Oglądasz serwis w wersji demonstracyjnej. Możesz zobaczyć jak dodawać i relacjonować testowe mecze. Zaloguj się używając prawdziwych danych i odkryj wszystkie możliwości prowadzenia relacji na żywo. Do prawdziwego serwisu możesz wrócić tutaj.

Zmiany w klubowych kadrach 2022


  • Błonianka Błonie

    Błonianka Błonie

    Przychodzą
    Ciesielski Ksawery (?), Ważydrąg Jakub (?), Saaremets Steven (?), Stachura Michał (?), Adamczak Patryk (?), Jankowski Bartosz (?), Jakubczyk Tomasz (?), Margański Wiktor (?), Lialchenko Andrii (?), Kawczyński Dawid (?), Gbiorczyk Daniel (?), Poczta Mikołaj (?), Nowaczyk Fabian (?), Jarecki Patryk (?), Białousko Piotr (?), Śmieciński Michał (?), Włodarczyk Rafał (?), Sobótka Konrad (?), Czyżewski Maksymilian (?), Jabłoński Krzysztof (?), Jeliński Mateusz (?), Koterwas Kacper (?), Nowakowski Krystian (?), Ochocki Łukasz (?), Siudak Kacper (?), Stępień Jakub (Naprzód II Stare Babice), Wardzyński Kuba (Ursus Warszawa)
    Odchodzą
    Grzybowski Mikołaj (?), Jankowski Leon (?), Wojtasik Piotr (?), Wojtasik Bartłomiej (?), Michalski Mateusz (?), Randak Mikołaj (?), Yudai Miyamoto (?), Kargul-grobla Konrad (Broń Radom), Szymczak Marcin (Broń Radom), Chyrchała Przemysław (Escola Varsovia), Dymkowski Damian (FC Płochocin), Iwanicki Krzysztof (Hutnik Kraków), Goliński Jan (Hutnik Warszawa), Wawryło Kacper (KS II Teresin), Ćwik Piotr (LKS II Chlebnia), Kozłowski Hubert (LKS II Chlebnia), Łysik Mateusz (Mazovia II Mińsk Mazowiecki), Zdzieszyński Daniel (Naprzód II Stare Babice), Krejer Sebastian (Ursus II Warszawa), Papliński Jakub (Ursus II Warszawa), Krawczyk Jan (Wisła II Płock)
  • Broń Radom

    Broń Radom

    Przychodzą
    Kargul-grobla Konrad (Błonianka Błonie), Szymczak Marcin (Błonianka Błonie), Dańczak Oliver (?), Stachura Michał (?), Adamczak Patryk (?), Jankowski Bartosz (?), Lialchenko Andrii (?), Lewczuk Adrian (?), Prochoń Kacper (?), Nowaczyk Fabian (?), Piechocki Radosław (?), Białousko Piotr (?), Goliński Bartłomiej (?), Ginał Wojciech (?), Mydłowiecki Jakub (?), Nowak Bartłomiej (?), Mądry Kamil (?), Knap Maciej (?), Woźniak Batosz (Broń Radom), Kiełbasa Piotr (Broń Radom), Kaczmarczyk Edgar (?), Mydłowiecki Jakub (?), Jendryczko Kajetan (Drzewiarz Jasienica), Nowak Bartłomiej (Energia II Kozienice), Reid Xahne georgio (ŁKS 1926 Łomża), Pietrzyk Kacper (Olimpia II Grudziądz), Kalinowski Wojciech (Pogoń II Grodzisk Mazowiecki), Kobiera Sebastian (Pogoń II Grodzisk Mazowiecki), Odolak Kamil (RKS Radomsko), Weremko Sebastian (Zawisza Bydgoszcz)
    Odchodzą
    Woźniak Batosz (Broń Radom), Kiełbasa Piotr (Broń Radom), Wrześniewski Michał (?), Kolasa Maciej (?), Głowacki Jan (?), Patryk Poręba (?), Piotr Kołodziej (?), Drachal Dawid (?), Ambrozik Kacper (?), Kacper Dąbrowski (?), De la nuez hernandez Elian fernando (?), Ramirez Carlos (?), Borodai Oleh (?), Chełstowski Antoni (Jodła Jedlnia-Letnisko), Smykowski Dominik (Kotwica Kórnik), Olszewski Bartosz (KTS Weszło), Kumoch Kamil (Legionovia II Legionowo), Ceschin diaz Matheus (Pogoń II Grodzisk Mazowiecki), Kośmicki Igor (Stomil Olsztyn), Zborowski Jakub (Świt II Nowy Dwór Mazowiecki)
  • Concordia Elbląg

    Concordia Elbląg

    Przychodzą
    Hyra Paweł (?), Ciesielski Ksawery (?), Stachura Michał (?), Jakubczyk Tomasz (?), Maliczyszyn Radosław (?), Zalewski Igor (?), Wieliczko Patryk (?), Kunicki Adam (?), Adamek Mikołaj (?), Strasburger Jakub (?), Białousko Piotr (?), Nestorowicz Norbert (?), Woźniak Maciej (?), Kazakov Oleksii (?), Radchenko Ihor (?), Wieliczko Patryk (Concordia Elbląg), Akubardiia Badri (?), De souza barros Edil (?), Jarzębski Eryk (?), Kaczorowski Maciej (?), Maciąg Miłosz (?), Szramka Hubert (?), Szymon Matysiak (Ilanka Rzepin), Spychka Ivan (ŁKS Łagów), Rękawek Kuba (Radunia II Stężyca), Woźniak Maciej (Radunia II Stężyca)
    Odchodzą
    Pawłowski Dominik (Bałtyk Koszalin), Ratajczyk Szymon (Barkas Tolkmicko), Gulczyński Grzegorz (?), Sulewski Robert (?), Wieliczko Patryk (Concordia Elbląg), Michał Nowak (?), Danowski Bartłomiej (?), Daniel Jatczak (?), Pelc Paweł (?), Piech Hubert (?), Niels Willems (?), Victor Van der linde (?), Bojas Jakub (Kotwica Kołobrzeg), Talik Jarosław (Mady Ostaszewo), Maciążek Rafał (Polonia Lidzbark Warmiński), Leszczyński Kacper (Stolem II Gniewino)
  • Jagiellonia II Białystok

    Jagiellonia II Białystok

    Przychodzą
    Łaski Wojciech (GKS Jastrzębie), Łosin Dominik (?), Ciesielski Ksawery (?), Witczak Enriko (?), Adamczak Patryk (?), Jankowski Bartosz (?), Jakubczyk Tomasz (?), Szatanowski Jakub (?), Margański Wiktor (?), Lialchenko Andrii (?), Liskowicz Kacper (?), Polaczek Jakub (?), Zieliński Michał (?), Ratajszczak Robert (?), Wojciuszkiewicz Łukasz (?), Hryniuk Damian (?), Kurzawa Błażej (?), Rabiega Eryk (?), Konieczny Mikołaj (?), Krzyżanek Dawid (?), Białousko Piotr (?), Goliński Bartłomiej (?), Bida Bartosz (?), Kowalski Mateusz (?), Matysik Miłosz (?), Pankiewicz Szymon (?), Zyśk Radosław (?), Bortniczuk Maciej (?), Camara mesa Juan del carmen (?), Cernych Fedor (?), Da cunha correia Rui filipe (?), Gual Marc (?), Imaz balleste Jesus (?), Kurzydłowski Miłosz (?), Matsui Hikaru (?), Matus Eryk (?), Nastić Bojan (?), Ozga Michał (?), Pawelczyk Olaf (?), Pazdan Michał (?), Piekutowski Miłosz (?), Pospisil Martin (?), Prikryl Tomas (?), Puerto pineda Israel (?), Romanczuk Taras (?), Trubeha Andrzej (?), Skrzypczak Mateusz (Lech II Poznań), Konrad Wrzesiński (Stal II Mielec), Żynel Bartłomiej (Stolem Gniewino)
    Odchodzą
    Marek Wiktor (Arka II Gdynia), Mantur Krystian (Cresovia Siemiatycze), Chim Adrian (Dąb Dąbrowa Białostocka), Łukawski Kacper (Dąb Dąbrowa Białostocka), Niezgoda Błażej (Górnik Polkowice), Tworzewski Damian (Huragan Chmielek), Kuć Maciej (Huragan II Międzyrzec Podlaski), Dyszy Bartosz (?), Cichocki Mateusz (?), Struski Karol (?), Głowicki Kacper (?), Sękulski Gracjan (?), Mabiala Oscar (?), Faberski Jan (?), Koc Dawid (?), Stec Tristan (?), Danielczyk Mateusz (?), Kryszczuk Oliwier (?), Kobus Dominik (?), Baranowski Mateusz (?), Żabiuk Szymon (?), Chmielewski Kacper (?), Demiańczuk Jakub (?), Kul Mateusz (?), Andrzejkiewicz Damian (?), Andrzejkiewicz Kamil (?), Baran Szymon (?), Dyśko Dominik (?), Gryko Maciej (?), Karpiński Jakub (?), Warduliński Alan (?), Wasinski Gabriel (?), Susak Petro (?), Narek Grigoryan (?), Parzonko Kamil (Krypnianka Krypno), Bajko Dawid (KS Grabówka), Latuszek Mateusz (Mazur II Karczew), Ubermanowicz Stanisław (MKS II Piaseczno), Morawski Szymon (MKS Przasnysz), Bryks Wiktor (Mławianka II Mława), Zięba Adam (Narew II Ostrołęka), Płoszkiewicz Jakub (Olimpia Zambrów), Siemieniuk Daniel (Olimpia Zambrów), Aleksander Stawiarz (Pilica Białobrzegi), Retko Kacper (Podlasie II Sokołów Podlaski), Majsterek Jan (Polonia II Warszawa), Dziekoński Xavier (Raków II Częstochowa), Karpiński Hubert (Resovia), Surzyn Michał (Sandecja II Nowy Sącz), Lutostański Jakub (Śląsk II Wrocław), Celmer Mateusz (Tłuchovia II Tłuchowo), Materna Mieszko (Wda II Świecie), Augustyn Błażej (Wieczysta II Kraków), Michal Zyro (Wisła Kraków)
  • ŁKS II Łódź

    ŁKS II Łódź

    Przychodzą
    Biel Bartosz (GKS II Tychy), Hyra Paweł (?), Ciesielski Ksawery (?), Witczak Enriko (?), Stasiecki Patryk (?), Stachura Michał (?), Adamczak Patryk (?), Jankowski Bartosz (?), Szatanowski Jakub (?), Myśliwiec Jakub (?), Lialchenko Andrii (?), Matuszyk Arkadiusz (?), Mazur Dawid (?), Łukasik Patryk (?), Porada Mariusz (?), Bobek Aleksander (?), Jakubiak Ramon (?), Misztalski Iwo (?), Krawczyk Antek (?), Piwowarczyk Tomasz (?), Wilkosz Bartłomiej (?), Borowczyk Tomasz (?), Kaczocha Dawid (?), Woliński Michał (?), Wachowiak Miłosz (?), Florczak Nikodem (?), Paszyn Emanuel (?), Białousko Piotr (?), Kędzierski Robert (?), Margański Wiktor (?), Dąbrowski Maciej (?), Kołba Michał (?), Monsalve Nacho (?), Okhronchuk Vladyslav (?), Szeliga Bartosz (?), Zdunek Nikodem (?), Glapka Grzegorz (?), Tutyśkinas Artemijus (?), Basiński Jakub (?), Borysiuk Fabian (?), Greber Igor (?), Malec Krystian (?), Śliwa Jakub (?), Żyłka Szymon (?), Wojtczak Jakub (ŁKS II Łódź), Ista Hugo paweł (?), Balongo Nelson (?), Czerwiński Wiktor (?), Kajszczak Adam (?), Młynarczyk Antoni (?), Okhronchuk Vladyslav (?), Szumski Kamil (?), Wach Piotr (?), Dawid Kort (Stal II Mielec), Goncalves do nascimento Ricardo (Widzew II Łódź)
    Odchodzą
    Dominguez sacramento Antonio (GKS II Tychy), Stanny Dominik (KAS Konstantynów Łódzki), Jan Zareda (?), Jakub Marchwicki (?), Wojtczak Jakub (ŁKS II Łódź), Sobociński Jan (?), Sójka Artur (?), Korzeniewski Kacper (?), Kłoszewski Mateusz (?), Minias Dawid (?), Miniak Jakub (?), Kaczmarek Kamil (?), Walasiak Wojbor (?), Cavalcante mendes Ricardo (?), Corral valero Samuel (?), Jurić Stipe (?), Włodarczyk Łukasz (Pogoń Zduńska Wola), Dariusz Gmosiński (Sokół Aleksandrów Łódzki), Wolski Maciej (Stal II Mielec), Karlikowski Michał (Stomil Olsztyn), Klimczak Adrian (Wieczysta II Kraków), Rozwandowicz Maksymilian (Zagłebie II Sosnowiec), Juraś Marcin (Zjednoczeni Stryków), Kominiarczyk Andrzej (Zjednoczeni Stryków)
  • Lechia Tomaszów Mazowiecki

    Lechia Tomaszów Mazowiecki

    Przychodzą
    Snopczyński Bartosz (Bruk-Bet Termalica Nieciecza), Piątek Krystian (?), Ciesielski Ksawery (?), Adamczak Patryk (?), Grzybowski Julian (?), Margański Wiktor (?), Hendzel Sławomir (?), Warczyk Ernest (?), Wójciak Mateusz (?), Wiśniewski Michał (?), Konieczny Mikołaj (?), Walczak Michał (?), Białousko Piotr (?), Pecyna Dominik (?), Bąk Kacper (?), Mikołajczyk Michał (?), Nawrocki Norbert (?), Szczepanik Szymon (?), Wójciak Mateusz (?), Amroziński Artur (?), Górka Kordian (Polonia Bytom), Myszka Marcel (Resovia), Skrzyniak Adrian (Stal Stalowa Wola)
    Odchodzą
    Płochocki Kacper (Astoria Szczerców), Kobalczyk Adam (Lechia II Tomaszów Mazowiecki), Mroczek Krystian (?), Sulima Piotr (?), Drabik Michał (?), Jakub Zima (?), Uchroński Mateusz (?), Wojtala Daniel (?), Morenkov Klim (?), Jakubczyk Patryk (Olimpia II Elbląg), Kapica Miłosz (Omega II Kleszczów), Turewicz Miłosz (Skalnik Sulejów), Biernat Remigiusz (Zryw Szarów)
  • Legia II Warszawa

    Legia II Warszawa

    Przychodzą
    Sobociński Maddox (Laskowianka Laski), Hyra Paweł (?), Ciesielski Ksawery (?), Tatarek Bartosz (?), Witczak Enriko (?), Adamczak Patryk (?), Jankowski Bartosz (?), Jakubczyk Tomasz (?), Oździński Dawid (?), Margański Wiktor (?), Paździor Maksymilian (?), Szporna Jakub (?), Szadkowski Bartłomiej (?), Grzybowski Tomasz (?), Majerski Konrad (?), Rojek Paweł (?), Ujma Waldemar (?), Pisowodzki Jakub (?), Maćkowski Wiktor (?), Kuligowski Krystian (?), Piechocki Radosław (?), Białousko Piotr (?), Makowski Alan (?), Czajkowski Jakub (?), Kisiel Jakub (?), Nojszewski Karol (?), Puciłowski Wiktor (?), Skibicki Kacper (?), Tobiasz Kacper (?), Wnorowski Kacper (?), Okusami Jakub (?), Ziółkowski Jan (?), Grączewski Szymon (?), Lachowicz Oskar (?), Puciłowski Wiktor (?), Saganowski Franciszek (?), Stangret Maksymilian (?), Baku Makana (?), Kapustka Bartosz (?), Kramer Blaz (?), Maciejewski Rafał (?), Korczakowski Igor (Pilica Białobrzegi), Gładysz Michał (Pogoń II Grodzisk Mazowiecki), Pich Robert (Śląsk II Wrocław), Tadrowski Julien (Stal II Kraśnik), Kisiel Jakub (Stomil Olsztyn), Tobiasz Kacper (Stomil Olsztyn), Szajewski Paweł (Ursus II Warszawa), Hładun Dominik (Zagłębie Lubin)
    Odchodzą
    Damian Warnecki (GKS Bełchatów), Kwiatkowski Jakub (Górnik II Łęczna), Pierzak Patryk (Górnik II Łęczna), Włodarczyk Szymon (Górnik II Zabrze), Gościniarek Kacper (Górnik Polkowice), Abu hanna Joel (Lechia Gdańsk), Majchrzak Jordan (?), Wiśniewski Kuba (?), Kastrati Lirim (?), Mustafaev Ramil (?), Wszołek Paweł (?), Wieteska Mateusz (?), Hołownia Mateusz (?), Muzyk Wojciech (?), Bek Patryk (?), Dziemidowicz Bartosz (?), Franciszek Chojak (?), Siodłowski Szymon (?), Wodzicki Antoni (?), Niedźwiedzki Dawid (?), Winiarski Patryk (?), Astiz ventura Inaki (?), Guimaraes lopes Rafael (?), Pekhart Tomas (?), Boruc Artur (?), Al mubaireek Osamah mohammed (?), Strebinger Richard (?), Sytnykov Mykyta (?), Janaszek Fryderyk (Lublinianka Lublin), Kikolski Maciej (MKP Pogoń II Siedlce), Kowynia Jakub (MKP Pogoń II Siedlce), Rutkowski Jakub (Mławianka Mława), Widejko Bartosz (Pogoń Grodzisk Mazowiecki), Imiołek Kacper (Pogoń II Grodzisk Mazowiecki), Ciepiela Bartłomiej (Stal II Mielec), Ciach Arkadiusz (Świt II Nowy Dwór Mazowiecki), Mateusz Grudziński (Znicz Pruszków)
  • Legionovia Legionowo

    Legionovia Legionowo

    Przychodzą
    Dańczak Oliver (?), Ciesielski Ksawery (?), Witczak Enriko (?), Stasiecki Patryk (?), Stachura Michał (?), Adamczak Patryk (?), Jakubczyk Tomasz (?), Łukowski Maciej (?), Lialchenko Andrii (?), Drwięga Mateusz (?), Biesiada Sylwester (?), Sołtys Kacper (?), Adaszewski Marcin (?), Żuchowski Bartosz (?), Talaga Igor (?), Kondracki Krzysztof (?), Piechocki Radosław (?), Białousko Piotr (?), Suchanek Michał (?), Koperski Piotr (?), Lewtak Jakub (?), Wiejak Szymon (?), Suchanek Michał (?), Bawolik Marcin (?), Choroś Daniel (?), Kumoch Kamil (?), Mitura Stanisław (?), Sołdaj Kamil (?), Pankowski Kacper (Radomiak II Radom)
    Odchodzą
    Powała Sebastian (Legionovia III Legionowo), Bajdur Michał (?), Dobrogost Piotr (?), Sebastian Pociecha (?), Wasążnik Michał (?), Szczygieł Olivier (?), Yevgen Korokhov (?), Bujak Piotr (Wieczysta Kraków), Budek Konrad (Ząbkovia Ząbki)
  • Mławianka Mława

    Mławianka Mława

    Przychodzą
    Nowiński Jakub (Bałtyk Gdynia), Jakub Skudynowski (Drukarz II Warszawa), Rutkowski Jakub (Legia II Warszawa), Rogalski Maciej (Mławianka II Mława), Masiak Szymon (Mławianka II Mława), Styjewski Michał (Mławianka II Mława), Hyra Paweł (?), Heinze Piotr (?), Stachura Michał (?), Jakubczyk Tomasz (?), Margański Wiktor (?), Lialchenko Andrii (?), Sołtys Kacper (?), Hendzel Sławomir (?), Magdziak Maciej (?), Piórkowski Tomasz (?), Raszewski Łukasz (?), Białousko Piotr (?), Rzepczyński Bartosz (?), Symashko Kostiantyn (?), Bryks Wiktor (?), Dobek-pietrowski Tom (?), Kurowski Sebastian (?), Olczak Aleksander (?), Powązka Mateusz (?), Silva da silva Luis felipe (?), Hendryk Aleks (?), Kostyk Patryk (?), Markowicz Mateusz (?), Michalak Michał (?), Odilon ngonda ndilu Joao (?), Piotrowski Piotr (?), Poliński Damian (?), Rogalski Filip (?), Stryjewski Mateusz (?), Tworek Jakub (?), Komorowski Maciej (Polonia Iłowo), Dominik Wasiak (Sparta Brodnica)
  • Olimpia Zambrów

    Olimpia Zambrów

    Przychodzą
    Płoszkiewicz Jakub (Jagiellonia II Białystok), Siemieniuk Daniel (Jagiellonia II Białystok), Sebastian Pociecha (Legionovia II Legionowo), Witczak Enriko (?), Adamczak Patryk (?), Jankowski Bartosz (?), Jakubczyk Tomasz (?), Szatanowski Jakub (?), Lialchenko Andrii (?), Boros Cezary (?), Żak Łukasz (?), Zieliński Mateusz (?), Płocharczyk Michał (?), Białousko Piotr (?), Rzepczyński Bartosz (?), Piatov Oleksandr (?), Żukowski Gabor (?), Baraniecki Dawid (?), Gużewski Bartosz (?), Jakimiuk Jakub (?), Kanclerz Jakub piotr (?), Kiczuk Rafał (?), Łapiński Kamil (?), Maksymowicz Damian (?), Malinovskyi Nazar (?), Parobczyk Rafał (?), Piekarski Kacper (?), Skowron Jakub (?), Smętek Adrian (?), Bykowski Marcel (Świt II Nowy Dwór Mazowiecki), Tunkiewicz Robert (Zawisza Bydgoszcz)
    Odchodzą
    Prolejko Mateusz (Dąb Dąbrowa Białostocka), Bortniczuk Maciej (Jagiellonia Białystok), Wierzbowski Mariusz (KS CK Troszyn), Łydkowski Paweł (MKP Pogoń II Siedlce), Hallas Grzegorz (?), Dominik Wasiak (?), Chowaniec Michał (?), Bartosz Gołaszewski (?), Mikołaj Napora (?), Mateusz Maliszewski (?), Łupiński Emil (?), Patryk Koncewicz (?), Czapliński Piotr (?), Kamil Jackiewicz (?), Taudul Mateusz (?), Piotr Gorczyca (?), Kraska Daniel (?), Tomkiewicz Paweł (?), Marek Szulc (?), Kalinowski Rafał (?), Paweł Kaczmarczyk (?), Mateusz Nikołajuk (?), Wyszomierski Adam (?), Luka Asatiani (?), Richard Kunoun (?), Garcia roque Bruno (?), Monir Abdeselam el handi (?), Paczkowski Marcin (Podlasie Sokołów Podlaski), Bieliński Jakub (Polonia Trzebnica), Shibata Shun (Stomil Olsztyn), Pietkiewicz Dawid (Znicz Biała Piska)
  • Pelikan Łowicz

    Pelikan Łowicz

    Przychodzą
    Hyra Paweł (?), Ciesielski Ksawery (?), Witczak Enriko (?), Jankowski Bartosz (?), Łukowski Maciej (?), Margański Wiktor (?), Lialchenko Andrii (?), Paździor Maksymilian (?), Siwicki Bartosz (?), Pomianowski Patryk (?), Bednarek Kamil (?), Norkowski Andrzej (?), Wojtyczka Kacper (?), Zawada Tomasz (?), Jarecki Patryk (?), Przykłota Łukasz (?), Białousko Piotr (?), Rzepczyński Bartosz (?), Czeczko Maksymilian (?), Rychlewski Jakub (?), Wojciechowski Bartosz (Pelikan Łowicz), Flaszka Dawid (?), Grądzki Marek (?), Firak Jakub (?), Papuga Patryk (?), Wlazłowski Mateusz (Unia Skierniewice), Patora Adam (Warta Sieradz)
    Odchodzą
    Mateusz Borcuch (KS Kutno), Krystian Wojno (Moravia Morawica), Żmuda Aleksander (?), Wojciechowski Bartosz (Pelikan Łowicz), Tomasz Dąbrowski (?), Adrian Marcioch (?), Robert Ziółkowski (?), Igor Tomaszewski (?), Kolus Tomasz (?), Pietrzak Mikołaj (Zryw Wygoda)
  • Pilica Białobrzegi

    Pilica Białobrzegi

    Przychodzą
    Aleksander Stawiarz (Jagiellonia II Białystok), Rudnicki Konrad (MKS II Piaseczno), Hyra Paweł (?), Ciesielski Ksawery (?), Stachura Michał (?), Adamczak Patryk (?), Szatanowski Jakub (?), Margański Wiktor (?), Sztuka Kamil (?), Łojko Maciej (?), Warzecha Tomasz (?), Mościpan Kacper (?), Raźniewski Aleksy (?), Bolek Dariusz (?), Białousko Piotr (?), Kencel Maciej (?), Ośko Bartłomiej (Pilica Białobrzegi), Grober Piotr (?), Krawczyk Mateusz (?), Racis Łukasz (?), Bućko Wiktor (Pogoń II Grodzisk Mazowiecki), Wiktor Koptas (Radomiak II Radom), Zawistowski Mikołaj (Sokół Kleczew), Wojtysiak Oskar (Stal Stalowa Wola), Piotr Drabik (Unia II Skierniewice)
    Odchodzą
    Klinicki Kacper (Hutnik Warszawa), Bykowski Marcin (KS II Raszyn), Korczakowski Igor (Legia II Warszawa), Strzałkowski Jakub (MKS Wyśmierzyce), Rawski Marcin (Orzeł II Baniocha), Pankowski Kacper (?), Ośko Bartłomiej (Pilica Białobrzegi), Adam Bolek (?), Czarnecki Kamil (?), Paterek Konrad (?), Żurawski Wiktor (?), Karasek Adrian (Pogoń II Grodzisk Mazowiecki), Muniak Stanisław (Ursus II Warszawa), Natorski Oskar (Warta Gorzów Wielkopolski)
  • Pogoń Grodzisk Mazowiecki

    Pogoń Grodzisk Mazowiecki

    Przychodzą
    Sacharuk Michał (Chojniczanka Chojnice), Widejko Bartosz (Legia II Warszawa), Hyra Paweł (?), Stachura Michał (?), Szatanowski Jakub (?), Szlachetka Andrzej (?), Margański Wiktor (?), Lialchenko Andrii (?), Gołubiński Cezary (?), Gniewczyński Tomasz (?), Kościółek Mateusz (?), Kunicki Adam (?), Bażant Miłosz (?), Musielak Marcin (?), Białousko Piotr (?), Łoś Szczepan (?), Sydorenko Dmytro (?), Apolinarski Jakub (?), Budnicki Jakub (?), Ceschin diaz Matheus (?), Imiołek Kacper (?), Karasek Adrian (?), Keller Dawid (?), Małecki Mateusz (?), Sydorenko Dmytro (?), Szczudliński Kacper (?), Wyszkowski Kuba (?), Łoś Szczepan (?)
    Odchodzą
    Broniarek Bartosz (?), Kowalczyk Filip (?), Patryk Czechowski (?), Skorupa Mateusz (?), Kobiera Sebastian (?), Urbański Bartłomiej (?), Gładysz Michał (?), Bartłomiej Gajda (?), Dworak Matthew (?), Lisowski Mateusz (?), Robert Żolik (?), Grabowski Adrian (?), Borychowski Michał (?), Mordaka Kajetan (?), Chojnacki Maciej (?), Rakowski Eryk (PRO Warszawa), Zborowski Jakub (Świt Nowy Dwór Mazowiecki), Sidor Mateusz (Ursus II Warszawa), Krajewski Andrzej (Ursus Warszawa), Zieliński Piotr (Wisła Puławy), Maślanka Piotr (Ząbkovia Ząbki)
  • Sokół Ostróda

    Sokół Ostróda

    Przychodzą
    Florczak Norbert (Chojniczanka Chojnice), Dawid Kasprzyk (GKS Tychy), Musiński Mateusz (Huragan Morąg), Michał Kiełtyka (Huragan Morąg), Skiba Kamil (Korona II Kielce), Norbert Florczak (Kujawianka Izbica Kujawska), Klimek Błażej (Olimpia Grudziądz), Skok Kamil (Porawie Większyce), Hyra Paweł (?), Ciesielski Ksawery (?), Witczak Enriko (?), Adamczak Patryk (?), Szatanowski Jakub (?), Margański Wiktor (?), Misiorek Tomasz (?), Maliczyszyn Radosław (?), Zawada Dominik (?), Jaśkiewicz Filip (?), Wojtasik Adrian (?), Włodarczak Michał (?), Rudnitzki Rafał (?), Białousko Piotr (?), Furman Mateusz (?), Dowgiałło Szymon (?), Spataru Aleksander (?), Kventsar Maksim (?), Mróz Radosław (?), Turcinavicius Filip (?), Witkowski Szymon (Sokół Ostróda), Banul Jakub (?), Kopacz Jakub (?), Malinowski Błażej (?), Mysiorski Jakub adam (?), Pawluczuk Bartosz (?), Szałkowski Szymon (?), Święty Łukasz (?), Witczak Enriko (?), Holovchenko Kostiantyn (Włókniarz Zelów), Furman Mateusz (Znicz Biała Piska)
    Odchodzą
    Chwastek Robert (Drama Zbrosławice), Zyska Wojciech (Gedania II Gdańsk), Otręba Hubert (GKS Wikielec), Kubicki Patryk (Mszczonowianka Mszczonów), Wicki Krzysztof (Olimpia II Grudziądz), Dziwulski Kamil (?), Styjewski Michał (?), Sulewski Robert (?), Dominik Wasiak (?), Panek Tomasz (?), Brzuzy Paweł (?), Witkowski Szymon (Sokół Ostróda), Tomkiewicz Paweł (?), Pietkiewicz Dawid (?), Kołc Piotr (?), Bartłomiej Wasiluk (?), Dobosz Adam (?), Łyszyk Andrzej (?), Wojciechowski Kacper (?), Mikołajczyk Maciej (?), Rynkowski Oskar (?), Ziółkowski Piotr (?), Wojewoda Filip (?), Dawid Kapłon (?), Skotarenko Denys (?), Leszczyński Kacper (Stolem Gniewino), Żwir Karol (Stomil Olsztyn), Hirsz Robert (Włocłavia Włocławek), Okuniewicz Piotr (Zawisza II Bydgoszcz)
  • Świt Nowy Dwór Mazowiecki

    Świt Nowy Dwór Mazowiecki

    Przychodzą
    Broda Mateusz (Podhale Nowy Targ), Zborowski Jakub (Pogoń Grodzisk Mazowiecki), Czekaj Mateusz (?), Witczak Enriko (?), Jankowski Bartosz (?), Margański Wiktor (?), Lialchenko Andrii (?), Kurczak Szymon (?), Boiko Pavlo (?), Ścisłowski Marcin (?), Maćkowski Wiktor (?), Ratajczak Adam (?), Białousko Piotr (?), Gajewski Arkadiusz (?), Kowalczyk Filip (?), Kuźma Szymon (?), Buczkowski Łukasz (?), Ciach Arkadiusz (?), Ciołek Maksymilian (?), Kot Michał (?), Roguski Kacper (?), Yampol Andrii (?)
    Odchodzą
    Kwiatkowski Mateusz (?), Cieślak Patryk (?), Dawid Grzelak (?), Lemanowicz Jakub (?), Jacek Ruciński (?), Czajkowski Błażej (?), Pruszkowski Marcel (?), Jerzy Munik (?), Kokoszczyński Patryk (?), Ślesicki Damian (?), Dąbrowski Bartosz (?), Stańczak Filip (?), Posiadała Albert (Wisła Puławy)
  • Unia Skierniewice

    Unia Skierniewice

    Przychodzą
    Dudziński Adrian (Motor II Lublin), Hyra Paweł (?), Ciesielski Ksawery (?), Stachura Michał (?), Adamczak Patryk (?), Szatanowski Jakub (?), Kosior Maksymilian (?), Kowalczyk Konrad (?), Magdziarz Mateusz (?), Dolata Szymon (?), Kukuła Hubert (?), Ślefarski Nikodem (?), Hassek Patryk (?), Walczak Michał (?), Białousko Piotr (?), Bartosiński Jakub (?), Becht Filip (?), Czarnecki Paweł (?), Kępisty Filip (?), Krzysztofek Dariusz (?), Maćczak Bartłomiej (?), Magdziarz Mateusz (?), Mosiejko Damian (?), Paciorek Jakub (?), Rosiński Maksym (?), Szmyd Mateusz (?), Zając Filip (?)
    Odchodzą
    Winkler Bartosz (ŁKS Łagów), Wlazłowski Mateusz (Pelikan Łowicz), Pryć Damian (?), Oskar Szczodry (?), Miłosz Nowak (?), Piotr Drabik (?), Ignacy Ogłoziński (?), Maciej Kmiecik (?), Vladyslav Tsurkan (?), Oleh Trubnikov (?), Berłowski Hubert (?), Jasiński Jakub (?), Kłąb Piotr (?), Pawelec Jakub (?), Mateusz Kołaczek (?), Krajewski Andrzej (Ursus II Warszawa), Broniarek Bartosz (Widok Skierniewice), Gierach Paweł (Widok Skierniewice), Niedzielski Konrad (Widzew II Łódź)
  • Ursus Warszawa

    Ursus Warszawa

    Przychodzą
    Baran Mateusz (KKS Kalisz), Krajewski Andrzej (Pogoń Grodzisk Mazowiecki), Hyra Paweł (?), Ciesielski Ksawery (?), Witczak Enriko (?), Stachura Michał (?), Adamczak Patryk (?), Jankowski Bartosz (?), Jakubczyk Tomasz (?), Lialchenko Andrii (?), Liskowicz Kacper (?), Hendzel Sławomir (?), Głowacz Bartłomiej (?), Stróżyk Adrian (?), Hetmańczyk Mikołaj (?), Białousko Piotr (?), Bernacik Wojciech (?), Skowroński Grzegorz (?), Wietecki Marek (?), Kalinowski Paweł (?), Vidal mera Oscar andres (?), Mikołaj Kwiatkowski (?), Dwórnik Aleksander (?), Grochala Mikołaj (?), Krejer Sebastian (?), Mściwujewski Piotr (?), Muniak Stanisław (?), Papliński Jakub (?), Sidor Mateusz (?), Skowroński Grzegorz (?), Świeciński Maciej (?)
    Odchodzą
    Wardzyński Kuba (Błonianka Błonie), Strzałkowski Michał (Pogoń II Grodzisk Mazowiecki), Buczkowski Łukasz (Świt II Nowy Dwór Mazowiecki), Czarnecki Paweł (Unia II Skierniewice), Wierucki Hubert (?), Neuman Mikołaj (?), Bieniek Mateusz (?), Szajewski Paweł (?), Kalinowski Krystian (?), Gzieło Kacper (?), Olczak Sebastian (Ząbkovia Ząbki)
  • Warta Sieradz

    Warta Sieradz

    Przychodzą
    Michalski Seweryn (Chojniczanka Chojnice), Sionkowski Kacper (Omega Kleszczów), Adamiak Krystian (Sokół II Aleksandrów Łódzki), Błoch Oskar (UKS SMS Łódź), Dydak Jakub (UKS SMS Łódź), Król Jakub (UKS SMS Łódź), Ciesielski Ksawery (?), Warczewski Jakub (?), Stachura Michał (?), Jakubczyk Tomasz (?), Szatanowski Jakub (?), Margański Wiktor (?), Biesiada Sylwester (?), Kurczak Szymon (?), Błoch Oskar (?), Kręcichwost Bartłomiej (?), Lewandowski Michał (?), Mielczarek Piotr (?), Segieth Michael (?), Zioła Kacper (?), Lokś Piotr (?), Kręgielczak Robert (?), Jarecki Patryk (?), Białousko Piotr (?), Rzepczyński Bartosz (?), Kraśniewski Maciej (?), Górniak Igor (Warta Sieradz), Bednarek Antoni (?), Głowacki Damian (?), Kępczyński Cezary (?), Lewandowski Michał (?), Miazek Kamil (?), Mielczarek Piotr (?), Pawlak Wojciech (?), Pawłowski Jakub (?), Stolarczyk Krystian (?), Chachuła Kacper (?), Chojecki Łukasz (?), Filipiak Adrian (?), Piela Jakub (?), Rozmarynowski Filip (?), Zawadzki Filip (?), Kręcichwost Bartłomiej (Znicz Pruszków)
    Odchodzą
    Szyc Jarosław (Boruta Zgierz), Wołoszyn Mikołaj (Herosi Krzaki-Słomiana), Kacela Marcin (KS II Kutno), Patora Adam (Pelikan Łowicz), Idzikowski Mikael (Pogoń II Zduńska Wola), Górniak Igor (Warta Sieradz), Nowacki Damian (?), Adamski Filip (?), Składowski Krzysztof (?), Szulc Jakub (?), Kobierski Marcin (?), Wlazłowski Mateusz (?), Zawodziński Mariusz (?), Mateusz Bany (?), Klofik Patryk (?), Bartłoszewski Piotr (?), Sitarz Michał (?), Pawlak Sylwester (?), Mitek Łukasz (?), Klepacz Adrian (?), Gołębiewski Mateusz (?), Łabędzki Maciej (?), Kowalski Grzegorz (?)