Oglądasz serwis w wersji demonstracyjnej. Możesz zobaczyć jak dodawać i relacjonować testowe mecze. Zaloguj się używając prawdziwych danych i odkryj wszystkie możliwości prowadzenia relacji na żywo. Do prawdziwego serwisu możesz wrócić tutaj.

Zmiany w klubowych kadrach 2022


  • ŁKS Łagów

    Ślefarski Paweł

    AKS 1947 Busko Zdrój
  • ŁKS Łagów

    Kapsa Jakub

    Alit Ożarów
  • Elana Toruń

    Szczerbal Dariusz

    Arka II Gdynia
  • Kovalonoks Nikita

    Avia Świdnik
  • Avia Świdnik

    Oziemczuk Kamil

  • Perdun Paweł

    Avia Świdnik
  • Granit Bychawa

    Strug Łukasz

    Avia Świdnik
  • Motor Lublin

    Kunca Dominik

    Avia Świdnik
  • Święciński Kamil

    Bałtyk Gdynia
  • Bałtyk Gdynia

    Goerke Mateusz

  • Drozdowicz Aleksander

    Bałtyk Gdynia
  • Mławianka Mława

    Jakub Nowiński

    Bałtyk Gdynia
  • Olimpia Zambrów

    Michał Subczyński

    Bałtyk Gdynia
  • Orlęta Radzyń Podlaski

    Bożym Jan

  • Świt Nowy Dwór Mazowiecki

    Długołęcki Mateusz

    Bałtyk Gdynia
  • Cybula Adrian

    Bałtyk Koszalin
  • Chojniczanka Chojnice

    Banach Jakub

    Bałtyk Koszalin
  • KP Starogard Gdański

    Bach Jakub

    Bałtyk Koszalin
  • KSZO Ostrowiec Świętokrzyski

    Gruchała-węsierski Dawid

    Bałtyk Koszalin
  • Odra Wodzisław Śląski

    Antkowiak Michał

    Bałtyk Koszalin
  • Olimpia Grudziądz

    Kruczkowski Rafał

    Bałtyk Koszalin
  • Wólczanka Wólka Pełkińska

    Marushka Ruslan

    Bałtyk Koszalin
  • Błękitni Stargard

    Jałoszyński Paweł

  • Frankowski Mateusz

    Błękitni Stargard
  • Grzeszczak Wiktor

    Błękitni Stargard
  • Pustelnik Filip

    Błękitni Stargard
  • Seniuk Kornel

    Błękitni Stargard
  • Skuza Konrad

    Błękitni Stargard
  • Vovchenko Mykyta

    Błękitni Stargard
  • Błękitni Stargard

    Bałos Daniel

  • Elana Toruń

    Michał Szczyrba

    Błękitni Stargard
  • Elana Toruń

    Stawski Jakub

    Błękitni Stargard
  • Błonianka Błonie

    Karpiński Damian

  • Błonianka Błonie

    Dzido Jakub

  • Błonianka Błonie

    Piwowarski Bartosz

  • Kargul-grobla Konrad

    Błonianka Błonie
  • Michalski Mateusz

    Błonianka Błonie
  • Błonianka Błonie

    Kukułka Kacper

  • Błonianka Błonie

    Zdzieszyński Daniel

  • Mazovia II Mińsk Mazowiecki

    Niemyjski Adam

    Błonianka Błonie
  • Wigry II Suwałki

    Randak Mikołaj

    Błonianka Błonie
  • Żyrardowianka Żyrardów

    Jabłoński Paweł

    Błonianka Błonie
  • Żyrardowianka Żyrardów

    Papliński Jakub

    Błonianka Błonie
  • Foto-Higiena Gać

    Kazimierowicz Grzegorz

    Błysk Kuźniczysko
  • Piast Żmigród

    Korytkowski Jakub

    Błysk Kuźniczysko
  • KS Kutno

    Kowalczyk Maciej

    Boruta Zgierz
  • Borodai Oleh

    Broń Radom
  • Ramirez Carlos

    Broń Radom
  • Świt Staroźreby

    Małecki Mateusz

    Podlasie Biała Podlaska
  • Broń Radom

    Mora gonzalez Denzell

  • KSZO Ostrowiec Świętokrzyski

    Smykowski Dominik

    Broń Radom
  • Legia II Warszawa

    Derlatka Hubert

    Broń Radom
  • ŁKS Łagów

    Kolasa Maciej

    Broń Radom
  • Górnik II Zabrze

    Maciej Ambrosiewicz

    Bruk-Bet Termalica Nieciecza
  • Bałtyk Koszalin

    Masny Kacper

    Carina Gubin
  • Carina Gubin

    Jasiński Jakub

  • Carina Gubin

    Niewiadomski Paweł

  • Carina Gubin

    Hałambiec Mateusz

  • Ryś Jakub

    Carina Gubin
  • Kamon Yuya

    Carina Gubin
  • Carina Gubin

    Butowicz Ireneusz

  • Carina Gubin

    Szkudlarek Jakub

  • Carina Gubin

    Tomaszewski Fabian

  • Carina Gubin

    Kubasiewicz Karol

  • Carina Gubin

    Jeżak Łukasz

  • Chrobry II Głogów

    Siudak Przemysław

    Carina Gubin
  • Świt Szczecin

    Szymon Czajor

    Carina Gubin
  • Warta Gorzów Wielkopolski

    Seweryn Tymoteusz

    Carina Gubin
  • Janiszek Bartosz

    Chełmianka Chełm
  • Jeż Michał

    Chełmianka Chełm
  • Mazurek Daniel

    Chełmianka Chełm
  • Duda Kamil

    Chełmianka Chełm
  • Chełmianka Chełm

    Grądz Michał

  • Pogoń II Szczecin

    Stachnik Jakub

    Chemik Police
  • MKS Kluczbork

    Jaszczyk Marcel

    Chrobry II Głogów
  • Jodłowski Kacper

    Cracovia II
  • ŁKS Łagów

    Urban Damian

    Cracovia II
  • Sokół Aleksandrów Łódzki

    Kmita Jakub

    Cracovia II
  • Unia Janikowo

    Marszał Eryk

    Cuiavia Inowrocław
  • Czarni Połaniec

    Saracen Bartłomiej

  • Czarni Połaniec

    Mazurek Michał

  • GKS Wikielec

    Wieczerzak Marcin

    Czarni Połaniec
  • Głogovia Głogów Małopolski

    Załucki Mateusz

    Czarni Połaniec
  • Siarka Tarnobrzeg

    Orzechowski Dawid

    Czarni Połaniec
  • GKS Przodkowo

    Malanowski Rafał

    Czarni Pruszcz Gdański
  • Czarni Połaniec

    Krępa Filip

    Dromader Chrząstów
  • LKS Goczałkowice-Zdrój

    Szendzielorz Jakub

    Drzewiarz Jasienica
  • Elana Toruń

    Kuchnicki Dawid

  • Elana Toruń

    Witucki Łukasz

  • Lechia Tomaszów Mazowiecki

    Pawełek Bartosz

    Energia Kozienice
  • Danielak Piotr

    Foto-Higiena Gać
  • Łaski Kacper

    Foto-Higiena Gać
  • Foto-Higiena Gać

    Szczypkowski Filip

  • Foto-Higiena Gać

    Czabanowski Michał

  • Foto-Higiena Gać

    Kuboń Dominik

  • GKS Mirków/Długołęka

    Szemis Marcin

    Foto-Higiena Gać
  • Moto Jelcz Oława

    Waliś Krzysztof

    Foto-Higiena Gać
  • Górnik II Zabrze

    Bartusik Mateusz

    Garbarnia Kraków
  • Wisłoka Dębica

    Nowak Mateusz

    Garbarnia Kraków
  • Legia II Warszawa

    Niski Nikodem

    GKS Bełchatów
  • Górnik II Zabrze

    Szkudlarek Dawid

    GKS Jastrzębie
  • Piast Żmigród

    Stanclik Daniel

    GKS Jastrzębie
  • Pniówek Pawłowice Śląskie

    Łaski Wojciech

    GKS Jastrzębie
  • GKS Wikielec

    Sobociński Remigiusz

    GKS Ossa Biskupiec
  • GKS Przodkowo

    Jaroń Mateusz

  • Glodaniuk Vitalii

    GKS Przodkowo
  • Iwanowski Krzysztof

    GKS Przodkowo
  • Lenzu Davide

    GKS Przodkowo
  • Ostrowski Piotr

    GKS Przodkowo
  • Skierka Łukasz

    GKS Przodkowo
  • GKS Przodkowo

    Rapińczuk Kacper

  • Jantar Ustka

    Stasiak Łukasz

    GKS Przodkowo
  • Świt Szczecin

    Żukowski Przemysław

  • Wkra Żuromin

    Ylias Cheffou

    GKS Przodkowo
  • GKS Bełchatów

    Kujawa Rafał

    GKS Wikielec
  • Rykaczewski Piotr

    GKS Wikielec
  • GKS Wikielec

    Lewicki Marek

  • Arai Kentaro

    GKS Wikielec
  • GKS Wikielec

    Carbajal tonini Sergio alejandro

  • MKP Pogoń Siedlce

    Visnakovs Eduards

    GKS Wikielec
  • Olimpia Elbląg

    Rutkowski Paweł

    GKS Wikielec
  • Ślęza Wrocław

    Wąsowski Jakub

    GKS Wikielec
  • Żbik Nasielsk

    Kopacz Jakub

    GKS Wikielec
  • Korona Rzeszów

    Dudzik Łukasz

    Głogovia Głogów Małopolski
  • Wólczanka Wólka Pełkińska

    Czop Filip

    Głogovia Głogów Małopolski
  • Bałtyk Koszalin

    Martyn oliver robert

    Górnik II Łęczna
  • Garbarnia Kraków

    Korbecki Bartłomiej

    Górnik II Zabrze
  • Koseła Jakub

    Górnik II Zabrze
  • Kulma Mateusz

    Górnik II Zabrze
  • Olszak Dawid

    Górnik II Zabrze
  • Ziółkowski Mateusz

    Górnik II Zabrze
  • Górnik II Zabrze

    Szymon Buszka

  • Górnik II Zabrze

    Aleksander Knabel

  • Górnik II Zabrze

    Mateusz Cybulski

  • Górnik II Zabrze

    Adam Arnarson

  • Górnik II Zabrze

    Bainović Filip

  • Górnik II Zabrze

    David Kopacz

  • Górnik II Zabrze

    Juan Bauza

  • Górnik II Zabrze

    Toshevski David

  • Odra Wodzisław Śląski

    Wodecki Marcin

    Górnik II Zabrze
  • Rekord Bielsko-Biała

    Ciućka Jan

    Górnik II Zabrze
  • Unia Skierniewice

    Makuch Damian

    Górnik Polkowice
  • GKS Przodkowo

    Górniak Jakub

    GOSRiT Luzino
  • ŁKS Łagów

    Michalski Przemysław

    Granat Skarżysko-Kamienna
  • Avia Świdnik

    Sprawka Sebastian

    Granit Bychawa
  • Bałtyk Gdynia

    Leleń Dawid

    Grom Nowy Staw
  • GKS Przodkowo

    Hołtyn Norbert

    Grom Nowy Staw
  • KP Starogard Gdański

    Powszuk Bernard

    Grom Nowy Staw
  • Stolem Gniewino

    Bać Cezary

    Grom Nowy Staw
  • Bałtyk Gdynia

    Lisiecki Damian

    Gryf Wejherowo
  • Stolem Gniewino

    Dampc Mateusz

    Gryf Wejherowo
  • KS Kutno

    Boczek Maksymilian

    Gwardia Koszalin
  • Gwarek Tarnowskie Góry

    Gryc Jakub

  • Pleban Marcel

    Gwarek Tarnowskie Góry
  • Gwarek Tarnowskie Góry

    Pisarek Marcin

  • Jedność 32 Przyszowice

    Wiszniowski Patryk

    Gwarek Tarnowskie Góry
  • Odra Wodzisław Śląski

    Mateusz Mielczarek

    Gwarek Tarnowskie Góry
  • Podhale Nowy Targ

    Tonia Maciej

    Gwarek Tarnowskie Góry
  • Orlęta Radzyń Podlaski

    Siudaj Bartłomiej

    Huragan Międzyrzec Podlaski
  • Miedź II Legnica

    Andrzejewski Kacper

    Hutnik Kraków
  • Świt Szczecin

    Głuszak Kacper

    Hutnik Szczecin
  • Kluczevia Stargard

    Kraśniewicz Miłosz

    Iskierka Szczecin
  • Świt Szczecin

    Bajkiewicz Adrian

    Iskierka Szczecin
  • Andrzejkiewicz Damian

    Jagiellonia II Białystok
  • Andrzejkiewicz Kamil

    Jagiellonia II Białystok
  • Bajko Dawid

    Jagiellonia II Białystok
  • Baran Szymon

    Jagiellonia II Białystok
  • Baranowski Mateusz

    Jagiellonia II Białystok
  • Bryks Wiktor

    Jagiellonia II Białystok
  • Burkowski Jakub

    Jagiellonia II Białystok
  • Celmer Mateusz

    Jagiellonia II Białystok
  • Chim Adrian

    Jagiellonia II Białystok
  • Chmielewski Kacper

    Jagiellonia II Białystok
  • Cichocki Mateusz

    Jagiellonia II Białystok
  • Danielczyk Mateusz

    Jagiellonia II Białystok
  • Dąbrowski Sebastian

    Jagiellonia II Białystok
  • Demiańczuk Jakub

    Jagiellonia II Białystok
  • Dyśko Dominik

    Jagiellonia II Białystok
  • Faberski Jan

    Jagiellonia II Białystok
  • Gryko Maciej

    Jagiellonia II Białystok
  • Jaroszuk Maciej

    Jagiellonia II Białystok
  • Karpiński Jakub

    Jagiellonia II Białystok
  • Kobus Dominik

    Jagiellonia II Białystok
  • Koc Dawid

    Jagiellonia II Białystok
  • Kowalski Mateusz

    Jagiellonia II Białystok
  • Kruszewski Jakub

    Jagiellonia II Białystok
  • Kryszczuk Oliwier

    Jagiellonia II Białystok
  • Kuć Maciej

    Jagiellonia II Białystok
  • Kul Mateusz

    Jagiellonia II Białystok
  • Latuszek Mateusz

    Jagiellonia II Białystok
  • Lipiński Oskar

    Jagiellonia II Białystok
  • Łukawski Kacper

    Jagiellonia II Białystok
  • Mantur Krystian

    Jagiellonia II Białystok
  • Marek Wiktor

    Jagiellonia II Białystok
  • Morawski Szymon

    Jagiellonia II Białystok
  • Parzonko Kamil

    Jagiellonia II Białystok
  • Piórkowski Kacper

    Jagiellonia II Białystok
  • Podczarski Adrian

    Jagiellonia II Białystok
  • Protaziuk Alex

    Jagiellonia II Białystok
  • Retko Kacper

    Jagiellonia II Białystok
  • Sękulski Gracjan

    Jagiellonia II Białystok
  • Siemieniuk Daniel

    Jagiellonia II Białystok
  • Stec Tristan

    Jagiellonia II Białystok
  • Struski Karol

    Jagiellonia II Białystok
  • Susak Petro

    Jagiellonia II Białystok
  • Ubermanowicz Stanisław

    Jagiellonia II Białystok
  • Warduliński Alan

    Jagiellonia II Białystok
  • Wasinski Gabriel

    Jagiellonia II Białystok
  • Wojdakowski Damian

    Jagiellonia II Białystok
  • Zabielski Dawid

    Jagiellonia II Białystok
  • Zięba Adam

    Jagiellonia II Białystok
  • Jagiellonia II Białystok

    Kostal Martin

  • Skowronek Miłosz

    Jagiellonia II Białystok
  • Chlebowski Igor

    Jarota Jarocin
  • Lamprecht Wojciech

    Jarota Jarocin
  • Radziejewski Eryk

    Jarota Jarocin
  • Skowroński Maurycy

    Jarota Jarocin
  • Wojtczak Wojciech

    Jarota Jarocin
  • Borysiak Bartosz

    Jarota Jarocin
  • Jakubowski Piotr

    Jarota Jarocin
  • Victoria Września

    Jankowski Mikołaj

    Jarota Jarocin
  • Warta Poznań

    Małek Filip

    Jarota Jarocin
  • GKS Wikielec

    Bartkowski Michał

    Jeziorak Iława
  • Górnik Złotoryja

    Mateusz Firlej

    Karkonosze Jelenia Góra
  • Karkonosze Jelenia Góra

    Sebastian Surmaj

  • Karkonosze Jelenia Góra

    Mateusz Zatylny

  • Karkonosze Jelenia Góra

    Młodziński Kamil

  • Karkonosze Jelenia Góra

    Giziński Oskar

  • Karkonosze Jelenia Góra

    Błaszkiewicz Wiktor

  • Galas Wojciech

    Karkonosze Jelenia Góra
  • Kurianowicz Kamil

    Karkonosze Jelenia Góra
  • Taran Serhii

    Karkonosze Jelenia Góra
  • Toure Ibrahima

    Karkonosze Jelenia Góra
  • Karkonosze Jelenia Góra

    Karmelita Michał

  • Miedź II Legnica

    Maciejewski Patryk

    Karkonosze Jelenia Góra
  • Wisła Sandomierz

    Kopczak Kacper

    Karkonosze Jelenia Góra
  • Wisłoka Dębica

    Matofij Kamil

    Karpaty Krosno
  • KS Kutno

    Sobczak Igor

    KAS Konstantynów Łódzki
  • KSZO Ostrowiec Świętokrzyski

    Głaz Jakub

    KKS Kalisz
  • Biali Sądów

    Kmieć Marcel

    Kluczevia Stargard
  • Błękitni Stargard

    Purczyński Tomasz

    Kluczevia Stargard
  • Kluczevia Stargard

    Wróbel Dawid

  • Kluczevia Stargard

    Nowicki Mariusz

  • Kluczevia Stargard

    Mateusz Stolarczyk

  • Odra Chojna

    Korczyński Konrad

    Kluczevia Stargard
  • Sokół Ostróda

    Sobolewski Maksymilian

    Kluczevia Stargard
  • Warta Międzychód

    Magdziński Kacper

    Kluczevia Stargard
  • Karkonosze Jelenia Góra

    Wolak Kacper

    Korona II Kielce
  • Lechia Tomaszów Mazowiecki

    Amroziński Artur

    Korona II Kielce
  • Sokół Sieniawa

    Kunicki Eryk

    Korona Piaski
  • Kalisz Dawid

    Korona Rzeszów
  • Korona Rzeszów

    Padiasek Mateusz

  • Korona Rzeszów

    Pieniążek Kacper

  • Korona Rzeszów

    Skiba Jaromir

  • Korona Rzeszów

    Bober Rafał

  • Siarka Tarnobrzeg

    Wiktor Bartłomiej

    Korona Rzeszów
  • Sokół Sokołów Małopolski

    Gnatek Piotr

    Korona Rzeszów
  • Stal II Mielec

    Galara Eryk

    Korona Rzeszów
  • Stal Stalowa Wola

    Persak Jakub

    Korona Rzeszów
  • Watra Białka Tatrzańska

    Sławecki Mateusz

    Korona Rzeszów
  • Wólczanka Wólka Pełkińska

    Kowal Konrad

    Korona Rzeszów
  • Bałtyk Koszalin

    Łysiak Paweł

    Kotwica Kołobrzeg
  • GKS Bełchatów

    Graczyk Michał

    Kotwica Kołobrzeg
  • Kotwica Kołobrzeg

    Janusz Gancarczyk

  • Kotwica Kołobrzeg

    Gancarczyk Krzysztof

  • Kotwica Kołobrzeg

    Maciejowski Mateusz

  • Kotwica Kołobrzeg

    Barzyk Oliver

  • Maćkowski Rafał

    Kotwica Kołobrzeg
  • Pogoń II Szczecin

    Grzelka Fabian

    Kotwica Kołobrzeg
  • Warta Gorzów Wielkopolski

    Lech Kamil

    Kotwica Kołobrzeg
  • Szweminski Mateusz

    KP Starogard Gdański
  • Sławiński Daniel

    KP Starogard Gdański
  • KP Starogard Gdański

    Konrad Rudnicki

  • KP Starogard Gdański

    Damian Romanowski

  • KP Starogard Gdański

    Dominik Majkowski

  • KP Starogard Gdański

    Frygier Oskar

  • Alit Ożarów

    Szymański Dawid

    KSZO Ostrowiec Świętokrzyski
  • KSZO Ostrowiec Świętokrzyski

    Zalewski Dawid

  • Galajs Armans

    KSZO Ostrowiec Świętokrzyski
  • Garbacz Jakub

    KSZO Ostrowiec Świętokrzyski
  • Kosik Maciej

    KSZO Ostrowiec Świętokrzyski
  • Stachurski Maciej

    KSZO Ostrowiec Świętokrzyski
  • Zdyb Paweł

    KSZO Ostrowiec Świętokrzyski
  • KS Wiązownica

    Arleison Martinez

    KSZO Ostrowiec Świętokrzyski
  • Polonia Bytom

    Czernysz Jarosław

    KSZO Ostrowiec Świętokrzyski
  • Puszcza Niepołomice

    Domagała Patryk

    KSZO Ostrowiec Świętokrzyski
  • UKS SMS Łódź

    Burek Jakub

    KSZO Ostrowiec Świętokrzyski
  • Ursus Warszawa

    Bednarek Antoni

    KS CK Troszyn
  • Błonianka Błonie

    Mikulski Mateusz

    KS II Teresin
  • KS Kutno

    Torrado Brian nicolas

  • ŁKS II Łódź

    Górecki Tomasz

    KS Kutno
  • Widzew II Łódź

    Telestak Dawid

    KS Kutno
  • Zagłębie II Lubin

    Żyła Bartosz

    KS Kutno
  • Znicz Pruszków

    Staniszewski Jakub

    KS Kutno
  • Wisłoka Dębica

    Ładyga Kamil

    KS Legion Pilzno
  • Lechia Zielona Góra

    Frankowski Kajetan

    Lechia II Zielona Góra
  • Lechia Zielona Góra

    Mania Jakub

    Lechia II Zielona Góra
  • Warta Gorzów Wielkopolski

    Nowak Adam

    Lechia Tomaszów Mazowiecki
  • Żbik Nasielsk

    Sulima Piotr

    Lechia Tomaszów Mazowiecki
  • Elana Toruń

    Dybizbański Seweryn

    Lechia Zielona Góra
  • Adamiak Maciej

    Lechia Zielona Góra
  • Lechia Zielona Góra

    Stachurski Damian

  • Soszyński Łukasz

    Lechia Zielona Góra
  • Lechia Zielona Góra

    Żukowski Sebastian

  • Lechia Zielona Góra

    Ekwueme Martins

  • Miedź II Legnica

    De oliveira veneranda Vinicius

    Lechia Zielona Góra
  • Elana Toruń

    Trojanowski Jakub

    Legia II Warszawa
  • Sytnykov Mykyta

    Legia II Warszawa
  • Legia II Warszawa

    Michał Gołuński

  • Legia II Warszawa

    Mateusz Szyszkowski

  • Legia II Warszawa

    Michał Mydlarz

  • Legia II Warszawa

    Dawid Wach

  • Podbeskidzie II Bielsko-Biała

    Laskowski Filip

    Legia II Warszawa
  • Pogoń Grodzisk Mazowiecki

    Czajkowski Jakub

    Legia II Warszawa
  • Legionovia Legionowo

    Żołek Filip

  • Legionovia Legionowo

    Wasilczenko Adam

  • Legionovia Legionowo

    Wasilczenko Aleks

  • Pociecha Sebastian

    Legionovia Legionowo
  • MKP Pogoń Siedlce

    Rymek Bartosz

    Legionovia Legionowo
  • Stal Stalowa Wola

    Żelisko Krystian

    Lewart Lubartów
  • Arka Gdynia

    Danch Adam

    LKS Goczałkowice-Zdrój
  • Górnik II Zabrze

    Kiklaisz Krzysztof

    LKS Goczałkowice-Zdrój
  • LKS Goczałkowice-Zdrój

    Ogrocki Dawid

  • LKS Goczałkowice-Zdrój

    Bęben Marcin

  • Podbeskidzie II Bielsko-Biała

    Ferreri Alessandro

    LKS Goczałkowice-Zdrój
  • ŁKS II Łódź

    Suchecki Mateusz

  • Wisłoka Dębica

    Radwanek Błażej

    ŁKS II Łódź
  • Chojniczanka Chojnice

    Orlik Kamil

    ŁKS Łagów
  • GKS II Bełchatów

    Adrian Bielka

    ŁKS Łagów
  • KSZO Ostrowiec Świętokrzyski

    Lipiec Paweł

    ŁKS Łagów
  • Melinyshyn Serhiy

    ŁKS Łagów
  • Spychka Ivan

    ŁKS Łagów
  • Zachara Mateusz

    ŁKS Łagów
  • ŁKS Łagów

    Urbański Maciej

  • ŁKS Łagów

    Marczewski Daniel

  • Chełmecki Kacper

    ŁKS Łagów
  • Hajduk Szymon

    ŁKS Łagów
  • Lopes de matos Laurent, sebastien

    ŁKS Łagów
  • ŁKS Łagów

    Leirosa junior Amarildo

  • Lubrzanka Kajetanów

    Wiktor Danielski

    ŁKS Łagów
  • Podhale Nowy Targ

    Mianowany Mateusz

    ŁKS Łagów
  • Podlasie Biała Podlaska

    Nowak Michał

    ŁKS Łagów
  • Raków II Częstochowa

    Szymocha Krystian

    ŁKS Łagów
  • Stal Mielec

    Seweryn Łukasz

    ŁKS Łagów
  • Stal Stalowa Wola

    Cukrowski Jakub

    ŁKS Łagów
  • Znicz Pruszków

    Słabosz Dawid

    ŁKS Łagów
  • Tomasovia Tomaszów Lubelski

    Chodziutko Piotr

    Lublinianka Lublin
  • Podlasie Biała Podlaska

    Zabielski Paweł

    Lutnia Piszczac
  • Kotwica Kołobrzeg

    Staroń Łukasz

    Łużyce Lubań
  • Stal Brzeg

    Koval Pavlo

    Małapanew Ozimek
  • Waszczyn Mateusz

    Mamry Giżycko
  • Mamry Giżycko

    Dymiński Paweł

  • Mamry Giżycko

    Adamiec Paweł

  • Bańkowski Tomasz

    Mamry Giżycko
  • Edosomwan Owen

    Mamry Giżycko
  • Co Fabio ramiro

    Mamry Giżycko
  • N'cho Boniface kevin

    Mamry Giżycko
  • Sokół Kleczew

    Ratajczyk Adrian

    Mamry Giżycko
  • Ursus Warszawa

    Kabala Jakub

    Marcovia Marki
  • Błonianka Błonie

    Bienias Mateusz

    Mazovia Mińsk Mazowiecki
  • Błękitni Stargard

    Ziniewicz Maciej

    Mazur Karczew
  • KP Starogard Gdański

    Szymanek Marcin

    Meteor Pinczyn
  • Lipiec Wiktor

    Miedź II Legnica
  • Tangiri Frankline yusinyu

    Miedź II Legnica
  • Agbor Emmanuel agbor

    Miedź II Legnica
  • Bernatek Bastian

    Miedź II Legnica
  • Dublinowski Hubert

    Miedź II Legnica
  • Gammelby Jens martin

    Miedź II Legnica
  • Jabłonka Bartosz

    Miedź II Legnica
  • Kaczemba Jakub

    Miedź II Legnica
  • Kowalski Kamil

    Miedź II Legnica
  • Orzechowski Marcin

    Miedź II Legnica
  • Siedlecki Emil

    Miedź II Legnica
  • Miedź II Legnica

    Maciej Koziara

  • Miedź II Legnica

    Jakub Bartłomiejczak

  • Miedź II Legnica

    Valerjis Sabala

  • Miedź II Legnica

    Josiah Chukwudi

  • Miedź II Legnica

    Jan Ostrowski

  • Miedź II Legnica

    Burgering Byron

  • Odra Ścinawa

    Krystian Andrzejewski

    Miedź II Legnica
  • Błonianka Błonie

    Ochocki Łukasz

    Milan II Milanówek
  • KS Kutno

    Rokosz Kamil

    MKP Pogoń II Siedlce
  • Polonia Warszawa

    Oliveira da silva filho Marcio manoel

    MKP Pogoń II Siedlce
  • Elana Toruń

    Włodyka Kamil

    MKP Pogoń Siedlce
  • Elana Toruń

    Mucha Wojciech

    MKS Kluczbork
  • Krzyśków Radosław

    MKS Kluczbork
  • MKS Kluczbork

    Skibiński Mateusz

  • MKS Kluczbork

    Huć Adam

  • Gajda Tomasz

    MKS Kluczbork
  • Jóźwicki Kacper

    MKS Kluczbork
  • MKS Kluczbork

    Glinka Beniamin

  • MKS Kluczbork

    Miłosz Reisch

  • MKS Kluczbork

    Maciej Węglarz

  • MKS Kluczbork

    Grzegorz Gadecki

  • MKS Kluczbork

    Misiak Jakub

  • MKS Kluczbork

    Szalek Mateusz

  • MKS Kluczbork

    Maksym Franchuk

  • MKS Myszków

    Jaworski Alan

    MKS Kluczbork
  • Podbeskidzie II Bielsko-Biała

    Wieczorek Krystian

    MKS Kluczbork
  • Skra Częstochowa

    Błędowski Daniel

    MKS Kluczbork
  • Warta Gorzów Wielkopolski

    Nahrebecki Wiktor

    MKS Kluczbork
  • Legionovia Legionowo

    Konopski Gracjan

    MKS Piaseczno
  • Unia Skierniewice

    Skrzypek Kacper

    MKS Piaseczno
  • GKS Wikielec

    Masiak Szymon

    Mławianka Mława
  • Chełmianka Chełm

    Zbiciak Bartosz

    Motor II Lublin
  • Elana Toruń

    Świeciński Jakub

    Motor II Lublin
  • Znicz Biała Piska

    Stachowiak Jakub

    Mrągowia Mrągowo
  • Elana Toruń

    Szczyrba Miłosz

    MRKS Czechowice-Dziedzice
  • LKS Goczałkowice-Zdrój

    Jonda Marek

    MRKS Czechowice-Dziedzice
  • Odra Wodzisław Śląski

    Riabowski Patryk

    MRKS Czechowice-Dziedzice
  • Błonianka Błonie

    Czapa Sebastian

    Mszczonowianka Mszczonów
  • Stolem Gniewino

    Gross Adam

    Myśliwiec Tuchomie
  • Błonianka Błonie

    Sieński Tomasz

    Naprzód Stare Babice
  • ŁKS Łagów

    Marcinkowski Kacper

    Neptun Końskie
  • MKS Kluczbork

    Witek Szymon

    Odra II Opole
  • Elana Toruń

    Niemiec Maksym

    Odra Wodzisław Śląski
  • GKS Jastrzębie

    Fojcik Adam

    Odra Wodzisław Śląski
  • GKS Tychy

    Sip Artur

    Odra Wodzisław Śląski
  • KKS II Kalisz

    Radzewicz Marcin

    Odra Wodzisław Śląski
  • Fogiel Gracjan

    Odra Wodzisław Śląski
  • Kawka Igor

    Odra Wodzisław Śląski
  • Krzyżok Bartosz

    Odra Wodzisław Śląski
  • Pawełkiewicz Mateusz

    Odra Wodzisław Śląski
  • Rycka Michał

    Odra Wodzisław Śląski
  • Widenka Tomasz

    Odra Wodzisław Śląski
  • Wojtczak Kacper

    Odra Wodzisław Śląski
  • Odra Wodzisław Śląski

    Bartłomiej Lenert

  • Kruppa Radosław

    Odra Wodzisław Śląski
  • Kuszka Kamil

    Odra Wodzisław Śląski
  • Żelazowski Kacper

    Odra Wodzisław Śląski
  • Odra Wodzisław Śląski

    Arkadiusz Lalko

  • Odra Wodzisław Śląski

    Białas Jakub

  • Odra Wodzisław Śląski

    Chatys Kamil

  • Odra Wodzisław Śląski

    Tomasik Tomasz

  • Olimpia Grudziądz

    Flak Mateusz

    Odra Wodzisław Śląski
  • Unia Kosztowy

    Witek Dawid

    Odra Wodzisław Śląski
  • Wieczysta Kraków

    Piejak Wiktor

    Odra Wodzisław Śląski
  • Błękitni Stargard

    Klimek Błażej

    Olimpia Grudziądz
  • Elana Toruń

    Jarzec Kacper

    Olimpia Grudziądz
  • Polonia Środa Wielkopolska

    Hubert Antkowiak

  • Olimpia Grudziądz

    Wiśniewski Łukasz

  • Warta Poznań

    Prange Patryk

    Olimpia Grudziądz
  • Stal Stalowa Wola

    Jakimiuk Jakub

    Olimpia Zambrów
  • Kotwica Kołobrzeg

    Szymański Mateusz

    Olimp Gościno
  • Kotwica Kołobrzeg

    Aleksiuk Kacper

    Olimp Gościno
  • Ozimek Mateusz

    Orlęta Radzyń Podlaski
  • Kaczynski Sebastian

    Orlęta Radzyń Podlaski
  • Kobiałka Michał

    Orlęta Radzyń Podlaski
  • Koncewicz-żyłka Paweł

    Orlęta Radzyń Podlaski
  • Kuszaj Eryk

    Orlęta Radzyń Podlaski
  • Migal Karol

    Orlęta Radzyń Podlaski
  • Rycaj Dominik

    Orlęta Radzyń Podlaski
  • Orlęta II Radzyń Podlaski

    Maj Arkadiusz

    Polonia Bytom
  • Orlęta Radzyń Podlaski

    Kołtunowicz Damian

  • Orlęta Radzyń Podlaski

    Rosiak Dawid

  • Orlęta Radzyń Podlaski

    Tarnowski Mateusz

  • Orlęta Radzyń Podlaski

    Cartella Dennis

  • Wisła Kraków

    Zdybowicz Przemysław

    Orlęta Radzyń Podlaski
  • Legionovia Legionowo

    Szerszeń Sebastian

    Orzeł II Baniocha
  • Polonia Warszawa

    Balawejder Jan

    Orzeł II Baniocha
  • Pelikan Łowicz

    Tkacz Piotr

    Orzeł Nieborów
  • Piast Żmigród

    Niewieściuk Piotr

    Orzeł Prusice
  • Kluczevia Stargard

    Wojciechowski Bartosz

    Orzeł Wałcz
  • Pilica Białobrzegi

    Imiołek Jan

    Oskar Przysucha
  • Elana Toruń

    Pawlicki Jakub

    Pelikan Łowicz
  • GKS Bełchatów

    Sołtysiński Szymon

    Pelikan Łowicz
  • Gwarek Tarnowskie Góry

    Czajkowski Kacper

    Pelikan Łowicz
  • Pelikan Łowicz

    Sluga Marcel

  • Siarka Tarnobrzeg

    Tabor Jakub

    Pelikan Łowicz
  • Wisła Sandomierz

    Dwórzyński Przemysław

    Pelikan Łowicz
  • Znicz Pruszków

    Falkowski Kacper

    Pelikan Łowicz
  • Znicz Pruszków

    Olpiński Adrian

    Pelikan Łowicz
  • Znicz Pruszków

    Stawikowski Artur

    Pelikan Łowicz
  • Sokół Sieniawa

    Kos Wojciech

    Piast Tuczempy
  • Kotwica Kołobrzeg

    Koźlik Michał

    Piast Żmigród
  • Mosiek Marek

    Piast Żmigród
  • Gajda Mateusz

    Piast Żmigród
  • Mosur Wiktor

    Piast Żmigród
  • Piast Żmigród

    Łuczak Daniel

  • Piast Żmigród

    Igor Łuszczewski

  • Piast Żmigród

    Sosna Kamil

  • Prochowiczanka Prochowice

    Wojciechowski Tomasz

    Piast Żmigród
  • Ruch Chorzów

    Dyr Tomasz

    Piast Żmigród
  • Sokół Kleczew

    Lisowski Maksymilian

    Piast Żmigród
  • Warta Poznań

    Soiński Szymon

    Piast Żmigród
  • Pilica Białobrzegi

    Dobkowski Michał

  • Radomiak II Radom

    Pankowski Kacper

    Pilica Białobrzegi
  • Skra Częstochowa

    Muniak Stanisław

    Pilica Białobrzegi
  • GKS Jastrzębie

    Kasperowicz Jakub

    Pniówek Pawłowice Śląskie
  • KS Decor Bełk

    Peda Marcel

    Pniówek Pawłowice Śląskie
  • Odra Wodzisław Śląski

    Bartosz Musiolik

    Pniówek Pawłowice Śląskie
  • Pniówek Pawłowice Śląskie

    Kuś Szymon

  • Pniówek Pawłowice Śląskie

    Siciński Bartłomiej

  • Pniówek Pawłowice Śląskie

    Szczęch Dominik

  • Chojniczanka Chojnice

    Rakowski Adrian

    Podhale Nowy Targ
  • GKS II Bełchatów

    Szymorek Mateusz

    Podhale Nowy Targ
  • GKS II Bełchatów

    Flaszka Dawid

    Podhale Nowy Targ
  • KSZO Ostrowiec Świętokrzyski

    Gałecki Michał

    Podhale Nowy Targ
  • Styrczula Mikołaj

    Podhale Nowy Targ
  • Kasia Arkadiusz

    Podhale Nowy Targ
  • Podhale Nowy Targ

    Surmiak Rafał

  • Podhale Nowy Targ

    Bielak Lukas

  • Ruch Chorzów

    Styrczula Maciej

    Podhale Nowy Targ
  • Wierchy Rabka-Zdrój

    Zgierski Paskal

    Podhale Nowy Targ
  • Wigry II Suwałki

    Pierzchała Piotr

    Podhale Nowy Targ
  • Huragan Międzyrzec Podlaski

    Chmielewski Mariusz

    Podlasie Biała Podlaska
  • Podlasie Biała Podlaska

    Tuttas Tomasz

  • Bagirov Nazim

    Podlasie Biała Podlaska
  • Szatała Paweł

    Podlasie Biała Podlaska
  • Termalica Bruk-Bet II Nieciecza

    Bartoszek Krystian

    Podlasie Biała Podlaska
  • Wisła II Puławy

    Piotrowski Borys

    Podlasie Biała Podlaska
  • Siarka Tarnobrzeg

    Wdowiak Patryk

    Pogoń 1945 Staszów
  • Wisła Sandomierz

    Borusiński Jakub

    Pogoń 1945 Staszów
  • Pogoń II Szczecin

    Damian Pawłowski

    Pogoń Grodzisk Mazowiecki
  • Legia Warszawa

    Kostorz Kacper

    Pogoń II Szczecin
  • MKP Pogoń II Siedlce

    Kwiecień Michał

    Pogoń II Szczecin
  • MKP Pogoń Siedlce

    Klebaniuk Bartosz

    Pogoń II Szczecin
  • Doustali Mohammad

    Pogoń II Szczecin
  • Czapliński Norbert

    Pogoń II Szczecin
  • Holewiński Axel

    Pogoń II Szczecin
  • Rostami Yadegar

    Pogoń II Szczecin
  • Pogoń II Szczecin

    Tomasz Hołota

  • Pogoń II Szczecin

    Daniel Kusztan

  • Pogoń II Szczecin

    Damian Ładny

  • Pogoń II Szczecin

    Jan Sieracki

  • Pogoń II Szczecin

    Leśniak Kryspin

  • Pogoń II Szczecin

    Sebastian Walukiewicz

  • Pogoń II Szczecin

    Jędraszak Emil

  • Pogoń II Szczecin

    Kozłowski Kacper

  • Pogoń II Szczecin

    Spas Delev

  • Pogoń II Szczecin

    Mate Tsintsadze

  • Pogoń II Szczecin

    Morten Rasmussen

  • Pogoń II Szczecin

    Soufian Benyamina

  • Pogoń II Szczecin

    Iker Guarrotxena vallejo

  • Pogoń II Szczecin

    Jin Izumisawa

  • Pogoń II Szczecin

    Michail Manias

  • Wigry II Suwałki

    Zaborski Kacper

    Pogoń II Szczecin
  • GKS Przodkowo

    Kajca Marcin

    Pogoń Lębork
  • Zawisza Bydgoszcz

    Prejs Tomasz

    Pogoń Mogilno
  • KKS II Kalisz

    Łukasz Benedykciński

    Pogoń Nowe Skalmierzyce
  • Pogoń Nowe Skalmierzyce

    Borwik Łukasz

  • Sokół Aleksandrów Łódzki

    Mirowski Szymon

    Pogoń Zduńska Wola
  • Piast Żmigród

    Trojanowski Jakub

    Polonia Bytom
  • Polonia Bytom

    Belica Jakub

  • Polonia Bytom

    Krotofil Marek

  • Polonia Bytom

    Kamiński Krzysztof

  • Polonia Bytom

    Wróbel Jakub

  • Ruch Chorzów

    Siwek Jakub

    Polonia Bytom
  • Sandecja Nowy Sącz

    Wolny Dawid

    Polonia Bytom
  • Stal Brzeg

    Maj Michał

    Polonia Bytom
  • Warta Gorzów Wielkopolski

    Tkachuk Orest

    Polonia Bytom
  • MKS Kluczbork

    Leśniak Norbert

    Polonia Nysa
  • Warta Gorzów Wielkopolski

    Szulc Kamil

    Polonia Piotrków Trybunalski
  • Miedź II Legnica

    Kaczmarek Filip

    Polonia Środa Wielkopolska
  • Odra Ścinawa

    Robert Rubach

    Polonia Środa Wielkopolska
  • Polonia Środa Wielkopolska

    Perliński Mateusz

    Polonia Środa Wielkopolska
  • Łasocha Filip

    Polonia Środa Wielkopolska
  • Kaźmierczak Hubert

    Polonia Środa Wielkopolska
  • Krawiec Mateusz

    Polonia Środa Wielkopolska
  • Matoszko Oliwer

    Polonia Środa Wielkopolska
  • Michalak Krystian

    Polonia Środa Wielkopolska
  • Polonia Środa Wielkopolska

    Patryk Ostrowski

  • Ślęza Wrocław

    Kotyla Piotr

    Polonia Trzebnica
  • Pogoń II Szczecin

    Krzysztofek Dariusz

    Polonia Warszawa
  • Radunia Stężyca

    Fadecki Wojciech

    Polonia Warszawa
  • Raków II Częstochowa

    Szymon Lewicki

    Polonia Warszawa
  • Skra Częstochowa

    Arak Filip

    Polonia Warszawa
  • Chełmianka Chełm

    Gustaw Michał

    POM/Iskra Piotrowice
  • MKS Kluczbork

    Szaniec Jakub

    Prosna Wieruszów
  • Cracovia II

    Płonka Karol

    Puszcza Niepołomice
  • GKS Przodkowo

    Nowicki Szymon

    Radunia Stężyca
  • Odra Wodzisław Śląski

    Dzierbicki Radoslaw

    Rekord Bielsko-Biała
  • Feruga Daniel

    Rekord Bielsko-Biała
  • Walaszek Tomasz

    Rekord Bielsko-Biała
  • Rekord Bielsko-Biała

    Michał Batelt

  • Polonia Środa Wielkopolska

    Brychlik Przemysław

    ROW 1964 Rybnik
  • Odra Wodzisław Śląski

    Chiliński Kamil

    Ruch Chorzów
  • Ślęza Wrocław

    Stępień Piotr

    Ruch Chorzów
  • Wólczanka Wólka Pełkińska

    Skupień Jakub

    San Gorzyce
  • Drukarz Warszawa

    Miszczuk Piotr

    Siarka Tarnobrzeg
  • Gwarek Ornontowice

    Kwaśniewski Piotr

    Siarka Tarnobrzeg
  • Furman Krystian

    Siarka Tarnobrzeg
  • Wierucki Daniel

    Siarka Tarnobrzeg
  • Zbyradowski Kacper

    Siarka Tarnobrzeg
  • Siarka Tarnobrzeg

    Gessner Jakub

  • Siarka Tarnobrzeg

    Dapollonio Luigi

  • Wigry II Suwałki

    Adamek Kamil

    Siarka Tarnobrzeg
  • Znicz Pruszków

    Kaliniec Szymon

    Siarka Tarnobrzeg
  • Foto-Higiena Gać

    Drewniak Miłosz

    Skalnik Gracze
  • Zagłębie II Lubin

    Posmyk Milan

    Skra Częstochowa
  • Legia II Warszawa

    Matsenko Yehor

    Śląsk II Wrocław
  • Odra Wodzisław Śląski

    Wiśniewski Michał

    Śląsk Świętochłowice
  • Puszcza Niepołomice

    Gil Jakub

    Ślęza Wrocław
  • Śląsk II Wrocław

    Budzyński Paweł

    Ślęza Wrocław
  • Czapran Igor

    Ślęza Wrocław
  • Murat Jakub

    Ślęza Wrocław
  • Trepczyński Maksymilian

    Ślęza Wrocław
  • Vieira passoni Joao paulo

    Ślęza Wrocław
  • Znicz Biała Piska

    Denert Marcin

    Śniardwy Orzysz
  • GKS Bełchatów

    Golański Artur

    Sokół Aleksandrów Łódzki
  • KKS II Kalisz

    Maćczak Bartłomiej

    Sokół Aleksandrów Łódzki
  • ŁKS Łagów

    Mamełka Jakub

    Sokół Aleksandrów Łódzki
  • Pogoń Grodzisk Mazowiecki

    Kobiera Sebastian

    Sokół Aleksandrów Łódzki
  • Unia Skierniewice

    Wojciechowski Krzysztof

    Sokół Aleksandrów Łódzki
  • Bałtyk Koszalin

    Poloczek Miłosz

    Sokół Karlino
  • Niedźwiedziński Kamil

    Sokół Kleczew
  • Kozłowski Adam

    Sokół Kleczew
  • Sokół Kleczew

    Jakub Dębowski

  • Sokół Kleczew

    Dominik Drzewiecki

  • Sokół Kleczew

    Dawid Kołodziejczak

  • Sokół Kleczew

    Filip Brzostowski

  • Sokół Kleczew

    Jakub Banach

  • Sokół Kleczew

    Szymon Szczęsny

  • Sokół Kleczew

    Jakub Strzykowski

  • Sokół Kleczew

    Sebastian Bagrowski

  • Sokół Kleczew

    Paweł Położyński

  • GKS Wikielec

    Święty Łukasz

    Sokół Ostróda
  • Stal Brzeg

    Rogala Sebastian

    Sokół Ostróda
  • Tomasovia Tomaszów Lubelski

    Turek Karol

    Sokół Ostróda
  • Unia Janikowo

    Zagórski Damian

    Sokół Ostróda
  • Błonianka Błonie

    Lemański Daniel

    Sokół Serock
  • Polonia Warszawa

    Roguski Kacper

    Sokół Serock
  • Ursus Warszawa

    Mielcarz Jakub

    Sokół Serock
  • Elana Toruń

    Pisarek Dominik

    Sokół Sieniawa
  • Resovia

    Usarz Sebastian

    Sokół Sieniawa
  • Resovia

    Geniec Mateusz

    Sokół Sieniawa
  • Sokół Sieniawa

    Cetnarski Maximilian

  • Sokół Sieniawa

    Rączka Kacper

  • Wiślanie Jaśkowice

    Wolak Daniel

    Sokół Sieniawa
  • Znicz Biała Piska

    Ołów Patryk

    Sparta 1951 Szepietowo
  • Znicz Biała Piska

    Kaminski Stanislau

    Sparta Augustów
  • Bałtyk Koszalin

    Pietrykowski Marcel

    Sparta Sycewice
  • Kluczevia Stargard

    Wolski Przemysław

    Sparta Węgorzyno
  • Kluczevia Stargard

    Szczygielski Patryk

    Sparta Węgorzyno
  • Gwarek Tarnowskie Góry

    Pisarek Wojciech

    Spójnia Landek
  • Stolem Gniewino

    Paluch Aleksander

    Spójnia Sadlinki
  • Polonia Bytom

    Celuch Damian

    Stal Brzeg
  • Skra Częstochowa

    Bronisławski Dominik

    Stal Brzeg
  • Jaskuła Miłosz

    Stal Brzeg
  • Nowakowski Patryk

    Stal Brzeg
  • Stal Brzeg

    Jakub Smok

  • Stal Brzeg

    Florczak Norbert

  • Stal Brzeg

    Wroński Dawid

    Stal Brzeg
  • Sokół Aleksandrów Łódzki

    Pałgan Tomasz

    Stal Głowno
  • KSZO Ostrowiec Świętokrzyski

    Majda Oskar

    Stal Łańcut
  • Alit Ożarów

    Konefał Łukasz

    Stal Stalowa Wola
  • ŁKS Łagów

    Stelmach Przemysław

    Stal Stalowa Wola
  • Puszcza Niepołomice

    Hladik Ivan

    Stal Stalowa Wola
  • Ruch Chorzów

    Biskup Michał

    Stal Stalowa Wola
  • Śląsk II Wrocław

    Marchewka Bartosz

    Stal Stalowa Wola
  • Davidik Aurel

    Stal Stalowa Wola
  • Hugo encarnacao freitas Victor

    Stal Stalowa Wola
  • Wisła II Puławy

    Kacprzycki Łukasz

    Stal Stalowa Wola
  • Wólczanka Wólka Pełkińska

    Skrzyniak Adrian

    Stal Stalowa Wola
  • Tomasovia Tomaszów Lubelski

    Czarniecki Jakub

    Start Krasnystaw
  • ŁKS Łagów

    Banach Hubert

    Star Starachowice
  • Bałtyk Gdynia

    Liberacki Adrian

    Stolem Gniewino
  • ROW 1964 Rybnik

    Stolz Cezary

    Stolem Gniewino
  • Sokół Kleczew

    Patrzykąt Wiktor

    Stolem Gniewino
  • Gołda Bartłomiej

    Stolem Gniewino
  • Jank Marek

    Stolem Gniewino
  • Laddach Krzysztof

    Stolem Gniewino
  • Stolem Gniewino

    Hofman Mikołaj

  • Ryk Oskar

    Stolem Gniewino
  • Sroka Nikodem

    Stolem Gniewino
  • Jagiellonia II Białystok

    Toporkiewicz Krzysztof

    Stomil Olsztyn
  • Jagiellonia II Białystok

    Żukowski Gabor

    Stomil Olsztyn
  • Czarni Połaniec

    Dyl Michał

    Świt Ćmielów
  • GKS Bełchatów

    Radionov Ievgen

    Świt Nowy Dwór Mazowiecki
  • Ślesicki Damian

    Świt Nowy Dwór Mazowiecki
  • Świt Nowy Dwór Mazowiecki

    Bykowski Marcel

    Świt Staroźreby
  • Chojniczanka Chojnice

    Emche Szymon

    Świt Szczecin
  • Zabavchuk Maksym

    Świt Szczecin
  • Ishizuka Ryoma

    Świt Szczecin
  • Siwiec Dominik

    Świt Szczecin
  • Świt Szczecin

    Marcin Wiśniewski

  • Świt Szczecin

    Piotr Surma

  • Świt Szczecin

    Michał Jarkowski

  • Jarota Jarocin

    Łażewski Marcin

    Tarnovia Tarnowo Podgórne
  • Zawisza Bydgoszcz

    Witucki Jakub

    Tarpan Mrocza
  • Cosmos Nowotaniec

    Doiteau Benoit

    Tomasovia Tomaszów Lubelski
  • Jagiellonia II Białystok

    Wolanin Michał

    Tomasovia Tomaszów Lubelski
  • Tomasovia Tomaszów Lubelski

    Żurawski Marcin

  • Tomaszewski Mateusz

    Tomasovia Tomaszów Lubelski
  • Broń Radom

    Michalski Paweł

    Tygrys Huta Mińska
  • Rekord Bielsko-Biała

    Kolano Hubert

    Unia Dąbrowa Górnicza
  • Bałtyk Koszalin

    Ginter Sebastian

    Unia Janikowo
  • Elana Toruń

    Kowalski Aleksander

    Unia Janikowo
  • GKS Bełchatów

    Gabor Mikołaj

    Unia Janikowo
  • Jarota Jarocin

    Ławniczak Mateusz

    Unia Janikowo
  • Polonia Środa Wielkopolska

    Kujawa Jędrzej

    Unia Janikowo
  • Stomil Olsztyn

    Zych Patryk

    Unia Janikowo
  • Stomil Olsztyn

    Ciechanowski Damian

    Unia Janikowo
  • Nowak Przemysław

    Unia Janikowo
  • Pawłowski Wojciech

    Unia Janikowo
  • Unia Janikowo

    Mądrzejewski Paweł

  • Unia Janikowo

    Kacper Wachowiak

  • Unia Janikowo

    Sztekler Dawid

  • Unia Janikowo

    Gomez mendez Denzel

  • Unia Janikowo

    Aleman santana Raul

  • GKS Katowice

    Gierach Paweł

    Unia Skierniewice
  • KS Kutno

    Niedzielski Konrad

    Unia Skierniewice
  • Żbik Nasielsk

    Kacprzycki Kacper

    Unia Skierniewice
  • Żbik Nasielsk

    Kmiecik Maciej

    Unia Skierniewice
  • Żbik Nasielsk

    Kosior Maksymilian

    Unia Skierniewice
  • Jarota Jarocin

    Pawlak Damian

    Unia Swarzędz
  • Unia Janikowo

    Zagdański Łukasz

    Unia Swarzędz
  • Garbarnia Kraków

    Kieliszek Bartosz

    Unia Tarnów
  • Unia Tarnów

    Nowak Kamil

  • Unia Tarnów

    Jękosz Paweł

  • Unia Tarnów

    Jaśkiewicz Filip

  • Soprych Oliwier

    Unia Tarnów
  • Unia Tarnów

    Kokoszka Adam

  • Wólczanka Wólka Pełkińska

    Łazarz Piotr

    Unia Tarnów
  • Pniówek Pawłowice Śląskie

    Caniboł Wojciech

    Unia Turza Śląska
  • Pogoń Grodzisk Mazowiecki

    Gzieło Kacper

    Ursus Warszawa
  • Osica Adam

    Ursus Warszawa
  • Wierucki Hubert

    Ursus Warszawa
  • Unia Skierniewice

    Wilanowski Maciej

    Victoria II Sulejówek
  • Stilon Gorzów Wielkopolski

    Bukowski Piotr

    Warta Gorzów Wielkopolski
  • Warta Gorzów Wielkopolski

    Posmyk Paweł

  • Bergmann Patrick

    Warta Gorzów Wielkopolski
  • Duda Jakub

    Warta Gorzów Wielkopolski
  • Hrabski Maksymilian

    Warta Gorzów Wielkopolski
  • Warta Gorzów Wielkopolski

    Szałas Damian

  • Warta Gorzów Wielkopolski

    Borkowski Maciej

  • Gardzielewicz Karol

    Warta Gorzów Wielkopolski
  • Ufir Dawid

    Warta Gorzów Wielkopolski
  • Pelikan Łowicz

    Białousko Piotr

    Warta Sieradz
  • Piast Żmigród

    Kępczyński Cezary

    Warta Sieradz
  • Błękitni Stargard

    Wajsak Daniel

    Watra Białka Tatrzańska
  • Broń Radom

    Kowalczyk Robert

    Widzew II Łódź
  • Korona Rzeszów

    Siryk Bartosz

    Wieczysta Kraków
  • KP Starogard Gdański

    Czochór Jakub

    Wierzyca Pelplin
  • Miedź II Legnica

    Caetano de oliveira Werick

    Wigry II Suwałki
  • Znicz Biała Piska

    Suski Christian

    Wigry II Suwałki
  • Sokół Sieniawa

    Korziewicz Matthew

    Wigry Suwałki
  • Stal Stalowa Wola

    Grober Piotr

    Wilga Garwolin
  • Pelikan Łowicz

    Wawrzyński Grzegorz

    Wisła II Płock
  • Drukarz Warszawa

    Bednarek Damian

    Wisła Sandomierz
  • Polonia Bytom

    Ochwat Grzegorz

    Wisła Sandomierz
  • Puszcza Niepołomice

    Wróblewski Krzysztof

    Wisła Sandomierz
  • RKS Radomsko

    Mężyk Damian

    Wisła Sandomierz
  • Sokół Sieniawa

    Rękas Wiktor

    Wisła Sandomierz
  • Wisła II Płock

    Krajewski Włodzimierz

    Wisła Sandomierz
  • Wisła Sandomierz

    Kuliga Dawid

  • Zięba Arkadiusz

    Wisła Sandomierz
  • Wisła Sandomierz

    Bednarz Przemysław

  • Wisła Sandomierz

    Handzlik Filip

  • Wisła Sandomierz

    Wiśniewski Aleksander

  • Wisła Sandomierz

    Jakub Janik

  • Żyrardowianka Żyrardów

    Michał Marciniak

    Wisła Sandomierz
  • Garbarnia Kraków

    Surma Mateusz

    Wisłoka Dębica
  • Puszcza Niepołomice

    Dziadosz Szymon

    Wisłoka Dębica
  • Sandecja Nowy Sącz

    Mrózek Konrad

    Wisłoka Dębica
  • Wisła Sandomierz

    Siedlecki Jakub

    Wisłoka Dębica
  • Wisła Sandomierz

    Boksiński Patryk

    Wisłoka Dębica
  • Pochapskyi Denys

    Wisłoka Dębica
  • Wisłoka Dębica

    Sysło Patryk

  • Wisłoka Dębica

    Stachnik Aleksander

  • Daniel Wojciech

    Wisłoka Dębica
  • Wisłoka Dębica

    Słoma Kamil

  • Wisłoka Dębica

    Matoga Bartosz

  • Jagiellonia II Białystok

    Jarmołowicz Jakub

    Wissa Szczuczyn
  • Jagiellonia II Białystok

    Osipiuk Oskar

    Wissa Szczuczyn
  • KS Grabówka

    Wojciech Kukliński

    Wissa Szczuczyn
  • Sparta 1951 Szepietowo

    Mateusz Mikołajczyk

    Wissa Szczuczyn
  • Wissa Szczuczyn

    Ruszczyk Kacper

  • Wissa Szczuczyn

    Maciejuk Krystian

  • Tarasenko Oleg

    Wissa Szczuczyn
  • Wissa Szczuczyn

    Szaraniec Bartosz

  • Wissa Szczuczyn

    Trambecki Kamil

  • Wissa Szczuczyn

    Kozłowski Jakub

  • Wissa Szczuczyn

    Szeibe Marcin

  • Peda Mateusz

    Wissa Szczuczyn
  • Samluk Daniel

    Wissa Szczuczyn
  • Unia Janikowo

    Beta Adrian

    Włocłavia Włocławek
  • Unia Janikowo

    Zaborowski Dawid

    Włocłavia Włocławek
  • Kluczevia Stargard

    Korzeniewski Natan

    Wólczanka Wólka Pełkińska
  • Podhale Nowy Targ

    Durda Kacper

    Wólczanka Wólka Pełkińska
  • Resovia

    Twardowski Karol

    Wólczanka Wólka Pełkińska
  • Sokół Aleksandrów Łódzki

    Przybycień Hubert

    Wólczanka Wólka Pełkińska
  • Olejarka Karol

    Wólczanka Wólka Pełkińska
  • Longe diumasumbu Jonathan

    Wólczanka Wólka Pełkińska
  • Czernicki Kacper

    Wólczanka Wólka Pełkińska
  • Harapko Peter

    Wólczanka Wólka Pełkińska
  • Kalemba Krystian

    Wólczanka Wólka Pełkińska
  • Wólczanka Wólka Pełkińska

    Dusiło Rafał

  • Wólczanka Wólka Pełkińska

    Markiewicz Bartosz

  • Wólczanka Wólka Pełkińska

    Peda Jan

  • Wólczanka Wólka Pełkińska

    Myszogląd Kacper

  • Pogoń II Szczecin

    Wojtasiak Kajetan

    Wybrzeże Rewalskie Rewal
  • Legionovia Legionowo

    Karabin Jakub

    Ząbkovia Ząbki
  • Zagłębie II Lubin

    Matyas Tajti

  • Zagłębie II Lubin

    Asmir Suljić

  • Zagłębie II Lubin

    Simic Lorenco

  • Zagłębie II Lubin

    Pino soler Ian

  • Sobieralski Igor

    Zawisza Bydgoszcz
  • Bondara Olgierd

    Zawisza Bydgoszcz
  • Sokół Aleksandrów Łódzki

    Miziołek Jakub

    Zjednoczeni Stryków
  • Sokół Aleksandrów Łódzki

    Szymczak Szymon

    Zjednoczeni Stryków
  • Bałtyk Koszalin

    Ponurko Jędrzej

    Znicz Biała Piska
  • Czarni Czarna Białostocka

    Pawluczuk Bartosz

    Znicz Biała Piska
  • GKS Wikielec

    Jońca Mateusz

    Znicz Biała Piska
  • Mamry Giżycko

    Gulbierz Radosław

    Znicz Biała Piska
  • MKS Polonia Warszawa

    Kalicki Bartosz

    Znicz Biała Piska
  • Olimpia II Elbląg

    Kottlenga Oskar

    Znicz Biała Piska
  • Wissa Szczuczyn

    Łapiński Mariusz

    Znicz Biała Piska
  • Baiduk Dzmitry

    Znicz Biała Piska
  • Znicz Biała Piska

    Wiktor Kwiatkowski

  • Znicz Biała Piska

    Chervinski Denys

  • Miedź II Legnica

    Niewiadomski Kamil

    Znicz Pruszków
  • Błękitni Stargard

    Kacprzyk Wojciech

    Zorza Dobrzany
  • KS Kutno

    Szczepański Damian

    Zryw Wygoda
  • Pelikan Łowicz

    Kardas Mateusz

    Zryw Wygoda
  • Unia Skierniewice

    Kurtanidze Gegi

    Żyrardowianka Żyrardów