Oglądasz serwis w wersji demonstracyjnej. Możesz zobaczyć jak dodawać i relacjonować testowe mecze. Zaloguj się używając prawdziwych danych i odkryj wszystkie możliwości prowadzenia relacji na żywo. Do prawdziwego serwisu możesz wrócić tutaj.

Zmiany w klubowych kadrach 2022


  • Andrespolia Wiśniowa Góra

    Głowacki Bartosz

  • Chudaszek Kamil

    Andrespolia Wiśniowa Góra
  • Cichacki Michał

    Andrespolia Wiśniowa Góra
  • Melon Artur

    Andrespolia Wiśniowa Góra
  • Miarka Patryk

    Andrespolia Wiśniowa Góra
  • Powolny Kewin

    Andrespolia Wiśniowa Góra
  • Stopczyk Igor

    Andrespolia Wiśniowa Góra
  • Zapłacki Jędrzej

    Andrespolia Wiśniowa Góra
  • Andrespolia Wiśniowa Góra

    Gredka Maksymilian

  • Andrespolia Wiśniowa Góra

    Andrzejewski Szymon

  • GKS II Bełchatów

    Mikulski Mateusz

    Arka II Gdynia
  • Widzew II Łódź

    Czubak Karol

    Arka II Gdynia
  • Grabiszewski Jakub

    Astoria Szczerców
  • Astoria Szczerców

    Kabziński Michał

  • Astoria Szczerców

    Ulfik Adrian

  • Astoria Szczerców

    Mikołaj Glinkowski

  • Kosmowski Kamil

    Astra Zduny
  • Motyl Mateusz

    Astra Zduny
  • Pędziejewski Michał

    Astra Zduny
  • Płuska Oskar

    Astra Zduny
  • Siurek Jan

    Astra Zduny
  • Wojda Maciej

    Astra Zduny
  • Wróbel Krystian

    Astra Zduny
  • Astra Zduny

    Charucki Bartosz

  • Astra Zduny

    Zimowski Mikołaj

  • Astra Zduny

    Wojda Adam

  • Astra Zduny

    Karasek Bartłomiej

  • Grzybowski Adam

    Boruta Zgierz
  • Boruta Zgierz

    Lebioda Eryk

  • Boruta Zgierz

    Musialik Adrian

  • KS Kutno

    Kowalczyk Maciej

    Boruta Zgierz
  • Zjednoczeni Stryków

    Pabjańczyk Joachim

    Boruta Zgierz
  • Krzysztofik Tobiasz

    Ceramika Opoczno
  • Paduch Krzysztof

    Ceramika Opoczno
  • Piwowarczyk Damian

    Ceramika Opoczno
  • Prusek Damian

    Ceramika Opoczno
  • Ceramika Opoczno

    Krzysztofik Konrad

  • Ceramika Opoczno

    Krzysztof Łukasik

  • Ceramika Opoczno

    Awdziewicz Mateusz

  • Ceramika Opoczno

    Białecki Marcin

  • Ceramika Opoczno

    Kowalczyk Adam

  • Ceramika Opoczno

    Witek Dawid

  • Ceramika Opoczno

    Nowak Krystian

  • Ceramika Opoczno

    Kaczmarek Bartosz

  • Ceramika Opoczno

    Chmal Jakub

  • Ceramika Opoczno

    Wiktorowicz Jakub

  • Ceramika Opoczno

    Kapuściński Damian

  • Ceramika Opoczno

    Ryszka Karol

  • Ceramika Opoczno

    Dutkiewicz Dariusz

  • LKS Lubochnia

    Giełzak Kacper

  • Ceramika Opoczno

    Szczegielniak Mateusz

  • Ceramika Opoczno

    Dawid Świątek

  • Ceramika Opoczno

    Tomasik Marcin

  • Ceramika Opoczno

    Goździk Dawid

  • Ceramika Opoczno

    Stefaniak Krystian

  • Ceramika Opoczno

    Kuterski Dawid

  • Ceramika Opoczno

    Dymek Maciej

  • Ceramika Opoczno

    Piotrowski Przemysław

  • Ceramika Opoczno

    Rogowski Kacper

  • Ceramika Opoczno

    Wojewódzki Damian

  • Ceramika Opoczno

    Spólny Dawid

  • Ceramika Opoczno

    Piotr Białas

  • LKS Lubochnia

    Dunajski Wiktor

    Ceramika Opoczno
  • De souza afonso Mikael

    Concordia Piotrków Trybunalski
  • Frankiewicz Jakub

    Concordia Piotrków Trybunalski
  • Gajda Kacper

    Concordia Piotrków Trybunalski
  • Masłowski Bartosz

    Concordia Piotrków Trybunalski
  • Mielczarek Marcel

    Concordia Piotrków Trybunalski
  • Tomicki Aleks

    Concordia Piotrków Trybunalski
  • GKS Bełchatów

    Dobosz Adam

    GKS II Bełchatów
  • Bartkiewicz Maciej

    GKS II Bełchatów
  • Ciecierski Krzysztof

    GKS II Bełchatów
  • Fołtyn Kacper

    GKS II Bełchatów
  • Frątczak Bartosz

    GKS II Bełchatów
  • Klauz Wiktor

    GKS II Bełchatów
  • Książczyk Mateusz

    GKS II Bełchatów
  • Kurzydlak Dominik

    GKS II Bełchatów
  • Kwiecień Filip

    GKS II Bełchatów
  • Miarka Mateusz

    GKS II Bełchatów
  • Paprocki Krystian

    GKS II Bełchatów
  • Retkiewicz Dominik

    GKS II Bełchatów
  • Retyk Adam

    GKS II Bełchatów
  • Rubajczyk Dominik

    GKS II Bełchatów
  • Szczepaniak Jakub

    GKS II Bełchatów
  • Tomczyk Grzegorz

    GKS II Bełchatów
  • Wójcik Wiktor

    GKS II Bełchatów
  • GKS II Bełchatów

    Michalski Seweryn

  • GKS II Bełchatów

    Magiera Mariusz

  • GKS II Bełchatów

    Makuch Patryk

  • GKS II Bełchatów

    Niźnik Daniel

  • GKS II Bełchatów

    Lenarcik Paweł

  • GKS II Bełchatów

    Gancarczyk Waldemar

  • GKS II Bełchatów

    Hilbrycht Damian

  • GKS II Bełchatów

    Sierczyński Marcin

  • GKS II Bełchatów

    Matuszewski Konrad

  • GKS II Bełchatów

    Eizenchart Bartosz

  • GKS II Bełchatów

    Winsztal Patryk

  • GKS II Bełchatów

    Lisowski Bartłomiej

  • GKS II Bełchatów

    Ciołkowski Michał

  • GKS II Bełchatów

    Skrobosiński Piotr

  • GKS II Bełchatów

    Ossowski Olaf

  • GKS II Bełchatów

    Łapiński Szymon

  • GKS II Bełchatów

    Stolarczyk Jakub

  • GKS II Bełchatów

    Pater Kacper

  • GKS II Bełchatów

    Konstańczuk Kacper

  • GKS II Bełchatów

    Kołodziejczyk Bartosz

  • GKS II Bełchatów

    Pierzchała Artur

  • GKS II Bełchatów

    Jaszczak Jan

  • GKS II Bełchatów

    Szymczak Bartłomiej

  • GKS II Bełchatów

    Stemplewski Gustaw

  • GKS II Bełchatów

    Piechura Konrad

  • GKS II Bełchatów

    Terkiewicz Piotr

  • GKS II Bełchatów

    Wróblewski Jakub

  • GKS II Bełchatów

    Pawlak Bartosz

  • GKS II Bełchatów

    Langier Wiktor

  • GKS II Bełchatów

    Bujak Natan

  • GKS II Bełchatów

    Tkaczyński Oskar

  • GKS II Bełchatów

    Kuśmierek Marcel

  • GKS II Bełchatów

    Olszewski Filip

  • GKS II Bełchatów

    Mielczarek Łukasz

  • GKS II Bełchatów

    Sztark Emil

  • GKS II Bełchatów

    Kaliszuk Oskar

  • GKS II Bełchatów

    Michalak Damian

  • GKS II Bełchatów

    Kusiak Jakub

  • Polonia Gorzędów

    Bartłomiej Bezulski

    GKS II Bełchatów
  • KAS Konstantynów Łódzki

    Nadolski Jan

    GKS Kowale
  • Widzew II Łódź

    Becht Filip

  • Płocki Tomasz

    IKS Inowłódz
  • Wojtaszczyk Bożydar

    IKS Inowłódz
  • IKS Inowłódz

    Szymon Bobrek

  • IKS Inowłódz

    Adrian Łuszcz

  • Golański Kacper

    KAS Konstantynów Łódzki
  • Jasiński Kacper

    KAS Konstantynów Łódzki
  • Rogala Piotr

    KAS Konstantynów Łódzki
  • KAS Konstantynów Łódzki

    Światłowski Jacek

  • KAS Konstantynów Łódzki

    Stasiak Wojciech

  • KAS Konstantynów Łódzki

    Adrian Fortuniak

  • KS Kutno

    Sobczak Igor

    KAS Konstantynów Łódzki
  • Orzeł Parzęczew

    Marcin Chałas

    KAS Konstantynów Łódzki
  • Fenix Boczki

    Grzanka Adrian

    Kopernik Kiernozia
  • Kochanek Maciej

    Kopernik Kiernozia
  • Olkowicz Piotr

    Kopernik Kiernozia
  • Wojciechowski Łukasz

    Kopernik Kiernozia
  • UKS SMS Łódź

    Burek Jakub

    KSZO Ostrowiec Świętokrzyski
  • Widzew II Łódź

    Telestak Dawid

  • Ceramika Opoczno

    Wiktor Kaczmarczyk

    KS Paradyż
  • Mrozik Aleksander

    KS Paradyż
  • KS Paradyż

    Igor Baran

  • Pilica Przedbórz

    Patryk Grejber

    KS Paradyż
  • Warta Sieradz

    Biegański Jan

    Lechia II Gdańsk
  • Warta Sieradz

    Morkowski Filip

    LKS Gołuchów
  • LKS Kwiatkowice

    Rogalski Jakub

  • GKS II Bełchatów

    Adrian Bielka

    ŁKS Łagów
  • Koćmin Marcin

    LKS Lubochnia
  • Pająk Jakub

    LKS Lubochnia
  • LKS Lubochnia

    Pietrzyk Michał

  • LKS Lubochnia

    Milczarek Mateusz

  • LKS Lubochnia

    Milczarek Szymon

  • LKS Lubochnia

    Stańdo Dawid

  • LKS Lubochnia

    Milczarek Patryk

  • LKS Lubochnia

    Rój Bartłomiej

  • LKS Lubochnia

    Strojny Mateusz

  • LKS Lubochnia

    Olczak Mateusz

  • LKS Lubochnia

    Sidwa Patryk

  • LKS Lubochnia

    Magdziak Michał

  • LKS Lubochnia

    Piotrowski Patryk

  • LKS Lubochnia

    Gambka Bartłomiej

  • LKS Lubochnia

    Gambka Adam

  • LKS Lubochnia

    Gambka Tomasz

  • LKS Lubochnia

    Grabowski Mateusz

  • LKS Lubochnia

    Stasiak Kacper

  • LKS Lubochnia

    Piątek Jakub

  • LKS Lubochnia

    Kieliszek Szymon

  • LKS Lubochnia

    Sawicki Patryk

  • LKS Lubochnia

    Kosylak Mateusz

  • LKS Lubochnia

    Filicha Łukasz

  • LKS Lubochnia

    Hedrych Szymon

  • Polonia Piotrków Trybunalski

    Wasilewski Jakub

    LKS Lubochnia
  • Fronc Dariusz

    Macovia II Maków
  • Maciejewski Arkadiusz

    Macovia II Maków
  • Ceramika Opoczno

    Jakub Bednarczyk

    MGKS Drzewica
  • MGKS Drzewica

    Wrzosek Mariusz

  • MGKS Drzewica

    Starus Stanisław

  • MGKS Drzewica

    Gąsiorowski Michał

  • MGKS Drzewica

    Ścierski Przemysław

  • MGKS Drzewica

    Matyja Bartłomiej

  • MGKS Drzewica

    Patryk Wijata

  • MGKS Drzewica

    Jacek Listkiewicz

  • MGKS Drzewica

    Jędrzejczak Bartłomiej

  • MGKS Drzewica

    Kaczmarek Radosław

  • MGKS Drzewica

    Błażej Witkowski

  • MGKS Drzewica

    Małek Jakub

  • MGKS Drzewica

    Antoniak Sebastian

  • GKS II Bełchatów

    Najemski Arkadiusz

    Motor II Lublin
  • Start Lgota Wielka

    Filip Zatorski

    Moto Jelcz Oława
  • Węglewski Tomasz

    Naprzód Jamno
  • Naprzód Jamno

    Papuga Jakub

  • Naprzód Jamno

    Ciesielski Mariusz

  • GKS II Bełchatów

    Pawlik Michał

    Odra II Opole
  • Kamiński Mariusz

    Olimpia Oporów
  • GKS Bełchatów

    Jakubiec Hubert

    Omega Kleszczów
  • GKS Bełchatów

    Sionkowski Kacper

    Omega Kleszczów
  • Popiołek Bartłomiej

    Omega II Kleszczów
  • Rejek Szymon

    Omega II Kleszczów
  • Smolarek Konrad

    Omega II Kleszczów
  • Smolarek Patryk

    Omega II Kleszczów
  • Wojewoda Artur

    Omega II Kleszczów
  • Zawadzki Hubert

    Omega II Kleszczów
  • Omega II Kleszczów

    Dawid Gajda

  • Omega II Kleszczów

    Patryk Niewiadomski

  • Omega Kleszczów

    Serafin Szymon

  • Omega II Kleszczów

    Michał Zientarski

  • Omega Kleszczów

    Karol Belica

  • Omega II Kleszczów

    Marcin Sobczak

  • Omega II Kleszczów

    Kacper Lipertowicz

  • Omega II Kleszczów

    Maciej Walczak

  • Omega II Kleszczów

    Bartłomiej Dąbrowski

  • Chamara Krystian

    Omega Kleszczów
  • Jędrzejczyk Mateusz

    Omega Kleszczów
  • GKS II Bełchatów

    Kaflowski Mateusz

    Orkan Buczek
  • Kotlicki Kacper

    Orkan Buczek
  • Orkan Buczek

    Bartłomiej Wrona

  • Orkan Buczek

    Barański Filip

  • GKS II Bełchatów

    Zdybowicz Przemysław

    Orlęta II Radzyń Podlaski
  • Politowicz Jonatan

    Orzeł Nieborów
  • Orzeł Nieborów

    Papuga Patryk

  • Pelikan Łowicz

    Tkacz Piotr

    Orzeł Nieborów
  • Bonikowski Dominik

    Orzeł Parzęczew
  • Dari Oskar

    Orzeł Parzęczew
  • Jesionowski Jakub

    Orzeł Parzęczew
  • Król Artur

    Orzeł Parzęczew
  • Krysztofiak Krystian

    Orzeł Parzęczew
  • Łuczak Kamil

    Orzeł Parzęczew
  • Marszałek Mateusz

    Orzeł Parzęczew
  • Termy Uniejów

    Michał Jóźwiak

  • Omega II Kleszczów

    Saternus Bartłomiej

    Pilica Przedbórz
  • Ciszewski Filip

    Pilica Przedbórz
  • Gaj Kacper

    Pilica Przedbórz
  • Lizińczyk Dawid

    Pilica Przedbórz
  • Skowron Filip

    Pilica Przedbórz
  • Staszczyk Sebastian

    Pilica Przedbórz
  • Trzebiński Krystian

    Pilica Przedbórz
  • Witkowski Jarosław

    Pilica Przedbórz
  • Pilica Przedbórz

    Krzyżowski Damian

  • Pilica Przedbórz

    Michalski Marek

  • Pilica Przedbórz

    Motyka Sebastian

  • Pilica Przedbórz

    Rakowski Marcin

  • Pilica Przedbórz

    Stacherski Marek

  • Pilica Przedbórz

    Krawczykowski Robert

  • Pilica Przedbórz

    Pawelak Grzegorz

  • Pilica Przedbórz

    Zalas Paweł

  • GKS II Bełchatów

    Szymorek Mateusz

    Podhale Nowy Targ
  • GKS II Bełchatów

    Flaszka Dawid

    Podhale Nowy Targ
  • Kotlarek Ernest

    Pogoń Rogów
  • KS Paradyż

    Stusio Bartosz

    Pogoń Zduńska Wola
  • Pogoń Zduńska Wola

    Kępniak Dawid

  • Pogoń Zduńska Wola

    Kaczmarek Jakub

  • Pogoń Zduńska Wola

    Panek Kacper

  • Tomaszewski Hubert

    Pogoń Zduńska Wola
  • Sokół Aleksandrów Łódzki

    Mirowski Szymon

    Pogoń Zduńska Wola
  • Gawiński Dawid

    Polonia Gorzędów
  • Krawczyk Adam

    Polonia Gorzędów
  • Warzyński Jakub

    Polonia Gorzędów
  • Polonia Gorzędów

    Włoch Kamil

  • Polonia Gorzędów

    Przybył Marcin

  • Polonia Gorzędów

    Sowała Witold

  • Polonia Gorzędów

    Płomiński Arkadiusz

  • Polonia Gorzędów

    Kołodziejski Michał

  • Polonia Gorzędów

    Patryk Łukasik

  • Polonia Gorzędów

    Zięba Adrian

  • Polonia Gorzędów

    Szyjka Daniel

  • Polonia Gorzędów

    Kiełbik Kamil

  • Polonia Gorzędów

    Czarczyński Michał

  • Polonia Gorzędów

    Bareła Adrian

  • Polonia Gorzędów

    Sobaniec Mateusz

  • Polonia Gorzędów

    Mularczyk Piotr

  • Polonia Gorzędów

    Wilczak Damian

  • Polonia Gorzędów

    Krawczyk Jakub

  • Polonia Gorzędów

    Szewczyk Damian

  • Polonia Gorzędów

    Ziemba Mateusz

  • Polonia Gorzędów

    Patryk Lis

  • Polonia Gorzędów

    Sebastian Gala

  • Górnik Konin

    Kłys Jakub

    Polonia Piotrków Trybunalski
  • KS Paradyż

    Oliwier Jagielski

    Polonia Piotrków Trybunalski
  • Kösem Deniz

    Polonia Piotrków Trybunalski
  • Polonia Piotrków Trybunalski

    Modranka Łukasz

  • Polonia Piotrków Trybunalski

    Malicki Szymon

  • Bykowski Marcin

    Polonia Piotrków Trybunalski
  • Puchalski Damian

    Polonia Piotrków Trybunalski
  • Warta Gorzów Wielkopolski

    Szulc Kamil

    Polonia Piotrków Trybunalski
  • MKS Kluczbork

    Szaniec Jakub

    Prosna Wieruszów
  • Prosna Wieruszów

    Hojka Bartosz

  • Prosna Wieruszów

    Namyślak Dawid

  • Prosna Wieruszów

    Przybył Jakub

  • Włókniarz Zelów

    Gleń Emil

    Prosna Wieruszów
  • GKS II Bełchatów

    Wroński Łukasz

    Puszcza Niepołomice
  • GKS II Bełchatów

    Komar Kewin

    Puszcza Niepołomice
  • Załucki Jakub

    RKS Radomsko
  • RKS Radomsko

    Artur Kowalczyk

  • RKS Radomsko

    Dumicz Kacper

  • Ogłoza Wiktor

    Skalnik Sulejów
  • Skalnik Sulejów

    Balcerzyk Nataniel

  • Kowalski Piotr

    Skalnik Sulejów
  • Rybak Radosław

    Skalnik Sulejów
  • Szafrański Kacper

    Skalnik Sulejów
  • Zieliński Dawid

    Skalnik Sulejów
  • Skalnik Sulejów

    Kamil Drążczyk

  • Skalnik Sulejów

    Gulej Piotr

  • Tarnovia Tarnowo Podgórne

    Skiba Thomas

    Skalnik Sulejów
  • Widzew II Łódź

    Malec Mateusz

  • Sokół Aleksandrów Łódzki

    Miziołek Jakub

    Zjednoczeni Stryków
  • Sokół Aleksandrów Łódzki

    Szymczak Szymon

    Zjednoczeni Stryków
  • Sokół Aleksandrów Łódzki

    Pałgan Tomasz

    Stal Głowno
  • Kaczmarek Antoni

    Stal Głowno
  • Stal Głowno

    Fortuna Damian

  • Stal Głowno

    Andrzejewski Olaf

  • Stal Głowno

    Jakub Majcher

  • Jaworski Kacper

    Stal Głowno
  • Wasilewski Jan

    Stal Głowno
  • Stal Głowno

    Gibała Adam

  • Stal Głowno

    Olszewski Adrian

  • Stal Głowno

    Gibała Przemysław

  • Stal Głowno

    Osiński Kacper

  • Stal Głowno

    Grzyb Bartłomiej

  • Widzew II Łódź

    Szcześniak Michał

  • Zjednoczeni Stryków

    Lenart Tomasz

    Stal Głowno
  • Szubert Przemysław

    Stal Niewiadów
  • Stal Niewiadów

    Kamil Marciniak

  • Stal Niewiadów

    Drozdel Arkadiusz

  • Stal Niewiadów

    Sosnowicz Marcel

  • Stal Niewiadów

    Sosnowicz Miłosz

  • Stal Niewiadów

    Stępski Filip

  • Stal Niewiadów

    Kwarciany Dawid

  • Stal Niewiadów

    Bogus Filip

  • Stal Niewiadów

    Kochelski Kacper

  • Stal Niewiadów

    Sadowski Adrian

  • Stal Niewiadów

    Kowalczyk Oskar

  • Barda Kamil

    Start Lgota Wielka
  • Borowiecki Dawid

    Start Lgota Wielka
  • Start Lgota Wielka

    Nowak Kamil

  • Start Lgota Wielka

    Gloc Łukasz

  • Start Lgota Wielka

    Kolba Mariusz

  • Start Lgota Wielka

    Łukasz Smolarczyk

  • Start Lgota Wielka

    Szymczak Piotr

  • Start Lgota Wielka

    Szewczyk Krystian

  • Start Lgota Wielka

    Zieliński Kacper

  • Start Lgota Wielka

    Przemysław Socik

  • Start Lgota Wielka

    Kempa Jakub

  • Start Lgota Wielka

    Grzybek Sebastian

  • Start Lgota Wielka

    Rogaliński Patryk

  • Start Lgota Wielka

    Kacper Zatorski

  • Start Lgota Wielka

    Zatorski Jakub

  • Start Lgota Wielka

    Guilherme henrique Soares fuccio melo

  • Waga Szymon

    Świt Kamieńsk
  • Świt Kamieńsk

    Przemysław Kornacki

  • Świt Kamieńsk

    Łukasz Zadumiński

  • Świt Kamieńsk

    Danielski Łukasz

  • Świt Kamieńsk

    Kulka Bartosz

  • Świt Kamieńsk

    Krupiński Maciej

  • Świt Kamieńsk

    Saliński Tomasz

  • Świt Kamieńsk

    Kowalski Jakub

  • Świt Kamieńsk

    Rudzki Maciej

  • Dróżdż Łukasz

    Szczerbiec Wolbórz
  • Wójciak Przemysław

    Szczerbiec Wolbórz
  • Szczerbiec Wolbórz

    Żerek Piotr

  • Szczerbiec Wolbórz

    Śliwiński Patryk

  • Szczerbiec Wolbórz

    Śliwiński Kacper

  • Szczerbiec Wolbórz

    Serwa Dawid

  • Szczerbiec Wolbórz

    Sosiński Konrad

  • Szczerbiec Wolbórz

    Wieczorek Błażej

  • Szczerbiec Wolbórz

    Wojtas Mikołaj

  • Szczerbiec Wolbórz

    Kacperski Jakub

  • Szczerbiec Wolbórz

    Adamczyk Marcin

  • Olimpia Koło

    Maciej Marciniak

    Termy Uniejów
  • Kwapiszewski Jakub

    Termy Uniejów
  • Leśniewski Witold

    Termy Uniejów
  • Shvets Dmytro

    Termy Uniejów
  • Tomczak Konrad

    Termy Uniejów
  • Termy Uniejów

    Stolarek Adrian

  • Termy Uniejów

    Izydorczyk Szymon

  • Termy Uniejów

    Janiak Adrian

  • Termy Uniejów

    Kaczmarek Adrian

  • Termy Uniejów

    Aninowski Michał

  • Termy Uniejów

    Kaźmierczak Wojciech

  • Termy Uniejów

    Zajdel Mateusz

  • Termy Uniejów

    Jóźwiak Bartłomiej

  • Termy Uniejów

    Moks Konrad

  • Chołys Szymon

    Victoria Zabostów Duży
  • Sobieszek Andrzej

    Victoria Zabostów Duży
  • GKS II Bełchatów

    Szeibe Marcin

    Warta Poznań
  • Pelikan Łowicz

    Białousko Piotr

    Warta Sieradz
  • Piast Żmigród

    Kępczyński Cezary

    Warta Sieradz
  • Warta Sieradz

    Woźniak Mariusz

  • Warta Sieradz

    Świtała Łukasz

  • Warta Sieradz

    Krakowski Kacper

  • Widzew II Łódź

    Brochocki Grzegorz

  • Unia Skierniewice

    Kowalczyk Robert

    Widzew II Łódź
  • Cybulski Kamil

    Widzew II Łódź
  • Widzew II Łódź

    Villanueva Rivas Daniel

  • Widzew II Łódź

    Tomczyk Paweł

  • Widzew II Łódź

    Szadkowski Bartłomiej

  • Widzew II Łódź

    Glicner Dominik

  • Widzew II Łódź

    Kwiatkowski Miłosz

  • Dawid Ignacy

    Widzew II Łódź
  • Karwacki Filip

    Widzew II Łódź
  • Prochownik Robert

    Widzew II Łódź
  • GKS II Bełchatów

    Miarka Jakub

    Wisła II Płock
  • RKS Radomsko

    Mężyk Damian

    Wisła Sandomierz
  • Włókniarz Moszczenica

    Adrian Przywara

  • Włókniarz Moszczenica

    Michał Gadula

  • Włókniarz Moszczenica

    Pałygiewicz Paweł

  • Włókniarz Moszczenica

    Rogowski Adrian

  • Włókniarz Moszczenica

    Nowak Miłosz

  • Włókniarz Moszczenica

    Barański Szymon

  • Włókniarz Moszczenica

    Wiktor Michalski

  • Włókniarz Moszczenica

    Wiktor Kacper

  • Bąkowski Łukasz

    Włókniarz Pabianice
  • Bielik Dawid

    Włókniarz Pabianice
  • Jachowicz Jan

    Włókniarz Pabianice
  • Kaczorowski Jan

    Włókniarz Pabianice
  • Kaleta Wojciech

    Włókniarz Pabianice
  • Kosiada Dawid

    Włókniarz Pabianice
  • Kozłowski Michał

    Włókniarz Pabianice
  • Kozłowski Michał

    Włókniarz Pabianice
  • Kukulski Michał

    Włókniarz Pabianice
  • Kwaśniewski Adrian

    Włókniarz Pabianice
  • Łyszkowski Michał

    Włókniarz Pabianice
  • Pietrzak Norbert

    Włókniarz Pabianice
  • Pułanecki Oliwier

    Włókniarz Pabianice
  • Seroczyński Szymon

    Włókniarz Pabianice
  • Sypniewski Kacper

    Włókniarz Pabianice
  • Szczepanik Cyprian

    Włókniarz Pabianice
  • Szewczyk Norbert

    Włókniarz Pabianice
  • Tłokiński Bartosz

    Włókniarz Pabianice
  • Wołynkiewicz Patryk

    Włókniarz Pabianice
  • Zawadzki Filip

    Włókniarz Pabianice
  • Włókniarz Pabianice

    Stokłosa Jan

  • Włókniarz Pabianice

    Seliwiorstow Mateusz

  • Włókniarz Pabianice

    Sulikowski Eryk

  • Włókniarz Pabianice

    Pędziwiatr Adrian

  • Włókniarz Pabianice

    Niżnikowski Tomasz

  • Włókniarz Pabianice

    Zieliński Radosław

  • Włókniarz Pabianice

    Dobroszek Jakub

  • Włókniarz Pabianice

    Sęczek Tomasz

  • Włókniarz Pabianice

    Bielawski Adam

  • Włókniarz Pabianice

    Kamiński Kacper

  • Włókniarz Pabianice

    Latuszkiewicz Przemysław

  • Włókniarz Pabianice

    Skowronek Adam

  • Włókniarz Pabianice

    Jaworowski Michał

  • Włókniarz Pabianice

    Figura Adrian

  • Włókniarz Pabianice

    Bieliński Mateusz

  • Włókniarz Pabianice

    Makowski Sławomir

  • Włókniarz Pabianice

    Wołynkiewicz Bartłomiej

  • Włókniarz Pabianice

    Gołąbiewski Gabriel

  • Włókniarz Pabianice

    Kurasiewicz Konrad

  • Włókniarz Pabianice

    Bączał Dominik

  • Włókniarz Pabianice

    Korobka Oleh

  • Stal Głowno

    Owczarczyk Kamil

    Włókniarz Zelów
  • Sportis Łochowo

    Kazimierczak Bartłomiej

    Włókniarz Zgierz
  • Augustyniak Jakub

    Włókniarz Zgierz
  • Jasiński Daniel

    Włókniarz Zgierz
  • Klemczak Mateusz

    Włókniarz Zgierz
  • Olesiński Igor

    Włókniarz Zgierz
  • Włókniarz Zgierz

    Piotr Lewandowski

  • Włókniarz Zgierz

    Jakub Nowak

  • Włókniarz Zgierz

    Jan Kowalski

  • Włókniarz Zgierz

    Krystian Krzyżanowski

  • Włókniarz Zgierz

    Kornel Stępień

  • Włókniarz Zgierz

    Marek Zając

  • Kubel Miłosz

    Zjednoczenie Bobrowniki Dzierzgów
  • Maschera Mikołaj

    Zjednoczeni Stryków
  • Astra Zduny

    Kowalski Maciej

    Zryw Wygoda
  • KS Kutno

    Szczepański Damian

    Zryw Wygoda
  • Orzeł Nieborów

    Bogus Rafał

    Zryw Wygoda
  • Pelikan Łowicz

    Kardas Mateusz

    Zryw Wygoda
  • Zryw Wygoda

    Sobieszek Sebastian

  • Zryw Wygoda

    Sekuła Patryk

  • Kozieł Damian

    Zryw Wygoda
  • Rutkowski Krystian

    Zryw Wygoda
  • Wasiak Daniel

    Zryw Wygoda
  • Zryw Wygoda

    Janik Damian