Oglądasz serwis w wersji demonstracyjnej. Możesz zobaczyć jak dodawać i relacjonować testowe mecze. Zaloguj się używając prawdziwych danych i odkryj wszystkie możliwości prowadzenia relacji na żywo. Do prawdziwego serwisu możesz wrócić tutaj.

Zmiany w klubowych kadrach 2022


  • Włodarczyk Karol

    Zryw Wysoka
  • Gołojuch Kacper

    Żubry Smarchowice Śląskie
  • Szopiński Mateusz

    Źródło Krośnica
  • Ujazdowski Artur

    Zryw Wysoka
  • Chiliński Jakub

    Sokół Niemodlin
  • Szmalcel Filip

    Żubry Smarchowice Śląskie
  • Jasiński Filip

    Widawa Wilków
  • Burda Michał

    Start Namysłów
  • Opydo Sebastian

    Stal II Brzeg
  • Bernard Tomasz

    1.FC Chronstau Chrząstowice
  • Lipok Patrick

    1.FC Chronstau Chrząstowice
  • Mularczyk Piotr

    1.FC Chronstau Chrząstowice
  • Sawlik Mateusz

    1.FC Chronstau Chrząstowice
  • Serwuszok Daniel

    1.FC Chronstau Chrząstowice
  • Strach Dawid

    1.FC Chronstau Chrząstowice
  • Sikora Gracjan

    LZS Krzywizna
  • Corkill Filip

    1.FC Chronstau Chrząstowice
  • Białousko Piotr

    Żubry Smarchowice Śląskie
  • Silesius Kotórz Mały

    Sytarskyi Taras

  • Bernard Tomasz

    1.FC Chronstau Chrząstowice
  • Fink Rafał

    1.FC Chronstau Chrząstowice
  • Juraschek Maximilian

    1.FC Chronstau Chrząstowice
  • Juraschek Jan

    1.FC Chronstau Chrząstowice
  • Lipok Patrick

    1.FC Chronstau Chrząstowice
  • Malcherek Tomasz

    1.FC Chronstau Chrząstowice
  • Micheń Maximilian

    1.FC Chronstau Chrząstowice
  • Plucik Wojciech

    1.FC Chronstau Chrząstowice
  • Stasch Dawid

    1.FC Chronstau Chrząstowice
  • Strach Dawid

    1.FC Chronstau Chrząstowice
  • Warzecha Damian

    1.FC Chronstau Chrząstowice
  • Żurad Tobiasz

    1.FC Chronstau Chrząstowice
  • 1.FC Chronstau Chrząstowice

    Grzesik Damian

  • 1.FC Chronstau Chrząstowice

    Kulczycki Ignacy

  • 1.FC Chronstau Chrząstowice

    Vypirailo Andrii

  • Śląsk Łubniany

    Serwuszok Daniel

    1.FC Chronstau Chrząstowice
  • Skotnicki Jakub

    ZKS Górażdże
  • Wichrowski Kamil

    ZKS Górażdże
  • Kliszcz Jakub

    Wilki Tadar Gana
  • Miszkurka Marcin

    Victoria Wierzbnik
  • Kolankiewicz Kacper

    Victoria Żyrowa
  • Jackowski Wiktor

    Stal Grobniki
  • Langa Kacper

    Sparta Paczków
  • Migulin Mateusz

    Polonia Pogórze
  • Jędrocha Mateusz

    Victoria Wierzbnik
  • Saraczyn Adam

    Victoria Wierzbnik
  • Chmiel Tomasz

    Adamietz Kadłub
  • Feliks Sebastian

    Adamietz Kadłub
  • Porada Marek

    Adamietz Kadłub
  • Szopa Rafał

    Adamietz Kadłub
  • Będkowski Franciszek

    Adamietz Kadłub
  • Chmiel Tomasz

    Adamietz Kadłub
  • Dudek Arkadiusz

    Adamietz Kadłub
  • Feliks Sebastian

    Adamietz Kadłub
  • Frej Arkadiusz

    Adamietz Kadłub
  • Geres Michał

    Adamietz Kadłub
  • Goli Patryk

    Adamietz Kadłub
  • Janowski Kamil

    Adamietz Kadłub
  • Kaczmarczyk Marek

    Adamietz Kadłub
  • Kalla Marek

    Adamietz Kadłub
  • Klyszcz Kacper

    Adamietz Kadłub
  • Knop Dawid

    Adamietz Kadłub
  • Langer Rafał

    Adamietz Kadłub
  • Mróz Rafał

    Adamietz Kadłub
  • Piontek Piotr

    Adamietz Kadłub
  • Popanda Łukasz

    Adamietz Kadłub
  • Porada Marek

    Adamietz Kadłub
  • Sokalski Karol

    Adamietz Kadłub
  • Sowa Jan

    Adamietz Kadłub
  • Sowiński Jakub

    Adamietz Kadłub
  • Sprancel Marcel

    Adamietz Kadłub
  • Szopa Rafał

    Adamietz Kadłub
  • Szopa Adam

    Adamietz Kadłub
  • Woźnik Mateusz

    Adamietz Kadłub
  • Zgraja Patryk

    Adamietz Kadłub
  • Jedność Rozmierka

    Błyszcz Mateusz

    Adamietz Kadłub
  • Jedność Rozmierka

    Ochmann Michał

    Adamietz Kadłub
  • Rzemiosło Dziewkowice

    Żądło Marek

    Adamietz Kadłub
  • Witkowski Daniel

    SKS Chmielowice
  • Dubiella Bartosz

    Żubry Smarchowice Śląskie
  • Szefner Miłosz

    Victoria Łany
  • Kula Seweryn

    Agro-Chmiel Ujeździec
  • Rudnicki Grzegorz

    Agro-Chmiel Ujeździec
  • Szubert Maciej

    GLKS Kamiennik
  • Wrześniak Marcin

    Agro-Chmiel Ujeździec
  • Zarzeka Patryk

    Agro-Chmiel Ujeździec
  • Warzecha Tomasz

    Źródło Krośnica
  • Ścisłowski Marcin

    LZS Strzeleczki
  • Duraj Dawid

    Agro-Chmiel Ujeździec
  • Gongor Kamil

    Agro-Chmiel Ujeździec
  • Klimek Krystian

    Agro-Chmiel Ujeździec
  • Kula Seweryn

    Agro-Chmiel Ujeździec
  • Sieradzki Bartłomiej

    Agro-Chmiel Ujeździec
  • Szubert Maciej

    Agro-Chmiel Ujeździec
  • Wrześniak Marcin

    Agro-Chmiel Ujeździec
  • Agro-Chmiel Ujeździec

    Zuziak Bogdan

  • Agro-Chmiel Ujeździec

    Wandzel Piotr

  • Agro-Chmiel Ujeździec

    Maciaszek Arkadiusz

  • Agro-Chmiel Ujeździec

    Palus Łukasz

  • Agro-Chmiel Ujeździec

    Błażniak Wojciech

  • Agro-Chmiel Ujeździec

    Zdanowski Patryk

  • Agro-Chmiel Ujeździec

    Kieliszek Michał

  • Agro-Chmiel Ujeździec

    Bugański Robert

  • Agro-Chmiel Ujeździec

    Ligocki Jakub

  • Agro-Chmiel Ujeździec

    Bajcer Gracjan

  • LZS Dziewiętlice

    Muś Krzysztof

    Agro-Chmiel Ujeździec
  • Tempo Ramsowo Wipsowo

    Gongor Przemysław

    Agro-Chmiel Ujeździec
  • Hetman Byczyna

    Stanuszek Dawid

    AKS II Strzegom
  • Grudzień Szymon

    Zryw Szydłowice
  • Liskowicz Kacper

    Victoria Cisek
  • Godlewski Kay

    Albor Borki Małe
  • Kaczmarczyk Roman

    Albor Borki Małe
  • Małyska Bartosz

    Albor Borki Małe
  • Plewnia Krzysztof

    Albor Borki Małe
  • Konieczny Krystian

    Wilki Tadar Gana
  • Borowicki Bartłomiej

    Sudety Burgrabice
  • Bukowski Kamil

    Albor Borki Małe
  • Godlewski Kay

    Albor Borki Małe
  • Hyla Łukasz

    Albor Borki Małe
  • Małyska Bartosz

    Albor Borki Małe
  • Paliwoda Jakub

    Albor Borki Małe
  • Sklorz Dawid

    Albor Borki Małe
  • Skowronek Szymon

    Albor Borki Małe
  • Szostek Michał

    Albor Borki Małe
  • Wróbel Dominik

    Albor Borki Małe
  • Albor Borki Małe

    Gorzołka Krzysztof

  • Albor Borki Małe

    Praszczyk Jan

  • Albor Borki Małe

    Bartyla Dawid

  • Albor Borki Małe

    Respondek Krzysztof

  • Albor Borki Małe

    Kamiński Kamil

  • Albor Borki Małe

    Jung Piotr

  • Albor Borki Małe

    Zimoch Dawid

  • Albor Borki Małe

    Lisoń Marcin

  • Albor Borki Małe

    Bawej Łukasz

  • Albor Borki Małe

    Kandziora Denis

  • Śląsk Łubniany

    Jung Paweł

    Albor Borki Małe
  • Więckowski Marek

    Stal Zawadzkie
  • Lorenc Jakub

    Zryw Szydłowice
  • Miklaszewski Tomasz

    Żądło Sucha Psina
  • Czarniewski Paweł

    ZKS Górażdże
  • Hinc Jakub

    Atom Grądy-Malerzowice Małe
  • Sury Marcin

    Atom Grądy-Malerzowice Małe
  • Zaczyk Marcin

    UKS Karnków
  • Bucior Krzysztof

    Kosmos Dobra
  • Białas Błażej

    LZS Walce
  • Klejda Jarosław

    Atom Grądy-Malerzowice Małe
  • Skrzypczak Bartosz

    Burza Kosorowice
  • Bojkowski Rafał

    Atom Grądy-Malerzowice Małe
  • Drzewiecki Patryk

    Atom Grądy-Malerzowice Małe
  • Galik Bartłomiej

    Atom Grądy-Malerzowice Małe
  • Gazdecki Jan

    Atom Grądy-Malerzowice Małe
  • Janoszek Paweł

    Atom Grądy-Malerzowice Małe
  • Kargol Błażej

    Atom Grądy-Malerzowice Małe
  • Krzyżanowski Marcelin

    Atom Grądy-Malerzowice Małe
  • Malec Karol

    Atom Grądy-Malerzowice Małe
  • Marek Kacper

    Atom Grądy-Malerzowice Małe
  • Michaliszyn Łukasz

    Atom Grądy-Malerzowice Małe
  • Mierzwa Tomasz

    Atom Grądy-Malerzowice Małe
  • Mydlarz Wojciech

    Atom Grądy-Malerzowice Małe
  • Szostek Przemysław

    Atom Grądy-Malerzowice Małe
  • Szulc Szymon

    Atom Grądy-Malerzowice Małe
  • Śliż Dawid

    Atom Grądy-Malerzowice Małe
  • Tlałka Dawid

    Atom Grądy-Malerzowice Małe
  • Zaczyk Kamil

    Atom Grądy-Malerzowice Małe
  • Zawadzki Bartłomiej

    Atom Grądy-Malerzowice Małe
  • Atom Grądy-Malerzowice Małe

    Zaczyk Jakub

  • Atom Grądy-Malerzowice Małe

    Zawadzki Bogusław

  • Atom Grądy-Malerzowice Małe

    Lipiński Mariusz

  • Atom Grądy-Malerzowice Małe

    Kręcichwost Marcin

  • Atom Grądy-Malerzowice Małe

    Zaczyk Michał

  • Atom Grądy-Malerzowice Małe

    Wdowczyk Daniel

  • Atom Grądy-Malerzowice Małe

    Zając Piotr

  • Atom Grądy-Malerzowice Małe

    Tajs Adrian

  • Atom Grądy-Malerzowice Małe

    Zarzycki Radosław

  • Atom Grądy-Malerzowice Małe

    Łaciak Łukasz

  • Atom Grądy-Malerzowice Małe

    Sieprawski Konrad

  • Atom Grądy-Malerzowice Małe

    Saczyński Piotr

  • Atom Grądy-Malerzowice Małe

    Sosulski Szymon

  • Atom Grądy-Malerzowice Małe

    Pajestka Jakub

  • LZS Buków

    Gołąbek Gracjan

    Atom Grądy-Malerzowice Małe
  • Odra II Opole

    Marcel Sluga

    Bałtyk Gdynia
  • Orzeł II Źlinice

    Kowalski Sebastian

    Bieżanowianka II Kraków
  • LZS Ligota Turawska

    Rytter Krzysztof

    Błękitni Herby
  • Kosiński Maciej

    Promil Bąkowice
  • Delik Jakub

    TKKF Blachowianka Kędzierzyn-Koźle
  • Religa Paweł

    Sokół Niemodlin
  • Żelazny Jakub

    Żubry Smarchowice Śląskie
  • Toczek Nikodem

    Źródło Krośnica
  • Cyris Marcin

    Błękitni Jaryszów
  • Heide Piotr

    Błękitni Jaryszów
  • Najda Michał

    Błękitni Jaryszów
  • Obaka Chidi

    Błękitni Jaryszów
  • Feliks Mateusz

    LZS Raszowa
  • Raźniewski Aleksy

    Victoria Cisek
  • Oborny Bartosz

    Błękitni Jaryszów
  • Bielecki Mateusz

    Błękitni Jaryszów
  • Heide Piotr

    Błękitni Jaryszów
  • Mendla Mateusz

    Błękitni Jaryszów
  • Radecki Mateusz

    Błękitni Jaryszów
  • Schreiber Dawid

    Błękitni Jaryszów
  • Sładek Adrian

    Błękitni Jaryszów
  • Urbańczyk Sebastian

    Błękitni Jaryszów
  • Błękitni Jaryszów

    Miklasz Tomasz

  • Błękitni Jaryszów

    Heide Dariusz

  • Błękitni Jaryszów

    Grzywocz Mirosław

  • Błękitni Jaryszów

    Biernat Sylwester

  • Błękitni Jaryszów

    Ibrom Hubert

  • Błękitni Jaryszów

    Leszczyński Mateusz

  • Błękitni Jaryszów

    Michna Rafał

  • Błękitni Jaryszów

    Michna Łukasz

  • Błękitni Jaryszów

    Sładek Marcin

  • Błękitni Jaryszów

    Hajduk Denis

  • Błękitni Jaryszów

    Broncel Denis

  • Błękitni Jaryszów

    Rudner Damian

  • Błękitni Jaryszów

    Rudner Mirosław

  • Błękitni Jaryszów

    Sitnik Mirosław

  • LZS Zimna Wódka

    Niestrój Tomasz

    Błękitni Jaryszów
  • Pawelec Jakub

    Victoria Wierzbnik
  • Stachowski Bartosz

    Silesius Kotórz Mały
  • Ursu Anatolii

    Victoria Żyrowa
  • Kała Arkadiusz

    Błękitni Rozmierz
  • Piontek Kamil

    Błękitni Rozmierz
  • Wojdyła Jerzy

    Błękitni Rozmierz
  • Zioła Kacper

    Błękitni Rozmierz
  • Górniak Dawid

    Błękitni Rozmierz
  • Cebula Michał

    Błękitni Rozmierz
  • Flak Jakub

    Błękitni Rozmierz
  • Kaczmarczyk Tomasz

    Błękitni Rozmierz
  • Niepala Łukasz

    Błękitni Rozmierz
  • Niepala Patryk

    Błękitni Rozmierz
  • Witoń Piotr

    Błękitni Rozmierz
  • Wołochowicz Kacper

    Błękitni Rozmierz
  • Błękitni Rozmierz

    Piontek Tomasz

  • Błękitni Rozmierz

    Markieton Patryk

  • Błękitni Rozmierz

    Porada Grzegorz

  • Błękitni Rozmierz

    Kała Michał

  • Błękitni Rozmierz

    Adamiec Tomasz

  • Błękitni Rozmierz

    Giełzak Paweł

  • Błękitni Rozmierz

    Chluba Denis

  • Błękitni Rozmierz

    Namyślik Jan

  • Błękitni Rozmierz

    Błyszcz Denis

  • Błękitni Rozmierz

    Roesner Paweł

  • Błękitni Rozmierz

    Piechota Dawid

  • Błękitni Rozmierz

    Roesner Marcin

  • Błękitni Rozmierz

    Gatner Krzysztof

  • Rolnik Lewice

    Szyper Dawid

    Błysk Studzionki
  • LZS Lubrza

    Idzi Kamil

    Brochów Wrocław
  • Haber Karol

    Victoria Żyrowa
  • Dołęski Patryk

    Polonia Gościęcin
  • Sobolewski Szymon

    Wiking Opole
  • Klyuchyk Semen

    Zryw Wysoka
  • Rzeźniczak Jakub

    Zryw Wysoka
  • Werner Piotr

    Budowlani Strojec
  • Żarnowski Mateusz

    Budowlani Strojec
  • Szewczyk Łukasz

    Budowlani Strojec
  • Sawczuk Sebastian

    LZS Chocianowice
  • Wojciechowski Krystian

    KS Bogacica
  • Neumann Kacper

    GKS Grodków
  • Krupa Maciej

    Budowlani Strojec
  • Misiak Jakub

    Budowlani Strojec
  • Okoń Bartłomiej

    Budowlani Strojec
  • Pawelczak Kamil

    Budowlani Strojec
  • Suchodolski Adam

    Budowlani Strojec
  • Wesoły Amadeusz

    Budowlani Strojec
  • Budowlani Strojec

    Więdłocha Damian

  • Budowlani Strojec

    Włoszczyk Damian

  • Budowlani Strojec

    Krzemiński Mateusz

  • Budowlani Strojec

    Ziółkowski Mariusz

  • Budowlani Strojec

    Kucharski Marcin

  • Budowlani Strojec

    Pokorski Dawid

  • Budowlani Strojec

    Misiak Łukasz

  • LZS Rudniki

    Ryng Oskar

    Budowlani Strojec
  • OKS Olesno

    Ficek Kevin

    Budowlani Strojec
  • Dziadak Krystian

    Victoria Chróścice
  • Szypułka Kacper

    Polonia Domaszowice
  • Chudzik Kacper

    Żubry Smarchowice Śląskie
  • Sadyś Michał

    Burza Gręboszów
  • Dobrzański Damian

    Burza Gręboszów
  • Kionka Paweł

    Burza Gręboszów
  • Dobrzański Damian

    Burza Gręboszów
  • Gudra Gracjan

    Burza Gręboszów
  • Burza Gręboszów

    Uryga Paweł

  • Burza Gręboszów

    Raduchowski Mariusz

  • Burza Gręboszów

    Hendrysiak Patryk

  • Polonia Domaszowice

    Pilarz Dariusz

  • Polonia Domaszowice

    Kurek Grzegorz

  • Burza Gręboszów

    Drewniak Krystian

  • Burza Gręboszów

    Góralczyk Filip

  • Burza Gręboszów

    Szwatoński Paweł

  • Burza Gręboszów

    Piekoszewski Jonatan

  • LZS Łączany

    Wiśniewski Szymon

    Burza Gręboszów
  • LZS Ligota Wołczyńska

    Bukowski Piotr

    Burza Gręboszów
  • Kłosowski Adrian

    Start II Jełowa
  • Gago Maciej

    Victoria II Chróścice
  • Kawęcki Piotr

    Zryw Wysoka
  • Kalla Michał

    Burza Kosorowice
  • Walter Rafał

    Burza Kosorowice
  • Baczyński Krzysztof

    Start Siołkowice Stare
  • Bartek Tomasz

    Burza Kosorowice
  • Bąk Grzegorz

    Burza Kosorowice
  • Cichoń Marek

    Burza Kosorowice
  • Czech Karol

    Burza Kosorowice
  • Gebauer Krzysztof

    Burza Kosorowice
  • Grysko Rafał

    Burza Kosorowice
  • Kalla Michał

    Burza Kosorowice
  • Kałuża Markus

    Burza Kosorowice
  • Kowol Kacper

    Burza Kosorowice
  • Lisek Paweł

    Burza Kosorowice
  • Łaciak Damian

    Burza Kosorowice
  • Musiałowski Bartosz

    Burza Kosorowice
  • Reinert Tomasz

    Burza Kosorowice
  • Roskosz Kamil

    Burza Kosorowice
  • Siedlecki Łukasz

    Burza Kosorowice
  • Ślepko Damian

    Burza Kosorowice
  • Zajdel Denis

    Burza Kosorowice
  • Żur Jakub

    Burza Kosorowice
  • Burza Kosorowice

    Lupa Sebastian

  • Burza Kosorowice

    Liskowski Maciej

  • Burza Kosorowice

    Gołaś Andrzej

  • Burza Kosorowice

    Kowol Edward

  • Burza Kosorowice

    Kowalik Markus

  • Burza Kosorowice

    Rega Tomasz

  • Burza Kosorowice

    Gebauer Dawid

  • Burza Kosorowice

    Koliński Kamil

  • Burza Kosorowice

    Skóra Michał

  • Burza Kosorowice

    Jagiella Łukasz

  • Burza Kosorowice

    Mandok Adrian

  • Burza Kosorowice

    Herrmann Patryk

  • Burza Kosorowice

    Kędziora Marcin

  • Burza Kosorowice

    Wijas Mateusz

  • Burza Kosorowice

    Pudelko Andrzej

  • Burza Kosorowice

    Markuszewski Paweł

  • Burza Kosorowice

    Dziuk Robert

  • Burza Kosorowice

    Blaut Denis

  • Burza Kosorowice

    Wloka Piotr

  • Burza Kosorowice

    Górski Przemysław

  • Burza Kosorowice

    Dudek Kamil

  • Burza Kosorowice

    Mika Roman

  • Odra II Opole

    Sparwasser Michał

    Burza Kosorowice
  • Rogoża Jakub

    Stal Zawadzkie
  • Wajer Jakub

    Start Dobrodzień
  • Bułat Bartosz

    Burza Lipki
  • Smoleń Jakub

    KS Skarbimierz
  • Styczyński Radosław

    Burza Lipki
  • Zimoch Dawid

    LZS Stradunia
  • Głowiński Maciej

    Burza Lipki
  • Stankiewicz Hubert

    Burza Lipki
  • Przykłota Łukasz

    Polonia Gościęcin
  • Kownacki Jakub

    Burza Lipki
  • Kozłowski Dawid

    Burza Lipki
  • Kuczyński Dawid

    Burza Lipki
  • Smoleń Jakub

    Burza Lipki
  • Wojda Klaudiusz

    Burza Lipki
  • Burza Lipki

    Wolański Andrzej

  • Burza Lipki

    Woźniak Bartosz

  • Burza Lipki

    Dziura Damian

  • Burza Lipki

    Kowalczyk Marcin

  • Stal II Brzeg

    Mencel Tomasz

  • Burza Lipki

    Woźniak Bartosz

  • Burza Lipki

    Gawlik Mariusz

  • Burza Lipki

    Dudzik Wiktor

  • Burza Lipki

    Wróż Maciej

  • Burza Lipki

    Grochala Radosław

  • Burza Lipki

    Utratny Patryk

  • Burza Lipki

    Baran Adam

  • Burza Lipki

    Duś Hubert

  • Burza Lipki

    Pomykała Dominik

  • Burza Lipki

    Owsiany Damian

  • Burza Lipki

    Zalcman Damian

  • Burza Lipki

    Łabowski Piotr

  • Burza Lipki

    Wolański Damian

  • Pogoń Łosiów

    Przyszlak Józef

    Burza Lipki
  • Pogoń Łosiów

    Czernik Damian

    Burza Lipki
  • Zryw Szydłowice

    Podgórski Dawid

    Burza Lipki
  • Krzyżan Kamil

    Stobrawa Ligota Dolna
  • Adamus Bartosz

    LZS Skorogoszcz
  • Karbownik Konrad

    Chemik Kędzierzyn-Koźle
  • Machi Bartosz

    Chemik Kędzierzyn-Koźle
  • Tomeczek Szymon

    Chemik Kędzierzyn-Koźle
  • Bator Daniel

    Chemik Kędzierzyn-Koźle
  • Nabywaniec Tomasz

    LZS Radłów
  • Abramik Jakub

    Chemik Kędzierzyn-Koźle
  • Adamus Bartosz

    Chemik Kędzierzyn-Koźle
  • Gendera Paskal

    Chemik Kędzierzyn-Koźle
  • Gnoiński Mariusz

    Chemik Kędzierzyn-Koźle
  • Jaskólski Mateusz

    Chemik Kędzierzyn-Koźle
  • Karbownik Konrad

    Chemik Kędzierzyn-Koźle
  • Kuźma Andrzej

    Chemik Kędzierzyn-Koźle
  • Łysek Michał

    Chemik Kędzierzyn-Koźle
  • Machi Bartosz

    Chemik Kędzierzyn-Koźle
  • Nikula Tobiasz

    Chemik Kędzierzyn-Koźle
  • Paczulla Patryk

    Chemik Kędzierzyn-Koźle
  • Patraś Marcel

    Chemik Kędzierzyn-Koźle
  • Prus Alan

    Chemik Kędzierzyn-Koźle
  • Rakowski Kamil

    Chemik Kędzierzyn-Koźle
  • Stoklossa Piotr

    Chemik Kędzierzyn-Koźle
  • Tomeczek Szymon

    Chemik Kędzierzyn-Koźle
  • Zbylut Kacper

    Chemik Kędzierzyn-Koźle
  • Zych Wojciech

    Chemik Kędzierzyn-Koźle
  • LZS Raszowa

    Szyndzielorz Kamil

    Chemik Kędzierzyn-Koźle
  • LZS Stary Ujazd

    Kowaś Tobiasz

    Chemik Kędzierzyn-Koźle
  • MKS Gogolin

    Składny Sebastian

    Chemik Kędzierzyn-Koźle
  • Porawie II Większyce

    Samborski Łukasz

    Chemik Kędzierzyn-Koźle
  • Tarnopolskyi Vadym

    Źródło Krośnica
  • Królczyński Mateusz

    Sokół Małujowice
  • Sycheuski Yaraslau

    Victoria II Chróścice
  • Biegalski Bartosz

    Chrząszcz Chrząszczyce
  • Piechatzek Krystian

    Chrząszcz Chrząszczyce
  • Paradowski Mariusz

    Chrząszcz Chrząszczyce
  • Połczan Kacper

    Chrząszcz Chrząszczyce
  • Wieczorek Damian

    Chrząszcz Chrząszczyce
  • Orzeł II Źlinice

    Włodarczyk Dawid

  • Chrząszcz Chrząszczyce

    Różalski Szymon

  • Orzeł II Źlinice

    Roskosz Kevin

  • Chrząszcz Chrząszczyce

    Bidziński Alan

  • Orzeł II Źlinice

    Włodarczyk Leszek

  • Chrząszcz Chrząszczyce

    Czub Krystian

  • Chrząszcz Chrząszczyce

    Liguda Marcin

  • Chrząszcz Chrząszczyce

    Florek Michał

  • Chrząszcz Chrząszczyce

    Maciek Krystian

  • Polonia Biała

    Janoszek Marek

    Chrząszcz Chrząszczyce
  • Polonia Prószków

    Wójcicki Szymon

  • Polonia Prószków

    Wójcicki Marek

  • Polonia Prószków

    Zwoliński Damian

  • Victoria Chróścice

    Konowalczyk Krzysztof

    Chrząszcz Chrząszczyce
  • Orzeł II Źlinice

    Hebo Rasmussen Mathias

    Cracovia
  • Polonia Prószków

    Siedlaczek Artur

    Piast Opole
  • Szeląg Artur

    Czarni Otmuchów
  • Baziuk Rafał

    Czarni II Otmuchów
  • Białkowski Adrian

    Czarni Otmuchów
  • Dyndor Przemysław

    Czarni II Otmuchów
  • Gad Szymon

    Czarni Otmuchów
  • Gadziała Dawid

    Czarni Otmuchów
  • Gołombek Filip

    Czarni II Otmuchów
  • Kubasiewicz Andrzej

    Czarni II Otmuchów
  • Łoś Maciej

    Czarni Otmuchów
  • Pacławski Dawid

    Czarni Otmuchów
  • Sodomlak Piotr

    Czarni II Otmuchów
  • Bernasiński Andrzej

    Czarni II Otmuchów
  • Czykinowski Dennis

    Czarni Otmuchów
  • Gad Szymon

    Czarni Otmuchów
  • Grzych Mikołaj

    Czarni Otmuchów
  • Ilasz Wojciech

    Czarni Otmuchów
  • Kubasiewicz Andrzej

    Czarni II Otmuchów
  • Pacławski Dawid

    Czarni Otmuchów
  • Rusinek Dawid

    Czarni II Otmuchów
  • Skiba Dawid

    Czarni Otmuchów
  • Smyrski Bartosz

    Czarni Otmuchów
  • Sołtys Dawid

    Czarni Otmuchów
  • Szeląg Marcel

    Czarni Otmuchów
  • Czarni II Otmuchów

    Trytko Piotr

  • Czarni II Otmuchów

    Ledwoń Piotr

  • Czarni II Otmuchów

    Marzec Tomasz

  • Czarni II Otmuchów

    Kotowski Michał

  • Czarni II Otmuchów

    Getinger Paweł

  • LZS Kałków

    Woźny Gracjan

  • Czarni Otmuchów

    Fijak Maciej

  • Czarni Otmuchów

    Łaptas Konrad

  • Czarni Otmuchów

    Kubicz Przemysław

  • Czarni Otmuchów

    Odziomek Wojciech

  • Czarni II Otmuchów

    Kołodyński Patryk

  • Czarni II Otmuchów

    Obrzut Kacper

  • Fujarczuk Tomasz

    Czarni Otmuchów
  • Wojtyński Michał

    Wilki Tadar Gana
  • Bogonowicz Tomasz

    Czarni Korfantów
  • Malinowski Marcin

    Czarni Korfantów
  • Markowski Filip

    Czarni Korfantów
  • Podstawka Piotr

    Czarni Korfantów
  • Wierzbiński Piotr

    Czarni Korfantów
  • Stępień Mateusz

    Czarni Korfantów
  • Błaszczuk Kamil

    Czarni Korfantów
  • Bogonowicz Tomasz

    Czarni Korfantów
  • Buczkowski Grzegorz

    Czarni Korfantów
  • Bzdyra Tomasz

    Czarni Korfantów
  • Chmurzewski Adam

    Czarni Korfantów
  • Goluch Tomasz

    Czarni Korfantów
  • Iwaniec Piotr

    Czarni Korfantów
  • Juzwa Sławomir

    Czarni Korfantów
  • Kasprzak Damian

    Czarni Korfantów
  • Komenda Marek

    Czarni Korfantów
  • Kot Kamil

    Czarni Korfantów
  • Krasicki Jacek

    Czarni Korfantów
  • Krąpiec Łukasz

    Czarni Korfantów
  • Krupiński Tomasz

    Czarni Korfantów
  • Malinowski Marcin

    Czarni Korfantów
  • Markowski Filip

    Czarni Korfantów
  • Mroziński Łukasz

    Czarni Korfantów
  • Paraszczuk Marcin

    Czarni Korfantów
  • Podstawka Piotr

    Czarni Korfantów
  • Socha Andrzej

    Czarni Korfantów
  • Szczygielski Jakub

    Czarni Korfantów
  • Tice Tomasz

    Czarni Korfantów
  • Wocka Denis

    Czarni Korfantów
  • LZS Przechód

    Borawski Michał

    Czarni Korfantów
  • LZS Ścinawa Nyska

    Arndt Mateusz

    Czarni Korfantów
  • LZS Ścinawa Nyska

    Kowalski Tomasz

    Czarni Korfantów
  • LZS Ścinawa Nyska

    Popiel Sławomir

    Czarni Korfantów
  • LZS Ścinawa Nyska

    Sudul Gracjan

    Czarni Korfantów
  • LZS Ścinawa Nyska

    Wierzbiński Piotr

    Czarni Korfantów
  • Domagała Arkadiusz

    Podzamcze Nysa
  • Czarni II Otmuchów

    Bochniarz Michał

    LZS Dziewiętlice
  • Czarni II Otmuchów

    Jakubów Maciej

    Kastor Jasienica Górna
  • Czarni II Otmuchów

    Bajowski Wiktor

    Kastor Jasienica Górna
  • Czarni II Otmuchów

    Trzaska Dominik

    Kastor Jasienica Górna
  • Czarni II Otmuchów

    Marszałek Kamil

    Podzamcze Nysa
  • Czarni II Otmuchów

    Skwarek Kacper

    Kwarcyt Jegłowa
  • Białkowski Adrian

    Czarni Otmuchów
  • Biskup Konrad

    Czarni Otmuchów
  • Gadziała Dawid

    Czarni Otmuchów
  • Hasiak Michał

    Czarni Otmuchów
  • Czarni Otmuchów

    Dyndor Przemysław

  • Czarni Otmuchów

    Szewczyk Tomasz

  • Czarni Otmuchów

    Gołdyn Bartosz

  • Saja Patryk

    Sudety Moszczanka
  • Welc Patryk

    Start Dobrodzień
  • Bednarz Szymon

    Czarni Przylesie Dolne
  • Paciorek Damian

    Czarni Przylesie Dolne
  • Zając Patryk

    Czarni Przylesie Dolne
  • Bednarz Szymon

    Czarni Przylesie Dolne
  • Grzeliński Sebastian

    Czarni Przylesie Dolne
  • Harchala Jakub

    Czarni Przylesie Dolne
  • Maryszczak Mateusz

    Czarni Przylesie Dolne
  • Paciorek Damian

    Czarni Przylesie Dolne
  • Schie Dawid

    Czarni Przylesie Dolne
  • Witkowski Paweł

    Czarni Przylesie Dolne
  • Czarni Przylesie Dolne

    Tuchowski Łukasz

  • Czarni Przylesie Dolne

    Wiesner Mariusz

  • Czarni Przylesie Dolne

    Ukleja Kamil

  • Czarni Przylesie Dolne

    Ślimak Mateusz

  • Czarni Przylesie Dolne

    Kowalczyk Grzegorz

  • Czarni Przylesie Dolne

    Szatanik Wojciech

  • Czarni Przylesie Dolne

    Biernat Michał

  • Czarni Przylesie Dolne

    Fiałkowski Aleksander

  • Czarni Przylesie Dolne

    Wiznerowicz Roman

  • Czarni Przylesie Dolne

    Krząstek Tomasz

  • Czarni Przylesie Dolne

    Kumorek Dawid

  • Czarni Przylesie Dolne

    Rudyk Bartosz

  • LZS II Starowice

    Nowak Wojciech

    Czarni Przylesie Dolne
  • LZS Łukowice Brzeskie

    Bednarz Marcin

    Czarni Przylesie Dolne
  • Polonia Karłowice

    Tuchowski Piotr

    Czarni Przylesie Dolne
  • LZS Łężce

    Kaczor Damian

    Dąb Tomice
  • LZS Golczowice

    Żółtak Beniamin

    Dozamet II Nowa Sól
  • Achrem Kacper

    Egipt Krzyżowice
  • Kopek Przemysław

    Egipt Krzyżowice
  • Warzecha Łukasz

    Egipt Krzyżowice
  • Wieruszewski Krzysztof

    Egipt Krzyżowice
  • Cichoń Wiesław

    Egipt Krzyżowice
  • Jórków Szymon

    Egipt Krzyżowice
  • Kędzioła Dawid

    Egipt Krzyżowice
  • Kopek Paweł

    Egipt Krzyżowice
  • Leńczak Mateusz

    Egipt Krzyżowice
  • Plata Arkadiusz

    Egipt Krzyżowice
  • Plech Marcin

    Egipt Krzyżowice
  • Stupek Bartosz

    Egipt Krzyżowice
  • Wiercioch Tomasz

    Egipt Krzyżowice
  • Zmurczyński Rafał

    Egipt Krzyżowice
  • Egipt Krzyżowice

    Węgrzyn Przemysław

  • Egipt Krzyżowice

    Wielądek Sławomir

  • Egipt Krzyżowice

    Szuba Patryk

  • Egipt Krzyżowice

    Ostrowski Denis

  • Egipt Krzyżowice

    Halikowski Jan

  • Egipt Krzyżowice

    Roliński Piotr

  • Egipt Krzyżowice

    Szczepanik Mariusz

  • Egipt Krzyżowice

    Kolasiński Marek

  • Józefovia II Józefów

    Stupek Bartosz

    Egipt Krzyżowice
  • Ruch Zubrzyce

    Łotocki Przemysław

    Egipt Krzyżowice
  • Żądło Sucha Psina

    Majewski Przemysław

    Egipt Krzyżowice
  • Konarski Kacper

    Wilki Tadar Gana
  • Frąckowiak Łukasz

    Sudety Moszczanka
  • Kawik Mateusz

    FC Pilszcz
  • Kawik Rafał

    FC Pilszcz
  • Pasikowski Patryk

    FC Pilszcz
  • Kalitka Dominik

    LZS Luboszyce
  • Mielczarek Marcin

    Victoria II Chróścice
  • Cebulski Mateusz

    Start Olesno
  • Mastaliński Dawid

    Orzeł Dzierżysław
  • Tokarz Norbert

    Zryw Szydłowice
  • Dominik Adrian

    FC Pilszcz
  • Gawroński Patryk

    FC Pilszcz
  • Pasikowski Patryk

    FC Pilszcz
  • FC Pilszcz

    Joniec Damian

  • FC Pilszcz

    Chałupiński Adrian

  • FC Pilszcz

    Chałupiński Marcin

  • FC Pilszcz

    Duda Daniel

  • FC Pilszcz

    Kuśmierczyk Łukasz

  • Orzeł Dzierżysław

    Tołpa Andrzej

    FC Pilszcz
  • Burza Kosorowice

    Piątkowski Daniel

    Fiorentina Nakło
  • Burza Kosorowice

    Piątkowski Marcin

    Fiorentina Nakło
  • Mańczak Krystian

    SSKF KS Dąbrowa
  • Mordacz Łukasz

    Victoria Żyrowa
  • Zhdanov Oleksandr

    Wiking Opole
  • Folwarczny Paweł

    Fiorentina Nakło
  • Chochulski Mateusz

    Fiorentina Nakło
  • Duda Kamil

    Fiorentina Nakło
  • Patoła Kamil

    Fiorentina Nakło
  • Patoła Sebastian

    Fiorentina Nakło
  • Suchocki Daniel

    Fiorentina Nakło
  • Wójtowicz Tomasz

    LZS Niwnica-Konradowa
  • Ciolek Paweł

    Fiorentina Nakło
  • Czech Maciej

    Fiorentina Nakło
  • Danch Aleksander

    Fiorentina Nakło
  • Havryliv Roman

    Fiorentina Nakło
  • Havrylko Roman

    Fiorentina Nakło
  • Hellbach Marcin

    Fiorentina Nakło
  • Klyk Daniel

    Fiorentina Nakło
  • Kosytorz Sebastian

    Fiorentina Nakło
  • Kowalonek Maciej

    Fiorentina Nakło
  • Stanoszek Marcin

    Fiorentina Nakło
  • Staszewski Łukasz

    Fiorentina Nakło
  • Waluś Tomasz

    Fiorentina Nakło
  • Fiorentina Nakło

    Kondziela Roland

  • Fiorentina Nakło

    Wolny Tobiasz

  • Fiorentina Nakło

    Sklorz Tomasz

  • Fiorentina Nakło

    Merczyk Grzegorz

  • Fiorentina Nakło

    Małek Mariusz

  • Fiorentina Nakło

    Szłapa Paweł

  • Fiorentina Nakło

    Zoglowek Piotr

  • Fiorentina Nakło

    Markiewicz Bartosz

  • Fiorentina Nakło

    Szłapa Andrzej

  • Fiorentina Nakło

    Ciolek Patryk

  • Fiorentina Nakło

    Trzeciak Dawid

  • Fiorentina Nakło

    Gołębiowski Michał

  • Fiorentina Nakło

    Sosnowski Adrian

  • Fiorentina Nakło

    Siedlaczek Paweł

  • Odra Kąty Opolskie

    Hyla Fabian

    Fiorentina Nakło
  • Egipt Krzyżowice

    Stupek Łukasz

    Fortuna Chomiąża
  • Bachus Ryszard

    Fortuna Chomiąża
  • Cukrowski Łukasz

    Fortuna Chomiąża
  • Jędrzejczyk Krzysztof

    Fortuna Chomiąża
  • Kucel Sebastian

    Fortuna Chomiąża
  • Pioszyk Robert

    LZS Racławiczki
  • Cukrowski Łukasz

    Fortuna Chomiąża
  • Fortuna Chomiąża

    Wysoczański Łukasz

  • Fortuna Chomiąża

    Czarnota Antoni

  • Fortuna Chomiąża

    Macedoński Dariusz

  • Fortuna Chomiąża

    Prus Paweł

  • Fortuna Chomiąża

    Czarnota Przemysław

  • Fortuna Chomiąża

    Borowicz Patryk

  • Fortuna Chomiąża

    Gródecki Dawid

  • Fortuna Chomiąża

    Szlagor Jakub

  • Fortuna Chomiąża

    Puk Wojciech

  • Fortuna Chomiąża

    Tokarz Marcin

  • Fortuna Chomiąża

    Słabicki Kamil

  • Fortuna Chomiąża

    Zięba Klaudiusz

  • Fortuna Chomiąża

    Szczerbaty Adam

  • Fortuna Chomiąża

    Jęczelewski Roman

  • Pogoń Wojnowice

    Kucel Sebastian

    Fortuna Chomiąża
  • Pogranicze Mokre

    Górecki Sebastian

    Fortuna Chomiąża
  • Stal Grobniki

    Kunc Filip

    Fortuna Chomiąża
  • Kręcichwost Damian

    Plon Skoroszyce
  • Charęza Przemysław

    Fortuna Głogówek
  • Damrat Tomasz

    Fortuna Głogówek
  • Sadlej Jakub

    Fortuna Głogówek
  • Unia Krapkowice

    Czyrnek Maciej

    Harnaś Tymbark
  • Skrzypek Kamil

    Fortuna Głogówek
  • Hajduk Dariusz

    Fortuna II Głogówek
  • Pogoń Prudnik

    Scholz Łukasz

  • Fortuna II Głogówek

    Derlikiewicz Wojciech

  • Fortuna II Głogówek

    Szymański Michał

    LKS Szonów
  • Fortuna II Głogówek

    Stanula Rafał

  • Fortuna Głogówek

    Niemczyk Damian

  • Fortuna Głogówek

    Hilscher Kewin

  • Fortuna Głogówek

    Robert Poźniak

  • Fortuna Głogówek

    Wołodymyr Hudyma

  • LZS Walce

    Jacek Lenartowicz

  • MKS Gogolin

    Eryk Banach

  • Porawie Większyce

    Mateusz Woźny

    Fortuna Głogówek
  • Ruch Zdzieszowice

    Willim Rafał

    Fortuna Głogówek
  • Unia Krapkowice

    Mateusz Wójcik

    Fortuna Głogówek
  • Wissa Szczuczyn

    Willim Rafał

    Fortuna Głogówek
  • Drzonkowianka Racula

    Poremba Krystian

    Fortuna II Głogówek
  • Fortuna Głogówek

    Janocha Maksymilian

    Fortuna II Głogówek
  • Fortuna Głogówek

    Rogosch Marzell

    Fortuna II Głogówek
  • Bełz Łukasz

    Fortuna II Głogówek
  • Makowski Michał

    Rolnik Lewice
  • Ardelli Piotr

    Fortuna II Głogówek
  • Janocha Maksymilian

    Fortuna II Głogówek
  • Otręba Michał

    Fortuna II Głogówek
  • Rogosch Marzell

    Fortuna II Głogówek
  • Sroka Marco

    Fortuna II Głogówek
  • Szala Paweł

    Fortuna II Głogówek
  • Wilk Aleks

    Fortuna II Głogówek
  • Muszyński Marcin

    Victoria Żyrowa
  • Dura Dawid

    Fortuna II Głogówek
  • Dura Mateusz

    Fortuna II Głogówek
  • Janik Robert

    Fortuna II Głogówek
  • Kamiński Kacper

    Fortuna II Głogówek
  • Otręba Michał

    Fortuna II Głogówek
  • Sikorski Mikołaj

    Fortuna II Głogówek
  • Sosin Arkadiusz

    Fortuna II Głogówek
  • Sroka Marco

    Fortuna II Głogówek
  • Wilk Aleks

    Fortuna II Głogówek
  • Fortuna II Głogówek

    Gumulak Denis

  • Fortuna II Głogówek

    Surma Marek

  • Fortuna II Głogówek

    Szklarz Gabriel

  • Fortuna II Głogówek

    Tyc Aleksander

  • Fortuna II Głogówek

    Cichoń Szymon

  • Fortuna II Głogówek

    Stolarewski Krzysztof

  • Fortuna II Głogówek

    Pindral Jakub

  • Fortuna II Głogówek

    Łubowski Krzysztof

  • Fortuna II Głogówek

    Dudek Dominik

  • Fortuna II Głogówek

    Trombik Michał

  • Fortuna II Głogówek

    Lisicki Adam

  • Fortuna II Głogówek

    Kurspiot Robin

  • Fortuna II Głogówek

    Kędziora Aleksander

  • Fortuna II Głogówek

    Kochanek Jonatan

  • Fortuna II Głogówek

    Pelka Brian

  • Fortuna II Głogówek

    Kuczera Jakub

  • Fortuna II Głogówek

    Czulak Maciej

  • Fortuna II Głogówek

    Kopeć Marek

  • Fortuna II Głogówek

    Czeczil Daniel

  • Fortuna II Głogówek

    Sacher Kamil

  • Fortuna II Głogówek

    Lisowski Dawid

  • Fortuna II Głogówek

    Małasiński Dastin

  • Fortuna II Głogówek

    Lazar Łukasz

  • LZS Rzepce

    Poremba Krystian

    Fortuna II Głogówek
  • LZS Stary Ujazd

    Poremba Rafał

    Fortuna II Głogówek
  • Miedzanka Miedzna

    Kobiałka Piotr

    Fortuna II Głogówek
  • LZS II Starowice

    Rzepka Marcin

    Galakticos Solna
  • Odra II Opole

    Żak Adam

    Garbarnia II Kraków
  • Czyczyk Miłosz

    Victoria Dobrzyń
  • Makuchowski Patryk

    Victoria Żyrowa
  • Gawlista Łukasz

    Gazownik Wawelno
  • Tomkowiak Kamil

    Gazownik Wawelno
  • Adamek Mikołaj

    Wilki Tadar Gana
  • Łukawski Jakub

    Gazownik Wawelno
  • Furgatz Dawid

    Gazownik Wawelno
  • Gawlista Łukasz

    Gazownik Wawelno
  • Gąsior Michał

    Gazownik Wawelno
  • Hyl Piotr

    Gazownik Wawelno
  • Juros Krzysztof

    Gazownik Wawelno
  • Kasprzyk Daniel

    Gazownik Wawelno
  • Kijak Mateusz

    Gazownik Wawelno
  • Kita Damian

    Gazownik Wawelno
  • Krug Adrian

    Gazownik Wawelno
  • Kwiatkowski Tomasz

    Gazownik Wawelno
  • Labusga Tobiasz

    Gazownik Wawelno
  • Los Patryk

    Gazownik Wawelno
  • Mruczek Damian

    Gazownik Wawelno
  • Niedziela Marek

    Gazownik Wawelno
  • Nowotny Dawid

    Gazownik Wawelno
  • Nowotny Adrian

    Gazownik Wawelno
  • Paczula Mateusz

    Gazownik Wawelno
  • Polok Adam

    Gazownik Wawelno
  • Posor Marcin

    Gazownik Wawelno
  • Pyka Oskar

    Gazownik Wawelno
  • Rokicki Mateusz

    Gazownik Wawelno
  • Świtkowski Mateusz

    Gazownik Wawelno
  • Waldera Marek

    Gazownik Wawelno
  • Wolny Kamil

    Gazownik Wawelno
  • LZS Mechnice

    Gambiec Grzegorz

    Gazownik Wawelno
  • SSKF KS Dąbrowa

    Machnik Ryszard

    Gazownik Wawelno
  • Dziadosz Arkadiusz

    Stal Grobniki
  • Oździński Dawid

    Start Olesno
  • Broniewski Mateusz

    GKS II Głuchołazy
  • Bydłowski Jakub

    GKS II Głuchołazy
  • Łaciak Damian

    GKS II Głuchołazy
  • Stadnik Jakub

    GKS II Głuchołazy
  • Wójcik Sebastian

    GKS II Głuchołazy
  • Bąbelek Mateusz

    LZS Dąbrówka Górna
  • GKS Głuchołazy

    Bortniczuk Marek

  • GKS Głuchołazy

    Sikora Bartosz

  • GKS Głuchołazy

    Grabiec Patryk

  • GKS Głuchołazy

    Gracz Patryk

  • GKS Głuchołazy

    Rejowski Krzysztof

  • GKS Głuchołazy

    Szczeliniak Adam

  • GKS Głuchołazy

    Łącki Dominik

  • GKS Głuchołazy

    Stec Szymon

  • GKS Głuchołazy

    Brylych Marian

  • GKS Głuchołazy

    Bortniczuk Kamil

  • Bajor Maciej

    GKS II Głuchołazy
  • Barczuk Szymon

    GKS II Głuchołazy
  • Bendinger Patryk

    GKS II Głuchołazy
  • Pogoń Prudnik

    Charytanowicz Gracjan

    GKS II Głuchołazy
  • Dołęga Jakub

    GKS II Głuchołazy
  • Godlewski Kacper

    GKS II Głuchołazy
  • Kalynchuk Nazarii

    GKS II Głuchołazy
  • Kaźmierczak Patryk

    GKS II Głuchołazy
  • Kulak Łukasz

    GKS II Głuchołazy
  • Atom Grądy-Malerzowice Małe

    Lis Krystian

    GKS II Głuchołazy
  • Młyńczak Julian

    GKS II Głuchołazy
  • Pik Miłosz

    GKS II Głuchołazy
  • Spyrka Adrian

    GKS II Głuchołazy
  • Stadnik Jakub

    GKS II Głuchołazy
  • Wójcik Sebastian

    GKS II Głuchołazy
  • Zając Jakub

    GKS II Głuchołazy
  • Sudety Burgrabice

    Łaciak Damian

    GKS II Głuchołazy
  • Sudety Burgrabice

    Kuraś Dawid

  • LZS Ścinawa Nyska

    Mroziński Marcin

    GKS II Głuchołazy
  • Motor Praszka

    Mateja Paweł

    GKS Grębanin
  • Motor Praszka

    Pyra Damian

    GKS Grębanin
  • Pajor Paweł

    Polonia Domaszowice
  • Sobolewski Jakub

    Polonia Pogórze
  • Kurek Przemysław

    Unia Kolonowskie
  • Adamczyk Rafał

    GKS Grodków
  • Jurek Szymon

    GKS Grodków
  • Kuśmiruk Krystian

    GKS Grodków
  • Martynowicz Łukasz

    GKS Grodków
  • Popów Michał

    GKS Grodków
  • Strzałka Rafał

    GKS Grodków
  • Adamczyk Łukasz

    GKS Grodków
  • Adamczyk Rafał

    GKS Grodków
  • Bajsarowicz Michał

    GKS Grodków
  • Górny Rafał

    GKS Grodków
  • Grzanka Paweł

    GKS Grodków
  • Grzanka Piotr

    GKS Grodków
  • Gut Szymon

    GKS Grodków
  • Józków Mateusz

    GKS Grodków
  • Kubiak Dariusz

    GKS Grodków
  • Kuśmiruk Krystian

    GKS Grodków
  • Łukaszczyk Dawid

    GKS Grodków
  • Marszałek Maciej

    GKS Grodków
  • Martynowicz Łukasz

    GKS Grodków
  • Paciorek Piotr

    GKS Grodków
  • Pasławski Bartłomiej

    GKS Grodków
  • Peszek Wacław

    GKS Grodków
  • Popów Michał

    GKS Grodków
  • Szymański Mateusz

    GKS Grodków
  • Wawrzyniak Michał

    GKS Grodków
  • Wdowik Maciej

    GKS Grodków
  • Włodarczyk Marcin

    GKS Grodków
  • Zalewski Grzegorz

    GKS Grodków
  • LZS II Starowice

    Jurek Szymon

    GKS Grodków
  • LZS II Starowice

    Strzałka Rafał

    GKS Grodków
  • LZS Starowice

    Harchala Krzysztof

    GKS Grodków
  • Stal Brzeg

    Kochański Wojciech

    GKS Grodków
  • Victoria Wierzbnik

    Skrzyczewski Zbigniew

    GKS Grodków
  • GKS Głuchołazy

    Pabjanek Patryk

    GKS II Głuchołazy
  • GKS Głuchołazy

    Zyśk Szymon

    GKS II Głuchołazy
  • Górka Mateusz

    Polonia Głubczyce
  • Choroś Damian

    ZKS Górażdże
  • Szczepanik Sebastian

    GKS II Głuchołazy
  • Drewniak Marcin

    GKS II Głuchołazy
  • Ryguc Łukasz

    GKS II Głuchołazy
  • Skawiński Łukasz

    GKS II Głuchołazy
  • Konik Konrad

    GKS II Głuchołazy
  • Borecki Patryk

    GKS II Głuchołazy
  • Broniewski Mateusz

    GKS II Głuchołazy
  • Brzozowski Michał

    GKS II Głuchołazy
  • Bydłowski Jakub

    GKS II Głuchołazy
  • Drewniak Marcin

    GKS II Głuchołazy
  • Drogosz Szymon

    GKS II Głuchołazy
  • Dudkowski Przemysław

    GKS II Głuchołazy
  • Dziurowski Adam

    GKS II Głuchołazy
  • Gancarz Bartosz

    GKS II Głuchołazy
  • Garnek Mateusz

    GKS II Głuchołazy
  • Grabiec Mateusz

    GKS II Głuchołazy
  • Hekowski Wojciech

    GKS II Głuchołazy
  • Jędrychowski Dawid

    GKS II Głuchołazy
  • Korytkowski Gracjan

    GKS II Głuchołazy
  • Lewandowski Tomasz

    GKS II Głuchołazy
  • Łącki Kacper

    GKS II Głuchołazy
  • Malinowski Dawid

    GKS II Głuchołazy
  • Mazurkiewicz Patryk

    GKS II Głuchołazy
  • Michalik Grzegorz

    GKS II Głuchołazy
  • Popera Szymon

    GKS II Głuchołazy
  • Prościak Szymon

    GKS II Głuchołazy
  • Ryguc Łukasz

    GKS II Głuchołazy
  • Skawiński Łukasz

    GKS II Głuchołazy
  • Sondak Yurii

    GKS II Głuchołazy
  • Spyrka Michał

    GKS II Głuchołazy
  • Stec Oliwier

    GKS II Głuchołazy
  • LKS Biała Nyska

    Furca Kacper

    GKS II Głuchołazy
  • Fiorentina Nakło

    Joszko Piotr

    GKS Izbicko-Otmice
  • Fiorentina Nakło

    Fiech Rafał

    GKS Izbicko-Otmice
  • Fiorentina Nakło

    Kika Roman