Oglądasz serwis w wersji demonstracyjnej. Możesz zobaczyć jak dodawać i relacjonować testowe mecze. Zaloguj się używając prawdziwych danych i odkryj wszystkie możliwości prowadzenia relacji na żywo. Do prawdziwego serwisu możesz wrócić tutaj.

Zmiany w klubowych kadrach 2022


  • Paczos Bartosz

    Zryw Jastrzębie Bzie
  • Ciszewski Kacper

    Zryw Radonia
  • Niewczas Eryk

    Zryw Radonia
  • Ochlik Igor

    Zryw Bąków
  • Popławski Adrian

    Zryw Radonia
  • Szymusik Krzysztof

    WSS Wisla
  • Lessnau Paweł

    Zryw Radonia
  • Burdyna Dawid

    Zryw Radonia
  • Kajstura Konrad

    ZET Tychy
  • Leszczyński Patryk

    Zamek Grodziec Śląski
  • Stecura Dariusz

    Spójnia II Landek
  • Bąk Kacper

    Zameczek II Czernica
  • Moczurad Adam

    Zagłębiak Tucznawa
  • Reszka Aleksandra

    Wicher Wilchwy
  • Bełz Łukasz

    1.FC Katowice
  • Menkiel Kamil

    1.FC Katowice
  • Nowak Patryk

    1.FC Katowice
  • Pasieka Mateusz

    1.FC Katowice
  • Raczyński Michał

    1.FC Katowice
  • Kożuchowski Adam

    Rozwój Bełsznica
  • Trubicki Szymon

    Zgoda Repty Śląskie
  • Rachelski Miłosz

    WSS Wisla
  • Górecki Krystian

    Zryw Bąków
  • Soczawa Klaudia

    Ajaks Częstochowa
  • Gadomska Maja

    Zryw Radonia
  • Matuszewski Nikodem

    AP Wyzwolenie Chorzów
  • Jędrzejczyk Robert

    Ajaks Częstochowa
  • Lezhnyev Denys

    Ajaks Częstochowa
  • Bebek Marcin

    KS II Międzyrzecze
  • Kosicki Marcin

    Ajaks Częstochowa
  • Rasiak Jakub

    Unia Świerklaniec
  • Poślednik Waldemar

    Ajaks Częstochowa
  • Cegielski Tomasz

    Wawel Wirek
  • Skręta Kryspin

    Zryw Jastrzębie Bzie
  • Błaszczyk Mateusz

    Zryw Radonia
  • Michalik Mateusz

    Zryw Jastrzębie Bzie
  • Wewióra Wiktor

    Zryw Bąków
  • Maciejowski Oskar

    Zamek Grodziec Śląski
  • Samiec Magdalena

    AKS Mikołów
  • Miklosh Oleksandr

    AKS Mikołów
  • Sopniewski Adrian

    AKS Mikołów
  • Tabiś Tomasz

    AKS Mikołów
  • Puzio Sebastian

    Warta Zawiercie
  • Kwarciany Łukasz

    Zryw Bąków
  • Świderski Adrian

    Amator Golce
  • Berliński Krzysztof

    Znicz Kłobuck
  • Bal Mateusz

    Amator Golce
  • Glin Krzysztof

    Amator Golce
  • Kasprzak Bartosz

    Amator Golce
  • Kędzierski Grzegorz

    Amator Golce
  • Paciepnik Bartłomiej

    Amator Golce
  • Tyklewicz Jakub

    Amator Golce
  • Warchoł Paweł

    Amator Golce
  • Werner Radosław

    Amator Golce
  • Rams Mateusz

    LKS Górki Śląskie
  • Flas Wiktor

    Amator Golce
  • Nyczka Borys

    Tajfun Harbułtowice
  • Gruba Emil

    MOSiR Sparta Zabrze
  • Pawlicki Adam

    Zryw Radonia
  • Siliuk Sergii

    Polonia Łaziska Rybnickie
  • Nedashkivskyi Andrii

    Wyzwolenie Chorzów
  • Gajdzik Dawid

    Amator Rudziniec
  • Olszewski Kacper

    Amator Rudziniec
  • Małyska Bartosz

    KS Zabrze-Grzybowice
  • Koden Kamil

    Amator Rudziniec
  • Lipiński Przemysław

    Jeleśnianka Jeleśnia
  • WKS Wierzbice

    Wiśniewski Adam

    Amator Rudziniec
  • Czyż Tomasz

    Zamkowiec Toszek
  • Nowacki Krystian

    Zryw Radonia
  • Walo Mikołaj

    Źródło Kromołów
  • Bieś Szymon

    ZET Tychy
  • Dybczyński Kacper

    Żar Szeroka
  • Suchański Radosław

    Zgoda Repty Śląskie
  • Złotkowski Maciej

    Tempo II Paniówki
  • Drabchuk Petro

    MKS Myszków
  • Blochel Miłosz

    Andaluzja Brzozowice-Kamień
  • Kandzia Przemysław

    Andaluzja Brzozowice-Kamień
  • Materna Mateusz

    Andaluzja Brzozowice-Kamień
  • Skrzypczyk Dariusz

    Andaluzja Brzozowice-Kamień
  • Zdebel Łukasz

    Andaluzja Brzozowice-Kamień
  • Gruca Łukasz

    Andaluzja Brzozowice-Kamień
  • Konik Konrad

    Andaluzja Brzozowice-Kamień
  • Ścisłowski Marcin

    Przyszłość Rogów
  • Kąpielski Patryk

    Znicz Jankowice
  • Maik Piotr

    Zagłebie II Sosnowiec
  • Cierniak Krystian

    Przyszłość Ciochowice
  • Czernecki Szczepan

    Warta Zawiercie
  • Polaczyk Emilia

    Zagłebie II Sosnowiec
  • Kachel Krystian

    AP Team Gliwice
  • Kluk Sławomir

    AP Team Gliwice
  • Leszczyński Igor

    AP Team Gliwice
  • Orzeł Kamil

    AP Team Gliwice
  • Zborowski Tomasz

    AP Team Gliwice
  • Bator Daniel

    UKS Ruch Chorzów
  • Toshboltaev Abdullokh

    Źródło Kromołów
  • Sobolewski Patryk

    Zgoda Repty Śląskie
  • Bednarek Wiktor

    Wyzwolenie Chorzów
  • Tomczyk Mateusz

    AP Wyzwolenie Chorzów
  • Błaszczok Maciej

    AP Wyzwolenie Chorzów
  • Jabłoński Dominik

    AP Wyzwolenie Chorzów
  • Leja Rafał

    AP Wyzwolenie Chorzów
  • Wons Bartosz

    AP Wyzwolenie Chorzów
  • Sowiźrał Adrian

    AP Wyzwolenie Chorzów
  • Szeliga Jakub

    Zapora Porąbka
  • Chudziński Jakub

    Zieloni Żarki
  • Cygan Kacper

    Źródło Kromołów
  • Krzyżanowski Michał

    Unia Ząbkowice
  • Dołęga Karol

    Beskid Brenna
  • Drelich Marek

    Beskid Brenna
  • Herzyk Damian

    Beskid Brenna
  • Puzoń Dawid

    Beskid Brenna
  • Stawowczyk Tomasz

    Beskid Brenna
  • Wojtyczka Kacper

    Gwarek II Tarnowskie Góry
  • Glinkowski Konrad

    LKS Rudnik
  • Siast Kacper

    Stal-Śrubiarnia Żywiec
  • Czarnik Damian

    Wyzwolenie Chorzów
  • Białek Marcin

    Beskid Gilowice
  • Grzegorzek Jacek

    Beskid Gilowice
  • Sałamun Szymon

    Beskid Gilowice
  • Tatara Szymon

    Beskid Gilowice
  • Tomaszek Adrian

    Beskid Gilowice
  • Urbaniec Artur

    Beskid Gilowice
  • Węgrzyn Gabriel

    Górnik Boguszowice
  • Barcik Szymon

    GKS Radziechowy-Wieprz
  • Santos Rosa David

    GKS Radziechowy-Wieprz
  • Kastelik Piotr

    Góral 1956 Żywiec
  • Bulanda Bartosz

    Beskid Gilowice
  • Waszkiewicz Kamil

    Beskid Gilowice
  • Ojrzanowski Mariusz

    Stal Chełm Śląski
  • Wójtowicz Krystian

    Victoria Częstochowa
  • Waśkowiak Jakub

    LKS Kamienica Polska
  • Gradek Miłosz

    Zryw Bąków
  • Mykhailov Oleksii

    Źródło Kromołów
  • Kowalczyk Dawid

    Źródło Kromołów
  • Pietyra Patryk

    TKKF Jedność Grabownia
  • Bieliera Tymofii

    Promień Strzemieszyce Małe
  • Niziński Jakub

    Rodło Górniki
  • Baszczyński Kamil

    Beskid Godziszka
  • Wala Sebastian

    Beskid Godziszka
  • Dyrdaś Sebastian

    Zamek Grodziec Śląski
  • Dudka Dominik

    Beskid Kocierz
  • Mieszczak Mariusz

    Beskid Kocierz
  • Burzała Maciej

    Beskid Kocierz
  • Troczyński Krzysztof

    Znicz Jankowice
  • Łukasik Wiktoria

    Zgoda Repty Śląskie
  • Krucek Konrad

    Beskid Skoczów
  • Szczęsny Damian

    Beskid Skoczów
  • Szczyrba Michał

    Beskid Skoczów
  • Tacik Bartłomiej

    Beskid Skoczów
  • Wójcik Jacek

    Unia Książenice
  • Bekus Przemysław

    Biała Gwiazda Krasice
  • Bugaj Mariusz

    Biała Gwiazda Krasice
  • Dudek Dominik

    Biała Gwiazda Krasice
  • Gęsiarz Tomasz

    Biała Gwiazda Krasice
  • Jlków Łukasz

    Biała Gwiazda Krasice
  • Kowalczyk Jan

    Biała Gwiazda Krasice
  • Król Mateusz

    Naprzód Wieszowa
  • Corkill Filip

    Biała Gwiazda Krasice
  • Grundt Marcin

    Iskra Rowień
  • Konieczny Bartosz

    Olimpia II Huta Stara
  • Cieślak Michał

    Biała Gwiazda Krasice
  • Pilch Hubert

    Znicz Jankowice
  • Fojutowski Adrian

    Spójnia II Landek
  • Milner Dawid

    Wilamowiczanka Wilamowice
  • Denysiuk Oleksandr

    BKS Stal Bielsko-Biała
  • Widuch Maksymilian

    BKS Stal Bielsko-Biała
  • Ziółkowski Filip

    BKS Stal Bielsko-Biała
  • Kamiński Patryk

    Wilki Wilcza
  • Czerwińska Sandra

    Znicz Kłobuck
  • Kaźmierczak Jarosław

    Błękitni Herby
  • Żydek Łukasz

    Błękitni Herby
  • Szarek Konrad

    Błękitni Herby
  • Igros Krasnobród

    Jaszczyk Szymon

    Błękitni Herby
  • LZS Ligota Turawska

    Rytter Krzysztof

    Błękitni Herby
  • Białoszewski Kamil

    Zgoda Zawada Książęca
  • Grządziel Robert

    Błękitni Libidza
  • Turek Szymon

    Błękitni Libidza
  • Panczyk Damian

    Błękitni Libidza
  • Januszewski Marcin

    Podhalanka Milówka
  • Chrzanowska Alicja

    Tarnowiczanka Stare Tarnowice
  • Ryszczyk Kamil

    Błękitni Pierściec
  • Kuś Sebastian

    Błękitni Pierściec
  • Żebrowski Kornel

    Błękitni Pierściec
  • Piątek Juliusz

    Stradom Częstochowa
  • Sękowski Dawid

    Wicher Wilchwy
  • Nowak Włodzimierz

    UKS Warszowice
  • Kosnowicz Wojciech

    Błyskawica Drogomyśl
  • Rychlik Sebastian

    Błyskawica Drogomyśl
  • Dovhaliuk Serhii

    Zamkowiec Toszek
  • Bagrowski Adam

    Sparta Katowice
  • Bawoł Mateusz

    Błyskawica Drogomyśl
  • Bawoł Błażej

    Błyskawica Drogomyśl
  • Jasiński Marcin

    Błyskawica Drogomyśl
  • Koczur Krzysztof

    Błyskawica Drogomyśl
  • Król Damian

    Błyskawica Drogomyśl
  • Krzempek Daniel

    Błyskawica Drogomyśl
  • Loska Dominik

    Błyskawica Drogomyśl
  • Oleksy Bartłomiej

    Błyskawica Drogomyśl
  • Papatanasiu Krystian

    Błyskawica Drogomyśl
  • Pastuszak Alan

    Błyskawica Drogomyśl
  • Plinta Maciej

    Błyskawica Drogomyśl
  • Rychlik Sebastian

    Błyskawica Drogomyśl
  • Saltarius Mariusz

    Błyskawica Drogomyśl
  • Siekierka Andrzej

    Błyskawica Drogomyśl
  • Szołtys Bartosz

    Błyskawica Drogomyśl
  • Szołtys Bartłomiej

    Błyskawica Drogomyśl
  • Szołtys Patryk

    Błyskawica Drogomyśl
  • Ułasewicz Patryk

    Błyskawica Drogomyśl
  • Wałaski Dawid

    Błyskawica Drogomyśl
  • Wysiński Marcin

    Błyskawica Drogomyśl
  • GKS Jastrzębie

    Szczęch Dominik

    Błyskawica Drogomyśl
  • Pniówek Pawłowice Śląskie

    Zapała Patryk

    Błyskawica Drogomyśl
  • Unia Racibórz

    Wowra Mateusz

    Błyskawica Drogomyśl
  • Wincenciak Borys

    Warta Poraj
  • Suchanek Wiktor

    KS Panki
  • Bury Mateusz

    Błyskawica Kończyce Wielkie
  • Morawiec Marcin

    Błyskawica Kończyce Wielkie
  • Piekar Przemysław

    Błyskawica Kończyce Wielkie
  • Stoły Miłosz

    Błyskawica Kończyce Wielkie
  • Owczarek Przemysław

    Warta II Zawiercie
  • Krzemiński Mariusz

    Sarmacja II Będzin
  • Bronner Miłosz

    Borowik Szczejkowice
  • Krawczyk Kamil

    Borowik Szczejkowice
  • Słupik Mateusz

    Borowik Szczejkowice
  • Stokowski Bartosz

    Borowik Szczejkowice
  • Tomporowski Bartosz

    Borowik Szczejkowice
  • Jarosz Błażej

    Orzeł Pawonków
  • Kowalczyk Antoni

    Zew Kazimierz
  • Kucyniak Mateusz

    Wilamowiczanka Wilamowice
  • Maślanka Wiktoria

    Orzeł Mokre
  • Wyrzykowska Maria

    Górnik Boguszowice
  • Bogdał Mateusz

    Bory Pietrzykowice
  • Sztamblewski Adam

    Szczakowianka Jaworzno
  • Grabny Mateusz

    Sokół Zabrzeg
  • Suchaczewski Dawid

    Płomień Czuchów
  • Mroczek Adam

    Brasil Florian Czekanów
  • Gola Marian

    Brasil Florian Czekanów
  • Ibrom Piotr

    Brasil Florian Czekanów
  • Kasperek Wojciech

    Brasil Florian Czekanów
  • Spyra Adrian

    Brasil Florian Czekanów
  • Maciuszek Krzysztof

    Brasil Florian Czekanów
  • Świerczyński Mateusz

    Skra II Częstochowa
  • Robakowski Daniel

    Brasil Florian Czekanów
  • Chwaliński Hubert

    Brasil Florian Czekanów
  • Mikołajczyk Piotr

    Brasil Florian Czekanów
  • Drzewiarz Jasienica

    Jendryczko Kajetan

    Broń Radom
  • Wechman Paweł

    ZET Tychy
  • Błażyczek Kacper

    Buk Rudy Wielkie
  • Bok Tomasz

    Buk Rudy Wielkie
  • Czempik Piotr

    Buk Rudy Wielkie
  • Wilczek Michał

    Jedność 32 II Przyszowice
  • Konopka Hubert

    Victoria Hażlach
  • Lisiak Michał

    KS Wielopole
  • Ortyl Mikołaj

    Buk Rudy Wielkie
  • Roszak Michał

    Zryw Jastrzębie Bzie
  • Ciepielewski Filip

    Burza II Borowa Wieś
  • Seweryn Igor

    Zryw Bąków
  • Kowalewicz Eryk

    Burza II Borowa Wieś
  • Bogdanowicz Adam

    Burza II Borowa Wieś
  • Lein Łukasz

    Burza II Borowa Wieś
  • Nawa Patryk

    Burza II Borowa Wieś
  • Rosół Bartosz

    Burza II Borowa Wieś
  • Ulbrych Michał

    Siemianowiczanka Siemianowice Śląskie
  • Szurdyga Przemysław

    Polonia Łaziska Rybnickie
  • Ciastowicz Szymon

    Zagłębie Dąbrowa Górnicza
  • Dudek Denis

    Burza II Borowa Wieś
  • Haja Szymon

    Burza II Borowa Wieś
  • Tantaoui Zakaria

    Wawel Wirek
  • Zieloni Lubiechnia Wielka

    Ożarowski Mateusz

    Burza II Borowa Wieś
  • Klamka Kacper

    Tęcza Zendek
  • Bieniek Łukasz

    Carbo Gliwice
  • Małyska Kamil

    Carbo Gliwice
  • Piskorz Kamil

    Carbo Gliwice
  • Senk Szymon

    Carbo Gliwice
  • Wieczorek Piotr

    Carbo Gliwice
  • Wieroński Sławomir

    Carbo Gliwice
  • Marzec Roman

    Carbo Gliwice
  • Bieś Michał

    WSS Wisla
  • Ciok Krzysztof

    Niepokorni Orzesze
  • Kołodziej Marcin

    CKS Czeladź
  • Muszalik Mariusz

    CKS Czeladź
  • Szopa Igor

    CKS Czeladź
  • Borówka Bartłomiej

    CKS II Czeladź
  • Da Silva Alves Constantino Athos Moises

    CKS II Czeladź
  • Kurasz Krystian

    CKS II Czeladź
  • Leszczyński Kamil

    Śląsk Koszęcin
  • Markowski Jakub

    CKS II Czeladź
  • Otto Jakub

    Warta II Zawiercie
  • Mazur Tomasz

    CKS II Czeladź
  • Szafarczyk Dawid

    CKS II Czeladź
  • Paprzycki Tomasz

    CKS II Czeladź
  • Olowo Tobiasz

    Zagłębiak Tucznawa
  • Jeleń Jakub

    CKS Piast Cieszyn
  • Kupczok Zbigniew

    CKS Piast Cieszyn
  • Volkmer Michał

    CKS Piast Cieszyn
  • Bursa Rafał

    Pogoń Kamyk
  • Bugaj Mateusz

    Tempo Puńców
  • Greń Marcin

    KS Brzeźce
  • Kukla Kacper

    Wypoczynek Buków
  • Skoczek Bartosz

    Zamkowiec Toszek
  • Bazyli Damian

    Wilki Wilcza
  • Okła Albert

    Małapanew Kuczów
  • Barnik Wojciech

    Concordia Knurów
  • Czajka Łukasz

    Concordia Knurów
  • Kocur Marek

    Concordia Knurów
  • Zając Kamil

    Concordia Knurów
  • Włach Mateusz

    Concordia Knurów
  • Kaszewski Mateusz

    Concordia Knurów
  • Prajs Wojciech

    Silesia Miechowice
  • Kaźmierczak Patryk

    LKS Dzimierz
  • Drzonkowianka Racula

    Garczorz Dominik

    Concordia Knurów
  • Kociemski Igor

    Wisła Strumień
  • Pęgiel Adam

    Zgoda Repty Śląskie
  • Rosiak Roman

    Szombierki Bytom
  • Bujalski Łukasz

    Cukrownik II Chybie
  • Antończyk Daniel

    Cukrownik II Chybie
  • Frączek Dawid

    Cukrownik II Chybie
  • Gruszka Szymon

    Cukrownik II Chybie
  • Skowronek Kamil

    Cukrownik II Chybie
  • Kasztelania Santok

    Świńczyk Dawid

    Cukrownik II Chybie
  • Zioło Brajan

    Cukrownik II Chybie
  • Wawrzyniak Marcin

    LKS II Czaniec
  • Myszkowski Damian

    LKS Wisła Wielka
  • Różanka Marcel

    Cyklon Rogoźnik
  • Wróbel Jan

    Cyklon Rogoźnik
  • Scęcelek Łukasz

    Unia Kalety
  • Siedlik Sebastian

    LKS II Gardawice
  • Piast Iłowa

    Boukarch Nabil

    Cyklon Rogoźnik
  • Górski Filip

    Wawel Wirek
  • Nowak Kacper

    GKS Koziegłowy
  • Tomczyński Jakub

    Victoria Strzebiń
  • Kwolek Miłosz

    Czapla Kryry
  • Grabowski Mateusz

    Czapla Kryry
  • Gruszka Dariusz

    Czapla Kryry
  • Lazar Dominik

    Czapla Kryry
  • Leheta Taras

    Czapla Kryry
  • Mruchok Marko

    Czapla Kryry
  • Shtohryn Mykola

    Czapla Kryry
  • Wolski Maciej

    Czapla Kryry
  • Wierzelewski Antoni

    Czapla Kryry
  • Melon Marcel

    Zamek Grodziec Śląski
  • Szczepaniak Aleks

    Naprzód Łubie
  • Glenc Tomasz

    Czarni II Gorzyce
  • Hernik Rafał

    Czarni II Gorzyce
  • Polonia II Prószków

    Siedlaczek Artur

    Czarni II Gorzyce
  • Widenka Tomasz

    Czarni II Gorzyce
  • Firek Kacper

    Drzewiarz Jasienica
  • Kijas Dawid

    Czarni II Gorzyce
  • Gulec Mateusz

    Czarni II Gorzyce
  • Niejadlik Mateusz

    Czarni II Gorzyce
  • Stachowiak Paweł

    Czarni II Gorzyce
  • Małecki Marcel

    Zapora Porąbka
  • Górska-Tran Karolina

    Unia Świerklaniec
  • Steszuk Michał

    Zamek Grodziec Śląski
  • Półkoszek Dariusz

    WSS Wisla
  • Gandzel Tomasz

    Czarni Jaworze
  • Lach Krzysztof

    Czarni Jaworze
  • Malchar Adrian

    Czarni Jaworze
  • Wójtowicz Tomasz

    ROW 1964 Rybnik
  • Gembiak Jędrzej

    Czarni Jaworze
  • Walus Maksymilian

    Polonia Międzyrzecze
  • Pawelec Igor

    Victoria Hażlach
  • Lizurek Bartłomiej

    Czarni Kozłowa Góra
  • Nowak Dawid

    Czarni Kozłowa Góra
  • Skowronek Jakub

    Czarni Kozłowa Góra
  • Wieczorek Marcin

    Czarni Kozłowa Góra
  • Słomka Damian

    Czarni Nowa Wieś
  • Boiko Pavlo

    Wicher Płonia
  • Urbaniak Dominik

    LKS Studzionka
  • Drgas Jakub

    Źródło II Kromołów
  • Zawiślak Marek

    Zryw Jastrzębie Bzie
  • Spychała Andrzej

    Czarni Piasek
  • Legutko Wojciech

    Spójnia II Landek
  • Mizia Andrzej

    Czarni Piasek
  • Bevz Nazar

    Czarni Piasek
  • Lachowski Kacper

    Piast II Gliwice
  • Tonderski Adam

    LKS Leśna
  • Kilisz Marcin

    Czarni Pyskowice
  • Bladycz Dawid

    Groń Bujaków
  • Front Maciej

    Czarni Pyskowice
  • Kołsut Rafał

    Czarni Pyskowice
  • Jaśkiewicz Filip

    Czarni Pyskowice
  • Ratyński Krzysztof

    Gwarek Zabrze
  • Nibus Oliwier

    Czarni Sosnowiec
  • Pawęzowski Damian

    Czarni Sosnowiec
  • Pośpiech Jakub

    Czarni Sosnowiec
  • Lamecki Łukasz

    Czarni Sosnowiec
  • Kubeczka Marcel

    GKS II Katowice
  • Szewczyk Dawid

    Sygnały Gotartowice
  • Caban Jakub

    Czarni Starcza
  • Lisek Kacper

    Czarni Starcza
  • Nocoń Szymon

    Czarni Starcza
  • Rzeźniczek Kamil

    Czarni Starcza
  • Czyżycki Grzegorz

    Czarni Starcza
  • Ligas Karol

    Victoria Częstochowa
  • Wąsowicz Dawid

    Czarni Starcza
  • Cygon Jakub

    Czarni Sucha Góra
  • Gołąbek Mateusz

    Czarni Sucha Góra
  • Kowalik Patryk

    Czarni Sucha Góra
  • Migus Sebastian

    Czarni Sucha Góra
  • Piątek Mirosław

    Czarni Sucha Góra
  • Piwowarczyk Artur

    Czarni Sucha Góra
  • Labuda Tymoteusz

    Czułowianka Tychy
  • Rychta Konrad

    Czułowianka Tychy
  • Staniszewski Kamil

    Czułowianka Tychy
  • Szafrański Rafał

    Czułowianka Tychy
  • Wiśniewski Damian

    Czułowianka Tychy
  • Zaczyk Marcin

    Czułowianka Tychy
  • Thomanek Brajan

    Czułowianka Tychy
  • Pozimski Szymon

    Soła Rajcza
  • Michalak Adam

    Czułowianka Tychy
  • Malicki Mikołaj

    Czułowianka Tychy
  • Niśkiewicz Piotr

    Iskra Rowień
  • Rak Mateusz

    Dąbrowianka Dąbrowa Zielona
  • Rak Przemysław

    Dąbrowianka Dąbrowa Zielona
  • Struski Daniel

    Dąbrowianka Dąbrowa Zielona
  • Domagała Arkadiusz

    Dąbrowianka Dąbrowa Zielona
  • Hanusiak Gabriel

    Zieloni Żarki
  • Dobko Jan

    Wyzwolenie Chorzów
  • Sawicki Daniel

    Unia Rędziny
  • Bartoszek Gabriel

    Dąb Dębieńsko
  • Czempiel Przemysław

    Dąb Dębieńsko
  • Bukowiec Paweł

    Dąb Dębieńsko
  • Szymański Marcin

    Dąb Dębieńsko
  • Klecha Adam

    Dąb Dębieńsko
  • Odra Bytom Odrzański

    Domżoł Robert

    Dąb Dębieńsko
  • Mentelski Tomasz

    Dąb II Gaszowice
  • Pielczyk Sebastian

    Dąb II Gaszowice
  • Gołyś Kamil

    Dąb II Gaszowice
  • Kraśniewski Mariusz

    Dąb II Gaszowice
  • Markiefka Krzysztof

    Dąb II Gaszowice
  • Siedlaczek Dominik

    Dąb II Gaszowice
  • Stryjak Rafał

    KS Brzeźce
  • Szpurka Maciej

    Dąb II Gaszowice
  • Nowaczyk Przemysław

    Dąb II Gaszowice
  • Żółtowski Adam

    Unia Dąbrowa Górnicza
  • Staniek Krystian

    Unia Kosztowy
  • Ziętek Sebastian

    Dąb II Gaszowice
  • Bigosiński Jakub

    Warta Pławno
  • Wojciński Kasper

    WSS Wisla
  • Beksa Rafał

    Dragon Rusinowice
  • Duda Rafał

    Dragon Rusinowice
  • Mandla Przemysław

    Dragon Rusinowice
  • Myrcik Jakub

    Dragon Rusinowice
  • Wywiał Paweł

    Dragon Rusinowice
  • Gromowski Dominik

    Zgoda Repty Śląskie
  • Ciapa Robert

    Wypoczynek Buków
  • Łakomy Patryk

    Przyszłość Nowe Chechło
  • Ogrodniczuk Jan

    Żar Międzybrodzie Bialskie
  • Kowolik Dariusz

    Drama Kamieniec
  • Dziubla Bartłomiej

    Drama Kamieniec
  • Hetmańczyk Dawid

    Drama Kamieniec
  • Maćkowiak Michał

    Drama Kamieniec
  • Pajor Marcel

    Drama Kamieniec
  • Kupiec Jakub

    KS Stal Kuźnia Raciborska
  • Król Kamil

    Drama Kamieniec
  • Piast Iłowa

    Lankauf Daniel

    Drama Kamieniec
  • Lubtowicz Mateusz

    Zryw Bąków
  • Boryczka Robert

    Drama Zbrosławice
  • Dzido Adam

    Drama Zbrosławice
  • Krążyński Patryk

    Drama Zbrosławice
  • Lachowski Marcin

    Drama Zbrosławice
  • Pstuś Karol

    Drama Zbrosławice
  • Ptak Marek

    Drama Zbrosławice
  • Drama Zbrosławice

    Mateusz Mrożek

  • Drama Zbrosławice

    Damian Cziba

  • Drama Zbrosławice

    Wojciech Gałęziok

  • Drama Zbrosławice

    Jaworek Maciej

  • Drama Zbrosławice

    Mateusz Kulesza

  • Drama Zbrosławice

    Łukasz Stolarczyk

  • Drama Zbrosławice

    Gruszka Radosław

  • Drama Zbrosławice

    Marcin Jakubowski

  • Drama Zbrosławice

    Banaś Karol

  • Drama Zbrosławice

    Kucza Rafał

  • Drama Zbrosławice

    Wujek Marcin

  • Drama Zbrosławice

    Andriy Balytskyy

  • Drama Zbrosławice

    Długosz Jakub

  • Drama Zbrosławice

    Kopia Mateusz

  • Drama Zbrosławice

    Halama Dominik

  • Drama Zbrosławice

    Karol Jaksik

  • Drama Zbrosławice

    Pietrzyk Dariusz

  • Drama Zbrosławice

    Orzeszyna Michał

  • Drama Zbrosławice

    Lewandowski Rafał

  • Drama Zbrosławice

    Bury Adrian

  • Szombierki Bytom

    Artur Koschny

  • Gwarek Tarnowskie Góry

    Dyląg Jakub

    Drama Zbrosławice
  • Polonia Bytom

    Belica Jakub

    Drama Zbrosławice
  • Polonia Bytom

    Siwek Jakub

    Drama Zbrosławice
  • Polonia Bytom

    Wójcik Kamil

    Drama Zbrosławice
  • Ruch Radzionków

    Mitas Krystian

    Drama Zbrosławice
  • Ruch Radzionków

    Pietryga Mateusz

    Drama Zbrosławice
  • Sokół Ostróda

    Chwastek Robert

    Drama Zbrosławice
  • Akabogu Chidozie

    Start Pietrowice Wielkie
  • Mertens Filip

    Pogoń Imielin
  • Piesik Klaudia

    Promień II Glinica
  • Szumiec Nikodem

    Urania Ruda Śląska
  • Wytych Tobiasz

    Drzewiarz Jasienica
  • Brachaczek Kacper

    Drzewiarz Jasienica
  • Dunat Stanisław

    Drzewiarz Jasienica
  • Kubacki Michał

    Drzewiarz Jasienica
  • Szwarc Adrian

    Drzewiarz Jasienica
  • Żyła Bartosz

    Drzewiarz Jasienica
  • Drzewiarz Jasienica

    Profic Marek

  • Drzewiarz Jasienica

    Duś Mariusz

  • Drzewiarz Jasienica

    Grygier Adam

  • Drzewiarz Jasienica

    Łoś Dariusz

  • Drzewiarz Jasienica

    Madejek Kamil

  • Drzewiarz Jasienica

    Rycak Krystian

  • Drzewiarz Jasienica

    Śliwka Szymon

  • Drzewiarz Jasienica

    Stokłosa Tomasz

  • Drzewiarz Jasienica

    Bulawa Tomaś

  • Drzewiarz Jasienica

    Hamrozi Miroslav

  • Drzewiarz Jasienica

    Jeż Daniel

  • Kuźnia Ustroń

    Mucha Zachariasz

    Drzewiarz Jasienica
  • LKS Goczałkowice-Zdrój

    Dokudowiec Kamil

    Drzewiarz Jasienica
  • Podbeskidzie II Bielsko-Biała

    Bukowczan Konrad

    Drzewiarz Jasienica
  • Podbeskidzie II Bielsko-Biała

    Wybrańczyk Kacper

    Drzewiarz Jasienica
  • Podbeskidzie II Bielsko-Biała

    Wykręt Jakub

    Drzewiarz Jasienica
  • Podbeskidzie II Bielsko-Biała

    Mazur Kacper

    Drzewiarz Jasienica
  • Podbeskidzie II Bielsko-Biała

    Kralczyński Michał

    Drzewiarz Jasienica
  • Sudoł Paweł

    Forteca Świerklany
  • Wieczorek Dorian

    Forteca Świerklany
  • Myroshnychenko Ihor

    Tarnowiczanka Stare Tarnowice
  • Sevastianov Oleksandr

    Ocice Racibórz
  • Botor Adam

    Fortuna Wyry
  • Marszałek Wiktor

    Fortuna Wyry
  • Nieszporek Dominik

    Fortuna Wyry
  • Pitrasz Mateusz

    Fortuna Wyry
  • Wolny Oskar

    Fortuna Wyry
  • Załęcki Tomasz

    Fortuna Wyry
  • Wachoń Adrian

    LKS Rudnik
  • Elias Artur

    GKS II Jastrzębie
  • Filipczyk Wiktor

    GKS II Jastrzębie
  • Janecki Kacper

    GKS II Jastrzębie
  • Kaczmarczyk Krystian

    GKS II Jastrzębie
  • Muras Kamil

    GKS II Jastrzębie
  • Vieira Passoni Joao Paulo

    GKS II Jastrzębie
  • Waleczek Kacper

    GKS II Jastrzębie
  • Janik Adam

    LKS II Krzyżanowice (k. Raciborza)
  • Gliwa Michał

    GKS II Jastrzębie
  • Konieczny Hubert

    Warta Poraj
  • Grudziński Dawid

    Tajfun Harbułtowice
  • Bator Kacper

    MKS Lędziny
  • Filipiak Kacper

    GKS II Katowice
  • Jaroszek Bartosz

    GKS II Katowice
  • Jędrych Arkadiusz

    GKS II Katowice
  • Kieljan Mateusz

    GKS II Katowice
  • Koseła Jakub

    GKS II Katowice
  • Kudła Dawid

    GKS II Katowice
  • Łapot Krzysztof

    GKS II Katowice
  • Mańdok Kacper

    GKS II Katowice
  • Rogala Grzegorz

    GKS II Katowice
  • Semkło Kacper

    GKS II Katowice
  • Mikołajczyk Stanisław

    GKS II Katowice
  • Palutka Rafał

    Zagłebie II Sosnowiec
  • Podbeskidzie II Bielsko-Biała

    Nowakowski Paweł

    GKS II Nowiny
  • Kadłuczka Piotr

    Źródło Kromołów
  • Barcik Piotr

    GKS II Radziechowy-Wieprz
  • Matlak Konrad

    GKS II Radziechowy-Wieprz
  • Sajbor Łukasz

    GKS II Radziechowy-Wieprz
  • Wrona Łukasz

    GKS II Radziechowy-Wieprz
  • Kubieniec Karol

    GKS Radziechowy-Wieprz
  • Maziak Marcin

    GKS Radziechowy-Wieprz
  • Cajt Wojciech

    SKS Łagisza
  • Krzyżaniak Tomasz

    Pogoń Kamyk
  • Achtenberg Kamil

    Unia Dąbrowa Górnicza
  • Swiniarski Daniel

    GKS II Tychy
  • Piotrowski Norbert

    GKS II Tychy
  • Begier Wojciech

    GKS II Tychy
  • Domínguez Antonio

    GKS II Tychy
  • Fortuna Dawid

    GKS II Tychy
  • Mańka Maciej

    GKS II Tychy
  • Nedić Nemanja

    GKS II Tychy
  • Pluta Przemysław

    GKS II Tychy
  • Buś Daniel

    GKS II Tychy
  • Foszcz Wojciech

    Magura Bystra
  • Majewski Adam

    GKS II Tychy
  • Woleń Dominik

    Start Pietrowice Wielkie
  • GKS II Tychy

    Janiak Kacper

  • Buchta Petr

    GKS II Tychy
  • Cebula Aleksander

    GKS II Tychy
  • Fortuna Dawid

    GKS II Tychy
  • Guzy Jakub

    GKS II Tychy
  • Kawka Krystian

    GKS II Tychy
  • Kudyba Wiktor

    GKS II Tychy
  • Matyjas Szymon

    GKS II Tychy
  • Oleksy Mikołaj

    GKS II Tychy
  • Parkitny Filip

    GKS II Tychy
  • Parysz Dawid

    GKS II Tychy
  • Poloczek Miłosz

    GKS II Tychy
  • Pudlik Bartosz

    GKS II Tychy
  • Raciborski Szymon

    GKS II Tychy
  • Ratuszny Adam

    GKS II Tychy
  • Słanek Kacper

    GKS II Tychy
  • Sobieraj Daniel

    GKS II Tychy
  • Socha Igor

    GKS II Tychy
  • Wilk Jakub

    GKS II Tychy
  • GKS II Tychy

    Kokoszka Kamil

  • GKS II Tychy

    Rutkowski Kajetan

  • GKS II Tychy

    Bielusiak Szymon

  • GKS II Tychy

    Borzęcki Paweł

  • GKS II Tychy

    Hachuła Adam

  • GKS II Tychy

    Trzcionka Adam

  • GKS II Tychy

    Fluder Dawid

  • GKS II Tychy

    Legenzow Adrian

  • GKS II Tychy

    Waszek Dawid

  • Górnik II Łęczna

    Kostrzewski Adrian

    GKS II Tychy
  • ŁKS II Łódź

    Dominguez sacramento Antonio

    GKS II Tychy
  • Odra Wodzisław Śląski

    Żelazowski Kacper

    GKS II Tychy
  • Radomiak Radom

    Radecki Mateusz

    GKS II Tychy
  • Unia Kosztowy

    Kacprowski Jakub

    GKS II Tychy
  • Piast II Gliwice

    Borkała Remigiusz

    GKS Jastrzębie
  • Spójnia Landek

    Gołuch Szymon

    GKS Jastrzębie
  • Bachman Bartłomiej

    JavaFit Sosnowiec
  • Kuzakowski Jakub

    GKS Koziegłowy
  • Jagusiak Dawid

    GKS Koziegłowy
  • Szatan Dawid

    GKS Koziegłowy
  • Gęślicki Daniel

    KS Świerklany
  • Kuster Paweł

    Górnik Wesoła
  • Havrik Serhii

    Olimpia Pławniowice
  • Caputa Jakub

    GLKS Wilkowice
  • Copija Dawid

    GLKS Wilkowice
  • Kozieł Paweł

    GLKS Wilkowice
  • Trybała Szymon

    GLKS Wilkowice
  • Wojtyła Maciej

    GLKS Wilkowice
  • Słowik Paweł

    GLKS Wilkowice
  • Grelak Marek

    Ruch Radzionków
  • Stawiński Piotr

    Strażak Mikołów
  • Nowak Dariusz

    LKS II Bełk
  • Górny Damian

    GLKS Wilkowice
  • Rzepa Jakub

    Gol Bieruń
  • Wydra Marcin

    Źródło Kromołów
  • Garbicz Monika

    Gol Bieruń
  • Gil Tomasz

    Gol Bieruń
  • Kachel Robert

    Gol Bieruń
  • Malcharek Kamil

    Gol Bieruń
  • Myalski Bartosz

    Gol Bieruń
  • Mysiorski Adam

    Gol Bieruń
  • Kachkov Anton

    Gol Bieruń
  • Stróżyk Adrian

    Gol Bieruń
  • Kotoński Łukasz

    Lotnik Kościelec
  • Bednarz Cyprian

    Góral 1956 Żywiec
  • Gołek Adrian

    Góral 1956 Żywiec
  • Kubiesa Jan

    Góral 1956 Żywiec
  • Skalla Paweł

    Góral 1956 Żywiec
  • Czarnecki Jakub

    Siemianowiczanka Siemianowice Śląskie
  • Rudzik Szymon

    GTS Bojszowy
  • Ponikierski Kryspin

    Góral 1956 Żywiec
  • Frontczak Mikołaj

    Start Mszana
  • Wiszniowski Bartosz

    Unia Turza Śląska
  • Janoszka Dawid

    Góral Istebna
  • Martinez Ruben

    Góral Istebna
  • Morys Kazimierz

    Góral Istebna
  • Krężelok Mateusz

    Góral Istebna
  • Legierski Jakub

    Góral Istebna
  • Legierski Marek

    Góral Istebna
  • Nowak Marek

    Orzeł Nakło Śląskie
  • Janów Damian

    Zapora Wapienica
  • Waraksa Jarosław

    Górnik 09 Mysłowice
  • Rama Astrit

    Górnik 09 Mysłowice
  • Widurski Maciej

    Górnik 09 Mysłowice
  • Cieślik Wojciech

    MKS Górnik 09 Mysłowice
  • Kucharek Mikołaj

    MKS Górnik 09 Mysłowice
  • Rosikoń Jan

    MKS Górnik 09 Mysłowice
  • Rogożyński Szymon

    LKS II Gardawice
  • Żurek Maciej

    Spójnia Landek
  • Biesaga Bartłomiej

    Górnik 09 Mysłowice
  • Korona/Pogoń Stawiszyn

    Pagano Giuliano Mario

    Górnik 09 Mysłowice
  • Młynek Adam

    Górnik II Bobrowniki Śląskie
  • Rybak Szymon

    Górnik II Bobrowniki Śląskie
  • Woźniak Patryk

    Górnik II Bobrowniki Śląskie
  • Wrodarczyk Ignacy

    Górnik II Bobrowniki Śląskie
  • Łata Bartosz

    Górnik II Bobrowniki Śląskie
  • Szymanowski Jakub

    Górnik II Bobrowniki Śląskie
  • Cierzniak Rafał

    Żar Międzybrodzie Bialskie
  • Sakhniuk Hryhorii

    Zieloni II Żarki
  • Filipiak Jakub

    Górnik Boguszowice
  • Gojny Kacper

    Górnik Boguszowice
  • Łuc Łukasz

    Górnik Boguszowice
  • Ruchałowski Mikołaj

    Górnik Wojkowice
  • Dąbrowski Jakub

    Victoria Strzebiń
  • Krygier Damian

    Górnik Boguszowice
  • Zalewska Natalia

    Górnik II Bobrowniki Śląskie
  • Piszczek Michał

    Urania Ruda Śląska
  • Starsiak Aleksander

    Górnik II Bobrowniki Śląskie
  • Mazur Jakub

    Górnik II Bobrowniki Śląskie
  • Radiszewski Marcin

    Sparta Nowa Wieś
  • Ciupka Tomasz

    LKS Lyski
  • Krypczyk Kacper

    Górnik Radlin
  • Szydłowski Szymon

    Górnik Radlin
  • Urbańczyk Kacper

    Naprzód Ostrowy
  • Andrade Freitas Das Neves Matheus

    Górnik Wojkowice
  • Kondzielnik Marcin

    Górnik Wojkowice
  • Manterys Dawid

    Górnik Wojkowice
  • Matyjaszczyk Sebastian

    Górnik Wojkowice
  • ROW 1964 Rybnik

    Pochcioł Jakub

    Górnik II Zabrze
  • Rosa Marcel

    Polonia Niewiadom
  • Grub-Malinowska Iwona

    Rodło Górniki
  • Marciniak Bartłomiej

    Górnik Jaworzno
  • Bąba Kacper

    Górnik Jaworzno
  • Galiński Dawid

    Górnik Jaworzno
  • Gulak Jakub

    Górnik Jaworzno
  • Górniak Dawid

    Zryw Bąków
  • Kaszowianka II Kaszów

    Koralik Filip

    Górnik Jaworzno
  • GKS II Tychy

    Grzeszczyk Łukasz

    Górnik Łęczna
  • Kujon Artur

    Górnik Piaski
  • Maślanka Oliwier

    Górnik Piaski
  • Skrobarczyk Jakub

    Górnik Piaski
  • Stolarczyk Grzegorz

    Górnik Piaski
  • Wites Jakub

    Górnik Piaski
  • Zudin Bartosz

    Górnik Piaski
  • Adamski Konrad

    Górnik Pszów
  • Gawlik Sebastian

    Górnik Pszów
  • Kirszniak Jakub

    Górnik Pszów
  • Olbryś Paweł

    Górnik Pszów
  • Polody Maciej

    Górnik Pszów
  • Kocór Marek

    LKS Rudołtowice-Ćwiklice
  • Jaros Andrzej

    Górnik Sosnowiec
  • Klimczak Adam

    Górnik Sosnowiec
  • Rad Grzegorz

    Górnik Sosnowiec
  • Soja Marcel

    Górnik Sosnowiec
  • Kędziora Szymon

    Górnik Sosnowiec
  • Kubiak Kacper

    Górnik Wesoła
  • Bucior Krzysztof

    Wyzwolenie Chorzów
  • Nowak Karol

    LKS II Bełk
  • Mleczak Adam

    Górnik Wesoła
  • Bartosiewicz Michał

    Górnik Wesoła
  • Jabcoń Dawid

    Górnik Wesoła
  • Konarzewski Krzysztof

    Górnik Wesoła
  • Mondry Krystian

    Górnik Wesoła
  • Szczelina Tomasz

    Górnik Wesoła
  • Szmołda Piotr

    Górnik Wesoła
  • Gierczuk Mariusz

    Górnik Wojkowice
  • Połedniok Dawid

    Górnik Wojkowice
  • Wilk Aleks

    Górnik Wojkowice
  • Smoderek Kacper

    Zagłębiak Tucznawa
  • Baron Rafał

    Granica Ruptawa
  • Gabrysiak Damian

    Granica Ruptawa
  • Misiakiewicz Patryk

    Sygnały Gotartowice
  • Marzec Michał

    Naprzód Lipiny
  • Hućko Marta

    Warta Pławno
  • Łukasik Oliwia

    Znicz Jankowice
  • Bigos Sebastian

    Grapa Trzebinia
  • Caputa Paweł

    Grapa Trzebinia
  • Fijak Kamil

    Grapa Trzebinia
  • Hankus Bartłomiej

    Grapa Trzebinia
  • Kozioł Marcin

    Grapa Trzebinia
  • Salachna Krzysztof

    Grapa Trzebinia
  • Aleksandrów Mateusz

    Tempo Stolarzowice
  • Jezior Wojciech

    UKS Warszowice
  • Kasprzyk Oskar

    Grom Cykarzew
  • Kiwacz Krzysztof

    Grom Cykarzew
  • Siuda Łukasz

    Grom Cykarzew
  • Sojda Przemysław

    Grom Cykarzew
  • Wyrwał Piotr

    Grom Cykarzew
  • Lisowicz Michał

    Tempo Paniówki
  • Lutecki Paweł

    Zagłebie II Sosnowiec
  • Ślósarczyk Jakub

    Polonia Łaziska Górne
  • Bielicka Aleksandra

    Sośnica II Gliwice
  • Gala Paweł

    Grom Miedźno
  • Szwarc Konrad

    Grom Miedźno
  • Kras Paweł

    GTS Bojszowy
  • Kulasek Krystian

    Grom Poczesna
  • Knop Bartosz

    Grom Poczesna
  • Szczepański Marcin

    Orzeł Kozy
  • Czubieńko Marcin

    Groń Bujaków
  • Jurowski Kamil

    Groń Bujaków
  • Kuźnik Adrian

    Groń Bujaków
  • Marek Łukasz

    Groń Bujaków
  • Matlak Mirosław

    Groń Bujaków
  • Smoluch Szymon

    Groń Bujaków
  • Wnęczak Aleksander

    Groń Bujaków
  • Klimkowicz Marcin

    Liswarta Popów
  • Mendel Paweł

    Groń Bujaków
  • Rybak Radosław

    Zapora II Wapienica
  • Cebulak Jakub

    Grunwald Ruda Śląska
  • Hanke Mateusz

    Grunwald Ruda Śląska
  • Nocoń Jonasz

    Grunwald Ruda Śląska
  • Togitani Koki

    Grunwald Ruda Śląska
  • Osipa Mateusz

    Unia Lisowice
  • Piontek Kamil

    Grunwald Ruda Śląska
  • Czop Michał

    Źródło Kromołów
  • Weber Marcin

    Quo Vadis Makoszowy
  • Ba Loua Adriel

    Wypoczynek Buków
  • Kocurek Bartłomiej

    GTS Bojszowy
  • Wyrobek Przemysław

    GTS Bojszowy
  • Cieśla Arkadiusz

    Sparta Lubliniec
  • Rupa Natan

    Iskra Połomia
  • Szprada Helena

    Gwarek Ornontowice
  • Drogosz Izabela

    Olza Godów
  • Gajda Szymon

    Naprzód Lipiny
  • Żygadło Juliusz

    Jedność Jejkowice
  • Badura Szymon

    Gwarek II Ornontowice
  • Kubicki Marcin

    Gwarek II Ornontowice
  • Nieużyła Henryk

    Gwarek II Ornontowice
  • Mikołajczyk Oskar

    Gwarek II Ornontowice
  • Grzegorz Krzysztof

    Gwarek Ornontowice
  • Białek Michał

    Gwarek Ornontowice
  • Konieczny Krystian

    Tarnowiczanka Stare Tarnowice
  • Szukalski Dawid

    Tempo Puńców
  • Radojewski Adrian

    Gwarek II Ornontowice
  • Pasternak Michał

    Gwarek II Tarnowskie Góry
  • Będzieszak Kacper

    Gwarek II Tarnowskie Góry
  • Gałązkiewicz Bartosz

    Gwarek II Tarnowskie Góry
  • Kurzak Igor

    Gwarek II Tarnowskie Góry
  • Nowak Bartłomiej

    Gwarek II Tarnowskie Góry
  • Siga Jakub

    Gwarek II Tarnowskie Góry
  • Skubij Denis

    Gwarek II Tarnowskie Góry
  • Walczuk Maciej

    Gwarek II Tarnowskie Góry
  • Juszczak Dawid

    Gwarek II Tarnowskie Góry
  • Kopeczek Paweł

    Liswarta Lisów
  • Stankiewicz Hubert

    Gwarek II Tarnowskie Góry
  • Żuchowski Damian

    Gwarek II Tarnowskie Góry
  • Drama Zbrosławice

    Gajewski Dawid

    Gwarek Ornontowice
  • Górnik II Zabrze

    Kulanek Mateusz

    Gwarek Ornontowice
  • Gogatischvili Gogita

    Gwarek Ornontowice
  • Prytykovskyi Denys

    LKS II Goczałkowice-Zdrój
  • Osiński Rafał

    Gwarek Ornontowice
  • Boczar Dawid

    Gwarek Ornontowice
  • Cichoń Dawid

    Gwarek Ornontowice
  • Ćwik Maksymilian

    Gwarek Ornontowice
  • Grzegorz Krzysztof

    Gwarek Ornontowice
  • Kowalik Maciej

    Gwarek Ornontowice
  • Kryvych Mykhailo

    Gwarek Ornontowice
  • Lopez ramirez Gonzalo

    Gwarek Ornontowice
  • Podyma Jakub

    Gwarek Ornontowice
  • Rocki Kevin

    Gwarek Ornontowice
  • Spałek Tomasz

    Gwarek Ornontowice
  • Ściślak Bartosz

    Gwarek Ornontowice
  • Zdrzałek Jakub

    Gwarek Ornontowice
  • Piast II Gliwice

    Kasprzyk Mateusz

    Gwarek Ornontowice
  • Polonia Łaziska Górne

    Miłek Dominik

    Gwarek Ornontowice
  • Orzeł Miedary

    Urbański Mateusz

    Gwarek Tarnowskie Góry
  • Piast II Gliwice

    Gendera Maksym

    Gwarek Tarnowskie Góry
  • Warta Zawiercie

    Antunes pereira Neison

    Gwarek Tarnowskie Góry
  • Mańkowski Bartosz

    Lot Konopiska
  • Głowiak Michał

    Gwarek Zabrze
  • Makowski Emil

    Rozwój Olszyna
  • Baran Karol

    Gwarek Zabrze
  • Kaczmarczyk Szymon

    Gwarek Zabrze
  • Knejski Jakub

    Gwarek Zabrze
  • Gawron Bartosz

    Gwarek Zabrze
  • Gongor Przemysław

    Gwarek Zabrze
  • Rudnitzki Rafał

    Pogoń 1947 Kłomnice
  • Przybyła Włodzimierz

    Pierwszy II Chwałowice
  • Kasprzyk Tomasz

    Gwiazda Chudów
  • Maciejewski Przemysław

    Gwiazda Chudów
  • Bąba Jarosław

    Pogoń 1947 Kłomnice
  • Rybicki Cezary

    Naprzód Ostrowy
  • Rola Aleksander

    Metal Rzeki Wielkie
  • Buczkiewicz Kamil

    Gwiazda Ruda Śląska
  • Chwieduk Tomasz

    Gwiazda Ruda Śląska
  • Kosiecki Jakub

    Gwiazda Ruda Śląska
  • Studnik Dawid

    Gwiazda Ruda Śląska
  • Wypior Radosław

    Gwiazda Ruda Śląska
  • Biskup Mikołaj

    Sarmacja II Będzin
  • Firla Denis

    Gwiazda Skrzyszów
  • Kurasz Konrad

    Gwiazda Skrzyszów
  • Surowiec Kacper

    Gwiazda Skrzyszów
  • Żbikowski Radosław