Oglądasz serwis w wersji demonstracyjnej. Możesz zobaczyć jak dodawać i relacjonować testowe mecze. Zaloguj się używając prawdziwych danych i odkryj wszystkie możliwości prowadzenia relacji na żywo. Do prawdziwego serwisu możesz wrócić tutaj.

Zmiany w klubowych kadrach 2022


  • Arka Gdynia

    Arka Gdynia

    Przychodzą
    Gol Janusz (?), Haydary Ahmad omran (?), Purzycki Adrian (?), Rymaniak Bartosz (?), Ziemann Marcel (?), Predenkiewicz Marcel (?), Przyborowski Kornel (?), Stolc Przemysław (KKS Kalisz)
    Odchodzą
    Sasin Paweł (?), Hiszpański Fabian (?), Zmorzynski Piotr (?), Siemaszko Artur (?), Bunoza Gordan (?), Lipkowski Kasjan (?), Memic Haris (?), Diaw Elhadji pape djibril (?), Deja Adam (Korona Kielce), Kobacki Olaf (Miedź Legnica)
  • Bruk-Bet Termalica Nieciecza

    Bruk-Bet Termalica Nieciecza

    Przychodzą
    Ambrosiewicz Maciej (?), Błachewicz Marcel (?), Dombrovskyi Andrii (?), Farbiszewski Bartosz (?), Kadlec Andrej (?), Karasek Kacper (?), Mesanović Muris (?), Pauliuchenka Pavel (?), Pietraszkiewicz Daniel (?), Poliarus Artem (?), Poznar Tomas (?), Tekijaski Nemanja (?), Zaviiskyi Taras (?), Topór Eric (?), Vasil Marcel (Bruk-Bet Termalica Nieciecza), Jania Filip (?), Gajda Łukasz (?), Kukułowicz Bartłomiej (Górnik Łęczna)
    Odchodzą
    Szarek Przemysław (?), Iwanicki Krzysztof (?), Jacek Kiełb (?), Karol Dybowski (?), Vladislavs Gutkovskis (?), Vasil Marcel (Bruk-Bet Termalica Nieciecza), Sebastian Bonecki (?), Budziłek Łukasz (?), Jovanovic Vlastymir (?), Pek Jakub (?), Czarnowski Patryk (?), Klimek Jan (?), Kuta Kamil (?), Gergel Roman (?), Stefanik Samuel (?), Martin Miković (?), Florin flavius Purece (?), Bezpalec Michał (?), Matej Jelić (?), Feiz Shamsin (?), Vasil Marcel (?), Zeman Martin (?), Janiak Kacper (?), Pawelski Damian (Cuiavia Inowrocław), Wasielewski Marcin (GKS Katowice), Jonatan De amo perez (Górnik Łęczna), Snopczyński Bartosz (Lechia Tomaszów Mazowiecki), Wojciech Kamiński (Piast Gliwice), Grzybek Mateusz (Radomiak Radom), Wlazło Piotr (Stal Mielec), Żyra Paweł (Stal Mielec), Paweł Oleksy (Stal Rzeszów), Kalisz Dawid (Stomil Olsztyn), Janczy Jakub (Termalica Bruk-Bet II Nieciecza), Matuszewski Tomasz (Termalica Bruk-Bet II Nieciecza), Terpiłowski Ernest (Widzew II Łódź), Miśak Patrik (Wieczysta Kraków), Kąkolewski Dominik (Znicz Biała Piska)
  • Chojniczanka Chojnice

    Chojniczanka Chojnice

    Przychodzą
    Białczyk Maciej (?), Błyszko Wojciech (?), Golak Sebastian (?), Janicki Robert (?), Kalinkowski Bartłomiej (?), Neugebauer Bartosz (?), Prałat Antoni (?), Ryczkowski Adam (?), Stróżyński Szymon (?), Szabłowski Sebastian (?), Tuszyński Patryk (?), Marszałkiewicz Michał (Chojniczanka Chojnice), Byrtek Damian (?), Cegiełka Mateusz (?), Czajkowski Paweł (?), Formela Konrad (?), Grolik Marcin (?), Kasperowicz Kacper (?), Mazek Kamil (?), Niepsuj David (?), Sobolewski Sebastian (?), Van huffel Sam (?), Wolsztyński Łukasz (?), Szymon Skrzypczak (Odra Opole), Michał Mikołajczyk (Puszcza Niepołomice), Filip Karbowy (Zagłębie Sosnowiec)
    Odchodzą
    Marszałkiewicz Michał (Chojniczanka Chojnice), Sylwestrzak Kamil (?), Drozdowicz Emil (?), Kamil Wiktorski (?), Hubert Wołąkiewicz (?), Mateusz Żukowski (?), Michal Obrocnik (?), Antonio Conejo (?), Janukiewicz Radosław (?), Michalski Seweryn (?), Trojanowski Marcin (?), Witan Andrzej (?), Surdykowski Janusz (?), Ziętarski Robert (?), Kuzimski Mateusz (?), Pietruszka Przemysław (?), Wędzelewski Stanisław (?), Zitko Matic (?), Klabník Martin (?), Mudra Jan (?), Paprzycki Oskar (?), Wachowiak Krystian (?), Jagiełło Aleksander (?), Podgórski Jacek (Korona Kielce), Marcin Rajch (Olimpia Elbląg), Sacharuk Michał (Pogoń Grodzisk Mazowiecki), Zejdler Łukasz (Polonia Bytom), Wolski Bartosz (Stal Rzeszów), Papikyan Agwan (Wisła Puławy)
  • Chrobry Głogów

    Chrobry Głogów

    Przychodzą
    Górski Jakub (?), Hanc Dawid (?), Jóźwiak Miłosz (?), Kuzdra Jakub (?), Wolsztyński Rafał (?), Steblecki Sebastian (GKS Tychy), Bogusz Artur (Radomiak Radom), Mucha Patryk (Widzew II Łódź), Węglarz Damian (Wisła Płock), Kusztal Patryk (Zagłębie Lubin)
    Odchodzą
    Stolc Przemysław (Arka II Gdynia), Ziemann Marcel (Arka II Gdynia), Banasiak Adam (Ceramika Opoczno), Drewniak Szymon (Chojniczanka II Chojnice), Inoue Toshiya (?), Marek Wasiluk (?), Adam Makuchowski (?), Damian Piotrowski (?), Jarosław Ratajczak (?), Michał Szromnik (?), Michał Pawlik (?), Miłosz Kozak (?), Krzysztof Kubica (?), Maciej Diduszko (?), Mateusz Abramowicz (?), Damian Kowalczyk (?), Adrian Benedyczak (?), Adam Antochów (?), Mateusz Kulchawy (?), Jakub Turowski (?), Gerard Artigas fonullet (?), Michalczyk Jakub (?), Hubert Turski (?), Van der heijden Dennis (?), Jandziak Miłosz (Chrobry II Głogów), Malczuk Natan (Chrobry II Głogów), Wawrzyniak Wiktor (Chrobry II Głogów), Piła Dominik (Lechia Gdańsk), Cywka Tomasz (Lech II Poznań), Rafał Leszczyński (Śląsk Wrocław), Michał Rzuchowski (Śląsk Wrocław), Lebedyński Mikołaj (Stal Mielec), Łukasz Góra (Stal Rzeszów), Dziąbek Dominik (Świt Szczecin)
  • GKS Katowice

    GKS Katowice

    Przychodzą
    Wasielewski Marcin (Bruk-Bet Termalica Nieciecza), Brzozowski Dawid (Chełmianka Chełm), Grzebieluch Kacper (Cracovia II), Bród Alan (?), Warmuz Norbert (?), Szczuka Patryk (LKS Goczałkowice-Zdrój), Arak Jakub (Raków Częstochowa), Tanżyna Daniel (Widzew II Łódź), Dudziński Daniel (Zagłębie Lubin)
    Odchodzą
    Karbownik Jakub (Garbarnia Kraków), Królczyk Patryk (?), Pavlas Danian (?), Pietrzyk Kacper (?), Wodnicki Bartosz (?), Korczak Kamil (?), Sanocki Krystian (Lech II Poznań), Szymczak Filip (Lech II Poznań), Kozłowski Filip (Skra Częstochowa), Sadowski Hubert (Skra Częstochowa), Woźniak Arkadiusz (Zagłębie II Lubin)
  • GKS Tychy

    GKS Tychy

    Przychodzą
    Buchta Petr (?), Czarnogłowski Stanisław (?), Mikita Patryk (?), Ploch Michał (?), Dominguez sacramento Antonio (ŁKS II Łódź), Sip Artur (Odra Wodzisław Śląski)
    Odchodzą
    Steblecki Sebastian (Chrobry Głogów), Wróblewski Nikolas (?), Łukasz Sołowiej (?), Mateusz Piątkowski (?), Marcin Kowalczyk (?), Bartosz Szeliga (?), Wojciech Szumilas (?), Marek Igaz (?), Jan Biegański (?), Keon Daniel (?), Ken Kallaste (?), Dario Kristo (?), Omar Monterde villaescusa (?), Masakuba wilson Kamavuaka (?), Janiak Kacper (?), Zarębski Bartosz (?), Orliński Dorian (?), Marcin Biernat (Górnik Łęczna), Grzeszczyk Łukasz (Górnik Łęczna), Biel Bartosz (ŁKS II Łódź), Paprzycki Oskar (Odra Opole), Krężelok Tomasz (Odra Wodzisław Śląski), Stefaniak Marcel (Olimpia II Elbląg), Łukasz Moneta (Ruch Chorzów), Piątek Jakub (Ruch Chorzów), Szymon Lewicki (Siarka Tarnobrzeg), Kacper Piątek (Stal Rzeszów), Wachowiak Krystian (Wisła Kraków)
  • Górnik Łęczna

    Górnik Łęczna

    Przychodzą
    Jonatan De amo perez (Bruk-Bet Termalica Nieciecza), Marcin Biernat (GKS Tychy), Grzeszczyk Łukasz (GKS Tychy), Drewniak Szymon (Górnik Łęczna), Gąska Damian (?), Lobato cabal Ruben (?), Lykhovydko Viktor (?), Serrano garcia Alejandro (?), Szałachowski Michał (?), Szramowski Łukasz (?), Woźniak Tomasz (?), Dziwniel Daniel (Korona Kielce), Pierzak Patryk (Legia II Warszawa)
    Odchodzą
    Midzierski Tomasz (Avia Świdnik), Kukułowicz Bartłomiej (Bruk-Bet Termalica Nieciecza), Kalinkowski Bartłomiej (Chojniczanka II Chojnice), Drewniak Szymon (Górnik Łęczna), Perdun Paweł (?), Duda Kamil (?), Korczakowski Igor (?), Banaszak Przemysław (?), Baranowski Paweł (?), Tymosiak Tomasz (?), Wojciechowski Paweł (?), Orłowski Maciej (?), Stromecki Marcin (?), Jagiełło Aleksander (?), Cierpka Adrian (?), Rozmus Kamil (?), Pajnowski Kamil (?), Kostrzewski Adrian (?), Goliński Michał (?), Matei Gabriel eugen (?), Śpiączka Bartosz (Korona II Kielce), Nowaczek Jakub (KP Starogard Gdański), Messias dos santos Leandro (Stal Mielec), Mak Michał (Wieczysta Kraków)
  • ŁKS Łódź

    ŁKS Łódź

    Przychodzą
    Balongo Nelson (?), Biel Bartosz (?), Kort Dawid (?), Okhronchuk Vladyslav (?)
    Odchodzą
    Rozwandowicz Maksymilian (?), Wolski Maciej (?), Klimczak Adrian (?), Sobociński Jan (?), Gmosiński Dariusz (?), Cavalcante mendes Ricardo (?), Corral valero Samuel (?), Dominguez sacramento Antonio (?), Jurić Stipe (?), Tosik Jakub (?), Gryszkiewicz Piotr (?), Lipień Mikołaj (?)
  • Odra Opole

    Odra Opole

    Przychodzą
    Klec Michał (Garbarnia Kraków), Paprzycki Oskar (GKS Tychy), Makuszewski Maciej (?), Haluch Artur (?), Łabojko Mikołaj (?), Łapiński Szymon (?), Urbańczyk Maciej (Ruch Chorzów), Guzdek Bartosz (Widzew II Łódź)
    Odchodzą
    Szymon Skrzypczak (Chojniczanka Chojnice), Żak Adam (Garbarnia Kraków), Błanik Dawid (Korona II Kielce), Trojak Miłosz (Korona II Kielce), Michał Pawlik (?), Łukasz Winiarczyk (?), Kamil Słaby (?), Mateusz Czyżycki (?), Adam Mesjasz (?), Patryk Janasik (?), Kacper Rosa (?), Mateusz Wypych (?), Franciszek Wróblewski (?), Bartłomiej Wdowik (?), Martin Adamec (?), Germán Ruiz gonzález (?), Thijs Timmermans (?), Vitali Fedotov (?), Kuchta Mateusz (?), Piech Arkadiusz (?), Kaczka Kacper (?), Sauczek Czarek (Radunia Stężyca), Maćkowiak Mateusz (Śląsk II Wrocław), Janus Krzysztof (Wisła II Płock), Hubert Sobol (Wisła Kraków), Sebastian Bonecki (Zagłębie Sosnowiec)
  • Podbeskidzie Bielsko-Biała

    Podbeskidzie Bielsko-Biała

    Przychodzą
    Drzazga Krzysztof (Miedź II Legnica), Wieczorek Krystian (MKS Kluczbork), Bernard Bartosz (?), Jodłowiec Tomasz (?), Manikowski Maksymilian (?), Markov Ivaylo (?), Willmann Michał (?), Maksymilian Sitek (Puszcza Niepołomice)
    Odchodzą
    Sierpina Łukasz (Korona II Kielce), Filip Modelski (Kotwica Kołobrzeg), Sieracki Konrad (LKS Goczałkowice-Zdrój), Adrian Rakowski (?), Rafał Figiel (?), Karol Danielak (?), Kamil Wiktorski (?), Kornel Osyra (?), Aleksander Komor (?), Mateusz Sopoćko (?), Filip Laskowski (?), Marko Roginić (?), Dmytro Bashlai (?), Cornelis petrus Ubbink (?), Ivan Martin gomez (?), Gutowski Konrad (?), Peskovic Michal (?), Polacek Martin (?), Nhamoinesu Costa (?), Kowalski - haberek Maciej (?), Lipp Mateusz (Polonia Bytom), Gach Kacper (Sandecja Nowy Sącz), Merebashvili Giorgi (Sandecja Nowy Sącz), Damian Hilbrycht (Skra Częstochowa), Rafał Leszczyński (Śląsk II Wrocław), Michał Rzuchowski (Śląsk II Wrocław), Bartosz Jaroch (Wisła Kraków)
  • Puszcza Niepołomice

    Puszcza Niepołomice

    Przychodzą
    Siemaszko Artur (Arka II Gdynia), Kramarz Adam (Czarni Połaniec), Czarny Michał (Olimpia II Elbląg), Adisa Monsuru (?), Klisiewicz Lucjan (?), Koj Michał (?), Jopek Szymon (Stal Stalowa Wola), Wróblewski Krzysztof (Wisła Sandomierz)
    Odchodzą
    Michał Mikołajczyk (Chojniczanka Chojnice), Wroński Łukasz (FA GKS Bełchatów), Górski Sebastian (Lechia II Zielona Góra), Maksymilian Sitek (Podbeskidzie Bielsko-Biała), Bartosz Żurek (Podhale Nowy Targ), Niemczycki Karol (?), Drobot Aleksander (?), Furtak Łukasz (?), Widejko Bartosz (?), Wiktor Żytek (?), Marcin Orłowski (?), Piotr Stawarczyk (?), Ifeanyi Uwakwe (?), Mateusz Bartków (?), Konrad Nowak (?), Łukasz Szczepaniak (?), Mateusz Górski (?), Jose alberto Djalo embalo (?), Płonka Karol (?), Piotr Gruszecki (?), Kobylak Gabriel (Radomiak Radom), Marcin Stefanik (Siarka Tarnobrzeg), Marcel Kotwica (Stal Rzeszów), Kościelny Kamil (Warta Poznań), Bąk Jakub (Wieczysta Kraków), Kobusiński Szymon (Zagłębie II Lubin)
  • Resovia

    Resovia

    Przychodzą
    Morys Daniel (Garbarnia Kraków), Karpiński Hubert (Jagiellonia II Białystok), Bruno Garcia marcate (Miedź II Legnica), Hoogenhout Ruben (Miedź II Legnica), Bąk Radosław (?), Mikrut Filip (?), Bondarenko Mateusz (?), Miłosz Kałahur (Sandecja Nowy Sącz), Sujecki Nikodem (Skra Częstochowa), Maciej Górski (Znicz Pruszków)
    Odchodzą
    Strózik Sebastian (Cracovia II), Eizenchart Bartłomiej (Górnik II Zabrze), Soljic Josip (Kotwica Kołobrzeg), Myszka Marcel (Lechia Tomaszów Mazowiecki), Bartosz Jaroch (?), Damian Hilbrycht (?), Krasa Klaudiusz (?), Wróbel Jakub (Sandecja Nowy Sącz), Pietraszkiewicz Daniel (Termalica Bruk-Bet II Nieciecza)
  • Ruch Chorzów

    Ruch Chorzów

    Przychodzą
    Pląskowski Artur (Chojniczanka II Chojnice), Szczepan Daniel (GKS Jastrzębie), Łukasz Moneta (GKS Tychy), Piątek Jakub (GKS Tychy), Szywacz Remigiusz (Korona II Kielce), Osobiński Jakub (Korona II Kielce), Swędrowski Tomasz (Motor Lublin), Winciersz Mateusz (Piast Gliwice), Musiolik Bartosz (Pniówek Pawłowice Śląskie), Szur Przemysław (Radunia Stężyca), Jakub Witek (Radunia Stężyca), Mizera Kamil (?), Franke Antoni (?), Sadlok Maciej (?), Barański Bartłomiej (?), Bąk Kacper (?), Foszmańczyk Tomasz (?), Janoszka Łukasz (?), Kasolik Konrad (?), Michalski Kacper (?), Nawrocki Filip (?), Nowak Tomasz (?), Roguła Maksymilian (?), Wójtowicz Tomasz (?), Kwietniewski Mikołaj (Skra Częstochowa)
    Odchodzą
    Kulejewski Bartłomiej (Kotwica Kołobrzeg), Zawal Mateusz (Mazur Karczew), Urbańczyk Maciej (Odra Opole), Szkatuła Przemysław (Odra Wodzisław Śląski), Zubkov Ruslan (Polonia Bytom), Żagiel Filip (Polonia Bytom), Pazio Adam (Polonia Warszawa), Wyroba Piotr (Rekord Bielsko-Biała), Majewski Mateusz (?), Kowalski Jakub (?), Hołownia Mateusz (?), Marcin Kowalczyk (?), Bartłomiej Wdowik (?), Komarnicki Gracjan (?), Liberacki Adrian (?), Kotus Hubert (?), Walski Michał (?), Rutkowski Michał (?), Słoma Kamil (?), Balicki Artur (?), Paszek Kewin (?), Bogusz Mateusz (?), Siedlik Łukasz (?), Nowakowski Bartosz (?), Starzyński Paweł (?), Hrdlicka Libor (?), Mello corbelini Giacomo (?), Villafane Santiago (?), Bankov Nikolay (?), Posinkovic Vilim (?), Markovic Bojan (?), Wojciechowski Paweł (?), Dominik Małkowski (?), Przybecki Miłosz (?)
  • Sandecja Nowy Sącz

    Sandecja Nowy Sącz

    Przychodzą
    Lusiusz Sylwester (Cracovia II), Surzyn Michał (Jagiellonia II Białystok), Gach Kacper (Podbeskidzie Bielsko-Biała), Merebashvili Giorgi (Podbeskidzie Bielsko-Biała), Wróbel Jakub (Resovia), Kapica Patryk (?), Nekić Ivan (?), Popiela Mateusz (?), Toporkiewicz Krzysztof (?), Mas Maciej (Skra Częstochowa), Iskra Jakub (Śląsk II Wrocław), Gabrych Mariusz (Znicz Pruszków)
    Odchodzą
    Janicki Robert (Chojniczanka II Chojnice), Danek Adrian (Korona II Kielce), Nowak Damian (MKP Pogoń Siedlce), Rudol Sebastian (Motor Lublin), Miłosz Kałahur (Resovia), Klichowicz Mateusz (?), Kobryń Rafał (?), Kornel Osyra (?), Tadeusz Socha (?), Dominik Kun (?), Krzysztof Baran (?), Maciej Korzym (?), Marcin Flis (?), Bartłomiej Dudzic (?), Grzegorz Baran (?), Adrian Basta (?), Radosław Kanach (?), Szymon Kuźma (?), Kamil Ogorzały (?), Maciej Malkowski (?), Daniel Bielica (?), Thiago Rodrigues de souza (?), Konrad Mrózek (?), Zjawiński Łukasz (?), Szczepanek Błażej (?), Dawid Salamon (?), Zych Jakub (?), Dikov Svetoslav (?), Koffie Gershon (?)
  • Skra Częstochowa

    Skra Częstochowa

    Przychodzą
    Kozłowski Filip (GKS Katowice), Sadowski Hubert (GKS Katowice), Szymkowiak Karol (KSZO Ostrowiec Świętokrzyski), Damian Hilbrycht (Podbeskidzie Bielsko-Biała), Bursztyn Jakub (Pogoń II Szczecin), Czajka Beniamin (?), Michalski Szymon (Śląsk II Wrocław), Sangowski Jakub (Warta Poznań), Flak Jan (Wisła Puławy), Bartłomiej Babiarz (Zagłębie Sosnowiec)
    Odchodzą
    Holik Mariusz (FA GKS Bełchatów), Paluszek Aleksander (Górnik II Zabrze), Napora Krzysztof (MKS Kluczbork), Sujecki Nikodem (Resovia), Kwietniewski Mikołaj (Ruch Chorzów), Mas Maciej (Sandecja Nowy Sącz), Wojtyra Kamil (?), Burman Bartłomiej (?), Żabik Adrian (?), Baranowicz Bartosz (?), Krawczyk Oskar (?), Magdziarz Mateusz (Unia Skierniewice), Posmyk Milan (Zagłębie II Lubin), Kos Mateusz (Zagłębie Sosnowiec)
  • Stal Rzeszów

    Stal Rzeszów

    Przychodzą
    Pęksa Przemysław (Avia Świdnik), Paweł Oleksy (Bruk-Bet Termalica Nieciecza), Wolski Bartosz (Chojniczanka Chojnice), Łukasz Góra (Chrobry Głogów), Kacper Piątek (GKS Tychy), Marcel Kotwica (Puszcza Niepołomice), Olejarka Dawid (Radomiak Radom), Kłos Wiktor (Stal Mielec), Paśko Kacper (?), Kuc Samuel (Stal Rzeszów), Sadłocha Kacper (?), Wierzchowski Bartosz (?), Bieszczad Gerard (?), Danielewicz Krzysztof (?), Głowacki Piotr (?), Kaczorowski Wiktor (?), Ławrynowicz Igor (?), Marczuk Dominik (?), Michalik Damian (?), Piotrowski Benedykt (?), Poczobut Bartłomiej (?), Polowiec Franciszek (?), Prokić Andreja (?), Szczypek Jakub (?), Wrona Krystian (?), Patryk Małecki (Zagłębie Sosnowiec)
    Odchodzą
    Kuc Samuel (Stal Rzeszów)
  • Wisła Kraków

    Wisła Kraków

    Przychodzą
    Broda Kamil (Chojniczanka II Chojnice), Frątczak Dorian (Garbarnia Kraków), Szywacz Wiktor (Garbarnia Kraków), Duda Kacper (Garbarnia Kraków), Wachowiak Krystian (GKS Tychy), Chmiel Sławomir (Hutnik Kraków), Michal Zyro (Jagiellonia II Białystok), Niewiadomski Jakub (Lech II Poznań), Hubert Sobol (Odra Opole), Bartosz Jaroch (Podbeskidzie Bielsko-Biała), Łasicki Igor (Pogoń II Szczecin), Hugy Dor (?), Basha Vullnet xhevat (?), Cissé Alkhaly momo (?), Jelic balta ivan borna (?), Mehremić Adi (?), Pereira Michael (?), Bartoń Marcin (?), Biegański Mikołaj (?), Colley Joesph (?), Fazlagikj Enis (?), Fernandez teijeiro Luis (?), Gądek Dorian (?), Gruszkowski Konrad (?), Młyński Mateusz (?), Ondrasek Zdenek (?), Plewka Patryk (?), Skrobański Kacper (?), Starzyński Piotr (?), Szot Dawid (?), Uryga Alan (?)
  • Zagłębie Sosnowiec

    Zagłębie Sosnowiec

    Przychodzą
    Ziółkowski Mateusz (Górnik II Zabrze), Klupś Tymoteusz (Lech II Poznań), Rozwandowicz Maksymilian (ŁKS II Łódź), Sebastian Bonecki (Odra Opole), Niemiec Maksym (Odra Wodzisław Śląski), Kos Mateusz (Skra Częstochowa), Maj Arkadiusz (?), Bykov Oleksii (?), Fabry Marek (?), Barć Michał (?), Kulawiak Antoni (?)
    Odchodzą
    Filip Karbowy (Chojniczanka Chojnice), Patryk Mularczyk (Garbarnia Kraków), Mociak Patryk (Odra Wodzisław Śląski), Turzyniecki Łukasz (Olimpia II Elbląg), Fabian Piasecki (Raków Częstochowa), Bartłomiej Babiarz (Skra Częstochowa), Patryk Małecki (Stal Rzeszów), Bielikow Kamil (Zagłębie II Lubin), Wojciech Kamiński (?), Rafal Grzelak (?), Krystian Stępniowski (?), Wojciech Słomka (?), Tomasz Nawotka (?), Piotr Polczak (?), Tomasz Hołota (?), Jakub Sinior (?), Michał Kieca (?), Kacper Radkowski (?), Mateusz Szwed (?), Hubert Sych (?), Plamen Krachunov (?), Carl Stewart (?), Stanislav Bilenkyi (?), Perdijic Matko (?), Staniak Mikołaj (?), Kaczmarek Jakub (?), Frankowski Szymon (?), Bartosz Chęciński (?), Popczyk Mateusz (?), Roman Terbalyan (?), Duriska Lukas (?), Sanogo Vamara (?), Korzeniecki Nikolas (?), Seedorf Quentin (?), Ribeiro de oliveira Joao (?), De aguiar gomes Alex (?), Mykyta Peterman (?)