski Tomasz (?), Dziedzic Cezary (?), Michniak Wiesław (?), Gregarek Adam (?), Maciejewski Rafał (?), Nowak Leszek (?), Klejda Jarosław (?), Maćkowski Wiktor (?), Odrobny Piotr (?), Kowalczykiewicz Jakub (?), Kunicki Adam (?), Lorenz Patryk (?), Matuszewski Wojciech (?), Hetmańczyk Mikołaj (?), Białousko Piotr (?), Bichakhchyan Vahan (?), Borges Da Silva Leonardo (?), Korczakowski Olaf (?), Kostorz Kacper (?), Mata Luís (?), Wawrzynowicz Stanisław (?), Wędrychowski Marcel (?), Biernat Daniel (?), Szcześniak Kryspin (Pogoń II Szczecin), Almqvist Pontus skule erik (?), Borges da silva Leonardo (?), Kowal Maciej (?)
    Odchodzą
    Białczyk Maciej (Chojniczanka II Chojnice), Smykowski Patryk (Gwardia Koszalin), Czapliński Norbert (Hutnik Szczecin), Kort Kamil (Kotwica Kołobrzeg), Matynia Hubert (Miedź II Legnica), Lis Jakub (Motor II Lublin), Stasiak Aron (Olimpia II Elbląg), Łęgowski Łukasz (Olimpia II Elbląg), Szcześniak Kryspin (Pogoń II Szczecin), Szynkielewski Jakub (?), Mencnarowski Igor (?), Łukasiak Kacper (?), Walczak Maksymilian (?), Żurawski Maciej (?), Laskowski Jakub (?), Holewiński Axel (?), Hyl Gracjan (?), Albiński Oliver (?), Parzyszek Piotr (?), Bichakhchyan Vahan (?), Witkowski Mikołaj (Polonia Środa Wielkopolska), Bursztyn Jakub (Skra Częstochowa), Kołodziejczyk Bartosz (Vineta Wolin), Hudziak Mikołaj (Wiara Lecha Poznań), Wlaźlik Jakub (Wisła II Puławy), Łasicki Igor (Wisła Kraków)
  • Pogoń Nowe Skalmierzyce

    Pogoń Nowe Skalmierzyce

    Przychodzą
    Hyra Paweł (?), Witczak Enriko (?), Stachura Michał (?), Szatanowski Jakub (?), Plewa Kamil (?), Nowak Mateusz (?), Biesiada Sylwester (?), Goliński Jakub (?), Kołaczyk Mikołaj (?), Lis Marcin (?), Majerz Kacper (?), Nogaj Mateusz (?), Rączka Dawid (?), Rossokhatyi Vadym (?), Sztukowski Kacper (?), Pawelec Piotr (?), Kowalczykiewicz Jakub (?), Białousko Piotr (?), Ponikowski Patryk (?), Margański Wiktor (?), Borwik Łukasz (?), Bury Wiktor (?), Goliński Jakub (?), Kaliński Kacper (?), Karolak Marcel (?), Kołaczyk Mikołaj (?), Mikulski Maciej (?), Rossokhatyi Vadym (?), Sobczyk Adam (?), Zachara Jakub (?), Zadka Adam (?), Ludwikowski Mateusz (Widzew II Łódź)
    Odchodzą
    Przybyszewski Dawid (Korona Piaski), Armatys Daniel (LKS Jankowy), Kuczyński Dawid (Pelikan Grabów), Pera Patryk (Piast Czekanów), Rączka Dawid (Pogoń II Nowe Skalmierzyce), Sztukowski Kacper (Pogoń II Nowe Skalmierzyce), Łukasz Benedykciński (?)
  • Polonia Środa Wielkopolska

    Polonia Środa Wielkopolska

    Przychodzą
    Witkowski Mikołaj (Pogoń II Szczecin), Witczak Enriko (?), Adamczak Patryk (?), Jankowski Bartosz (?), Szatanowski Jakub (?), Pyc Bartłomiej (?), Margański Wiktor (?), Świątek Piotr (?), Liskowicz Kacper (?), Drame Jędrzej (?), Janczar Mateusz (?), Michalak Krystian (?), Rubach Robert (?), Wujec Piotr (?), Sobczak Piotr (?), Hassek Patryk (?), Florczak Nikodem (?), Białousko Piotr (?), Makowski Alan (?), Durueke Kievin chinedu (?), Kluczyński Aleksander (?), Kultys Aleksander (?), Pryimak Andrii (?), Rybarczyk Kacper (?), Walczak Michał (?)
    Odchodzą
    Garstkiewicz Miłosz (Kotwica Kołobrzeg), Tkachuk Dmytro (Muskador Wola Pękoszewska), Cyka Kacper (Polonia II Środa Wielkopolska), Kaczmarek Filip (Polonia II Środa Wielkopolska), Kaczmarek Marcin (Polonia II Środa Wielkopolska), Krawiec Mateusz (Polonia II Środa Wielkopolska), Pogonowski Maksymilian (Polonia II Środa Wielkopolska), Stelmaszyk Marcel (Polonia II Środa Wielkopolska), Szymczak Jakub (Polonia II Środa Wielkopolska), Paweł Mandrysz (?), Kamil Ziętkowski (?), Motyl Igor (?), Andrzejewski Jan (Sokół Kleczew), Henriquez ledezma Luis alfonso (Szturm Junikowo (Poznań)), Borucki Adam (Unia Swarzędz), Kozłowski Oskar (Unia Swarzędz)
  • Sokół Kleczew

    Sokół Kleczew

    Przychodzą
    Wzięch Mateusz (Akademia Reissa Poznań), Kieliba Patryk (LKS Gołuchów), Łukasz Bogajewski (Mieszko Gniezno), Janiak Kacper (Olimpia II Grudziądz), Andrzejewski Jan (Polonia Środa Wielkopolska), Stachura Michał (?), Jakubczyk Tomasz (?), Szatanowski Jakub (?), Grzybowski Julian (?), Margański Wiktor (?), Boros Cezary (?), Świątek Piotr (?), Góra Dominik (?), Nowierski Iwo (?), Miszczuk Sylwia (?), Miśko Mateusz (?), Kunicki Adam (?), Białousko Piotr (?), Budziak Bartosz (?), Jurków Przemysław (?), Kaliszan Adrian (?), Molewski Mateusz (?), Nasonov Oleksandr (?), Szczepaniak Hubert (?), Wzięch Mateusz (?), Martuszewski Igor (?), Wolniewicz Arkadiusz (Sokół Kleczew), Grzelka Fabian (?), Jurków Przemysław (?), Kaptur Hubert (?), Ratajczyk Adrian (?), Zimmer Michał (?), Żerkowski Albert (?), Bednarski Paweł (Unia Swarzędz), Szabłowski Sebastian (Wda Świecie)
    Odchodzą
    Kołodziej Krzysztof (Avia Kamionki), Reszyc Tomasz (Błękitni Pustków Wilczkowski), Golak Sebastian (Chojniczanka II Chojnice), Nowierski Iwo (Górnik Konin), Bartosik Szymon (Olimpia Koło), Zawistowski Mikołaj (Pilica Białobrzegi), Omasombo Otoka (Polonus Kazimierz Biskupi), Kowalski Piotr (Skalnik II Sulejów), Kustosz Mateusz (?), Wolniewicz Arkadiusz (Sokół Kleczew), Koziorowski Marcel (?), Ceglewski Tomasz (?), Nowak Oskar (?), Szygenda Dawid (?), Niedźwiedziński Kamil (?), Kozłowski Adam (?), Eryk Szeląg (?), Szczepaniak Hubert (?), Dobski Gracjan (?), Szymon Łukowski (?), Matuszewski Miłosz (Unia Janikowo), Majer Mateusz (Victoria Września)
  • Stolem Gniewino

    Stolem Gniewino

    Przychodzą
    Żuber Hubert (Arka II Gdynia), Plackowski Dawid (Arka II Gdynia), Mirończuk Filip (Arka II Gdynia), Bartlewski Sebastian (Bałtyk II Gdynia), Machol Adrian (Bałtyk II Gdynia), Gułajski Mateusz (Bałtyk II Gdynia), Moczadło Arkadiusz (KP Starogard Gdański), Leszczyński Kacper (Sokół Ostróda), Witczak Enriko (?), Adamczak Patryk (?), Jakubczyk Tomasz (?), Zawiasa Filip (?), Wojna Marcin (?), Pawlak Marcin (?), Solarek Patryk (?), Rabiega Eryk (?), Białousko Piotr (?), Sobczyński Paweł (?), Margański Wiktor (?), Goliński Jakub (?)
    Odchodzą
    Ryk Oskar (Błękitni II Stargard), Dąbrowny Dawid (Cartusia Kartuzy), Sroka Nikodem (Gryf Wejherowo), Żynel Bartłomiej (Jagiellonia II Białystok), Maszota Szymon (?), Stolz Cezary (?), Bukowski Adrian (?), Kafka Wojciech (?), Maciołek Szymon (?), Skowronek Marcin (?), Gołda Bartłomiej (Stolem II Gniewino), Jank Marek (Stolem II Gniewino), Kątny Fabian (Stolem II Gniewino), Laddach Krzysztof (Stolem II Gniewino), Styn Jakub (Wikęd II Luzino)
  • Świt Szczecin

    Świt Szczecin

    Przychodzą
    Robert Żolik (Arka II Gdynia), Dziąbek Dominik (Chrobry Głogów), Ciesielski Ksawery (?), Witczak Enriko (?), Jankowski Bartosz (?), Lialchenko Andrii (?), Baranowski Patryk (?), Kujawa Jędrzej (?), Zabavchuk Maksym (?), Kotynia Szymon (?), Czempiński Michał (?), Frontczak Mikołaj (?), Graliński Dominik (?), Zawada Tomasz (?), Białousko Piotr (?), Margański Wiktor (?), Wachowiak Kacper (?), Kamiński Julian (?), Paczuk Patryk (?), Tomaszewski Karol (?), Hulisz Ernest (Unia Janikowo), Kędziora Przemysław (Unia Janikowo), Goździk Gracjan (Unia Janikowo), Kujawa Jędrzej (Unia Janikowo), Kacper Wachowiak (Unia Janikowo), Ostrowski Jakub (Znicz II Pruszków)
    Odchodzą
    Prostak Filip (Biali Sądów), Hołod Damian (Iskierka Szczecin), Michułka Damian (Iskierka Szczecin), Siwiec Dominik (Iskierka Szczecin), Bil Patryk (Kluczevia Stargard), Mach Adrian (Kluczevia Stargard), Ishizuka Ryoma (Stilon Gorzów Wielkopolski), Walków Kamil (?), Potoczny Oskar (?), Tucholski Emil (?), Emche Szymon (Vineta Wolin), Żulpo Konrad (Wybrzeże Rewalskie Rewal)
  • Unia Janikowo

    Unia Janikowo

    Przychodzą
    Weber Marcin (Akademia Reissa Poznań), Zielecki Mateusz (Olimpia Grudziądz), Marszał Eryk (Piast Kołodziejewo), Matuszewski Miłosz (Sokół Kleczew), Szpucha Gracjan (UKS SMS Łódź), Wojtyszyn Kacper (UKS SMS Łódź), Armatowski Sebastian (?), Hyra Paweł (?), Witczak Enriko (?), Stachura Michał (?), Garstecki Kacper (?), Adamczak Patryk (?), Jankowski Bartosz (?), Jakubczyk Tomasz (?), Szatanowski Jakub (?), Margański Wiktor (?), Lialchenko Andrii (?), Kieliszewski Jakub (?), Bąbelek Mateusz (?), Piechocki Radosław (?), Białousko Piotr (?), Cudowski Krzysztof (?), Cudowski Krzysztof (?), Pisula Patryk (?), Sakai Takato (?), Yamakawa Hiromasa (?), Kania Jakub (?), Kieliszewski Jakub (?), Villarreal Camilo (Widzew II Łódź), Dawid Zaborowski (Włocłavia Włocławek)
    Odchodzą
    Ginter Sebastian (Błękitni II Stargard), Gabor Mikołaj (Błękitni Stargard), Pilarski Aleksander (Cuiavia Inowrocław), Kowalski Aleksander (Elana II Toruń), Mysiak Maciej (Noteć II Gębice), Hulisz Ernest (Świt Szczecin), Kędziora Przemysław (Świt Szczecin), Goździk Gracjan (Świt Szczecin), Kujawa Jędrzej (Świt Szczecin), Kacper Wachowiak (Świt Szczecin), Ciechanowski Damian (?), Tomaszewski Robert (?), Losik Jakub (?), Marcin Wojciechowski (?), Nowak Przemysław (?), Kowalski Dominik (Włocłavia Włocławek), Zych Patryk (Ząbkovia II Ząbki), Urbański Patryk (Zawisza II Bydgoszcz), Nowicki Patryk (Zootechnik Kołuda Wielka)
  • Unia Solec Kujawski

    Unia Solec Kujawski

    Przychodzą
    Stefańczyk Marek (BKS Bydgoszcz), Ciężkowski Patryk (Mustang Ostaszewo), Stasikowski Damian (Sportis Łochowo), Nowak Arkadiusz (?), Witczak Enriko (?), Jakubczyk Tomasz (?), Szatanowski Jakub (?), Margański Wiktor (?), Świątek Piotr (?), Chołuj Hubert (?), Maison Filip (?), Winiecki Mikołaj (?), Białousko Piotr (?), Adamski Grzegorz (?), Katerla Daniel (?), Maison Filip (?), Winiecki Mikołaj (?), Zbiranek Mateusz (?), Babiarz Szymon (?), Hayashi Masato (?), Horvat Oleksandr (?), Kujawka Oskar (?), Pacek Sebastian (?), Skowroński Mateusz (?), Słupecki Maciej (?), Szal Krzysztof (?), Witkowski Kacper (?), Furst Oskar (Zawisza Bydgoszcz)
    Odchodzą
    Biesiadziński Patryk (GTS Rokitnica), Smolarczyk Michał (Korona II Kielce), Kujawa Przemysław (Unia II Solec Kujawski), Nytko Kamil (?), Born Krystian (?), Skibiński Mateusz (?), Kaniecki Bartosz (?), Krystian Karbowski (?), Czachorowski Norbert (?), Kacprzak Adam (?), Szałek Mateusz (?), Kaczkowski Piotr (?), Śmietanko Bartosz (?), Kotarzewski Jakub (?), Żurek Piotr (?), Michalski Damian (?), Nowicki Patryk (?), Laskowski Paweł (?), Płóciennik Mateusz (?), Szram Marcel (?), Samsel Paweł (?), Wesołowski Mateusz (?), Yevhen Shapoval (?), Plakhtyr Dmytro (?), Mordacz Hubert (Wisła Gruczno)
  • Unia Swarzędz

    Unia Swarzędz

    Przychodzą
    Kustosz Mateusz (1922 Lechia Kostrzyn), Szymankiewicz Kacper (Jarota Jarocin), Ernest Korek (Nielba Wągrowiec), Stanisław Jarysz (Nielba Wągrowiec), Borucki Adam (Polonia Środa Wielkopolska), Kozłowski Oskar (Polonia Środa Wielkopolska), Miller Michał (Radunia II Stężyca), Hyra Paweł (?), Ciesielski Ksawery (?), Witczak Enriko (?), Stachura Michał (?), Adamczak Patryk (?), Szatanowski Jakub (?), Kaczmar Kamil (?), Lialchenko Andrii (?), Nowicki Dominik (?), Błaszczak Tomasz (?), Ruszkowski Dawid (?), Ławniczak Mateusz (?), Hryniuk Damian (?), Białousko Piotr (?), Neumann Tomasz (?), Nowacki Bartosz (?), Pawlak Damian (?), Olejniczak Marcel (?), Kanior Kamil (?), Chopcia Adrian (?), Czapliński Jakub (?), Dałek Kamil (?), Nowacki Bartosz (?), Pawlak Damian (?), Rozenkowski Kacper (?), Walkowiak Witold (?), Szeibe Marcin (Warta Poznań)
    Odchodzą
    Uschler Jakub (1922 Lechia Kostrzyn), Kisiel Hubert (Akademia Reissa Poznań), Przybyła Michał (Akademia Reissa Poznań), Słomiński Błażej (Cis Cekcyn), Jurga Igor (Kotwica Kórnik), Janik Kacper (Piast Kobylnica), Nyćkowiak Marek (Piast Kobylnica), Jankowski Sebastian (Pogoń Wiskitki), Bednarski Paweł (Sokół Kleczew), Szwak Maksymilian (Tarnovia II Tarnowo Podgórne), Kaczmarek Dawid (?), Pińczuk Gerard (?), Wolkiewicz Krzysztof (?), Roszak Mateusz (?), Drzewiecki Dominik (?), Koralewski Paweł (?), Filipowiak Mateusz (?), Łopatka Mikołaj (?), Kędzia Jakub (?), Małek Filip (?), Niedźwiedzki Michał (Wiara Lecha Poznań)
  • Vineta Wolin

    Vineta Wolin

    Przychodzą
    Kołat Adrian (Flota Świnoujście), Damian Gałosz (Orzeł Wałcz), Kołodziejczyk Bartosz (Pogoń II Szczecin), Emche Szymon (Świt Szczecin), Witczak Enriko (?), Jankowski Bartosz (?), Łukowski Maciej (?), Pyc Bartłomiej (?), Cyburt Radosław (?), Kurczak Szymon (?), Skorb Adrian (?), Hutyria Roman (?), Litwin Kacper (?), Maszka Jakub (?), Żmudź Kacper (?), Gawenda Marcin (?), Błażykowski Kacper (?), Kowalczyk Szymon (?), Hetmańczyk Mikołaj (?), Białousko Piotr (?), Ignasiak Jakub (?), Babiak Bartłomiej (?), Bożko Łukasz (?), Henger Adrian (?), Ignasiak Maciej (?), Kuczyński Dawid (?), Kurczak Szymon (?), Kuśmierek Gracjan (?), Leśniak Kryspin (?), Lewandowski Łukasz (?), Litwin Kacper (?), Maszka Jakub (?), Węcławek Marcel (?), Wiśniewski Kamil (?), Żmudź Kacper (?)
    Odchodzą
    Jeż Dawid (?), Rusek Piotr (?), Fijałkowski Oskar (?), Chamera Paweł (?), Kosacki Mateusz (?), Tarka Jakub (?), Łodyga Dawid (?), Nagórski Adam (?), Pogorzelczyk Kajetan (?), Bartoszewicz Konrad (?), Gałecki Wojciech (?), Bedliński Mariusz (?), Skorb Adrian (?), Hilicki Jakub (?), Wydmuszek Tomasz (?), Plebańczyk Kacper (?), Dąbrowski Alan (?), Wach Bartłomiej (?), Grodziski Jakub (?), Wierzbicki Michał (?), Lee Tongjun (?)
  • Zawisza Bydgoszcz

    Zawisza Bydgoszcz

    Przychodzą
    Dańczak Oliver (?), Hyra Paweł (?), Witczak Enriko (?), Adamczak Patryk (?), Jakubczyk Tomasz (?), Pyc Bartłomiej (?), Lialchenko Andrii (?), Koziara Maciej (?), Michalski Szymon (?), Paliwoda Adam (?), Rugowski Sebastian (?), Santos Falciano Gabriel (?), Wędzelewski Stanisław (?), Wejerowski Bartosz (?), Paszyn Emanuel (?), Piechocki Radosław (?), Przykłota Łukasz (?), Białousko Piotr (?), Michalski Szymon (?), Oczkowski Michał (?), Pachnik Jakub (?), Rugowski Sebastian (?), Santos falciano Gabriel (?), Tavares dos santos Fellipe eduardo (?), Urbański Patryk (?), Żelazo Wojciech (?)
    Odchodzą
    Weremko Sebastian (Broń Radom), Brzeziński Adrian (Cuiavia Inowrocław), Jastrzembski Ariel (Cuiavia Inowrocław), Szelong Bartosz (GKS Bełchatów), Juskowiak Kamil (GLKS Dobrcz), Grocholewski Kamil (GLKS Dobrcz), Piekuś Rafał (Gryf Sicienko), Tunkiewicz Robert (Olimpia Zambrów), Sobieralski Igor (Pogoń Mogilno), Furst Oskar (Unia Solec Kujawski), Żyliński Tomasz (Wda II Świecie), Michał Płatek (?), Tabisz Łukasz (?), Bondara Olgierd (?), Kufel Piotr (Zawisza II Bydgoszcz)