Oglądasz serwis w wersji demonstracyjnej. Możesz zobaczyć jak dodawać i relacjonować testowe mecze. Zaloguj się używając prawdziwych danych i odkryj wszystkie możliwości prowadzenia relacji na żywo. Do prawdziwego serwisu możesz wrócić tutaj.

Zmiany w klubowych kadrach 2022


  • Pochapskyi Artur

    Znicz Biała Piska
  • Linda Krystian

    Znicz Biała Piska
  • Stadnicki Piotr

    Zatoka Braniewo
  • Lorenc Jakub

    Zamek Kurzętnik
  • Sękowski Andrzej

    Wel Lidzbark
  • Urszulak Sławomir

    Zatoka Braniewo
  • Bech Dmytro

    Zagłada Lisów
  • Czarniewski Paweł

    Żak Jamielnik
  • Landowski Szymon

    Agat Jegłownik
  • Wajsprych Patryk

    Agat Jegłownik
  • Oździński Dawid

    Orzeł Ulnowo
  • Czub Szymon

    Agat Jegłownik
  • Popiołek Karol

    Agat Jegłownik
  • Owczarek Przemysław

    Agat Jegłownik
  • Bartkowiak Maksymilian

    Agat Jegłownik
  • Helt Klaudiusz

    Jastrząb Ględy
  • Szczap Nikodem

    Agat Jegłownik
  • Białousko Piotr

    Znicz Biała Piska
  • Rzepczyński Bartosz

    Start Nidzica
  • Bykowski Jacek

    Agat Jegłownik
  • Czub Szymon

    Agat Jegłownik
  • Kuczmarski Oskar

    Agat Jegłownik
  • Szuplewski Piotr

    Agat Jegłownik
  • Agat Jegłownik

    Lachowicz Maciej

  • Agat Jegłownik

    Kowalski Paweł

  • Agat Jegłownik

    Rogala Michał

  • Agat Jegłownik

    Kaczmarczyk Łukasz

  • Agat Jegłownik

    Gajkowski Kacper

  • Agat Jegłownik

    Cybula Bartosz

  • Portowiec Gdańsk

    Dziedziewicz Sebastian

    Agat Jegłownik
  • Gongor Przemysław

    Start Kruklanki
  • Kaźmierczak Szymon

    Znicz Biała Piska
  • Łatacha Mateusz

    Znicz Biała Piska
  • Więcek Dominik

    Znicz Biała Piska
  • Humeniuk Mykhailo

    Znicz Biała Piska
  • Młyński Fabian

    Vel Dąbrówno
  • Frysztak Jakub

    Warmiak Łukta
  • Andrade Freitas Das Neves Matheus

    Pogrom Aniołowo
  • Witek Paweł

    Wel Lidzbark
  • Saraczyn Adam

    Zamek Kurzętnik
  • Liskowicz Kacper

    Torpeda Rożental
  • Linkner Adrian

    Avista Łążyn
  • Serafin Denis

    Avista Łążyn
  • Gąsior Kacper

    Znicz Biała Piska
  • KS Wel Bratian

    Kowalski Krystian

  • Chodakowski Marek

    Avista Łążyn
  • Kowalkowski Dominik

    Avista Łążyn
  • Kozicki Tomasz

    Avista Łążyn
  • Krezymon Tomasz

    Avista Łążyn
  • Piotrowicz Mateusz

    Avista Łążyn
  • Rykaczewski Miłosz

    Avista Łążyn
  • Szczepański Bartosz

    Avista Łążyn
  • Żmijewski Mateusz

    Avista Łążyn
  • Avista Łążyn

    Rynkowski Rafał

  • Avista Łążyn

    Kowalski Mateusz

  • Avista Łążyn

    Piotrowicz Marcin

  • Avista Łążyn

    Marchelek Krzysztof

  • Avista Łążyn

    Senkowski Paweł

  • Avista Łążyn

    Wojtczak Paweł

  • Avista Łążyn

    Kowalkowski Mariusz

  • Avista Łążyn

    Zakreta Jakub

  • Avista Łążyn

    Dudek Rafał

  • Avista Łążyn

    Józefowicz Karol

  • Avista Łążyn

    Baczewski Jakub lucjan

  • Avista Łążyn

    Sendobry Radosław

  • Avista Łążyn

    Krajewski Juliusz

  • Avista Łążyn

    Budziński Piotr

  • Avista Łążyn

    Groszkowski Jakub

  • Jordan Kazanice

    Wierzbowski Marek

    Avista Łążyn
  • Motor Lubawa

    Diemishev Denys

    Avista Łążyn
  • Motor Lubawa

    Januszewski Adam

    Avista Łążyn
  • Motor Lubawa

    Korpalski Bartosz

    Avista Łążyn
  • PFT Sampława

    Zelmański Jakub

    Avista Łążyn
  • Kolankiewicz Kacper

    Wałpusza 07 Jesionowiec
  • Klimek Dominik

    Start Kruklanki
  • Grzybowski Julian

    Żabianka Żabi Róg
  • Zawiasa Filip

    Warmia Olsztyn
  • Jakubowski Dawid

    Barkas II Tolkmicko
  • Pawłowski Jakub

    Barkas II Tolkmicko
  • Rutkowski Karol

    Barkas Tolkmicko
  • Karasiak Daniel

    Barkas II Tolkmicko
  • Sukhomlynov Kyrylo

    Leśnik Nowe Ramuki
  • Dudek Rafał

    Warmianka Bęsia
  • Skorupiński Mateusz

    Barkas Tolkmicko
  • Bieliński Krzysztof

    Barkas II Tolkmicko
  • Bieliński Jakub

    Barkas II Tolkmicko
  • Brzeziński Aleks

    Barkas II Tolkmicko
  • Danielik Maciek

    Barkas II Tolkmicko
  • Gibas Igor

    Barkas II Tolkmicko
  • Gojke Maciej

    Barkas II Tolkmicko
  • Golec Michał

    Barkas II Tolkmicko
  • Jakubowski Dawid

    Barkas II Tolkmicko
  • Jusiński Dawid

    Barkas II Tolkmicko
  • Krawczykowski Wojciech

    Barkas II Tolkmicko
  • Matuszak Mateusz

    Barkas II Tolkmicko
  • Mnich Sebastian

    Barkas II Tolkmicko
  • Nienierza Łukasz

    Barkas II Tolkmicko
  • Paszkowski Krzysztof

    Barkas II Tolkmicko
  • Paszkowski Dawid

    Barkas II Tolkmicko
  • Paszkowski Adrian

    Barkas II Tolkmicko
  • Pawłowski Jakub

    Barkas II Tolkmicko
  • Pieńkowski Przemysław

    Barkas II Tolkmicko
  • Popiołek Jakub

    Barkas II Tolkmicko
  • Radziwoń Bartosz

    Barkas II Tolkmicko
  • Rublewski Kacper

    Barkas II Tolkmicko
  • Rutkowski Karol

    Barkas II Tolkmicko
  • Dąb Kadyny

    Wołyniec Mateusz

    Dąb Kadyny
  • Zamojcin Mateusz

    Barkas II Tolkmicko
  • Zamojcin Michał

    Barkas II Tolkmicko
  • Barkas Tolkmicko

    Bralewski Krystian

    Barkas II Tolkmicko
  • Barkas Tolkmicko

    Golec Paweł

    Barkas II Tolkmicko
  • Barkas Tolkmicko

    Ogłodziński Filip

    Barkas II Tolkmicko
  • Barkas Tolkmicko

    Piotrowski Kamil

    Barkas II Tolkmicko
  • Barkas Tolkmicko

    Rywelski Robert

    Barkas II Tolkmicko
  • Barkas Tolkmicko

    Tyczyński Karol

    Barkas II Tolkmicko
  • Krzepkowski Jakub

    Tęcza Miłomłyn
  • Kamiński Dominik

    Barkas Tolkmicko
  • Zawieracz Mateusz

    Barkas Tolkmicko
  • Kowalski Kamil

    Barkas Tolkmicko
  • Cabaj Oskar

    Vęgoria Węgorzewo
  • Gortatowski Ariel

    Barkas Tolkmicko
  • Kaczorowski Wiktor

    Barkas Tolkmicko
  • Zawieracz Mateusz

    Barkas Tolkmicko
  • Barkas Tolkmicko

    Żak Grzegorz

  • Barkas Tolkmicko

    Rafalski Patryk

  • Barkas Tolkmicko

    Kamiński Maciej

  • Barkas Tolkmicko

    Wira Konrad

  • Polonia Pasłęk

    Tomasz Sambor

  • Concordia Elbląg

    Ratajczyk Szymon

    Barkas Tolkmicko
  • Dąbrowski Hubert

    WTKS Mierki
  • Langa Kacper

    Unia Susz
  • Łukasik Patryk

    Piast Wilczęta
  • Krajewski Maciej

    Błękitni Orneta
  • Niedźwiecki Łukasz

    Błękitni Orneta
  • Pluciński Piotr

    Mamry Giżycko
  • Waraksa Patryk

    Błękitni Orneta
  • Żaboklicki Andrzej

    Huragan Morąg
  • Raczkowski Adrian

    Błękitni Orneta
  • Geppert Lucas

    DKS Dobre Miasto
  • Wilk Jarosław

    Błękitni Orneta
  • Bak Patryk

    Błękitni Orneta
  • Łukawski Jakub

    Błękitni Orneta
  • Budzyński Fabian

    Błękitni Orneta
  • Frankowski Kacper

    Błękitni Orneta
  • Krankowski Krzysztof

    Błękitni Orneta
  • Krzesiński Krzysztof

    Błękitni Orneta
  • Kukałowicz Maksymilian

    Błękitni Orneta
  • Romański Kacper

    Błękitni Orneta
  • Sobas Maciej

    Błękitni Orneta
  • Błękitni Orneta

    Gołębiowski Tomasz

  • Błękitni Orneta

    Nędzi Michał

  • Błękitni Orneta

    Ziemianowicz Przemysław

  • Błękitni Orneta

    Zajączkowski Paweł

  • Błękitni Orneta

    Malanowski Łukasz

  • Błękitni Orneta

    Jóżwiak Krzysztof

  • Błękitni Orneta

    Dzikowski Bartosz

  • Błękitni Orneta

    Przygocki Paweł

  • Błękitni Orneta

    Rynkiewicz Patryk

  • Błękitni Orneta

    Żalejko Albert

  • Błękitni Orneta

    Fabisiak Kewin

  • Błękitni Orneta

    Chodkowski Patryk

  • Błękitni Orneta

    Tiurmorezow Artur

  • Błękitni Orneta

    Niedźwiecki Tomasz

  • Błękitni Orneta

    Boryczko Damian

  • Błękitni Orneta

    Chodkowski Tymoteusz

  • Błękitni Orneta

    Szczęśniak Michał

  • Błękitni Orneta

    Pluciński Kamil

  • Błękitni Orneta

    Czenkusz Kacper

  • Błękitni Orneta

    Lullies Kamil

  • Błękitni Orneta

    Kolos Arkadiusz

  • Błękitni Orneta

    Dziurski Mikołaj

  • Błękitni Orneta

    Duran Ivan

  • DKS Dobre Miasto

    Bryk Robert

    Błękitni Orneta
  • Bieńko Bartłomiej

    Start Kozłowo
  • Boutsikaris Charilaos

    SKS Szczytno
  • Lipiński Tomasz

    Błękitni Pasym
  • Armatowski Sebastian

    Żak Jamielnik
  • Jagiełło Patryk

    Błękitni Pasym
  • Brzeziński Filip

    SKS Szczytno
  • Kozicki Grzegorz

    SKS Szczytno
  • Manowski Dawid

    SKS Szczytno
  • Cader Mateusz

    Błękitni Pasym
  • SKS Szczytno

    Młotkowski Piotr

  • SKS Szczytno

    Grzegorz Stańczak

  • SKS Szczytno

    Bartosz Kowalewski

  • KS Łęgajny

    Mazurek Paweł

  • Konopka Maksymilian

    Błękitni Pasym
  • Kulesik Jakub

    Błękitni Pasym
  • Łukaszewski Marcin

    Błękitni Pasym
  • Malanowski Robert

    Błękitni Pasym
  • Sokołowski Arkadiusz

    Błękitni Pasym
  • Trzebiński Cezary

    Błękitni Pasym
  • Tumanowicz Mateusz

    Błękitni Pasym
  • Ziółek Artur

    Błękitni Pasym
  • Błękitni Pasym

    Łachmański Ariel

  • Błękitni Pasym

    Foruś Sławomir

  • Błękitni Pasym

    Foruś Arkadiusz

  • Błękitni Pasym

    Nosowicz Michał

  • Błękitni Pasym

    Walczak Mateusz

  • Błękitni Pasym

    Kowalski Szymon

  • Błękitni Pasym

    Chlebowski Jakub

  • Błękitni Pasym

    Kowalewski Patryk

  • Błękitni Pasym

    Jędrzejewski Krzysztof

  • Reduta Bisztynek

    Maćkowiak Dawid

    Błękitni Pasym
  • SKS Szczytno

    Król Kacper

    Błękitni Pasym
  • SKS Szczytno

    Brzeziński Filip

    Błękitni Pasym
  • SKS Szczytno

    Manowski Dawid

    Błękitni Pasym
  • SKS Szczytno

    Kozicki Grzegorz

    Błękitni Pasym
  • Choroś Damian

    Żabianka Żabi Róg
  • Ba Loua Adriel

    Błękitni Stary Olsztyn
  • Welc Patryk

    Polonia Pasłęk
  • Bujalski Rafał

    Błękitni Stary Olsztyn
  • Jasiuczenia Marcin

    Błękitni Stary Olsztyn
  • Laskowski Mariusz

    Błękitni Stary Olsztyn
  • Rzeźnik Patryk

    Błękitni Stary Olsztyn
  • Szatkowski Marcin

    Błękitni Stary Olsztyn
  • Szpejcher Jarosław

    Błękitni Stary Olsztyn
  • Makarow Igor

    Błękitni Stary Olsztyn
  • Mięczakowski Grzegorz

    Błękitni Stary Olsztyn
  • Konieczny Mikołaj

    Radomniak Radomno
  • Furmankiewicz Filip

    Błękitni Stary Olsztyn
  • Rzeźnik Patryk

    Błękitni Stary Olsztyn
  • Szatkowski Marcin

    Błękitni Stary Olsztyn
  • Bendyk Maciej

    Błękitni Stary Olsztyn
  • Glinka Rafał

    Błękitni Stary Olsztyn
  • Lipatow Robert

    Błękitni Stary Olsztyn
  • Mazurkiewicz Paweł

    Błękitni Stary Olsztyn
  • Nawrocki Szymon

    Błękitni Stary Olsztyn
  • LKS Różnowo

    Adamowicz Cezary

  • Błękitni Stary Olsztyn

    Kujawa Michał

  • Błękitni Stary Olsztyn

    Brodacki Jarosław

  • Błękitni Stary Olsztyn

    Kacper Balcerowicz

  • Błękitni Stary Olsztyn

    Marcin Gładek

  • Błękitni Stary Olsztyn

    Lejman Dominik

  • Błękitni Stary Olsztyn

    Syrojc Krzysztof

  • Błękitni Stary Olsztyn

    Jakub Molenda

  • Błękitni Stary Olsztyn

    Auguścik Sebastian

  • Błękitni Stary Olsztyn

    Uzar Jakub

  • Błękitni Stary Olsztyn

    Szela Adam

  • Błękitni Stary Olsztyn

    Dorian Apanasewicz

  • GKS Stawiguda

    Paluch Arkadiusz

  • GKS Stawiguda

    Kalkowski Łukasz

  • Szwaracki Kamil

    Warmiak Łukta
  • Wójt Marcin

    Torpeda Rożental
  • Kurek Przemysław

    Wicher Gwiździny
  • Żelazny Jakub

    Płomień Turznica
  • Ursu Anatolii

    Zamek Kurzętnik
  • Dziadosz Arkadiusz

    Znicz Biała Piska
  • Grabia Jakub

    Burza Słupy
  • Dańczak Oliver

    SKS Szczytno
  • Pacewicz Piotr

    Burza Słupy
  • Ratyński Wojciech

    Burza Słupy
  • Stróżyk Adrian

    KS Łęgajny
  • Adamek Mikołaj

    Warmia Olsztyn
  • Stryjec Karol

    Burza Słupy
  • Gerwel Marek

    Burza Słupy
  • Pichłacz Maciej

    Burza Słupy
  • Burza Słupy

    Kowal Władysław

  • Burza Słupy

    Sroka Grzegorz

  • Burza Słupy

    Łukaszewicz Piotr

  • Burza Słupy

    Jaguszewski Marek

  • Burza Słupy

    Minkowski Daniel

  • Burza Słupy

    Jarocki Radosław

  • Burza Słupy

    Denert Michał

  • Burza Słupy

    Albert Dzięgielewski

  • GKS Stawiguda

    Kaczmarczyk Mariusz

    Burza Słupy
  • Orzeł Czerwonka

    Steckowski Szymon

    Burza Słupy
  • Kozłowski Tomasz

    Vęgoria Węgorzewo
  • Bogdański Szymon

    Jordan Kazanice
  • Maj Kamil

    Constract Lubawa
  • Mederski Dawid

    Constract Lubawa
  • Mróz Łukasz

    Constract Lubawa
  • Mazij Marek

    Constract Lubawa
  • Zborowski Michał

    Mazur Wydminy
  • Michalak Igor

    Warmiak Łukta
  • Malicki Maciej

    Constract Lubawa
  • Mederski Dawid

    Constract Lubawa
  • Dmochewicz Oskar

    Constract Lubawa
  • Kornat Jakub

    Constract Lubawa
  • Licznerski Łukasz

    Constract Lubawa
  • Zadroga Hubert

    Constract Lubawa
  • Biedulski Fabian

    Cresovia Górowo Iławeckie
  • Szypczyński Szymon

    Cresovia Górowo Iławeckie
  • Marecik Jakub

    Cresovia Górowo Iławeckie
  • Mania Kacper

    Cresovia Górowo Iławeckie
  • Łączkowski Mikołaj

    Cresovia Górowo Iławeckie
  • Kotoński Łukasz

    Cresovia Górowo Iławeckie
  • Duczmal Łukasz

    Mewa Smykowo
  • Suchocki Jakub

    Cresovia Górowo Iławeckie
  • Grygo Kamil

    Cresovia Górowo Iławeckie
  • Grygo Mateusz

    Cresovia Górowo Iławeckie
  • Kras Maciej

    Cresovia Górowo Iławeckie
  • Kwieciński Marcin

    Cresovia Górowo Iławeckie
  • Winiarczyk Dominik

    Cresovia Górowo Iławeckie
  • Cresovia Górowo Iławeckie

    Lewandowski Kamil

  • Cresovia Górowo Iławeckie

    Danilewicz Adam

  • Cresovia Górowo Iławeckie

    Dworzanski Adrian

  • Cresovia Górowo Iławeckie

    Kasprzak Paweł

  • Cresovia Górowo Iławeckie

    Piechota Mateusz

  • Cresovia Górowo Iławeckie

    Kowalewski Paweł

  • Cresovia Górowo Iławeckie

    Bojarski Mateusz

  • Cresovia Górowo Iławeckie

    Markowski Paweł

  • Cresovia Górowo Iławeckie

    Piskorz Michał

  • Cresovia Górowo Iławeckie

    Ragucki Jakub

  • Cresovia Górowo Iławeckie

    Gładkowski Wojciech

  • Cresovia Górowo Iławeckie

    Jankowski Jakub

  • Polonia Lidzbark Warmiński

    Ciesielski Dominik

    Cresovia Górowo Iławeckie
  • Polonia Lidzbark Warmiński

    Kędzieski Jakub

    Cresovia Górowo Iławeckie
  • Reduta Bisztynek

    Smerczeński Dominik

    Cresovia Górowo Iławeckie
  • Radomniak Radomno

    Kozłowski Michał

  • Napora Krzysztof

    Polonia Lidzbark Warmiński
  • Mikołajczyk Mateusz

    Czarni Małdyty
  • Gal Marcin

    Czarni Małdyty
  • Hubacz Karol

    Czarni Małdyty
  • Ornowski Dariusz

    Czarni Małdyty
  • Zdunkiewicz Rafał

    Czarni Małdyty
  • Zieliński Michał

    Naki Olsztyn
  • Kręgielczak Robert

    Polonia Lidzbark Warmiński
  • Dziagiel Wojciech

    Czarni Małdyty
  • Koch Rafał

    Czarni Małdyty
  • Łukowski Paweł

    Czarni Małdyty
  • Mucha Wojciech

    Czarni Małdyty
  • Pontus Piotr

    Czarni Małdyty
  • Czarni Małdyty

    Biłas Łukasz

  • Haber Karol

    Zatoka Braniewo
  • Półkoszek Dariusz

    Czarni Olecko
  • Cichocki Maciej

    Czarni Olecko
  • Kozłowski Jakub

    Czarni Olecko
  • Miliszewski Andrzej

    Czarni Olecko
  • Wyszyński Jakub

    Czarni Olecko
  • Kowalewska Paula

    Czarni Olecko
  • Lisek Wojciech

    Śniardwy Orzysz
  • Olejniczak Tomasz

    Wilczek Wilkowo
  • Szargiej Kamil

    Czarni Olecko
  • Wasilewski Michał

    Czarni Olecko
  • Czarni Olecko

    Kupiec Tomasz

  • Czarni Olecko

    Wyszyński Adam

  • Czarni Olecko

    Astapczyk Paweł

  • Czarni Olecko

    Bielecki Dawid

  • Czarni Olecko

    Jurewicz Michał

  • Czarni Olecko

    Maks Bedyński

  • Czarni Olecko

    Szymanowski Robert

  • Czarni Olecko

    Wiktor Plaga

  • Czarni Olecko

    Czeplik Kordian

  • Migulin Mateusz

    Znicz Biała Piska
  • Myśliwiec Jakub

    Zamek Kurzętnik
  • Czarnowski Damian

    Czarni Rudzienice
  • Grochocki Tomasz

    Czarni Rudzienice
  • Karczewski Marcin

    Czarni Rudzienice
  • Grzybowski Tomasz

    Polonia Pasłęk
  • Molitoris Mateusz

    Czarni Rudzienice
  • Czarni Rudzienice

    Mirosław Dawid

  • Czarni Rudzienice

    Ćwikliński Dominik

  • Czarni Rudzienice

    Kulkowski Adam

  • Czarni Rudzienice

    Żurański Mateusz

  • Czarni Rudzienice

    Lisiak Bartosz

  • GKS Wikielec

    Mazurowski Dawid

  • Czarni Rudzienice

    Kryżba Paweł

  • Czarni Rudzienice

    Krzysztof Szkamelski

  • Czarni Rudzienice

    Wróbel Gracjan

  • Czarni Rudzienice

    Hubert Habandt

  • Czarni Rudzienice

    Kacper Józefowicz

  • Czarni Rudzienice

    Dudek Krzysztof

  • Jeziorak Iława

    Parulis Remigiusz

    Czarni Rudzienice
  • LZS Zamek Szymbark

    Szych Patryk

    Czarni Rudzienice
  • Mazur Pisz

    Socha Marcin

    Dąbrovia II Dąbrowa Tarnowska
  • Znicz Biała Piska

    Srebrniak Maciej

    Dąb Dąbrowa Białostocka
  • Dołęski Patryk

    Żagiel Piecki
  • Kluczewski Marcin

    Pomowiec Gronowo Elbląskie
  • Mikus Andrzej

    Vęgoria Węgorzewo
  • Klyuchyk Semen

    Warmia Olsztyn
  • Mazur Dawid

    Znicz Biała Piska
  • Grabowski Jakub

    Dąb Kadyny
  • Mostowiec Marek

    Dąb Kadyny
  • Niesiobędzki Michał

    Dąb Kadyny
  • Sowiński Oliwier

    Dąb Kadyny
  • Adamik Kamil

    Polonia Markusy
  • Kołakowski Bartosz

    Dąb Kadyny
  • Kaczmarek Jeremiarz

    Dąb Kadyny
  • Baranowski Maciej

    Dąb Kadyny
  • Dąb Kadyny

    Ratajczyk Michał

    Dąb Kadyny
  • Baran Daniel

    Dąb Kadyny
  • Bejynka Patryk

    Dąb Kadyny
  • Borkowski Wojciech

    Dąb Kadyny
  • Bożek Marcin

    Dąb Kadyny
  • Brzezicki Szymon

    Dąb Kadyny
  • Chmielecki Paweł

    Dąb Kadyny
  • Czarnuch Marcin

    Dąb Kadyny
  • Dziewulski Olaf

    Dąb Kadyny
  • Firlej Bartosz

    Dąb Kadyny
  • Grabowski Maciej

    Dąb Kadyny
  • Grabowski Jakub

    Dąb Kadyny
  • Grabowski Miłosz

    Dąb Kadyny
  • Grabowski Olaf

    Dąb Kadyny
  • Gumiński Bartosz

    Dąb Kadyny
  • Kaliszewski Nikodem

    Dąb Kadyny
  • Kasprzyk Robert

    Dąb Kadyny
  • Kołecki Jakub

    Dąb Kadyny
  • Kołecki Piotr

    Dąb Kadyny
  • Kowalczyk Tomasz

    Dąb Kadyny
  • Krogulec Przemyslaw

    Dąb Kadyny
  • Kurek Daniel

    Dąb Kadyny
  • Miecznik Grzegorz

    Dąb Kadyny
  • Mostowiec Marek

    Dąb Kadyny
  • Niesiobędzki Michał

    Dąb Kadyny
  • Pietrewicz Rafał

    Dąb Kadyny
  • Pietroń Michał

    Dąb Kadyny
  • Salik Bartłomiej

    Dąb Kadyny
  • Sowiński Oliwier

    Dąb Kadyny
  • Sowiński Oskar

    Dąb Kadyny
  • Spychalski Dawid

    Dąb Kadyny
  • Trejmak Andrzej

    Dąb Kadyny
  • Wielgat Damian

    Dąb Kadyny
  • Wiliński Bartosz

    Dąb Kadyny
  • Wojtas Bogdan

    Dąb Kadyny
  • GKS Szczytno

    Nowakowski Daniel

  • Makuch Artur

    Wilczek Wilkowo
  • Kawarski Maksyilian

    MKS Jeziorany
  • Koziarz Mateusz

    Torpeda Rożental
  • Czyż Damian

    Olimpia Olsztynek
  • Barsukou Mark

    Naki Olsztyn
  • Bolek Kamil

    Huragan Morąg
  • Mucha Paweł

    DKS Dobre Miasto
  • Rymon Łukasz

    DKS Dobre Miasto
  • Kuształa Dawid

    DKS Dobre Miasto
  • Rytelewski Łukasz

    GKS Wikielec
  • Gut Mateusz

    DKS Dobre Miasto
  • Rytelewski Łukasz

    DKS Dobre Miasto
  • Skutnik Krystian

    DKS Dobre Miasto
  • Błękitni Orneta

    Różowicz Mateusz

    Warmia Olsztyn
  • Hioki Kaisei

    DKS Dobre Miasto
  • Kuształa Dawid

    DKS Dobre Miasto
  • DKS Dobre Miasto

    Aleksander Tomasz

  • Bendyk Michał

    DKS Dobre Miasto
  • DKS Dobre Miasto

    Patryk Czokało

  • Tęcza Biskupiec

    Daniel Michałowski

  • DKS Dobre Miasto

    Konrad Gotowski

  • DKS Dobre Miasto

    Stańczyk Jakub

  • DKS Dobre Miasto

    Kułakowski Filip

  • DKS Dobre Miasto

    Zych Artur

  • DKS Dobre Miasto

    Kacper Grzeszczyk

  • DKS Dobre Miasto

    Chomej Dawid

  • DKS Dobre Miasto

    Kacper Tucewicz

  • GKS Wikielec

    Kucznier Adam

  • Jeziorak Iława

    Szymon Nakielski

    DKS Dobre Miasto
  • Olimpia II Elbląg

    Szymonowicz Ariel

    DKS Dobre Miasto
  • Czerwony Przemysław

    Start Kruklanki
  • Munik Marcel

    Drwęca Nowe Miasto Lubawskie
  • Wojtasik Piotr

    Polonia Pasłęk
  • Gula Jakub

    Drwęca Nowe Miasto Lubawskie
  • Podborowski Bartosz

    KS Wel Bratian
  • Brzeziński Dawid

    Drwęca Nowe Miasto Lubawskie
  • Jankowski Dawid

    Kłobuk Mikołajki
  • Jarosz Błażej

    Drwęca Nowe Miasto Lubawskie
  • Pierzchała Michał

    Drwęca Nowe Miasto Lubawskie
  • Kopacki Szymon

    KS Wel Bratian
  • Drwęca Nowe Miasto Lubawskie

    Umiński Dawid

  • Drwęca Nowe Miasto Lubawskie

    Ryczkowski Jakub

    Drwęca Nowe Miasto Lubawskie
  • Pełka Radosław

    Drwęca Nowe Miasto Lubawskie
  • Ziółkowski Paweł

    Drwęca Nowe Miasto Lubawskie
  • Drwęca Nowe Miasto Lubawskie

    Olszewski Paweł

  • Drwęca Nowe Miasto Lubawskie

    Urbański Kamil

  • Drwęca Nowe Miasto Lubawskie

    Marek Lubiejewski

  • Drwęca Nowe Miasto Lubawskie

    Patryk Świątkowski

  • Drwęca Nowe Miasto Lubawskie

    Zimnicki Mateusz

  • Drwęca Nowe Miasto Lubawskie

    Radomski Dawid

  • Drwęca Nowe Miasto Lubawskie

    Michalski Wiktor

  • Drwęca Nowe Miasto Lubawskie

    Mateusz Urbański

  • Drwęca Nowe Miasto Lubawskie

    Jakub Rochewicz

  • Drwęca Nowe Miasto Lubawskie

    Artur Draśpa

  • GSZS Delfin Rybno

    Drzewiński Miłosz

    Drwęca Nowe Miasto Lubawskie
  • Jeziorak Iława

    Deredas Maksymilian

    Drwęca Nowe Miasto Lubawskie
  • Motor Lubawa

    Ruciński Filip

    Drwęca Nowe Miasto Lubawskie
  • Makowski Michał

    Start Nidzica
  • Bednarski Michał

    Ewingi Zalewo
  • Bojanowski Jacek

    Ewingi Zalewo
  • Andrzejczak Michał

    Ewingi Zalewo
  • Bielecki Michał

    Ewingi Zalewo
  • De Rosa Rocco

    LKS Tyrowo
  • Wilczewski Michał

    Ewingi Zalewo
  • Macioch- Śmiałek Stanisław

    Wałsza Pieniężno
  • Bojarski Rafał

    Ewingi Zalewo
  • Jaros Jakub

    Ewingi Zalewo
  • Ewingi Zalewo

    Skolimowski Bartosz

    Ewingi Zalewo
  • Andrzejczak Michał

    Ewingi Zalewo
  • Barczewski Paweł

    Ewingi Zalewo
  • Bielecki Michał

    Ewingi Zalewo
  • Bieliński Patryk

    Ewingi Zalewo
  • Czerniak Łukasz

    Ewingi Zalewo
  • Dworznicki Cezary

    Ewingi Zalewo
  • Frygier Jarosław

    Ewingi Zalewo
  • Lisiecki Rafał

    Ewingi Zalewo
  • Michałowski Paweł

    Ewingi Zalewo
  • Michlewicz Przemysław

    Ewingi Zalewo
  • Pełszyk Marcin

    Ewingi Zalewo
  • Radecki Marcin

    Ewingi Zalewo
  • Soboń Patryk

    Ewingi Zalewo
  • Sowa Piotr

    Ewingi Zalewo
  • Szuba Adrian

    Ewingi Zalewo
  • Śmigielski Dariusz

    Ewingi Zalewo
  • Śmigielski Maciej

    Ewingi Zalewo
  • Świerszcz Michał

    Ewingi Zalewo
  • Zięba Dominik

    Ewingi Zalewo
  • Huragan Morąg

    Urbański Jakub

    Ewingi Zalewo
  • Polonia Pasłęk

    Towarek Sebastian

    Ewingi Zalewo
  • Sparta Kwietniewo

    Kozielec Artur

    Ewingi Zalewo
  • Wojtyński Michał

    Fala Warpuny
  • Gierszewski Paweł

    Fala Warpuny
  • Paszkowski Oliwier

    Fala Warpuny
  • Rutkowski Sebastian

    Fala Warpuny
  • Izydorski Jakub

    Fala Warpuny
  • Gałka Tymoteusz

    Fala Warpuny
  • Lepa Kacper

    Fala Warpuny
  • Lewandowski Tomasz

    Fala Warpuny
  • Paszkowski Oliwier

    Fala Warpuny
  • Raj Mariusz

    Fala Warpuny
  • Rutkowski Sebastian

    Fala Warpuny
  • Fala Warpuny

    Wójcik Bartłomiej

  • Fala Warpuny

    Styliaras Adrian

  • Fala Warpuny

    Omieljaniuk Mateusz

  • Fala Warpuny

    Suwezda Wiktor

  • Fala Warpuny

    Wandyk Adam

  • Fala Warpuny

    Domurad Jakub

  • Agricola Łoniów

    Piekarczyk Kacper

    FC Dajtki Olsztyn
  • Grudzień Szymon

    Śniardwy Orzysz
  • Kurgan Marcin

    FC Dajtki Olsztyn
  • Rossochacki Andrzej

    FC Dajtki Olsztyn
  • Szewczyk Radosław

    FC Dajtki Olsztyn
  • Zarzycki Damian

    FC Dajtki Olsztyn
  • Bednarski Hubert

    FC Dajtki Olsztyn
  • Winiarski Dominik

    FC Dajtki Olsztyn
  • Lutecki Paweł

    PFT Sampława
  • Grochal Grzegorz

    Polonia Pasłęk
  • Bastek Przemysław

    FC Dajtki Olsztyn
  • Borkowski Beniamin

    FC Dajtki Olsztyn
  • Bykowski Rafał

    FC Dajtki Olsztyn
  • Dobies Szymon

    FC Dajtki Olsztyn
  • Góra Paweł

    FC Dajtki Olsztyn
  • Jackowski Mariusz

    FC Dajtki Olsztyn
  • Kałudziński Wojciech

    FC Dajtki Olsztyn
  • Karmela Zbigniew

    FC Dajtki Olsztyn
  • Kośman Mateusz

    FC Dajtki Olsztyn
  • Kurgan Marcin

    FC Dajtki Olsztyn
  • Kurgan Michał

    FC Dajtki Olsztyn
  • Lustyk Tomasz

    FC Dajtki Olsztyn
  • Małek Marek

    FC Dajtki Olsztyn
  • Markiewicz Łukasz

    FC Dajtki Olsztyn
  • Mędrek Arkadiusz

    FC Dajtki Olsztyn
  • Michalski Julian

    FC Dajtki Olsztyn
  • Niedzielski Maciej

    FC Dajtki Olsztyn
  • Pająk Bartosz

    FC Dajtki Olsztyn
  • Pianka Kacper

    FC Dajtki Olsztyn
  • Piekarczyk Kacper

    FC Dajtki Olsztyn
  • Rossochacki Andrzej

    FC Dajtki Olsztyn
  • Samsel Mateusz

    FC Dajtki Olsztyn
  • Smoliński Piotr

    FC Dajtki Olsztyn
  • Symonajć Konrad

    FC Dajtki Olsztyn
  • Szczęsnowicz Grzegorz

    FC Dajtki Olsztyn
  • Szewczyk Radosław

    FC Dajtki Olsztyn
  • Wiktorowicz Łukasz

    FC Dajtki Olsztyn
  • Zarzycki Damian

    FC Dajtki Olsztyn
  • Granica Zagaje

    Aniśko Patryk

    FC Dajtki Olsztyn
  • Warmia Olsztyn

    Mędrek Adrian

    FC Dajtki Olsztyn
  • Łosin Dominik

    Warmianka Bęsia
  • Borzewski Dominik

    Fortuna Gągławki
  • Bylak Grzegorz

    Fortuna Gągławki
  • Janusz Maciej

    Fortuna Gągławki
  • Kulczyński Mikołaj

    Fortuna Gągławki
  • Mikos Przemysław

    Fortuna Gągławki
  • Niszczak Adam

    Fortuna Gągławki
  • Rogulski Wiktor

    Fortuna Gągławki
  • Stankiewicz Cyprian

    Fortuna Gągławki
  • Rutkowski Grzegorz

    Fortuna Gągławki
  • Borek Arkadiusz

    Fortuna Gągławki
  • Mielczarek Marcin

    Unia Susz
  • Alancewicz Paweł

    Fortuna Gągławki
  • Krawczyk Adrian

    Fortuna Gągławki
  • Fortuna Gągławki

    Kołosewicz Michał

  • Fortuna Gągławki

    Maciej Lewkowicz

  • Fortuna Gągławki

    Studniak Bartosz

  • Fortuna Gągławki

    Dawid Zdrojewski

  • Warmia Olsztyn

    Morawski Jakub

    Fortuna Gągławki
  • Jeziorak Iława

    Paweł Flis

    Gedania Gdańsk
  • Toczek Nikodem

    Zalew Frombork
  • Rosner Ditmar

    GKS Gietrzwałd/Unieszewo
  • Szatanek Arkadiusz

    GKS Gietrzwałd/Unieszewo
  • Adamek Jakub

    LKS Różnowo
  • Wieczorek Lesław

    GKS Gietrzwałd/Unieszewo
  • Zimoch Dawid

    Tęcza Biskupiec
  • Hlek Andrii

    GKS Gietrzwałd/Unieszewo
  • Borsuk Jakub

    GKS Gietrzwałd/Unieszewo
  • Kowalik Mateusz

    GKS Gietrzwałd/Unieszewo
  • Kulus Artur

    GKS Gietrzwałd/Unieszewo
  • Lindner Mateusz

    GKS Gietrzwałd/Unieszewo
  • Sieruta Remigiusz

    GKS Gietrzwałd/Unieszewo
  • Szpiglewski Jacek

    GKS Gietrzwałd/Unieszewo
  • GKS Gietrzwałd/Unieszewo

    Metera Krzysztof

  • GKS Gietrzwałd/Unieszewo

    Szelągowski Piotr

  • GKS Gietrzwałd/Unieszewo

    Świder Sebastian

  • Olimpia Olsztynek

    Golks Kacper

  • GKS Gietrzwałd/Unieszewo

    Bleks Szymon

  • Białka Mateusz

    PFT Sampława
  • Śniegowski Rafał

    PFT Sampława
  • Jędrocha Mateusz

    Olimpia Olsztynek
  • Miklaszewski Tomasz

    Wałpusza 07 Jesionowiec
  • Kawęcki Piotr

    Żagiel Piecki
  • Nowakowski Maciej

    GKS Szczytno
  • Taradejna Kacper

    SKS Szczytno
  • Pawłowski Filip

    GKS Szczytno
  • Wawrzyniak Patryk

    GKS II Szczytno
  • Gromadzki Przemysław

    GKS Szczytno
  • Majewski Konrad

    GKS II Szczytno
  • Marciniak Konrad

    GKS Szczytno
  • Miłek Kamil

    GKS II Szczytno
  • Osowiecki Dominik

    GKS II Szczytno
  • Pakuła Jacek

    GKS II Szczytno
  • Siarnowski Daniel

    GKS II Szczytno
  • Skrzypczak Jakub

    GKS II Szczytno
  • Stepnowski Wiktor

    GKS II Szczytno
  • Szydlik Jakub

    GKS Szczytno
  • Tabaka Michał

    GKS II Szczytno
  • Wieczorek Michał

    GKS II Szczytno
  • GKS II Szczytno

    Kozicki Sebastian

  • GKS II Szczytno

    Gołota Krzysztof

  • GKS II Szczytno

    Nowakowski Bartosz

  • GKS Szczytno

    Elsner Konrad

  • GKS II Szczytno

    Gąsior Adrian

  • GKS II Szczytno

    Tański Radosław

  • GKS II Szczytno

    Zapadka Sebastian

  • GKS Szczytno

    Laskowski Bartosz

  • GKS II Szczytno

    Szulkowski Przemysław

  • GKS II Szczytno

    Ceberek Kacper

  • GKS II Szczytno

    Dawid Kaczmarczyk

  • GKS II Szczytno

    Samsel Michał

  • GKS II Szczytno

    Pawlak Bartłomiej

  • GKS II Szczytno

    Krawczyk Jakub

  • GKS II Szczytno

    Deptuła Bartosz

  • GKS II Szczytno

    Sobotka Bartłomiej

  • GKS II Szczytno

    Archacki Mateusz

  • GKS II Szczytno

    Polak Paweł

  • GKS II Szczytno

    Samsel Kacper

  • GKS II Szczytno

    Marchliński Krystian

  • GKS II Szczytno

    Farjan Patryk

  • GKS Szczytno

    Szczęsny Adam

    GKS II Szczytno
  • Wałpusza 07 Jesionowiec

    Taradejna Kacper

    GKS Szczytno
  • Filipowicz Mariusz

    GKS Szczytno
  • Kiernozek Tomasz

    GKS Szczytno
  • Kozicki Szymon

    GKS Szczytno
  • Wałpusza 07 Jesionowiec

    Rutkowski Sebastian

    GKS II Szczytno
  • Konicz Arkadiusz

    GKS Ossa Biskupiec
  • Domagała Paweł

    Osa Ząbrowo
  • Ładocha Patryk

    GKS Ossa Biskupiec
  • Przykłota Łukasz

    Żabianka Żabi Róg
  • GKS Ossa Biskupiec

    Szwaracki Bartosz

  • GKS Ossa Biskupiec

    Michał Piceluk

  • GKS Ossa Biskupiec

    Szczygłowski Adam

  • GKS Ossa Biskupiec

    Witkowski Jakub

  • GKS Ossa Biskupiec

    Jaroszewski Jakub

  • GKS Ossa Biskupiec

    Krystian Karbowski

  • GKS Ossa Biskupiec

    Karski Kamil

  • GKS Ossa Biskupiec

    Patryk Lewandowski

  • GKS Ossa Biskupiec

    Czarnecki Przemysław

  • GKS Ossa Biskupiec

    Maciej Pietruszewski

  • GKS Ossa Biskupiec

    Łukasz Dzieniszewski

  • GKS Ossa Biskupiec

    Michał Projs

  • GKS Ossa Biskupiec

    Skrzypek Wiktor

  • GKS Ossa Biskupiec

    Reich Alan

  • GLKS Jonkowo

    Gilbert Dominik

    GKS Pławanice/Kamień
  • Fortuna Gągławki

    Berezovskyy Igor

    GKS Stawiguda
  • Dolata Radosław

    Radomniak Radomno
  • Stachowski Bartosz

    Reduta Bisztynek
  • Sheptikin Dmytro

    GKS Stawiguda
  • Nowak Mateusz

    Pogrom Aniołowo
  • Durda Artur

    GKS Stawiguda
  • Edisherashvili Shota

    GKS Stawiguda
  • Pawlak Robert

    GKS Stawiguda
  • Maćko Tomasz

    GKS Stawiguda
  • Rutkowski Michał

    GKS Stawiguda
  • Rutkowski Marek

    GKS Stawiguda
  • Turowski Kamil

    GKS Stawiguda
  • GKS Stawiguda

    Przytulski Mateusz

  • GKS Stawiguda

    Ślimak Bogdan

  • GKS Stawiguda

    Dziubka Tomasz

  • GKS Stawiguda

    Drężek Paweł

  • GKS Stawiguda

    Dawid Popławski

  • GKS Stawiguda

    Damian Gradowski

  • GKS Stawiguda

    Dariusz Cekała

  • GKS Stawiguda

    Theil Patryk

  • GKS Stawiguda

    Motycki Marcel

  • GKS Stawiguda

    Adrian Drzewiecki

  • GKS Stawiguda

    Tomasz Najmowicz

  • GKS Stawiguda

    Rafał Balcerzak

  • Pawlak Dawid

    GKS Szczytno
  • GKS II Szczytno

    Wnuk Arkadiusz

    SKS Szczytno
  • GKS II Szczytno

    Lech Mateusz

    Wałpusza 07 Jesionowiec
  • Czaplicki Marcel

    GKS Szczytno
  • Filochowski Dawid

    GKS Szczytno
  • Gromadzki Krystian

    GKS Szczytno
  • Gut Marcin

    GKS Szczytno
  • Majewski Krystian

    GKS Szczytno
  • Mikołajewski Piotr

    GKS Szczytno
  • Nowakowski Maciej

    GKS Szczytno
  • Osowiecki Kacper

    GKS Szczytno
  • Pilecki Grzegorz

    GKS Szczytno
  • Szymański Łukasz

    GKS Szczytno
  • GKS Szczytno

    Czarnecki Dawid

  • GKS Szczytno

    Kacprzak Kacper

  • GKS Szczytno

    Komorowski Kamil

  • SKS Szczytno

    Gadomski Daniel

    GKS Szczytno
  • Sukiennik Mateusz

    Sparta Kwietniewo
  • Radziejewski Robert

    GKS Wikielec
  • Teskowski Dawid

    GKS Wikielec
  • Błaszczyk Samuel

    GKS Wikielec
  • Jajkowski Mateusz

    GKS Wikielec
  • Janiszek Jakub

    GKS Wikielec
  • Jankowski Michał

    GKS Wikielec
  • Mulkevich Dzmitry

    GKS Wikielec
  • Rydel Norbert

    GKS Wikielec
  • Unia Susz

    Jakub Górski

    Jeziorak Iława
  • GKS Ossa Biskupiec

    Wodzicki Patryk

    Wel Lidzbark
  • Żukowski Michał

    GKS Wikielec
  • Malyshkin Illia

    GKS Wikielec
  • Sroka Mariusz

    GKS Wikielec
  • Niedbalski Remigiusz

    GKS Wikielec
  • Jeziorak Iława

    Tomasz Wacławski

  • Arai Kentaro

    GKS Wikielec
  • Błaszczyk Samuel

    GKS Wikielec
  • Grzybowski Paweł

    GKS Wikielec
  • Jackowski Mateusz

    GKS Wikielec
  • Klimek Alan

    GKS Wikielec
  • Kordalski Maciej

    GKS Wikielec
  • Kujawa Rafał

    GKS Wikielec
  • Łożyński Mateusz

    GKS Wikielec
  • Mulkevich Dzmitry

    GKS Wikielec
  • GKS Wikielec

    Baczewski Mateusz

  • GKS Wikielec

    Suchocki Łukasz

  • GKS Wikielec

    Tokarski Damian

  • GKS Wikielec

    Kwiatkowski Michał

  • GKS Wikielec

    Bartkowski Michał

  • GKS Wikielec

    Bartczak Maciej

  • GKS Wikielec

    Granica Piotr

  • GKS Wikielec

    Płoski Adrian

  • GKS Wikielec

    Błażej Turowski

  • GKS Wikielec

    Krajnik Dawid

  • GKS Wikielec

    Caban Błażej

  • GKS Wikielec

    Meler Jakub

  • GKS Wikielec

    Filbrandt Jakub

  • GKS Wikielec

    Smitiukha Oleh

  • GSZS Delfin Rybno

    Mateusz Zieliński

    GKS Wikielec
  • Huragan Morąg

    Adrian Wasiak

    GKS Wikielec
  • MKP Pogoń Siedlce

    Preuss Wiktor

    GKS Wikielec
  • Olimpia II Elbląg

    Rutkowski Paweł

    GKS Wikielec
  • Sokół Ostróda

    Otręba Hubert

    GKS Wikielec
  • Unia Susz

    Janiszek Jakub

    GKS Wikielec
  • Moraniec Kamil

    Wel Lidzbark
  • Zhdanov Oleksandr

    Zagłada Lisów
  • Policht Rafał

    Leśnik Nowe Ramuki
  • Górski Mateusz

    GLKS Jonkowo
  • Rogalski Damian

    GLKS Jonkowo
  • Stryjek Kacper

    GLKS Jonkowo
  • Wojnowski Radosław

    GLKS Jonkowo
  • Sabat Dariusz

    GLKS Jonkowo
  • Babiej Krzysztof

    GLKS Jonkowo
  • Cekała Szymon

    GLKS Jonkowo
  • Chodorowski Antoni

    GLKS Jonkowo
  • Gurtatowski Dawid

    GLKS Jonkowo
  • Stryjek Kacper

    GLKS Jonkowo
  • GLKS Jonkowo

    Borowski Błażej

  • Olimpia Olsztynek

    Berent Tomasz

  • GLKS Jonkowo

    Sławomir Juzwowski

  • GLKS Jonkowo

    Assmann Sławomir

  • GLKS Jonkowo

    Olszewski Jakub marek

  • GLKS Jonkowo

    Krystian Abramczyk

  • GLKS Jonkowo

    Kacper Bojanowicz

  • GLKS Jonkowo

    Dawid Duchna

  • Kułdo Wojciech

    Śniardwy Orzysz
  • Kamiński Michał

    Gmina Kozłowo
  • Michciński Michał

    Gmina Kozłowo
  • Halczyn Paweł

    Gmina Kozłowo
  • Piotrowicz Kamil

    Gmina Kozłowo
  • Gmina Kozłowo

    Cichowski Konrad

  • Borczon Szymon

    Gmina Kozłowo
  • Dobies Dawid

    Gmina Kozłowo
  • Jakuta Michał

    Gmina Kozłowo
  • Kamiński Michał

    Gmina Kozłowo
  • Kowalski Kamil

    Gmina Kozłowo
  • Kruszewski Jakub

    Gmina Kozłowo
  • Lesiński Tomasz

    Gmina Kozłowo
  • Moranko Tomasz

    Gmina Kozłowo
  • Trybuła Gabriel

    Gmina Kozłowo
  • Gmina Kozłowo

    Szymański Marcin

  • Gmina Kozłowo

    Adamkowski Dawid

  • Gmina Kozłowo

    Wiśniewski Jakub

  • Gmina Kozłowo

    Żmijewski Adrian

  • Gmina Kozłowo

    Czymerski Oskar

  • Gmina Kozłowo

    Frankowski Michł

  • Gmina Kozłowo

    Frankowski Adam

  • Gmina Kozłowo

    Frankowski Błażej

  • Gmina Kozłowo

    Sulowski Maciej

  • Drozd Paweł

    Kormoran Zwierzewo
  • Szczepański Patryk

    Góra Idzbark
  • Zalewski Michał

    Góra Idzbark
  • Wojewoda Rafał

    Góra Idzbark
  • Chmielarz Dariusz

    Góra Idzbark
  • Bojar Witold

    Góra Idzbark
  • Cichowski Tomasz

    Góra Idzbark
  • Gonciarz Andrzej

    Góra Idzbark
  • Gonciarz Przemysław

    Góra Idzbark
  • Graczyk Kamil

    Góra Idzbark
  • Janczuro Jarosław

    Góra Idzbark
  • Kobylinski Bartosz

    Góra Idzbark
  • Nejman Rafał

    Góra Idzbark
  • Nejman Marcin

    Góra Idzbark
  • Ostromecki Karol

    Góra Idzbark
  • Puka Marek

    Góra Idzbark
  • Raczyński Karol

    Góra Idzbark
  • Strygun Leszek

    Góra Idzbark
  • Szczepański Patryk

    Góra Idzbark
  • Wójcicki Krystian

    Góra Idzbark
  • Zalewski Przemysław

    Góra Idzbark
  • Zalewski Michał

    Góra Idzbark
  • Zwierzykowski Jakub

    Góra Idzbark
  • Kormoran Zwierzewo

    Drozd Adrian

    Góra Idzbark
  • Kormoran Zwierzewo

    Drozd Artur

    Góra Idzbark
  • Kormoran Zwierzewo

    Drozd Paweł

    Góra Idzbark
  • LKS Tyrowo

    Lewandowski Karol

    Góra Idzbark
  • Zatoka 95 Puck

    Bojar Witold

    Góra Idzbark
  • Zedler Kamil

    Granica Kętrzyn
  • Czekaj Mateusz

    Żagiel Piecki
  • Ruszkowski Dawid

    Granica Kętrzyn
  • Baran Konrad

    Granica Kętrzyn
  • Czerniakowski Paweł

    Granica Kętrzyn
  • Droździel Hubert

    Granica Kętrzyn
  • Policha Patryk

    Granica Kętrzyn
  • Sokołowicz Patryk

    Granica Kętrzyn
  • Granica Kętrzyn

    Brych Jakub

  • Granica Kętrzyn

    Swacha-sock Łukasz

  • Zapałowski Igor

    Granica Kętrzyn
  • Granica Kętrzyn

    Dwulat Marcin

  • Granica Kętrzyn

    Szymon Lemański

  • Granica Kętrzyn

    Rafał Krysiak

  • Granica Kętrzyn

    Miłosz Piechna

  • Granica Kętrzyn

    Butkiewicz Patryk

  • Granica Kętrzyn

    Marcin Książek

  • Granica Kętrzyn

    Kacper Żelepień

  • Granica Kętrzyn

    Czerniakowski Adrian

  • Mrągowia Mrągowo

    Jarguz Maciej

    Granica Kętrzyn
  • Żagiel Piecki

    Spirydon Marcin

    Granica Kętrzyn
  • Ławniczak Jakub

    Polonia Pasłęk
  • Gil Maciej

    Granica Zagaje
  • Kajtaniak Damian

    Granica Zagaje
  • Roman Maciej

    Granica Zagaje
  • Dziedzic Kamil

    Granica Zagaje
  • Karpienia Tomasz

    Granica Zagaje
  • Kupczak Leszek

    Granica Zagaje
  • Szarek Konrad

    Salęt Boże
  • Zimoch Dominik

    Granica Zagaje
  • Brzostko Dawid

    Granica Zagaje
  • Bułat Piotr

    Granica Zagaje
  • Bułat Paweł

    Granica Zagaje
  • Ciemerych Marek

    Granica Zagaje
  • Gajewski Damian

    Granica Zagaje
  • Gil Maciej

    Granica Zagaje
  • Gorzkowski Dawid

    Granica Zagaje
  • Kajtaniak Damian

    Granica Zagaje
  • Krypski Bartosz

    Granica Zagaje
  • Ostrowski Robert

    Granica Zagaje
  • Pusz Dariusz

    Granica Zagaje
  • Rudzik Cezary

    Granica Zagaje
  • Tusiński Krystian

    Granica Zagaje
  • Granica Zagaje

    Sadowski Piotr