Oglądasz serwis w wersji demonstracyjnej. Możesz zobaczyć jak dodawać i relacjonować testowe mecze. Zaloguj się używając prawdziwych danych i odkryj wszystkie możliwości prowadzenia relacji na żywo. Do prawdziwego serwisu możesz wrócić tutaj.

Zmiany w klubowych kadrach 2022


  • Bałtyk Gdynia

    Bałtyk Gdynia

    Przychodzą
    Święciński Kamil (?), Drozdowicz Aleksander (?), Jakub Nowiński (Mławianka Mława), Michał Subczyński (Olimpia Zambrów), Bożym Jan (Orlęta II Radzyń Podlaski), Długołęcki Mateusz (Świt Nowy Dwór Mazowiecki)
    Odchodzą
    Goerke Mateusz (?), Leleń Dawid (Grom Nowy Staw), Lisiecki Damian (Gryf Wejherowo), Liberacki Adrian (Stolem Gniewino)
  • Bałtyk Koszalin

    Bałtyk Koszalin

    Przychodzą
    Cybula Adrian (?), Banach Jakub (Chojniczanka Chojnice), Bach Jakub (KP Starogard Gdański), Gruchała-węsierski Dawid (KSZO Ostrowiec Świętokrzyski), Antkowiak Michał (Odra Wodzisław Śląski), Kruczkowski Rafał (Olimpia Grudziądz), Marushka Ruslan (Wólczanka Wólka Pełkińska)
    Odchodzą
    Masny Kacper (Carina Gubin), Martyn oliver robert (Górnik II Łęczna), Łysiak Paweł (Kotwica Kołobrzeg), Poloczek Miłosz (Sokół Karlino), Pietrykowski Marcel (Sparta Sycewice), Ginter Sebastian (Unia Janikowo), Ponurko Jędrzej (Znicz Biała Piska)
  • Błękitni Stargard

    Błękitni Stargard

    Przychodzą
    Frankowski Mateusz (?), Grzeszczak Wiktor (?), Pustelnik Filip (?), Seniuk Kornel (?), Skuza Konrad (?), Vovchenko Mykyta (?), Michał Szczyrba (Elana Toruń), Stawski Jakub (Elana Toruń)
    Odchodzą
    Jałoszyński Paweł (?), Bałos Daniel (?), Purczyński Tomasz (Kluczevia Stargard), Ziniewicz Maciej (Mazur Karczew), Klimek Błażej (Olimpia Grudziądz), Wajsak Daniel (Watra Białka Tatrzańska), Kacprzyk Wojciech (Zorza Dobrzany)
  • Elana Toruń

    Elana Toruń

    Odchodzą
    Szczerbal Dariusz (Arka II Gdynia), Michał Szczyrba (Błękitni Stargard), Stawski Jakub (Błękitni Stargard), Kuchnicki Dawid (?), Witucki Łukasz (?), Dybizbański Seweryn (Lechia Zielona Góra), Trojanowski Jakub (Legia II Warszawa), Włodyka Kamil (MKP Pogoń Siedlce), Mucha Wojciech (MKS Kluczbork), Świeciński Jakub (Motor II Lublin), Szczyrba Miłosz (MRKS Czechowice-Dziedzice), Niemiec Maksym (Odra Wodzisław Śląski), Jarzec Kacper (Olimpia Grudziądz), Pawlicki Jakub (Pelikan Łowicz), Pisarek Dominik (Sokół Sieniawa), Kowalski Aleksander (Unia Janikowo)
  • GKS Przodkowo

    GKS Przodkowo

    Przychodzą
    Glodaniuk Vitalii (?), Iwanowski Krzysztof (?), Lenzu Davide (?), Ostrowski Piotr (?), Skierka Łukasz (?), Stasiak Łukasz (Jantar Ustka), Żukowski Przemysław (Kaszubia Kościerzyna), Ylias Cheffou (Wkra Żuromin)
    Odchodzą
    Malanowski Rafał (Czarni Pruszcz Gdański), Jaroń Mateusz (?), Rapińczuk Kacper (?), Górniak Jakub (GOSRiT Luzino), Hołtyn Norbert (Grom Nowy Staw), Kajca Marcin (Pogoń Lębork), Nowicki Szymon (Radunia Stężyca)
  • Jarota Jarocin

    Jarota Jarocin

    Przychodzą
    Chlebowski Igor (?), Lamprecht Wojciech (?), Radziejewski Eryk (?), Skowroński Maurycy (?), Wojtczak Wojciech (?), Borysiak Bartosz (?), Jakubowski Piotr (?), Jankowski Mikołaj (Victoria Września), Małek Filip (Warta Poznań)
    Odchodzą
    Łażewski Marcin (Tarnovia Tarnowo Podgórne), Ławniczak Mateusz (Unia Janikowo), Pawlak Damian (Unia Swarzędz)
  • KP Starogard Gdański

    KP Starogard Gdański

    Przychodzą
    Szweminski Mateusz (?), Sławiński Daniel (?)
    Odchodzą
    Bach Jakub (Bałtyk Koszalin), Powszuk Bernard (Grom Nowy Staw), Konrad Rudnicki (?), Damian Romanowski (?), Dominik Majkowski (?), Frygier Oskar (?), Szymanek Marcin (Meteor Pinczyn), Czochór Jakub (Wierzyca Pelplin)
  • Kluczevia Stargard

    Kluczevia Stargard

    Przychodzą
    Kmieć Marcel (Biali Sądów), Purczyński Tomasz (Błękitni Stargard), Korczyński Konrad (Odra Chojna), Sobolewski Maksymilian (Sokół Ostróda), Magdziński Kacper (Warta Międzychód)
    Odchodzą
    Kraśniewicz Miłosz (Iskierka Szczecin), Wróbel Dawid (?), Nowicki Mariusz (?), Mateusz Stolarczyk (?), Wojciechowski Bartosz (Orzeł Wałcz), Wolski Przemysław (Sparta Węgorzyno), Szczygielski Patryk (Sparta Węgorzyno), Korzeniewski Natan (Wólczanka Wólka Pełkińska)
  • Kotwica Kołobrzeg

    Kotwica Kołobrzeg

    Przychodzą
    Łysiak Paweł (Bałtyk Koszalin), Graczyk Michał (GKS Bełchatów), Maćkowski Rafał (bez klubu), Grzelka Fabian (Pogoń II Szczecin), Lech Kamil (Warta Gorzów Wielkopolski)
    Odchodzą
    Janusz Gancarczyk (?), Gancarczyk Krzysztof (?), Maciejowski Mateusz (?), Barzyk Oliver (?), Staroń Łukasz (Łużyce Lubań), Szymański Mateusz (Olimp Gościno), Aleksiuk Kacper (Olimp Gościno), Koźlik Michał (Piast Żmigród)
  • Olimpia Grudziądz

    Olimpia Grudziądz

    Przychodzą
    Klimek Błażej (Błękitni Stargard), Jarzec Kacper (Elana Toruń), Hubert Antkowiak (Miedź II Legnica), Prange Patryk (Warta Poznań)
    Odchodzą
    Kruczkowski Rafał (Bałtyk Koszalin), Flak Mateusz (Odra Wodzisław Śląski), Wiśniewski Łukasz (?)
  • Pogoń II Szczecin

    Pogoń II Szczecin

    Przychodzą
    Kostorz Kacper (Legia Warszawa), Kwiecień Michał (MKP Pogoń II Siedlce), Klebaniuk Bartosz (MKP Pogoń Siedlce), Doustali Mohammad (KIA Football Academy), Czapliński Norbert (?), Holewiński Axel (?), Rostami Yadegar (?), Zaborski Kacper (Wigry II Suwałki)
    Odchodzą
    Stachnik Jakub (Chemik Police), Grzelka Fabian (Kotwica Kołobrzeg), Damian Pawłowski (Pogoń Grodzisk Mazowiecki), Tomasz Hołota (?), Daniel Kusztan (?), Damian Ładny (?), Jan Sieracki (?), Leśniak Kryspin (?), Sebastian Walukiewicz (?), Jędraszak Emil (?), Kozłowski Kacper (?), Spas Delev (?), Mate Tsintsadze (?), Morten Rasmussen (?), Soufian Benyamina (?), Iker Guarrotxena vallejo (?), Jin Izumisawa (?), Michail Manias (?), Krzysztofek Dariusz (Polonia Warszawa), Wojtasiak Kajetan (Wybrzeże Rewalskie Rewal)
  • Pogoń Nowe Skalmierzyce

    Pogoń Nowe Skalmierzyce

    Przychodzą
    Łukasz Benedykciński (KKS II Kalisz)
    Odchodzą
    Borwik Łukasz (?)
  • Polonia Środa Wielkopolska

    Polonia Środa Wielkopolska

    Przychodzą
    Kaczmarek Filip (Miedź II Legnica), Robert Rubach (Odra Ścinawa), Perliński Mateusz (Polonia Środa Wielkopolska), Łasocha Filip (?), Kaźmierczak Hubert (Polonia II Środa Wielkopolska), Krawiec Mateusz (?), Matoszko Oliwer (?), Michalak Krystian (Polonia II Środa Wielkopolska)
    Odchodzą
    Perliński Mateusz (Polonia Środa Wielkopolska), Hubert Antkowiak (?), Patryk Ostrowski (?), Brychlik Przemysław (ROW 1964 Rybnik), Kujawa Jędrzej (Unia Janikowo)
  • Sokół Kleczew

    Sokół Kleczew

    Przychodzą
    Niedźwiedziński Kamil (?), Kozłowski Adam (?)
    Odchodzą
    Ratajczyk Adrian (Mamry Giżycko), Lisowski Maksymilian (Piast Żmigród), Jakub Dębowski (?), Dominik Drzewiecki (?), Dawid Kołodziejczak (?), Filip Brzostowski (?), Jakub Banach (?), Szymon Szczęsny (?), Jakub Strzykowski (?), Sebastian Bagrowski (?), Paweł Położyński (?), Patrzykąt Wiktor (Stolem Gniewino)
  • Stolem Gniewino

    Stolem Gniewino

    Przychodzą
    Liberacki Adrian (Bałtyk Gdynia), Stolz Cezary (ROW 1964 Rybnik), Patrzykąt Wiktor (Sokół Kleczew), Gołda Bartłomiej (?), Jank Marek (?), Laddach Krzysztof (?), Ryk Oskar (?), Sroka Nikodem (?)
    Odchodzą
    Bać Cezary (Grom Nowy Staw), Dampc Mateusz (Gryf Wejherowo), Gross Adam (Myśliwiec Tuchomie), Paluch Aleksander (Spójnia Sadlinki), Hofman Mikołaj (?)
  • Świt Szczecin

    Świt Szczecin

    Przychodzą
    Emche Szymon (Chojniczanka Chojnice), Zabavchuk Maksym (?), Ishizuka Ryoma (?), Siwiec Dominik (?)
    Odchodzą
    Szymon Czajor (Carina Gubin), Głuszak Kacper (Hutnik Szczecin), Bajkiewicz Adrian (Iskierka Szczecin), Żukowski Przemysław (?), Marcin Wiśniewski (?), Piotr Surma (?), Michał Jarkowski (?)
  • Unia Janikowo

    Unia Janikowo

    Przychodzą
    Ginter Sebastian (Bałtyk Koszalin), Kowalski Aleksander (Elana Toruń), Gabor Mikołaj (GKS Bełchatów), Ławniczak Mateusz (Jarota Jarocin), Kujawa Jędrzej (Polonia Środa Wielkopolska), Zych Patryk (Stomil Olsztyn), Ciechanowski Damian (Stomil Olsztyn), Nowak Przemysław (?), Pawłowski Wojciech (?)
    Odchodzą
    Marszał Eryk (Cuiavia Inowrocław), Zagórski Damian (Sokół Ostróda), Mądrzejewski Paweł (?), Kacper Wachowiak (?), Sztekler Dawid (?), Gomez mendez Denzel (CD Buzanada), Aleman santana Raul (?), Zagdański Łukasz (Unia Swarzędz), Beta Adrian (Włocłavia Włocławek), Zaborowski Dawid (Włocłavia Włocławek)
  • Zawisza Bydgoszcz

    Zawisza Bydgoszcz

    Przychodzą
    Sobieralski Igor (?), Bondara Olgierd (?)
    Odchodzą
    Prejs Tomasz (Pogoń Mogilno), Witucki Jakub (Tarpan Mrocza)