Oglądasz serwis w wersji demonstracyjnej. Możesz zobaczyć jak dodawać i relacjonować testowe mecze. Zaloguj się używając prawdziwych danych i odkryj wszystkie możliwości prowadzenia relacji na żywo. Do prawdziwego serwisu możesz wrócić tutaj.

Zmiany w klubowych kadrach 2022


  • Błękitni Ropczyce

    Kurek Jakub

    Advit Wiązowna
  • Stal Nowa Dęba

    Karnat Kacper

    Advit Wiązowna
  • Błękitni Futory

    Szwed Piotr

  • Czarni Oleszyce

    Żuk Dariusz

    Błękitni Futory
  • Chromiński Hubert

    Błękitni Zalesie
  • Gorzelnik Mateusz

    Błękitni Zalesie
  • Nowotarski Dawid

    Błękitni Zalesie
  • Pilśniak Paweł

    Błękitni Zalesie
  • Stachów Hubert

    Błękitni Zalesie
  • Stec Marcin

    Błękitni Zalesie
  • Węgrzyn Kacper

    Błękitni Zalesie
  • Błękitni Zalesie

    Balawender Zenon

  • Błękitni Zalesie

    Pelc Daniel

  • Błękitni Zalesie

    Kuras Łukasz

  • Błękitni Zalesie

    Kuźniar Dawid

  • Błękitni Zalesie

    Raczuk Bartłomiej

  • Błękitni Zalesie

    Jabłoński Krzysztof

  • Błękitni Zalesie

    Kudlik Rafał

  • Błękitni Zalesie

    Balawender Mateusz

  • Błękitni Zalesie

    Knap Maciej

  • Czarni Oleszyce

    Matacz Kamil

    Błękitni Zalesie
  • LKS Miękisz Nowy

    Grenda Marcin

    Błękitni Zalesie
  • LKS Zabiała-Stare Sioło

    Kubiszyn Tadeusz

    Błękitni Zalesie
  • Materniak Alan

    Czarni Oleszyce
  • Radwan Damian

    Czarni Oleszyce
  • Sądej Adrian

    Czarni Oleszyce
  • Czarni Oleszyce

    Ważny Hubert

  • Czarni Oleszyce

    Mróz Jakub

  • Czarni Oleszyce

    Junik Kacper

  • Głogovia Głogów Małopolski

    Załucki Mateusz

    Czarni Połaniec
  • Czarni Połaniec

    Krępa Filip

    Dromader Chrząstów
  • Głogovia Głogów Małopolski

    Tarała Igor

  • Korona Rzeszów

    Dudzik Łukasz

    Głogovia Głogów Małopolski
  • Stal II Mielec

    Czop Filip

  • Izolator Boguchwała

    Kula Mikołaj

    Grom Różaniec
  • Fedyk Przemysław

    Huragan Basznia Dolna
  • Łeski Marcin

    Huragan Basznia Dolna
  • Młodowiec Krzysztof

    Huragan Basznia Dolna
  • Radwan Adam

    Huragan Basznia Dolna
  • Skoczylas Jakub

    Huragan Basznia Dolna
  • Huragan Basznia Dolna

    Grudowski Tomasz

  • Huragan Basznia Dolna

    Młodziński Mateusz

  • Huragan Basznia Dolna

    Patyk Paweł

  • Huragan Basznia Dolna

    Tokarz Jarosław

  • Huragan Basznia Dolna

    Argasiński Daniel

  • Huragan Basznia Dolna

    Nepelski Leszek

  • Huragan Basznia Dolna

    Richter Łukasz

  • Huragan Basznia Dolna

    Juszczak Michał

  • Huragan Basznia Dolna

    Bobecki Dawid

  • Huragan Basznia Dolna

    Rębiś Mateusz

  • Huragan Basznia Dolna

    Żak Dawid

  • Huragan Basznia Dolna

    Mańczak Dawid

  • Huragan Basznia Dolna

    Jabłoński Mateusz

  • Huragan Basznia Dolna

    Antonik Adrian

  • JKS 1909 Jarosław

    Bartłomiej Raba

  • JKS 1909 Jarosław

    Rączka Kacper

  • Karpaty Krosno

    Kowalski Dominik

  • Karpaty Krosno

    Wojtasik Bartłomiej

  • Karpaty Krosno

    Hubert Białogłowicz

  • Karpaty Krosno

    Tomasz Łapka

  • Wisła II Puławy

    Karol Czelny

    MKS Arłamów Ustrzyki Dolne
  • Karpaty Krosno

    Dziadosz Szymon

  • Karpaty Krosno

    Stasz Michał

  • Wisłoka Dębica

    Matofij Kamil

    Karpaty Krosno
  • Sokół Sokołów Małopolski

    Gnatek Piotr

    Korona Rzeszów
  • Stal II Mielec

    Galara Eryk

    Korona Rzeszów
  • KS Wiązownica

    Arleison Martinez

    KSZO Ostrowiec Świętokrzyski
  • Wisłoka Dębica

    Ładyga Kamil

    KS Legion Pilzno
  • Stal Łańcut

    Valerij Sokolenko

  • Błękitni Zalesie

    Węgrzyn Maciej

    Legia Oleszyce
  • Błękitni Zalesie

    Mróz Patryk

    Legia Oleszyce
  • Antonik Marcin

    Legia Oleszyce
  • Babik Przemysław

    Legia Oleszyce
  • Kiwacki Hubert

    Legia Oleszyce
  • Kornaga Marcin

    Legia Oleszyce
  • Kubiszyn Mariusz

    Legia Oleszyce
  • Marciniec Patryk

    Legia Oleszyce
  • Mazur Sylwester

    Legia Oleszyce
  • Oleszycki Maciej

    Legia Oleszyce
  • Tymiec Tomasz

    Legia Oleszyce
  • Żyławski Krystian

    Legia Oleszyce
  • Żyławski Jakub

    Legia Oleszyce
  • Legia Oleszyce

    Wacnik Michał

  • Legia Oleszyce

    Żabczak Damian

  • Legia Oleszyce

    Goraj Marian

  • Legia Oleszyce

    Ozimek Adrian

  • Legia Oleszyce

    Kaczmarczyk Maciej

  • Legia Oleszyce

    Warzybok Patryk

  • Legia Oleszyce

    Bobecki Łukasz

  • LKS Zabiała-Stare Sioło

    Fedurko Adrian

    Legia Oleszyce
  • Bosiak Wojciech

    Leśnik Płazów
  • Broź Marcin

    Leśnik Płazów
  • Bukowy Tomasz

    Leśnik Płazów
  • Bundyra Damian

    Leśnik Płazów
  • Bundyra Piotr

    Leśnik Płazów
  • Bundyra Waldemar

    Leśnik Płazów
  • Bundyra Mateusz

    Leśnik Płazów
  • Cyran Mateusz

    Leśnik Płazów
  • Ferenc Michał

    Leśnik Płazów
  • Flechsig Piotr

    Leśnik Płazów
  • Gębala Adrian

    Leśnik Płazów
  • Gołębiowski Dawid

    Leśnik Płazów
  • Halesiak Kamil

    Leśnik Płazów
  • Kasperski Jakub

    Leśnik Płazów
  • Kawka Mateusz

    Leśnik Płazów
  • Kogut Jakub

    Leśnik Płazów
  • Kopciuch Dariusz

    Leśnik Płazów
  • Kopczacki Maciej

    Leśnik Płazów
  • Kościółek Dominik

    Leśnik Płazów
  • Krućko Michał

    Leśnik Płazów
  • Leńczuk Paweł

    Leśnik Płazów
  • Malec Kacper

    Leśnik Płazów
  • Matjasowicz Tomasz

    Leśnik Płazów
  • Mazur Mirosław

    Leśnik Płazów
  • Nienajadło Jakub

    Leśnik Płazów
  • Nowakowski Kamil

    Leśnik Płazów
  • Pacyga Mariusz

    Leśnik Płazów
  • Pigan Kamil

    Leśnik Płazów
  • Pizun Arkadiusz

    Leśnik Płazów
  • Rawski Rafał

    Leśnik Płazów
  • Sigłowy Daniel

    Leśnik Płazów
  • Sikora Wojciech

    Leśnik Płazów
  • Słomiec Piotr

    Leśnik Płazów
  • Sobczyszyn Karol

    Leśnik Płazów
  • Stemerowicz Mateusz

    Leśnik Płazów
  • Stupak Przemysław

    Leśnik Płazów
  • Szajdecki Sebastian

    Leśnik Płazów
  • Szepelak Damian

    Leśnik Płazów
  • Urban Patryk

    Leśnik Płazów
  • Ważny Paweł

    Leśnik Płazów
  • Ważny Grzegorz

    Leśnik Płazów
  • Ważny Wojciech

    Leśnik Płazów
  • Ważny Adrian

    Leśnik Płazów
  • Woźniak Mateusz

    Leśnik Płazów
  • Wróbel Jarosław

    Leśnik Płazów
  • Zając Andrzej

    Leśnik Płazów
  • Żołądek Kewin

    Leśnik Płazów
  • Brzoza Sebastian

    LKS Korzenica
  • Kuziemko Piotr

    LKS Korzenica
  • Kuziemko Marcin

    LKS Korzenica
  • LKS Korzenica

    Kuta Marek

  • LKS Korzenica

    Nawłoka Ireneusz

    LKS Miękisz Nowy
  • LKS Korzenica

    Zając Piotr

    LKS Miękisz Nowy
  • Chudzik Przemysław

    LKS Miękisz Nowy
  • Kamień Karol

    LKS Miękisz Nowy
  • Krauz Chrystian

    LKS Miękisz Nowy
  • Muskus Jakub

    LKS Miękisz Nowy
  • Trojnar Marek

    LKS Miękisz Nowy
  • Warański Gracjan

    LKS Miękisz Nowy
  • Wołczyk Kacper

    LKS Miękisz Nowy
  • LKS Miękisz Nowy

    Trojnar Paweł

  • LKS Miękisz Nowy

    Stefanko Jakub

  • LKS Miękisz Nowy

    Józwa Dominik

  • LKS Miękisz Nowy

    Bawoł Jarosław

  • LKS Miękisz Nowy

    Cukierda Arkadiusz

  • LKS Miękisz Nowy

    Mizera Grzegorz

  • LKS Miękisz Nowy

    Tworko Kamil

  • LKS Miękisz Nowy

    Gonciarz Daniel

  • Arian Krystian

    LKS Mołodycz
  • Dziaduch Waldemar

    LKS Mołodycz
  • Frączek Maciej

    LKS Mołodycz
  • Gielarowiec Krystian

    LKS Mołodycz
  • Łopuch Patryk

    LKS Mołodycz
  • Mazurek Piotr

    LKS Mołodycz
  • Niemiec Maciej

    LKS Mołodycz
  • Sokół Krzysztof

    LKS Mołodycz
  • Strug Krzysztof

    LKS Mołodycz
  • Wach Daniel

    LKS Mołodycz
  • Zagrobelny Karol

    LKS Mołodycz
  • LKS Mołodycz

    Chamik Radosław

  • LKS Mołodycz

    Obacz Bartłomiej

  • LKS Mołodycz

    Purcha Hubert

  • LKS Mołodycz

    Zagrobelny Adrian

  • LKS Mołodycz

    Obacz Mateusz

  • LKS Mołodycz

    Lubas Damian

  • Baran Antoni

    LKS Zabiała-Stare Sioło
  • Buksak Hubert

    LKS Zabiała-Stare Sioło
  • Kryl Dawid

    LKS Zabiała-Stare Sioło
  • Kuźmik Janusz

    LKS Zabiała-Stare Sioło
  • Mach Rafał

    LKS Zabiała-Stare Sioło
  • Ohirko Zdzisław

    LKS Zabiała-Stare Sioło
  • Olejarski Filip

    LKS Zabiała-Stare Sioło
  • Pelc Janusz

    LKS Zabiała-Stare Sioło
  • Przesławski Łukasz

    LKS Zabiała-Stare Sioło
  • Staroń Sebastian

    LKS Zabiała-Stare Sioło
  • Walkowicz Bartosz

    LKS Zabiała-Stare Sioło
  • Wawrzusiszyn Robert

    LKS Zabiała-Stare Sioło
  • LKS Zabiała-Stare Sioło

    Walkowicz Waldemar

  • LKS Zabiała-Stare Sioło

    Biały Paweł

  • LKS Zabiała-Stare Sioło

    Harasymowicz Józef

  • LKS Zabiała-Stare Sioło

    Dobosz Marcin

  • Stal II Mielec

    Błyszko Wojciech

    Motor II Lublin
  • Bobel Patryk

    Orkan Zapałów
  • Hrysio Kacper

    Orkan Zapałów
  • Kutyła Wiktor

    Orkan Zapałów
  • Luft Krzysztof

    Orkan Zapałów
  • Winiarski Jakub

    Orkan Zapałów
  • Orkan Zapałów

    Daniel Rapita

  • Orkan Zapałów

    Sałek Daniel

  • Resovia

    Domoń Konrad

    Orzeł Przeworsk
  • Antonik Andrzej

    Piast Antoniki
  • Antonik Przemysław

    Piast Antoniki
  • Antonik Kamil

    Piast Antoniki
  • Antonik Piotr

    Piast Antoniki
  • Antonik Marcin

    Piast Antoniki
  • Antonik Mariusz

    Piast Antoniki
  • Antonik Mateusz

    Piast Antoniki
  • Biały Łukasz

    Piast Antoniki
  • Bożek Adrian

    Piast Antoniki
  • Cyburt Dariusz

    Piast Antoniki
  • Cyburt Daniel

    Piast Antoniki
  • Czarny Sebastian

    Piast Antoniki
  • Dryblak Marcin

    Piast Antoniki
  • Grzelak Bartłomiej

    Piast Antoniki
  • Hypiak Piotr

    Piast Antoniki
  • Kędzior Grzegorz

    Piast Antoniki
  • Kornaga Damian

    Piast Antoniki
  • Kornaga Marian

    Piast Antoniki
  • Krzaczkowski Jakub

    Piast Antoniki
  • Krzemiński Szymon

    Piast Antoniki
  • Kubiszyn Mateusz

    Piast Antoniki
  • Kubiszyn Sebastian

    Piast Antoniki
  • Kwaśniak Marcin

    Piast Antoniki
  • Łabędź Rafał

    Piast Antoniki
  • Maszlanka Dominik

    Piast Antoniki
  • Maślanka Sebastian

    Piast Antoniki
  • Maziarz Jakub

    Piast Antoniki
  • Nieckarz Damian

    Piast Antoniki
  • Oleszycki Dawid

    Piast Antoniki
  • Olszówka Patryk

    Piast Antoniki
  • Sar Grzegorz

    Piast Antoniki
  • Skibicki Marcin

    Piast Antoniki
  • Skibicki Aleksander

    Piast Antoniki
  • Szpyt Michał

    Piast Antoniki
  • Sokół Sieniawa

    Kos Wojciech

    Piast Tuczempy
  • Granica Lubycza Królewska

    Adamaszek Jarosław

    Roztocze Narol
  • Bielec Paweł

    Roztocze Narol
  • Gmiterek Jakub

    Roztocze Narol
  • Janowicz Sławomir

    Roztocze Narol
  • Kogut Kamil

    Roztocze Narol
  • Kopciuch Kamil

    Roztocze Narol
  • Kuśmirczak Kacper

    Roztocze Narol
  • Marynicz Krzysztof

    Roztocze Narol
  • Marynicz Wojciech

    Roztocze Narol
  • Nisztuk Sebastian

    Roztocze Narol
  • Pachla Hubert

    Roztocze Narol
  • Przybysz Marcin

    Roztocze Narol
  • Sabal Kamil

    Roztocze Narol
  • Szubart Grzegorz

    Roztocze Narol
  • Szydłowski Krzysztof

    Roztocze Narol
  • Vogelgezang Marcin

    Roztocze Narol
  • Vogelgezang Karol

    Roztocze Narol
  • Ważny Adam

    Roztocze Narol
  • Wolańczyk Krystian

    Roztocze Narol
  • Wolańczyk Maksymilian

    Roztocze Narol
  • Wolańczyk Jakub

    Roztocze Narol
  • Wołczyk Wojciech

    Roztocze Narol
  • Zdybek Mateusz

    Roztocze Narol
  • Zdybek Maciej

    Roztocze Narol
  • Tanew Wola Wielka

    Banaś Mirosław

    Roztocze Narol
  • Tanew Wola Wielka

    Kielar Łukasz

    Roztocze Narol
  • Tanew Wola Wielka

    Mazurkiewicz Marcin

    Roztocze Narol
  • Tanew Wola Wielka

    Włoch Marcin

    Roztocze Narol
  • Wólczanka Wólka Pełkińska

    Skupień Jakub

    San Gorzyce
  • Stal Łańcut

    Nikodem Paczocha

  • Furman Krystian

    Siarka II Tarnobrzeg
  • Wierucki Daniel

    Siarka II Tarnobrzeg
  • Zbyradowski Kacper

    Siarka II Tarnobrzeg
  • Siarka II Tarnobrzeg

    Wiktor Bartłomiej

  • Wisła II Puławy

    Sobich Mikołaj

    Siarka II Tarnobrzeg
  • Raków II Częstochowa

    Maciej Domański

    Stal II Mielec
  • Stal II Mielec

    Tomczyk Paweł

  • Stal II Mielec

    Stasik Szymon

  • Stal II Mielec

    Damian Pawłowski

  • Stal II Mielec

    Skrzyniak Adrian

  • Jankowski Maciej

    Stal II Mielec
  • Stal II Mielec

    Zjawiński Łukasz

  • Stal Mielec

    Kolev Aleksandar

    Stal II Mielec
  • KSZO Ostrowiec Świętokrzyski

    Majda Oskar

    Stal Łańcut
  • Stal Łańcut

    Tomasz Walat

  • Stal Łańcut

    Michał Inglot

  • Stal Łańcut

    Przemysław Kuca

  • Granica Lubycza Królewska

    Reszka Konrad

    Tanew Wola Wielka
  • Biszczanik Piotr

    Tanew Wola Wielka
  • Bundyra Bartosz

    Tanew Wola Wielka
  • Chmielowiec Krzysztof

    Tanew Wola Wielka
  • Kulas Konrad

    Tanew Wola Wielka
  • Podbrożny Dawid

    Tanew Wola Wielka
  • Sienkiewicz Marcin

    Tanew Wola Wielka
  • Surowiec Dawid

    Tanew Wola Wielka
  • Tanew Wola Wielka

    Niedużak Rafał

  • Tanew Wola Wielka

    Chmielowiec Witold

  • Tanew Wola Wielka

    Karbownik Patryk

  • Tanew Wola Wielka

    Mielniczek Michał

  • Tanew Wola Wielka

    Sielewicz Mikołaj

  • Tanew Wola Wielka

    Radzimirski Damian

  • Tanew Wola Wielka

    Wąchała Łukasz

  • Tanew Wola Wielka

    Podbrożny Eryk

  • Tanew Wola Wielka

    Wołczak Radosław

  • Tanew Wola Wielka

    Skubis Dawid

  • Tanew Wola Wielka

    Obirek Marcin

  • Tanew Wola Wielka

    Świętojański Krzysztof

  • Tanew Wola Wielka

    Pszonka Patryk

  • Cosmos Nowotaniec

    Doiteau Benoit

    Tomasovia Tomaszów Lubelski
  • Babij Kamil

    Unia Łukawiec
  • Baran Filip

    Unia Łukawiec
  • Bednarczyk Karol

    Unia Łukawiec
  • Boćko Łukasz

    Unia Łukawiec
  • Boćko Paweł

    Unia Łukawiec
  • Brzyski Zenon

    Unia Łukawiec
  • Chmielik Krzysztof

    Unia Łukawiec
  • Cyran Dariusz

    Unia Łukawiec
  • Czerniak Marcin

    Unia Łukawiec
  • Czołacz Tomasz

    Unia Łukawiec
  • Dobrowolski Andrzej

    Unia Łukawiec
  • Dobrowolski Szymon

    Unia Łukawiec
  • Fedyk Zenon

    Unia Łukawiec
  • Frączek Piotr

    Unia Łukawiec
  • Górski Sebastian

    Unia Łukawiec
  • Kaciuba Krzysztof

    Unia Łukawiec
  • Kisz Maciej

    Unia Łukawiec
  • Kociołek Zenon

    Unia Łukawiec
  • Kolano Filip

    Unia Łukawiec
  • Kolano Emil

    Unia Łukawiec
  • Krzyszkowski Bartłomiej

    Unia Łukawiec
  • Krzyszkowski Daniel

    Unia Łukawiec
  • Krzyszkowski Jakub

    Unia Łukawiec
  • Kucharski Wiktor

    Unia Łukawiec
  • Lada Marek

    Unia Łukawiec
  • Michalik Krzysztof

    Unia Łukawiec
  • Michalik Bartłomiej

    Unia Łukawiec
  • Misztal Przemysław

    Unia Łukawiec
  • Mokrzycki Bartłomiej

    Unia Łukawiec
  • Pietrucha Michał

    Unia Łukawiec
  • Pietrucha Jakub

    Unia Łukawiec
  • Powroźnik Michał

    Unia Łukawiec
  • Preweda Dariusz

    Unia Łukawiec
  • Pryma Mateusz

    Unia Łukawiec
  • Pryma Kacper

    Unia Łukawiec
  • Rakoczy Kamil

    Unia Łukawiec
  • Sęga Artur

    Unia Łukawiec
  • Skoczyński Tomasz

    Unia Łukawiec
  • Sopel Grzegorz

    Unia Łukawiec
  • Sopel Krystian

    Unia Łukawiec
  • Strojny Hubert

    Unia Łukawiec
  • Bernacki Krzysztof

    Walter Opaka
  • Chmiel Jakub

    Walter Opaka
  • Janczura Paweł

    Walter Opaka
  • Konopka Mariusz

    Walter Opaka
  • Walter Opaka

    Żurek Krzysztof

  • Walter Opaka

    Szpindor Damian

  • Walter Opaka

    Furgała Maciej

  • Walter Opaka

    Tworko Joachim

  • Walter Opaka

    Rawski Marcin

  • Walter Opaka

    Babij Jakub

  • Walter Opaka

    Bernat Tomasz

  • Walter Opaka

    Bauman Jakub

  • Walter Opaka

    Chmiel Mariusz

  • Walter Opaka

    Jacyk Bogdan

  • Bułas Bartek

    Zdrój Horyniec
  • Sharko Taras

    Zdrój Horyniec
  • Soroń Jakub

    Zdrój Horyniec
  • Stobierski Szymon

    Zdrój Horyniec
  • Zdrój Horyniec

    Gryszczyk Jarosław

  • Zdrój Horyniec

    Jabłoński Patryk