Oglądasz serwis w wersji demonstracyjnej. Możesz zobaczyć jak dodawać i relacjonować testowe mecze. Zaloguj się używając prawdziwych danych i odkryj wszystkie możliwości prowadzenia relacji na żywo. Do prawdziwego serwisu możesz wrócić tutaj.

Zmiany w klubowych kadrach 2021


  • Kosior Kamil

    Agricola Łoniów
  • Krucień Piotr

    Agricola Łoniów
  • Książka Wiktor

    Agricola Łoniów
  • Kuciński Daniel

    Agricola Łoniów
  • Leśniak Bartosz

    Agricola Łoniów
  • Zaliński Maciej

    Agricola Łoniów
  • Agricola Łoniów

    Pacholczak Ernest

  • Agricola Łoniów

    Pacholczak Daniel

  • Agricola Łoniów

    Zbirada Arkadiusz

  • Agricola Łoniów

    Walas Jakub

  • Agricola Łoniów

    Gilewski Piotr

  • Agricola Łoniów

    Pruś Michał

  • Agricola Łoniów

    Pruś Maciej

  • Agricola Łoniów

    Golonka Adrian

  • Agricola Łoniów

    Adamczyk Michał

  • Agricola Łoniów

    Sawicki Mateusz

  • Agricola Łoniów

    Adamczak Kacper

  • Bonek Rafał

    Bucovia II Bukowa
  • Jaskulski Przemysław

    Bucovia II Bukowa
  • Krzyżyk Karol

    Bucovia II Bukowa
  • Kuterasiński Daniel

    Bucovia II Bukowa
  • Łapot Dawid

    Bucovia II Bukowa
  • Łyczek Michał

    Bucovia II Bukowa
  • Słabisz Marcin

    Bucovia II Bukowa
  • Sobczyk Dominik

    Bucovia II Bukowa
  • Stefański Mateusz

    Bucovia II Bukowa
  • Szydłowski Aleksander

    Bucovia II Bukowa
  • Trybek Bartłomiej

    Bucovia II Bukowa
  • Bucovia II Bukowa

    Piwowarczyk Łukasz

  • Bucovia II Bukowa

    Lipski Mateusz

  • Bucovia II Bukowa

    Dyrda Mikołaj

  • Bucovia II Bukowa

    Tatar Radosław

  • Bucovia II Bukowa

    Jamrozik Michał

  • Bucovia II Bukowa

    Grad Krystian

  • Bucovia II Bukowa

    Mrożek Mateusz

  • Bucovia II Bukowa

    Niebudek Łukasz

  • Bucovia II Bukowa

    Pedrycz Rafał

  • Bucovia II Bukowa

    Mierzwa Marcin

  • Bucovia II Bukowa

    Ptak Marcin

  • Bucovia II Bukowa

    Bąk Jakub

  • Bucovia II Bukowa

    Wsułek Mateusz

  • Bucovia II Bukowa

    Gacia Bartłomiej

  • Bucovia II Bukowa

    Śmigielski Mikołaj

  • Bucovia II Bukowa

    Kupczyk Kacper

  • Bucovia II Bukowa

    Frączek Hubert

  • Bucovia II Bukowa

    Wilk Bartłomiej

  • Nida Pińczów

    Morgaś Marcin

    Clepardia Kraków
  • Dziama Tomasz

    Cukrownik Włostów
  • Król Mateusz

    Cukrownik Włostów
  • Masternak Krystian

    Cukrownik Włostów
  • Pawlik Michał

    Cukrownik Włostów
  • Cukrownik Włostów

    Orłowski Kornel

  • Cukrownik Włostów

    Gaweł Ryszard

  • Cukrownik Włostów

    Masternak Norbert

  • Cukrownik Włostów

    Zięba Łukasz

  • Cukrownik Włostów

    Pawlik Tomasz

  • Cukrownik Włostów

    Szemraj Kamil

  • Cukrownik Włostów

    Adamczak Kacper

  • Cukrownik Włostów

    Maciąg Paweł

  • Cukrownik Włostów

    Koszelak Patryk

  • Cukrownik Włostów

    Skuza Dawid

  • Huragan Wilczyce

    Drozdowski Maciej

    Cukrownik Włostów
  • Krupa Igor

    Deko Włoszczowa
  • Mosiejowski Marcin

    Deko Włoszczowa
  • Deko Włoszczowa

    Nowak Mariusz

  • Deko Włoszczowa

    Świeboda Tomasz

  • Deko Włoszczowa

    Michalik Tomasz

  • Deko Włoszczowa

    Węgierek Mateusz

  • Deko Włoszczowa

    Łazarski Piotr

  • Deko Włoszczowa

    Rozmanowski Rafał

  • Deko Włoszczowa

    Świeboda Damian

  • Deko Włoszczowa

    Kowalczyk Damian

  • Deko Włoszczowa

    Wójcik Krystian

  • Deko Włoszczowa

    Kościołek Dawid

  • Deko Włoszczowa

    Janicki Jakub

  • Deko Włoszczowa

    Niedbał Michał

  • Deko Włoszczowa

    Mikołajczyk Wiktor

  • Deko Włoszczowa

    Łata Gustav

  • Czernek Gabriel

    Ester Wojciechowice
  • Duda Patryk

    Ester Wojciechowice
  • Dudek Dominik

    Ester Wojciechowice
  • Głąb Wiktor

    Ester Wojciechowice
  • Kmera Robert

    Ester Wojciechowice
  • Komisarczyk Jakub

    Ester Wojciechowice
  • Kubacki Piotr

    Ester Wojciechowice
  • Lipiec Dawid

    Ester Wojciechowice
  • Maruniak Michał

    Ester Wojciechowice
  • Michałowski Arkadiusz

    Ester Wojciechowice
  • Różalski Mariusz

    Ester Wojciechowice
  • Rutkowski Karol

    Ester Wojciechowice
  • Ryczkowski Mateusz

    Ester Wojciechowice
  • Skórski Mateusz

    Ester Wojciechowice
  • Surowiec Karol

    Ester Wojciechowice
  • Wolski Radosław

    Ester Wojciechowice
  • Ester Wojciechowice

    Zygmunt Tomasz

  • Ester Wojciechowice

    Adamczyk Krystian

  • Ester Wojciechowice

    Cebula Łukasz

  • Ester Wojciechowice

    Płeszka Filip

  • Ester Wojciechowice

    Kasza Tomasz

  • Ester Wojciechowice

    Tracz Mateusz

  • Ester Wojciechowice

    Mańka Sebastian

  • Ester Wojciechowice

    Łukawski Jakub

  • Ester Wojciechowice

    Maruniak Bartosz

  • Ester Wojciechowice

    Stąporek Dominik

  • Ester Wojciechowice

    Lipka Oskar

  • Ester Wojciechowice

    Pastuszka Erwin

  • Ester Wojciechowice

    Portacha Łukasz

  • Ester Wojciechowice

    Tonder Jakub

  • Ester Wojciechowice

    Duda Damian

  • Stal II Kunów

    Kania Michał

    Ester Wojciechowice
  • Chodniewicz Marcin

    FKS Łazy Starachowice
  • Dawidowicz Dawid

    FKS Łazy Starachowice
  • Drabik Bartłomiej

    FKS Łazy Starachowice
  • Gołyski Emil

    FKS Łazy Starachowice
  • Hajdenrajch Piotr

    FKS Łazy Starachowice
  • Jezulin Mateusz

    FKS Łazy Starachowice
  • Krzyżowski Piotr

    FKS Łazy Starachowice
  • Michta Szymon

    FKS Łazy Starachowice
  • Niewczas Patryk

    FKS Łazy Starachowice
  • Orczyk Robert

    FKS Łazy Starachowice
  • Poński Mateusz

    FKS Łazy Starachowice
  • Spadło Ariel

    FKS Łazy Starachowice
  • Stępień Piotr

    FKS Łazy Starachowice
  • Sylwanowski Robert

    FKS Łazy Starachowice
  • Szumielewicz Olaf

    FKS Łazy Starachowice
  • Walkiewicz Artur

    FKS Łazy Starachowice
  • Wróblewski Patryk

    FKS Łazy Starachowice
  • Zając Michał

    FKS Łazy Starachowice
  • Zięba Arkadiusz

    FKS Łazy Starachowice
  • FKS Łazy Starachowice

    Klepacz Jacek

  • FKS Łazy Starachowice

    Wójcik Grzegorz

  • FKS Łazy Starachowice

    Góralski Mariusz

  • FKS Łazy Starachowice

    Misiałkiewicz Zdobysław

  • FKS Łazy Starachowice

    Strycharski Kamil

  • FKS Łazy Starachowice

    Marczak Jakub

  • FKS Łazy Starachowice

    Gralec Tomasz

  • FKS Łazy Starachowice

    Chrząstowski Hubert

  • FKS Łazy Starachowice

    Kalista Artur

  • FKS Łazy Starachowice

    Sadkowski Paweł

  • FKS Łazy Starachowice

    Madejski Emil

  • FKS Łazy Starachowice

    Marczak Kacper

  • FKS Łazy Starachowice

    Rączka Konrad

  • FKS Łazy Starachowice

    Koston Marcin

  • FKS Łazy Starachowice

    Kiełek Wojciech

  • FKS Łazy Starachowice

    Prokop Mateusz

  • FKS Łazy Starachowice

    Grudniewski Maciej

  • FKS Łazy Starachowice

    Sadowski Olaf

  • FKS Łazy Starachowice

    Radło Łukasz

  • FKS Łazy Starachowice

    Rokita Rafał

  • FKS Łazy Starachowice

    Szyma Adam

  • FKS Łazy Starachowice

    Roman Karol

  • FKS Łazy Starachowice

    Siewierski Bartosz

  • FKS Łazy Starachowice

    Dobrucki Damian

  • FKS Łazy Starachowice

    Sikora Bartosz

  • FKS Łazy Starachowice

    Mirota Alan

  • FKS Łazy Starachowice

    Wesołowski Łukasz

  • FKS Łazy Starachowice

    Fiszer Damian

  • FKS Łazy Starachowice

    Kruk Konrad

  • FKS Łazy Starachowice

    Maciejczak Albert

  • FKS Łazy Starachowice

    Pisarski Sebastian

  • Gryfia Mirów

    Rafalski Mateusz

    FKS Łazy Starachowice
  • Stal II Kunów

    Jałocha Rafał

    FKS Łazy Starachowice
  • Wodnik Styków

    Podzielny Mikołaj

    FKS Łazy Starachowice
  • Cukrownik Włostów

    Frejlich Michał

    GKS Iwaniska
  • Banaś Dawid

    GKS Iwaniska
  • Chaja Karol

    GKS Iwaniska
  • Czaja Dawid

    GKS Iwaniska
  • Halik Marcin

    GKS Iwaniska
  • Konat Michał

    GKS Iwaniska
  • Kot Przemysław

    GKS Iwaniska
  • Kozłowski Igor

    GKS Iwaniska
  • Maj Jakub

    GKS Iwaniska
  • Podsiadło Paweł

    GKS Iwaniska
  • Szczepański Marcin

    GKS Iwaniska
  • Zdziuch Mateusz

    GKS Iwaniska
  • GKS Iwaniska

    Tomczyk Zbigniew

  • GKS Iwaniska

    Kadela Rafał

  • GKS Iwaniska

    Baran Bartłomiej

  • GKS Iwaniska

    Jankowski Grzegorz

  • GKS Iwaniska

    Jankowski Krzysztof

  • GKS Iwaniska

    Grzyb Filip

  • GKS Iwaniska

    Szymański Kacper

  • GKS Iwaniska

    Łasisz Jakub

  • GKS Iwaniska

    Kuc Michał

  • Bal Adrian

    GTS Raków
  • Doroz Sławomir

    GTS Raków
  • Jaros Karol

    GTS Raków
  • Koclęga Kuba

    GTS Raków
  • Pietrzyk Piotr

    GTS Raków
  • Ślusarski Dawid

    GTS Raków
  • GTS Raków

    Sikora Adam

  • GTS Raków

    Zieliński Bartłomiej

  • GTS Raków

    Boruta Kamil

  • GTS Raków

    Nawrocki Sylwester

  • GTS Raków

    Krawętkowski Szymon

  • GTS Raków

    Tyrała Bartosz

  • GTS Raków

    Krzmiński Arkadiusz

  • GTS Raków

    Mazur Damian

  • GTS Raków

    Chaba Adrian

  • Duda Janusz

    Huragan Wilczyce
  • Kulita Mateusz

    Huragan Wilczyce
  • Łukawski Piotr

    Huragan Wilczyce
  • Nowiński Michał

    Huragan Wilczyce
  • Pacholczak Adrian

    Huragan Wilczyce
  • Pyza Kewin

    Huragan Wilczyce
  • Huragan Wilczyce

    Kondrat Tomasz

  • Huragan Wilczyce

    Przewłocki Hubert

  • Huragan Wilczyce

    Wabia Mariusz

  • Huragan Wilczyce

    Snopek Grzegorz

  • Huragan Wilczyce

    Rutkowski Przemysław

  • Huragan Wilczyce

    Przypkowski Jakub

  • Huragan Wilczyce

    Rutkowski Radosław

  • Huragan Wilczyce

    Działowski Szymon

  • Huragan Wilczyce

    Stasiak Wojciech

  • Huragan Wilczyce

    Baszak Robert

  • Huragan Wilczyce

    Wochniak Jakub

  • Huragan Wilczyce

    Piwowarski Krzysztof

  • Huragan Wilczyce

    Rutkowski Piotr

  • Huragan Wilczyce

    Macioszek Mateusz

  • Guzik Piotr

    Jawornik Gorzków
  • Kozakowski Jakub

    Jawornik Gorzków
  • Kryza Mateusz

    Jawornik Gorzków
  • Rusiecki Piotr

    Jawornik Gorzków
  • Rusiecki Radosław

    Jawornik Gorzków
  • Sibiga Przemysław

    Jawornik Gorzków
  • Włusek Mateusz

    Jawornik Gorzków
  • Jawornik Gorzków

    Wrona Norbert

  • Jawornik Gorzków

    Kapusta Łukasz

  • Jawornik Gorzków

    Cieśniarski Michał

  • Jawornik Gorzków

    Górniak Kamil

  • Jawornik Gorzków

    Kozioł Michał

  • Jawornik Gorzków

    Sambór Mateusz

  • Jawornik Gorzków

    Maj Damian

  • Jawornik Gorzków

    Zagrodnik Mateusz

  • Korona II Kielce

    Piróg Artur

  • Jędras Sebastian

    LZS Czarnocin
  • Molo Hubert

    LZS Czarnocin
  • Pragnący Jan

    LZS Czarnocin
  • LZS Czarnocin

    Różycki Rafał

  • LZS Czarnocin

    Durbacz Daniel

  • LZS Czarnocin

    Przebieracz Hubert

  • LZS Czarnocin

    Gołębiowski Maciej

  • LZS Czarnocin

    Sambór Miłosz

  • Strzelec Chroberz

    Kukla Michał

    LZS Czarnocin
  • Boroń Tomasz

    Marol Jacentów
  • Cieszkowski Wiktor

    Marol Jacentów
  • Ostatek Adrian

    Marol Jacentów
  • Otręba Wojciech

    Marol Jacentów
  • Sokołowski Jakub

    Marol Jacentów
  • Ziółkowski Karol

    Marol Jacentów
  • Marol Jacentów

    Sobolewski Marcin

  • Marol Jacentów

    Dobrowolski Kamil

  • Marol Jacentów

    Kozieł Krzysztof

  • Marol Jacentów

    Niedbała Karol

  • Marol Jacentów

    Gromek Kamil

  • Marol Jacentów

    Chłodnicki Jakub

  • Marol Jacentów

    Chyc Jakub

  • Marol Jacentów

    Budzich Damian

  • Biały Wiktor

    MGTS Działoszyce
  • Czerw Piotr

    MGTS Działoszyce
  • Janik Wiktor

    MGTS Działoszyce
  • Nowak Piotr

    MGTS Działoszyce
  • Skóra Sebastian

    MGTS Działoszyce
  • Szostak Damian

    MGTS Działoszyce
  • MGTS Działoszyce

    Krawczyk Arkadiusz

  • MGTS Działoszyce

    Sutor Piotr

  • MGTS Działoszyce

    Karbowniak Norbert

  • MGTS Działoszyce

    Leks Mateusz

  • MGTS Działoszyce

    Mikina Janusz

  • MGTS Działoszyce

    Stawiarski Dominik

  • MGTS Działoszyce

    Biały Ireneusz

  • ŁKS Łagów

    Rogoziński Filip

    Moravia Morawica
  • Adamczyk Sergiusz

    Nida Pińczów
  • Stanek Wiktor

    Nida Pińczów
  • Nida Pińczów

    Stępnik Karol

  • Nida Pińczów

    Wijas Kamil

  • Nida Pińczów

    Trojan Andrzej

  • Nida Pińczów

    Koszela Kamil

  • Nida Pińczów

    Madej Mateusz

  • Babiarski Grzegorz

    Nida Sobków
  • Chwastek Konrad

    Nida Sobków
  • Dziewięcki Kamil

    Nida Sobków
  • Gołuzd Paweł

    Nida Sobków
  • Kaczor Adam

    Nida Sobków
  • Karczewski Igor

    Nida Sobków
  • Kasiński Patryk

    Nida Sobków
  • Kramer Dawid

    Nida Sobków
  • Krzemiński Sebastian

    Nida Sobków
  • Kubicki Mateusz

    Nida Sobków
  • Kuta Kacper

    Nida Sobków
  • Kwapisz Wiktor

    Nida Sobków
  • Nasidłowski Krystian

    Nida Sobków
  • Orliński Konrad

    Nida Sobków
  • Pińczyński Kamil

    Nida Sobków
  • Pokrzepa Bartosz

    Nida Sobków
  • Przygodzki Michał

    Nida Sobków
  • Przygodzki Jakub

    Nida Sobków
  • Pyzowski Piotr

    Nida Sobków
  • Skowron Kewin

    Nida Sobków
  • Stępień Przemysław

    Nida Sobków
  • Sułek Grzegorz

    Nida Sobków
  • Ślusarczyk Tomasz

    Nida Sobków
  • Wierzbicki Patryk

    Nida Sobków
  • Wijas Karol

    Nida Sobków
  • Wojciechowski Wiktor

    Nida Sobków
  • Woliński Rafał

    Nida Sobków
  • Woś Artur

    Nida Sobków
  • Jawornik Gorzków

    Skotarczyk Michał

    Nidzica Dobiesławice
  • Grudzień Michał

    Nidzica Dobiesławice
  • Idziak Adam

    Nidzica Dobiesławice
  • Iwański Dominik

    Nidzica Dobiesławice
  • Jach Mateusz

    Nidzica Dobiesławice
  • Jaworski Dominik

    Nidzica Dobiesławice
  • Kowalski Dawid

    Nidzica Dobiesławice
  • Malara Patryk

    Nidzica Dobiesławice
  • Nowak Przemysław

    Nidzica Dobiesławice
  • Nowak Sebastian

    Nidzica Dobiesławice
  • Pietras Hubert

    Nidzica Dobiesławice
  • Pietrzyk Patryk

    Nidzica Dobiesławice
  • Pudełko Albert

    Nidzica Dobiesławice
  • Pudełko Eryk

    Nidzica Dobiesławice
  • Skowron Bartosz

    Nidzica Dobiesławice
  • Staniszewski Jakub

    Nidzica Dobiesławice
  • Tokarczyk Krzysztof

    Nidzica Dobiesławice
  • Tomczyk Grzegorz

    Nidzica Dobiesławice
  • Trędowski Stanisław

    Nidzica Dobiesławice
  • Trzepatowski Piotr

    Nidzica Dobiesławice
  • Włusek Przemysław

    Nidzica Dobiesławice
  • Zygmunt Patryk

    Nidzica Dobiesławice
  • Skawinka Skawina

    Czajka Paweł

    Nidzica Dobiesławice
  • Bęben Kacper

    Stal II Kunów
  • Chojnacki Bartosz

    Stal II Kunów
  • Cichocki Piotr

    Stal II Kunów
  • Domański Damian

    Stal II Kunów
  • Dynarek Marcin

    Stal II Kunów
  • Gąsior Kacper

    Stal II Kunów
  • Gołasa Bartłomiej

    Stal II Kunów
  • Grudzień Mariusz

    Stal II Kunów
  • Jaskuła Jakub

    Stal II Kunów
  • Małaczek Konrad

    Stal II Kunów
  • Stańczak Łukasz

    Stal II Kunów
  • Szczurkiewicz Kamil

    Stal II Kunów
  • Szymański Karol

    Stal II Kunów
  • Wąsik Bartosz

    Stal II Kunów
  • Witek Karol

    Stal II Kunów
  • Woźniakowski Konrad

    Stal II Kunów
  • Żak Dawid

    Stal II Kunów
  • Stal II Kunów

    Mazepa Piotr

  • Stal II Kunów

    Pocheć Albert

  • Stal II Kunów

    Kot Dawid

  • Stal II Kunów

    Ćwiek Mateusz

  • Stal II Kunów

    Łączkowski Adrian

  • Stal II Kunów

    Martynowski Jakub

  • Stal II Kunów

    Starachowski Norbert

  • Stal II Kunów

    Rynio Mateusz

  • Stal II Kunów

    Jagieła Jakub

  • Stal II Kunów

    Mazurkiewicz Jakub

  • Korona II Kielce

    Cukrowski Jakub

    Stal Stalowa Wola
  • Giereś Paweł

    Strzelec Chroberz
  • Grochowina Karol

    Strzelec Chroberz
  • Kasza Jan

    Strzelec Chroberz
  • Łukasik Rafał

    Strzelec Chroberz
  • Paluch Konrad

    Strzelec Chroberz
  • Satława Mateusz

    Strzelec Chroberz
  • Siemieniec Tomasz

    Strzelec Chroberz
  • Tutaj Wiktor

    Strzelec Chroberz
  • Strzelec Chroberz

    Musiał Damian

  • Strzelec Chroberz

    Doroz Grzegorz

  • Strzelec Chroberz

    Krawczyk Dawid

  • Strzelec Chroberz

    Grochowina Krystian

  • Strzelec Chroberz

    Misztal Paweł

  • Strzelec Chroberz

    Piłat Tomasz

  • Strzelec Chroberz

    Oziębłowski Adrian

  • Strzelec Chroberz

    Czyszczoń Tomasz

  • Strzelec Chroberz

    Czyszczoń Mateusz

  • Strzelec Chroberz

    Cieloch Wiktor

  • Strzelec Chroberz

    Rady Maciej

  • Borowski Szymon

    Unia Małogoszcz
  • Borowski Dawid

    Unia Małogoszcz
  • Chróst Kamil

    Unia Małogoszcz
  • Kamiński Paweł

    Unia Małogoszcz
  • Kosior Arkadiusz

    Unia Małogoszcz
  • Łabędzki Jakub

    Unia Małogoszcz
  • Łabędzki Konrad

    Unia Małogoszcz
  • Obara Karol

    Unia Małogoszcz
  • Palimąka Marcin

    Unia Małogoszcz
  • Rosikoń Wojeciech

    Unia Małogoszcz
  • Sosnowski Jakub

    Unia Małogoszcz
  • Unia Małogoszcz

    Korpula Kacper

  • Unia Małogoszcz

    Gogół Tomasz

  • Unia Małogoszcz

    Otręba Arkadiusz

  • Unia Małogoszcz

    Grabowski Damian

  • Unia Małogoszcz

    Pakaszewski Tomasz

  • Unia Małogoszcz

    Foremnik Arkadiusz

  • Unia Małogoszcz

    Wrześniowski Maciej

  • Unia Małogoszcz

    Gawlik Damian

  • Unia Małogoszcz

    Wojarski Bartosz

  • Unia Małogoszcz

    Wlodarczyk Mateusz

  • Unia Małogoszcz

    Szarek Krystian

  • Babiarz Damian

    Vitalpol Solec-Zdrój
  • Dryja Damian

    Vitalpol Solec-Zdrój
  • Dudek Miłosz

    Vitalpol Solec-Zdrój
  • Kopacki Konrad

    Vitalpol Solec-Zdrój
  • Kopeć Krystian

    Vitalpol Solec-Zdrój
  • Oszywa Patryk

    Vitalpol Solec-Zdrój
  • Rokita Daniel

    Vitalpol Solec-Zdrój
  • Vitalpol Solec-Zdrój

    Wesołowski Robert

  • Vitalpol Solec-Zdrój

    Chmura Korneliusz

  • Vitalpol Solec-Zdrój

    Kołkowski Michał

  • Vitalpol Solec-Zdrój

    Maliga Mateusz

  • Vitalpol Solec-Zdrój

    Łukasik Adrian

  • Bidziński Damian

    Wodnik Styków
  • Bonio Łukasz

    Wodnik Styków
  • Chreścionko Igor

    Wodnik Styków
  • Dulęba Patryk

    Wodnik Styków
  • Grudziecki Wojciech

    Wodnik Styków
  • Grunt Filip

    Wodnik Styków
  • Kurek Michał

    Wodnik Styków
  • Moskwa Wojciech

    Wodnik Styków
  • Rafalski Kacper

    Wodnik Styków
  • Wiącek Damian

    Wodnik Styków
  • Woźniak Bartosz

    Wodnik Styków
  • Ziomek Dawid

    Wodnik Styków
  • Wodnik Styków

    Marcula Kamil

  • Wodnik Styków

    Zawłocki Maciej

  • Wodnik Styków

    Bębas Jacek

  • Wodnik Styków

    Kania Jakub

  • Wodnik Styków

    Łodej Adrian

  • Wodnik Styków

    Spadło Igor

  • Wodnik Styków

    Duda Mateusz

  • Wodnik Styków

    Adamczyk Patryk

  • Wodnik Styków

    Koźlik Bartłomiej

  • Wodnik Styków

    Grudniewski Dawid

  • Wodnik Styków

    Wróbel Jakub

  • Wodnik Styków

    Bernaciak Paweł

  • Wodnik Styków

    Biurkowski Adam

  • Wodnik Styków

    Garbacz Patryk

  • Wodnik Styków

    Orczyk Błażej

  • Wodnik Styków

    Turek Paweł

  • Wodnik Styków

    Wiącek Karol