Oglądasz serwis w wersji demonstracyjnej. Możesz zobaczyć jak dodawać i relacjonować testowe mecze. Zaloguj się używając prawdziwych danych i odkryj wszystkie możliwości prowadzenia relacji na żywo. Do prawdziwego serwisu możesz wrócić tutaj.

Zmiany w klubowych kadrach 2022


  • Błonianka Błonie

    Błonianka Błonie

    Przychodzą
    Kargul-grobla Konrad (?), Michalski Mateusz (?), Niemyjski Adam (Mazovia II Mińsk Mazowiecki), Randak Mikołaj (Wigry II Suwałki), Jabłoński Paweł (Żyrardowianka Żyrardów), Papliński Jakub (Żyrardowianka Żyrardów)
    Odchodzą
    Karpiński Damian (?), Dzido Jakub (?), Piwowarski Bartosz (?), Kukułka Kacper (?), Zdzieszyński Daniel (?), Mikulski Mateusz (KS II Teresin), Bienias Mateusz (Mazovia Mińsk Mazowiecki), Ochocki Łukasz (Milan II Milanówek), Czapa Sebastian (Mszczonowianka Mszczonów), Sieński Tomasz (Naprzód Stare Babice), Lemański Daniel (Sokół Serock)
  • Broń Radom

    Broń Radom

    Przychodzą
    Borodai Oleh (?), Ramirez Carlos (?), Smykowski Dominik (KSZO Ostrowiec Świętokrzyski), Derlatka Hubert (Legia II Warszawa), Kolasa Maciej (ŁKS Łagów)
    Odchodzą
    Małecki Mateusz (?), Mora gonzalez Denzell (Club Atlético Tacoronte), Michalski Paweł (Tygrys Huta Mińska), Kowalczyk Robert (Widzew II Łódź)
  • GKS Wikielec

    GKS Wikielec

    Przychodzą
    Kujawa Rafał (GKS Bełchatów), Rykaczewski Piotr (?), Arai Kentaro (bez klubu), Visnakovs Eduards (MKP Pogoń Siedlce), Rutkowski Paweł (Olimpia Elbląg), Wąsowski Jakub (Ślęza Wrocław), Kopacz Jakub (Żbik Nasielsk)
    Odchodzą
    Wieczerzak Marcin (Czarni Połaniec), Sobociński Remigiusz (GKS Ossa Biskupiec), Lewicki Marek (?), Carbajal tonini Sergio alejandro (UD Las Zocas), Bartkowski Michał (Jeziorak Iława), Masiak Szymon (Mławianka Mława), Święty Łukasz (Sokół Ostróda), Jońca Mateusz (Znicz Biała Piska)
  • Jagiellonia II Białystok

    Jagiellonia II Białystok

    Przychodzą
    Andrzejkiewicz Damian (?), Andrzejkiewicz Kamil (?), Bajko Dawid (?), Baran Szymon (?), Baranowski Mateusz (?), Bryks Wiktor (?), Burkowski Jakub (?), Celmer Mateusz (?), Chim Adrian (?), Chmielewski Kacper (?), Cichocki Mateusz (?), Danielczyk Mateusz (?), Dąbrowski Sebastian (?), Demiańczuk Jakub (?), Dyśko Dominik (?), Faberski Jan (?), Gryko Maciej (?), Jaroszuk Maciej (?), Karpiński Jakub (?), Kobus Dominik (?), Koc Dawid (?), Kowalski Mateusz (?), Kruszewski Jakub (?), Kryszczuk Oliwier (?), Kuć Maciej (?), Kul Mateusz (?), Latuszek Mateusz (?), Lipiński Oskar (?), Łukawski Kacper (?), Mantur Krystian (?), Marek Wiktor (?), Morawski Szymon (?), Parzonko Kamil (?), Piórkowski Kacper (?), Podczarski Adrian (?), Protaziuk Alex (?), Retko Kacper (?), Sękulski Gracjan (?), Siemieniuk Daniel (?), Stec Tristan (?), Struski Karol (?), Susak Petro (?), Ubermanowicz Stanisław (?), Warduliński Alan (?), Wasinski Gabriel (?), Wojdakowski Damian (?), Zabielski Dawid (?), Zięba Adam (?), Skowronek Miłosz (?)
    Odchodzą
    Kostal Martin (ŠKF Sereď), Toporkiewicz Krzysztof (Stomil Olsztyn), Żukowski Gabor (Stomil Olsztyn), Wolanin Michał (Tomasovia Tomaszów Lubelski), Jarmołowicz Jakub (Wissa Szczuczyn), Osipiuk Oskar (Wissa Szczuczyn)
  • KS Kutno

    KS Kutno

    Przychodzą
    Górecki Tomasz (ŁKS II Łódź), Telestak Dawid (Widzew II Łódź), Żyła Bartosz (Zagłębie II Lubin), Staniszewski Jakub (Znicz Pruszków)
    Odchodzą
    Kowalczyk Maciej (Boruta Zgierz), Boczek Maksymilian (Gwardia Koszalin), Sobczak Igor (KAS Konstantynów Łódzki), Torrado Brian nicolas (?), Rokosz Kamil (MKP Pogoń II Siedlce), Niedzielski Konrad (Unia Skierniewice), Szczepański Damian (Zryw Wygoda)
  • ŁKS II Łódź

    ŁKS II Łódź

    Przychodzą
    Radwanek Błażej (Wisłoka Dębica)
    Odchodzą
    Górecki Tomasz (KS Kutno), Suchecki Mateusz (?)
  • Lechia Tomaszów Mazowiecki

    Lechia Tomaszów Mazowiecki

    Przychodzą
    Nowak Adam (Warta Gorzów Wielkopolski), Sulima Piotr (Żbik Nasielsk)
    Odchodzą
    Pawełek Bartosz (Energia Kozienice), Amroziński Artur (Korona II Kielce)
  • Legia II Warszawa

    Legia II Warszawa

    Przychodzą
    Trojanowski Jakub (Elana Toruń), Sytnykov Mykyta (?), Laskowski Filip (Podbeskidzie II Bielsko-Biała), Czajkowski Jakub (Pogoń Grodzisk Mazowiecki)
    Odchodzą
    Derlatka Hubert (Broń Radom), Niski Nikodem (GKS Bełchatów), Michał Gołuński (?), Mateusz Szyszkowski (?), Michał Mydlarz (?), Dawid Wach (?), Matsenko Yehor (Śląsk II Wrocław)
  • Legionovia Legionowo

    Legionovia Legionowo

    Przychodzą
    Pociecha Sebastian (?), Rymek Bartosz (MKP Pogoń Siedlce)
    Odchodzą
    Żołek Filip (?), Wasilczenko Adam (?), Wasilczenko Aleks (?), Konopski Gracjan (MKS Piaseczno), Szerszeń Sebastian (Orzeł II Baniocha), Karabin Jakub (Ząbkovia Ząbki)
  • Mamry Giżycko

    Mamry Giżycko

    Przychodzą
    Waszczyn Mateusz (?), Bańkowski Tomasz (?), Edosomwan Owen (?), Co Fabio ramiro (SV Fortuna Trebendorf), N'cho Boniface kevin (bez klubu), Ratajczyk Adrian (Sokół Kleczew)
    Odchodzą
    Dymiński Paweł (?), Adamiec Paweł (?), Gulbierz Radosław (Znicz Biała Piska)
  • Pelikan Łowicz

    Pelikan Łowicz

    Przychodzą
    Pawlicki Jakub (Elana Toruń), Sołtysiński Szymon (GKS Bełchatów), Czajkowski Kacper (Gwarek Tarnowskie Góry), Tabor Jakub (Siarka Tarnobrzeg), Dwórzyński Przemysław (Wisła Sandomierz), Falkowski Kacper (Znicz Pruszków), Olpiński Adrian (Znicz Pruszków), Stawikowski Artur (Znicz Pruszków)
    Odchodzą
    Tkacz Piotr (Orzeł Nieborów), Sluga Marcel (?), Białousko Piotr (Warta Sieradz), Wawrzyński Grzegorz (Wisła II Płock), Kardas Mateusz (Zryw Wygoda)
  • Pilica Białobrzegi

    Pilica Białobrzegi

    Przychodzą
    Pankowski Kacper (Radomiak II Radom), Muniak Stanisław (Skra Częstochowa)
    Odchodzą
    Imiołek Jan (Oskar Przysucha), Dobkowski Michał (?)
  • Polonia Warszawa

    Polonia Warszawa

    Przychodzą
    Krzysztofek Dariusz (Pogoń II Szczecin), Fadecki Wojciech (Radunia Stężyca), Szymon Lewicki (Raków II Częstochowa), Arak Filip (Skra Częstochowa)
    Odchodzą
    Oliveira da silva filho Marcio manoel (MKP Pogoń II Siedlce), Balawejder Jan (Orzeł II Baniocha), Roguski Kacper (Sokół Serock)
  • Sokół Aleksandrów Łódzki

    Sokół Aleksandrów Łódzki

    Przychodzą
    Golański Artur (GKS Bełchatów), Maćczak Bartłomiej (KKS II Kalisz), Mamełka Jakub (ŁKS Łagów), Kobiera Sebastian (Pogoń Grodzisk Mazowiecki), Wojciechowski Krzysztof (Unia Skierniewice)
    Odchodzą
    Kmita Jakub (Cracovia II), Mirowski Szymon (Pogoń Zduńska Wola), Pałgan Tomasz (Stal Głowno), Przybycień Hubert (Wólczanka Wólka Pełkińska), Miziołek Jakub (Zjednoczeni Stryków), Szymczak Szymon (Zjednoczeni Stryków)
  • Świt Nowy Dwór Mazowiecki

    Świt Nowy Dwór Mazowiecki

    Przychodzą
    Radionov Ievgen (GKS Bełchatów), Ślesicki Damian (?)
    Odchodzą
    Długołęcki Mateusz (Bałtyk Gdynia), Bykowski Marcel (Świt Staroźreby)
  • Unia Skierniewice

    Unia Skierniewice

    Przychodzą
    Gierach Paweł (GKS Katowice), Niedzielski Konrad (KS Kutno), Kacprzycki Kacper (Żbik Nasielsk), Kmiecik Maciej (Żbik Nasielsk), Kosior Maksymilian (Żbik Nasielsk)
    Odchodzą
    Makuch Damian (Górnik Polkowice), Skrzypek Kacper (MKS Piaseczno), Wojciechowski Krzysztof (Sokół Aleksandrów Łódzki), Wilanowski Maciej (Victoria II Sulejówek), Kurtanidze Gegi (Żyrardowianka Żyrardów)
  • Ursus Warszawa

    Ursus Warszawa

    Przychodzą
    Gzieło Kacper (Pogoń Grodzisk Mazowiecki), Osica Adam (?), Wierucki Hubert (?)
    Odchodzą
    Bednarek Antoni (KS CK Troszyn), Kabala Jakub (Marcovia Marki), Mielcarz Jakub (Sokół Serock)
  • Wissa Szczuczyn

    Wissa Szczuczyn

    Przychodzą
    Jarmołowicz Jakub (Jagiellonia II Białystok), Osipiuk Oskar (Jagiellonia II Białystok), Wojciech Kukliński (KS Grabówka), Mateusz Mikołajczyk (Sparta 1951 Szepietowo), Tarasenko Oleg (?), Peda Mateusz (?), Samluk Daniel (?)
    Odchodzą
    Ruszczyk Kacper (?), Maciejuk Krystian (?), Szaraniec Bartosz (?), Trambecki Kamil (?), Kozłowski Jakub (?), Szeibe Marcin (?), Łapiński Mariusz (Znicz Biała Piska)
  • Znicz Biała Piska

    Znicz Biała Piska

    Przychodzą
    Ponurko Jędrzej (Bałtyk Koszalin), Pawluczuk Bartosz (Czarni Czarna Białostocka), Jońca Mateusz (GKS Wikielec), Gulbierz Radosław (Mamry Giżycko), Kalicki Bartosz (MKS Polonia Warszawa), Kottlenga Oskar (Olimpia II Elbląg), Łapiński Mariusz (Wissa Szczuczyn), Baiduk Dzmitry (bez klubu)
    Odchodzą
    Stachowiak Jakub (Mrągowia Mrągowo), Denert Marcin (Śniardwy Orzysz), Ołów Patryk (Sparta 1951 Szepietowo), Kaminski Stanislau (Sparta Augustów), Suski Christian (Wigry II Suwałki), Wiktor Kwiatkowski (kontuzja), Chervinski Denys (?)