Oglądasz serwis w wersji demonstracyjnej. Możesz zobaczyć jak dodawać i relacjonować testowe mecze. Zaloguj się używając prawdziwych danych i odkryj wszystkie możliwości prowadzenia relacji na żywo. Do prawdziwego serwisu możesz wrócić tutaj.

Zmiany w klubowych kadrach 2022


  • Cracovia II

    Łuczak Norbert

    1922 Lechia Kostrzyn
  • Unia Swarzędz

    Uschler Jakub

    1922 Lechia Kostrzyn
  • Unia Swarzędz

    Kisiel Hubert

    Akademia Reissa Poznań
  • Stilon Gorzów Wielkopolski

    Przybyła Michał

  • Cracovia II

    Kmita Jakub

    AKS SMS Łódź
  • Miedź II Legnica

    Andrzejewski Krystian

    AKS Strzegom
  • Miedź II Legnica

    Rajca Igor

    AKS Strzegom
  • KSZO Ostrowiec Świętokrzyski

    Toboła Mikołaj

    Alit Ożarów
  • Jagiellonia II Białystok

    Marek Wiktor

    Arka II Gdynia
  • Lechia Tomaszów Mazowiecki

    Płochocki Kacper

    Astoria Szczerców
  • Orlęta II Radzyń Podlaski

    Ćwik Piotr

    Avia Świdnik
  • Sokół Kleczew

    Kołodziej Krzysztof

    Avia Kamionki
  • Kwaśniewski Kamil

    Zawisza Bydgoszcz
  • Hyra Paweł

    Zawisza Bydgoszcz
  • Heinze Piotr

    Pogoń II Szczecin
  • Stasiecki Patryk

    Wisła Sandomierz
  • Stachura Michał

    Wieczysta Kraków
  • Lialchenko Andrii

    Zawisza Bydgoszcz
  • Świątek Piotr

    Unia Solec Kujawski
  • Maliczyszyn Radosław

    Sokół Ostróda
  • Hendzel Sławomir

    Ursus Warszawa
  • Poleszak Bartłomiej

    Avia Świdnik
  • Stroka Tomasz

    Avia Świdnik
  • Gąsecki Jakub

    Avia Świdnik
  • Cieplik Robert

    Avia Świdnik
  • Kowalczyk Szymon

    Warta Gorzów Wielkopolski
  • Białousko Piotr

    Zawisza Bydgoszcz
  • Mykytyn Roman

    Avia Świdnik
  • Niewęgłowski Dawid

    Avia Świdnik
  • Paliwoda Adam

    Zawisza Bydgoszcz
  • Granit Bychawa

    Sprawka Sebastian

    Wisła Sandomierz
  • Rosiak Dawid

    Avia Świdnik
  • Wdowiak Patryk

    Avia Świdnik
  • Avia II Świdnik

    Świech Marcin

    Lublinianka Lublin
  • Avia Świdnik

    Strug Łukasz

  • Avia Świdnik

    Łukasz Najda

  • Avia Świdnik

    Nikita Kovalonoks

  • Lenard Wiktor

    Avia Świdnik
  • Avia Świdnik

    Oziemczuk Kamil

  • Avia Świdnik

    Wójcik Jakub

  • Górnik II Łęczna

    Midzierski Tomasz

    Avia Świdnik
  • Podlasie Biała Podlaska

    Kocoł Kamil

    Avia Świdnik
  • Wisła Sandomierz

    Rak Szymon

    Avia Świdnik
  • Ciesielski Ksawery

    Wisła Sandomierz
  • Brzozowski Paweł

    Wisła Sandomierz
  • Bohm Oskar

    Bałtyk Gdynia
  • Bożym Jan

    Orlęta Radzyń Podlaski
  • Gołuński Adam

    Bałtyk Gdynia
  • Kośnik Mikołaj

    Bałtyk Gdynia
  • Lengiewicz Fabian

    Bałtyk Gdynia
  • Majka Kamil

    Bałtyk Gdynia
  • Kondracki Krzysztof

    Stilon Gorzów Wielkopolski
  • Bałtyk Gdynia

    Kapuściński Jakub

  • Rabin Paweł

    Bałtyk Gdynia
  • Bach Jakub

    Bałtyk Gdynia
  • Fietz Karol

    Bałtyk Gdynia
  • KP Starogard Gdański

    Korpalski Arkadiusz

    Bałtyk II Gdynia
  • Waszczuk Miłosz

    Bałtyk Gdynia
  • Bałtyk II Gdynia

    Marczak Michał

    Cartusia Kartuzy
  • Bałtyk II Gdynia

    Garbacik Damian

    Cartusia Kartuzy
  • Bałtyk Gdynia

    Maciej Buławski

  • Bałtyk II Gdynia

    Gułajski Mateusz

    Stolem Gniewino
  • Bałtyk Gdynia

    Kardaś Oskar

  • Łukasik Filip

    Bałtyk Gdynia
  • Sokół Ostróda

    Brzuzy Paweł

  • Bałtyk Gdynia

    Kmiecik Radosław

  • Bałtyk Gdynia

    Święciński Kamil

  • Odra II Opole

    Marcel Sluga

    Bałtyk Gdynia
  • Korona II Kielce

    Skrzecz Oktawian

    Bałtyk II Gdynia
  • Carina Gubin

    Masny Kacper

    Bałtyk Koszalin
  • Concordia Elbląg

    Pawłowski Dominik

    Bałtyk Koszalin
  • Warta Gorzów Wielkopolski

    Mikołajczak Radosław

    Bałtyk Koszalin
  • Concordia Elbląg

    Ratajczyk Szymon

    Barkas Tolkmicko
  • Miedź II Legnica

    Kowalski Kamil

    Barycz Sułów
  • MKS Kluczbork

    Paradowski Miłosz

    Barycz Sułów
  • Ślęza Wrocław

    Bohdanowicz Jakub

    Barycz Sułów
  • Rekord Bielsko-Biała

    Wróblewski Szymon

    Beskid Andrychów
  • Świt Szczecin

    Prostak Filip

    Biali Sądów
  • Nowicki Bartosz

    Błękitni Stargard
  • Ryk Oskar

    Błękitni Stargard
  • Ginter Sebastian

    Błękitni Stargard
  • Ogrodowski Mateusz

    Błękitni Stargard
  • Wawrzyniak Marcin

    Błękitni Stargard
  • Wisła Sandomierz

    Taranek Sebastian

    Błękitni Kościelec
  • Sokół Kleczew

    Reszyc Tomasz

    Błękitni Pustków Wilczkowski
  • Nowak Arkadiusz

    Unia Solec Kujawski
  • Adamczak Patryk

    Zawisza Bydgoszcz
  • Ginter Sebastian

    Błękitni Stargard
  • Stawski Jakub

    Błękitni Stargard
  • Bolek Kamil

    Błękitni Stargard
  • Gomułka Mateusz

    Błękitni Stargard
  • Filipiak Krzysztof

    Błękitni Stargard
  • Kłosowski Kacper

    Błękitni Stargard
  • Baczyński Krzysztof

    Polonia Nysa
  • Strasburger Jakub

    Pniówek Pawłowice Śląskie
  • Galmami Samir

    Błękitni Stargard
  • Błękitni Stargard

    Michał Krysiak

  • Błękitni Stargard

    Mykyta Vovchenko

  • Błękitni Stargard

    Szczyrba Michał

  • Błękitni Stargard

    Pelikan Paweł

  • Latek Daniel

    Błękitni Stargard
  • Błękitni Stargard

    Kujawa Krystian

  • Błękitni Stargard

    Marcin Rajch

  • Błękitni Stargard

    Jakub Świder

  • Błękitni Stargard

    Brajan Kwiatkowski

  • Błękitni Stargard

    Przemysław Białek

  • Błękitni Stargard

    Bieńko Kacper

  • Błękitni Stargard

    Krzewicki Adam

  • Błękitni Stargard

    Stereńczak Daniel

  • Błękitni II Stargard

    Vadym Novykov

    Cartusia Kartuzy
  • Jakubowski Mateusz

    Błękitni Stargard
  • Błękitni Stargard

    Frankowski Mateusz

  • Błękitni Stargard

    Pustelnik Filip

  • Unia Janikowo

    Gabor Mikołaj

    Błękitni Stargard
  • Wisła Puławy

    Ariel Wawszczyk

    Błękitni Stargard
  • Ważydrąg Jakub

    Raków II Częstochowa
  • Saaremets Steven

    Błonianka Błonie
  • Kawczyński Dawid

    Błonianka Błonie
  • Gbiorczyk Daniel

    Błonianka Błonie
  • Poczta Mikołaj

    Błonianka Błonie
  • Nowaczyk Fabian

    Broń Radom
  • Jarecki Patryk

    Warta Sieradz
  • Śmieciński Michał

    Błonianka Błonie
  • Włodarczyk Rafał

    Błonianka Błonie
  • Sobótka Konrad

    Błonianka Błonie
  • Błonianka Błonie

    Grzybowski Mikołaj

  • Czyżewski Maksymilian

    Błonianka Błonie
  • Jabłoński Krzysztof

    Błonianka Błonie
  • Jeliński Mateusz

    Błonianka Błonie
  • Koterwas Kacper

    Błonianka Błonie
  • Nowakowski Krystian

    Błonianka Błonie
  • Ochocki Łukasz

    Błonianka Błonie
  • Siudak Kacper

    Błonianka Błonie
  • Błonianka Błonie

    Jankowski Leon

  • Błonianka Błonie

    Wojtasik Piotr

  • Błonianka Błonie

    Wojtasik Bartłomiej

  • Błonianka Błonie

    Michalski Mateusz

  • Błonianka Błonie

    Randak Mikołaj

  • Błonianka Błonie

    Yudai Miyamoto

  • Naprzód II Stare Babice

    Stępień Jakub

    Błonianka Błonie
  • Ursus Warszawa

    Wardzyński Kuba

    Błonianka Błonie
  • Pniówek Pawłowice Śląskie

    Zapała Patryk

    Błyskawica Drogomyśl
  • KP Starogard Gdański

    Polakowski Mateusz

    Borowiak Czersk
  • Warta Sieradz

    Szyc Jarosław

    Boruta Zgierz
  • Błonianka Błonie

    Kargul-grobla Konrad

    Broń Radom
  • Błonianka Błonie

    Szymczak Marcin

    Broń Radom
  • Dańczak Oliver

    Zawisza Bydgoszcz
  • Lewczuk Adrian

    Broń Radom
  • Prochoń Kacper

    Broń Radom
  • Piechocki Radosław

    Zawisza Bydgoszcz
  • Goliński Bartłomiej

    Jagiellonia II Białystok
  • Ginał Wojciech

    Broń Radom
  • Mydłowiecki Jakub

    Broń Radom
  • Nowak Bartłomiej

    Broń Radom
  • Knap Maciej

    Broń Radom
  • Broń Radom

    Woźniak Batosz

    Broń Radom
  • Broń Radom

    Kiełbasa Piotr

    Broń Radom
  • Kaczmarczyk Edgar

    Broń Radom
  • Mydłowiecki Jakub

    Broń Radom
  • Broń Radom

    Wrześniewski Michał

  • Broń Radom

    Kolasa Maciej

  • Broń Radom

    Głowacki Jan

  • Broń Radom

    Patryk Poręba

  • Broń Radom

    Piotr Kołodziej

  • Broń Radom

    Drachal Dawid

  • Broń Radom

    Ambrozik Kacper

  • Broń Radom

    Kacper Dąbrowski

  • Broń Radom

    De la nuez hernandez Elian fernando

  • Broń Radom

    Ramirez Carlos

  • Broń Radom

    Borodai Oleh

  • Drzewiarz Jasienica

    Jendryczko Kajetan

    Broń Radom
  • Energia II Kozienice

    Nowak Bartłomiej

    Broń Radom
  • ŁKS 1926 Łomża

    Reid Xahne georgio

    Broń Radom
  • Stal Stalowa Wola

    Pietrzyk Kacper

  • Pogoń II Grodzisk Mazowiecki

    Kalinowski Wojciech

    Broń Radom
  • Pogoń Grodzisk Mazowiecki

    Kobiera Sebastian

  • RKS Radomsko

    Odolak Kamil

    Broń Radom
  • Zawisza Bydgoszcz

    Weremko Sebastian

    Broń Radom
  • Podlasie Biała Podlaska

    Haponiuk Kamil

    Bug Hanna
  • Pyc Bartłomiej

    Zawisza Bydgoszcz
  • Baryła Igor

    Wisłoka Dębica
  • Olimpia Grudziądz

    Dul Patryk

    Start Proboszczewice
  • Banach Jakub

    Carina Gubin
  • Wachowiak Miłosz

    Polonia Nysa
  • Krzyżanek Dawid

    MKS Kluczbork
  • Carina Gubin

    Michał Kochanowski

  • Carina Gubin

    Laskowski Mikołaj

  • Więcek Dominik

    Carina Gubin
  • Iwanicki Norbert

    Carina Gubin
  • Maliszewski Wiktor

    Carina Gubin
  • Carina Gubin

    Andrzej Rutkiewicz

  • Carina Gubin

    Maciulewicz Alan

  • Carina Gubin

    Adam Antochów

  • Carina Gubin

    Guimaraes ribeiro e silva Joao victor

  • Gedania II Gdańsk

    Banach Jakub

    Carina Gubin
  • Górnik II Zabrze

    Płonka Damian

    Carina Gubin
  • Górnik Polkowice

    Borkowski Adam

    Carina Gubin
  • Górnik Złotoryja

    Tupaj Marcel

    Carina Gubin
  • Lechia II Zielona Góra

    Frankowski Kajetan

    Carina Gubin
  • Zagłębie II Lubin

    Laskowski Kacper

    Carina Gubin
  • Arka II Gdynia

    Parulski Nikodem

    Cartusia Kartuzy
  • Arka II Gdynia

    Trela Mateusz

    Cartusia Kartuzy
  • Bałtyk II Gdynia

    Poręba Marcin

    Cartusia Kartuzy
  • Bałtyk Koszalin

    Waleński Szymon

    Cartusia Kartuzy
  • Biesiada Sylwester

    Warta Sieradz
  • Liskowicz Kacper

    Wisłoka Dębica
  • Novykov Vadym

    Cartusia Kartuzy
  • Ciecieląg Paweł

    Cartusia Kartuzy
  • Czapla Kacper

    Cartusia Kartuzy
  • Gawluk Adrian

    Cartusia Kartuzy
  • Kowalczykiewicz Jakub

    Pogoń Nowe Skalmierzyce
  • Bolek Dariusz

    Pilica Białobrzegi
  • Makowski Alan

    Polonia Środa Wielkopolska
  • Kopania Jan

    Cartusia Kartuzy
  • Prokopenko Vadym

    Cartusia Kartuzy
  • Tandecki Adam

    Cartusia Kartuzy
  • Dobek Oliwier

    Cartusia Kartuzy
  • Kucher Volodymyr

    Cartusia Kartuzy
  • Olszewski Kacper

    Cartusia Kartuzy
  • Sobstyl jałoszyński Borys

    Cartusia Kartuzy
  • Szałecki Dawid

    Cartusia Kartuzy
  • Tomczak Kacper

    Cartusia Kartuzy
  • Toruńczak Jakub

    Cartusia Kartuzy
  • Zelenevych Maksym

    Cartusia Kartuzy
  • Żukowski Przemysław

    Cartusia Kartuzy
  • Gryf Wejherowo

    Jakub Poręba

    Cartusia Kartuzy
  • Gryf Wejherowo

    Paweł Matejek

    Cartusia Kartuzy
  • Jantar Ustka

    Jan Michalak

    Cartusia Kartuzy
  • Radunia II Stężyca

    Iwanowski Krzysztof

    Cartusia Kartuzy
  • Radunia II Stężyca

    Kopania Jan

    Cartusia Kartuzy
  • Stolem Gniewino

    Dąbrowny Dawid

    Cartusia Kartuzy
  • Avia Świdnik

    Perdun Paweł

    Chełmianka Chełm
  • Bug Hanna

    Chwedoruk Mateusz

    Chełmianka Chełm
  • Błaszczuk Patryk

    Chełmianka Chełm
  • Grzywaczewski Jakub

    Chełmianka Chełm
  • Janiszek Bartosz

    Chełmianka Chełm
  • Socała Łukasz

    Chełmianka Chełm
  • Nowotny Tomasz

    Chełmianka Chełm
  • Bobowski Marcin

    Chełmianka Chełm
  • Śmieszek Michał

    Chełmianka Chełm
  • Pawłowski Filip

    Chełmianka Chełm
  • Błaszczuk Patryk

    Chełmianka Chełm
  • Grzywaczewski Jakub

    Chełmianka Chełm
  • Janiszek Bartosz

    Chełmianka Chełm
  • Konojacki Oliwier

    Chełmianka Chełm
  • Bobrov Volodymyr

    Chełmianka Chełm
  • Dadas Szymon

    Chełmianka Chełm
  • Stępień Dominik

    Chełmianka Chełm
  • Chełmianka Chełm

    Grądz Michał

  • Chełmianka Chełm

    Volodymyr Hladkyy

  • Gryf Gmina Zamość

    Panas Bartłomiej

    Chełmianka Chełm
  • Motor II Lublin

    Knap Jakub

    Chełmianka Chełm
  • Polonia Bytom

    Brzozowski Dominik

    Chełmianka Chełm
  • Unia Skierniewice

    Oskar Szczodry

  • Błękitni Stargard

    Grzeszczak Wiktor

    Chemik Police
  • Jarota Jarocin

    Prałat Antoni

    Chojniczanka II Chojnice
  • Miedź II Legnica

    Stróżyński Szymon

    Chojniczanka II Chojnice
  • Pogoń II Szczecin

    Białczyk Maciej

    Chojniczanka II Chojnice
  • Sokół Kleczew

    Golak Sebastian

    Chojniczanka II Chojnice
  • Wisłoka Dębica

    Pochapskyi Denys

    Chojniczanka II Chojnice
  • Arka II Gdynia

    Marcel Jaszczyk

    Chrobry II Głogów
  • Chrobry Głogów

    Jandziak Miłosz

    Chrobry II Głogów
  • Chrobry Głogów

    Malczuk Natan

    Chrobry II Głogów
  • Chrobry Głogów

    Wawrzyniak Wiktor

    Chrobry II Głogów
  • Czekaj Mateusz

    Świt Nowy Dwór Mazowiecki
  • Witczak Enriko

    Zawisza Bydgoszcz
  • Kułdo Wojciech

    Polonia Bytom
  • Matuszyk Arkadiusz

    ŁKS II Łódź
  • Popławski Kacper

    Chrobry II Głogów
  • Piaskowski Wiktor

    Chrobry II Głogów
  • Gliszczyński Jacek

    Chrobry II Głogów
  • Kasprowicz Mateusz

    Chrobry II Głogów
  • Wittchen Hubert

    Chrobry II Głogów
  • Skorupiński Adrian

    Chrobry II Głogów
  • Kaczmarek Jacek

    Wisła Sandomierz
  • Florczak Nikodem

    Polonia Środa Wielkopolska
  • Janiszewski Krzysztof

    Chrobry II Głogów
  • Krawiec Tymon

    Chrobry II Głogów
  • Kusztal Patryk

    Chrobry II Głogów
  • Turkiewicz Tomasz

    Chrobry II Głogów
  • Cieślicki Jakub

    Chrobry II Głogów
  • Chrobry II Głogów

    Antkowiak Gracjan

    Chrobry II Głogów
  • Sumiński Jeremiasz

    Chrobry II Głogów
  • Chrobry II Głogów

    Bartecki Jakub

    Chrobry II Głogów
  • Jóźwiak Miłosz

    Chrobry II Głogów
  • Bartlewicz Szymon

    Chrobry II Głogów
  • Draczyński Gabriel

    Chrobry II Głogów
  • Fryzowicz Michał

    Chrobry II Głogów
  • Iwanowicz Maksym

    Chrobry II Głogów
  • Janiszewski Krzysztof

    Chrobry II Głogów
  • Jurgo Paweł

    Chrobry II Głogów
  • Krawiec Tymon

    Chrobry II Głogów
  • Marciniak Adrian

    Chrobry II Głogów
  • Mazurek Szczepan

    Chrobry II Głogów
  • Szafer Bartosz

    Chrobry II Głogów
  • Turkiewicz Tomasz

    Chrobry II Głogów
  • Tworzydło Adrian

    Chrobry II Głogów
  • Wojciechowski Tomasz

    Chrobry II Głogów
  • Zarówny Albert

    Chrobry II Głogów
  • Zygmunt Olaf

    Chrobry II Głogów
  • Dąb Przybyszów

    Bartosz Matysiak

    Chrobry II Głogów
  • Korona Kielce

    Górski Jakub

    Chrobry II Głogów
  • Lechia Zielona Góra

    Maćkowiak Maciej

  • Piast Iłowa

    Grzegorz Lasoń

    Chrobry II Głogów
  • Pogoń Skwierzyna

    Inoue Toshiya

    Chrobry II Głogów
  • Zagłębie Lubin

    Kusztal Patryk

    Chrobry II Głogów
  • Chełmianka Chełm

    Długosz Jakub

    Cisowianka Drzewce
  • Unia Swarzędz

    Słomiński Błażej

    Cis Cekcyn
  • Zalewski Igor

    Concordia Elbląg
  • Wieliczko Patryk

    Concordia Elbląg
  • Kunicki Adam

    Sokół Kleczew
  • Adamek Mikołaj

    Warta Gorzów Wielkopolski
  • Nestorowicz Norbert

    Concordia Elbląg
  • Woźniak Maciej

    Concordia Elbląg
  • Concordia Elbląg

    Gulczyński Grzegorz

  • Kazakov Oleksii

    Concordia Elbląg
  • Radchenko Ihor

    Concordia Elbląg
  • Sokół Ostróda

    Sulewski Robert

  • Concordia Elbląg

    Wieliczko Patryk

    Concordia Elbląg
  • Akubardiia Badri

    Concordia Elbląg
  • De souza barros Edil

    Concordia Elbląg
  • Jarzębski Eryk

    Concordia Elbląg
  • Kaczorowski Maciej

    Concordia Elbląg
  • Maciąg Miłosz

    Concordia Elbląg
  • Szramka Hubert

    Concordia Elbląg
  • ŁKS Łagów

    Michał Nowak

  • Concordia Elbląg

    Danowski Bartłomiej

  • Concordia Elbląg

    Daniel Jatczak

  • Concordia Elbląg

    Pelc Paweł

  • Concordia Elbląg

    Piech Hubert

  • Concordia Elbląg

    Niels Willems

  • Concordia Elbląg

    Victor Van der linde

  • Ilanka Rzepin

    Szymon Matysiak

    Concordia Elbląg
  • ŁKS Łagów

    Spychka Ivan

    Concordia Elbląg
  • Radunia II Stężyca

    Rękawek Kuba

    Concordia Elbląg
  • Radunia II Stężyca

    Woźniak Maciej

    Concordia Elbląg
  • Miedź II Legnica

    Makuch Patryk

    Cracovia
  • Łukaszewicz Mateusz

    Stilon Gorzów Wielkopolski
  • Wojna Marcin

    Stolem Gniewino
  • Kwaśniewski Rafał

    Cracovia II
  • Szewczyk Łukasz

    Odra Wodzisław Śląski
  • Buśko Krystian

    Cracovia II
  • Roszak Martin

    Cracovia II
  • Bociek Krystian

    Cracovia II
  • Bociek Krzysztof

    Cracovia II
  • Ożóg Robert

    Cracovia II
  • Strózik Sebastian

    Cracovia II
  • Wilk Adam

    Cracovia II
  • Wójcik Oskar

    Cracovia II
  • Podlipni Kacper

    Cracovia II
  • Cracovia II

    Pestka Kamil

  • Cracovia II

    Kwiatkowski Kamil

  • Cracovia II

    Niemczycki Karol

  • Cracovia II

    Ptak Aleksander

  • Cracovia II

    Rakoczy Michał

  • Cracovia II

    Hołda Aleksander

  • Cracovia II

    Hyla Oliwer

  • Cracovia II

    Ciesielski Aleksander

  • Cracovia II

    Bończyk Mateusz

  • Cracovia II

    Konieczny Kamil

  • Cracovia II

    Myszor Jakub

  • Cracovia II

    Kolec Bartłomiej

  • Cracovia II

    Ziewiec Jan

  • Cracovia II

    Kociołek Mikołaj

  • Cracovia II

    Łuczyk Wiktor

  • Cracovia II

    Janeczek Dominik

  • Cracovia II

    Zakrzewski Michał

  • Cracovia II

    Râpă Cornel

  • Cracovia II

    Siplak Michal

  • Cracovia II

    Dytiatiev Oleksii

  • Cracovia II

    Martins da rocha Luis augusto

  • Cracovia II

    Hrosso Lukas

  • Cracovia II

    Hanca Sergiu

  • Cracovia II

    Lopez huesca Ruben

  • Cracovia II

    Van amersfoort Pelle

  • Cracovia II

    Loshaj Florian

  • Cracovia II

    Alvarez giraldez Marcos raphael

  • Cracovia II

    Ferreira mosca Rivaldo vitor

  • Cracovia II

    Tkachuk Vitaliy

  • Cracovia II

    Rodin Matej

  • Cracovia II

    Sadikovic Damir

  • Cracovia II

    Jugas Jakub

  • Cracovia II

    Rasmussen Mathias hebo

  • Cracovia II

    Balaj Filip

  • Cracovia II

    Otar Kakabadze

  • Resovia

    Strózik Sebastian

    Cracovia II
  • Stal Mielec

    Budziński Marcin

    Cracovia II
  • Wisła Puławy

    Bracik Krystian

    Cracovia II
  • Jagiellonia II Białystok

    Mantur Krystian

    Cresovia Siemiatycze
  • Podlasie Biała Podlaska

    Łempicki Hubert

    Cresovia Siemiatycze
  • Unia Janikowo

    Pilarski Aleksander

    Cuiavia Inowrocław
  • Zawisza Bydgoszcz

    Brzeziński Adrian

    Cuiavia Inowrocław
  • Zawisza Bydgoszcz

    Jastrzembski Ariel

    Cuiavia Inowrocław
  • Warta Gorzów Wielkopolski

    Nowakowski Dominik

    Czarni Browar Witnica
  • Trytek Mieszko

    Czarni Połaniec
  • Hirchill Piotr

    Czarni Połaniec
  • Ślósarczyk Jakub

    Czarni Połaniec
  • Jędrzejczak Łukasz

    Czarni Połaniec
  • Czarni Połaniec

    Kosowicz Jakub

    Czarni Połaniec
  • Wiktor Bartłomiej

    Czarni Połaniec
  • Czarni Połaniec

    Misztal Konrad

  • Czarni Połaniec

    Bakowski Filip

  • Czarni Połaniec

    Orzechowski Dawid

  • ŁKS Łagów

    Danielski Wiktor

    Czarni Połaniec
  • Siarka Tarnobrzeg

    Janeczko Mateusz

    Czarni Połaniec
  • Stal II Mielec

    Eryk Galara

    Czarni Połaniec
  • Unia Tarnów

    Nytko Kacper

    Czarni Połaniec
  • Wisła Sandomierz

    Stańczyk Mateusz

    Czarni Połaniec
  • Jagiellonia II Białystok

    Chim Adrian

    Dąb Dąbrowa Białostocka
  • Jagiellonia II Białystok

    Łukawski Kacper

    Dąb Dąbrowa Białostocka
  • Olimpia Zambrów

    Prolejko Mateusz

    Dąb Dąbrowa Białostocka
  • Stilon Gorzów Wielkopolski

    Błajewski Alan

    Dąb Dębno
  • Cracovia II

    Malisz Adam

    Dalin II Myślenice
  • Gwarek Tarnowskie Góry

    Dyląg Jakub

    Drama Zbrosławice
  • Polonia Bytom

    Belica Jakub

    Drama Zbrosławice
  • Polonia Bytom

    Siwek Jakub

    Drama Zbrosławice
  • Polonia Bytom

    Wójcik Kamil

    Drama Zbrosławice
  • Sokół Ostróda

    Chwastek Robert

    Drama Zbrosławice
  • LKS Goczałkowice-Zdrój

    Dokudowiec Kamil

    Drzewiarz Jasienica
  • Unia Janikowo

    Kowalski Aleksander

    Elana II Toruń
  • Błonianka Błonie

    Chyrchała Przemysław

    Escola Varsovia
  • Górnik II Zabrze

    Pytlewski Patryk

    Escola Varsovia
  • Orlęta Radzyń Podlaski

    Zdybowicz Przemysław

    FA GKS Bełchatów
  • Błonianka Błonie

    Dymkowski Damian

    FC Płochocin
  • MKS Kluczbork

    Nowak Krystian

    Foto-Higiena Gać
  • Ślęza Wrocław

    Hawryło Michał

    Foto-Higiena Gać
  • Stal Brzeg

    Dobrowolski Konrad

    Foto-Higiena Gać
  • Polonia Nysa

    Izydorczyk Kacper

    Galakticos Solna
  • Stal Brzeg

    Danielik Karol

    Galakticos Solna
  • Górnik II Zabrze

    Pranica Thomas

    Garbarnia II Kraków
  • KS Wiązownica

    Bentkowski Kamil

    Garbarnia II Kraków
  • Czaja Kacper

    Gedania Gdańsk
  • Gajewski Michał

    Gedania Gdańsk
  • Machola Mateusz

    Gedania Gdańsk
  • Zyska Wojciech

    Gedania Gdańsk
  • Szostak Wojciech

    Gedania Gdańsk
  • Sarkowicz Łukasz

    Gedania Gdańsk
  • Jucha Hubert

    Gedania Gdańsk
  • Zimoch Dawid

    Gedania Gdańsk
  • Lisiak Michał

    Gedania Gdańsk
  • Czyż Adam

    Gedania Gdańsk
  • Pindara Jakub

    Gedania Gdańsk
  • Bąk Krzysztof

    Gedania Gdańsk
  • Czaja Kacper

    Gedania Gdańsk
  • Duda Adam

    Gedania Gdańsk
  • Kankowski Kamil

    Gedania Gdańsk
  • Machola Mateusz

    Gedania Gdańsk
  • Molga Łukasz

    Gedania Gdańsk
  • Pogorzalski Mateusz

    Gedania Gdańsk
  • KP Starogard Gdański

    Sosnowski Fiilip

    Gedania II Gdańsk
  • Suliński Tymoteusz

    Gedania Gdańsk
  • Sumiński Ryszard

    Gedania Gdańsk
  • Zalewski Bartosz

    Gedania Gdańsk
  • Sokół Ostróda

    Zyska Wojciech

    Gedania II Gdańsk
  • Apostołowicz Bartosz

    Gedania Gdańsk
  • Burkhardt Bartłomiej

    Gedania Gdańsk
  • Cholewa Kamil

    Gedania Gdańsk
  • Gajewski Michał

    Gedania Gdańsk
  • Gorwa Maciej

    Gedania Gdańsk
  • Kowalewski Jakub

    Gedania Gdańsk
  • Michalewski Mateusz

    Gedania Gdańsk
  • Petza Aleksander

    Gedania Gdańsk
  • Rycerski Patryk

    Gedania Gdańsk
  • Szymański Mateusz

    Gedania Gdańsk
  • Waliszewski Konrad

    Gedania Gdańsk
  • Jeziorak Iława

    Paweł Flis

    Gedania Gdańsk
  • Legia II Warszawa

    Damian Warnecki

    GKS Bełchatów
  • Podhale Nowy Targ

    Szymorek Mateusz

    GKS Bełchatów
  • Polonia Bytom

    Mizera Kamil

    GKS Bełchatów
  • Zawisza Bydgoszcz

    Szelong Bartosz

    GKS Bełchatów
  • Stal Brzeg

    Kochański Wojciech

    GKS Grodków
  • Korona II Kielce

    Marek Marcin

    GKS II Nowiny
  • ŁKS II Łódź

    Dominguez sacramento Antonio

    GKS II Tychy
  • Odra Wodzisław Śląski

    Żelazowski Kacper

    GKS II Tychy
  • Jarota Jarocin

    Rzepka Patryk

    GKS Jaraczewo
  • Miedź II Legnica

    Wysiński Natan

    GKS Jastrzębie
  • Pniówek Pawłowice Śląskie

    Kasperowicz Jakub

    GKS Jastrzębie
  • Podhale Nowy Targ

    Lech Przemysław

    GKS Jastrzębie
  • Ślęza Wrocław

    Vieira passoni Joao paulo

    GKS Jastrzębie
  • Chełmianka Chełm

    Brzozowski Dawid

    GKS Katowice
  • Cracovia II

    Grzebieluch Kacper

    GKS Katowice
  • LKS Goczałkowice-Zdrój

    Szczuka Patryk

    GKS Katowice
  • Odra Wodzisław Śląski

    Sip Artur

    GKS Tychy
  • Sokół Ostróda

    Otręba Hubert

    GKS Wikielec
  • Unia Tarnów

    Ostrowski Kacper

    Glinik Gorlice
  • Wisłoka Dębica

    Kubik Dawid

    Glinik Gorlice
  • Zawisza Bydgoszcz

    Juskowiak Kamil

    GLKS Dobrcz
  • Zawisza Bydgoszcz

    Grocholewski Kamil

    GLKS Dobrcz
  • Chełmianka Chełm

    Duda Kamil

    Górnik II Łęczna
  • Legia II Warszawa

    Kwiatkowski Jakub

    Górnik II Łęczna
  • Legia II Warszawa

    Pierzak Patryk

    Górnik II Łęczna
  • Podlasie Biała Podlaska

    Szatała Paweł

    Górnik II Łęczna
  • Lebezun Vladyslav

    Warta Gorzów Wielkopolski
  • Hallas Grzegorz

    Stilon Gorzów Wielkopolski
  • Siwicki Bartosz

    Wisłoka Dębica
  • Pohl Václav

    Górnik II Zabrze
  • Chała Mariusz

    Górnik II Zabrze
  • Gąciarz Dawid

    Górnik II Zabrze
  • Ponikowski Patryk

    Pogoń Nowe Skalmierzyce
  • Dadok Robert

    Górnik II Zabrze
  • Janicki Rafał

    Górnik II Zabrze
  • Krawczyk Piotr

    Górnik II Zabrze
  • Marosa Amadej

    Górnik II Zabrze
  • Korbecki Bartłomiej

    Górnik II Zabrze
  • Rostkowski Michał

    Górnik II Zabrze
  • Legucki Bartlomiej

    Górnik II Zabrze
  • Ściślak Daniel

    Górnik II Zabrze
  • Górnik II Zabrze

    Stalmach Dariusz

  • Górnik II Zabrze

    Alasana Manneh

  • Górnik II Zabrze

    Kubica Krzysztof

  • Górnik II Zabrze

    Eizenchart Bartłomiej

    Górnik II Zabrze
  • Górnik II Zabrze

    Nowak Bartosz

  • Górnik II Zabrze

    Adrian Dziedzic

  • Ajenjo hyjek David

    Górnik II Zabrze
  • Gredka Maksymilian

    Górnik II Zabrze
  • Kulig Mateusz

    Górnik II Zabrze
  • Orzechowski Maciej

    Górnik II Zabrze
  • Szala Dominik

    Górnik II Zabrze
  • Valion Alessio

    Górnik II Zabrze
  • Górnik II Zabrze

    Sandomierski Grzegorz

  • Górnik II Zabrze

    Janicki Rafał

  • Górnik II Zabrze

    Krawczyk Piotr

  • Górnik II Zabrze

    Cholewiak Mateusz

  • Górnik II Zabrze

    Dadok Robert

  • Górnik II Zabrze

    Wiktor Bieniek

  • Górnik II Zabrze

    Wiśniewski Przemysław

  • Górnik II Zabrze

    Kulma Mateusz

  • Górnik II Zabrze

    Kołodziejczyk Erwin

  • Górnik II Zabrze

    Koseła Jakub

  • Górnik II Zabrze

    Aleksander Knabel

  • Górnik II Zabrze

    Mateusz Cybulski

  • Górnik II Zabrze

    Daniel Liszka

  • Górnik II Zabrze

    Gryszkiewicz Adrian

  • Górnik II Zabrze

    Moraczewski Kamil

  • Górnik II Zabrze

    Mekler Mikołaj

  • Górnik II Zabrze

    Chwojnicki Wiktor

  • Górnik II Zabrze

    Kamil Całka

  • Górnik II Zabrze

    Włodarczyk Cyprian

  • Górnik II Zabrze

    Norbert Barczak

  • Górnik II Zabrze

    Olszak Dawid

  • Górnik II Zabrze

    Ishmael Baidoo

  • Górnik II Zabrze

    Adam Arnarson

  • Górnik II Zabrze

    Hrosu Arsen

  • Gwarek Tarnowskie Góry

    Joachim Kacper

    Górnik II Zabrze
  • Legia II Warszawa

    Włodarczyk Szymon

    Górnik II Zabrze
  • ROW 1964 Rybnik

    Pochcioł Jakub

    Górnik II Zabrze
  • Skra Częstochowa

    Paluszek Aleksander

    Górnik II Zabrze
  • Sokół Kleczew

    Nowierski Iwo

    Górnik Konin
  • Jagiellonia II Białystok

    Niezgoda Błażej

    Górnik Polkowice
  • Legia II Warszawa

    Gościniarek Kacper

    Górnik Polkowice
  • Sokół Sieniawa

    Pisarek Dominik

    Górnik Polkowice
  • Górnik II Zabrze

    Krzysztof Kolanko

    Górnik Zabrze
  • Korona II Kielce

    Walkowiak Maciej

    Granat Skarżysko-Kamienna
  • Korona II Kielce

    Wierzchanowski Krystian

    Granat Skarżysko-Kamienna
  • Zawisza Bydgoszcz

    Piekuś Rafał

    Gryf Sicienko
  • Stolem Gniewino

    Sroka Nikodem

    Gryf Wejherowo
  • Unia Solec Kujawski

    Biesiadziński Patryk

    GTS Rokitnica
  • Pogoń II Szczecin

    Smykowski Patryk

    Gwardia Koszalin
  • Górnik II Zabrze

    Kulanek Mateusz

    Gwarek Ornontowice
  • Piekut Dominik

    Stilon Gorzów Wielkopolski
  • Będzieszak Kacper

    Gwarek Tarnowskie Góry
  • Gałązkiewicz Bartosz

    Gwarek Tarnowskie Góry
  • Siga Jakub

    Gwarek Tarnowskie Góry
  • Wiszniowski Patryk

    Gwarek Tarnowskie Góry
  • Juszczak Dawid

    Gwarek Tarnowskie Góry
  • Bogucki Mateusz

    Gwarek Tarnowskie Góry
  • Gwarek Tarnowskie Góry

    Bodys Michał

  • Bednorz Mateusz

    Gwarek Tarnowskie Góry
  • Będzieszak Kacper

    Gwarek Tarnowskie Góry
  • Gałązkiewicz Bartosz

    Gwarek Tarnowskie Góry
  • Krok Kamil

    Gwarek Tarnowskie Góry
  • Prochoń Mateusz

    Gwarek Tarnowskie Góry
  • Siga Jakub

    Gwarek Tarnowskie Góry
  • Gwarek Tarnowskie Góry

    Zalewski Kamil

  • Gwarek Tarnowskie Góry

    Mateusz Górka

  • Gwarek Tarnowskie Góry

    Karol Stanek

  • Gwarek Tarnowskie Góry

    Remigiusz Curyło

  • Gwarek Tarnowskie Góry

    Jaszczak Norbert

  • Gwarek Tarnowskie Góry

    Patryk Grychtolik

  • Gwarek Tarnowskie Góry

    Tobor Jakub

  • Gwarek Tarnowskie Góry

    Cieślik Szymon

  • Gwarek Tarnowskie Góry

    Waniek Mikołaj

  • Gwarek Tarnowskie Góry

    Dworaczek Sebastian

  • Gwarek Tarnowskie Góry

    Warda Michał

  • Gwarek Tarnowskie Góry

    Ziemianek Oskar

  • Odra Wodzisław Śląski

    Czuban Błażej

    Gwarek Tarnowskie Góry
  • Orzeł Miedary

    Urbański Mateusz

    Gwarek Tarnowskie Góry
  • Piast II Gliwice

    Gendera Maksym

    Gwarek Tarnowskie Góry
  • Polonia Bytom

    Trojanowski Jakub

    Gwarek Tarnowskie Góry
  • Polonia Bytom

    Pączko Sebastian

    Gwarek Tarnowskie Góry
  • Stal Stalowa Wola

    Biskup Michał

    Gwarek Tarnowskie Góry
  • Warta Zawiercie

    Antunes pereira Neison

    Gwarek Tarnowskie Góry
  • Warta Sieradz

    Wołoszyn Mikołaj

    Herosi Krzaki-Słomiana
  • Jagiellonia II Białystok

    Tworzewski Damian

    Huragan Chmielek
  • Jagiellonia II Białystok

    Kuć Maciej

    Huragan II Międzyrzec Podlaski
  • Podlasie Biała Podlaska

    Opolski Adrian

    Huragan II Międzyrzec Podlaski
  • Podlasie Biała Podlaska

    Chmielewski Mariusz

    Huragan Międzyrzec Podlaski
  • Podlasie Biała Podlaska

    Krasowski Wiktor

    Huragan Międzyrzec Podlaski
  • Podlasie Biała Podlaska

    Storto Milan

    Huragan Międzyrzec Podlaski
  • Błonianka Błonie

    Iwanicki Krzysztof

    Hutnik Kraków
  • Cracovia II

    Urban Damian

    Hutnik Kraków
  • Cracovia II

    Zarzycki Wiktor

    Hutnik Kraków
  • Podhale Nowy Targ

    Serafin Patryk

    Hutnik Kraków
  • Polonia Nysa

    Wojtaszek Jakub

    Hutnik Kraków
  • Stal Stalowa Wola

    Zięba Michał

    Hutnik Kraków
  • Unia Tarnów

    Jacak Sebastian

    Hutnik Kraków
  • Pogoń II Szczecin

    Czapliński Norbert

    Hutnik Szczecin
  • Błonianka Błonie

    Goliński Jan

    Hutnik Warszawa
  • Pilica Białobrzegi

    Klinicki Kacper

    Hutnik Warszawa
  • Stal Stalowa Wola

    Drobot Aleksander

    Igloopol Dębica
  • Świt Szczecin

    Hołod Damian

    Iskierka Szczecin
  • Świt Szczecin

    Michułka Damian

    Iskierka Szczecin
  • Świt Szczecin

    Siwiec Dominik

    Iskierka Szczecin
  • LKS Goczałkowice-Zdrój

    Dragon Wojciech

    Iskra Pszczyna
  • LKS Goczałkowice-Zdrój

    Maroszek Piotr

    Iskra Pszczyna
  • Bortniczuk Maciej

    Jagiellonia II Białystok
  • GKS Jastrzębie

    Łaski Wojciech

    Jagiellonia II Białystok
  • Łosin Dominik

    Ślęza Wrocław
  • Polaczek Jakub

    Jagiellonia II Białystok
  • Zieliński Michał

    Jagiellonia II Białystok
  • Ratajszczak Robert

    Jagiellonia II Białystok
  • Wojciuszkiewicz Łukasz

    Jagiellonia II Białystok
  • Hryniuk Damian

    Unia Swarzędz
  • Kurzawa Błażej

    Jagiellonia II Białystok
  • Rabiega Eryk

    Stolem Gniewino
  • Konieczny Mikołaj

    Wieczysta Kraków
  • Bida Bartosz

    Jagiellonia II Białystok
  • Kowalski Mateusz

    Jagiellonia II Białystok
  • Matysik Miłosz

    Jagiellonia II Białystok
  • Pankiewicz Szymon

    Jagiellonia II Białystok
  • Zyśk Radosław

    Jagiellonia II Białystok
  • Jagiellonia II Białystok

    Dyszy Bartosz

  • Jagiellonia II Białystok

    Cichocki Mateusz

  • Camara mesa Juan del carmen

    Jagiellonia II Białystok
  • Cernych Fedor

    Jagiellonia II Białystok
  • Da cunha correia Rui filipe

    Jagiellonia II Białystok
  • Gual Marc

    Jagiellonia II Białystok
  • Imaz balleste Jesus

    Jagiellonia II Białystok
  • Kurzydłowski Miłosz

    Jagiellonia II Białystok
  • Matsui Hikaru

    Jagiellonia II Białystok
  • Matus Eryk

    Jagiellonia II Białystok
  • Nastić Bojan

    Jagiellonia II Białystok
  • Ozga Michał

    Jagiellonia II Białystok
  • Pawelczyk Olaf

    Jagiellonia II Białystok
  • Pazdan Michał

    Jagiellonia II Białystok
  • Piekutowski Miłosz

    Jagiellonia II Białystok
  • Pospisil Martin

    Jagiellonia II Białystok
  • Prikryl Tomas

    Jagiellonia II Białystok
  • Puerto pineda Israel

    Jagiellonia II Białystok
  • Romanczuk Taras

    Jagiellonia II Białystok
  • Trubeha Andrzej

    Jagiellonia II Białystok
  • Jagiellonia II Białystok

    Struski Karol

  • Jagiellonia II Białystok

    Głowicki Kacper

  • Jagiellonia II Białystok

    Sękulski Gracjan

  • Jagiellonia II Białystok

    Mabiala Oscar

  • Jagiellonia II Białystok

    Faberski Jan

  • Jagiellonia II Białystok

    Koc Dawid

  • Jagiellonia II Białystok

    Stec Tristan

  • Jagiellonia II Białystok

    Danielczyk Mateusz

  • Jagiellonia II Białystok

    Kryszczuk Oliwier

  • Jagiellonia II Białystok

    Kobus Dominik

  • Jagiellonia II Białystok

    Baranowski Mateusz

  • Jagiellonia II Białystok

    Żabiuk Szymon

  • Jagiellonia II Białystok

    Chmielewski Kacper

  • Jagiellonia II Białystok

    Demiańczuk Jakub

  • Jagiellonia II Białystok

    Kul Mateusz

  • Jagiellonia II Białystok

    Andrzejkiewicz Damian

  • Jagiellonia II Białystok

    Andrzejkiewicz Kamil

  • Jagiellonia II Białystok

    Baran Szymon

  • Jagiellonia II Białystok

    Dyśko Dominik

  • Jagiellonia II Białystok

    Gryko Maciej

  • Jagiellonia II Białystok

    Karpiński Jakub

  • Jagiellonia II Białystok

    Warduliński Alan

  • Jagiellonia II Białystok

    Wasinski Gabriel

  • Jagiellonia II Białystok

    Susak Petro

  • Jagiellonia II Białystok

    Narek Grigoryan

  • Lech II Poznań

    Skrzypczak Mateusz

    Jagiellonia II Białystok
  • Stal II Mielec

    Konrad Wrzesiński

    Jagiellonia II Białystok
  • Stolem Gniewino

    Żynel Bartłomiej

    Jagiellonia II Białystok
  • Podlasie Biała Podlaska

    Idzikowski Bartosz

    Jaguar Gdańsk
  • Jarota Jarocin

    Borysiak Bartosz

    Jarota II Witaszyce
  • Jarota Jarocin

    Marciniak Mikołaj

    Jarota II Witaszyce
  • Chojniczanka II Chojnice

    Grobelny Michał

    Jarota Jarocin
  • Bucior Gabriel

    Polonia Nysa
  • Szymborski Łukasz

    Jarota Jarocin
  • Bogaczyk Szymon

    Jarota Jarocin
  • Komendziński Szymon

    Jarota Jarocin
  • Lorek Sebastian

    Jarota Jarocin
  • Skowroński Maurycy

    Jarota Jarocin
  • Stachowiak Piotr

    Jarota Jarocin
  • Dembicki Piotr

    Jarota Jarocin
  • Wieńć Jakub

    Raków II Częstochowa
  • Baut Jakub

    Jarota Jarocin
  • Jędraszak Emil

    Jarota Jarocin
  • Konopacki Dominik

    Jarota Jarocin
  • Kowalski Miłosz

    Jarota Jarocin
  • Łyskawa Szymon

    Jarota Jarocin
  • Marszałkiewicz Michał

    Jarota Jarocin
  • Soiński Szymon

    Jarota Jarocin
  • Szaflarski Kacper

    Jarota Jarocin
  • Ziętkowski Jan

    Jarota Jarocin
  • Unia Swarzędz

    Małek Filip

  • Jarota Jarocin

    Mateusz Stochniałek

  • Jarota Jarocin

    Radziejewski Eryk

  • Jarota Jarocin

    Chlebowski Igor

  • Jarota Jarocin

    Kaito Imai

  • Korona II Kielce

    Świecarz Hubert

    JKS 1909 Jarosław
  • Broń Radom

    Chełstowski Antoni

    Jodła Jedlnia-Letnisko
  • Korona II Kielce

    Kowalik Dominik

    Jutrzenka Giebułtów
  • Podhale Nowy Targ

    Dunaj Dominik

    Jutrzenka Giebułtów
  • ŁKS II Łódź

    Stanny Dominik

    KAS Konstantynów Łódzki
  • Świt Szczecin

    Bil Patryk

    Kluczevia Stargard
  • Świt Szczecin

    Mach Adrian

    Kluczevia Stargard
  • Arka II Gdynia

    Deja Adam

    Korona II Kielce
  • Czarni Połaniec

    Mucha Tomasz

    Korona II Kielce
  • Kawęcki Piotr

    Wieczysta Kraków
  • Santos Falciano Gabriel

    Zawisza Bydgoszcz
  • Szulc Jakub

    Korona II Kielce
  • Żłobiński Ernest

    Korona II Kielce
  • Wende Kamil

    Korona II Kielce
  • Oślizło Przemysław

    Korona II Kielce
  • Koniec Kacper

    Korona II Kielce
  • Majerski Konrad

    Ślęza Wrocław
  • Anczurowski Łukasz

    Korona II Kielce
  • Rymon Łukasz

    Korona II Kielce
  • Ławniczak Mateusz

    Unia Swarzędz
  • Odrobny Piotr

    Wieczysta Kraków
  • Wiśniewski Michał

    Wisłoka Dębica
  • Cofalski Robert

    Korona II Kielce
  • Stanovskyi Vitalii

    Stal Brzeg
  • Lachowski Kacper

    Korona II Kielce
  • Kubuszkajtys Błażej

    Wisła Sandomierz
  • Jaskot Franciszek

    Korona II Kielce
  • Lisowski Dawid

    Korona II Kielce
  • Majewski Szymon

    Korona II Kielce
  • Niedbała Michał

    Korona II Kielce
  • Petrović Zvonimir

    Korona II Kielce
  • Rybus Jakub

    Korona II Kielce
  • Sobieniak Michał

    Korona II Kielce
  • Sowiński Mateusz

    Korona II Kielce
  • Więckowski Dawid

    Korona II Kielce
  • Zembol Kacper

    Korona II Kielce
  • Michurski Bartosz

    Korona II Kielce
  • Korona II Kielce

    Thiakane Emile laurent diokel

  • Korona II Kielce

    Petrović Zvonimir

  • Korona II Kielce

    Karol Malec

  • Korona II Kielce

    Żyła Adrian

  • Deaconu Octavian ronaldo

    Korona II Kielce
  • Sowiźrał Bartosz

    Korona II Kielce
  • Zaliński Jakub

    Korona II Kielce
  • Korona II Kielce

    Jakub Picheta

  • Korona II Kielce

    Świtowski Karol

  • Korona II Kielce

    Eryk Borczyński

  • Korona II Kielce

    Kuba Fit

  • Korona II Kielce

    Karyś Jakub

  • Korona II Kielce

    Łysiak Paweł

  • Bąk Daniel

    Korona II Kielce
  • Bojańczyk Kacper

    Korona II Kielce
  • Bolek Adrian

    Korona II Kielce
  • Corral garcia Roberto

    Korona II Kielce
  • Forenc Konrad

    Korona II Kielce
  • Frączczak Adam

    Korona II Kielce
  • Jakubowski Filip

    Korona II Kielce
  • Jamróz Jakub

    Korona II Kielce
  • Jaskot Franciszek

    Korona II Kielce
  • Kiercz Krzysztof

    Korona II Kielce
  • Krzemiński Kamil

    Korona II Kielce
  • Łukowski Jakub

    Korona II Kielce
  • Marczewski Daniel

    Korona II Kielce
  • Moch Bartłomiej

    Korona II Kielce
  • Niedbała Michał

    Korona II Kielce
  • Nojszewski Janusz

    Korona II Kielce
  • Oziębło Maciej

    Korona II Kielce
  • Petrov Kyrylo

    Korona II Kielce
  • Pokora Michał

    Korona II Kielce
  • Santos oliveira Filipe

    Korona II Kielce
  • Sewerzyński Oskar

    Korona II Kielce
  • Shykauka Yauheni

    Korona II Kielce
  • Sobieniak Michał

    Korona II Kielce
  • Sowiński Mateusz

    Korona II Kielce
  • Takáč Dalibor

    Korona II Kielce
  • Tomczyk Paweł

    Korona II Kielce
  • Wójcik Piotr

    Korona II Kielce
  • Wójcik Kamil

    Korona II Kielce
  • Zarandia Luka

    Korona II Kielce
  • Zebić Mario

    Korona II Kielce
  • Zembol Kacper

    Korona II Kielce
  • Żabka Kacper

    Korona II Kielce
  • Korona II Kielce

    Kozioł Marek

  • Korona II Kielce

    Cetnarski Mateusz

  • Korona II Kielce

    Basiuk Piotr

  • Korona II Kielce

    Rozmysłowski Ernest

  • Korona II Kielce

    Kobryń Rafał

  • Korona II Kielce

    Paweł Sokół

  • Korona II Kielce

    Słabosz Dawid

  • Korona II Kielce

    Piróg Artur

  • Korona II Kielce

    Prętnik Bartosz

  • Korona II Kielce

    Bujak Łukasz

  • Korona II Kielce

    Drej Mikołaj

  • Korona II Kielce

    Czerwiak Szymon

  • Korona II Kielce

    Lasak Bartłomiej

  • Korona II Kielce

    Łubek Witold

  • Korona II Kielce

    Stawecki Wiktor

  • Korona II Kielce

    Dela Patryk

  • Korona II Kielce

    Musiał Patryk

  • Korona II Kielce

    Skupień Jakub

  • Korona II Kielce

    Matusiewicz Michał

  • Korona II Kielce

    Jóźwik Artur

  • Korona II Kielce

    Kaczmarski Filip

  • Korona II Kielce

    Ivan Jukić

  • Korona II Kielce

    Vato Arveladze

  • Korona II Kielce

    Rodrigo Zalazar martinez

  • Korona II Kielce

    Nemanja Miletić

  • Korona II Kielce

    Díaz Rodríguez Hugo

  • ŁKS Łagów

    Cukrowski Jakub

    KSZO Ostrowiec Świętokrzyski
  • Broń Radom

    Kośmicki Igor

    Stomil Olsztyn
  • Jagiellonia II Białystok

    Michal Zyro

    Wisła Kraków
  • Lech II Poznań

    Szulc Hubert

    Korona II Kielce
  • Odra Opole

    Błanik Dawid

    Korona II Kielce
  • Odra Opole

    Trojak Miłosz

    Korona II Kielce
  • Podbeskidzie Bielsko-Biała

    Sierpina Łukasz

    Korona II Kielce
  • Pogoń 1945 Staszów

    Bartosz Pańtak

    Korona II Kielce
  • Sandecja Nowy Sącz

    Danek Adrian

    Korona II Kielce
  • Unia Solec Kujawski

    Smolarczyk Michał

    Korona II Kielce
  • Zagłębie Lubin

    Balić Sasa

    Korona II Kielce
  • Jarota Jarocin

    Dunaj Mateusz

    Korona Piaski
  • Jarota Jarocin

    Ludwiczak Jędrzej

    Korona Piaski
  • Pogoń Nowe Skalmierzyce

    Przybyszewski Dawid

    Korona Piaski
  • Stilon Gorzów Wielkopolski

    Czyżewski Kacper

    Kosmos Rudnica
  • Olimpia Grudziądz

    Bojas Jakub

  • Olimpia Grudziądz

    Witasik Piotr

    Kotwica Kołobrzeg
  • Olimpia Grudziądz

    Cywiński Michał

    Kotwica Kołobrzeg
  • Olimpia Grudziądz

    Kaczmarek Tomasz

    Kotwica Kołobrzeg
  • Olimpia Grudziądz

    Cabrera clavel Jose

    Kotwica Kołobrzeg
  • Pogoń II Szczecin

    Kort Kamil

    Kotwica Kołobrzeg
  • Polonia Środa Wielkopolska

    Garstkiewicz Miłosz

    Kotwica Kołobrzeg
  • Broń Radom

    Smykowski Dominik

    Kotwica Kórnik
  • Unia Swarzędz

    Jurga Igor

    Kotwica Kórnik
  • Górnik II Łęczna

    Jakub Nowaczek

    KP Starogard Gdański
  • KKS Kalisz

    Mączyński Mateusz

    KP Starogard Gdański
  • Plewa Kamil

    Pogoń Nowe Skalmierzyce
  • Szweminski Mateusz

    KP Starogard Gdański
  • Zawada Tomasz

    Świt Szczecin
  • Kubiaczyk Maciej

    KP Starogard Gdański
  • Kędzierski Robert

    ŁKS II Łódź
  • Fortunato Mariano Joao Augusto

    KP Starogard Gdański
  • Ochwat Grzegorz

    KP Starogard Gdański
  • Brzeziański Przemysław

    KP Starogard Gdański
  • Jasiński Kamil

    KP Starogard Gdański
  • Łysiak Piotr

    KP Starogard Gdański
  • Mikuła Mikołaj

    KP Starogard Gdański
  • Remisz Rafał

    KP Starogard Gdański
  • Stępień Piotr

    KP Starogard Gdański
  • KP Starogard Gdański

    Armatowski Sebastian

  • KP Starogard Gdański

    Kowalczyk Paweł

  • KP Starogard Gdański

    Uszacki Michał

  • KP Starogard Gdański

    Borkowski Damian

  • KP Starogard Gdański

    Anton Yevdokymov

  • Unia Janikowo

    Ciechanowski Damian

  • Siarka Tarnobrzeg

    Zoch Hieronim

    KP Starogard Gdański
  • Wisła Sandomierz

    Ochwat Grzegorz

    KP Starogard Gdański
  • Jagiellonia II Białystok

    Parzonko Kamil

    Krypnianka Krypno
  • Chełmianka Chełm

    Wołos Michał

    Kryształ Werbkowice
  • Chełmianka Chełm

    Dziubiński Adrian

    KSZO Ostrowiec Świętokrzyski
  • Szlachetka Andrzej

    Pogoń Grodzisk Mazowiecki
  • Smoleń Jakub

    KSZO Ostrowiec Świętokrzyski
  • Zieliński Mateusz

    Wieczysta Kraków
  • Ciemny Michał

    KSZO Ostrowiec Świętokrzyski
  • Brągiel Dariusz

    KSZO Ostrowiec Świętokrzyski
  • Chernii Kostiantyn

    KSZO Ostrowiec Świętokrzyski
  • Domagała Patryk

    KSZO Ostrowiec Świętokrzyski