Oglądasz serwis w wersji demonstracyjnej. Możesz zobaczyć jak dodawać i relacjonować testowe mecze. Zaloguj się używając prawdziwych danych i odkryj wszystkie możliwości prowadzenia relacji na żywo. Do prawdziwego serwisu możesz wrócić tutaj.

Zmiany w klubowych kadrach 2024


  • Świątkowski Marcin

    Tęcza Krosno Odrzańskie
  • Polaczyk Emilia

    Zjednoczeni Jeniniec
  • Tomczyk Rafał

    Czarni Jelenin
  • Kołomański Nikolas

    TS Przylep
  • Lessnau Paweł

    Zorza Ochla
  • Nowacki Krystian

    Zorza Ochla
  • Ciszewski Kacper

    Zryw Rzeczyca
  • Szwagierczak Jakub

    Zryw Rzeczyca
  • Cierzniak Rafał

    Sparta Grabik
  • Tomczyński Jakub

    Zorza Brzeźnica
  • Wilk Jarosław

    Alfa Jaromirowice
  • Guzy Daniel

    Alfa Jaromirowice
  • Mabika Sakhiseni

    Zorza Mostki
  • Wójciak Mateusz

    Alfa Jaromirowice
  • Grabowski Kacper

    Alfa Jaromirowice
  • Iwaśków Dariusz

    Alfa Jaromirowice
  • Krause Artur

    Alfa Jaromirowice
  • Szymonik Dawid

    Alfa Jaromirowice
  • Woryta Adam

    Alfa Jaromirowice
  • Niewczas Eryk

    Zorza Mostki
  • Drewniak Wiktor

    Zryw Rzeczyca
  • Chomont Jakub

    Carina II Gubin
  • Zioła Kacper

    Alfa Jaromirowice
  • Niedźwiedzki Adrian

    Alfa Jaromirowice
  • Nowak Przemysław

    Alfa Jaromirowice
  • Zoga Gracjan

    Alfa Jaromirowice
  • Alfa Jaromirowice

    Tomasz Urbański

  • Alfa Jaromirowice

    Woryta Adam

  • Alfa Jaromirowice

    Wiśnik Krzysztof

  • Alfa Jaromirowice

    Fendor Marcel

  • Alfa Jaromirowice

    Janusz Lotko

  • Alfa Jaromirowice

    Arkadiusz Waszkowiak

  • Alfa Jaromirowice

    Wysocki Sebastian

  • Alfa Jaromirowice

    Bartosz Dominków

  • Alfa Jaromirowice

    Dawid Cierniak

  • Alfa Jaromirowice

    Jakub Chomont

  • Promień Żary

    Enkot Maciej

    Alfa Jaromirowice
  • Rachelski Miłosz

    Zorza Marwice
  • Kozieł Kacper

    Zorza Ochla
  • Michalik Mateusz

    Zorza Ochla
  • Cieśla Michał

    Zryw Rzeczyca
  • Ochlik Igor

    Zryw Rzeczyca
  • Maik Piotr

    Warta II Gorzów Wielkopolski
  • Siekierka Kamil

    Stilon II Gorzów Wielkopolski
  • Polikowski Damian

    As Pieski
  • Misiak Marek

    Kruszywo Raduszec Stary
  • Sztuka Kamil

    Orzeł Międzyrzecz
  • Szerszeń Julia

    Raptus Dzikowice
  • Banicki Maciej

    Błękitni Ołobok
  • Jaczewski Krzysztof

    As Pieski
  • Suchecki Jakub

    As Pieski
  • Bieś Michał

    Zenit Ługów
  • Bandosz Michał

    Zjednoczeni Przytoczna
  • Kępa Szymon

    Relax Grabice
  • Władyka Hubert

    As Pieski
  • Choruży Andrzej

    As Pieski
  • Kopeć Rafał

    As Pieski
  • Twardosz Eryk

    As Pieski
  • Zimny Jakub

    Unia Kunice Żary
  • Kucyniak Mateusz

    Warta II Gorzów Wielkopolski
  • Pilch Hubert

    Płomień Chlebowo
  • Czarnik Damian

    Zjednoczeni Jeniniec
  • Lykhvar Mykola

    Liwno Zabór
  • Świerzewski Kacper

    KS Białcz
  • Bułka Jan

    Sokół Dąbrówka Wielkopolska
  • Potocki Jan

    Avia Siedlnica
  • Chwałczyński Kamil

    Czarni Przybymierz
  • Cukier Dawid

    Avia Siedlnica
  • MOSP Białystok

    Grekel Jakub

    Avia Siedlnica
  • Lewandowski Zbigniew

    Avia Siedlnica
  • Linke Szymon

    Avia Siedlnica
  • Mucha Jakub

    Avia Siedlnica
  • Pałasz Dawid

    Avia Siedlnica
  • Pietrzczyk Tadeusz

    Avia Siedlnica
  • Ścigocki Dawid

    Avia Siedlnica
  • Suszyński Bartosz

    Avia Siedlnica
  • Kowalczyk Dawid

    Zjednoczeni Lubrza
  • Pęgiel Adam

    Zieloni Łagów
  • Poniewierski Wojciech

    Zryw Rzeczyca
  • Czerwińska Sandra

    UKS Witków
  • Pawlik Szymon

    Zorza Ochla
  • Skoczek Bartosz

    Zjednoczeni Jeniniec
  • Gawęda Michał

    Avia Węgrzynice
  • Bogusz Jakub

    Avia Węgrzynice
  • Bogusz Kacper

    Avia Węgrzynice
  • Smoluch Leszek

    Avia Węgrzynice
  • Górski Filip

    Zorza Ochla
  • Szymczak Filip

    Avia Węgrzynice
  • Jesiołkiewicz Łukasz

    Avia Węgrzynice
  • Weber Krzysztof

    KS Radoszyn
  • Dąb Dąbrowa Białostocka

    Michalski Damian

    Avia Węgrzynice
  • Dereń Maksymilian

    Tęcza Krosno Odrzańskie
  • Stółów Jan

    Czarni Żagań
  • Bąk Kacper

    Sparta Nietkowice
  • Górczyński Krystian

    Zryw Rzeczyca
  • Mykhailov Oleksii

    Sparta Grabik
  • Nawalaniec Bartłomiej

    Zieloni Drożków
  • Rolla Robert

    Iskra Małomice
  • Ligęza Damian

    KS Tomaszowo
  • Buranicz Piotr

    Beskid Bożnów
  • Celka Dominik

    KS Tomaszowo
  • Kuśpiś Patryk

    Beskid Bożnów
  • Pawłowski Piotr

    Beskid Bożnów
  • Polański Piotr

    Beskid Bożnów
  • Warchoł Oliwier

    Czarni Żagań
  • Szulc Dominik

    Zorza Brzeźnica
  • Czajka Dawid

    Beskid Bożnów
  • Szmyrko Łukasz

    Traper Chichy
  • Toshboltaev Abdullokh

    Unia Lubiszyn-Tarnów
  • Barra Ewelina

    Zorza Mostki
  • Białoszewski Kamil

    Stilon II Gorzów Wielkopolski
  • Puzio Sebastian

    Zorza Kowalów
  • Kwarciany Łukasz

    Znicz Trzemeszno Lubuskie
  • Lenert Bartłomiej

    Bizon Wilkowo
  • Brzozowski Bartosz

    Bizon Wilkowo
  • Lewandowski Kacper

    Bizon Wilkowo
  • Koś Artur

    Bizon Wilkowo
  • Buźniak Robert

    Zenit Ługów
  • Jasiński Filip

    Bizon Wilkowo
  • Olowo Tobiasz

    Znicz Trzemeszno Lubuskie
  • Andrzejak Maksymilian

    Zorza Ochla
  • Redzynia Wiktor

    Zenit Ługów
  • Czajkowski Bartłomiej

    Zorza Grzmiąca
  • Nedashkivskyi Andrii

    Unia Lubiszyn-Tarnów
  • Jańczak Maciej

    Zenit Ługów
  • Siedlik Grzegorz

    Carina II Gubin
  • Piast Iłowa

    Wójcik Przemysław

    BKS Bogucin
  • ZAP Syrena Zbąszynek

    Górczewski Mateusz

    Błędno Nądnia
  • Sobolewski Patryk

    Zorza Kowalów
  • Kuleczka Patrycja

    Odra Górzyca
  • Wewióra Wiktor

    Warta Kołczyn
  • Mosakowski Piotr

    FC Kursko
  • Gwozdowski Natan

    Błękitni Bukowiec
  • Kaszkowiak Bartłomiej

    Błękitni Bukowiec
  • Kozłowski Bartłomiej

    Błękitni Bukowiec
  • Nisiewicz Jakub

    Błękitni Bukowiec
  • Pacholczyk Bartosz

    Błękitni Bukowiec
  • Pelikan Mateusz

    Błękitni Bukowiec
  • Staroń Szymon

    Błękitni Bukowiec
  • Stelmach Mateusz

    Błękitni Bukowiec
  • Szadkowski Bartosz

    Błękitni Bukowiec
  • Szynczewski Sebastian

    Błękitni Bukowiec
  • Dźwigaj Dawid

    Sokół Dąbrówka Wielkopolska
  • Kociemski Igor

    Wzgórze Podlegórz
  • Bednarek Wiktor

    SHR Wojcieszyce
  • Cierniak Krystian

    Znicz Trzemeszno Lubuskie
  • Pałyga Patryk

    Zorza Kowalów
  • Marciniak Marcin

    Błękitni Dobiegniew
  • Andrade Freitas Das Neves Matheus

    Błękitni Dobiegniew
  • Artymiak Maciej

    Błękitni Dobiegniew
  • Mazhezha Maksym

    Błękitni Dobiegniew
  • Michalski Kacper

    Błękitni Dobiegniew
  • Ostapiuk Mateusz

    Błękitni Dobiegniew
  • Soniewski Artur

    Błękitni Dobiegniew
  • Szczepański Piotr

    Błękitni Dobiegniew
  • Chudziński Jakub

    TS Przylep
  • Drgas Jakub

    Zorza Kowalów
  • Konarski Bartosz

    Uran Trzebicz
  • Siwiec Marek

    Błękitni Dobiegniew
  • Wójcikiewicz Łukasz

    Błękitni Dobiegniew
  • Kopeczek Paweł

    Błękitni Dobiegniew
  • Lubtowicz Mateusz

    Zorza Nowe Żabno
  • Hanusiak Gabriel

    Zorza Mostki
  • Szeliga Jakub

    Tęcza Krosno Odrzańskie
  • Bazyli Damian

    Zjednoczeni Jeniniec
  • Paluszkiewicz Łukasz

    Błękitni Kotowice
  • Marszałek Dawid

    Fadom Nowogród Bobrzański
  • Pankiewicz Maciej

    Błękitni Kotowice
  • Roszak Michał

    Zjednoczeni Jeniniec
  • Troczyński Krzysztof

    Tupliczanka Tuplice
  • Drabchuk Petro

    Błękitni Lubięcin
  • Górzyński Kamil

    Kado Górzyn
  • Pelc Dawid

    Błękitni Lubięcin
  • Malinowski Szymon

    Błękitni Lubięcin
  • Piaskowski Piotr

    Błękitni Lubięcin
  • Romaszko Karol

    Błękitni Lubięcin
  • Salwowski Arkadiusz

    Błękitni Lubięcin
  • Kukla Kacper

    Zorza Brzeźnica
  • Florian Marcin

    Topola Łupice
  • Kujawska Agata

    Błękitni Lubięcin
  • Kisielewicz Wojciech

    Modrzew Modrzyca
  • Zarek Arkadiusz

    Błękitni Lubięcin
  • Lutecki Paweł

    Czarni Żagań
  • Rajman Mateusz

    Błękitni Lubno
  • Jucha Hubert

    Unia Lubiszyn-Tarnów
  • Twardowski Igor

    Toroma Torzym
  • Głąb Patryk

    Błękitni Lubno
  • Palma Marcel

    Polonia Lipki Wielkie
  • Kozij Jakub

    Błękitni Lubno
  • Kryszewski Bartosz

    Warta Kołczyn
  • Markowski Michał

    Błękitni Lubno
  • Kajstura Konrad

    Zieloni Łagów
  • Oleszczuk Daniel

    Spartak II Deszczno
  • Kruk Adrian

    Błękitni Lubno
  • Gęślicki Daniel

    Stilon II Gorzów Wielkopolski
  • Ogrodniczuk Jan

    Zorza Nowe Żabno
  • Szymański Paweł

    Błękitni Olbrachtów
  • Tarnowski Paweł

    Łużyczanka Lipinki Łużyckie
  • Andrzejewski Jakub

    Błękitni Olbrachtów
  • Matkowski Gracjan

    Błękitni Olbrachtów
  • Mosakowski Igor

    Błękitni Olbrachtów
  • Pietrzak Szymon

    Błękitni Olbrachtów
  • Przerwa Wiktor

    Błękitni Olbrachtów
  • Szczepaniak Norbert

    WKS Łaz
  • Suchański Radosław

    Pogoń Wężyska
  • Świerczyński Mateusz

    Nafta Rybaki
  • Iberhan Piotr

    Róża Różanki
  • Kołaczyk Mikołaj

    Czarni Drągowina
  • Kryvulin Stanislav

    Błękitni Ołobok
  • Lityński Patryk

    Błękitni Ołobok
  • Mololkin Yevhenii

    Błękitni Ołobok
  • Klemczyński Bartosz

    Mewa Cigacice
  • Droszczak Grzegorz

    Błękitni Ołobok
  • Klemczyński Bartosz

    Błękitni Ołobok
  • Matwiejczyk Mariusz

    Błękitni Ołobok
  • Waligóra Kamil

    Błękitni Ołobok
  • Błękitni Ołobok

    Mateusz Miłek

  • Błękitni Ołobok

    Karol Koszelowski

  • Błękitni Ołobok

    Michalski Mariusz

  • Błękitni Ołobok

    Brejdak Marcin

  • Błękitni Ołobok

    Baranowski Damian

  • Błękitni Ołobok

    Kaźmierczak Łukasz

  • Błękitni Ołobok

    Siekiera Przemysław

  • Błękitni Ołobok

    Baranowski Marek

  • Błękitni Ołobok

    Smoliński Rafał

  • Błękitni Ołobok

    Staszyński Łukasz

  • Błękitni Ołobok

    Skarżyński Wojciech

  • Błękitni Ołobok

    Paruch Kamil

  • Błękitni Ołobok

    Thom Patryk

  • Korona Kożuchów

    Łukasz Mendzelewski

  • Błękitni Ołobok

    Rybarczyk Michał

  • Błękitni Ołobok

    Szymon Brejdak

  • Błękitni Ołobok

    Bogusz Dawid

  • Błękitni Ołobok

    Piotrowski Emil

  • Błękitni Ołobok

    Stuenebecher Michał

  • Błękitni Ołobok

    Rybarczyk Artur

  • Błękitni Ołobok

    Bogusz Jakub

  • Błękitni Ołobok

    Świetlik Piotr

  • Błękitni Ołobok

    Adamczyk Gracjan

  • Błękitni Ołobok

    Elbrych Adrian

  • Błękitni Ołobok

    Andrzej Czeski

  • Błękitni Ołobok

    Tomaszewski Wiktor

  • Pogoń Świebodzin

    Karwacki Kuba

    Błękitni Ołobok
  • Grzelec Mikołaj

    Zorza Kowalów
  • Gołębiowski Wiktor

    Spartak Budachów
  • Chuchro Damian

    Błękitni Wierzbnica
  • Jagodziński Dominik

    Irma Studzieniec
  • Karolczyk Paweł

    Zorza Nowe Żabno
  • Zawadzka Zofia

    Piast Parkovia Trzebiechów
  • Kozłowski Karzimierz

    Błękitni Wierzbnica
  • Czerwiński Damian

    Schnug Chociule
  • Pędrak Brajan

    Nysa Trzebiel
  • Rogowicz Sebastian

    Błękitni Wierzbnica
  • Topór Natan

    Błękitni Wierzbnica
  • Narloch Tomasz

    Płomień Czerna
  • Piłatowicz Kaja

    KS Radoszyn
  • Fojutowski Adrian

    KP Świdnica
  • Mikołajczyk Piotr

    Sparta Mierków
  • Drozdek Dawid

    Błękitni Zabłocie
  • Fiołek Przemysław

    Błękitni Zabłocie
  • Jaszczyszyn Łukasz

    Błękitni Zabłocie
  • Jaszczyszyn Tomasz

    Błękitni Zabłocie
  • Lisowski Daniel

    Błękitni Zabłocie
  • Fafanów Michał

    Sparta Nietkowice
  • Leszko Kacper

    Sprotavia Szprotawa
  • Warchoł Mateusz

    Błękitni Zabłocie
  • Spójnia Ośno Lubuskie

    Węgrzynowski Miłosz

    Błękitni Żeglce
  • Gieroń Kamil

    Leśnik Buszów
  • Głowacki Radosław

    Błyskawica Lipie Góry
  • Graffunder Adam

    Błyskawica Lipie Góry
  • Zygmański Mateusz

    Błyskawica Lipie Góry
  • Staszkiewicz Mateusz

    Łucznik Strzelce Krajeńskie
  • Prokop Krzysztof

    Błyskawica Lipie Góry
  • Wiszniowski Bartosz

    Piast Czerwieńsk
  • Kasprzak Rafał

    Błyskawica Lipie Góry
  • Żółtowski Adam

    Victoria Szczaniec
  • Biesaga Bartłomiej

    Błyskawica Lubinicko
  • Pawlak Jakub

    Delta Smardzewo
  • Berezhnyi Andrii

    Błyskawica Lubinicko
  • Woźniak Szymon

    Klon Babimost
  • Płachta Andrzej

    Błyskawica Lubinicko
  • Sarnowski Szymon

    Schnug Chociule
  • Piekarski Oliwier

    MKS II Nowe Miasteczko
  • Jantas Adam

    Bóbr Bobrowice
  • Ślósarczyk Jakub

    Piast Wichów
  • Woleń Dominik

    Bóbr Bobrowice
  • Mazurek Kacper

    Bóbr Bobrowice
  • Podlaski Tomasz

    Bóbr Bobrowice
  • Rydzyński Rafał

    Bóbr Bobrowice
  • Żdaniuk Przemysław

    Pogoń Wężyska
  • Iwaszuk Mateusz

    Czarni Żagań
  • Kubera Patryk

    Zjednoczeni Jeniniec
  • Dąb Przybyszów

    Kręc Adrian

    Brenewia Wijewo
  • Maciejowski Oskar

    Stilon II Gorzów Wielkopolski
  • Wołkanowski Kacper

    Brunatni Sieniawa
  • Khokhlov Oleksandr

    Brunatni Sieniawa
  • Bielawski Adrian

    Brunatni Sieniawa
  • Pilczuk Roman

    Brunatni Sieniawa
  • Ceyza Kacper

    Stal Sulęcin
  • Zaporowski Dawid

    Brunatni Sieniawa
  • Maj Bartłomiej

    Iskra Wymiarki
  • Weber Jakub

    Noteć Stare Bielice
  • Wojtaszek Maciej

    Budowlani Gozdnica
  • Bukłaha Daniel

    Budowlani Gozdnica
  • Gola Marian

    Budowlani Gozdnica
  • Kiziok Dawid

    Budowlani Gozdnica
  • Mielniczek Tomasz

    Budowlani Gozdnica
  • Staniek Krystian

    Zew Dąbroszyn
  • Laskowski Grzegorz

    Budowlani Gozdnica
  • Janów Damian

    Unia Lubiszyn-Tarnów
  • Zieliński Tomasz

    Zjednoczeni Brody
  • Janek Krzysztof

    Stal Jasień
  • Oliasz Patryk

    Zjednoczeni Brody
  • Bahyrycz Paweł

    Budowlani Lubsko
  • Ćwik Konrad

    Zjednoczeni Brody
  • Walczak Dawid

    Budowlani Lubsko
  • Żurawiński Łukasz

    Budowlani Lubsko
  • Abramczyk Krystian

    Tupliczanka Tuplice
  • Budowlani Lubsko

    Michał Bondarenko

  • Promień Żary

    Kowalski Manuel

  • Budowlani Lubsko

    Zubowicz Mariusz

  • Budowlani Lubsko

    Ściłba Robert

  • Budowlani Lubsko

    Kikoła Krzysztof

  • Budowlani Lubsko

    Dworczak Damian

  • Budowlani Lubsko

    Siemion Kamil

  • Budowlani Lubsko

    Żekieć Tyberiusz

  • Budowlani Lubsko

    Szymczak Bartłomiej

  • Budowlani Lubsko

    Radko Bartosz

  • Budowlani Lubsko

    Poprawski Patryk

  • Budowlani Lubsko

    Łapa Bartosz

  • Budowlani Lubsko

    Szklarek Dawid

  • Budowlani Lubsko

    Królski Dawid

  • Budowlani Lubsko

    Rafalski Rafał

  • Budowlani Lubsko

    Bereźnicki Dominik

  • Budowlani Lubsko

    Kopczyk Sebastian

  • Budowlani Lubsko

    Voitsekhovskyi Artem

  • Torres De Almeida Filipe Luciano

    Budowlani Murzynowo
  • Sękowski Dawid

    Zjednoczeni Przytoczna
  • Palczewski Szymon

    Zjednoczeni Przytoczna
  • Kozak Mateusz

    Topola Łupice
  • Sprohs Krzysztof

    Orzeł Międzyrzecz
  • Hałas Filip

    Budowlani Murzynowo
  • Gawenda Marcin

    KS Białcz
  • Budowlani Murzynowo

    Tatarski Maciej

  • Falów Michał

    Budowlani Murzynowo
  • Hałas Filip

    Budowlani Murzynowo
  • Jagiełło Artur

    Budowlani Murzynowo
  • Maeda Ryo

    Budowlani Murzynowo
  • Makohon Mikołaj

    Budowlani Murzynowo
  • Mądrawski Jakub

    Budowlani Murzynowo
  • Oguro Shungaku

    Budowlani Murzynowo
  • Oleś Miłosz

    Budowlani Murzynowo
  • Osadnik Mateusz

    Budowlani Murzynowo
  • Żagiel Sebastian

    Budowlani Murzynowo
  • Budowlani Murzynowo

    Świtaj Rafał

  • Budowlani Murzynowo

    Ernest Graś

  • Budowlani Murzynowo

    Witt Wiktor

  • Budowlani Murzynowo

    Mateusz Nawrolski

  • Lubuszanin Drezdenko

    Wolarek Maciej

  • Budowlani Murzynowo

    Somrani Radosław

  • Budowlani Murzynowo

    Maciej Dzięcielewski

  • Budowlani Murzynowo

    Żeliszewski Łukasz

  • Budowlani Murzynowo

    Chyrek Michał

  • Budowlani Murzynowo

    Efir Michał

  • Budowlani Murzynowo

    Suchowera Adam

  • Ilanka Rzepin

    Mrozek Daniel

  • Budowlani Murzynowo

    Maciej Grzelachowski

  • Budowlani Murzynowo

    Sobański Mateusz

  • Budowlani Murzynowo

    Dawid Ufir

  • Budowlani Murzynowo

    Konrad Piskorz

  • Budowlani Murzynowo

    Gabryniewski Krystian

  • Budowlani Murzynowo

    Chiloński Michał

  • Budowlani Murzynowo

    Marcos antonio Dos santos oliveira

  • Piast Karnin

    Chitishvili Revaz

  • Pogoń Świebodzin

    Shustov Viktor

    Budowlani Murzynowo
  • Pogoń Świebodzin

    Sulimenko Eryk

    Budowlani Murzynowo
  • Pogoń Świebodzin

    Śliwiński Jakub

    Budowlani Murzynowo
  • Zieloni Lubiechnia Wielka

    Ożarowski Mateusz

    Burza II Borowa Wieś
  • Piekarski Mateusz

    Zorza Ochla
  • Giese Józef

    Lubusze Rusinów
  • Skorupiński Mateusz

    GKP Bogdaniec
  • Szczeciński Piotr

    Cargovia Kargowa
  • Buśko Krystian

    Cargovia Kargowa
  • Lorenc Kamil

    Cargovia Kargowa
  • Lustig Gracjan

    Cargovia Kargowa
  • Patrzykąt Radosław

    Mewa Cigacice
  • Prętki Marcel

    Cargovia Kargowa
  • Tatarynowicz Patryk

    Cargovia Kargowa
  • Zarucki Kamil

    Polonia Nowe Kramsko
  • Szczepaniak Hubert

    Cargovia Kargowa
  • Chołuj Dominik

    Cargovia Kargowa
  • Khomchak Yevhenii

    Cargovia Kargowa
  • Khomchak Serhii

    Cargovia Kargowa
  • Kliks Eryk

    Cargovia Kargowa
  • Klocek Adam

    Cargovia Kargowa
  • Kostański Dariusz

    Cargovia Kargowa
  • Kurczyk Kamil

    Cargovia Kargowa
  • Lewkowicz Krzysztof

    Cargovia Kargowa
  • Lorenc Kamil

    Cargovia Kargowa
  • Markowski Gracjan

    Cargovia Kargowa
  • Naskręt Kamil

    Cargovia Kargowa
  • Okowiński Robert

    Cargovia Kargowa
  • Pajcz Kasian

    Cargovia Kargowa
  • Patrzykąt Radosław

    Cargovia Kargowa
  • Płonka Mateusz

    Cargovia Kargowa
  • Płonka Adrian

    Cargovia Kargowa
  • Prętki Marcel

    Cargovia Kargowa
  • Reiner Piotr

    Cargovia Kargowa
  • Szarmach Dawid

    Cargovia Kargowa
  • Szczeciński Piotr

    Cargovia Kargowa
  • Świdziński Michał

    Cargovia Kargowa
  • Tatarynowicz Patryk

    Cargovia Kargowa
  • Urban Bartłomiej

    Cargovia Kargowa
  • Wawrzynowicz Piotr

    Cargovia Kargowa
  • Woch Krzysztof

    Cargovia Kargowa
  • Zarucki Kamil

    Cargovia Kargowa
  • Lechia II Zielona Góra

    Frankowski Kajetan

    Carina Gubin
  • Bigosiński Jakub

    Zorza Marwice
  • Amonov Andrii

    Carina II Gubin
  • Khlystik Oleh

    Carina II Gubin
  • Koroluk Marcin

    Carina II Gubin
  • Maj Jakub

    Polonia Słubice
  • Moczulski Adam

    Carina II Gubin
  • Rutkowski Bartosz

    Carina II Gubin
  • Shvaichenko Tsezar

    Carina II Gubin
  • Szela Mateusz

    Carina II Gubin
  • Terentiev Vladyslav

    Carina II Gubin
  • Spałek Mateusz

    Carina II Gubin
  • Kruszak Dawid

    Zew Dąbroszyn
  • Imai Kaito

    Carina II Gubin
  • Banach Jakub

    Carina II Gubin
  • Beleno Perez Reinel

    Relax Grabice
  • Wójcik Sebastian

    Zjednoczeni Brody
  • Otto Jakub

    Zorza Grzmiąca
  • Żak Dawid

    Odra Górzyca
  • Samela Sebastian

    Złote Piaski Dzierżów
  • Mazur Wojciech

    Zew Dąbroszyn
  • Świętosławski Arkadiusz

    Celuloza II Kostrzyn nad Odrą
  • Niziński Jakub

    Noteć Stare Bielice
  • Kowalewski Wiktor

    Celuloza II Kostrzyn nad Odrą
  • Michalski Bartosz

    Celuloza II Kostrzyn nad Odrą
  • Urman Ernest

    Celuloza II Kostrzyn nad Odrą
  • Ziajkiewicz Michał

    Celuloza II Kostrzyn nad Odrą
  • Boboń Piotr

    Celuloza Kostrzyn nad Odrą
  • Czyrnek Maciej

    Celuloza II Kostrzyn nad Odrą
  • Larysz Adam

    Celuloza II Kostrzyn nad Odrą
  • Edgardo Leonel

    Celuloza Kostrzyn nad Odrą
  • Drahomirecki Jan

    Czarni Browar Witnica
  • Mihail Cretu

    Celuloza Kostrzyn nad Odrą
  • Klamka Kacper

    TKKF Chynowianka Zielona Góra
  • Dybczyński Kacper

    Zorza Mostki
  • Łukasik Wiktoria

    Unia Lubiszyn-Tarnów
  • Nawrocki Remigiusz

    Celuloza Kostrzyn nad Odrą
  • Sadowski Rafał

    Celuloza Kostrzyn nad Odrą
  • Bakalarz Jakub

    Celuloza Kostrzyn nad Odrą
  • Jacewicz Adrian

    Celuloza Kostrzyn nad Odrą
  • Lencewicz Łukasz

    Celuloza Kostrzyn nad Odrą
  • Wągroda Hubert

    Celuloza Kostrzyn nad Odrą
  • Kwidziński Mariusz

    Celuloza Kostrzyn nad Odrą
  • Pietrzak Filip

    Celuloza Kostrzyn nad Odrą
  • Czyż Tomasz

    Zorza Brzeźnica
  • Czereda Patryk

    Warta Słońsk
  • Wieliczko Bartosz

    Celuloza Kostrzyn nad Odrą
  • Warta Słońsk

    Stanisław Bogusz

  • Dagil Cyprian

    Celuloza Kostrzyn nad Odrą
  • Rychterski Jakub

    Celuloza Kostrzyn nad Odrą
  • Celuloza Kostrzyn nad Odrą

    Krawczyński Bartosz

  • Celuloza Kostrzyn nad Odrą

    Kaszuba Konrad

  • Celuloza Kostrzyn nad Odrą

    Soczomski Konrad

  • Celuloza Kostrzyn nad Odrą

    Cichoń Emil

  • Celuloza Kostrzyn nad Odrą

    Smacki Konrad

  • Celuloza Kostrzyn nad Odrą

    Panek Grzegorz

  • Celuloza Kostrzyn nad Odrą

    Szymon Szol

  • Celuloza Kostrzyn nad Odrą

    Raczkowski Igor

  • Pogoń Skwierzyna

    Kodzis Michał

    Dąb Dębno
  • Dąb Dębno

    Siembida Piotr

    Celuloza Kostrzyn nad Odrą
  • Rosa Marcel

    Pogoń Skwierzyna
  • Banna Nikodem

    Chrobry Brójce
  • Burdzy Mateusz

    Chrobry Brójce
  • Kołata Jakub

    Chrobry Brójce
  • Molicki Dariusz

    Chrobry Brójce
  • Sosnowski Dawid

    Chrobry Brójce
  • Turecki Jakub

    Chrobry Brójce
  • Potyra Sylwester

    Chrobry Brójce
  • Śledź Kamil

    Chrobry Brójce
  • Kutkowski Mateusz

    Dąb Górki Noteckie
  • Śliwa Mikołaj

    Chrobry Drzeńsko
  • Zawadzka Anna

    SKP Słubice
  • Matuszek Sandra

    Chrobry Drzeńsko
  • Drogosz Izabela

    Radość Staropole
  • Barańczuk Jakub

    Chrobry Drzeńsko
  • Misiak Dawid

    Chrobry Drzeńsko
  • Stachowski Grzegorz

    Smogórzanka Smogóry
  • Taracha Bartosz

    Chrobry Drzeńsko
  • Wrzesiński Rene

    Chrobry Drzeńsko
  • Kras Paweł

    SKP Słubice
  • Kowalczyk Paweł

    Toroma Torzym
  • Dąb Przybyszów

    Bartosz Matysiak

    Chrobry II Głogów
  • Lechia II Zielona Góra

    Maćkowiak Maciej

    Chrobry II Głogów
  • Piast Iłowa

    Grzegorz Lasoń

    Chrobry II Głogów
  • Pogoń Skwierzyna

    Inoue Toshiya

    Chrobry II Głogów
  • Ilanka Rzepin

    Szymon Matysiak

    Concordia Elbląg
  • Drzonkowianka Racula

    Garczorz Dominik

    Concordia Knurów
  • Różycki Maciej

    Tęcza Krosno Odrzańskie
  • Grosfeld Sebastian

    Pogoń Przyborów
  • Karasiński Jakub

    Korona Kożuchów
  • Kwaśnik Szymon

    Cuprum Czciradz
  • Napieralski Patryk

    Pogoń Przyborów
  • Poniży Dominik

    Korona Kożuchów
  • Radziszewicz Michał

    Cuprum Czciradz
  • Szczotka Bartosz

    Czarni Rudno
  • Marciniak Dawid

    Sprotavia Szprotawa
  • Nowak Włodzimierz

    Zorza Brzeźnica
  • Krzyżanowski Michał

    Zorza Ochla
  • Mrozek Bartosz

    Cuprum Czciradz
  • Balak Dominik

    Cuprum Czciradz
  • Pocentkowski Mateusz

    Zieloni Łagów
  • Kowalski Kamil

    Unia Kunice Żary
  • Piast Iłowa

    Boukarch Nabil

    Cyklon Rogoźnik
  • Radiszewski Marcin

    Czarni Browar Witnica
  • Dudziak Wojciech

    Czarni Browar Witnica
  • Siemek Grzegorz

    Czarni Browar Witnica
  • Koban Arkadiusz

    Spartan Sosny
  • Czarni Browar Witnica

    Hriha Eduard

  • Bugajski Kacper

    Czarni Browar Witnica
  • Dominiak Jakub

    Czarni Browar Witnica
  • Dudziak Wojciech

    Czarni Browar Witnica
  • Gołdyn Adrian

    Czarni Browar Witnica
  • Gontowicz Szymon

    Czarni Browar Witnica
  • Koban Arkadiusz

    Czarni Browar Witnica
  • Kondratenko Serhii

    Czarni Browar Witnica
  • Kozak Ivan

    Czarni Browar Witnica
  • Leśniak Konrad

    Czarni Browar Witnica
  • Pawlak Wiktor

    Czarni Browar Witnica
  • Polonskyi Yaroslav

    Czarni Browar Witnica
  • Wysoczański Bartosz

    Czarni Browar Witnica
  • Czarni Browar Witnica

    Szeliga Marcin

  • Czarni Browar Witnica

    Hajdasz Bartłomiej

  • Czarni Browar Witnica

    Kozik Mateusz

  • Czarni Browar Witnica

    Piśko Michał

  • Czarni Browar Witnica

    Łuś Patryk

  • Czarni Browar Witnica

    Kodzis Gabriel

  • Czarni Browar Witnica

    Kowalczyk Łukasz

  • Czarni Browar Witnica

    Grodzki Dawid

  • Czarni Browar Witnica

    Dudziak Jacek

  • Czarni Browar Witnica

    Karbowiak Dawid

  • Czarni Browar Witnica

    Pawlaczyk Michał

  • Czarni Browar Witnica

    Stieler Maksymilian

  • Czarni Browar Witnica

    Krzysztof Stokop

  • Czarni Browar Witnica

    Chraplak Stanisław

  • Czarni Browar Witnica

    Rochowczyk Kacper

  • Czarni Browar Witnica

    Rąblewski Dawid

  • Czarni Browar Witnica

    Jasik Andrzej

  • Piast Karnin

    Jankowski Tomasz

    Czarni Browar Witnica
  • Piast Karnin

    Prychod Bartosz

    Czarni Browar Witnica
  • Spartak Deszczno

    Bartnik Marcin

    Czarni Browar Witnica
  • Warta Gorzów Wielkopolski

    Nowakowski Dominik

    Czarni Browar Witnica
  • Seweryn Igor

    Znicz Trzemeszno Lubuskie
  • Sowiźrał Adrian

    Czarni Czarnowo
  • Wrona Antoni

    Iskra Gorzów Wielkopolski
  • Głuszcz Aleksander

    Czarni Czarnowo
  • Małyska Bartosz

    Czarni Czarnowo
  • Trubicki Szymon

    Zorza Kowalów
  • Wawrzeńczyk Bartłomiej

    Zryw Rzeczyca
  • Stankiewicz Bartosz

    Róża Różanki
  • Stefański Maciej

    Znicz Trzemeszno Lubuskie
  • Pająk Krzysztof

    Dozamet Nowa Sól
  • Dańda Sebastian

    Czarni Drągowina
  • Lewandowski Marek

    Czarni Drągowina
  • Walter Gracjan

    Dozamet Nowa Sól
  • Kijowski Krzysztof

    Czarni Drągowina
  • Melon Marcel

    Smogórzanka Smogóry
  • Hołubek Hubert

    Czarni Rudno
  • Bednarz Kacper

    Dozamet Nowa Sól
  • Dziułka Maciej

    Czarni Rudno
  • Grygny Jarosław

    Czarni Rudno
  • Suchaczewski Dawid

    Czarni Rudno
  • Ciach Wojciech

    Zorza Mostki
  • Stańko Marek

    Czarni Rudno
  • Strózik Sebastian

    Modrzew Modrzyca
  • Szatkowski Adam

    Czarni Rudno
  • Wojciechowski Bartłomiej

    Polonia Kiełcz
  • Reszka Aleksandra

    Zorza Ochla
  • Kamiński Patryk

    Zorza Grzmiąca
  • Mycek Jakub

    Medyk Cibórz
  • Jarocki Wojciech

    Relax Grabice
  • Rossokhatyi Vadym

    Czarni Jelenin
  • Bogiel Daniel

    Czarni Jelenin
  • Bogiel Wiktor

    Czarni Jelenin
  • Fusik Dawid

    Czarni Jelenin
  • Woźniakowski Konrad

    KS Tomaszowo
  • Krasnyk Yaroslav

    Czarni Pałck
  • Stańczak Daniel

    Czarni Pałck
  • Moczurad Adam

    Tęcza Krosno Odrzańskie
  • Zaliwski Jacek

    Czarni Pałck
  • Misa Kamil

    Czarni Przybymierz
  • Lechocki Wiktor

    Czarni Przybymierz
  • Liberadzki Łukasz

    Czarni Przybymierz
  • Drozdek Mateusz

    Czarni Przybymierz
  • Szafrański Piotr

    Polonia Słubice
  • Kuzaj Mateusz

    Czarni Żagań
  • Jóźwik Michał

    Płomień Czerna
  • Włodarczyk Dawid

    Lubusze Rusinów
  • Ryng Maciej

    Unia Kunice Żary
  • Wyrzykowska Maria

    Czarni Żagań
  • Chruścicki Krystian

    Czarni Żagań
  • Kuleczka Kacper

    Czarni Żagań
  • Piechowiak Dariusz

    Delta Sieniawa Żarska
  • Jaroszewski Marek

    Czarni Żagań
  • Jaworski Mikołaj

    Czarni Żagań
  • Lasik Patryk

    Stal Sulęcin
  • Czarni Żagań

    Tylk Paweł

    Czarni Żagań
  • Skiba Jakub

    Czarni Żagań
  • Czarni Żagań

    Łojko Dariusz

  • Czarni Żagań

    Skiba Maciej

  • Czarni Żagań

    Kamil Lechowicz

  • Czarni Żagań

    Dawid Wójcik

  • Czarni Żagań

    Ciżmiński Maciej

  • Czarni Żagań

    Chruścicki Jakub

  • Czarni Żagań

    Cezary Rewaj

  • Czarni Żagań

    Szymon Maniak

  • Czarni Żagań

    David Drozdek dos santos

  • Czarni Żagań

    Warchoł Oliwier

  • Czarni Żagań

    Kałużny Szymon

  • Czarni Żagań

    Spadło Dawid

  • Czarni Żagań

    Najdek Piotr

  • Piast Iłowa

    Ganczarek Kamil

  • Róża Różanki

    Damian Pawłowski

    Dąb Dębno
  • Rundzia Łukasz

    Dąb Górki Noteckie
  • Kęsy Maciej

    Dąb Górki Noteckie
  • Krakowiak Konrad

    Dąb Górki Noteckie
  • Szymański Marcin

    Dąb Górki Noteckie
  • Wróblewski Filip

    Meprozet Stare Kurowo
  • Krzemiński Mariusz

    Unia Lubiszyn-Tarnów
  • Kąpielski Patryk

    Dąb Przybyszów
  • Dovhaliuk Serhii

    Dąb Przybyszów
  • Cioch Grzegorz

    Dąb Przybyszów
  • Piwowarczyk Piotr

    Dąb Przybyszów
  • Gessner Jakub

    Dąb Przybyszów
  • Staszak Mateusz

    Dąb Przybyszów
  • Kulbasow Patryk

    Dąb Przybyszów
  • Świdwa Dawid

    Dąb Przybyszów
  • Szafer Radosław

    Dąb Przybyszów
  • Wieczorek Paweł

    Dąb Przybyszów
  • Gąda Jakub

    Dąb Przybyszów
  • Jękot Dominik

    Spartak II Deszczno
  • Rybicki Jakub

    Dąb II Przybyszów
  • Skrzypczak Bartosz

    Pogoń Skwierzyna
  • Niśkiewicz Piotr

    Spartak Budachów
  • Bartecki Jakub

    Dąb Przybyszów
  • Dąb Przybyszów

    Jędrzejewski Przemysław

  • Dąb Przybyszów

    Klecha Łukasz

  • Dąb Przybyszów

    Marcinkowski Sławomir

  • Dąb Przybyszów

    Szulc Andrzej

  • Dąb Przybyszów

    Borowy Krystian

  • Dąb Przybyszów

    Tonder Mateusz

  • Dąb Przybyszów

    Jodłowiec Damian

  • Dąb Przybyszów

    Kępka Patryk

  • Dąb Przybyszów

    Suplicki Hubert

  • Dąb Przybyszów

    Bartkowiak Krystian

  • Dąb Przybyszów

    Dzięcioł Michał

  • Dąb Przybyszów

    Homski Kamil

  • Dąb Przybyszów

    Szymański Michał

  • Dąb Przybyszów

    Czyż Fabian

  • Dąb Przybyszów

    Szmyt Jakub

  • Dąb Przybyszów

    Podgórski Ignacy

  • Dąb Przybyszów

    Jastrzębski Przemysław

  • Dąb Przybyszów

    Kiełczewski Mikołaj

  • Dąb Przybyszów

    Pałka Kacper

  • Dąb Przybyszów

    Skrzypczak Karol

  • Dąb Przybyszów

    Wojciech Miłosz

  • Dąb Przybyszów

    Dominik Dźwigała

  • Dąb Przybyszów

    Płatek Szymon

  • Dozamet Nowa Sól

    Korotyszewski Marcin

    Dąb Przybyszów
  • Kruszewski Karol

    Delta Sieniawa Żarska
  • Mendak Tomasz

    Delta Sieniawa Żarska
  • Chabiniak Michał

    Piast Lubanice
  • Chmaczyk Aleksander

    Zieloni Drożków
  • Czerniec Andrzej

    Delta Sieniawa Żarska
  • Kurosz Patryk

    WKS Łaz
  • Wesoły Aleksander

    Delta Sieniawa Żarska
  • Chudoba Eryk

    Delta Sieniawa Żarska
  • Pindara Jakub

    Delta II Sieniawa Żarska
  • Michalski Artur

    ŁKS Łęknica
  • Rybaczek Igor

    Promień Żary
  • Sadowski Alan

    Warta II Gorzów Wielkopolski
  • Tomaszewski Adam

    Zieloni Drożków
  • Tańcula Gabriel

    Uran Trzebicz
  • Antas Jakub

    Delta Smardzewo
  • Krakowski Kacper

    Delta Smardzewo
  • Borowczak Karol

    Delta Smardzewo
  • Hukiewicz Bartosz

    Lubusze Rusinów
  • Kashyryn Oleksandr

    Delta Smardzewo
  • Kominek Sławomir

    Delta Smardzewo
  • Kaczor Ziemowit

    Pogoń Świebodzin
  • Bełz Łukasz

    Sprotavia Szprotawa
  • Bodnar Bohdan

    Delta Smardzewo
  • Górniak Albert

    Delta Smardzewo
  • Górecki Krystian

    Zorza Nowe Żabno
  • Borowski Piotr

    Delta Stare Polichno
  • Chabasiński Adrian

    Delta Stare Polichno
  • Kijas Leszek

    Delta Stare Polichno
  • Owczarek Michał

    Delta Stare Polichno
  • Powaga Piotr

    Delta Stare Polichno
  • Haremza Marek

    Spartak Deszczno
  • Ciepiela Marcin

    Delta Stare Polichno
  • Żuk Grzegorz

    Dozamet Nowa Sól
  • Andrusiak Bartosz

    Dozamet Nowa Sól
  • Nazar Dariusz

    Dozamet Nowa Sól
  • Otulak Paweł

    Dozamet Nowa Sól
  • Pietrzyk Mateusz

    Sprotavia Szprotawa
  • Kina Mateusz

    Dozamet Nowa Sól
  • Piszczek Michał

    Dozamet II Nowa Sól
  • Mormul Janusz

    Dozamet Nowa Sól
  • Warzecha Tomasz

    Dozamet Nowa Sól
  • LZS Golczowice

    Żółtak Beniamin

    Dozamet II Nowa Sól
  • Bigos Jakub

    Dozamet Nowa Sól
  • Bozhenko Bohdan

    Dozamet Nowa Sól
  • Nowak Kornel

    Dozamet Nowa Sól
  • Tkachenko Yurii

    Dozamet Nowa Sól
  • Orłowski Adam

    Korona Kożuchów
  • Grupiński Stanisław

    Zorza Ochla
  • Grygorowicz Marcin

    Dozamet Nowa Sól
  • Piasecki Damian

    Dozamet Nowa Sól
  • Świrlik Marcin

    Piast Iłowa
  • Bigos Jakub

    Dozamet Nowa Sól
  • Gabiga Konrad

    Dozamet Nowa Sól
  • Napieralski Marcel

    Dozamet Nowa Sól
  • Otulak Paweł

    Dozamet Nowa Sól
  • Protsiuk Ruslan

    Dozamet Nowa Sól
  • Dozamet Nowa Sól

    Pojnar Adam

  • Dozamet Nowa Sól

    Gallewicz Arkadiusz

  • Dozamet Nowa Sól

    Ilnicki Tomasz

  • Dozamet Nowa Sól

    Marcin Grygorowicz

  • Dozamet Nowa Sól

    Rozynek Tomasz

  • Dozamet Nowa Sól

    Stańko Marek

  • Dozamet Nowa Sól

    Sala Adrian

  • Dozamet Nowa Sól

    Ukraiński Kamil

  • Promień Żary

    Maciej Kononowicz

  • Dozamet Nowa Sól

    Dykta Piotr

  • Dozamet Nowa Sól

    Tomasz Kmiećkowiak

  • Dozamet Nowa Sól

    Bajorski Marcin

  • Dozamet Nowa Sól

    Lewandowski Marek

  • Dozamet Nowa Sól

    Ajryś Szymon

  • Dozamet Nowa Sól

    Stankiewicz Alan

  • Dozamet Nowa Sól

    Kieroński Sebastian

  • Korona Kożuchów

    Przemysław Sztopel

  • Dozamet Nowa Sól

    Stankiewicz Bartosz

  • Dozamet Nowa Sól

    Kubiak Mateusz

  • Dozamet Nowa Sól

    Hołubek Hubert

  • Dozamet Nowa Sól

    Żurawski Bartosz

  • Dozamet Nowa Sól

    Jakub Matkowski

  • Dozamet Nowa Sól

    Czarzasty Jakub

  • Dozamet Nowa Sól

    Brandon Biedrzyński

  • Dozamet Nowa Sól

    Cicharski Kacper

  • Dozamet Nowa Sól

    Matysik Dawid

  • Dozamet Nowa Sól

    Klaudiusz Błauciak

  • Piast Iłowa

    Ajadi Kamoli abiola

  • Piast Czerwieńsk

    Fleszar Jacek

    Dozamet Nowa Sól
  • Sprotavia Szprotawa

    Żubrowski Olaf

    Dozamet Nowa Sól
  • Korona Kożuchów

    Walner Kamil

    Dragon Jaczów
  • Sprotavia Szprotawa

    Stępień Bartosz

    Dragon Jaczów
  • Piast Iłowa

    Lankauf Daniel

    Drama Kamieniec
  • Rosiński Piotr

    Liwno Zabór
  • Jeleniewski Piotr

    Rakovia Raków
  • Krupa Bartosz

    Drzonkowianka Racula
  • Król Mateusz

    Drzonkowianka Racula
  • Zych Mathias

    Drzonkowianka Racula
  • Ciastowicz Szymon

    Warta II Gorzów Wielkopolski
  • Włudyka Arkadiusz

    Liwno Zabór
  • Muszyński Marcin

    Drzonkowianka Racula
  • Nogaj Mateusz

    Drzonkowianka Racula
  • Maruniewicz Jan

    Drzonkowianka Racula
  • Czerwiński Michał

    Drzonkowianka Racula
  • Bania Marcin

    Drzonkowianka Racula
  • Batura Damian

    Drzonkowianka Racula
  • Dubielczyk Mateusz

    Drzonkowianka Racula
  • Dytko Mateusz

    Drzonkowianka Racula
  • Helit Kacper

    Drzonkowianka Racula
  • Helwin Damian

    Drzonkowianka Racula
  • Janczak Oskar

    Drzonkowianka Racula
  • Jędrzejczyk Michał

    Drzonkowianka Racula
  • Kielarski Kamil

    Drzonkowianka Racula
  • Kuśnierz Wiktor

    Drzonkowianka Racula
  • Lishchuk Mykola

    Drzonkowianka Racula
  • Metrykowski Mateusz

    Drzonkowianka Racula
  • Polowczyk Oskar

    Drzonkowianka Racula
  • Ptaszkiewicz Daniel

    Drzonkowianka Racula
  • Puchalski Bartosz

    Drzonkowianka Racula
  • Siniawski Franciszek

    Drzonkowianka Racula
  • Sobski Wojciech

    Drzonkowianka Racula
  • Stepak Damian

    Drzonkowianka Racula
  • Tkachiv Mykhailo

    Drzonkowianka Racula
  • Turemka Sebastian

    Drzonkowianka Racula
  • Woźniak Kacper

    Drzonkowianka Racula
  • Drzonkowianka Racula

    Zgnilec Marcin

  • Drzonkowianka Racula

    Miller Remigiusz

  • Drzonkowianka Racula

    Grochowski Maciej

  • Drzonkowianka Racula

    Mordarski Andrzej

  • Drzonkowianka Racula

    Kula Jakub

  • Drzonkowianka Racula

    Wojczal Krzysztof

  • Drzonkowianka Racula

    Falów Bartosz

  • Drzonkowianka Racula

    Stachowski Oktawian

  • Drzonkowianka Racula

    Kozica Radosław

  • Drzonkowianka Racula

    Szymon Waszkowiak

  • Drzonkowianka Racula

    Klima Mateusz

  • Drzonkowianka Racula

    Kowalski Adam

  • Drzonkowianka Racula

    Żywczyński Mateusz

  • Drzonkowianka Racula

    Przybyła Eryk

  • Drzonkowianka Racula

    Malinowski Dawid

  • Drzonkowianka Racula

    Żarczyński Paweł

  • Drzonkowianka Racula

    Kacper Moskalik

  • Drzonkowianka Racula

    Savchyshyn Roman

  • Drzonkowianka Racula

    Sadowski Denis

  • Drzonkowianka Racula

    Sławomir Jankowski

  • Piantini Roberto

    Znicz Leśniów Wielki
  • Wieczorek Cezary

    Energetyk Dychów
  • Kołaczyk Filip

    Energetyk Dychów
  • Karczewski Przemysław

    Energetyk Dychów
  • Maćkowiak Przemysław

    Energetyk Dychów
  • Pepliński Daniel

    Energetyk Dychów
  • Gurlaga Szymon

    KS Nowiny Wielkie
  • Żak Mateusz

    Energetyk Dychów
  • Toporowski Krystian

    Fadom Nowogród Bobrzański
  • Balak Franciszek

    Fadom Nowogród Bobrzański
  • Bałusz Krystian

    Fadom Nowogród Bobrzański
  • Wysocki Hubert

    Fadom Nowogród Bobrzański
  • Kopczyński Konrad

    Fadom Nowogród Bobrzański
  • Olkiewicz Paweł

    Fadom Nowogród Bobrzański
  • Stawowy Mateusz

    Fadom Nowogród Bobrzański
  • Zięba Szymon

    Fadom Nowogród Bobrzański
  • Milner Dawid

    Znicz Leśniów Wielki
  • Król Mateusz

    Fax Bieniów
  • Skrobot Karol

    Meprozet Stare Kurowo
  • Kucharski Mateusz

    Fax Bieniów
  • Kłosowski Kacper

    Orzeł Konin Żagański
  • Nowaczyk Kamil

    FC Kursko
  • Zientalski Kamil

    FC Kursko
  • Janicki Bartosz

    Pogoń Wschowa
  • Niemiec Kamil

    FC Kursko
  • Figiel Jacek

    FC Kursko
  • Kamiński Jacek

    FC Kursko
  • Kopyściański Mateusz

    FC Kursko
  • Matuszewski Karol

    FC Kursko
  • Rybczyński Wiktor

    FC Kursko
  • Odya Nikodem

    Warta Kołczyn
  • Bożuta Sebastian

    Zieloni Lubiechnia Wielka
  • Małecki Marcel

    Płomień Czerna
  • Bengier Tomasz

    Zjednoczeni Brody
  • Andrzejewski Marek

    Feniks Ściechów
  • Chabowski Mateusz

    Feniks Ściechów
  • Stal Sulęcin

    Czwarno Hubert

    Feniks Ściechów
  • Shcheblinskyi Vitalii

    Feniks Ściechów
  • Ejchsztat Adrian

    Feniks Ściechów
  • Goncharskyi Ivan

    Feniks Ściechów
  • Drzonkowianka Racula

    Poremba Krystian

    Fortuna II Głogówek
  • Suterski Maksymilian

    Polonia Lipki Wielkie
  • Janiak Miłosz

    GKP Bogdaniec
  • Koszeluk Wiktor

    GKP Bogdaniec
  • Wiernicki Mateusz

    GKP Bogdaniec
  • Lech II Poznań

    Przygoda Dawid

    GKP Bogdaniec
  • Wójcik Jacek

    ZAP Syrena Zbąszynek
  • Czekajło Kornel

    GKP Kłodawa
  • Barszcz Krzysztof

    GKP Kłodawa
  • Sondaj Maciej

    Złote Piaski Dzierżów
  • Chudy Sylwester

    GKP Kłodawa
  • Grzywaczewski Patryk

    Lubniewiczanka Lubniewice
  • Wilk Aleks

    GKP Kłodawa
  • Kaput Łukasz

    GKP Kłodawa
  • Kiłoczko Rafał

    GKP Kłodawa
  • Krakowski Mirosław

    GKP Kłodawa
  • Kubacki Karol