Oglądasz serwis w wersji demonstracyjnej. Możesz zobaczyć jak dodawać i relacjonować testowe mecze. Zaloguj się używając prawdziwych danych i odkryj wszystkie możliwości prowadzenia relacji na żywo. Do prawdziwego serwisu możesz wrócić tutaj.

Zmiany w klubowych kadrach 2022


  • GKS Jastrzębie

    GKS Jastrzębie

    Przychodzą
    Armatowski Sebastian (?), Witczak Enriko (?), Jankowski Bartosz (?), Margański Wiktor (?), Lialchenko Andrii (?), Mazur Dawid (?), Kaczmarczyk Krystian (?), Vieira Passoni Joao Paulo (?), Janik Adam (?), Gliwa Michał (?), Pukacki Łukasz (?), Rabiega Eryk (?), Kaźmierczak Patryk (?), Białousko Piotr (?), Słodowy Mateusz (?), Zakharchenko Yevnienii (?), Kozłowski Filip (?), Antkowiak Michał (?), Kaczmarczyk Krystian (?), Pryka Salvador (?), Zakharchenko Yevnienii (?), Kamiński Dariusz (?), Klimkiewicz Dominik (?), Misala Miłosz (?), Słodowy Mateusz (?), Stanclik Daniel (?), Szkudlarek Dawid (?), Szymczak Daniel (?), Witkowski Dawid (?), Wybraniec Nataniel (?), Wysiński Natan (Miedź II Legnica), Borkała Remigiusz (Piast II Gliwice), Kasperowicz Jakub (Pniówek Pawłowice Śląskie), Lech Przemysław (Podhale Nowy Targ), Boruń Bartosz (Śląsk II Wrocław), Vieira passoni Joao paulo (Ślęza Wrocław), Gołuch Szymon (Spójnia Landek)
    Odchodzą
    Szczęch Dominik (Błyskawica Drogomyśl), Hupa Szymon (?), Caniboł Wojciech (?), Tront Damian (?), Szelong Bartosz (?), Piotr Trąd (?), Pacholski Piotr (?), Szymura Kamil (?), Weis Dawid (?), Jaroszek Bartosz (?), Zajączkowski Damian (?), Dzida Tomasz (?), Semeniuk Bartosz (?), Kawula Kacper (?), Ruda Marcin (?), Hasior Konrad (?), Kurzanowski Mateusz (?), Kuś Szymon (?), Salmikivi Ville jalmari (?), Łaski Wojciech (Jagiellonia II Białystok), Gancarczyk Krzysztof (Moto Jelcz Oława), Czajkowski Kacper (Pelikan II Łowicz), Szczepan Daniel (Ruch Chorzów)
  • Garbarnia Kraków

    Garbarnia Kraków

    Przychodzą
    Stachura Michał (?), Jankowski Bartosz (?), Jakubczyk Tomasz (?), Derenda Damian (?), Duda Mateusz (?), Karbownik Jakub (?), Słomka Wojciech (?), Sutor Jakub (?), Wilk Tomasz (?), Bażant Miłosz (?), Białousko Piotr (?), Gądek Dorian (?), Sutor Jakub (?), Dziedzic Karol (?), Handzlik Konrad (?), Karbownik Jakub (?), Mularczyk Patryk (?), Pranica Thomas (?), Żak Adam (Odra Opole)
    Odchodzą
    Warczak Patryk (Garbarnia II Kraków), Damian Nieśmiałowski (?), Malik Dawid (?), Niedzielski Bartłomiej (?), Rogoziński Kacper (ŁKS Łagów), Klec Michał (Odra II Opole), Kuczera Jakub (Odra Wodzisław Śląski), Feliks Michał (Radomiak II Radom), Morys Daniel (Resovia), Ciuruś Kacper (Unia II Tarnów), Frątczak Dorian (Wisła Kraków), Szywacz Wiktor (Wisła Kraków), Duda Kacper (Wisła Kraków)
  • Górnik Polkowice

    Górnik Polkowice

    Przychodzą
    Witczak Enriko (?), Adamczak Patryk (?), Jakubczyk Tomasz (?), Margański Wiktor (?), Łukaszewicz Mateusz (?), Lialchenko Andrii (?), Matuszyk Arkadiusz (?), Sołtys Kacper (?), Adamik Kamil (?), Mazurkiewicz Maciej (?), Wieńć Jakub (?), Kaczmarek Jacek (?), Paszyn Emanuel (?), Białousko Piotr (?), Kiebzak Szymon (?), Ratajczak Jarosław (?), Leopold Oskar (?), Leopold Borys (?), Abdallah Ahmed hafez hussein (?), Bojdys Michał (?), Burka Dawid (?), Furtak Marcin (?), Gajda Mateusz (?), Kiebzak Szymon (?), Krakowski Dorian (?), Sławek Mariusz (?), Wojtas Jakub (?), Poczwardowski Kacper (Gród Wiślica), Niezgoda Błażej (Jagiellonia II Białystok), Gościniarek Kacper (Legia II Warszawa), Kołbon Tomasz (Motor II Lublin), Mariusz Idzik (Śląsk II Wrocław), Pisarek Dominik (Sokół Sieniawa), Dyszy Bartosz (Stal II Kraśnik), Makuch Damian (Unia II Skierniewice)
    Odchodzą
    Borkowski Adam (Carina Gubin), Ekwueme Martins (?), Małkowski Dominik (?), Terpiłowski Ernest (?), Mateusz Piątkowski (?), Bancewicz Maciej (?), Mateusz Surożyński (?), Sobków Eryk (?), Kopaniecki Jakub (?), Hoja Jakub (?), Korzepa Szymon (?), Baszak Mateusz (Karkonosze II Jelenia Góra), Radziemski Dominik (Karkonosze II Jelenia Góra), Malec Mateusz (Karkonosze Jelenia Góra), Żołądź Bruno (Lech II Poznań), Teskowski Dawid (LZS Karszew), Piszczałkowski Iakub (Orzeł Wróblew), Mazurowski Adam (Polonia II Środa Śląska), Kowalski-haberek Maciej (Polonia II Warszawa), Januszko Adrian (Prochowiczanka Prochowice), Szymański Jakub (Siarka Tarnobrzeg), Kucharczyk Paweł (Stal Stalowa Wola), Szuszkiewicz Mariusz (Stal Stalowa Wola)
  • Hutnik Kraków

    Hutnik Kraków

    Przychodzą
    Iwanicki Krzysztof (Błonianka Błonie), Urban Damian (Cracovia II), Zarzycki Wiktor (Cracovia II), Ciesielski Ksawery (?), Witczak Enriko (?), Stachura Michał (?), Jankowski Bartosz (?), Jakubczyk Tomasz (?), Misiorek Tomasz (?), Rybus Piotr (?), Serafin Łukasz (?), Surma Patryk (?), Chudoba Eryk (?), Kłeczek Mateusz (?), Mięczakowski Grzegorz (?), Hetmańczyk Mikołaj (?), Białousko Piotr (?), Kieliś Patryk (?), Zagrodnik Jacob (?), Margański Wiktor (?), Góralski Maciej (Hutnik Kraków), Andrzejewski Krystian (?), Assinor Mark osei (?), Wójtowicz Piotr (?), Głogowski Kamil (?), Luberda Waldemar (?), Szewczyk Kacper (?), Waligóra Szymon (?), Królikowski Maciej (?), Miechówka Marcin (?), Zagrodnik Jacob (?), Patryk Nowakowski (Igloopol Dębica), Serafin Patryk (Podhale Nowy Targ), Wojtaszek Jakub (Polonia Nysa), Zięba Michał (Stal Stalowa Wola), Jacak Sebastian (Unia Tarnów)
    Odchodzą
    Góralski Maciej (Hutnik Kraków), Adrian Basta (?), Jaklik Tomasz (?), Depta Kacper (?), Stasik Szymon (Karpaty Krosno), Wilczyński Jakub (KKS II Kalisz), Skrzypek Łukasz (MKS Trzebinia), Mateusz Wyjadłowski (Motor Lublin), Zalepa Sebastian (Orkan Buczek), Frasik Bartłomiej (Śląsk II Wrocław), Kitliński Michał (Stal Stalowa Wola), Becht Filip (Unia II Skierniewice), Hoyo kowalski Daniel (Wieczysta Kraków), Chmiel Sławomir (Wisła Kraków)
  • KKS Kalisz

    KKS Kalisz

    Przychodzą
    Lipkowski Kasjan (Arka II Gdynia), Jankowski Bartosz (?), Jakubczyk Tomasz (?), Lialchenko Andrii (?), Walczak Wiktor (?), Warzecha Michał (?), Racinowski Mateusz (?), Poliński Wiktor (?), Kaczmarek Jacek (?), Białousko Piotr (?), Kendzia Filip (?), Maroszek Wojciech (?), Soboczyński Patryk (?), Staszak Wiktor (?), Wilczyński Jakub (?)
    Odchodzą
    Stolc Przemysław (Arka Gdynia), Dudek Kacper (KKS II Kalisz), Walczak Wiktor (KKS II Kalisz), Kendzia Filip (?), Mączyński Mateusz (KP Starogard Gdański), Majewski Mateusz (Lublinianka Lublin), Staszak Jakub (Motor II Lublin), Zachara Jakub (Pogoń II Nowe Skalmierzyce), Zadka Adam (Pogoń II Nowe Skalmierzyce), Kaszuba Andrzej (Radunia Stężyca), Waleńcik Bartosz (Stomil Olsztyn), Baran Mateusz (Ursus Warszawa), Przybył Maurycy (Victoria Skarszew)
  • Kotwica Kołobrzeg

    Kotwica Kołobrzeg

    Przychodzą
    Łysiak Paweł (Bałtyk Koszalin), Bojas Jakub (Concordia Elbląg), Hyra Paweł (?), Ciesielski Ksawery (?), Witczak Enriko (?), Stachura Michał (?), Adamczak Patryk (?), Jankowski Bartosz (?), Jakubczyk Tomasz (?), Piekut Dominik (?), Hawrylak Paweł (?), Mroczka Jakub (?), Cempa Dawid (?), Kort Kamil (?), Pogorzelec Oskar (?), Konik Konrad (?), Sammler Kacper (?), Kręgielczak Robert (?), Białousko Piotr (?), Margański Wiktor (?), Martuszewski Igor (?), Szczytniewski Sebastian (?), Halko Dmytro (?), Kostkowski Damian (?), Tuleja Radosław (?), Goncerz Grzegorz (?), Kaźmierczak Oskar (?), Kozajda Michał (?), Maćkowski Rafał (?), Obst Robert (?), Pogorzelec Oskar (?), Sadzawicki Dominik (?), Witasik Piotr (Olimpia Grudziądz), Cywiński Michał (Olimpia Grudziądz), Kaczmarek Tomasz (Olimpia Grudziądz), Cabrera clavel Jose (Olimpia Grudziądz), Graczyk Michał (Olimpia II Grudziądz), Filip Modelski (Podbeskidzie Bielsko-Biała), Kort Kamil (Pogoń II Szczecin), Garstkiewicz Miłosz (Polonia Środa Wielkopolska), Murawski Sebastian (Radunia II Stężyca), Soljic Josip (Resovia), Kulejewski Bartłomiej (Ruch Chorzów), Szarpak Jakub (Sokół II Aleksandrów Łódzki), Bartoś Kamil (Stal II Kraśnik)
  • Lech II Poznań

    Lech II Poznań

    Przychodzą
    Cywka Tomasz (Chrobry Głogów), Sanocki Krystian (GKS Katowice), Szymczak Filip (GKS Katowice), Żołądź Bruno (Górnik Polkowice), Hyra Paweł (?), Witczak Enriko (?), Stachura Michał (?), Adamczak Patryk (?), Jankowski Bartosz (?), Jakubczyk Tomasz (?), Szatanowski Jakub (?), Pyc Bartłomiej (?), Lialchenko Andrii (?), Pionke Michał (?), Suszkowski Szymon (?), Berny Dominik (?), Czarny Julian (?), Stawiński Piotr (?), Kęsy Kacper (?), Torzewski Rafał (?), Zawada Tomasz (?), Piechocki Radosław (?), Białousko Piotr (?), Ponikowski Patryk (?), Czerwiński Alan (?), Kryg Eryk (?), Palacz Krystian (?), Sanocki Krystian (?), Sobiech Artur (?), Zagórski Jakub (?), Żukowski Mateusz (?), Wachowiak Kacper (?), Margański Wiktor (?), Kacper Wachowiak (Lech II Poznań), Wójcik Mateusz (?), Pietrzak Maksym (?), Tomczyk Oskar (?), Gamelas de pinho sousa Afonso (?), Rudko Artur (?), Tsitaishvili Heorhii (?), Velde Kristoffer (?), Kozubal Antoni (?), Tudruj Mikołaj (?)
    Odchodzą
    Fietz Karol (Bałtyk II Gdynia), Przygoda Dawid (GKP Bogdaniec), Skrzypczak Mateusz (Jagiellonia II Białystok), Szulc Hubert (Korona II Kielce), Kacper Wachowiak (Lech II Poznań), Ramírez Dani (?), Wiktor Pleśnierowicz (?), Marciniak Artur (?), Salamon Bartosz (?), Sobiech Artur (?), Onsorge Wojciech (?), Bednarek Filip (?), Murawski Radosław (?), Czerwiński Alan (?), Norkowski Łukasz (?), Kamiński Jakub (?), Marchwiński Filip (?), Skóraś Michał (?), Pingot Maksymilian (?), Zięba Dawid (?), Amorim pereira da silva Pedro miguel (?), Reis amaral Joao pedro (?), Dorde Crnomarković (?), Van der hart Mickey (?), Satka Lubomir (?), Ishak Mikael (?), Milić Antonio (?), Karlstrom Jesper (?), Kvekveskiri Nika (?), Vieira pereira Joel (?), Douglas Barry (?), Braga rebocho Pedro miguel (?), Ba Loua adriel d'avila (?), Bąkowski Krzysztof (Lech Poznań), Kaczmarek Arkadiusz (Noteć Czarnków), Mrozek Bartosz (Stal II Mielec), Krivets Sergei (Wiara Lecha Poznań), Kołtański Damian (Wisła II Puławy), Niewiadomski Jakub (Wisła Kraków), Klupś Tymoteusz (Zagłebie II Sosnowiec)
  • MKP Pogoń Siedlce

    MKP Pogoń Siedlce

    Przychodzą
    Kikolski Maciej (Legia Warszawa), Ciesielski Ksawery (?), Szatanowski Jakub (?), Lialchenko Andrii (?), Krawczyk Jakub (?), Bartoszek Paweł (?), Tatara Jakub (?), Babich Pavel (?), Haręza Marcin (?), Zieliński Mateusz (?), Hryniuk Damian (?), Krzyżanek Dawid (?), Białousko Piotr (?), Misiak Przemysław (?), Nowak Damian (?), Wichtowski Maciej (?), Wiewiórka Tomasz (?), Grochowski Marcel (?), Stankiewicz Kacper (?), Wiewiórka Tomasz (?), Kowynia Jakub (?), Lewandowski Tomasz (?), Nowak Damian (?), Prochownik Robert (?), Dzięcioł Ernest (?), Szuprytowski Damian (Radunia Stężyca)
    Odchodzą
    Falikowski Krzysztof (Błękitni Siedlce), Preuss Wiktor (GKS Wikielec), Więdłocha Eryk (Mazovia II Mińsk Mazowiecki), Miś Krystian (MKP Pogoń II Siedlce), Fiedosewicz Nikodem (MKP Pogoń II Siedlce), Piotrowski Mateusz (MKP Pogoń II Siedlce), Wrzosek Adrian (MKP Pogoń II Siedlce), Leszczuk Dominik (?), Trochim Wojciech (?), Lucas Campello magalhães guedes (?), Maciej Górski (?), Rokosz Kamil (?), Aya Diouf (?), López miguez Miguel (?), Misztal Rafał (Podlasie Biała Podlaska), Nojszewski Dawid (Podlasie II Biała Podlaska), Kiełkucki Maciej (Radomiak II Radom), Kozłowski Marcin (Victoria II Sulejówek), Majewski Robert (Wisła II Puławy)
  • Motor Lublin

    Motor Lublin

    Przychodzą
    Szarek Przemysław (Bruk-Bet Termalica Nieciecza), Mateusz Wyjadłowski (Hutnik Kraków), Hyra Paweł (?), Witczak Enriko (?), Stachura Michał (?), Szatanowski Jakub (?), Lialchenko Andrii (?), Maliczyszyn Radosław (?), Jachym Adrian (?), Kanarkowski Daniel (?), Białousko Piotr (?), Makowski Alan (?), Król Rafał (?), Rudol Sebastian (?), Rybicki Mariusz (?), Sędzikowski Damian (?), Świeciński Jakub (?), Marchlewski Paweł (?), Furman Michał (?), Budzyński Paweł (?), Chomicz Szymon (?), Gąsior Marcel (?), Jagodziński Leszek (?), Kashay yohannes Ezana (?), Lis Jakub (?), Rudol Sebastian (?), Rybicki Mariusz (?), Staszak Jakub (?), Żebrakowski Michał (?), Król Michał (?), Szuta Jakub (?), Bohdan Kryvolapov (?), Kosior Mikołaj (?), Bartnik Igor (?)
    Odchodzą
    Ryczkowski Adam (Chojniczanka Chojnice), Błyszko Wojciech (Chojniczanka Chojnice), Janiszek Bartosz (?), Swędrowski Tomasz (?), Kiełpin Seweryn (?), Kołbon Tomasz (?), Michota Marcin (?), Madejski Sebastian (?), Dudziński Adrian (?), Polak Cezary (?), Kafel Bartłomiej (?), Rak Sebastian (?), Kosecki Jakub (?), Fidziukiewicz Michał (?), Lach Michał (?), Sędzikowski Damian (?), Bednarczyk Arkadiusz (?), Massaia Victor guilherme (?), Dmitri Mandricenco (?), Firlej Maciej (Znicz Pruszków), Moskwik Paweł (Znicz Pruszków)
  • Olimpia Elbląg

    Olimpia Elbląg

    Przychodzą
    Marcin Rajch (Chojniczanka Chojnice), Stefaniak Marcel (GKS Tychy), Witczak Enriko (?), Adamczak Patryk (?), Jakubczyk Tomasz (?), Margański Wiktor (?), Lialchenko Andrii (?), Biesiada Sylwester (?), Tesarczyk Emil (?), Hallas Grzegorz (?), Filipczyk Kacper (?), Piekarski Adrian (?), Rajch Marcin (?), Senkewich Yan (?), Wojtyra Dawid (?), Holovanov Ruslan (?), Sobotka Michał (?), Wąchała Arkadiusz (?), Działowy Jakub (?), Olejniczak Tomasz (?), Białousko Piotr (?), Łęgowski Łukasz (?), Jakubczyk Patryk (?), Danilczyk Dawid (?), Famulak Maciej (?), Kuczałek Michał (?), Turzyniecki Łukasz (?), Wojtyra Dawid (?), Łabecki Konrad (?)
    Odchodzą
    Bartlewski Sebastian (?), Stanisławski Szymon (?), Winsztal Patryk (?), Bawolik Marcin (?), Miłosz Kałahur (?), Czarny Michał (?), Kurbiel Piotr (?), Krawczun Hubert (?), Pokrywka Łukasz (?), Winiarski Dawid (?), Szymonowicz Ariel (?), Zając Marcel (?), Guilherme Joao (?), Eduardo Da conceicao maciel (?), Wierzba Dawid (?), Eryk Filipczyk (?), Milanowski Sebastian (?), Oleksii Prytuliak (?), Dudek Mateusz (Stal Mielec), Ostrovskyi Denys (Tomasovia Tomaszów Lubelski)
  • Polonia Warszawa

    Polonia Warszawa

    Przychodzą
    Majsterek Jan (Jagiellonia Białystok), Hyra Paweł (?), Ciesielski Ksawery (?), Tatarek Bartosz (?), Adamczak Patryk (?), Jankowski Bartosz (?), Jakubczyk Tomasz (?), Szlachetka Andrzej (?), Lialchenko Andrii (?), Woźniak Patryk (?), Kural Michał (?), Gniewczyński Tomasz (?), Ostrysz Dominik (?), Ciemny Michał (?), Białousko Piotr (?), Makowski Alan (?), Rękawek Kuba (?), Jarosz Szymon (?), Koton Krzysztof (?), Majsterek Jan (?), Michalski Mateusz (?), Piątek Łukasz (?), Pieczara Krystian (?), Brudnicki Michał (?), Chojczak Wojtek (?), Jarosz Szymon (?), Kluska Marcin (?), Koton Krzysztof (?), Mikołajewski Eryk (?), Pazio Adam (?), Piątek Łukasz (?), Pieńkowski Marcin (?), Wełna Tomasz (?), Keller Dawid (Polonia Warszawa), Wyszkowski Kuba (Polonia Warszawa), Roguski Kacper (Polonia Warszawa), Ziółko Bartosz (Polonia Warszawa)
    Odchodzą
    Keller Dawid (Polonia Warszawa), Wyszkowski Kuba (Polonia Warszawa), Roguski Kacper (Polonia Warszawa), Ziółko Bartosz (Polonia Warszawa)
  • Radunia Stężyca

    Radunia Stężyca

    Przychodzą
    Kaszuba Andrzej (KKS Kalisz), Sauczek Czarek (Odra Opole), Hyra Paweł (?), Ciesielski Ksawery (?), Heinze Piotr (?), Stachura Michał (?), Adamczak Patryk (?), Lialchenko Andrii (?), Uszkiewicz Jarosław (?), Górski Marcel (?), Jakubik Wojciech (?), Nowicki Szymon (?), Telatyński Krzysztof (?), Bil Mateusz (?), Król Krystian (?), Szymon Dzwoniarek (?), Goździaszek Mateusz (?), Wielebiński Łukasz (?), Białousko Piotr (?), Deja Sebastian (?), Górski Marcel (?), Lipka Filip (?), Płotka Adam (?), Straus Jonatan (?), Zaborowski Wiktor (?), Dejewski Tomasz (Widzew II Łódź), Kita Przemysław (Widzew II Łódź), Zynek Bartosz (Wisła Płock)
    Odchodzą
    Szuprytowski Damian (MKP Pogoń Siedlce), Burzyński Oskar (?), Damian Piotrowski (?), Miller Michał (?), Murawski Sebastian (?), Kopania Jan (?), Bartosz Kuźniarski (?), Kuba Lizakowski (?), Paweł Flis (?), Jakub Witek (?), Jakub Litwin (?), Pawłowski Filip (?), Szur Przemysław (Ruch Chorzów), Gościniak Adrian (Wisła Puławy)
  • Siarka Tarnobrzeg

    Siarka Tarnobrzeg

    Przychodzą
    Stańczyk Cezary (Błękitni Wronki), Szymon Lewicki (GKS Tychy), Szymański Jakub (Górnik Polkowice), Cichocki Piotr (ŁKS Łagów), Marcin Stefanik (Puszcza Niepołomice), Witczak Enriko (?), Margański Wiktor (?), Lialchenko Andrii (?), Boros Cezary (?), Nowak Mateusz (?), Oleksiuk Ruslan (?), Sumara Kacper (?), Sękowski Emil (?), Odrobny Piotr (?), Gałczyński Wojciech (?), Bażant Miłosz (?), Kowalczyk Szymon (?), Białousko Piotr (?), Adamek Kamil (?), Bieniarz Wojciech (?), Chmelenko Pavlo (?), Furman Krystian (?), Jędrychowski Jakub (?), Kaliniec Szymon (?), Krempa Filip (?), Kwaśniewski Piotr (?), Zbyradowski Kacper (?), Agudo martinez Ivan (?), Bałdyga Dawid (?), Pietryga Piotr (?), Rogala Paweł (?), Sulkowski Bartosz (?), Tyl Marcel (?), Yatsenko Oleksandr (?), Zawiślak Krzysztof (?), Hrnčiar Lukáš (Znicz II Pruszków)
    Odchodzą
    Janeczko Mateusz (Czarni Połaniec), Duda Sebastian (Karpaty Krosno), Głaz Jakub (KKS II Kalisz), Księżniakiewicz Jakub (Kłos Budzyń), Zoch Hieronim (KP Starogard Gdański), Kabała Cezary (POM/Iskra Piotrowice), Woźniak Kamil (?), Krupa Krystian (?), Drobot Aleksander (?), Wawrylak Mateusz (?), Eryk Galara (?), Sitek Maksymilian (?), Toczydłowski Damian (?), Radulj Kamil (?), Kieliszek Bartosz (?), Kubowicz Dawid (?), Gębalski Adrian (?), Beszczyński Kamil (?), Fornek Michał (?), Wełniak Kacper (?), Płatek Grzegorz (?), Ropski Krzysztof (?), Świderski Łukasz (?), Kargulewicz Kamil (?), Komorowski Mateusz (?), Wełnicki Tomasz (?), Cupriak Kamil (Zjednoczeni II Stryków)
  • Śląsk II Wrocław

    Śląsk II Wrocław

    Przychodzą
    Gerstenstein Łukasz (Guzovia Guzów), Frasik Bartłomiej (Hutnik Kraków), Lutostański Jakub (Jagiellonia II Białystok), Maćkowiak Mateusz (Odra II Opole), Konczkowski Martin (Piast II Gliwice), Rafał Leszczyński (Podbeskidzie Bielsko-Biała), Michał Rzuchowski (Podbeskidzie Bielsko-Biała), Kuba Lizakowski (Radunia II Stężyca), Ciesielski Ksawery (?), Witczak Enriko (?), Stachura Michał (?), Adamczak Patryk (?), Jankowski Bartosz (?), Jakubczyk Tomasz (?), Szatanowski Jakub (?), Grzybowski Julian (?), Lialchenko Andrii (?), Hallas Grzegorz (?), Siwicki Bartosz (?), Ożga Marcin (?), Kiedrowski Denis (?), Krawczyk Kamil (?), Brandys Andrzej (?), Szcześniak Wiktor (?), Gerber Patryk (?), Stępień Mateusz (?), Kręgielczak Robert (?), Dytfeld Jakub (?), Bolek Dariusz (?), Białousko Piotr (?), Bargiel Przemysław (?), Expósito Erik (?), Grétarsson Daníel (?), Pawelec Mariusz (?), Radkowski Kacper (?), Samiec-Talar Piotr (?), Margański Wiktor (?), Budzyński Paweł (?), Trepczyński Maksymilian (?), Dryja Michał (?), Krocz Szymon (?), Kurowski Miłosz (?), Nahuel leiva Matias (?), Yeboah John (?), Pisarczuk Robert (Ślęza Wrocław), Fediuk Paweł (Ślęza Wrocław), Muszyński Hubert (Ślęza Wrocław)
    Odchodzą
    Boruń Bartosz (GKS Jastrzębie), Mariusz Idzik (Górnik Polkowice), Wojciechowski Maciej (KS II Łomianki), Pich Robert (Legia II Warszawa), Maruszak Igor (Polonia Nysa), Jakubiak Ryszard (Polonia Nysa), Kotowicz Grzegorz (Polonia Nysa), Iskra Jakub (Sandecja II Nowy Sącz), Szafrański Kacper (Skalnik Sulejów), Michalski Szymon (Skra Częstochowa), Lewkot Szymon (?), Mielcarz Oskar (?), Kacper Radkowski (?), Patryk Janasik (?), Mączyński Krzysztof (?), Golla Wojciech (?), Sobota Waldemar (?), Celeban Piotr (?), Poprawa Konrad (?), Caliński Patryk (?), Młynarczyk Mateusz (?), Łyszczarz Adrian (?), Bergier Sebastian (?), Burta Józef (?), Bejger Łukasz (?), Bargiel Przemysław (?), Konstanty Hubert (?), Borys Karol (?), Dachnowski Kacper (?), Gruszecki Dawid (?), Zawadzki Jakub (?), Turkowyd Filip (?), Mateusz Stawny (?), Bukowski Adrian (?), Gerstenstein Łukasz (?), Szmigiel Michał (?), Jakub Jezierski (?), Putnocky Matus (?), Gryglak Filip (?), Bartosz Głogowski (?), Štiglec Dino (?), Expósito hernández Erik (?), Tamás Márk (?), Ajenjo hyjek Javier (?), Garcia marin Victor (?), De sousa verdasca Diogo (?), Boruc Maksymilian (?), Quintana hernandez Cayetano (?), Grétarsson Daníel (?), Jastrzembski Denis (?), Olsen Patrick (?), Matsenko Yehor (Śląsk Wrocław), Michalski Filip (Ślęza Wrocław)
  • Stomil Olsztyn

    Stomil Olsztyn

    Przychodzą
    Kośmicki Igor (Broń Radom), Kalisz Dawid (Bruk-Bet Termalica Nieciecza), Łukasz Borkowski (DKS Dobre Miasto), Szypulski Sebastian (GKS Wikielec), Waleńcik Bartosz (KKS Kalisz), Karlikowski Michał (ŁKS II Łódź), Kurbiel Piotr (Olimpia II Elbląg), Krawczun Hubert (Olimpia II Elbląg), Shibata Shun (Olimpia Zambrów), Jarzynka Mateusz (Podlasie Biała Podlaska), Mądrzyk Jakub (Raków Częstochowa), Żwir Karol (Sokół Ostróda), Sobotka Mateusz (Start Nidzica), Bartosz Florek (Start Nidzica), Armatowski Sebastian (?), Ciesielski Ksawery (?), Stasiecki Patryk (?), Stachura Michał (?), Piętoń Tomasz (?), Świerczyński Jakub (?), Dworak Maciej (?), Kozak Tomasz (?), Ławniczak Mateusz (?), Białousko Piotr (?), Borkowski Łukasz (?), Spychała Maciej (?), Szabaciuk Filip (?), Szypulski Sebastian (?), Dowgiałło Szymon (?), Żukowski Michał (Stomil Olsztyn), Niewiadomski Marek (?), Grzesiak Jakub (Stomil Olsztyn), Drabiszczak Mateusz (?), Jońca Mateusz (?), Spychała Maciej (?), Syldatk Konrad (?), Tecław Jakub (?), Wójcik Filip (?), Kuban Lukas (Wisła II Puławy)
    Odchodzą
    Kisiel Jakub (Legia II Warszawa), Tobiasz Kacper (Legia II Warszawa), Żukowski Michał (Stomil Olsztyn), Grzesiak Jakub (Stomil Olsztyn)
  • Wisła Puławy

    Wisła Puławy

    Przychodzą
    Zieliński Piotr (Pogoń Grodzisk Mazowiecki), Gościniak Adrian (Radunia Stężyca), Klichowicz Mateusz (Sandecja Nowy Sącz), Kacprzycki Łukasz (Stal Stalowa Wola), Posiadała Albert (Świt Nowy Dwór Mazowiecki), Hyra Paweł (?), Ciesielski Ksawery (?), Witczak Enriko (?), Stachura Michał (?), Lialchenko Andrii (?), Cheba Dominik (?), Majewski Robert (?), Przywara Oskar (?), Rutz Filip (?), Dziuba Artur (?), Zaczyk Marcin (?), Jędrzejczyk Mateusz (?), Haręza Marcin (?), Przyklenk Marcel (?), Plichta Mikołaj (?), Olejniczak Tomasz (?), Krzyżanek Dawid (?), Białousko Piotr (?), Retlewski Dawid (?), Florczak Norbert (?), Azikiewicz Piotr (?), Filgueira pazos Jose (?), Janiczek Jakub (?), Kaczmarek Mateusz (?), Kołtański Damian (?), Majewski Robert (?), Mościcki Łukasz (?), Turek Radosław (?), Szymanek Kacper (?)
    Odchodzą
    Ariel Wawszczyk (Błękitni Stargard), Bracik Krystian (Cracovia II), Konc Jakub (MKS Piaseczno), Owczarzak Piotr (MKS Piaseczno), Figura Jakub (Orzeł Baniocha), Flak Jan (Skra Częstochowa), Shaginyan David (Świdniczanka Świdnik), Gradecki Bartłomiej (Wisła Płock), Pawłowski Karol (?), Kołotyło Kacper (?), Drozdowicz Emil (?), Bartosiak Bartłomiej (?), Cyfert Błażej (?), Lisowski Piotr (?), Kondracki Kacper (?), Kuban Lukas (?), Luis pedro Martins gaio (?), Irakli Meskhiia (?), Alen Ploj (?), Dominik Banach (?), Wolski Bartłomiej (?), Leonard Brykowski (?), Jan Czapla (?), Carlos daniel Cevada teixeira (?), Ilić Stefan (?)
  • Zagłębie II Lubin

    Zagłębie II Lubin

    Przychodzą
    Woźniak Arkadiusz (GKS Katowice), Makowski Tomasz (Lechia Gdańsk), Adamski Rafał (Miedź Legnica), Kobusiński Szymon (Puszcza Niepołomice), Posmyk Milan (Skra Częstochowa), Zagórski Maciej (?), Ciesielski Ksawery (?), Witczak Enriko (?), Stachura Michał (?), Adamczak Patryk (?), Jakubczyk Tomasz (?), Szatanowski Jakub (?), Margański Wiktor (?), Lebezun Vladyslav (?), Myśliwiec Jakub (?), Siemieniuk Paweł (?), Bachorski Patryk (?), Jurek Maksymilian (?), Gniewczyński Tomasz (?), Foryś Wojciech (?), Odrobny Piotr (?), Bolek Dariusz (?), Ciemny Michał (?), Białousko Piotr (?), Bieszczad Kacper (?), Kizyma Mateusz (?), Kopacz Bartosz (?), Popielec Cyprian (?), Rogalski Jakub (?), Bohar Damjan (?), Ratajczyk Adam (?), Bielak Jakub (?), Nagrodzki Michał (?), Czuban Błażej (?), Gaprindashvili Tornike (?), Giorbelidze Guram (?), Buric Jasmin (?), Dieng Cheikhou (?), Dolezal Martin (?), Hinokio Koki (?), Poletanović Marko (?), Bartolewski Mateusz (?), Bieszczad Kacper (?), Bogacz Michał (?), Chmarek Mateusz (?), Chodyna Kacper (?), Frankowski Kasjan (?), Fura Kamil (?), Jach Jarosław (?), Karasiński Szymon (?), Kizyma Mateusz (?), Kłudka Bartłomiej (?), Kocaba Filip (?), Kolan Jakub (?), Kopacz Bartosz (?), Kozdroń Oskar (?), Kruszelnicki Paweł (?), Kubacki Aleksander (?), Lepczyński Kacper (?), Łakomy Łukasz (?), Ławniczak Aleks (?), Łoboda Jakub (?), Masiak Kacper (?), Matys Michał (?), Orlikowski Igor (?), Panasiuk Szymon (?), Paraszczak Dawid (?), Pieńko Tomasz (?), Radziński Dawid (?), Rogalski Jakub (?), Sławiński Oliwier (?), Sobczak Kamil (?), Sochań Kamil (?), Starzyński Filip (?), Sygieniewicz Odyseusz (?), Szafranek Wojciech (?), Tarkowski Szymon (?), Terlecki Kacper (?), Weirauch Szymon (?), Zajac Adam (?), Zivec Sasa (?), Pakulski Dawid (Zagłębie Lubin), Steffen Alexander (Zagłębie Lubin), Bielikow Kamil (Zagłębie Sosnowiec)
    Odchodzą
    Laskowski Kacper (Carina Gubin), Zając Kacper (Lechia II Zielona Góra)
  • Znicz Pruszków

    Znicz Pruszków

    Przychodzą
    Wingralek Krzysztof (Górnik Zabrze), Mateusz Grudziński (Legia II Warszawa), Firlej Maciej (Motor Lublin), Moskwik Paweł (Motor Lublin), Witczak Enriko (?), Adamczak Patryk (?), Plewa Kamil (?), Piekut Dominik (?), Kułdo Wojciech (?), Oleksiuk Ruslan (?), Cegiełka Mateusz (?), Nowak Jakub (?), Forysiak Artur (?), Białousko Piotr (?), Jannasz Szymon (?), Moskwik Paweł (?), Tabara Krystian (?), Wingralek Krzysztof (?), Bogusławski Łukasz (?), Składowski Filip (?), Skórecki Patryk (?), Kobus Hubert (?)
    Odchodzą
    Szczerbik Dawid (Czarni 44 II Szczecin), Glanowski Michal (KS Bogacica), Rackiewicz Marcin (LKS II Chlebnia), Maciej Górski (Resovia), Gabrych Mariusz (Sandecja Nowy Sącz), Kręcichwost Bartłomiej (Warta Sieradz), Banaszewski Maksymilian (Zagłebie II Sosnowiec), Gieroń Bartosz (?), Niewulis Andrzej (?), Bochenek Marcin (?), Machalski Maciej (?), Ostrowski Jakub (?), Gabor Grabowski (?), Jurczak Jan (?), Górski Jakub (?), Orzechowski Michał (?), Patryk Witasik (?), Matwiejczuk Krystian (?), Baran Martin (?), Hrnčiar Lukáš (?), Gian Mendez (?), Wienczatek Oliwer (?), Kraska Daniel (?), Michał Kucharski (?), Michał Płotka (?), Paweł Tomczyk (?), Karol Grudniewski (?), Arkadiusz Jędrych (?), Michał Bigajski (?), Bartosz Niksiński (?), Mateusz Pielak (?), Mateusz Muszyński (?), Michał Zapaśnik (?), Krasuski Korneliusz (?), Górnaś Bartłomiej (?), Nowak Wiktor (?)