Oglądasz serwis w wersji demonstracyjnej. Możesz zobaczyć jak dodawać i relacjonować testowe mecze. Zaloguj się używając prawdziwych danych i odkryj wszystkie możliwości prowadzenia relacji na żywo. Do prawdziwego serwisu możesz wrócić tutaj.

Zmiany w klubowych kadrach 2024


  • Ostojski Łukasz

    AKS II Strzegom
  • Popel Bohdan

    AKS Strzegom
  • Struszka Damian

    Unia Jaroszów
  • Boreta Bartosz

    Sudety Giebułtów
  • Niewczas Eryk

    Zrzeszeni Niwa
  • Ochlik Igor

    Zrzeszeni Niwa
  • Pacholak Fabian

    Zryw Ubocze
  • Gulbiński Stanisław

    Zryw Ubocze
  • Michalik Mateusz

    Zrzeszeni Niwa
  • Popławski Adrian

    Zrzeszeni Niwa
  • Skręta Kryspin

    Zryw Ubocze
  • Lessnau Paweł

    Zrzeszeni Niwa
  • Ciszewski Kacper

    Zrzeszeni Niwa
  • Krawczyk Adam

    Zryw Ubocze
  • Górecki Krystian

    Zjednoczeni Nowogrodziec
  • Kuźnik Paweł

    KP Kobierzyce
  • Wawrzyniak Patryk

    GLKS Gaworzyce
  • Skoczek Bartosz

    Widawa Kiełczów
  • Bąk Kacper

    Znicz Lubnów
  • Kajstura Konrad

    Zrzeszeni Niwa
  • Durajczyk Wojciech

    Pogoń Pieszyce
  • Dworniczak Igor

    Orla Wąsosz
  • Jaszczurowski Kamil

    Orzeł Witoszów
  • Konarski Bartosz

    Prochowiczanka Prochowice
  • Raźniewski Aleksy

    AKS II Strzegom
  • Łoś Stanisław

    AKS Strzegom
  • Pasieka Patryk

    AKS Strzegom
  • Pierzga Igor

    Płomień Sokolniki
  • Stempniewicz Igor

    AKS II Strzegom
  • Wiącek Tymoteusz

    AKS Strzegom
  • Rudzik Szymon

    Zenit Międzybórz
  • Surdacki Mateusz

    Rudawy Janowice Wielkie
  • Smoleń Mateusz

    Zjednoczeni Nowogrodziec
  • Błaszczyk Mateusz

    Zrzeszeni Niwa
  • Żółtowski Adam

    Zieloni Łagiewniki
  • Mykhailov Oleksii

    Zryw Bratków
  • Malarek Oskar

    Zryw Ubocze
  • Stawiecki Kamil

    AKS II Strzegom
  • Kotau Kiryl

    WKS Wierzbice
  • Szczuka Patryk

    Włókniarz Głuszyca
  • Arendarczyk Arkadiusz

    AKS II Strzegom
  • Bielawski Szymon

    AKS II Strzegom
  • Błoński Sławomir

    AKS II Strzegom
  • Borowiec Rafał

    AKS II Strzegom
  • Gębala Jakub

    AKS II Strzegom
  • Gębala Mateusz

    AKS II Strzegom
  • Górka Grzegorz

    AKS II Strzegom
  • Jaszowski Krystian

    AKS II Strzegom
  • Konarski Bartosz

    AKS II Strzegom
  • Kupisz Tomasz

    AKS II Strzegom
  • Lesiński Marcin

    AKS II Strzegom
  • Łoś Stanisław

    AKS II Strzegom
  • Marchlewicz Grzegorz

    AKS II Strzegom
  • Miętkiewicz Łukasz

    AKS II Strzegom
  • Misek Adrian

    AKS II Strzegom
  • Myshakov Serhii

    AKS II Strzegom
  • Trawka Bartosz

    AKS Strzegom
  • Wiśniewski Robert

    AKS II Strzegom
  • Żmijewski Tomasz

    AKS II Strzegom
  • Stanuszek Dawid

    AKS Strzegom
  • Burdyna Dawid

    Zrzeszeni Niwa
  • Łuczak Norbert

    Zjednoczeni Żarów
  • Makowski Jakub

    Rataj Paszowice
  • Ekwueme Martins

    AKS Strzegom
  • Moczydłowski Kamil

    Zryw Ubocze
  • Iwanicki Konrad

    AKS Strzegom
  • Reczyński Łukasz

    AKS Strzegom
  • Tragarz Fabian

    AKS Strzegom
  • Domaradzki Dawid

    AKS Strzegom
  • Kaznowski Emil

    AKS Strzegom
  • Lewandowski Jakub

    AKS Strzegom
  • Rudakov Dmytro

    AKS Strzegom
  • Stanuszek Dawid

    AKS Strzegom
  • Górnik Wałbrzych

    Jaroszewski Damian

  • AKS Strzegom

    Sabat Wojciech

  • AKS Strzegom

    Gawlik Marcin

  • Górnik Wałbrzych

    Krzymiński Mateusz

  • AKS Strzegom

    Migalski Damian

  • AKS Strzegom

    Mateusz Szerszeń

  • AKS Strzegom

    Żybura Kacper

  • AKS Strzegom

    Strzyżewski Wiktor

  • AKS Strzegom

    Mieliwodzki Grzegorz

  • AKS Strzegom

    Piątek Jakub

  • AKS Strzegom

    Shevchenko Dmytro

  • AKS Strzegom

    Thomas argos Silva senra

  • AKS Strzegom

    Gomes camacho junior Antonio

  • Lechia Dzierżoniów

    Miazga Mateusz

    AKS Strzegom
  • Miedź II Legnica

    Andrzejewski Krystian

    AKS Strzegom
  • Miedź II Legnica

    Rajca Igor

    AKS Strzegom
  • Polonia/Stal Świdnica

    Dubas Wojciech

    AKS Strzegom
  • Polonia/Stal Świdnica

    Pasek Kacper

    AKS Strzegom
  • Słowianin Wolibórz

    Ziobro Bartłomiej

    AKS Strzegom
  • Zieloni Mokrzeszów

    Nowowiejski Piotr

    AKS Strzegom
  • Zjednoczeni Żarów

    Khvostenko Roman

    AKS Strzegom
  • Leszczyński Patryk

    Zieloni Mokrzeszów
  • Nowacki Krystian

    Zryw Ubocze
  • Rusinek Dominik

    Polonia II Bielany Wrocławskie
  • Białoszewski Kamil

    Zjednoczeni Żarów
  • Dubaniewicz Remigiusz

    Albatros Jaśkowice
  • Kopacki Szymon

    Sparta Wrocław
  • Fudali Bartosz

    Kaczawa II Bieniowice
  • Płonka Robert

    Albatros Jaśkowice
  • Cierniak Krystian

    Zryw Kłębanowice
  • Pietyra Patryk

    Zryw Chełm
  • Plachetka Marek

    Albatros Jaśkowice
  • Jastrząb Daniel

    Albatros Jaśkowice
  • Strychar Marcin

    Albatros Jaśkowice
  • Szlęk Hubert

    Albatros Jaśkowice
  • Żuk Krystian

    Albatros Jaśkowice
  • Kaduk Jan

    Ikar Miłogostowice
  • Boguta Dominik

    Albatros Jaśkowice
  • Busse Kacper

    Albatros Jaśkowice
  • Chartolani Leri

    Albatros Jaśkowice
  • Cieślik Jan

    Albatros Jaśkowice
  • Czarnek Grzegorz

    Albatros Jaśkowice
  • Felsztyński Kamil

    Albatros Jaśkowice
  • Jastrząb Daniel

    Albatros Jaśkowice
  • Łuczków Grzegorz

    Albatros Jaśkowice
  • Papaj Michał

    Albatros Jaśkowice
  • Rozpędowski Marcin

    Albatros Jaśkowice
  • Strychar Marcin

    Albatros Jaśkowice
  • Ślusarz Mateusz

    Albatros Jaśkowice
  • Świerbutowicz Gabriel

    Albatros Jaśkowice
  • Vashchynskyi Danylo

    Albatros Jaśkowice
  • Walczyński Wojciech

    Albatros Jaśkowice
  • Zdziech Hubert

    Albatros Jaśkowice
  • Albatros Jaśkowice

    Terpiłowski Jacek

  • Albatros Jaśkowice

    Zarański Szymon

  • Albatros Jaśkowice

    Drozdowski Marcin

  • Albatros Jaśkowice

    Weremko Krzysztof

  • Albatros Jaśkowice

    Łotocki Wojciech

  • Albatros Jaśkowice

    Taczyński Michał

  • Albatros Jaśkowice

    Stasiński Rafał

  • Albatros Jaśkowice

    Busse Grzegorz

  • Albatros Jaśkowice

    Jechalik Marcin

  • Mewa Kunice

    Górski Klaudiusz

    Albatros Jaśkowice
  • Mewa Kunice

    Mielniczuk Jakub

    Albatros Jaśkowice
  • Mewa Kunice

    Płonka Robert

    Albatros Jaśkowice
  • Mewa Kunice

    Styrcz Mateusz

    Albatros Jaśkowice
  • GKS Kobierzyce

    Wiśniewski Adam

  • Roszak Michał

    Zryw Głębowice
  • Mlącki Daniel

    Wratislavia Wrocław
  • Pokrywka Aleks

    Zryw Kłębanowice
  • Karwacki Norbert

    Zjednoczeni Ścinawka Średnia
  • Kowalczyk Antoni

    Zorza Wilkszyn
  • Czarnik Damian

    Zryw Ubocze
  • Reszka Aleksandra

    Zryw Bratków
  • Stelmasiak Bartosz

    Zjednoczeni Łowęcice
  • Hyria Maksym

    Ambrozja Bogdaszowice
  • Jakubów Grzegorz

    Ambrozja Bogdaszowice
  • Kościelecki Piotr

    Ambrozja Bogdaszowice
  • Rudnicki Janusz

    Ambrozja Bogdaszowice
  • Czachara Jarosław

    Spartan Marszowice
  • Łakomy Patryk

    Polonia II Bielany Wrocławskie
  • Opoń Jakub

    Zjednoczeni Łowęcice
  • Pashko Vladyslav

    Ambrozja Bogdaszowice
  • Viskubov Dmitrii

    Ambrozja Bogdaszowice
  • Janiszewski Daniel

    Pogoń Miękinia
  • Brochów Wrocław

    Pożerski Norbert

    Pogoń Miękinia
  • Bednarski Kamil

    Ambrozja Bogdaszowice
  • Brzostek Piotr

    Ambrozja Bogdaszowice
  • Deryło Patryk

    Ambrozja Bogdaszowice
  • Fidler Tomasz

    Ambrozja Bogdaszowice
  • Hyria Maksym

    Ambrozja Bogdaszowice
  • Jakubów Grzegorz

    Ambrozja Bogdaszowice
  • Kęska Marcel

    Ambrozja Bogdaszowice
  • Korotun Vladyslav

    Ambrozja Bogdaszowice
  • Krajewski Sebastian

    Ambrozja Bogdaszowice
  • Krasykov Danylo

    Ambrozja Bogdaszowice
  • Mazur Kacper

    Ambrozja Bogdaszowice
  • Rudnicki Janusz

    Ambrozja Bogdaszowice
  • Siudakiewicz Grzegorz

    Ambrozja Bogdaszowice
  • Węgrowski Jakub

    Ambrozja Bogdaszowice
  • Zvierev Yaroslav

    Ambrozja Bogdaszowice
  • Ambrozja Bogdaszowice

    Pawłowski Krzysztof

  • Ambrozja Bogdaszowice

    Janiszewski Krystian

  • Ambrozja Bogdaszowice

    Hnatkiewicz Jakub

  • Ambrozja Bogdaszowice

    Falęta Michał

  • Ambrozja Bogdaszowice

    Giermek Mateusz

  • Ambrozja Bogdaszowice

    Kravtsov Maksym

  • Walo Mikołaj

    Zorza Zabardowice
  • Andrzejak Maksymilian

    Zryw Ubocze
  • Siast Kacper

    Zorza Wilkszyn
  • Pęgiel Adam

    Znicz Kruszyn
  • Kowalczyk Dawid

    Zorza Wilkszyn
  • Roszkowiak Marcin

    Lechia Piechowice
  • Paprocki Mateusz

    Zamek Gorzanów
  • Dziewit Piotr

    Amfibolit Leszczyniec
  • Hadała Łukasz

    Amfibolit Leszczyniec
  • Ksepko Michał

    Amfibolit Leszczyniec
  • Migacz Tomasz

    Amfibolit Leszczyniec
  • Suska Marcin

    Amfibolit Leszczyniec
  • Kubicz Maciej

    Tarnovia Tarnów
  • Krzesak Damian

    Amfibolit Leszczyniec
  • Łyczek Edward

    Amfibolit Leszczyniec
  • Mitro Marek

    Amfibolit Leszczyniec
  • Morawski Ariel

    Amfibolit Leszczyniec
  • Waśko Sebastian

    Amfibolit Leszczyniec
  • Baranowski Piotr

    Amfibolit Leszczyniec
  • Dziewit Piotr

    Amfibolit Leszczyniec
  • Górczyk Jakub

    Amfibolit Leszczyniec
  • Górny Grzegorz

    Amfibolit Leszczyniec
  • Hadała Dominik

    Amfibolit Leszczyniec
  • Hadała Kamil

    Amfibolit Leszczyniec
  • Kluska Łukasz

    Amfibolit Leszczyniec
  • Kociołek Jakub

    Amfibolit Leszczyniec
  • Łukasik Kornel

    Amfibolit Leszczyniec
  • Migacz Tomasz

    Amfibolit Leszczyniec
  • Mitro Marek

    Amfibolit Leszczyniec
  • Nawój Patryk

    Amfibolit Leszczyniec
  • Respondek Kamil

    Amfibolit Leszczyniec
  • Respondek Ksawier

    Amfibolit Leszczyniec
  • Siwiński Paweł

    Amfibolit Leszczyniec
  • Skrzypiec Marcin

    Amfibolit Leszczyniec
  • Sobczak Karol

    Amfibolit Leszczyniec
  • Suska Marcin

    Amfibolit Leszczyniec
  • Waśko Sebastian

    Amfibolit Leszczyniec
  • Wowk Grzegorz

    Amfibolit Leszczyniec
  • Zarzycki Rafał

    Amfibolit Leszczyniec
  • Ziajkiewicz Krzysztof

    Amfibolit Leszczyniec
  • Amfibolit Leszczyniec

    Hadała Piotr

  • Amfibolit Leszczyniec

    Płodzień Marcin

  • Amfibolit Leszczyniec

    Hadała Łukasz

  • Amfibolit Leszczyniec

    Czernecki Tomasz

  • Amfibolit Leszczyniec

    Laszczkowski Jacek

  • Amfibolit Leszczyniec

    Janur Piotr

  • Amfibolit Leszczyniec

    Zaleski Przemysław

  • Amfibolit Leszczyniec

    Janur Sebastian

  • Amfibolit Leszczyniec

    Morawski Stanisław

  • Amfibolit Leszczyniec

    Maciejowski Arkadiusz

  • Amfibolit Leszczyniec

    Kluska Jakub

  • Amfibolit Leszczyniec

    Kacalak Maciej

  • Amfibolit Leszczyniec

    Suska Piotr

  • Amfibolit Leszczyniec

    Talarczyk Rafał

  • Amfibolit Leszczyniec

    Morawski Jakub

  • Długołęka 2000

    Stachowiak Marcin

    Amicus Mórka
  • Grub-Malinowska Iwona

    Sparta Wszemirów
  • Bieś Michał

    Zryw Ubocze
  • Rojek Julia

    Płomień Nowa Wieś Grodziska
  • Liszka Maciej

    Apis Jędrzychowice
  • Witowski Łukasz

    Nysa Zgorzelec
  • Woźniczka Adrian

    Apis Jędrzychowice
  • Kalka Mateusz

    Włókniarz Leśna
  • Melon Marcel

    Zbylut Zbylutów
  • Kociemski Igor

    Zjednoczeni Nowogrodziec
  • Podskarbi Dawid

    GKS Raciborowice
  • Purta Cezary

    Apis Jędrzychowice
  • Polonia Trzebnica

    Sobczak Aleksander

  • Apis Jędrzychowice

    Świerzawski Dawid

  • Czarni Lwówek Śląski

    Podskarbi Dawid

    Apis Jędrzychowice
  • Gryf Gryfów Śląski

    Arlilsom Do carmo ferreira

    Apis Jędrzychowice
  • Iskra Łagów (k. Zgorzelca)

    Paradowski Artur

    Apis Jędrzychowice
  • Karkonosze Jelenia Góra

    Taran Serhii

    Apis Jędrzychowice
  • Bazyli Damian

    Zryw Stary Łom
  • Czyż Tomasz

    Zryw Stary Łom
  • Kuster Paweł

    WKS Wilczyce
  • Olowo Tobiasz

    Zryw Ubocze
  • Panas Radosław

    WKS Wilczyce
  • Bruzdewicz Tomasz

    AP Oleśnica
  • Kręcichwost Damian

    Sparta II Grębocice
  • Giedyk Jakub

    AP Oleśnica
  • Kowalicki Mariusz

    Sparta Wrocław
  • Krajewski Wiktor

    AP Oleśnica
  • Kucharek Rafał

    AP Oleśnica
  • Kuraś Jakub

    AP Oleśnica
  • Sosiński Łukasz

    AP Oleśnica
  • Urbański Mikołaj

    AP Oleśnica
  • Wierzchowski Paweł

    AP Oleśnica
  • Soberka Mateusz

    Polonia II Bielany Wrocławskie
  • Dąbrowski Adrian

    AP Oleśnica
  • Czarkowski Bartosz

    AP Oleśnica
  • Studenny Marcin

    AP Oleśnica
  • Nowak Grzegorz

    Polonia Godzikowice
  • Słomka Damian

    Pogoń Kopalina
  • Krzemiński Mariusz

    Zorza Pęgów
  • Kalinowski Kacper

    AP Oleśnica
  • Palma Marcel

    Lech Ręczyn
  • Gołąbek Paweł

    Trojan Lądek Zdrój
  • Bekieszczuk Arkadiusz

    Arka Trzebnice
  • Bekieszczuk Dominik

    Iskra Księginice
  • Janik Krzysztof

    Arka Trzebnice
  • Kogus Michał

    Unia Szklary Górne
  • Haitner Dawid

    Włókniarz Głuszyca
  • Słowik Kamil

    Zryw Ubocze
  • Kuriata Adrian

    Arka Trzebnice
  • Wardejn Maciej

    Arka Trzebnice
  • Marcinkowski Mikołaj

    Unia Szklary Górne
  • Kadłuczka Piotr

    Zrzeszeni Niwa
  • Wesołowski Paweł

    Piast Nowa Ruda
  • Kowalkowski Jan

    ATS Wojbórz
  • Rejf Dawid

    Zryw Kłębanowice
  • Morawietz Max

    Zryw Kłębanowice
  • Toshboltaev Abdullokh

    Zjednoczeni Żarów
  • Cierzniak Rafał

    Zryw Chełm
  • Rembacz Kamil

    Tom-Dar Ludwikowice
  • Szymusik Krzysztof

    Zryw Bratków
  • Horka Daniel

    ATS Wojbórz
  • Gbiorczyk Daniel

    ATS Wojbórz
  • Szubert Oliwier

    Silesia Szymanów
  • Iwaszuk Mateusz

    Płomień Wisznia Mała
  • Pileczek Marek

    Zjednoczeni Ścinawka Średnia
  • Mikołajczyk Piotr

    Wilkowianka Wilków
  • Bajor Konrad

    ATS Wojbórz
  • Hnatów Krzysztof

    ATS Wojbórz
  • Kościk Piotr

    ATS Wojbórz
  • Łukaszczuk Dominik

    Polonia II Bystrzyca Kłodzka
  • Milewski Paweł

    Czarni Braszowice
  • Nowak Szymon

    ATS Wojbórz
  • Szewczuk Arkadiusz

    ATS Wojbórz
  • Wójcik Paweł

    LKS Bierkowice
  • Jach Damian

    LKS Bierkowice
  • Kruk Kacper

    ATS Wojbórz
  • Pawłowski Maciej

    Łomniczanka Stara Łomnica
  • Włodarczyk Adrian

    Unia Bardo
  • Włodarczyk Mirosław

    Unia Bardo
  • Bazelak Marcin

    ATS Wojbórz
  • Hoffmann Przemysław

    ATS Wojbórz
  • Jach Damian

    ATS Wojbórz
  • Jastrzębski Adrian

    ATS Wojbórz
  • Kozielec Jakub

    ATS Wojbórz
  • Majka Kacper

    ATS Wojbórz
  • Milewski Paweł

    ATS Wojbórz
  • Sekuła Daniel

    ATS Wojbórz
  • Święcicki Wiktor

    ATS Wojbórz
  • Włodarczyk Adrian

    ATS Wojbórz
  • Włodarczyk Mirosław

    ATS Wojbórz
  • Wójcik Paweł

    ATS Wojbórz
  • ATS Wojbórz

    Lemiński Bartłomiej

  • ATS Wojbórz

    Kołat Kamil

  • ATS Wojbórz

    Bartosz Wardak

  • ATS Wojbórz

    Maciałek Dominik

  • ATS Wojbórz

    Kubies Tomasz

  • ATS Wojbórz

    Łukaszczuk Dominik

  • ATS Wojbórz

    Kęskiewicz Wojciech

  • ATS Wojbórz

    Zieliński Nikolas

  • ATS Wojbórz

    Łakus Daniel

  • Suder Tomasz

    Włókniarz Głuszyca
  • Ivashkin Vitalii

    Augustyn Wrocław
  • Skrzypek Kamil

    Victoria Dębowiec
  • Bielawny Filip

    Bazalt Piotrowice
  • Szubała Aleksander

    Zryw Kłębanowice
  • Wachowiak Michał

    Tomtex Widawa II Wrocław
  • Pawlicki Adam

    Zryw Kotla
  • Bulzacki Marcin

    Augustyn Wrocław
  • Cholewa Jakub

    Augustyn Wrocław
  • Dębski Rafał

    Augustyn Wrocław
  • Jędrzejko Patryk

    Augustyn Wrocław
  • Knafel Wojciech

    Augustyn Wrocław
  • Lesiak Piotr

    Augustyn Wrocław
  • Michalak Jakub

    Augustyn Wrocław
  • Ksobiech Krzysztof

    Augustyn Wrocław
  • Olejnik Cezary

    Augustyn Wrocław
  • Pawłowicz Mateusz

    Augustyn Wrocław
  • Rydzak Michał

    Augustyn Wrocław
  • Wisła II Puławy

    Shaginyan David

    Augustyn Wrocław
  • Kurzyna Aleksander

    Unia Jaroszów
  • Wawryczuk Radosław

    Augustyn Wrocław
  • Kropiński Mateusz

    Sparta Będkowo
  • Parzygnat Ireneusz

    WKS Pilchowice
  • Zbiżek Filip

    Mewa Goliszów
  • Owczarek Przemysław

    Sokół Kostrza
  • Dybczyński Kacper

    Zryw Stary Łom
  • Oleszczuk Daniel

    Zryw Bratków
  • Borowiec Krystian

    Augustyn Wrocław
  • Łeńko Michał

    Augustyn Wrocław
  • Nowicki Tomasz

    Tomtex Widawa Wrocław
  • Wakulski Mariusz

    Augustyn Wrocław
  • Stępkowski Kacper

    Zamek II Kamieniec Ząbkowicki
  • Filipek Piotr

    Zryw Kotla
  • Čikoš Erik

    Sudety Międzylesie
  • Zawadzka Zofia

    Zjednoczeni Żarów
  • Andrukiewicz Wiesław

    Karkonosze II Jelenia Góra
  • Czachara Piotr

    Polonia Ernestynów
  • Król Dawid

    Bad Element Otok
  • Kupczak Leszek

    Bad Element Otok
  • Płaczkiewicz Kamil

    Sezal2 Janiszów
  • Wilk Krystian

    Bad Element Otok
  • Tyniec Kamil

    Zjednoczeni Nowogrodziec
  • Ar-Tig Huta-Dąbrowa

    Pawlak Rafał

    Barycz Milicz
  • Sammler Kacper

    Victoria Dębowiec
  • Mikołajek Krzysztof

    Barycz Milicz
  • Ficek Hubert

    Barycz Milicz
  • Kubiak Dawid

    Barycz Milicz
  • Mazur Kacper

    Barycz Milicz
  • Walniczek Sebastian

    Barycz Milicz
  • Zuder Jarosław

    Zorza Niemil
  • Widerski Tomasz

    Wicher Domasław
  • Balaga Sebastian

    Barycz Milicz
  • Fryziel Dawid

    Barycz Milicz
  • Jasiński Tomasz

    Barycz Milicz
  • Kubik Tomasz

    Barycz Milicz
  • Naskrętski Radosław

    Barycz Milicz
  • Radgowski Norbert

    Barycz Milicz
  • Ryba Wiktor

    Barycz Milicz
  • Sakałus Mikołaj

    Barycz Milicz
  • Schneka Artur

    Barycz Milicz
  • Szewczyk Kamil

    Barycz Milicz
  • Walniczek Sebastian

    Barycz Milicz
  • Wesołowski Bartosz

    Barycz Milicz
  • Barycz Milicz

    Kwaczewski Iwo

  • Barycz Milicz

    Ławniczak Sebastian

  • Barycz Milicz

    Staszkiewicz Jakub

  • Barycz Milicz

    Dorosz Maciej

  • Barycz Milicz

    Dorosz Daniel

  • Barycz Milicz

    Jamrozik Hubert

  • Konopka Artur

    Zjednoczeni III Żarów
  • Dyrdaś Sebastian

    Zryw Bratków
  • Szafrański Kacper

    Barycz Sułów
  • Bohdanowicz Jakub

    Barycz Sułów
  • Olejniczak Filip

    Barycz Sułów
  • Skórczyński Krystian

    Barycz Sułów
  • Cygan Adrian

    Relaks Szklary Dolne
  • Barycz Sułów

    Dominik Walkus

  • Dragon Łukasz

    Barycz Sułów
  • Głowieńkowski Kacper

    Barycz Sułów
  • Smektała Jakub

    Barycz Sułów
  • Wieczorek Adam

    Barycz Sułów
  • Barycz Sułów

    Niedbała Mariusz

  • Barycz Sułów

    Musioł Michał

  • Barycz Sułów

    Samulski Maciej

  • Barycz Sułów

    Mateusz Płóciennik

  • Barycz Sułów

    Pasternak Krystian

  • Barycz Sułów

    Musiał Dawid

  • Barycz Sułów

    Załanowski Maksymilian

  • Barycz Sułów

    Dawid Dołhacz

  • Barycz Sułów

    Jakub Duczemiński

  • Barycz Sułów

    Płóciennik Jakub

  • Barycz Sułów

    Bartosz Cop

  • Barycz Sułów

    Rozdorozhnii Nikita

  • Lechia Dzierżoniów

    Knyrek Jakub

    Barycz Sułów
  • Miedź II Legnica

    Kowalski Kamil

    Barycz Sułów
  • MKS Kluczbork

    Paradowski Miłosz

    Barycz Sułów
  • Polonia Trzebnica

    Marciniak Konrad

    Barycz Sułów
  • Ślęza Wrocław

    Bohdanowicz Jakub

    Barycz Sułów
  • Sokół Marcinkowice

    Kubacki Kacper

    Barycz Sułów
  • Romaszewski Andrzej

    Rataj Paszowice
  • Zaiats Roman

    LZS Solniki Małe
  • Dawiec Kornel

    Bazalt Piotrowice
  • Ziemniak Szymon

    Bazalt Piotrowice
  • Hanusiak Gabriel

    Zorza Zabardowice
  • Sochacki Wojciech

    Bazalt Piotrowice
  • Juszczak Dawid

    Rodło Granowice
  • Dziadowiec Karol

    Silesia Żarów
  • Czubek Kamil

    Bazalt Piotrowice
  • Malina Karol

    Bazalt Piotrowice
  • Ovezov Pavlo

    Bazalt Piotrowice
  • Purłan Daniel

    Bazalt Piotrowice
  • Shkvarlo Taras

    Bazalt Piotrowice
  • Szałach Marcel

    Bazalt Piotrowice
  • Vlasiuk Ruslan

    Bazalt Piotrowice
  • Wojda Michał

    Bazalt Piotrowice
  • Bazalt Piotrowice

    Spychaj Artur

  • Bazalt Piotrowice

    Hreczany Szymon

  • Bazalt Piotrowice

    Golonka Adam

  • Bazalt Piotrowice

    Jasiński Radosław

  • Bazalt Piotrowice

    Zapaśnik Mateusz

  • Granit Roztoka

    Szpilewski Marcin

  • Bazalt Piotrowice

    Rzepka Ireneusz

  • Bazalt Piotrowice

    Mężyk Michał

  • Bazalt Piotrowice

    Lesiak Rafał

  • Bazalt Piotrowice

    Korybski Arkadiusz

  • Konfeks Legnica

    Kaźmierczak Grzegorz

    Bazalt Piotrowice
  • KS Legnickie Pole

    Adach Kamil

    Bazalt Piotrowice
  • KS Legnickie Pole

    Alwin Mateusz

    Bazalt Piotrowice
  • KS Legnickie Pole

    Czuchnicki Patryk

    Bazalt Piotrowice
  • KS Legnickie Pole

    Sejud Rafał

    Bazalt Piotrowice
  • KS Legnickie Pole

    Sochacki Wojciech

    Bazalt Piotrowice
  • Rodło Granowice

    Juszczak Dawid

    Bazalt Piotrowice
  • Smoderek Kacper

    Zjednoczeni Żarów
  • Zachorski Jan

    Bazalt Sulików
  • Chudziński Jakub

    Zryw Kłębanowice
  • Król Dawid

    Uran Okrzeszyn
  • Ciesielka Grzegorz

    Bazalt Sulików
  • Borowiak Szymon

    Bazalt Sulików
  • Solecki Kamil

    Bazalt Sulików
  • Szczepański Piotr

    Nysa Zgorzelec
  • Wilgocki Radosław

    Bazalt Sulików
  • Piosek Adam

    Orzeł Bukówek
  • Mielańczuk Wiktor

    Zryw Głębowice
  • Janów Damian

    Zryw Chełm
  • Orędarz Łukasz

    Zryw Ubocze
  • Wiatrzyk Łukasz

    Zryw Ubocze
  • Biernacki Maciej

    Bielany Biedrzychowice
  • Jarzębicki Dominik

    Bielany Biedrzychowice
  • Kołodziejczyk Łukasz

    Bielany Biedrzychowice
  • Reszka Mariusz

    Bielany Biedrzychowice
  • Roskowiński Dominik

    Bielany Biedrzychowice
  • Ziablicki Andrzej

    Bielany Biedrzychowice
  • Cegielski Tomasz

    Zryw Kłębanowice
  • Sakowicz Andrzej

    Bielany Biedrzychowice
  • Dampc Paweł

    Bielany Biedrzychowice
  • Pietruszewski Piotr

    Zryw Ubocze
  • Budziak Marcin

    Maślice Wrocław
  • Janoszka Dawid

    Bielawianka Bielawa
  • Grejciun Paweł

    Zorza Wilkszyn
  • Kuriata Mateusz

    Bielawianka Bielawa
  • Paszkowski Bartosz

    Bielawianka Bielawa
  • Pogoń Pieszyce

    Tomkiewicz Bartosz

    Pogoń Pieszyce
  • Lechia Dzierżoniów

    Buczyński Emil

    Bielawianka II Bielawa
  • GKS Kobierzyce

    Gucwa Jakub

    Bielawianka II Bielawa
  • Lechia Dzierżoniów

    Przewoźny Alex

    Bielawianka II Bielawa
  • Lechia Dzierżoniów

    Segda Paweł

    Bielawianka II Bielawa
  • Bielawianka Bielawa

    Piątek Norbert

  • Lechia II Dzierżoniów

    Konrad Pluta

    Bielawianka II Bielawa
  • Grzywniak Radosław

    Bielawianka Bielawa
  • Mojka Mateusz

    Bielawianka Bielawa
  • Bielawianka Bielawa

    Pietkiewicz Piotr

  • Bielawianka Bielawa

    Chmielewski Damian

  • Bielawianka Bielawa

    Stachowski Dawid

  • Bielawianka Bielawa

    Michał Podolak

  • Bielawianka Bielawa

    Gongało Daniel

  • Lechia II Dzierżoniów

    Bartosz Makles

    Bielawianka II Bielawa
  • Bielawianka Bielawa

    Chłądowicz Sebastian

    Bielawianka II Bielawa
  • Bielawianka Bielawa

    Johann Oliwier

    Bielawianka II Bielawa
  • Bielawianka Bielawa

    Pompa Damian

    Bielawianka II Bielawa
  • Czarni Sieniawka

    Sobczyk Marcin

    Bielawianka II Bielawa
  • Ciastowicz Szymon

    Zryw Chociwel
  • Szeliga Jakub

    Zamet Przemków
  • Kubiak Kacper

    Zryw Kłębanowice
  • Kliwak Eryk

    BKS II Bolesławiec
  • Bednarek Wiktor

    Zieloni Wilczkowice
  • Kalisz Łukasz

    BKS II Bolesławiec
  • Zagórski Filip

    Górnik Złotoryja
  • Puzio Sebastian

    Zryw Bratków
  • Szewczyk Dawid

    Zorza Wilkszyn
  • Sinica Mateusz

    BKS II Bolesławiec
  • Skowroński Gracjan

    BKS II Bolesławiec
  • Kizyma Dawid

    BKS II Bolesławiec
  • Marchuk Nazar

    BKS II Bolesławiec
  • Nogawka Ireneusz

    BKS II Bolesławiec
  • Stolarz Mateusz

    Nysa Kłaczyna
  • Grupiński Stanisław

    Zieloni Łagiewniki
  • GKS Rychtal

    Zapiór Bartłomiej

    BKS II Bolesławiec
  • Czarnecki Jakub

    BKS II Bolesławiec
  • Konfeks Legnica

    Piotrowski Gabriel

    BKS II Bolesławiec
  • Czarni Lwówek Śląski

    Raginia Rafał

    BKS II Bolesławiec
  • Borowski Karol

    BKS II Bolesławiec
  • Deka Kacper

    BKS II Bolesławiec
  • Hajduczek Tomasz

    BKS II Bolesławiec
  • Kapusz Michał

    BKS II Bolesławiec
  • Kowalonek Jakub

    BKS II Bolesławiec
  • Czarni Rokitki

    Kuczyński Piotr

    BKS II Bolesławiec
  • Medyński Mateusz

    BKS II Bolesławiec
  • Posadowski Kamil

    BKS II Bolesławiec
  • Rissmann Jakub

    BKS II Bolesławiec
  • Sawicki Igor

    BKS II Bolesławiec
  • Skawiński Wiktor

    BKS II Bolesławiec
  • Skiba Piotr

    BKS II Bolesławiec
  • Spraski Artur tomasz

    BKS II Bolesławiec
  • Szewczyk Maciej

    BKS II Bolesławiec
  • Chojnowianka Chojnów

    Kizyma Dawid

    BKS II Bolesławiec
  • BKS Bolesławiec

    Mucha Mateusz

  • BKS Bolesławiec

    Bochnia Bartosz

  • BKS Bolesławiec

    Graczyk Łukasz

  • BKS Bolesławiec

    Janicki Krzysztof

  • BKS Bolesławiec

    Rudkowski Paweł

  • BKS Bolesławiec

    Latała Dorian

  • BKS Bolesławiec

    Smolarek Krystian

  • BKS Bolesławiec

    Gudzowski Bartosz

  • BKS Bolesławiec

    Tyndyk Kamil

  • BKS Bolesławiec

    Zarzycki Jakub

  • BKS Bolesławiec

    Różnicki Kacper

  • BKS Bolesławiec

    Kliwak Eryk

    BKS II Bolesławiec
  • GKS Raciborowice

    Szewczyk Igor

    GKS Raciborowice
  • BKS Bolesławiec

    Dołgan Michał

    BKS II Bolesławiec
  • BKS Bolesławiec

    Markowski Mirosław

    BKS II Bolesławiec
  • BKS Bolesławiec

    Marks Eryk

    BKS II Bolesławiec
  • BKS Bolesławiec

    Szaja Marcin

    BKS II Bolesławiec
  • Gałka Kacper

    BKS II Bolesławiec
  • Wolak Dominik

    Zryw Chełm
  • Kraśnicki Marcin

    BKS II Bolesławiec
  • Lehmann Mariusz

    BKS II Bolesławiec
  • Pańczyk Mariusz

    BKS II Bolesławiec
  • Popek Adrian

    BKS II Bolesławiec
  • Rutkowski Jarosław

    BKS II Bolesławiec
  • Kowalski Michał

    BKS II Bolesławiec
  • Araj Radosław

    Victoria Orzeszków
  • Nowaczyk Kamil

    BKS II Bolesławiec
  • Boiko Pavlo

    Victoria Dębowiec
  • Chrobry Nowogrodziec

    Adamski Dawid

    Odra Kąty Opolskie
  • Cukiernik Patryk

    BKS II Bolesławiec
  • Twardy Świętoszów

    Tylutki Sebastian

  • BKS II Bolesławiec

    Davydovskyi Stanislav

    BKS II Bolesławiec
  • Biały Adrian

    BKS II Bolesławiec
  • Bochnia Jacek

    BKS II Bolesławiec
  • Dmuchowski Krzysztof

    BKS II Bolesławiec
  • Dul Sławomir

    BKS II Bolesławiec
  • Kalisz Łukasz

    BKS II Bolesławiec
  • Komada Piotr

    BKS II Bolesławiec
  • Kowalonek Dawid

    BKS II Bolesławiec
  • Kozomaricz Marcin

    BKS II Bolesławiec
  • Kraśnicki Marcin

    BKS II Bolesławiec
  • Kwoczka Jakub

    BKS II Bolesławiec
  • Lehmann Mariusz

    BKS II Bolesławiec
  • Majka Marek

    BKS II Bolesławiec
  • Olesiński Mateusz

    BKS II Bolesławiec
  • Pańczyk Mariusz

    BKS II Bolesławiec
  • Podziewski Adrian

    BKS II Bolesławiec
  • Popek Adrian

    BKS II Bolesławiec
  • Popek Łukasz

    BKS II Bolesławiec
  • Różnicki Jakub

    BKS II Bolesławiec
  • Rutkowski Mariusz

    BKS II Bolesławiec
  • Sinica Mateusz

    BKS II Bolesławiec
  • Skiba Kamil

    BKS II Bolesławiec
  • Skowroński Gracjan

    BKS II Bolesławiec
  • Tarasiewicz Jaroslaw

    BKS II Bolesławiec
  • Walczak Jakub

    BKS II Bolesławiec
  • Witoń Grzegorz

    BKS II Bolesławiec
  • Wolski Adam

    BKS II Bolesławiec
  • Zaraziński Marek

    BKS II Bolesławiec
  • Chrobry Nowogrodziec

    Karpiak Radosław

    BKS II Bolesławiec
  • Leśnik Osiecznica

    Kowalski Kamil

    BKS II Bolesławiec
  • Lach Paweł

    Błękitni Chwalimierz
  • Błoch Oskar

    Pogoń Miękinia
  • Domaniecki Bartosz

    Polonia Środa Śląska
  • Drajling Mateusz

    Błękitni Chwalimierz
  • Orłowski Adam

    Unia Złoty Stok
  • Cygan Kacper

    Zryw Chociwel
  • Marecik Andrzej

    Błękitni Jerzmanowo
  • Ślązak Mateusz

    Błękitni Jerzmanowo
  • Żmuda Dawid

    Błękitni Jerzmanowo
  • Żmudziński Krysitan

    Błękitni Jerzmanowo
  • Śliwa Grzegorz

    Błękitni Jerzmanowo
  • Bembnowicz Piotr

    Błękitni Jerzmanowo
  • Obliński Krzysztof

    Błękitni Jerzmanowo
  • Oleśków Dawid

    Relaks Szklary Dolne
  • Zublewicz Krzysztof

    Zdrój Jedlina Zdrój
  • Mizia Arkadiusz

    Moto Jelcz Oława
  • Korzeniowski Krzysztof

    Galakticos Solna
  • Wróblewski Rafał

    Odra Ścinawa
  • Cholewiński Leszek

    Błękitni Kościelec
  • Lichwa Grzegorz

    Błękitni Kościelec
  • Skrzypek Sebastian

    Błękitni Kościelec
  • Wanielista Mateusz

    Błękitni Kościelec
  • Kumah Emmanuel

    Zryw Kłębanowice
  • Czerwińska Sandra

    Znicz Lubnów
  • Leporowski Piotr

    Błękitni Kościelec
  • Nowak Dariusz

    Zryw Bratków
  • Cholewiński Artur

    Błękitni Kościelec
  • Cholewiński Leszek

    Błękitni Kościelec
  • Huk Mariusz

    Błękitni Kościelec
  • Karpov Maksym

    Błękitni Kościelec
  • Kuleta Patryk

    Błękitni Kościelec
  • Kulish Vladyslav

    Błękitni Kościelec
  • Kuzbyt Oleksander

    Błękitni Kościelec
  • Lichwa Grzegorz

    Błękitni Kościelec
  • Marusiak Bartosz

    Błękitni Kościelec
  • Mika Adrian

    Błękitni Kościelec
  • Rydz Karol

    Błękitni Kościelec
  • Skrzypek Sebastian

    Błękitni Kościelec
  • Spaczyński Patryk

    Błękitni Kościelec
  • Wanielista Mateusz

    Błękitni Kościelec
  • Błękitni Kościelec

    Błażków Szczepan

  • Błękitni Kościelec

    Kosoń Waldemar

  • Błękitni Kościelec

    Małysa Jarosław

  • Błękitni Kościelec

    Małek Krzysztof

  • Błękitni Kościelec

    Podolski Piotr

  • Błękitni Kościelec

    Kabza Adam

  • Błękitni Kościelec

    Rząsa Adrian

  • Błękitni Kościelec

    Ginda Paweł

  • Błękitni Kościelec

    Tworek Krzysztof

  • Błękitni Kościelec

    Kubaj Robert

  • Błękitni Kościelec

    Ciliński Mateusz

  • Błękitni Kościelec

    Bzowy Łukasz

  • Błękitni Kościelec

    Dzierbicki Mikołaj

  • Błękitni Kościelec

    Piechota Daniel

  • Błękitni Kościelec

    Sztoń Hubert

  • Błękitni Kościelec

    Kuryło Szymon

  • Błękitni Kościelec

    Wojtanowicz Grzegorz

  • Błękitni Kościelec

    Drozd Dawid

  • Błękitni Kościelec

    Krasowski Bartłomiej

  • Błękitni Kościelec

    Zygmunt Mateusz

  • Błękitni Kościelec

    Piechota Mateusz

  • Błękitni Kościelec

    Potocki Jakub

  • Błękitni Kościelec

    Polikovskyi Oleh

  • Błękitni Kościelec

    Ramaniuk Vadzim

  • Błękitni Kościelec

    Drzewiecki Fabian

  • Dąb Stowarzyszenie Siedliska

    Czarnota Łukasz

    Błękitni Kościelec
  • Jaworzanka 1946 Jawor

    Borek Emilian

  • Jaworzanka 1946 Jawor

    Janoś Kamil

  • Rodło Granowice

    Kędzierski Seweryn

    Błękitni Kościelec
  • Wisła Sandomierz

    Taranek Sebastian

    Błękitni Kościelec
  • Nieć Witold

    Zrzeszeni Niwa
  • Cymbalista Arkadiusz

    Mewa Kunice
  • Komarnicki Remigiusz

    Błękitni Koskowice
  • Mikhnov Maksym

    Mewa Kunice
  • Pęczkowski Paweł

    Błękitni Koskowice
  • Piżuch Karol

    Błękitni Koskowice
  • Zółkiewski Grzegorz

    Błękitni Koskowice
  • Kukla Kacper

    Znicz Lubnów
  • Drzewi Adrian

    Zryw Bratków
  • Akacki Jakub

    Błękitni Koskowice
  • Cieślak Konrad

    Błękitni Koskowice
  • Czuchrowski Łukasz

    Błękitni Koskowice
  • Górczyński Mariusz

    Błękitni Koskowice
  • Hyzhko Viktor

    Błękitni Koskowice
  • Karczewski Krzysztof

    Błękitni Koskowice
  • Komarnicki Remigiusz

    Błękitni Koskowice
  • Korpan Marian

    Błękitni Koskowice
  • Korytek Adrian

    Błękitni Koskowice
  • Korytek Grzegorz

    Błękitni Koskowice
  • Kozubal Kacper

    Błękitni Koskowice
  • Małkowski Dominik

    Błękitni Koskowice
  • Narewicz Oskar

    Błękitni Koskowice
  • Pęczkowski Paweł

    Błękitni Koskowice
  • Piżuch Karol

    Błękitni Koskowice
  • Płocha Łukasz

    Błękitni Koskowice
  • Prus Szymon

    Błękitni Koskowice
  • Prus Jakub

    Błękitni Koskowice
  • Rękas Mateusz

    Błękitni Koskowice
  • Shulzhenko Dmytro

    Błękitni Koskowice
  • Sierak Marcin

    Błękitni Koskowice
  • Skobelski Konrad

    Błękitni Koskowice
  • Skobelski Mateusz

    Błękitni Koskowice
  • Zięba Łukasz

    Błękitni Koskowice
  • Zółkiewski Grzegorz

    Błękitni Koskowice
  • Zryw Kłębanowice

    Tymków Bartłomiej

    Błękitni Koskowice
  • Nedashkivskyi Andrii

    Znicz Lubnów
  • Milner Dawid

    Zryw Głębowice
  • Sobolewski Patryk

    Zryw Kotla
  • Brodacki Jacek

    Błękitni Krzeczyn
  • Bugaj Wwiktor

    Błękitni Krzeczyn
  • Kiełkiewicz Mateusz

    Błękitni Krzeczyn
  • Kowal Radosław

    Błękitni Krzeczyn
  • Patyk Wojciech

    Błękitni Krzeczyn
  • Pończocha Jakub

    LZS Zbytowa
  • Drgas Jakub

    Zamek II Kamieniec Ząbkowicki
  • Borowski Paweł

    Borowianka Borowa
  • Pukas Dominik

    LZS Zbytowa
  • Moczurad Adam

    Znicz Kruszyn
  • Watman Kacper

    GKS Kątna
  • Wojtkowiak Szymon

    Zryw Głębowice
  • Graber Jan

    KS Łozina
  • Staciewiński Dawid

    Twardy Świętoszów
  • Gawęda Kamil

    Orliki/Oldboys Gmina Węgliniec
  • Kamieniecki Seweryn

    Włókniarz Leśna
  • Wasilewski Kacper

    Błękitni Niedźwiedź
  • Czil Jakub

    Henrykowianka Henryków
  • Stankiewicz Bartłomiej

    Rataj Paszowice
  • Faruga Jakub

    Spartakus Byczeń
  • Bielawianka Bielawa

    Chęciński Daniel

    Błękitni Owiesno
  • Bielawianka II Bielawa

    Bartecki Michał

    Błękitni Owiesno
  • Bielawianka II Bielawa

    Kubiak Tomasz

    Błękitni Owiesno
  • Boczula Krzysztof

    Błękitni Owiesno
  • Wójcik Jacek

    Zamek Trzebieszowice
  • Kubiak Bartosz

    Błękitni Owiesno
  • Gruba Emil

    Błękitni Owiesno
  • Mielnik Szymon

    Górnik Złotoryja
  • Brodowski Paweł

    LKS Gilów
  • Bystroń Mateusz

    Błękitni Owiesno
  • Ordon Cyryl

    Błękitni Owiesno
  • Wójtowicz Sebastian

    Błękitni Owiesno
  • Szafrański Patryk

    Zieloni Wilczkowice
  • Kosnowicz Wojciech

    Olimpia Bukowinka
  • Bartecki Michał

    Przedborowianka Przedborowa
  • Wojda Patryk

    Błękitni Owiesno
  • Remień Ryszard

    Błękitni Owiesno
  • Forysiak Artur

    Błękitni Owiesno
  • Aftanas Tomasz

    Błękitni Owiesno
  • Bąk Krzysztof

    Błękitni Owiesno
  • Boczula Mateusz

    Błękitni Owiesno
  • Byczek Maciej

    Błękitni Owiesno
  • Chmielowiec Dominik

    Błękitni Owiesno
  • Galant Krzysztof

    Błękitni Owiesno
  • Grodzicki Robert

    Błękitni Owiesno
  • Grudzień Adrian

    Błękitni Owiesno
  • Łukaszewicz Wojciech

    Błękitni Owiesno
  • Marczak Przemysław

    Błękitni Owiesno
  • Matusiak Artur

    Błękitni Owiesno
  • Murszewski Dominik

    Błękitni Owiesno
  • Nycz Rafał

    Błękitni Owiesno
  • Pokorski Krzysztof

    Błękitni Owiesno
  • Poliński Łukasz

    Błękitni Owiesno
  • Poliński Piotr

    Błękitni Owiesno
  • Poliński Paweł

    Błękitni Owiesno
  • Rapacz Jarosław

    Błękitni Owiesno
  • Siepsiak Oktawian

    Błękitni Owiesno
  • Sobczyński Bartłomiej

    Błękitni Owiesno
  • Starnawski Patryk

    Błękitni Owiesno
  • Szafrański Dorian

    Błękitni Owiesno
  • Wojda Patryk

    Błękitni Owiesno
  • Wójtowicz Sebastian

    Błękitni Owiesno
  • LKS Gilów

    Kubicki Mieczysław

    Błękitni Owiesno
  • Sękowski Dawid

    Zamek Gorzanów
  • Ślefarski Nikodem

    Piast Nadolice
  • Deptuła Piotr

    Polonia Wrocław
  • Pilch Hubert

    Zryw Chociwel
  • Faryj Łukasz

    Błękitni Pawłów Trzebnicki
  • Stachowiak Krystian

    Victoria Tuszyn
  • Puzio Lesław

    Błękitni Pawłów Trzebnicki
  • Maniak Piotr

    Zamek II Kamieniec Ząbkowicki
  • Kołak Dominik

    Skarpa Orsk
  • Kotwa Marcin

    Błękitni Pawłów Trzebnicki
  • Medyk Kondrat

    Błękitni Pawłów Trzebnicki
  • Biały Łukasz

    Galakticos Solna
  • Bieliera Tymofii

    Błękitni Pustków Wilczkowski
  • Lechocki Konrad

    Błękitni Pustków Wilczkowski
  • Sokół Kleczew

    Reszyc Tomasz

    Błękitni Pustków Wilczkowski
  • Tyniec Jakub

    Błękitni Pustków Wilczkowski
  • Mrówka Dawid

    Błękitni Pustków Wilczkowski
  • Suchański Radosław

    Znicz Lubnów
  • Pajchrowski Przemysław

    WKS Wilczyce
  • Osiecki Marcin

    Ślęża Sobótka
  • Polaczyk Emilia

    Zrzeszeni Niwa
  • Wasilkiewicz Karolina

    Różanka Wrocław
  • Mazur Jakub

    Gwardia II Białołęka
  • Nowak Kamil

    Sparta Ziębice
  • Dołgan Kamil

    Błękitni Siedlce
  • MKP Pogoń Siedlce

    Falikowski Krzysztof

    Błękitni Siedlce
  • Kurantowicz Kacper

    Błękitni Siedlce
  • Rolka Łukasz

    Błękitni Siedlce
  • Romaniak Łukasz

    Błękitni Siedlce
  • Staszewski Jakub

    Stella Lubomierz
  • Telatyński Krzysztof

    Błękitni Siedlce
  • Walichnowski Hubert

    Wiwa Goszcz
  • Pietrzykowski Wiktor

    Błękitni Słotwina
  • Dukat Patryk

    Błękitni Słotwina
  • Kolon Paweł

    Błękitni Słotwina
  • Patyk Marek

    Błękitni Słotwina
  • Potocki Błażej

    Błękitni Słotwina
  • Stabrawa Dariusz

    Błękitni Słotwina
  • Winkowski Andrzej

    Zjednoczeni III Żarów
  • Stecura Dariusz

    Zieloni Wilczkowice
  • Szywała Daniel

    Błękitni Studniska Dolne
  • Łojko Bartosz

    Błękitni Studniska Dolne
  • Chudoba Eryk

    Orzeł Lubawka
  • Jarosz Filip

    Sokół Ujeździec Mały
  • Jerzyński Krzysztof

    Błękitni Studniska Dolne
  • Mieśnikiewicz Piotr

    Błękitni Studniska Dolne
  • Koryto Piotr

    Błękitni Studniska Dolne
  • Sidor Bartosz

    Błękitni Studniska Dolne
  • Błękitni Studniska Dolne

    Sołtys Radosław

  • Błękitni Studniska Dolne

    Szafarz Sławomir

  • Błękitni Studniska Dolne

    Korczyk Mateusz

  • Błękitni Studniska Dolne

    Borowy Marek

  • Błękitni Studniska Dolne

    Domalik Patryk

  • Błękitni Studniska Dolne

    Flak Adrian

  • Błękitni Studniska Dolne

    Humeniuk Dawid

  • Błękitni Studniska Dolne

    Antoniszyn Adrian

  • Błękitni Studniska Dolne

    Ramulewicz Damian

  • Iskra Łagów (k. Zgorzelca)

    Żurek Adam

    Błękitni Studniska Dolne
  • Nysa Zgorzelec

    Jaworski Paweł

    Błękitni Studniska Dolne
  • Ciupka Tomasz

    Orły Lipienica
  • Siwiak Damian

    Błyskawica Kalno
  • Bober Tomasz

    Błyskawica Kalno
  • Durma Adrian

    Błyskawica Kalno
  • Śliwa Eryk

    Błyskawica Kalno
  • Kluba Wojciech

    Błyskawica Kalno
  • Hybel Robert

    Venus Nowice
  • Dobski Kacper

    Błyskawica Lenartowice
  • Nowakowski Dawid

    Olimpia Bukowinka
  • Gołąb Grzegorz

    Błyskawica Lenartowice
  • Łukasiewicz Mateusz

    Majdan Bolesławice
  • Borowicki Bartłomiej

    WKS Wierzbice
  • Mrugasiewicz Kamil

    LKS II Bystrzyca Górna
  • Kossakowski Michał

    Orzeł Marszowice
  • Meusiak Mikołaj

    Błyskawica Lenartowice
  • Rękas Kamil

    Sparta Wszemirów
  • Piśkiewicz Krzysztof

    Błyskawica Lenartowice
  • Milewska Milena

    Zieloni Rakoszyce
  • Czarnecki Filip

    Czarni Białków
  • Gongor Przemysław

    Tatra Krzeniów
  • Cop Kamil

    Uran Okrzeszyn
  • Baszkiewicz Rafał

    Błyskawica Lenartowice
  • Bitniak Artur

    Błyskawica Lenartowice