Oglądasz serwis w wersji demonstracyjnej. Możesz zobaczyć jak dodawać i relacjonować testowe mecze. Zaloguj się używając prawdziwych danych i odkryj wszystkie możliwości prowadzenia relacji na żywo. Do prawdziwego serwisu możesz wrócić tutaj.

Zmiany w klubowych kadrach 2021


  • Lider Włocławek

    Badowski Robert

    Andrespolia Wiśniowa Góra
  • BKS Bydgoszcz

    Piotr Siekirka

  • Pomorzanin Toruń

    Żurowski Michał

  • Pomorzanin Toruń

    Lewandowski Wojciech

    Wda Świecie
  • Araśniewicz Piotr

    BKS Bydgoszcz
  • Basistyi Artem

    BKS Bydgoszcz
  • Burkiewicz Łukasz

    BKS Bydgoszcz
  • Chruścicki Łukasz

    BKS Bydgoszcz
  • Mosek Kamil

    BKS Bydgoszcz
  • Nowak Jakub

    BKS Bydgoszcz
  • Pawlak Filip

    BKS Bydgoszcz
  • Podgórski Sławomir

    BKS Bydgoszcz
  • Stypczyński Jan

    BKS Bydgoszcz
  • Szalla Karol

    BKS Bydgoszcz
  • Szalla Paweł

    BKS Bydgoszcz
  • Zatorski Nikodem

    BKS Bydgoszcz
  • BKS Bydgoszcz

    Piskorski Arkadiusz

  • BKS Bydgoszcz

    Kmiecik Szymon

  • BKS Bydgoszcz

    Sieradzki Maciej

  • BKS Bydgoszcz

    Błażejewicz Patryk

  • BKS Bydgoszcz

    Dudzik Paweł

  • BKS Bydgoszcz

    Rydzyński Robert

  • BKS Bydgoszcz

    Papaj Mateusz

  • BKS Bydgoszcz

    Dusza Szymon

  • BKS Bydgoszcz

    Sarna Andrzej

  • BKS Bydgoszcz

    Makowski Jakub

  • BKS Bydgoszcz

    Pobutkiewicz Szymon

  • BKS Bydgoszcz

    Żeglarski Gracjan

  • BKS Bydgoszcz

    Dudek Szymon

  • BKS Bydgoszcz

    Mattya Kacper

  • BKS Bydgoszcz

    Grzegorek Tomasz

  • BKS Bydgoszcz

    Siemieniec Olaf

  • BKS Bydgoszcz

    Dunisławski Oliwier

  • BKS Bydgoszcz

    Szulc Jakub

  • Raków II Częstochowa

    Januszewski Oskar

    BKS Bydgoszcz
  • Kijewski Damian

    Chełminianka Chełmno
  • Kurkierewicz Kamil

    Chełminianka Chełmno
  • Kurkowski Miłosz

    Chełminianka Chełmno
  • Majorek Bartosz

    Chełminianka Chełmno
  • Misiaszek Przemysław

    Chełminianka Chełmno
  • Nowakowski Patryk

    Chełminianka Chełmno
  • Orlicki Dawid

    Chełminianka Chełmno
  • Siemieniecki Patryk

    Chełminianka Chełmno
  • Śmigielski Paweł

    Chełminianka Chełmno
  • Zarembski Patryk

    Chełminianka Chełmno
  • Zarębski Przemysław

    Chełminianka Chełmno
  • Zarębski Przemysław

    Chełminianka Chełmno
  • Zieliński Paweł

    Chełminianka Chełmno
  • Chełminianka Chełmno

    Marks Szymon

  • Chełminianka Chełmno

    Piasecki Dawid

  • Chełminianka Chełmno

    Lewandowski Damian

  • Chełminianka Chełmno

    Andrzejewski Oskar

  • Chełminianka Chełmno

    Płóciennik Mateusz

  • Chełminianka Chełmno

    Dankowski Maciej

  • Chełminianka Chełmno

    Taczyński Rafał

  • Chełminianka Chełmno

    Savige Keegan banjamin

  • Chełminianka Chełmno

    Mikołajczyk Paweł

  • Wda Świecie

    Semrau Daniel

    Chełminianka Chełmno
  • Pomorzanin Toruń

    Witucki Łukasz

  • Lider Włocławek

    Głowiński Dominik

    KS Kutno
  • Bałtyk Gdynia

    Gracjan Szpucha

    Kujawianka Izbica Kujawska
  • Janaszczyk Szymon

    Kujawianka Izbica Kujawska
  • Kaźmierski Igor

    Kujawianka Izbica Kujawska
  • Kępa Eryk

    Kujawianka Izbica Kujawska
  • Lewandowski Dawid

    Kujawianka Izbica Kujawska
  • Majewski Mateusz

    Kujawianka Izbica Kujawska
  • Makselan Jakub

    Kujawianka Izbica Kujawska
  • Michalak Rafał

    Kujawianka Izbica Kujawska
  • Olejnik Adrian

    Kujawianka Izbica Kujawska
  • Pawlak Bartosz

    Kujawianka Izbica Kujawska
  • Skibiński Patryk

    Kujawianka Izbica Kujawska
  • Szymczak Hubert

    Kujawianka Izbica Kujawska
  • Wojtyszyn Kacper

    Kujawianka Izbica Kujawska
  • Kujawianka Izbica Kujawska

    Mielczarek Mateusz

  • Kujawianka Izbica Kujawska

    Mielczarek Bartłomiej

  • Kujawianka Izbica Kujawska

    Poczwardowski Mateusz

  • Kujawianka Izbica Kujawska

    Dudkiewicz Patryk

  • Kujawianka Izbica Kujawska

    Grube Łukasz

  • Kujawianka Izbica Kujawska

    Witczak Igor

  • Kujawianka Izbica Kujawska

    Konrad Jóźwicki

  • Kujawianka Izbica Kujawska

    Żuławski Marcel

  • Kujawianka Izbica Kujawska

    Muszyński Norbert

  • Kujawianka Izbica Kujawska

    Wojciechowski Dawid

  • Kujawianka Izbica Kujawska

    Tabaka Oleg

  • Lider Włocławek

    Mrozik Aleksander

    Kujawianka Izbica Kujawska
  • Włocłavia Włocławek

    Szablewski Piotr

    Kujawianka Izbica Kujawska
  • Kotwica Kołobrzeg

    Kamil Sternicki

    Lech Rypin
  • Kowalicki Mateusz

    Lech Rypin
  • Rozpierski Mateusz

    Lech Rypin
  • Rożnowski Maciej

    Lech Rypin
  • Śmigrodzki Bartłomiej

    Lech Rypin
  • Lech Rypin

    Fodrowski Radosław

  • Lech Rypin

    Osiecki Daniel

  • Lech Rypin

    Litwin Kamil

  • Lech Rypin

    Gawryszewski Dawid

  • Lech Rypin

    Orędowski Piotr

  • Lech Rypin

    Wrzosiński Jakub

  • Lech Rypin

    Stefański Emil

  • Lech Rypin

    Błażej Radomski

  • Lech Rypin

    Nowak Juliusz

  • Lech Rypin

    Więckowski Bartosz

  • Lech Rypin

    Dobrowolski Bartosz

  • Lech Rypin

    Marynowski Kacper

  • Lech Rypin

    Kuroi Takenori

  • Sparta Brodnica

    Banasiak Dorian

    Lech Rypin
  • Start Pruszcz

    Gołata Klaudiusz

    Lech Rypin
  • AKS SMS II Łódź

    Szymański Kacper

    Lider Włocławek
  • Kujawianka Izbica Kujawska

    Figura Damian

    Lider Włocławek
  • Kujawianka Izbica Kujawska

    Wiliński Daniel

    Lider Włocławek
  • Lech Rypin

    Kowalski Adrian

    Lider Włocławek
  • Brzeziński Angelo

    Lider Włocławek
  • Brzeziński Nikolas

    Lider Włocławek
  • Buliński Bartłomiej

    Lider Włocławek
  • Jasiekiewicz Łukasz

    Lider Włocławek
  • Junkiert Patryk

    Lider Włocławek
  • Lewandowski Marek

    Lider Włocławek
  • Łojewski Stanisław

    Lider Włocławek
  • Majewski Wiktor

    Lider Włocławek
  • Micek Jakub

    Lider Włocławek
  • Mikołajczak Dawid

    Lider Włocławek
  • Rybicki Kamil

    Lider Włocławek
  • Świątkowski Michał

    Lider Włocławek
  • Tulimowski Michał

    Lider Włocławek
  • Żuchowski Kacper

    Lider Włocławek
  • Lider Włocławek

    Stolarczyk Krystian

  • Lider Włocławek

    Perek Jakub

  • Lider Włocławek

    Miarka Patryk

  • Lider Włocławek

    Puchalski Damian

  • Lider Włocławek

    Karasiński Tymoteusz

  • Lider Włocławek

    Sieroń Marcel

  • Lider Włocławek

    Bykowski Marcin

  • Lider Włocławek

    Jarzębski Eryk

  • Lider Włocławek

    Jasiński Kacper

  • Lider Włocławek

    Adamczyk Błażej

  • Lider Włocławek

    Urbański Maksymilian

  • Włocłavia Włocławek

    Frąckowiak Kamil

    Lider Włocławek
  • Włocłavia Włocławek

    Szablewski Tomasz

    Lider Włocławek
  • Włocłavia Włocławek

    Robert Spychalski

    Lider Włocławek
  • Włocłavia Włocławek

    Bazela Alan

    Lider Włocławek
  • Kujawianka Izbica Kujawska

    Komorowski Damian

    LKS Kwiatkowice
  • Lider Włocławek

    Pęgowski Adrian

    LKS Kwiatkowice
  • Andrzejczak Krystian

    Łokietek Brześć Kujawski
  • Boniec Gabriel

    Łokietek Brześć Kujawski
  • Czarnecki Krystian

    Łokietek Brześć Kujawski
  • Gorzycki Dariusz

    Łokietek Brześć Kujawski
  • Kubiak Dawid

    Łokietek Brześć Kujawski
  • Kwieciszewski Albert

    Łokietek Brześć Kujawski
  • Lewandowski Paweł

    Łokietek Brześć Kujawski
  • Sobieraj Dominik

    Łokietek Brześć Kujawski
  • Szczupakowski Emil

    Łokietek Brześć Kujawski
  • Zieliński Tomasz

    Łokietek Brześć Kujawski
  • Łokietek Brześć Kujawski

    Koss Mariusz

  • Łokietek Brześć Kujawski

    Zaranek Paweł

  • Łokietek Brześć Kujawski

    Stawicki Jakub

  • Łokietek Brześć Kujawski

    Wasielewski Mateusz

  • Łokietek Brześć Kujawski

    Drążkowski Kewin

  • Łokietek Brześć Kujawski

    Chamryga Marcin

  • Łokietek Brześć Kujawski

    Przybysz Tomasz

  • Bagrowski Jakub

    Noteć Łabiszyn
  • Brzykcy Bartosz

    Noteć Łabiszyn
  • Hajost Daniel

    Noteć Łabiszyn
  • Jakubowski Kacper

    Noteć Łabiszyn
  • Koronowski Kamil

    Noteć Łabiszyn
  • Kotlarek Łukasz

    Noteć Łabiszyn
  • Krajewski Mateusz

    Noteć Łabiszyn
  • Lampka Gracjan

    Noteć Łabiszyn
  • Mielcarz Emil

    Noteć Łabiszyn
  • Nadolski Dawid

    Noteć Łabiszyn
  • Naszko Mikołaj

    Noteć Łabiszyn
  • Prusakowski Kacper

    Noteć Łabiszyn
  • Putz Bartłomiej

    Noteć Łabiszyn
  • Raczkowski Mariusz

    Noteć Łabiszyn
  • Raczkowski Oskar

    Noteć Łabiszyn
  • Retlewski Łukasz

    Noteć Łabiszyn
  • Rybarczyk Patryk

    Noteć Łabiszyn
  • Sudak Kamil

    Noteć Łabiszyn
  • Trepka Jakub

    Noteć Łabiszyn
  • Wąsikowski Mariusz

    Noteć Łabiszyn
  • Wąsikowski Damian

    Noteć Łabiszyn
  • Zajdlewicz Kamil

    Noteć Łabiszyn
  • Noteć Łabiszyn

    Szalkowski Bartosz

  • Noteć Łabiszyn

    Gołębiewski Maciej

  • Noteć Łabiszyn

    Marjański Patryk

  • Noteć Łabiszyn

    Skweres Arkadiusz

  • Noteć Łabiszyn

    Suszek Marcin

  • Noteć Łabiszyn

    Stankiewicz Miłosz

  • Noteć Łabiszyn

    Grabowski Jakub

  • Noteć Łabiszyn

    Bagiński Bartłomiej

  • Noteć Łabiszyn

    Krzynowek Jakub

  • Noteć Łabiszyn

    Muszyński Jakub

  • Noteć Łabiszyn

    Dreżewski Jakub

  • Noteć Łabiszyn

    Kostecki Mateusz

  • Noteć Łabiszyn

    Kowalski Oskar

  • Noteć Łabiszyn

    Ruciński Tymon

  • Chełminianka Chełmno

    Gronowski Stanisław

    Olimpia Grudziądz
  • Chełminianka Chełmno

    Lasek Kamil

    Orlęta Aleksandrów Kujawski
  • Amorim medina Angelo

    Orlęta Aleksandrów Kujawski
  • Bohachov Dmytro

    Orlęta Aleksandrów Kujawski
  • Gapiński Adrian

    Orlęta Aleksandrów Kujawski
  • Kieran Ollivierre

    Orlęta Aleksandrów Kujawski
  • Krajewski Kacper

    Orlęta Aleksandrów Kujawski
  • Maciąg Hubert

    Orlęta Aleksandrów Kujawski
  • Podlasiewski Mateusz

    Orlęta Aleksandrów Kujawski
  • Potaczek Hubert

    Orlęta Aleksandrów Kujawski
  • Orlęta Aleksandrów Kujawski

    Śmigiel Bartosz

  • Orlęta Aleksandrów Kujawski

    Kościelecki Kacper

  • Orlęta Aleksandrów Kujawski

    Dryps Arkadiusz

  • Orlęta Aleksandrów Kujawski

    Mikołaj Migdalski

  • Orlęta Aleksandrów Kujawski

    Nowicki Patryk

  • Orlęta Aleksandrów Kujawski

    Marchelak Jakub

  • Orlęta Aleksandrów Kujawski

    Strzykowski Jakub

  • Orlęta Aleksandrów Kujawski

    Chojnacki Hubert

  • Orlęta Aleksandrów Kujawski

    Czarnecki Sebastian

  • Orlęta Aleksandrów Kujawski

    Krzemiński Mateusz

  • Orlęta Aleksandrów Kujawski

    Lytvynov Serhii

  • Lider Włocławek

    Ziółkowski Robert

    Pelikan Łowicz
  • Lider Włocławek

    Brodecki Maciej

    Polonia Piotrków Trybunalski
  • Elana Toruń

    Lubowicz Igor

    Pomorzanin Toruń
  • Lech Rypin

    Niedbała Marcel

    Pomorzanin Toruń
  • Orlęta Aleksandrów Kujawski

    Skibiński Mateusz

    Pomorzanin Toruń
  • Babiński Wiktor

    Pomorzanin Toruń
  • Brojanowski Dawid

    Pomorzanin Toruń
  • Ignatowski Oskar

    Pomorzanin Toruń
  • Iwicki Michał

    Pomorzanin Toruń
  • Karolak Jakub

    Pomorzanin Toruń
  • Kaszyński Wiktor

    Pomorzanin Toruń
  • Kocieniewski Szymon

    Pomorzanin Toruń
  • Mierzejewski Filip

    Pomorzanin Toruń
  • Opoka Alan

    Pomorzanin Toruń
  • Rafiński Michał

    Pomorzanin Toruń
  • Sajda Jakub

    Pomorzanin Toruń
  • Trębacki Maksymilian

    Pomorzanin Toruń
  • Tymchenko Maksym

    Pomorzanin Toruń
  • Wesołowski Robert

    Pomorzanin Toruń
  • Wieczorkowski Kamil

    Pomorzanin Toruń
  • Wiśniewski Bogusz

    Pomorzanin Toruń
  • Pomorzanin Toruń

    Katerla Daniel

  • Pomorzanin Toruń

    Springer Wojciech

  • Pomorzanin Toruń

    Kaźmierczak Adam

  • Pomorzanin Toruń

    Wróblewski Adrian

  • Pomorzanin Toruń

    Owczarczyk Sebastian

  • Pomorzanin Toruń

    Zapała Łukasz

  • Pomorzanin Toruń

    Grudziński Mateusz

  • Pomorzanin Toruń

    Burnosienko Vadim

  • Pomorzanin Toruń

    Hayashi Masato

  • Pomorzanin Toruń

    Nowicki Jan

  • Pomorzanin Toruń

    Mieczkowski Wiktor

  • Pomorzanin Toruń

    Boksiński Patryk

  • Start Pruszcz

    Choromański Mateusz

    Pomorzanin Toruń
  • Unia Janikowo

    Hartwich Filip

    Pomorzanin Toruń
  • Wda Świecie

    Piątkowski Marek

    Pomorzanin Toruń
  • Lider Włocławek

    Humerski Maciej

    RKS Radomsko
  • Lider Włocławek

    Krupa Filip

    RKS Radomsko
  • Lider Włocławek

    Miśkowiec Sebastian

    RKS Radomsko
  • Lider Włocławek

    Yavorskyy Taras

    Skalnik Sulejów
  • Orlęta Aleksandrów Kujawski

    Piasecki Mateusz

    Sparta Brodnica
  • Argalski Damian

    Sparta Brodnica
  • Czyżniewski Kamil

    Sparta Brodnica
  • Dziwulski Kamil

    Sparta Brodnica
  • Kozłowski Arkadiusz

    Sparta Brodnica
  • Matuszewski Aleksander

    Sparta Brodnica
  • Woroniecki Kamil

    Sparta Brodnica
  • Sparta Brodnica

    Wiśniewski Rafał

  • Sparta Brodnica

    Koczur Maciej

  • Sparta Brodnica

    Wiśniewski Mateusz

  • Sparta Brodnica

    Kaźmierczyk Mateusz

  • Sparta Brodnica

    Reise Adam

  • Sparta Brodnica

    Bartoszyński Paweł

  • Sparta Brodnica

    Gula Jakub

  • Sparta Brodnica

    Sarnowski Mikołaj

  • Sparta Brodnica

    Wesołowski Mateusz

  • Sparta Brodnica

    Kornowski Mateusz

  • Sparta Brodnica

    Kovch Ivan

  • Drosdowski Karol

    Start Pruszcz
  • Góral Adam

    Start Pruszcz
  • Misiaszek Karol

    Start Pruszcz
  • Mizdalski Jakub

    Start Pruszcz
  • Wójcik Piotr

    Start Pruszcz
  • Start Pruszcz

    Kołodziej Maciej

  • Start Pruszcz

    Napierała Marcin

  • Start Pruszcz

    Karolak Łukasz

  • Start Pruszcz

    Stefańczyk Marek

  • Start Pruszcz

    Sapa Oskar

  • Start Pruszcz

    Gawron Szymon

  • Start Pruszcz

    Prybiński Mikołaj

  • Start Pruszcz

    Nowacki Maciej

  • Start Pruszcz

    Kowalczyk Jordan

  • Pelikan Łowicz

    Kieplin Dawid

    Tłuchovia Tłuchowo
  • Malinowski Michał

    Tłuchovia Tłuchowo
  • Biegański Mateusz

    Tłuchovia Tłuchowo
  • Braniecki Tomasz

    Tłuchovia Tłuchowo
  • Dymek Seweryn

    Tłuchovia Tłuchowo
  • Gapiński Wojciech

    Tłuchovia Tłuchowo
  • Gorczyca Tomasz

    Tłuchovia Tłuchowo
  • Nowicki Kamil

    Tłuchovia Tłuchowo
  • Szmulewicz Hubert

    Tłuchovia Tłuchowo
  • Wyszyński Kacper

    Tłuchovia Tłuchowo
  • Wyszyński Dawid

    Tłuchovia Tłuchowo
  • Żuchniewicz Adrian

    Tłuchovia Tłuchowo
  • Tłuchovia Tłuchowo

    Sulkowski Dariusz

  • Tłuchovia Tłuchowo

    Olaszewski Mariusz

  • Tłuchovia Tłuchowo

    Rykaczewski Andrzej

  • Tłuchovia Tłuchowo

    Wyczałkowski Marek

  • Tłuchovia Tłuchowo

    Zbrożek Grzegorz

  • Tłuchovia Tłuchowo

    Kotkiewicz Damian

  • Tłuchovia Tłuchowo

    Uczciwek Łukasz

  • Tłuchovia Tłuchowo

    Budka Przemysław

  • Tłuchovia Tłuchowo

    Witkowski Kamil

  • Tłuchovia Tłuchowo

    Kostun Łukasz

  • Tłuchovia Tłuchowo

    Sieciński Daniel

  • Tłuchovia Tłuchowo

    Sieciński Konrad

  • Tłuchovia Tłuchowo

    Konic Łukasz

  • Tłuchovia Tłuchowo

    Orszak Paweł

  • Tłuchovia Tłuchowo

    Małkiewicz Przemysław

  • Tłuchovia Tłuchowo

    Ostrowski Kamil

  • Tłuchovia Tłuchowo

    Nowakowski Tomasz

  • Tłuchovia Tłuchowo

    Kowalski Sebastian

  • Tłuchovia Tłuchowo

    Kołodziejski Mateusz

  • Tłuchovia Tłuchowo

    Moraczewski Łukasz

  • Gronowski Kacper

    Unia Gniewkowo
  • Kamiński Ksawery

    Unia Gniewkowo
  • Unia Gniewkowo

    Waligóra Łukasz

  • Unia Gniewkowo

    Ciejek Mikołaj

  • Unia Gniewkowo

    Kmita Adam

  • Unia Gniewkowo

    Gęgotek Sylwester

  • Unia Gniewkowo

    Krzysztofiak Sebastian

  • Unia Gniewkowo

    Trenk Joachim

  • Unia Gniewkowo

    Wilga Bartosz

  • Unia Gniewkowo

    Piechocki Sławomir

  • Unia Gniewkowo

    Skonieczny Bartosz

  • Pomorzanin Toruń

    Zaborowski Dawid

    Unia Janikowo
  • Włocłavia Włocławek

    Kujawski Adam

    Unia Janikowo
  • Lider Włocławek

    Winkler Bartosz

    Unia Skierniewice
  • Kotwica Kołobrzeg

    Piotrowski Bartosz

    Wda Świecie
  • Adamczyk Tomasz

    Wda Świecie
  • Graczyk Oskar

    Wda Świecie
  • Ławicki Filip

    Wda Świecie
  • Rybacki Damian

    Wda Świecie
  • Safian Adam

    Wda Świecie
  • Santos falciano Gabriel

    Wda Świecie
  • Widz Daniel

    Wda Świecie
  • Wda Świecie

    Jackiewicz Dariusz

  • Wda Świecie

    Ernest Wojciech

  • Wda Świecie

    Macura Michał

  • Wda Świecie

    Jarantowicz Patryk

  • Wda Świecie

    Wietrzykowski Damian

  • Wda Świecie

    Wójtowicz Olaf

  • Wda Świecie

    Kleina Łukasz

  • Wda Świecie

    Zieliński Filip

  • Wda Świecie

    Chiliński Paweł

  • Wda Świecie

    Lewicki Marcin

  • Wda Świecie

    Adamczyk Jakub

  • Wda Świecie

    Kotecki Dawid

  • Wda Świecie

    Kubiak Kacper

  • Wda Świecie

    Naguszewski Bartosz

  • Wda Świecie

    Lewandowski Jakub

  • Sportis Łochowo

    Ruiz-diaz Dylan

    Wisła Puławy
  • Sparta Brodnica

    Koczot Marek

    Wkra Żuromin
  • Elana Toruń

    Pawłowski Szymon

    Włocłavia Włocławek
  • Kujawianka Izbica Kujawska

    Galanciak Łukasz

    Włocłavia Włocławek
  • Kacperski Damian

    Włocłavia Włocławek
  • Włocłavia Włocławek

    Grube Bartłomiej

  • Włocłavia Włocławek

    Kijewski Krzysztof

  • Włocłavia Włocławek

    Rudnik Jakub

  • Włocłavia Włocławek

    Dewil Mateusz

  • Włocłavia Włocławek

    Szuluk Dominik

  • Włocłavia Włocławek

    Gaudyn Mateusz

  • Włocłavia Włocławek

    Grudziński Alex

  • Włocłavia Włocławek

    Gliszczyński Dawid

  • Włocłavia Włocławek

    Mańkowski Kacper

  • Włocłavia Włocławek

    Bąkowski Hubert

  • Włocłavia Włocławek

    Mateusz Sadowski

  • Włocłavia Włocławek

    Humeniuk Maksym

  • Lider Włocławek

    Roszkowski Dawid

    Zatoka II Braniewo
  • BKS Bydgoszcz

    Chachuła Jan

    Zawisza Bydgoszcz
  • Pomorzanin Toruń

    Jastrzembski Ariel

    Zawisza Bydgoszcz
  • Lider Włocławek

    Sitarz Michał

    Zawisza II Rzgów
  • Kujawianka Izbica Kujawska

    Ostrowski Sebastian

    Zryw Wygoda
  • Lider Włocławek

    Gawlik Piotr

    Zryw Wygoda