Oglądasz serwis w wersji demonstracyjnej. Możesz zobaczyć jak dodawać i relacjonować testowe mecze. Zaloguj się używając prawdziwych danych i odkryj wszystkie możliwości prowadzenia relacji na żywo. Do prawdziwego serwisu możesz wrócić tutaj.

Zmiany w klubowych kadrach 2022


  • AKS Strzegom

    Sadowski Kamil

  • Apis Jędrzychowice

    Rafał Janczak

  • Apis Jędrzychowice

    Adamczyk Dawid

  • Apis Jędrzychowice

    Lekszycki Robert

  • Apis Jędrzychowice

    Rissmann Jakub

  • Słowianin Wolibórz

    Osicki Sławomir

    Słowianin Wolibórz
  • Idzi Jakub

    ATS Wojbórz
  • Błaszkiewicz Błażej

    ATS Wojbórz
  • Błaszko Jan

    ATS Wojbórz
  • Cyngiel Patryk

    ATS Wojbórz
  • Górszczyk Dominik

    ATS Wojbórz
  • Horka Daniel

    ATS Wojbórz
  • Jastrzębski Mariusz

    ATS Wojbórz
  • Małyszka Marcin

    ATS Wojbórz
  • Osipiak Norbert

    ATS Wojbórz
  • Owczarek Łukasz

    ATS Wojbórz
  • Pasek Piotr

    ATS Wojbórz
  • Radzik Piotr

    ATS Wojbórz
  • Sawicki Krzysztof

    ATS Wojbórz
  • Śpiewak Paweł

    ATS Wojbórz
  • ATS Wojbórz

    Bartosz Wardak

  • LKS Bierkowice

    Milewski Paweł

    ATS Wojbórz
  • Włókniarz Kudowa Zdrój

    Sekuła Daniel

    ATS Wojbórz
  • Płóciennik Jakub

    Barycz Sułów
  • Barycz Sułów

    Stryjak Patryk

    Barycz Sułów
  • Bielawianka Bielawa

    Bartecki Michał

  • Bielawianka Bielawa

    Kubiak Tomasz

  • Bielawianka Bielawa

    Czykieta Michał

    Bielawianka Bielawa
  • Polonia/Stal Świdnica

    Pauli baumgarten Marcos

  • Stachurski Kacper

    Polonia/Stal Świdnica
  • Andrusiak Andrii

    Błysk Kuźniczysko
  • WKS Wierzbice

    Błach Kamil

    WKS Wierzbice
  • Bożek Mateusz

    Błysk Kuźniczysko
  • Delczyk Szymon

    Błysk Kuźniczysko
  • Dola Krzysztof

    Błysk Kuźniczysko
  • Eliasz Olaf

    Błysk Kuźniczysko
  • Figaszewski Bartosz

    Błysk Kuźniczysko
  • Grudziński Konrad

    Błysk Kuźniczysko
  • Janik Zbigniew

    Błysk Kuźniczysko
  • Kolonko Rafał

    Błysk Kuźniczysko
  • Kotwicki Jarosław

    Błysk Kuźniczysko
  • Leszczyński Kacper

    Błysk Kuźniczysko
  • Maślankowski Piotr

    Błysk Kuźniczysko
  • Melnyk Andrii

    Błysk Kuźniczysko
  • Mikuś Aleksander

    Błysk Kuźniczysko
  • Nawrot Jacek

    Błysk Kuźniczysko
  • Pyzłowski Kamil

    Błysk Kuźniczysko
  • Stangret Józef

    Błysk Kuźniczysko
  • Zawada Szymon

    Błysk Kuźniczysko
  • Zięba Michał

    Błysk Kuźniczysko
  • Foto-Higiena Gać

    Kazimierowicz Grzegorz

    Błysk Kuźniczysko
  • MKS Szczawno Zdrój

    Iwicki Maciej

    Błysk Kuźniczysko
  • Polonia Trzebnica

    Bergier Adrian

  • Piast Żerniki-Wrocław

    Wnuk Piotr

    Błysk Kuźniczysko
  • Piast Żmigród

    Korytkowski Jakub

    Błysk Kuźniczysko
  • Chrobry II Głogów

    Siudak Przemysław

    Carina Gubin
  • Rzuchowski Michał

    Chrobry II Głogów
  • Tupaj Paweł

    Chrobry II Głogów
  • Turski Hubert

    Chrobry II Głogów
  • Chrobry II Głogów

    Aleks Włodarczyk

  • Chrobry II Głogów

    Bartosz Matysiak

  • Chrobry II Głogów

    Lasoń Grzegorz

  • Chrobry II Głogów

    Dopieerała Jakub

    Chrobry II Głogów
  • Chrobry II Głogów

    Brzezicki Kacper

    Chrobry II Głogów
  • Chrobry II Głogów

    Budziszewski Michał

  • Chrobry II Głogów

    Popek Patryk

    Chrobry II Głogów
  • Chrobry II Głogów

    Antosik Stanisław

    Chrobry II Głogów
  • Chrobry II Głogów

    Sternik Jeremiasz

    Chrobry II Głogów
  • Chrobry II Głogów

    Dybizbański Seweryn

  • MKS Kluczbork

    Jaszczyk Marcel

    Chrobry II Głogów
  • Poręba Maciej

    Cis Brzeźnica
  • Poręba Jakub

    Cis Brzeźnica
  • Tomaszewski Sylwester

    Cis Brzeźnica
  • Wolanin Robert

    Cis Brzeźnica
  • Cis Brzeźnica

    Witsanko Mateusz

  • Cis Brzeźnica

    Filipiak Jacek

  • Cis Brzeźnica

    Zientarek Paweł

  • Cis Brzeźnica

    Dzierba Michał

  • Cis Brzeźnica

    Łuka Patryk

  • Cis Brzeźnica

    Poręba Kacper

  • Bodak Hubert

    Czarni Jelcz-Laskowice
  • Graf Grzegorz

    Czarni Jelcz-Laskowice
  • Karmelita Daniel

    Czarni Jelcz-Laskowice
  • Łucjan Olaf

    Czarni Jelcz-Laskowice
  • Moćkun Dawid

    Czarni Jelcz-Laskowice
  • Mol Tomasz

    Czarni Jelcz-Laskowice
  • Stawarz Mateusz

    Czarni Jelcz-Laskowice
  • Traczyk Marcel

    Czarni Jelcz-Laskowice
  • Tryhub Vladyslav

    Czarni Jelcz-Laskowice
  • Witek Konrad

    Czarni Jelcz-Laskowice
  • Wojnarski Jakub

    Czarni Jelcz-Laskowice
  • Wołoszyn Dominik

    Czarni Jelcz-Laskowice
  • Czarni Jelcz-Laskowice

    Piórkowski Damian

  • Czarni Jelcz-Laskowice

    Krzesiński Przemysław

  • Czarni Jelcz-Laskowice

    Lew Grzegorz

  • Czarni Jelcz-Laskowice

    Fiłon Mateusz

  • Czarni Jelcz-Laskowice

    Sokal Artur

  • Czarni Jelcz-Laskowice

    Zając Radosław

  • Czarni Jelcz-Laskowice

    Orłowski Piotr

  • Czarni Jelcz-Laskowice

    Białecki Jakub

  • Czarni Jelcz-Laskowice

    Lewandowski Łukasz

  • Czarni Jelcz-Laskowice

    Przytuła Paweł

  • Czarni Jelcz-Laskowice

    Kołtowski Dawid

  • Czarni Jelcz-Laskowice

    Kowalik Dawid

  • Czarni Jelcz-Laskowice

    Lemanik Wiktor

  • Czarni Jelcz-Laskowice

    Telążka Gracjan

  • Czarni Jelcz-Laskowice

    Zaskórski Łukasz

  • Czarni Jelcz-Laskowice

    Białek Maciej

  • Czarni Jelcz-Laskowice

    Kołodziejczyk Mariusz

  • Czarni Jelcz-Laskowice

    Okoński Paweł

  • Czarni Jelcz-Laskowice

    Stanisławek Kamil

  • Czarni Jelcz-Laskowice

    Regec Arkadiusz

  • Czarni Jelcz-Laskowice

    Zygmunt Przemysław

  • Czarni Jelcz-Laskowice

    Zygmąt Damian

  • Czarni Jelcz-Laskowice

    Białek Andrzej

  • Czarni Jelcz-Laskowice

    Przytuła Patryk

  • Czarni Jelcz-Laskowice

    Chorążkiewicz Dawid

  • Czarni Jelcz-Laskowice

    Szwedzki Sebastian

  • Czarni Jelcz-Laskowice

    Tarka Kacper

  • Czarni Jelcz-Laskowice

    Witkowski Konrad

  • Czarni Jelcz-Laskowice

    Stelczyk Szymon

  • Czarni Jelcz-Laskowice

    Musiał Paweł

  • Czarni Jelcz-Laskowice

    Dębicki Dominik

  • Czarni Jelcz-Laskowice

    Pawłowski Michał

  • Pogoń Oleśnica

    Hałapacz Michał

    Czarni Jelcz-Laskowice
  • GKS Mirków/Długołęka

    Szemis Marcin

    Foto-Higiena Gać
  • Moto Jelcz Oława

    Waliś Krzysztof

    Foto-Higiena Gać
  • Bielawianka Bielawa

    Kuśmierek Paweł

    Galakticos Solna
  • Bielawianka Bielawa

    Spychalski Mateusz

    Galakticos Solna
  • Biały Łukasz

    Galakticos Solna
  • Izydorczyk Kacper

    Galakticos Solna
  • Moczurad Adam

    Galakticos Solna
  • WKS Wierzbice

    Parada Radosław

    WKS Wierzbice
  • Rudnicki Maciej

    Galakticos Solna
  • Rybiński Rafał

    Galakticos Solna
  • Skaskiewicz Michał

    Galakticos Solna
  • Stefaniuk Tomasz

    Galakticos Solna
  • Szachniewicz Andrzej

    Galakticos Solna
  • Wilk Rafał

    Galakticos Solna
  • Ziółkowski Dawid

    Galakticos Solna
  • Galakticos Solna

    Iwan Radosław

  • Galakticos Solna

    Czerwiński Krzysztof

  • Galakticos Solna

    Lupa Kamil

  • Galakticos Solna

    Mrowiec Piotr

  • Galakticos Solna

    Tatko Adrian

  • Galakticos Solna

    Kopernicki Łukasz

  • Galakticos Solna

    Kotwicki Tomasz

  • Galakticos Solna

    Szczytowicz Daniel

  • Galakticos Solna

    Rudzki Damian

  • Galakticos Solna

    Drabicki Mateusz

  • Galakticos Solna

    Pawełczyk Arkadiusz

  • GKS Kobierzyce

    Bolisęga Jakub

    Galakticos Solna
  • Lechia Dzierżoniów

    Nawrot Piotr

    Galakticos Solna
  • LZS Starowice

    Rzepka Marcin

    Galakticos Solna
  • Orzeł Ząbkowice Śląskie

    Lechocki Kamil

    Galakticos Solna
  • Pogoń Pieszyce

    Jasiński Adrian

    Galakticos Solna
  • Bielawianka Bielawa

    Woźny Wiktor

    GKS Kobierzyce
  • Andruszko Jakub

    GKS Kobierzyce
  • Anton Adrian

    GKS Kobierzyce
  • Błachut Dawid

    GKS Kobierzyce
  • Bokszański Kacper

    GKS Kobierzyce
  • Bokszański Rafał

    GKS Kobierzyce
  • Dziaduś Mateusz

    GKS Kobierzyce
  • Filip Kacper

    GKS Kobierzyce
  • Huzarewicz Jacek

    GKS Kobierzyce
  • Jamrozowicz Marcel

    GKS Kobierzyce
  • Kaczmarek Krzysztof

    GKS Kobierzyce
  • Kozioł Grzegorz

    GKS Kobierzyce
  • Kuriata Szymon

    GKS Kobierzyce
  • Levkovych Vitalii

    GKS Kobierzyce
  • Misztal Mateusz

    GKS Kobierzyce
  • Norek Marcel

    GKS Kobierzyce
  • Ociesa Jakub

    GKS Kobierzyce
  • Pasek Łukasz

    GKS Kobierzyce
  • Romulski Mikołaj

    GKS Kobierzyce
  • Stasiak Maksymilian

    GKS Kobierzyce
  • Witkowski Kamil

    GKS Kobierzyce
  • GKS Kobierzyce

    Balicki Ernest

  • GKS Kobierzyce

    Pałys Dawid

  • GKS Kobierzyce

    Bagiński Krystian

  • GKS Kobierzyce

    Lisicki Tomasz

  • GKS Kobierzyce

    Wójcik Kamil

  • GKS Kobierzyce

    Kaczmarczyk Sebastian

  • GKS Kobierzyce

    Urycz Piotr

  • Kotulski Szymon

    GKS Mirków/Długołęka
  • Ujas Paweł

    GKS Mirków/Długołęka
  • GKS Mirków/Długołęka

    Siwek Marcin

  • GKS Mirków/Długołęka

    Putzan Michał

    GKS Mirków/Długołęka
  • GKS Mirków/Długołęka

    Trybała Radosław

    GKS Mirków/Długołęka
  • Polonia Trzebnica

    Froń Szymon

  • GKS Mirków/Długołęka

    Pyrka Bartłomiej

    GKS Mirków/Długołęka
  • GKS Mirków/Długołęka

    Dubas Wojciech

  • GKS Mirków/Długołęka

    Ponikowski Kacper

    GKS Mirków/Długołęka
  • GKS Mirków/Długołęka

    Wawrzykowski Artur

  • GKS Mirków/Długołęka

    Dąbrowski Krzysztof

    GKS Mirków/Długołęka
  • GKS Mirków/Długołęka

    Urbańczyk Alex

    GKS Mirków/Długołęka
  • GKS Mirków/Długołęka

    Lisowski Michał

  • Piast Nowa Ruda

    Alefe lima Santos

  • GKS Mirków/Długołęka

    Palacios landazuri Luis javier

    GKS Mirków/Długołęka
  • GKS Mirków/Długołęka

    Manowski Ardian

    GKS Mirków/Długołęka
  • GKS Mirków/Długołęka

    Adam Habas

  • WKS Wierzbice

    Matković Mateusz

    WKS Wierzbice
  • Bikowski Marcin

    Górnik Wałbrzych
  • Domek Sebastian

    Górnik Wałbrzych
  • Gubała Kamil

    Górnik Wałbrzych
  • Janik Dominik

    Górnik Wałbrzych
  • Kalka Łukasz

    Górnik Wałbrzych
  • Koniec Oktawian

    Górnik Wałbrzych
  • Laskowski Bartłomiej

    Górnik Wałbrzych
  • Nowak Oskar

    Górnik Wałbrzych
  • Szewczyk Mateusz

    Górnik Wałbrzych
  • Zaremba Michał

    Górnik Wałbrzych
  • Zioła Norbert

    Górnik Wałbrzych
  • Górnik Wałbrzych

    Mateusz Biskup

  • Górnik Złotoryja

    Drzewiecki Kamil

  • Granit Roztoka

    Michał Krynicki

  • Pogoń Pieszyce

    Polonieski Cyprian

    Granit Roztoka
  • Venus Nowice

    Wirchniański Mateusz

    Granit Roztoka
  • Venus Nowice

    Tutka Marcin

    Granit Roztoka
  • Matwiejko Kacper

    Grom Witków
  • Reizer Grzegorz

    Grom Witków
  • Grom Witków

    Chodurek Bartłomiej

  • Grom Witków

    Turzański Maciej

  • Grom Witków

    Bucki Bartosz

  • Grom Witków

    Krzysztań Jakub

  • Grom Witków

    Smutek Jakub

  • Grom Witków

    Liszka Łukasz

  • Grom Witków

    Jędrasiewicz Rafał

  • Grom Witków

    Karniłowicz Krzysztof

  • Grom Witków

    Depta Remigiusz

  • Grom Witków

    Piotr Hendzel

  • Grom Witków

    Araujo rodrigues Gustavo

  • Izbiański Kamil

    Iskra Księginice
  • Łącki Dawid

    Iskra Księginice
  • Iskra Księginice

    Staszak Roman

    Iskra Księginice
  • Iskra Księginice

    Ryś Jakub

    Iskra Księginice
  • Iskra Księginice

    Staniecki Dawid

    Iskra Księginice
  • Iskra Księginice

    Szwedo Maciej

    Iskra Księginice
  • Iskra Księginice

    Faluta Łukasz

    Iskra Księginice
  • Odra Ścinawa

    Rytkowski Rafał

    Iskra Księginice
  • Odra Ścinawa

    Perczyński Kacper

    Iskra Księginice
  • Bartoń Marcin

    Jaworzanka 1946 Jawor
  • Bąk Oliwer

    Jaworzanka 1946 Jawor
  • Zapaśnik Jan

    Jaworzanka 1946 Jawor
  • Jaworzanka 1946 Jawor

    Ulanicki Daniel

    Jaworzanka 1946 Jawor
  • Jaworzanka 1946 Jawor

    Woźnicki Paweł

    Jaworzanka 1946 Jawor
  • Jaworzanka 1946 Jawor

    Murzyn Adrian

    Jaworzanka 1946 Jawor
  • Jaworzanka 1946 Jawor

    Wolski Patryk

    Jaworzanka 1946 Jawor
  • Jaworzanka 1946 Jawor

    Psonak Damian

    Jaworzanka 1946 Jawor
  • Jaworzanka 1946 Jawor

    Olanin Marcel

  • Jaworzanka 1946 Jawor

    Popardowski Jakub

    Jaworzanka 1946 Jawor
  • Jaworzanka 1946 Jawor

    Białogłowicz Szymon

  • Nikodem Karol

    Kaczawa Bieniowice
  • Kaczawa Bieniowice

    Michał Śliwiński

  • Kaczawa Bieniowice

    Dawid Urynek

  • Górnik Złotoryja

    Mateusz Firlej

    Karkonosze Jelenia Góra
  • Leletko Konrad

    Karolina Jaworzyna Śląska
  • Górski Mateusz

    Karolina Jaworzyna Śląska
  • Kołodka Karol

    Karolina Jaworzyna Śląska
  • Kwiatkowski Rafał

    Karolina Jaworzyna Śląska
  • Naskręt Alan

    Karolina Jaworzyna Śląska
  • Ptak Bartosz

    Karolina Jaworzyna Śląska
  • Rachelski Miłosz

    Karolina Jaworzyna Śląska
  • Ratajczyk Kamil

    Karolina Jaworzyna Śląska
  • Rosiak Jakub

    Karolina Jaworzyna Śląska
  • Karolina Jaworzyna Śląska

    Kurzeja Mateusz

  • Karolina Jaworzyna Śląska

    Krzeczowski Patryk

  • Karolina Jaworzyna Śląska

    Łucyk Mariusz

  • Karolina Jaworzyna Śląska

    Skupniewicz Szymon

  • Karolina Jaworzyna Śląska

    Mróz Mateusz

  • Karolina Jaworzyna Śląska

    Szukalski Daniel

  • Karolina Jaworzyna Śląska

    Jędras Kacper

  • Karolina Jaworzyna Śląska

    Łucyk Marcin

  • Karolina Jaworzyna Śląska

    Marmajewski Sławomir

  • Karolina Jaworzyna Śląska

    Laskowski Dorian

  • Karolina Jaworzyna Śląska

    Drozdek Sebastian

  • Karolina Jaworzyna Śląska

    Kurzeja Michał

  • Karolina Jaworzyna Śląska

    Okarmus Ksawier

  • Karolina Jaworzyna Śląska

    Janes Tomasz

  • Karolina Jaworzyna Śląska

    Sienkiewicz Dawid

  • Karolina Jaworzyna Śląska

    Rocha pinheiro Mateus

  • Polonia/Stal Świdnica

    Borowy Grzegorz

    Karolina Jaworzyna Śląska
  • Polonia/Stal Świdnica

    Sikora Jakub

    Karolina Jaworzyna Śląska
  • Venus Nowice

    Grygoriew Wojciech

    Karolina Jaworzyna Śląska
  • Brzeziński Łukasz

    Kryształ Stronie Śląskie
  • Pocion Kacper

    Kryształ Stronie Śląskie
  • Kryształ Stronie Śląskie

    Bajrak Mateusz

  • Kryształ Stronie Śląskie

    Trześniowski Mateusz

  • Kryształ Stronie Śląskie

    Poświstajło Mateusz

  • Kryształ Stronie Śląskie

    Tomera Filip

  • Kryształ Stronie Śląskie

    Dmitruk Szymon

  • Kryształ Stronie Śląskie

    Kaziuk Kacper

  • Kryształ Stronie Śląskie

    Dawid Spaczyński

  • Kryształ Stronie Śląskie

    Adankon Sourou

  • Kryształ Stronie Śląskie

    Setshedi Thabo

  • Bielecki Filip

    KS Żórawina
  • Bińkowski Eryk

    KS Żórawina
  • Chrzanowski Tomasz

    KS Żórawina
  • Ciach Bartosz

    KS Żórawina
  • Górniak Aleks

    KS Żórawina
  • Gupieniec Dorian

    KS Żórawina
  • Kabaja Patryk

    KS Żórawina
  • Kaczmarek Mateusz

    KS Żórawina
  • Karbowiak Jakub

    KS Żórawina
  • Koterba Dominik

    KS Żórawina
  • Koterba Arkadiusz

    KS Żórawina
  • Kurek Norbert

    KS Żórawina
  • Lalka Kacper

    KS Żórawina
  • Pawlak Daniel

    KS Żórawina
  • Sobczak Maciej

    KS Żórawina
  • Sokołowski Wojciech

    KS Żórawina
  • Stawiarz Sebastain

    KS Żórawina
  • Szczepański Dawid

    KS Żórawina
  • Szymański Aleksander

    KS Żórawina
  • Walczak Piotr

    KS Żórawina
  • Witkowski Arkadiusz

    KS Żórawina
  • Wróbel Jakub

    KS Żórawina
  • KS Żórawina

    Walczak Artur

  • KS Żórawina

    Wilczyński Krzysztof

  • KS Żórawina

    Kiełcz Ryszard

  • KS Żórawina

    Lach Przemysław

  • KS Żórawina

    Wolny Kamil

  • KS Żórawina

    Lach Łukasz

  • KS Żórawina

    Murawski Krystian

  • KS Żórawina

    Kotoski Tomasz

  • KS Żórawina

    Pabiniak Krystian

  • KS Żórawina

    Żygadło Konrad

  • KS Żórawina

    Małys Damian

  • KS Żórawina

    Bonda Szymon

  • KS Żórawina

    Aleksa Jakub

  • KS Żórawina

    Książek Emil

  • KS Żórawina

    Opaliński Bartosz

  • AKS Strzegom

    Rytko Jan

    Lechia Dzierżoniów
  • Marcjan Przemysław

    Lechia Dzierżoniów
  • Lechia Dzierżoniów

    Szymon Kuprowski

  • Andrukiewicz Igor

    Leśnik Osiecznica
  • Bednarz Filip

    Leśnik Osiecznica
  • Górski Maciej

    Leśnik Osiecznica
  • Kornacki Kacper

    Leśnik Osiecznica
  • Kubicki Kacper

    Leśnik Osiecznica
  • Leśnik Osiecznica

    Kałużyński Dawid

  • Leśnik Osiecznica

    Jakub Trela

  • Leśnik Osiecznica

    Ernest Skóra

  • Leśnik Osiecznica

    Mateusz Wrzesiński

  • Leśnik Osiecznica

    Małecki Oskar

  • Leśnik Osiecznica

    Pietrzak Patryk

    Leśnik Osiecznica
  • ATS Wojbórz

    Hoffmann Przemysław

    LKS Bierkowice
  • Grabowski Janusz

    LKS Bierkowice
  • Grzęda Klaudiusz

    LKS Bierkowice
  • Kaletka Maciej

    LKS Bierkowice
  • Nieckarz Marcin

    LKS Bierkowice
  • Sobota Bartosz

    LKS Bierkowice
  • LKS Bierkowice

    Baran Krzysztof

  • LKS Bierkowice

    Solarz Przemysław

  • LKS Bierkowice

    Turewicz Miłosz

  • LKS Bierkowice

    Mroczek Krystian

  • LKS Bierkowice

    Norek Marcin

  • LKS Bierkowice

    Nosek Piotr

  • LKS Bierkowice

    Kwiatkowski Jan

  • LKS Bierkowice

    Engler Krzysztof

  • LKS Bierkowice

    Okrzesik Kacper

  • LKS Bierkowice

    Potaczek Bartosz

  • LKS Bierkowice

    Sawka Paweł

  • LKS Bierkowice

    Warczyk Ernest

  • LKS Bierkowice

    Pawlikowski Oskar

  • LKS Bierkowice

    Ziebarth Michał

  • LKS Bierkowice

    Lewczyński Michał

  • WKS Wierzbice

    Czarny Paweł

    WKS Wierzbice
  • Stankiewicz Damian

    LKS Bystrzyca Górna
  • LKS Bystrzyca Górna

    Konefał Andrzej

  • LKS Bystrzyca Górna

    Łysoń Tomasz

  • LKS Bystrzyca Górna

    Bielak Krzysztof

  • LKS Bystrzyca Górna

    Kamil Kuska

  • LKS Bystrzyca Górna

    Pindel Jakub

  • LKS Bystrzyca Górna

    Leśniak Radosław

  • LKS Bystrzyca Górna

    Prorok Grzegorz

  • LKS Bystrzyca Górna

    Niedziałkowski Maksymilian

  • LKS Bystrzyca Górna

    Szewczyk Krzysztof

  • LKS Bystrzyca Górna

    Kłos Wojciech

  • LKS Bystrzyca Górna

    Kończak Tomasz

  • LKS Bystrzyca Górna

    Waligóra Paweł

  • LKS Bystrzyca Górna

    Szewczyk Michał

  • LKS Bystrzyca Górna

    Januszkiewicz Łukasz

  • LKS Bystrzyca Górna

    Niedziałkowski Bartłomiej

  • LKS Bystrzyca Górna

    Pacuła Paweł

  • LKS Bystrzyca Górna

    Głowacki Arkadiusz

  • LKS Bystrzyca Górna

    Grandys Krzysztof

  • Polonia/Stal Świdnica

    Bartosz Doliński

  • LKS Bystrzyca Górna

    Santos de oliveira Glauton

  • LKS Bystrzyca Górna

    Da siva torete Alisson

  • LKS Bystrzyca Górna

    Rodrigues da silva Leonardo

  • Venus Nowice

    Lato Jarosław

    LKS Bystrzyca Górna
  • Kotwica Kołobrzeg

    Staroń Łukasz

    Łużyce Lubań
  • Łużyce Lubań

    Schónung Adrian

  • Łużyce Lubań

    Fabrizzio Tamasco sanchez

  • Mewa Kunice

    Czarnecki Paweł

  • Mewa Kunice

    Bartosz Krupa

  • Odra Ścinawa

    Krystian Andrzejewski

    Miedź II Legnica
  • Łyszkiewicz Adrian

    MKP Wołów
  • MKP Wołów

    Aleksander Czupry

  • Leśniewski Paweł

    Odra Lubiąż
  • MKP Wołów

    Seweryn Tymoteusz

  • Górnik Wałbrzych

    Brzeziński Radosław

    MKS Szczawno Zdrój
  • Dubowski Dominik

    MKS Szczawno Zdrój
  • Jesionowski Daniel

    MKS Szczawno Zdrój
  • Kulik Marcin

    MKS Szczawno Zdrój
  • Kwiatkowski Maciej

    MKS Szczawno Zdrój
  • Pryk Jarosław

    MKS Szczawno Zdrój
  • Woźniak Dawid

    MKS Szczawno Zdrój
  • Wtulich Mateusz

    MKS Szczawno Zdrój
  • MKS Szczawno Zdrój

    Wojtarowicz Marcin

  • MKS Szczawno Zdrój

    Jastrzębowski Tomasz

  • MKS Szczawno Zdrój

    Bińczyk Damian

  • Victoria Świebodzice

    Rutkowski Tomasz

  • MKS Szczawno Zdrój

    Stawiński Jacek

  • MKS Szczawno Zdrój

    Kmieć Tomasz

  • MKS Szczawno Zdrój

    Mordasiewicz Alan

  • MKS Szczawno Zdrój

    Jaskółowski Mateusz

  • MKS Szczawno Zdrój

    Zajączkowski Olgierd

  • MKS Szczawno Zdrój

    Stefaniak Konrad

  • MKS Szczawno Zdrój

    Zając Patryk

  • MKS Szczawno Zdrój

    Długokęcki Oliwer

  • MKS Szczawno Zdrój

    Lanzarotti Angelo

  • MKS Szczawno Zdrój

    Senator Adam

  • MKS Szczawno Zdrój

    Pijacki Robert

  • MKS Szczawno Zdrój

    Mordal Radosław

  • MKS Szczawno Zdrój

    Przewięda Andrzej

  • MKS Szczawno Zdrój

    Kuliński Mariusz

  • MKS Szczawno Zdrój

    Wojtyszyn Mariusz

  • MKS Szczawno Zdrój

    Mylyk Nazar

  • MKS Szczawno Zdrój

    Piskor Amadeusz

  • Moto Jelcz Oława

    Janusz Gancarczyk

  • Moto Jelcz Oława

    Gancarczyk Krzysztof

  • Popów Wojciech

    Moto Jelcz Oława
  • Moto Jelcz Oława

    Watral Tomasz

  • Moto Jelcz Oława

    Musiał Marcin

    Moto Jelcz Oława
  • Moto Jelcz Oława

    Krzyśków Radosław

    Moto Jelcz Oława
  • Moto Jelcz Oława

    Michał Gałaszewski

  • Woźniak Dominik

    Sokół Marcinkowice
  • Start Lgota Wielka

    Filip Zatorski

    Moto Jelcz Oława
  • Jabłoński Kamil

    Nysa Kłodzko
  • Kastelik Miłosz

    Nysa Kłodzko
  • Makowski Aleksander

    Nysa Kłodzko
  • Panasik Szymon

    Nysa Kłodzko
  • Per Mateusz

    Nysa Kłodzko
  • Sadurski Wiktor

    Nysa Kłodzko
  • Nysa Kłodzko

    Dędys Jarosław

  • Nysa Kłodzko

    Grzegorzewski Daniel

  • Nysa Kłodzko

    Kowalski Kamil

  • Nysa Kłodzko

    Sasinowski Przemysław

  • Nysa Kłodzko

    Wiącek Łukasz

  • Nysa Kłodzko

    Kamil Żygadło

  • Nysa Kłodzko

    Gałka Michał

  • Nysa Kłodzko

    Pasternak Patryk

  • Nysa Kłodzko

    Bachmatiuk Bartosz

  • Nysa Kłodzko

    Walczak Paweł

  • Nysa Kłodzko

    Czarny Dawid

  • Nysa Kłodzko

    Filip Czerwiński

  • Nysa Kłodzko

    Jantarski Jonatan

  • Nysa Kłodzko

    Kacper Kulewicz

  • Nysa Kłodzko

    Kamil Jelonkowski

  • Nysa Kłodzko

    Wawryniuk Łukasz

  • Nysa Kłodzko

    Kopij Jakub

  • Nysa Kłodzko

    Sousa costa Edison matheus

  • MKP Wołów

    Judziński Adam

    Odra Lubiąż
  • MKP Wołów

    Miłkowski Kamil

    Odra Lubiąż
  • Bobkiewicz Patryk

    Odra Lubiąż
  • Bobkiewicz Przemysław

    Odra Lubiąż
  • Główka Patryk

    Odra Lubiąż
  • Główka Adrian

    Odra Lubiąż
  • Główka Marcel

    Odra Lubiąż
  • Gryzan Grzegorz

    Odra Lubiąż
  • Janas Mateusz

    Odra Lubiąż
  • Kupiec Kamil

    Odra Lubiąż
  • Milewski Paweł

    Odra Lubiąż
  • Mostipan Mark

    Odra Lubiąż
  • Niedzielski Bartosz

    Odra Lubiąż
  • Niewiadomski Jakub

    Odra Lubiąż
  • Ożga Bartłomiej

    Odra Lubiąż
  • Piskorski Łukasz

    Odra Lubiąż
  • Posacki Daniel

    Odra Lubiąż
  • Rosa Janusz

    Odra Lubiąż
  • Sołowski Krystian

    Odra Lubiąż
  • Szczerba Dawid

    Odra Lubiąż
  • Szuszfalak Jakub

    Odra Lubiąż
  • Wanias Patryk

    Odra Lubiąż
  • Wodnicki Adam

    Odra Lubiąż
  • Wojtyło Karol

    Odra Lubiąż
  • Wojtyło Mateusz

    Odra Lubiąż
  • Zawadzki Kamil

    Odra Lubiąż
  • Żołądziejewski Dominik

    Odra Lubiąż
  • Kogut Konrad

    Odra Ścinawa
  • Magoń Oliwer

    Odra Ścinawa
  • Maślej Aleksander

    Odra Ścinawa
  • Staroń Gracjan

    Odra Ścinawa
  • Odra Ścinawa

    Wojciechowski Jakub

  • Odra Ścinawa

    Emil Kaznowski

  • Sparta Rudna

    Konefał Wojciech

    Odra Ścinawa
  • Czarni Jelcz-Laskowice

    Mulyk Aleksandr

    Orzeł Marszowice
  • Czarni Jelcz-Laskowice

    Okoń Adrian

    Orzeł Marszowice
  • Moto Jelcz Oława

    Gelles Adrian

    Orzeł Marszowice
  • Moto Jelcz Oława

    Skorupa Jakub

    Orzeł Marszowice
  • Janiuk Szymon

    Orzeł Marszowice
  • Józefowicz Marcin

    Orzeł Marszowice
  • Makowski Kacper

    Orzeł Marszowice
  • Mikła Rafał

    Orzeł Marszowice
  • Pych Przemysław

    Orzeł Marszowice
  • Wejerowski Dominik

    Orzeł Marszowice
  • Orzeł Marszowice

    Kozimor Tomasz

  • Orzeł Marszowice

    Waszak Jakub

  • Orzeł Marszowice

    Sorbian Jacek

  • Orzeł Marszowice

    Pluciński Paweł

  • Orzeł Marszowice

    Chowaniak Remigiusz

  • Orzeł Marszowice

    Dobrzański Patryk

  • Orzeł Marszowice

    Marczuk Radosław

  • Orzeł Marszowice

    Marczuk Piotr

  • Orzeł Marszowice

    Pożarycki Jakub

  • Orzeł Marszowice

    Jankowski Sebastian

  • Orzeł Marszowice

    Rakutskyi Vitalii

  • Sokół Marcinkowice

    Wejerowski Jarosław

    Orzeł Marszowice
  • Moto Jelcz Oława

    Czapran Kacper

    Orzeł Pawłowice Wrocław
  • Baś Kamil

    Orzeł Pawłowice Wrocław
  • Błaszczak Artur

    Orzeł Pawłowice Wrocław
  • Czarnecki Piotr

    Orzeł Pawłowice Wrocław
  • Krawczyk Jakub

    Orzeł Pawłowice Wrocław
  • Maziarz Dominik

    Orzeł Pawłowice Wrocław
  • Minta Radosław

    Orzeł Pawłowice Wrocław
  • Przybył Adrian

    Orzeł Pawłowice Wrocław
  • Pyrka Dominik

    Orzeł Pawłowice Wrocław
  • Ratajczak Adam

    Orzeł Pawłowice Wrocław
  • Tomczyk Maciej

    Orzeł Pawłowice Wrocław
  • Urbaniak Grzegorz

    Orzeł Pawłowice Wrocław
  • Orzeł Pawłowice Wrocław

    Skrzypczak Grzegorz

  • Orzeł Pawłowice Wrocław

    Kapałczyński Michał

  • Orzeł Pawłowice Wrocław

    Kaszowski Karol

  • Orzeł Pawłowice Wrocław

    Majewski Daniel

  • Orzeł Pawłowice Wrocław

    Wrotkowski Marcin

  • Orzeł Pawłowice Wrocław

    Maciński Wojciech

  • Orzeł Pawłowice Wrocław

    Jakub Kowalik

  • Orzeł Pawłowice Wrocław

    Krzysiak Maciej

  • Orzeł Pawłowice Wrocław

    Leszkowicz Piotr

  • Orzeł Pawłowice Wrocław

    Łomiński Arkadiusz

  • Orzeł Pawłowice Wrocław

    Majchrzak Jakub

  • Orzeł Pawłowice Wrocław

    Nastalski Fabian

  • Orzeł Pawłowice Wrocław

    Stankiewicz Dawid

  • Polonia Trzebnica

    Madej Cezary

    Orzeł Pawłowice Wrocław
  • Polonia Trzebnica

    Skowroński Bartłomiej

    Orzeł Pawłowice Wrocław
  • KS Żórawina

    Małys Jakub

    Orzeł Prusice
  • Pogoń Oleśnica

    Belica Kacper

    Pogoń Oleśnica
  • Brzęczek Mateusz

    Orzeł Prusice
  • Chojak Mateusz

    Orzeł Prusice
  • Dziadykiewicz Bartosz

    Orzeł Prusice
  • Gabrych Dominik

    Orzeł Prusice
  • Godzwon Piotr

    Orzeł Prusice
  • Hupa Szymon

    Orzeł Prusice
  • Kaczanowski Wiktor

    Orzeł Prusice
  • Kapustynskyi Yurii

    Orzeł Prusice
  • Katrycz Daniel

    Orzeł Prusice
  • Kawalec Maciej

    Orzeł Prusice
  • Kawalec Mikołaj

    Orzeł Prusice
  • Kołtko Dominik

    Orzeł Prusice
  • Kuczer Łukasz

    Orzeł Prusice
  • Lasota Adam

    Orzeł Prusice
  • Maciocha Marcin

    Orzeł Prusice
  • Mularski Patryk

    Orzeł Prusice
  • Muzyka Miłosz

    Orzeł Prusice
  • Piątkowski Michał

    Orzeł Prusice
  • Pisarski Paweł

    Orzeł Prusice
  • Płachta Julian

    Orzeł Prusice
  • Politowicz Damian

    Orzeł Prusice
  • Porański Igor

    Orzeł Prusice
  • Prus Kamil

    Orzeł Prusice
  • Samborski Adrian

    Orzeł Prusice
  • Samborski Michał

    Orzeł Prusice
  • Siódmak Damian

    Orzeł Prusice
  • Słomski Mateusz

    Orzeł Prusice
  • Szemiel Kacper

    Orzeł Prusice
  • Vlasik Oleh

    Orzeł Prusice
  • Wanca Konrad

    Orzeł Prusice
  • Wójcik Jakub

    Orzeł Prusice
  • Orzeł Prusice

    Monasterski Artur

  • Orzeł Prusice

    Gajek Jarosław

  • Orzeł Prusice

    Zagórski Sebastian

  • Orzeł Prusice

    Rajter Grzegorz

  • Orzeł Prusice

    Łukasik Przemysław

  • Orzeł Prusice

    Mądrzejewski Jacek

  • Orzeł Prusice

    Adamczyk Andrzej

  • Orzeł Prusice

    Wiraszka Sebastian

  • Orzeł Prusice

    Kozal Grzegorz

  • Orzeł Prusice

    Bacański Andrzej

  • Orzeł Prusice

    Garncarz Maksym

  • WKS Wierzbice

    Kątny Konrad

    WKS Wierzbice
  • Orzeł Prusice

    Kulikowiec Mateusz

  • Orzeł Prusice

    Bąk Artur

  • Piast Żerniki-Wrocław

    Babiec Michał

  • Orzeł Prusice

    Krajewski Patryk

  • Polonia Trzebnica

    Miara Hubert

  • Orzeł Prusice

    Wójtowicz Piotr

  • Orzeł Prusice

    Katrycz Damian

  • Orzeł Prusice

    Skotniczny Dominik

  • Piast Żmigród

    Niewieściuk Piotr

    Orzeł Prusice
  • Orzeł Ząbkowice Śląskie

    Wojtal Michał

  • Orzeł Ząbkowice Śląskie

    Dawidziak Dawid

    Orzeł Ząbkowice Śląskie
  • Orzeł Ząbkowice Śląskie

    Januszewicz Dawid

    Orzeł Ząbkowice Śląskie
  • Orzeł Ząbkowice Śląskie

    Andrzej Malik

  • Orzeł Ząbkowice Śląskie

    Chałupka Kamil

    Orzeł Ząbkowice Śląskie
  • Orzeł Ząbkowice Śląskie

    Grzegorz Robak

  • Polonia/Stal Świdnica

    Polak Konrad

    Polonia/Stal Świdnica
  • Bujak Jakub

    Piast Nowa Ruda
  • Piast Nowa Ruda

    Gawdonowicz Bartłomiej

  • Piast Nowa Ruda

    Tracz Łukasz

  • Piast Nowa Ruda

    Schmidt Marcel

  • Piast Żerniki-Wrocław

    Strojek Jakub

  • Piast Żerniki-Wrocław

    Ludwiczak Marek

  • Piast Żerniki-Wrocław

    Tomasz Rudnicki

  • Piast Żerniki-Wrocław

    Radosław Piątkowski

  • Polonia Środa Śląska

    Dragon Łukasz

    Piast Żerniki-Wrocław
  • Prochowiczanka Prochowice

    Wojciechowski Tomasz

    Piast Żmigród
  • Polonia Trzebnica

    Maykhrovych Artur

    Polonia Trzebnica
  • Łapa Bartosz

    Pogoń Oleśnica
  • Pogoń Oleśnica

    Koselski Marcin

  • Pogoń Oleśnica

    Deszcz Szymon

    Pogoń Oleśnica
  • Pogoń Oleśnica

    Szczypkowski Filip

  • Kuźmicki Krystian

    Pogoń Pieszyce
  • Pyć Piotr

    Pogoń Pieszyce
  • Pogoń Pieszyce

    Drążczyk Radosław

  • Pogoń Pieszyce

    Gulik Paweł

  • Pogoń Pieszyce

    Najdzik Michał

  • Pogoń Pieszyce

    Kozak Adrian

  • Pogoń Pieszyce

    Nieckarz Jan

  • Pogoń Pieszyce

    Stańko Jakub

  • Pogoń Pieszyce

    Korzeniowski Marek

  • Pogoń Pieszyce

    Rzepski Bartosz

  • Pogoń Pieszyce

    Jakub Listwan

  • Pogoń Pieszyce

    Miszczuk Maksymilian

  • Pogoń Pieszyce

    Sarkany Kacper

  • Pogoń Pieszyce

    Wojciechów Adam

  • Pogoń Pieszyce

    Migas Gabriel

  • Pogoń Świerzawa

    Gajek Piotr

    Pogoń Świerzawa
  • Pogoń Świerzawa

    Tomasz Maciejski

  • WKS Wierzbice

    Laptsai Oleksandr

    WKS Wierzbice
  • Pogoń Oleśnica

    Sepetowski Maciej

    Polonia Bielany Wrocławskie
  • Belka Mateusz

    Polonia Bielany Wrocławskie
  • Bieniek Jan

    Polonia Bielany Wrocławskie
  • Chernoshvets Artem

    Polonia Bielany Wrocławskie
  • Cieżak Mateusz

    Polonia Bielany Wrocławskie
  • Dąbrowski Tomasz

    Polonia Bielany Wrocławskie
  • Dróżdż Marcin

    Polonia Bielany Wrocławskie
  • Inglot Filip

    Polonia Bielany Wrocławskie
  • Jankowski Bartłomiej

    Polonia Bielany Wrocławskie
  • Kaczmarek Kamil

    Polonia Bielany Wrocławskie
  • Karasek Radosław

    Polonia Bielany Wrocławskie
  • Korytek Andrzej

    Polonia Bielany Wrocławskie
  • Kosior Andrzej

    Polonia Bielany Wrocławskie
  • Kowalczyk Piotr

    Polonia Bielany Wrocławskie
  • Machnik Łukasz

    Polonia Bielany Wrocławskie
  • Mańturz Łukasz

    Polonia Bielany Wrocławskie
  • Sokół Marcinkowice

    Marciniszyn Maciej

    Sokół Marcinkowice
  • Miazgowski Adam

    Polonia Bielany Wrocławskie
  • Miazgowski Rafał

    Polonia Bielany Wrocławskie
  • Obudziński Rafał

    Polonia Bielany Wrocławskie
  • Ostrowski Dominik

    Polonia Bielany Wrocławskie
  • Paprocki Miłosz

    Polonia Bielany Wrocławskie
  • Pass Mateusz

    Polonia Bielany Wrocławskie
  • Perszke Michał

    Polonia Bielany Wrocławskie
  • Pucek Adam

    Polonia Bielany Wrocławskie
  • Różycki Krzysztof

    Polonia Bielany Wrocławskie
  • Szałaj Tomasz

    Polonia Bielany Wrocławskie
  • Szeremet Jan

    Polonia Bielany Wrocławskie
  • Szmer Aleksander

    Polonia Bielany Wrocławskie
  • Wieczorek Jakub

    Polonia Bielany Wrocławskie
  • Workiewicz Marcin

    Polonia Bielany Wrocławskie
  • Kryształ Stronie Śląskie

    Fryczkowski Maksilian

    Polonia Bystrzyca Kłodzka
  • Kryształ Stronie Śląskie

    Margasiński Marcin

    Polonia Bystrzyca Kłodzka
  • Piast Nowa Ruda

    Da silva tavares Cristiano ivan

    Polonia Bystrzyca Kłodzka
  • Polonia Bystrzyca Kłodzka

    Drewniowski Bartosz

    Polonia Bystrzyca Kłodzka
  • Barczuk Paweł

    Polonia Bystrzyca Kłodzka
  • Bielak Sławomir

    Polonia Bystrzyca Kłodzka
  • Forkasiewicz Jakub

    Polonia Bystrzyca Kłodzka
  • Gierak Jakub

    Polonia Bystrzyca Kłodzka
  • Idzi Aleksander

    Polonia Bystrzyca Kłodzka
  • Kozłowski Filip

    Polonia Bystrzyca Kłodzka
  • Legieć Szymon

    Polonia Bystrzyca Kłodzka
  • Łopatka Grzegorz

    Polonia Bystrzyca Kłodzka
  • Matusik Konrad

    Polonia Bystrzyca Kłodzka
  • Nowiński szaniewski Oskar

    Polonia Bystrzyca Kłodzka
  • Rogalski Kamil

    Polonia Bystrzyca Kłodzka
  • Ruczaj Dominik

    Polonia Bystrzyca Kłodzka
  • Zaborowski Przemysław

    Polonia Bystrzyca Kłodzka
  • Polonia Bystrzyca Kłodzka

    Macura Radosław

  • Polonia Bystrzyca Kłodzka

    Robert Dymek

  • Polonia Bystrzyca Kłodzka

    Sobański Wojciech

  • Polonia Bystrzyca Kłodzka

    Marszałek Sławomir

  • Polonia Bystrzyca Kłodzka

    Franczuk Mariusz

  • Polonia Bystrzyca Kłodzka

    Grzyb Przemysław

  • Polonia Bystrzyca Kłodzka

    Bugara Konrad

  • Polonia Bystrzyca Kłodzka

    Łukasz Isalski

  • Polonia Bystrzyca Kłodzka

    Kruk Jarosław

  • Polonia Bystrzyca Kłodzka

    Winczakiewicz Patryk

  • Polonia Bystrzyca Kłodzka

    Grudzień Michał

  • Polonia Bystrzyca Kłodzka

    Zaleski Bartłomiej

  • Polonia Bystrzyca Kłodzka

    Grudzień Mateusz

  • Polonia Bystrzyca Kłodzka

    Potrząsaj Daniel

  • Polonia Bystrzyca Kłodzka

    Świszcz Hubert

  • Polonia Bystrzyca Kłodzka

    Janas Mikołaj

  • Polonia Bystrzyca Kłodzka

    Damian Ziarko

  • Polonia Bystrzyca Kłodzka

    Kulawik Kacper

  • Polonia Bystrzyca Kłodzka

    Paukszteło Dominik

  • Polonia Bystrzyca Kłodzka

    Więcławek Kamil

  • Polonia Bystrzyca Kłodzka

    Kaźmierski Marek

  • Polonia Bystrzyca Kłodzka

    Włodarczyk Marcin

  • Polonia Bystrzyca Kłodzka

    Moskwa Dominik

  • Bielawianka Bielawa

    Drożyński Patryk

    Polonia Nysa
  • MKP Wołów

    Żbik Kamil

    Polonia Środa Śląska
  • Pogoń Oleśnica

    Idziorek Sebastian

    Polonia Środa Śląska
  • Biliński Jakub

    Polonia Środa Śląska
  • Chwastyk Karol

    Polonia Środa Śląska
  • Dudziak Jakub

    Polonia Środa Śląska
  • Gorzkowski Oktawian

    Polonia Środa Śląska
  • Gregorczyk Mateusz

    Polonia Środa Śląska
  • Grzegorczyk Jakub

    Polonia Środa Śląska
  • Jedziniak Kacper

    Polonia Środa Śląska
  • Kulas Franciszek

    Polonia Środa Śląska
  • Lecki Gabriel

    Polonia Środa Śląska
  • Liberek Daniel

    Polonia Środa Śląska
  • Łukasiewicz Dawid

    Polonia Środa Śląska
  • Michalak Maciej

    Polonia Środa Śląska
  • Piela Patryk

    Polonia Środa Śląska
  • Pohribniak Yevhenii

    Polonia Środa Śląska
  • Rudnicki Paweł

    Polonia Środa Śląska
  • Rybka Kacper

    Polonia Środa Śląska
  • Sendyka Radek

    Polonia Środa Śląska
  • Skolimowski Łukasz

    Polonia Środa Śląska
  • Skorobahatko Yevhenii

    Polonia Środa Śląska
  • Sokołowski Cyryl

    Polonia Środa Śląska
  • Spring Łukasz

    Polonia Środa Śląska
  • Stępień Mariusz

    Polonia Środa Śląska
  • Styciuk Jakub

    Polonia Środa Śląska
  • Szulborski Tomasz

    Polonia Środa Śląska
  • Ślęzak Wiktor

    Polonia Środa Śląska
  • Tacikiewicz Adrian

    Polonia Środa Śląska
  • Temchenko Vladyslav

    Polonia Środa Śląska
  • Wołk Jakub

    Polonia Środa Śląska
  • Polonia Środa Śląska

    Szewczyk Grzegorz

  • Polonia Środa Śląska

    Antosiewicz Marcin

  • Polonia Środa Śląska

    Koziarski Paweł

  • Polonia Środa Śląska

    Janusz Karol

  • Polonia Środa Śląska

    Dragon Piotr

  • Polonia Środa Śląska

    Janiec Piotr

  • Polonia Środa Śląska

    Juchno Radosław

  • Polonia Środa Śląska

    Rybak Krystian

  • Polonia Środa Śląska

    Ignasiak Przemysław

  • Polonia Środa Śląska

    Drzała Wiktor

  • Polonia Środa Śląska

    Bieliński Oskar

  • Polonia Środa Śląska

    Geisler Damian

  • Polonia Środa Śląska

    Waśniewski Maksymilian

  • Polonia Środa Śląska

    Topolski Paweł

  • Polonia Środa Śląska

    Radzik Dawid

  • Odra Ścinawa

    Robert Rubach

    Polonia Środa Wielkopolska
  • Grom Witków

    Kusio Dawid

    Polonia/Stal Świdnica
  • Dyś Wiktor

    Polonia/Stal Świdnica
  • Polonia/Stal Świdnica

    Kozdrowski Mateusz

    Polonia/Stal Świdnica
  • Polonia/Stal Świdnica

    De souza barros Edil

  • Polonia/Stal Świdnica

    Smoczyk Wiktor

    Polonia/Stal Świdnica
  • Orzeł Pawłowice Wrocław

    Kotecki Patryk

    Polonia Trzebnica
  • Matysik Dawid

    Polonia Trzebnica
  • Polonia Trzebnica

    Mazurek Grzegorz

    Polonia Trzebnica
  • Polonia Trzebnica

    Maciej Waliszczak

  • Ślęza Wrocław

    Kotyla Piotr

    Polonia Trzebnica
  • Prochowiczanka Prochowice

    Grochowski Grzegorz

  • Prochowiczanka Prochowice

    Czyrniański Grzegorz

  • Moto Jelcz Oława

    Moroz Krzysztof

    Rapid Domaniów
  • Błachaniec Mariusz

    Rapid Domaniów
  • Dziębowski Łukasz

    Rapid Domaniów
  • Dziębowski Rafał

    Rapid Domaniów
  • Gładki Jacek

    Rapid Domaniów
  • Głowacki Daniel

    Rapid Domaniów
  • Kądziołka Karol

    Rapid Domaniów
  • Klonowski Gracjan

    Rapid Domaniów
  • Kolano Damian

    Rapid Domaniów
  • Koral Gabriel

    Rapid Domaniów
  • Kowalski Krystian

    Rapid Domaniów
  • Kraś Karol

    Rapid Domaniów
  • Kraś Mikołaj

    Rapid Domaniów
  • Królewicz Krystian

    Rapid Domaniów
  • Krywulak Bartłomiej

    Rapid Domaniów
  • Kula Dominik

    Rapid Domaniów
  • Kułakowski Jan

    Rapid Domaniów
  • Kutyła Kamil

    Rapid Domaniów
  • Lubecki Emil

    Rapid Domaniów
  • Marzec Dawid

    Rapid Domaniów
  • Mikoda Radosław

    Rapid Domaniów
  • Moroz Dawid

    Rapid Domaniów
  • Mossoń Michał

    Rapid Domaniów
  • Paduchowicz Jakub

    Rapid Domaniów
  • Pajda Andrzej

    Rapid Domaniów
  • Pawlak Sebastian

    Rapid Domaniów
  • Reszczyński Michał

    Rapid Domaniów
  • Reszczyński Tymoteusz

    Rapid Domaniów
  • Sucharski Jakub

    Rapid Domaniów
  • Turowski Marcin

    Rapid Domaniów
  • Wiatrowski Michał

    Rapid Domaniów
  • Wiatrowski Adrian

    Rapid Domaniów
  • Wiśniowski Łukasz

    Rapid Domaniów
  • Zawer Franciszek

    Rapid Domaniów
  • Zawiślak Paweł

    Rapid Domaniów
  • Zieliński Mateusz

    Rapid Domaniów
  • UKS Karnków

    Ziółkowski Łukasz

    Rapid Domaniów
  • Orzeł Ząbkowice Śląskie

    Dyda Marek

    Skałki Stolec
  • Orzeł Ząbkowice Śląskie

    Łaszczewski Mateusz

    Skałki Stolec
  • Orzeł Ząbkowice Śląskie

    Pałyga Marcin

    Skałki Stolec
  • Orzeł Ząbkowice Śląskie

    Wrona Michał

    Skałki Stolec
  • Cupiał Krzysztof

    Skałki Stolec
  • Dominik Ksawery

    Skałki Stolec
  • Iwanicki Damian

    Skałki Stolec
  • Łużny Mateusz

    Skałki Stolec
  • Sidor Paweł

    Skałki Stolec
  • Skałki Stolec

    Madej Przemysław

  • Skałki Stolec

    Krupiński Kamil

  • Skałki Stolec

    Zalot Bartosz

  • Skałki Stolec

    Kwit Paskal

  • Skałki Stolec

    Jóźwiszyn Daniel

  • Skałki Stolec

    Imiela Marcin

  • Skałki Stolec

    Mikulski Damian

  • Skałki Stolec

    Stolarski Daniel

  • Skałki Stolec

    Iwanicki Tadeusz

  • Skałki Stolec

    Hołówko Bogumił

  • Skałki Stolec

    Sobecki Bartłomiej

  • Skałki Stolec

    Galik Marek

  • Skałki Stolec

    Gniadek Błażej

  • Nysa Kłodzko

    Pierzchalski Tomasz

    Słowianin Wolibórz
  • Nysa Kłodzko

    Fatianov Oleksii

    Słowianin Wolibórz
  • Słowianin Wolibórz

    Czerna Maciej

    Słowianin Wolibórz
  • Słowianin Wolibórz

    Kęska Dawid

    Słowianin Wolibórz
  • Słowianin Wolibórz

    Candido cardozo Kaue

    Słowianin Wolibórz
  • Słowianin Wolibórz

    Botura Raul mathias

    Słowianin Wolibórz
  • Słowianin Wolibórz

    Tancini Evandro

    Słowianin Wolibórz
  • Sokół Marcinkowice

    Kosik Konrad

  • Sokół Marcinkowice

    Vieira passoni Joao paulo

    Sokół Marcinkowice
  • Sparta Grębocice

    Kamil Kaczmar

  • Sparta Grębocice

    Sebastian Szala

  • Sparta Grębocice

    Kusy Damian

  • Łużny Grzegorz

    Sparta Rudna
  • Sparta Rudna

    Muzeja Albert

  • Sparta Rudna

    Łukasz Stachów

  • Florian Filip

    Stal Chocianów
  • Stal Chocianów

    Michał Matkowski

  • Stal Chocianów

    Karol Zajączkowski

  • Stal Chocianów

    Gogosz Paweł

  • Venus Nowice

    Dawid Rafał

  • Venus Nowice

    Roman Tomasz

  • Venus Nowice

    Polański Damian

  • Venus Nowice

    Korzeniowski Dawid

  • Venus Nowice

    Anioł Rafał

  • Venus Nowice

    Zdanowicz Marcin