Oglądasz serwis w wersji demonstracyjnej. Możesz zobaczyć jak dodawać i relacjonować testowe mecze. Zaloguj się używając prawdziwych danych i odkryj wszystkie możliwości prowadzenia relacji na żywo. Do prawdziwego serwisu możesz wrócić tutaj.

Zmiany w klubowych kadrach 2022


  • Biaduń Wojciech

    Advit Wiązowna
  • Advit Wiązowna

    Werbowski Mikołaj

  • Ivanov Oleksandr

    Advit Wiązowna
  • Sierota Marcin

    Advit Wiązowna
  • Wroński Maciej

    Advit Wiązowna
  • Błękitni Ropczyce

    Kurek Jakub

    Advit Wiązowna
  • Drukarz Warszawa

    Jamka Mateusz

    Advit Wiązowna
  • Drukarz Warszawa

    Seredyn Radosław

    Advit Wiązowna
  • Mazur Karczew

    Bakuła Bartłomiej

    Advit Wiązowna
  • Stal Nowa Dęba

    Karnat Kacper

    Advit Wiązowna
  • Chaplykin Volodymyr

    AKS Zły
  • Krauchanka Yauheni

    AKS Zły
  • AKS Zły

    Mohamed mousa Rami mohamed

  • Bobryk Daniel

    Amazonka Wiśniew
  • Szelewicki Patryk

    Amazonka Wiśniew
  • Amazonka Wiśniew

    Marchel Paweł

  • Mławianka Mława

    Jakub Nowiński

    Bałtyk Gdynia
  • Szymański Kacper

    Błękitni Stoczek
  • Mazovia Mińsk Mazowiecki

    Niemyjski Adam

  • Żyrardowianka Żyrardów

    Jabłoński Paweł

    Błonianka Błonie
  • Żyrardowianka Żyrardów

    Papliński Jakub

    Błonianka Błonie
  • Bór Regut

    Trzeciak Ernest

  • Bór Regut

    Miernicki Bartłomiej

  • Bór Regut

    Dawid Całka

  • Bór Regut

    Jakub Całka

  • Bór Regut

    Dróżdż Adrian

  • Bór Regut

    Łukasz Kozłowski

  • Bór Regut

    Sobków Michał

  • Bór Regut

    Sobków Bartłomiej

  • Bór Regut

    Igor Jabłoński

  • Bór Regut

    Grzanka Adrian

  • Bór Regut

    Krawczyński Jakub

  • BTS Wyrozęby

    Rafał Kondraciuk

  • BTS Wyrozęby

    Przemysław Antoniak

  • BTS Wyrozęby

    Jakub Zieliński

  • Kozłowski Maciej

    City Wilanów
  • Kulesza Michał

    City Wilanów
  • Puerini Alessandro

    City Wilanów
  • City Wilanów

    Adrian Wolszczak

  • City Wilanów

    Czerniejewski Patryk

  • City Wilanów

    Gąsiewski Michał

  • City Wilanów

    Masny Franciszek

  • Popowski Kacper

    Czarni Węgrów
  • Skórka Jakub

    Czarni Węgrów
  • Czarni Węgrów

    Bartłomiej Pabian

  • Czarni Węgrów

    Mateusz Ryczkowski

  • Czarni Węgrów

    Michał Skolimowski

  • Czarni Węgrów

    Bartosz Cacko

  • Czarni Węgrów

    Rudaś Mateusz

  • Pędzich Jakub

    Czarni Węgrów
  • Czarni Węgrów

    Sebastian Sobieszczuk

  • Hoppe Mateusz

    Delta Warszawa
  • Laps Jakub

    Delta Warszawa
  • Pawłowski Igor

    Delta Warszawa
  • Plewka Igor

    Delta Warszawa
  • Delta Warszawa

    Malec Patryk

  • Delta Warszawa

    Marchuk Mikita

  • Dembiński Adrian

    Drukarz Warszawa
  • Kwiatkowski Szymon

    Drukarz Warszawa
  • Marczak Kamil

    Drukarz Warszawa
  • Pronobis Łukasz

    Drukarz Warszawa
  • Skudynowski Jakub

    Drukarz Warszawa
  • Drukarz Warszawa

    Mikołaj Jakóbczak

  • Drukarz Warszawa

    Piętka Kacper

    Drukarz Warszawa
  • Marcovia Marki

    Karimov Abdulkhodi

    Drukarz Warszawa
  • Płomień Dębe Wielkie

    Czajka Jakub

    Drukarz Warszawa
  • Kartasiński Jakub

    Energia Kozienice
  • Energia Kozienice

    Wroński Robert

  • Lechia Tomaszów Mazowiecki

    Pawełek Bartosz

    Energia Kozienice
  • Żyrardowianka Żyrardów

    Dominik Trojanowski

    Energia Kozienice
  • Antoniewicz Oliwier

    Escola Varsovia
  • Budzich Damian

    Escola Varsovia
  • Chłopecki Wiktor

    Escola Varsovia
  • Jasina Mateusz

    Escola Varsovia
  • Luberecki Filip

    Escola Varsovia
  • Molga Mikołaj

    Escola Varsovia
  • Stankowski Adam

    Escola Varsovia
  • Stępkowski Kacper

    Escola Varsovia
  • Ślendak Bartosz

    Escola Varsovia
  • Wieszczyk Piotr

    Escola Varsovia
  • Witkowski Karol

    Escola Varsovia
  • Escola Varsovia

    Żelazowski Bartosz

  • Unia Warszawa

    Gracjan Grot

    Escola Varsovia
  • Znicz II Pruszków

    Marcel Michalski

    Escola Varsovia
  • Barbachowski Adrian

    Farmacja Tarchomin
  • Bogucki Michał

    Farmacja Tarchomin
  • Chorostowski Norbert

    Farmacja Tarchomin
  • Dolega Przemysław

    Farmacja Tarchomin
  • Fronk Grzegorz

    Farmacja Tarchomin
  • Kosak Marcin

    Farmacja Tarchomin
  • Kruszyński Piotr

    Farmacja Tarchomin
  • Marciniak Patryk

    Farmacja Tarchomin
  • Maruszewski Szymon

    Farmacja Tarchomin
  • Mróz Krystian

    Farmacja Tarchomin
  • Skoczek Mateusz

    Farmacja Tarchomin
  • Wojciechowski Krzysztof

    Farmacja Tarchomin
  • Wrocławski Mateusz

    Farmacja Tarchomin
  • Makarenko Adam

    FC Komorów
  • Pepłoński Jan

    FC Komorów
  • Stańczyk Krystian

    FC Komorów
  • Twarowski Bartosz

    FC Komorów
  • FC Komorów

    Pocztański Piotr

  • Ekiert Ernest

    FC Lesznowola
  • Kabala Konrad

    FC Lesznowola
  • Lao Marceli

    FC Lesznowola
  • Tlak Jakub

    FC Lesznowola
  • Wilczkowski Krystian

    FC Lesznowola
  • Gierach Łukasz

    FC Płochocin
  • Hychka Dmytro

    FC Płochocin
  • Jancewicz Jakub

    FC Płochocin
  • Koms Hubert

    FC Płochocin
  • Lubelski Maciej

    FC Płochocin
  • Michalak Dominik

    FC Płochocin
  • Owczarczyk Maciej

    FC Płochocin
  • Pękul Kacper

    FC Płochocin
  • Wilkowski Wiktor

    FC Płochocin
  • FC Płochocin

    Koperda Emil

  • FC Płochocin

    Szczyglak Adam

  • FC Płochocin

    Wiśniewski Igor

  • FC Płochocin

    Drab Olaf

  • Wisła II Płock

    Rogoziński Kacper

    Garbarnia Kraków
  • Palesa Krystian

    GKS Dobre
  • GKS Dobre

    Jakub Gizicki

  • GKS Dobre

    Mateusz Cienkowski

  • GKS Dobre

    Dawid Zaperty

  • GKS Dobre

    Patryk Gulski

  • GKS Dobre

    Mikołaj Rutkowski

  • GKS Dobre

    Kamil Pytkowski

  • GKS Dobre

    Mateusz Czumaj

  • GKS Dobre

    Adrian Wielgo

  • GKS Dobre

    Dawid Tkaczyk

  • GKS Dobre

    Mateusz Cabaj

  • GKS Dobre

    Jakub Pląsek

  • GKS Dobre

    Cezary Trąbicki

  • GKS Dobre

    Artur Bartnicki

  • GKS Dobre

    Jan Wielądek

  • GKS Dobre

    Sławomir Gałązka

  • Wkra Żuromin

    Ylias Cheffou

    GKS Przodkowo
  • Żbik Nasielsk

    Kopacz Jakub

    GKS Wikielec
  • Biarda Jakub

    Grodzisk Krzymosze
  • Biedrzycki Sylwester

    Grom Prace Małe
  • Blocher Jakub

    Grom Prace Małe
  • Grom Prace Małe

    Aftyka Wojciech

  • Grom Prace Małe

    Miesiak Daniel

  • Kędra Mikołaj

    Guzovia Guzów
  • Szydłowianka Szydłowiec

    Łęcki Jakub

    Huragan Międzyrzec Podlaski
  • Florczak Mateusz

    Huragan Wołomin
  • Huragan Wołomin

    Wielądek Rafał

  • Huragan Wołomin

    Tokaj Mikołaj

  • Huragan Wołomin

    Smoliński Marcin

  • Witak Daniel

    OKS Start Otwock
  • Huragan Wołomin

    Jajko Piotr

  • Huragan Wołomin

    Herman Michał

  • Huragan Wołomin

    Figiel Marcin

  • Huragan Wołomin

    Derejko Łukasz

  • Huragan Wołomin

    Ołdak Dominik

  • Baj Mateusz

    Huragan Wołomin
  • Bieniak Damian

    Huragan Wołomin
  • Błoński Mateusz

    Huragan Wołomin
  • Durajczyk Rafał

    Huragan Wołomin
  • Grabowski Franciszek

    Huragan Wołomin
  • Grzymała Norbert

    Huragan Wołomin
  • Kielmans Mikołaj

    Huragan Wołomin
  • Lewandowski Sebastian

    Huragan Wołomin
  • Mariak Adrian

    Huragan Wołomin
  • Matulka Szymon

    Huragan Wołomin
  • Niemyjski Michał

    Huragan Wołomin
  • Radzki Sebastian

    Huragan Wołomin
  • Saulewicz Wojciech

    Huragan Wołomin
  • Sycik Olaf

    Huragan Wołomin
  • Śliwowski Kamil

    Huragan Wołomin
  • Zajączkowski Dominik

    Huragan Wołomin
  • Zaręba Kamil

    Huragan Wołomin
  • Huragan Wołomin

    Kłopotowski Kamil

  • Hutnik Warszawa

    Butkiewicz Michał

    Huragan Wołomin
  • Kęsik Kamil

    Hutnik Huta Czechy
  • Siepsiak Bartosz

    Hutnik Huta Czechy
  • Mazovia II Mińsk Mazowiecki

    Teodorski Jakub

    Tygrys Huta Mińska
  • Bućko Filip

    Hutnik Warszawa
  • Zając Mikołaj

    Hutnik Warszawa
  • Unia Warszawa

    Pacholak Fabian

    Hutnik Warszawa
  • Jabłonianka Jabłonna Lacka

    Hubert Parzonka

  • Jabłonianka Jabłonna Lacka

    Piotr Plichta

  • Jabłonianka Jabłonna Lacka

    Kacper Wilk

  • Jabłonianka Jabłonna Lacka

    Tomasz Polak

  • Jabłonianka Jabłonna Lacka

    Konrad Ignaciuk

  • Guzowski Łukasz

    Jastrząb Żeliszew
  • Jastrząb Żeliszew

    Strojek Jakub

  • Berdyński Jarosław

    Jedność II Żabieniec
  • Gągała Kacper

    Jedność II Żabieniec
  • Gąsiewski Jacek

    Jedność II Żabieniec
  • Kocik Kamil

    Jedność II Żabieniec
  • Łukasiewicz Wiktor

    Jedność II Żabieniec
  • Mujević Emir

    Jedność II Żabieniec
  • Pełeszok Franciszek

    Jedność II Żabieniec
  • Perzyna Daniel

    Jedność II Żabieniec
  • Ruta Mateusz

    Jedność II Żabieniec
  • Zając Jan

    Jedność II Żabieniec
  • Zieliński Artur

    Jedność II Żabieniec
  • Jutrzenka Cegłów

    Zielonka Sebastian

  • Kolektyw Oleśnica

    Dawid Skóra

  • Kolektyw Oleśnica

    Hubert Pliwka

  • Kolektyw Oleśnica

    Marcin Bednarczyk

  • Kolektyw Oleśnica

    Kania Kuba

  • Koprowski Artur

    Kosa Konstancin
  • Szymański Dominik

    Kosa Konstancin
  • Wojtczuk Jakub

    Kosovia Kosów Lacki
  • Kosovia Kosów Lacki

    Chadaj Szymon

  • Malinowski Damian

    KP Marymont Warszawa
  • Wonsewicz Bartłomiej

    KP Marymont Warszawa
  • KP Marymont Warszawa

    Michał Flis

  • Jasiński Jakub

    KS 13 Grodzisk Mazowiecki
  • Kaczyński Piotr

    KS 13 Grodzisk Mazowiecki
  • Leja Marcin

    KS 13 Grodzisk Mazowiecki
  • Lewicki Bartosz

    KS 13 Grodzisk Mazowiecki
  • Metwaly Ahmed

    KS 13 Grodzisk Mazowiecki
  • Woźniak Jakub

    KS 13 Grodzisk Mazowiecki
  • KS 13 Grodzisk Mazowiecki

    Witasek Bartosz

  • KS 13 Grodzisk Mazowiecki

    Barnowski Daniel

  • KS 13 Grodzisk Mazowiecki

    Jakub Twardowski

  • KS 13 Grodzisk Mazowiecki

    Goszczyński Adrian

  • KS 13 Grodzisk Mazowiecki

    Artem Gonchar

  • KS 13 Grodzisk Mazowiecki

    Deptuszewski Cezary

  • KS 13 Grodzisk Mazowiecki

    Fryczkowski Jakub

  • KS 13 Grodzisk Mazowiecki

    Cholewa Daniel

  • Leshchenko Bohdan

    KS Blizne
  • KS Blizne

    Zasuwa Artur

  • KS Blizne

    Marcin Krzyżewski

  • KS Blizne

    Rzewuski Krzysztof

  • KS Blizne

    Arkadiusz Piechowski

  • KS Blizne

    Adrian Olkiewicz

  • KS Blizne

    Patryk Stachowiak

  • Ruiz benitez Edgardo luis

    KS CK Troszyn
  • Ursus Warszawa

    Bednarek Antoni

    KS CK Troszyn
  • Bieńkowski Daniel

    KS Glinianka
  • Celiński Kamil

    KS Glinianka
  • Trzaskowski Bartosz

    KS Glinianka
  • Wiśniewski Mateusz

    KS Glinianka
  • Wojnicz Kamil

    KS Glinianka
  • KS Glinianka

    Hubert Książek

  • KS Glinianka

    Piotr Kloch

  • KS Glinianka

    Paweł Borkowski

  • KS Glinianka

    Mariusz Osiński

  • KS Glinianka

    Jacek Ekert

  • KS Glinianka

    Marcin Dadas

  • Błonianka Błonie

    Mikulski Mateusz

    KS II Teresin
  • Kacprzak Kamil

    KS II Teresin
  • Uhai Artem

    KS II Teresin
  • Zych Marcin

    KS II Teresin
  • KS II Teresin

    Pietrzak Kacper

  • KS II Teresin

    Łukawski Damian

  • Znicz II Pruszków

    Jakub Staniszewski

    KS Kutno
  • Gawinek Karol

    KS Puznówka 1996
  • Głowala Piotr

    KS Puznówka 1996
  • KS Puznówka 1996

    Maciej Mucha

  • KS Puznówka 1996

    Przybysz Rafał

  • Drukarz Warszawa

    Chmielewski Mariusz

    KS Raszyn
  • KS Raszyn

    Damian Oleksiak

  • KS Raszyn

    Jan Kwiatkowski

  • KS Raszyn

    Butkiewicz Jan

  • Grabicki Piotr

    KS Raszyn
  • Mata Kamil

    KS Raszyn
  • Świderski Jakub

    KS Raszyn
  • Ziętara Marek

    KS Raszyn
  • KS Raszyn

    Delikat Mateusz

  • Marczewski Mateusz

    ŁDK Łosice
  • Żbik Nasielsk

    Sulima Piotr

    Lechia Tomaszów Mazowiecki
  • KS CK Troszyn

    Cychol Robert

    ŁKS 1926 Łomża
  • Znicz II Pruszków

    Dawid Słabosz

    ŁKS Łagów
  • Jaruchowski Bartłomiej

    LKS Ostrówek
  • LKS Ostrówek

    Kobyliński Tomasz

  • LUKS Rzakta

    Trojanowski Daniel

  • KS II Teresin

    Giś Jakub

    Lutnia Piszczac
  • Deby Mateusz

    Makowianka Maków Mazowiecki
  • Fałdowski Kamil

    Makowianka Maków Mazowiecki
  • Kozon Hubert

    Makowianka Maków Mazowiecki
  • Matusiak Jakub

    Makowianka Maków Mazowiecki
  • Orłowski Bartłomiej

    Makowianka Maków Mazowiecki
  • Pawłowski Patryk

    Makowianka Maków Mazowiecki
  • Strzelczak Krystian

    Makowianka Maków Mazowiecki
  • Wnuk Przemysław

    Makowianka Maków Mazowiecki
  • MKS Przasnysz

    Piątek Marek

    Makowianka Maków Mazowiecki
  • Huragan Wołomin

    Mściwujewski Piotr

    Marcovia Marki
  • Huragan Wołomin

    Żmuda Kamil

    Marcovia Marki
  • Huragan Wołomin

    Żmuda Paweł

    Marcovia Marki
  • Hutnik Warszawa

    Siudak Kacper

    Marcovia Marki
  • Dałek Hubert

    Marcovia Marki
  • Kosiorek Piotr

    Marcovia Marki
  • Marcovia Marki

    Demko Piotr

  • Marcovia Marki

    Czajka Patryk

  • Ursus Warszawa

    Kabala Jakub

    Marcovia Marki
  • Ksonz Pavlo

    Mazovia II Mińsk Mazowiecki
  • Gruba Filip

    Mazovia II Mińsk Mazowiecki
  • Gruszczyński Patryk

    Mazovia II Mińsk Mazowiecki
  • Mazovia II Mińsk Mazowiecki

    Tomczak Grzegorz

  • Mitas Cezary

    Mazovia Mińsk Mazowiecki
  • Kąca Hubert

    Mazovia Mińsk Mazowiecki
  • Osuch Cezary

    Mazovia Mińsk Mazowiecki
  • Błonianka Błonie

    Bienias Mateusz

    Mazovia Mińsk Mazowiecki
  • Mazovia Mińsk Mazowiecki

    Staska Szymon

  • Mazovia Mińsk Mazowiecki

    Skoblov Dmytro

  • Płomień Dębe Wielkie

    Malesa Bartosz

    Mazovia Mińsk Mazowiecki
  • Błękitni Stargard

    Ziniewicz Maciej

    Mazur Karczew
  • Abdullah Ahmed

    Mazur Karczew
  • Tygrys Huta Mińska

    Kwaśniczko Patryk

    Mazur Karczew
  • Hanusz Grzegorz

    Miedzanka Miedzna
  • Miedzanka Miedzna

    Daniel Klimczuk

  • Miedzanka Miedzna

    Koseła Jakub

  • Miedzanka Miedzna

    Maciej Mieczkowski

  • Ochocki Łukasz

    Milan Milanówek
  • Borkowski Marcel

    Milan II Milanówek
  • Ilijenko Franek

    Milan II Milanówek
  • Krzysiak Stanisław

    Milan II Milanówek
  • Mikulski Eryk

    Milan Milanówek
  • Pandera Tymon

    Milan II Milanówek
  • Polkowski Piotr

    Milan II Milanówek
  • Połukord Filip

    Milan Milanówek
  • Radzimowski Franciszek

    Milan II Milanówek
  • Wardziak Ryszard

    Milan II Milanówek
  • Woźniak Kamil

    Milan II Milanówek
  • Milan Milanówek

    Madej Michał

  • Milan II Milanówek

    Pastusiak Jakub

  • Milan Milanówek

    Kozdrój Maciej

  • Milan II Milanówek

    Daniel Waliszewski

  • Milan II Milanówek

    Kolomiiets Vasyl

  • Cwyl Krystian

    Milan Milanówek
  • Grzesiński Mateusz

    Milan Sport Pruszków
  • Książkiewicz Kamil

    Milan Sport Pruszków
  • Więch Wojciech

    Milan Sport Pruszków
  • Banasiuk Karol

    MKP Pogoń III Siedlce
  • Borkowski Tomasz

    MKP Pogoń III Siedlce
  • Grochala Filip

    MKP Pogoń III Siedlce
  • Jalowski Kacper

    MKP Pogoń III Siedlce
  • Kisieliński Wojciech

    MKP Pogoń III Siedlce
  • Koczkodaj Wiktor

    MKP Pogoń II Siedlce
  • Kornacki Dominik

    MKP Pogoń III Siedlce
  • Lipiński Mikołaj

    MKP Pogoń III Siedlce
  • Mazurek Jakub

    MKP Pogoń III Siedlce
  • Miazek Bartosz

    MKP Pogoń III Siedlce
  • Mitrzak Kacper

    MKP Pogoń III Siedlce
  • Mlonek Bartosz

    MKP Pogoń III Siedlce
  • Saraczewski Mikołaj

    MKP Pogoń III Siedlce
  • Szeląg Paweł

    MKP Pogoń II Siedlce
  • Trzaskowski Jakub

    MKP Pogoń III Siedlce
  • Wojtkowski Bartosz

    MKP Pogoń III Siedlce
  • Wrzosek Hubert

    MKP Pogoń III Siedlce
  • Zbieć Ernest

    MKP Pogoń III Siedlce
  • MKP Pogoń III Siedlce

    Łukasiak Maksymilian

  • MKP Pogoń III Siedlce

    Kocon Dominik

  • MKP Pogoń III Siedlce

    Jóźwiuk Robert

  • MKP Pogoń III Siedlce

    Czekaluk Szymon

  • MKP Pogoń III Siedlce

    Dang Oliwier

  • MKP Pogoń III Siedlce

    Karczmarski Mateusz

  • MKP Pogoń III Siedlce

    Sadokierski Gracjan

  • MKP Pogoń III Siedlce

    Barej Sebastian

  • MKP Pogoń III Siedlce

    Litwiński Maciej

  • MKP Pogoń III Siedlce

    Jarkowski Mateusz

  • MKP Pogoń III Siedlce

    Woźnica Aleksander

  • MKP Pogoń III Siedlce

    Górski Tomasz

  • MKP Pogoń III Siedlce

    Markiewicz Michał

  • MKP Pogoń III Siedlce

    Bojańczuk Kacper

  • MKP Pogoń III Siedlce

    Guzek Jakub

  • MKP Pogoń III Siedlce

    Łęczycki Igor

  • MKP Pogoń III Siedlce

    Rubaj Paweł

  • MKP Pogoń III Siedlce

    Posiadała Albert

  • MKP Pogoń III Siedlce

    Przybyłek Aleksander

  • MKP Pogoń III Siedlce

    Kryszczuk Bartosz

  • MKP Pogoń III Siedlce

    Szczepanik Kamil

  • MKP Pogoń III Siedlce

    Sidoruk Wojciech

  • Naprzód Skórzec

    Filipek Michał

  • MKP Pogoń III Siedlce

    Siłuszyk Jakub

  • MKP Pogoń III Siedlce

    Borowski Mateusz

  • MKP Pogoń III Siedlce

    Jarosz Jakub

  • MKP Pogoń III Siedlce

    Bober Sebastian

  • MKP Pogoń III Siedlce

    Bielecki Patryk

  • MKP Pogoń III Siedlce

    Bieliński Jakub

  • MKP Pogoń III Siedlce

    Gawron Bartosz

  • MKP Pogoń III Siedlce

    Chraszcz Cezary

  • KKS II Kalisz

    Łydkowski Paweł

    MKP Pogoń II Siedlce
  • KS Kutno

    Rokosz Kamil

    MKP Pogoń II Siedlce
  • MKP Pogoń II Siedlce

    Burkhardt Marcin

  • MKP Pogoń II Siedlce

    Boda Balázs

  • MKP Pogoń II Siedlce

    Moch Bartłomioej

  • Grochowski Marcel

    MKP Pogoń II Siedlce
  • Kiełkucki Maciej

    MKP Pogoń II Siedlce
  • Krasnodębski Piotr

    MKP Pogoń II Siedlce
  • Stankiewicz Kacper

    MKP Pogoń II Siedlce
  • Wicenciak Bartosz

    MKP Pogoń II Siedlce
  • MKP Pogoń II Siedlce

    Helak Jan

  • MKP Pogoń II Siedlce

    Amzil el azouan Mohamed

  • Polonia Warszawa

    Oliveira da silva filho Marcio manoel

    MKP Pogoń II Siedlce
  • Legionovia Legionowo

    Konopski Gracjan

    MKS Piaseczno
  • Dobek-pietrowski Tom

    MKS Piaseczno
  • Folwarski Sebastian

    MKS Piaseczno
  • Unia Skierniewice

    Skrzypek Kacper

    MKS Piaseczno
  • Grabowski Mateusz

    MKS Przasnysz
  • Wodzyński Wiktor

    MKS Przasnysz
  • Da silva torete Alisson

    MKS Przasnysz
  • Kosiuk Serhii

    MKS Przasnysz
  • Kowalczyk Antoni

    MKS Przasnysz
  • Osiecki Jakub

    MKS Przasnysz
  • Sawczenko Kacpewr

    MKS Przasnysz
  • Sokołowski Paweł

    MKS Przasnysz
  • Wójcik Bartosz

    MKS Przasnysz
  • GKS Wikielec

    Masiak Szymon

    Mławianka Mława
  • Kozikowski Bartosz

    Mławianka Mława
  • Mławianka Mława

    Czerwiak Szymon

  • Komorowski Maciej

    Mławianka Mława
  • Kostyk Kacper

    Mławianka Mława
  • Przybysz Adam

    Mławianka Mława
  • Sokół Serock

    Markowicz Mateusz

    Mławianka Mława
  • Błonianka Błonie

    Czapa Sebastian

    Mszczonowianka Mszczonów
  • Huragan Wołomin

    Petasz Piotr

    Mszczonowianka Mszczonów
  • MKS Piaseczno

    Kiewel Szymon

    Mszczonowianka Mszczonów
  • Nadstal Krzaki Czaplinkowskie

    Galiński Daniel

  • Nadstal Krzaki Czaplinkowskie

    Przemysław Borowski

  • Nadstal Krzaki Czaplinkowskie

    Konrad Sobota

  • Tygrys Huta Mińska

    Mruz Jan

  • Naprzód Skórzec

    Pazdyka Krystian

  • Naprzód Skórzec

    Lubelski Miłosz

  • Kisiel Jaroslaw

    Naprzód Skórzec
  • Watra Mrozy

    Skwierczyński Kacper

    Naprzód Skórzec
  • Błonianka Błonie

    Sieński Tomasz

    Naprzód Stare Babice
  • Budnicki Adrian

    Naprzód Stare Babice
  • Kania Oskar

    Naprzód Stare Babice
  • Niedźwiedź Łukasz

    Naprzód Stare Babice
  • Pastewka Łukasz

    Naprzód Stare Babice
  • Waszak Arkadiusz

    Naprzód Stare Babice
  • Naprzód Stare Babice

    Łukasz Trzaskowski

  • Naprzód Stare Babice

    Gac Filip

  • Gryf Słupsk

    Tsykala Mikita

    Narew Ostrołęka
  • Pędzich Patryk

    Narew Ostrołęka
  • Shapoval Serhii

    Narew Ostrołęka
  • Narew Ostrołęka

    Nakielski Mateusz

  • Narew Ostrołęka

    Radchenko Andrii

  • Orlęta II Radzyń Podlaski

    Rosiak Dawid

    Narew Ostrołęka
  • Chrupek Sebastian

    Niwa Tęczki
  • Niwa Tęczki

    Kamil Handzel

  • Niwa Tęczki

    Paweł Prochenka

  • Niwa Tęczki

    Kamil Wierzejski

  • Niwa Tęczki

    Cezary Mruz

  • Niwa Tęczki

    Kamil Okniński

  • Niwa Tęczki

    Marcin Jasiński

  • Niwa Tęczki

    Maciej Wierzejski

  • Niwa Tęczki

    Daniel Mościcki

  • Słodownik Oskar

    OKS Start Otwock
  • Trzpil Filip

    OKS Start Otwock
  • OKS Start Otwock

    Marcin Wojciechowski

  • OKS Start Otwock

    Mariusz Moczulski

  • Olimpia Latowicz

    Jarząbek Kacper

  • Olimpia Latowicz

    Laskowski Karol

  • Wisła II Płock

    Piekarski Kacper

    Olimpia Zambrów
  • Mazgajski Sylwester

    Orion Cegłów
  • Nowakowski michalski Dawid

    Orion Cegłów
  • Popławski Piotr

    Orion Cegłów
  • Wasiak Michał

    Orion Cegłów
  • MKS Piaseczno

    Boniecki Karol

    Orzeł Baniocha
  • Polonia Warszawa

    Balawejder Jan

    Orzeł II Baniocha
  • Żbik Nasielsk

    Racis Łukasz

    Orzeł II Baniocha
  • Delta Warszawa

    Rusztecki Jakub

    Orzeł II Baniocha
  • Legionovia Legionowo

    Szerszeń Sebastian

    Orzeł II Baniocha
  • Orzeł II Baniocha

    Kościanek Patryk

    Perła II Złotokłos
  • Orzeł II Baniocha

    Kozyra Antoni

  • Kosa Konstancin

    Adler Kevin

    Orzeł II Baniocha
  • Orzeł Parysów

    Jacek Serzysko

  • Orzeł Parysów

    Eryk Mazek

  • Orzeł Unin

    Mateusz Gora

  • Orzeł Unin

    Patryk Nowicki

  • Orzeł Unin

    Kamil Falkowski

  • Zając Łukasz

    Orzeł Unin
  • Promnik Gończyce

    Paziewski Wojciech

    Orzeł Unin
  • Orlęta II Radzyń Podlaski

    Kołtunowicz Damian

    Oskar Przysucha
  • Abbaszade Riad

    Oskar Przysucha
  • Grzesiński Miłosz

    Oskar Przysucha
  • Karwowski Karol

    Oskar Przysucha
  • Oskar Przysucha

    Gromski Mateusz

  • Pilica Białobrzegi

    Imiołek Jan

    Oskar Przysucha
  • Znicz II Pruszków

    Stawikowski Artur

    Pelikan Łowicz
  • Znicz II Pruszków

    Olpiński Adrian

    Pelikan Łowicz
  • Znicz II Pruszków

    Kacper Falkowski

    Pelikan Łowicz
  • Jedność II Żabieniec

    Bzdunek Damian

    Perła II Złotokłos
  • KS Raszyn

    Pakuła Jakub

    Perła II Złotokłos
  • Bozik Jakub

    Perła II Złotokłos
  • Gałek Wojciech

    Perła II Złotokłos
  • Grzeszczak Antoni

    Perła II Złotokłos
  • Liwiński Aleksander

    Perła II Złotokłos
  • Matulka Karol

    Perła II Złotokłos
  • Matulka Karol

    Perła II Złotokłos
  • Orzechowski Franciszek

    Perła II Złotokłos
  • Pierzchała Szymon

    Perła II Złotokłos
  • Serafyn Mikołaj

    Perła II Złotokłos
  • Perła II Złotokłos

    Majorek Kamil

  • Perła II Złotokłos

    Kiszczak Marek

  • Radomiak II Radom

    Pankowski Kacper

    Pilica Białobrzegi
  • Żymałkowski Michał

    Piorun Warszawa
  • Clepardia Kraków

    Czekaj Maksymilian

    Płomień Dębe Wielkie
  • Drukarz Warszawa

    Małecki Alan

    Płomień Dębe Wielkie
  • KS Raszyn

    Kholodkevych Dmytro

    Płomień Dębe Wielkie
  • Brzeziński Dawid

    Płomień II Dębe Wielkie
  • Holtsau Yury

    Płomień Dębe Wielkie
  • Jastrzębski Konrad

    Płomień Dębe Wielkie
  • Pałubicki Daniel

    Płomień Dębe Wielkie
  • Płomień Dębe Wielkie

    Josiah chinyere Chukwudi

  • Płomień Dębe Wielkie

    Conde Aboubacar

  • Victoria II Sulejówek

    Siporski Patryk

    Płomień Dębe Wielkie
  • Jarzębski Paweł

    Płomień II Dębe Wielkie
  • Świt Staroźreby

    Małecki Mateusz

    Podlasie Biała Podlaska
  • Miedzanka Miedzna

    Rytel Bartłomiej

    Podlasie II Sokołów Podlaski
  • Barciak Dominik

    Podlasie II Sokołów Podlaski
  • De la flor Fernando

    Podlasie II Sokołów Podlaski
  • Rojas masip Enrique

    Podlasie II Sokołów Podlaski
  • Podlasie Sokołów Podlaski

    Wyrozębski Patryk

  • Podlasie II Sokołów Podlaski

    Robert Kur

  • Podlasie II Sokołów Podlaski

    Zupka Janusz

  • Podlasie II Sokołów Podlaski

    Rafał Filipek

  • MKP Pogoń II Siedlce

    Rodak Przemysław

    Podlasie Sokołów Podlaski
  • MKP Pogoń II Siedlce

    Dmowski Kamil

    Podlasie Sokołów Podlaski
  • Podlasie II Sokołów Podlaski

    Tamowski Paweł

    Żbik Nasielsk
  • Podlasie II Sokołów Podlaski

    Jopek Jakub

    Żbik Nasielsk
  • Znicz II Pruszków

    Kozaczuk Krzysztof

    Podlasie Sokołów Podlaski
  • MKP Pogoń II Siedlce

    Kwiecień Michał

    Pogoń II Szczecin
  • Jastrząb Żeliszew

    Karpiarz Michał

    Polonez Mordy
  • Polonez Mordy

    Ciulak Patryk

  • Kopik Jakub

    Promnik Gończyce
  • Trzpil Filip

    Promnik Gończyce
  • Promnik Gończyce

    Cezary Paprota

  • Promnik Gończyce

    Dominik Łapacz

  • Trzciński Jakub

    Relax Radziwiłłów
  • Roguski Maciej

    Rywal Ruchna
  • SF Warszawa

    Orliński Piotr

  • SF Warszawa

    Wojtas Dominik

  • SF Warszawa

    Sikora Kacper

  • SF Warszawa

    Śliż Jakub

  • SF Warszawa

    Ogrodowski Adrian

  • SF Warszawa

    Sobota Leon

  • SF Warszawa

    Kujda Adrian

  • SF Warszawa

    Mańkowski Tomasz

  • SF Warszawa

    Zabielski Krzysztof

  • SF Warszawa

    Przybyła Bernard

  • Drukarz Warszawa

    Miszczuk Piotr

    Siarka Tarnobrzeg
  • Znicz II Pruszków

    Kaliniec Szymon

    Siarka Tarnobrzeg
  • Grabski Paweł

    Skra 1921 Warszawa
  • Kharchuk Ihor

    Skra 1921 Warszawa
  • Korzeniewski Wiktor

    Skra 1921 Warszawa
  • Niemyjski Bartosz

    Skra 1921 Warszawa
  • Slobodyniuk Roman

    Skra 1921 Warszawa
  • Sznajder Patryk

    Skra 1921 Warszawa
  • Skra 1921 Warszawa

    Wójcicki Michał

  • Fenix Siennica

    Matosek Kacper

    Sokół Kołbiel
  • Stelmach Bartosz

    Sokół Kołbiel
  • Sokół Kołbiel

    Marcin Krupka

  • Sokół Kołbiel

    Adrian Święch

  • Sokół Kołbiel

    Budyta Paweł

  • Sokół Kołbiel

    Mazek Krzysztof

  • Sokół Kołbiel

    Piętka Kamil

  • Sokół Kołbiel

    Broda Adrian

  • Sokół Kołbiel

    Starosz Arkadiusz

  • Sokół Kołbiel

    Radosław Piętka

  • Sokół Kołbiel

    Nowak Damian

  • Sokół Kołbiel

    Kacper Więsik

  • Sokół Kołbiel

    Pietrzak Tadeusz

  • Błonianka Błonie

    Lemański Daniel

    Sokół Serock
  • Polonia Warszawa

    Roguski Kacper

    Sokół Serock
  • Baraniecki Dawid

    Sokół Serock
  • Pierzchalski Karol

    Sokół Serock
  • Pomaski Mateusz

    Sokół Serock
  • Tetkowski Oliwier

    Sokół Serock
  • Sokół Serock

    Patryk Żuber

  • Ursus Warszawa

    Mielcarz Jakub

    Sokół Serock
  • Zwierzyński Bartłomiej

    SRS Zamienie
  • UKS Łady

    Malinowski Kamil

    SRS Zamienie
  • Victoria Głosków

    Żołnierski Jacek

    SRS Zamienie
  • MKS Piaseczno

    Olaf Bieńkowski

    Stoczniowiec Płock
  • Basiński Jakub

    Stoczniowiec Płock
  • Iwase Kenshiro

    Stoczniowiec Płock
  • Lewandowski Gabriel

    Stoczniowiec Płock
  • Dziewanowski Sebastian

    Stoczniowiec Płock
  • Stoczniowiec Płock

    Dubiel Michał

  • Wisła II Płock

    Gedek Dominik

    Stoczniowiec Płock
  • Wisła II Płock

    Sworski Błażej

    Stoczniowiec Płock
  • Wisła II Płock

    Wiśniewski Jakub

    Stoczniowiec Płock
  • Świt Nowy Dwór Mazowiecki

    Bykowski Marcel

    Świt Staroźreby
  • Klimkiewicz Adrian

    Świt Staroźreby
  • Kozłowski Daniel

    Świt Staroźreby
  • Lodziński Oskar

    Świt Staroźreby
  • Narodzonek Sebastian

    Świt Staroźreby
  • Nowakowski Kacper

    Świt Staroźreby
  • Olszewski Marcel

    Świt Staroźreby
  • Popielarek Bartosz

    Świt Staroźreby
  • Popielarek Kacper

    Świt Staroźreby
  • Tajfun Brochów

    Sankowski Paweł

  • Dmowski Filip

    Tajfun Jartypory
  • Roguszewski Adam

    Tajfun Jartypory
  • Sołowiński Aleksander

    Tajfun Jartypory
  • Tajfun Jartypory

    Gałązka Bartosz

  • Klesiewicz Przemysław

    Tęcza Korczew
  • Szewczyk Piotr

    Tęcza Korczew
  • Broń Radom

    Michalski Paweł

    Tygrys Huta Mińska
  • Huragan Wołomin

    Rybak Adrian

    Tygrys Huta Mińska
  • Orlęta II Radzyń Podlaski

    Tarnowski Mateusz

    Tygrys Huta Mińska
  • Voronin Sergii

    Tygrys Huta Mińska
  • Tygrys Huta Mińska

    Kowalczyk Piotr

  • Tygrys Huta Mińska

    Staros Jakub

  • Tygrys Huta Mińska

    Cok Arkadiusz

  • Masalov Anatolii

    Tygrys Huta Mińska
  • Tygrys Huta Mińska

    Adamiak Michał

  • Tygrys Huta Mińska

    Daniuk Denys

  • Tygrys Huta Mińska

    Kovalchuk Taras

  • Victoria Sulejówek

    Maksymilian Minchberg

  • Dylewicz Marek

    UKS Borzęcin
  • Honek Artur

    UKS Borzęcin
  • Izdebski Hubert

    UKS Borzęcin
  • Rosłon Bartłomiej

    UKS Borzęcin
  • Stańczyk Antoni

    UKS Borzęcin
  • UKS Borzęcin

    Michał Jędrak

  • Bogacz Michał

    UKS Łady
  • Ciećwierz Karol

    UKS Łady
  • Krawczak Jakub

    UKS Łady
  • Mazur Jakub

    UKS Łady
  • Oseledchenko Stanislav

    UKS Łady
  • Rojek Damian

    UKS Łady
  • Wojdalski Konrad

    UKS Łady
  • Woliński Mariusz

    UKS Łady
  • UKS Łady

    Marcin Dąbrowski

  • Żbik Nasielsk

    Kacprzycki Kacper

    Unia Skierniewice
  • Żbik Nasielsk

    Kmiecik Maciej

    Unia Skierniewice
  • Żbik Nasielsk

    Kosior Maksymilian

    Unia Skierniewice
  • Unia Warszawa

    Parzyszek Kamil

  • Unia Warszawa

    Modzelewski Patryk

  • Unia Warszawa

    Patryk Kowalski

  • Unia Warszawa

    Damian Kuligowski

  • Głogowski Michał

    Unia Warszawa
  • Milewski Piotr

    Unia Warszawa
  • Rokoszewski Hubert

    Unia Warszawa
  • Sawicki Patryk

    Unia Warszawa
  • Urbański Michał

    Urzecze Gassy
  • Pacholski Jan

    Victoria Głosków
  • Victoria Głosków

    Karaśkiewicz Mateusz

  • Victoria Głosków

    Podskarbi Mateusz

  • Unia Skierniewice

    Wilanowski Maciej

    Victoria Sulejówek
  • Gasiul Konrad

    Victoria II Sulejówek
  • Górecki Mateusz

    Victoria II Sulejówek
  • Jankowski Bartosz

    Victoria II Sulejówek
  • Kierzkowski Bartosz

    Victoria Sulejówek
  • Madej Wiktor

    Victoria II Sulejówek
  • Rybicki Dominik

    Victoria II Sulejówek
  • Świątek Julian

    Victoria II Sulejówek
  • Victoria II Sulejówek

    Krzyżewski Damian

  • Trojanowski Bartosz

    Victoria Kałuszyn
  • Victoria Kałuszyn

    Domański Kamil

  • Victoria II Sulejówek

    Marusiak Konrad

    Żyrardowianka Żyrardów
  • Advit Wiązowna

    Zapaśnik Arkadiusz

    Vulcan Wólka Mlądzka
  • Klimkowski Grzegorz

    Walka Kosów
  • Tran Xuan hung

    Walka Kosów
  • Walka Kosów

    Sarnowski Artur

  • Walka Kosów

    Esherov Islam

  • Znicz II Pruszków

    Drobńak Peter

    Watra Białka Tatrzańska
  • Watra Mrozy

    Artur Sołtysiak

  • Watra Mrozy

    Mariusz Miernicki

  • Watra Mrozy

    Bartosz Grzenda

  • Watra Mrozy

    Rafał Jackiewicz

  • Watra Mrozy

    Kamil Wójcik

  • Watra Mrozy

    Jan Żydkiewicz

  • Watra Mrozy

    Kielak Kamil

  • Zamyłko Hubert

    Wektra Zbuczyn
  • Wektra Zbuczyn

    Kamil Siekierka

  • Wektra Zbuczyn

    Jakub Grzegorczuk

  • Wektra Zbuczyn

    Izdebski Filip

  • Wektra Zbuczyn

    Aleksander Kacprzak

  • Pacuszka Tomasz

    Wicher Sadowne
  • Wisła II Płock

    Krzyżański Dawid

    Wigry II Suwałki
  • Bór Regut

    Wojtaś Filip

    Wilga Garwolin
  • Stal Stalowa Wola

    Grober Piotr

    Wilga Garwolin
  • Tygrys Huta Mińska

    Jarek Dominik

    Wilga Garwolin
  • Shpakivskyy Ostap

    Wilga Garwolin
  • Winek Szymon

    Wilga Garwolin
  • Wilga Garwolin

    Dybcio Mikołaj

  • Wilga Miastków

    Michał Biedrzycki

  • Wilga Miastków

    Łukasz Biedrzycki

  • Wilga Miastków

    Dominik Poświata

  • Wilga Miastków

    Kamil Sitek

  • Wilga Miastków

    Dominik Deres

  • Wilga Miastków

    Baran Maksymilian

  • Wilga Miastków

    Trzpil Oliwier

  • GKS II Bełchatów

    Miarka Jakub

    Wisła II Płock
  • Kasztelan Sierpc

    Zieliński Piotr

    Wisła II Płock
  • Pelikan Łowicz

    Wawrzyński Grzegorz

    Wisła II Płock
  • Stomil Olsztyn

    Pawlak Aleksander

    Wisła II Płock
  • Stomil Olsztyn

    Galach Brian

    Wisła II Płock
  • Wigry II Suwałki

    Krystian Ogrodowski

    Wisła II Płock
  • Cistowski Kamil

    Wisła II Płock
  • Wisła II Płock

    Susnjara Luka

  • Wisła II Płock

    Gradecki Bartłomiej

    Wisła Puławy
  • Drukarz Warszawa

    Bednarek Damian

    Wisła Sandomierz
  • Wisła II Płock

    Krajewski Włodzimierz

    Wisła Sandomierz
  • Żyrardowianka Żyrardów

    Michał Marciniak

    Wisła Sandomierz
  • Brydziński Karol

    Wkra Żuromin
  • Sokołowski Adrian

    Wkra Żuromin
  • Wkra Żuromin

    Piotr Wiśniewski

  • Huragan Wołomin

    Augustyniak Mateusz

    Ząbkovia Ząbki
  • Huragan Wołomin

    Nowiński Sebastian

    Ząbkovia Ząbki
  • KS CK Troszyn

    Malinowski Maciej

    Ząbkovia Ząbki
  • Legionovia Legionowo

    Karabin Jakub

    Ząbkovia Ząbki
  • Lis Jakub

    Ząbkovia Ząbki
  • Nechyporenko Stanislav

    Ząbkovia Ząbki
  • Granat Skarżysko-Kamienna

    Boruch Szymon

    Zamłynie Radom
  • Bojanowicz Aleksander

    Zamłynie Radom
  • Janik Łukasz

    Zamłynie Radom
  • Kiełbasa Michał

    Zamłynie Radom
  • Koptas Wiktor

    Zamłynie Radom
  • Podsiadło Jakub

    Zamłynie Radom
  • Zamłynie Radom

    Roman Skowroński

  • Zamłynie Radom

    Piotr Kołodziej

  • Zamłynie Radom

    Jakub Wichecki

  • Mławianka Mława

    Alarcon de andres Sebastian

    Żbik Nasielsk
  • Sokół Serock

    Turkowski Mateusz

    Żbik Nasielsk
  • Dejneka Bartosz

    Żbik Nasielsk
  • Filip Olivier

    Żbik Nasielsk
  • Załoga Damian

    Żbik Nasielsk
  • Znicz II Pruszków

    Tomasz Okleka

    Żbik Nasielsk
  • MKS Polonia Warszawa

    Kalicki Bartosz

    Znicz Biała Piska
  • Bruk-Bet Termalica Nieciecza

    Czarnowski Patryk

    Znicz II Pruszków
  • Bruk-Bet Termalica Nieciecza

    Orzechowski Michał

    Znicz II Pruszków
  • Bogucki Jakub

    Znicz II Pruszków
  • Brysiak Hubert

    Znicz II Pruszków
  • Cieślak Aleksander

    Znicz II Pruszków
  • Cybulski Maciej

    Znicz II Pruszków
  • Dominiak Igor

    Znicz II Pruszków
  • Drucis Jan

    Znicz II Pruszków
  • Gajewski Gracjan

    Znicz II Pruszków
  • Gala Kacper

    Znicz II Pruszków
  • Jannasz Szymon

    Znicz II Pruszków
  • Kaczmarski Mikołaj

    Znicz II Pruszków
  • Kalbarczyk Jan

    Znicz II Pruszków
  • Kozaczuk Jakub

    Znicz II Pruszków
  • Krupa Jan

    Znicz II Pruszków
  • Krzanowski Michał

    Znicz II Pruszków
  • Mieczkowski Oliwier

    Znicz II Pruszków
  • Mielcarz Jakub

    Znicz II Pruszków
  • Nowicki Piotr

    Znicz II Pruszków
  • Olszewski Franek

    Znicz II Pruszków
  • Opłocki Damian

    Znicz II Pruszków
  • Podpora Michal

    Znicz II Pruszków
  • Przyłuski Kacper

    Znicz II Pruszków
  • Romankiewicz Mikołaj

    Znicz II Pruszków
  • Romański Szymon

    Znicz II Pruszków
  • Sandomierski Jakub

    Znicz II Pruszków
  • Stalka Fabian

    Znicz II Pruszków
  • Waszczuk Sebastian

    Znicz II Pruszków
  • Yukhymovych Dmytro

    Znicz II Pruszków
  • Znicz II Pruszków

    Piotr Długołęcki

  • Znicz II Pruszków

    Sienkiewicz Cezary

  • Znicz II Pruszków

    Gracjan Sieracki

  • Kubalski Mateusz

    Zorza Sterdyń
  • Osipiak Michał

    Zorza Sterdyń
  • Szajko Michał

    Zorza Sterdyń
  • Zorza Sterdyń

    Bierdziński Marcin

  • Zorza Sterdyń

    Boniecki Dariusz

  • KS Blizne

    Kajetan Magiera

    Żyrardowianka Żyrardów
  • Unia Skierniewice

    Kurtanidze Gegi

    Żyrardowianka Żyrardów
  • Ciarciński Bartosz

    Żyrardowianka Żyrardów
  • Fiuk Bartosz

    Żyrardowianka Żyrardów
  • Gurdziel Piotr

    Żyrardowianka Żyrardów
  • Kieraga Filip

    Żyrardowianka Żyrardów
  • Kornowski Radosław

    Żyrardowianka Żyrardów
  • Krupa Mateusz

    Żyrardowianka Żyrardów
  • Motyliński Igor

    Żyrardowianka Żyrardów
  • Poławski Michał

    Żyrardowianka Żyrardów
  • Żyrardowianka Żyrardów

    Kozaczkow Michał

  • Żyrardowianka Żyrardów

    Stankiewicz Adam

  • Żyrardowianka Żyrardów

    Jhon lerik Diaz garcia