Oglądasz serwis w wersji demonstracyjnej. Możesz zobaczyć jak dodawać i relacjonować testowe mecze. Zaloguj się używając prawdziwych danych i odkryj wszystkie możliwości prowadzenia relacji na żywo. Do prawdziwego serwisu możesz wrócić tutaj.

Zmiany w klubowych kadrach 2023


  • Victoria Skalbmierz

    Niedźwiedź Piotr

    Agricola Klimontów
  • Ochlik Igor

    Zryw Skroniów
  • Ciszewski Kacper

    Zryw Zbigniewice
  • Niewczas Eryk

    Zryw Skroniów
  • Rosa Kacper

    Zryw Łopuszno
  • Lessnau Paweł

    Zenit Chmielnik
  • Burdyna Dawid

    Zryw Łopuszno
  • Skręta Kryspin

    Zryw Skroniów
  • Małecki Marcel

    Agricola Łoniów
  • Michalik Mateusz

    Zryw Zbigniewice
  • Gieroń Bartosz

    Agricola Łoniów
  • Gadomska Maja

    ULKS Łączna
  • Antonik Konrad

    Agricola Łoniów
  • Kołacz Rafał

    Agricola Łoniów
  • Mirek Kacper

    Agricola Łoniów
  • Żyła Bartłomiej

    Agricola Łoniów
  • Pluta Wiktor

    Granat Skarżysko-Kamienna
  • Okła Albert

    KS Kamienna Wola
  • Maik Piotr

    Zryw Łopuszno
  • Plesiński Mateusz

    Wicher Miedziana Góra
  • Adamczyk Wojciech

    Agricola Łoniów
  • Berbeś Jakub

    Agricola Łoniów
  • Giza Cezary

    Agricola Łoniów
  • Giza Grzegorz

    Agricola Łoniów
  • Giza Robert

    Agricola Łoniów
  • Kołacz Wojciech

    Agricola Łoniów
  • Książka Wiktor

    Agricola Łoniów
  • Kunys Robert

    Agricola Łoniów
  • Mirek Kacper

    Agricola Łoniów
  • Piątkowski Wiktor

    Agricola Łoniów
  • Agricola Łoniów

    Kiliański Michał

  • Agricola Łoniów

    Walas Jakub

  • Agricola Łoniów

    Piątek Wojciech

  • Agricola Łoniów

    Kruczek Paweł

  • Agricola Łoniów

    Antonik Konrad

  • Agricola Łoniów

    Antonik Kamil

  • Agricola Łoniów

    Golonka Adrian

  • Agricola Łoniów

    Adamczyk Michał

  • Agricola Łoniów

    Sawicki Mateusz

  • Agricola Łoniów

    Polek Kamil

  • Koprzywianka Koprzywnica

    Jata Tomasz

  • Agricola Łoniów

    Skowron Łukasz

  • Agricola Łoniów

    Sołtys Piotr

  • Agricola Łoniów

    Nasternak Wiktor

  • Agricola Łoniów

    Malecki Kacper

  • Agricola Łoniów

    Adamczak Kacper

  • Agricola Łoniów

    Adamczak Mateusz

  • Agricola Łoniów

    Mirek Robert

  • LZS Samborzec

    Rzeżwicki Dawid

  • Baszta Rytwiany

    Krucień Piotr

    Agricola Łoniów
  • Baszta Rytwiany

    Zaliński Maciej

    Agricola Łoniów
  • GKS Iwaniska

    Kot Przemysław

    Agricola Łoniów
  • Piast Osiek

    Kosior Kamil

    Agricola Łoniów
  • Pilawski Maciej

    AKS 1947 Busko Zdrój
  • Nowacki Krystian

    Zryw Zbigniewice
  • Paprocki Andrzej

    GLKS Fałków
  • Nowak Włodzimierz

    Świt Ćmielów
  • Stokowiecki Mariusz

    ŁKS Łagów
  • Popławski Adrian

    Zryw Zbigniewice
  • Błaszczyk Mateusz

    Zryw Zbigniewice
  • Rachelski Miłosz

    Nidzianka Bieliny
  • Wójcik Jacek

    Piast Stopnica
  • Krzyżanowski Michał

    Nidzica Dobiesławice
  • Dampc Paweł

    AKS 1947 Busko Zdrój
  • Piast Stopnica

    Zoch Mateusz

    Baszta Rytwiany
  • Zenit Chmielnik

    Łudzik Kacper

    Wisła Nowy Korczyn
  • Wisła Nowy Korczyn

    Krzemiński Michał

  • Pawłowski Kacper

    AKS 1947 Busko Zdrój
  • Korona II Kielce

    Jakub Picheta

  • AKS 1947 Busko Zdrój

    Krystian Bracisiewicz

  • AKS 1947 Busko Zdrój

    Tomasz Szcześniak

  • AKS 1947 Busko Zdrój

    Woźniak Filip

  • AKS 1947 Busko Zdrój

    Jabłoński Miłosz

  • AKS 1947 Busko Zdrój

    Śliwa Oskar

  • Stal II Mielec

    Szumilas Aleksander

    AKS 1947 Busko Zdrój
  • Star Starachowice

    Hubert Banach

    AKS 1947 Busko Zdrój
  • Nida Pińczów

    Szymkiewicz Dominik

  • Nida Pińczów

    Piotrowski Marcin

  • Wareliś Kamil

    KS Tarłów
  • Gierczak Bartłomiej

    Alit Ożarów
  • Skrok Jakub

    Alit Ożarów
  • Skoczek Bartosz

    Wicher Miedziana Góra
  • Otto Jakub

    Zryw Skroniów
  • Czop Michał

    Zieleń Żelisławice
  • Piesik Klaudia

    Alit Ożarów
  • Czerwińska Sandra

    Wodnik Styków
  • Adamczyk Dawid

    Alit Ożarów
  • Dybiec Daniel

    Alit Ożarów
  • Soja Bartosz

    Alit Ożarów
  • Wisz Jakub

    Alit Ożarów
  • Paradowski Mariusz

    Alit Ożarów
  • Goraj Filip

    Alit Ożarów
  • Alit Ożarów

    Kaczanowski Kamil

    Alit Ożarów
  • Cholewiński Kamil

    Alit Ożarów
  • Ivanenko Andrii

    Alit Ożarów
  • Knysh Kyrylo

    Alit Ożarów
  • Śmieszek Jakub

    Alit Ożarów
  • Wójcik Jakub

    Alit Ożarów
  • Zalewski Dawid

    Alit Ożarów
  • Alit Ożarów

    Michał Rutkowski

  • Alit Ożarów

    Kamil Sołtykiewicz

  • Alit Ożarów

    Jakub Maruszczak

  • Alit Ożarów

    Plichta Kacper

  • Alit Ożarów

    Pińkowski Mikołaj

  • Alit Ożarów

    Dmytro Oliynyk

  • Klimontowianka Klimontów

    Daniel Dybiec

    Alit Ożarów
  • KSZO Ostrowiec Świętokrzyski

    Toboła Mikołaj

    Alit Ożarów
  • Korona II Kielce

    Karol Malec

  • Stusiński Michał

    Arka Pawłów
  • Walo Mikołaj

    Zryw Zbigniewice
  • Szczepański Marcin

    MGTS Działoszyce
  • Białczak Hubert

    Arka Pawłów
  • Wewióra Wiktor

    Tęcza Gowarczów
  • Reszka Aleksandra

    Zorza Tempo Pacanów
  • Bis Marek

    Arka Pawłów
  • Anduła Filip

    Arka Pawłów
  • Dawidowicz Radosław

    Arka Pawłów
  • Kina Mateusz

    Arka Pawłów
  • Bodziony Jakub

    Arka Pawłów
  • Pawełczyk Łukasz

    Arka Pawłów
  • Zieliński Michał

    Arka Pawłów
  • Chudziak Jakub

    KSZO 1929 II Ostrowiec Świętokrzyski
  • Wiśniewski Adam

    Arka Pawłów
  • Romański Grzegorz

    Arka Pawłów
  • Anduła Filip

    Arka Pawłów
  • Bado Krystian

    Arka Pawłów
  • Białczak Hubert

    Arka Pawłów
  • Cherkashyn Oleksii

    Arka Pawłów
  • Cieślik Paweł

    Arka Pawłów
  • Cioroch Karol

    Arka Pawłów
  • Cioroch Patryk

    Arka Pawłów
  • Dziekan Karol

    Arka Pawłów
  • Dziułka Dominik

    Arka Pawłów
  • Grudziecki Kacper

    Arka Pawłów
  • Gulba Karol

    Arka Pawłów
  • Jankowicz Piotr

    Arka Pawłów
  • Kalista Mirosław

    Arka Pawłów
  • Kalista Dawid

    Arka Pawłów
  • Kończak Jarosław

    Arka Pawłów
  • Koprowski Adrian

    Arka Pawłów
  • Kostrzewa Sebastian

    Arka Pawłów
  • Kowalski Hubert

    Arka Pawłów
  • Kulik Piotr

    Arka Pawłów
  • Kupisz Paweł

    Arka Pawłów
  • Kwiecień Mateusz

    Arka Pawłów
  • Latała Daniel

    Arka Pawłów
  • Nowak Kacper

    Arka Pawłów
  • Orczyk Sławomir

    Arka Pawłów
  • Orczyk Rafał

    Arka Pawłów
  • Orczyk Kamil

    Arka Pawłów
  • Orczyk Krystian

    Arka Pawłów
  • Pożoga Dominik

    Arka Pawłów
  • Styczyński Daniel

    Arka Pawłów
  • Wikło Mateusz

    Arka Pawłów
  • Wojton Michał

    Arka Pawłów
  • Zapała Krystian

    Arka Pawłów
  • Zapała Łukasz

    Arka Pawłów
  • Zieja Michał

    Arka Pawłów
  • GKS Rudki

    Dawidowicz Radosław

    Arka Pawłów
  • Nyga Marcin

    Astra Piekoszów
  • Świecznik Florian

    Naprzód Jędrzejów
  • Gec Karolina

    Astra Piekoszów
  • Jarosz Filip

    Astra Piekoszów
  • Rajsz Rafał

    Astra Piekoszów
  • Ciechanowicz Jan

    Astra Piekoszów
  • Dovhaliuk Serhii

    Klimontowianka Klimontów
  • Wiszniowski Bartosz

    Victoria Mniów
  • Kłąb Piotr

    ULKS Łączna
  • Wisinski Nikodem

    Orlicz Suchedniów
  • Czarnovia Kielce

    Fabozzi Cristian

  • Nyga Marcin

    Astra Piekoszów
  • Świercz Damian

    Astra Piekoszów
  • Zarychta Antoni

    Astra Piekoszów
  • Zimnicki Kamil

    Astra Piekoszów
  • Victoria Mniów

    Artur Dobrowolski

  • Astra Piekoszów

    Rudnicki Tomasz

  • Astra Piekoszów

    Paweł Mech

  • Zenit Chmielnik

    Michał Stawiak

  • Astra Piekoszów

    Nowak Damian

  • Astra Piekoszów

    Jaroszenko Mariusz

  • Astra Piekoszów

    Kaczmarski Norbert

  • Astra Piekoszów

    Sadko Tomasz

  • Astra Piekoszów

    Dąbek Wiktor

  • Astra Piekoszów

    Ernest Górski

  • Astra Piekoszów

    Kukulski Miłosz

  • Astra Piekoszów

    Trojanowski Marcel

  • Astra Piekoszów

    Łukasz Brożek

  • Astra Piekoszów

    Kasprzyk Karol

  • Naprzód Jędrzejów

    Tomasik Olaf

  • Astra Piekoszów

    Miter Sebastian

  • Astra Piekoszów

    Guzy Rafał

  • Astra Piekoszów

    Ogonowski Jakub

  • Astra Piekoszów

    Śliwa Dawid

  • KS Smyków

    Kamil Mech

    Wicher Miedziana Góra
  • Nida Pińczów

    Wasik Karol

    Astra Piekoszów
  • Hetman Włoszczowa

    Albert Zajęcki

  • Skała Tumlin

    Cedro Michał

    Astra Piekoszów
  • Pogoń 1945 Staszów

    Wdowiak Patryk

    Avia II Świdnik
  • Wisła Sandomierz

    Rak Szymon

    Avia Świdnik
  • Roszak Michał

    Cukrownik Włostów
  • Bartyzel Jakub

    AZS Politechnika Kielce
  • Rudnitzki Rafał

    AZS Politechnika Kielce
  • Hanusiak Gabriel

    MSS Klonówka Masłów
  • Pater Damian

    AZS Politechnika Kielce
  • Pawłowski Piotr

    AZS Politechnika Kielce
  • Wawer Miłosz

    Wicher Miedziana Góra
  • Policht Rafał

    AZS Politechnika Kielce
  • Markiewicz Daniel

    GKS Imielno
  • Zuder Jarosław

    Pogoń 1945 Staszów
  • Mabika Sakhiseni

    AZS Politechnika Kielce
  • Pieras Robert

    AZS Politechnika Kielce
  • Vargas Castillo Alberto

    AZS Politechnika Kielce
  • Verlingieri Maciej

    AZS Politechnika Kielce
  • Adamik Marcel

    AZS Politechnika Kielce
  • Dzierżak Michał

    AZS Politechnika Kielce
  • Franusiak Wiktor

    AZS Politechnika Kielce
  • Grycner Bartłomiej

    AZS Politechnika Kielce
  • Palka Jakub

    AZS Politechnika Kielce
  • Przytuła Damian

    AZS Politechnika Kielce
  • Szymański Bartłomiej

    AZS Politechnika Kielce
  • Verlingieri Maciej

    AZS Politechnika Kielce
  • Wielgus Emil

    AZS Politechnika Kielce
  • Samson Samsonów

    Stęplewski Marcin

  • AZS Politechnika Kielce

    Bieniek Maciej

  • AZS Politechnika Kielce

    Lewandowski Mariusz

  • AZS Politechnika Kielce

    Adamczyk Tomasz

  • AZS Politechnika Kielce

    Dygas Michał

  • AZS Politechnika Kielce

    Cedro Grzegorz

  • AZS Politechnika Kielce

    Szyszka Wojciech

  • AZS Politechnika Kielce

    Kotwica Robert

  • AZS Politechnika Kielce

    Biela Grzegorz

  • AZS Politechnika Kielce

    Orzechowski Tomasz

  • AZS Politechnika Kielce

    Janicki Grzegorz

  • AZS Politechnika Kielce

    Milner Kamil

  • AZS Politechnika Kielce

    Czarnecki Bartłomiej

  • AZS Politechnika Kielce

    Słoka Mateusz

  • AZS Politechnika Kielce

    Wiśniewski Damian

  • AZS Politechnika Kielce

    Rogulski Mateusz

  • MSS Klonówka Masłów

    Bąk Piotr

  • AZS Politechnika Kielce

    Bartoszewicz Igor

  • AZS Politechnika Kielce

    Zygmut Radosław

  • Czarnovia Kielce

    Tracz Dawid

  • MSS Klonówka Masłów

    Bandura Adrian

    AZS Politechnika Kielce
  • MSS Klonówka Masłów

    Kłys Łukasz

    AZS Politechnika Kielce
  • Orlęta Kielce

    Kubicki Kamil

    AZS Politechnika Kielce
  • Korona II Kielce

    Skrzecz Oktawian

    Bałtyk II Gdynia
  • Sękowski Dawid

    Unia Sędziszów
  • Rutecki Mateusz

    Unia Sędziszów
  • Szkolak Grzegorz

    Baszta Rytwiany
  • Zasański Dawid

    Baszta Rytwiany
  • Musielak Marcin

    Pogoń 1945 Staszów
  • Troczyński Krzysztof

    Baszta Rytwiany
  • Sudoł Damian

    LKS Bolmin
  • Czekajło Kornel

    Baszta Rytwiany
  • Ciesielski Robert

    Baszta Rytwiany
  • Misiak Wojciech

    Baszta Rytwiany
  • Trytek Mieszko

    Baszta Rytwiany
  • Wyrazik Wojciech

    Pogoń 1945 Staszów
  • Bandziarowski Michał

    Baszta Rytwiany
  • Bielaska Antoni

    Baszta Rytwiany
  • Darowski Daniel

    Baszta Rytwiany
  • Dziedzic Jakub

    Baszta Rytwiany
  • Godwin Jakub

    Baszta Rytwiany
  • Kędziora Konrad

    Baszta Rytwiany
  • Krakówka Piotr

    Baszta Rytwiany
  • Krakówka Jakub

    Baszta Rytwiany
  • Łukaszek Dawid

    Baszta Rytwiany
  • Maruszak Piotr

    Baszta Rytwiany
  • Mira Kamil

    Baszta Rytwiany
  • Myśliwiec Kacper

    Baszta Rytwiany
  • Baszta Rytwiany

    Adamczyk Adrian

  • Baszta Rytwiany

    Strzałka Tomasz

  • Baszta Rytwiany

    Adamczyk Kamil

  • Baszta Rytwiany

    Molendowski Łukasz

  • Baszta Rytwiany

    Wrześniak Wojciech

  • Baszta Rytwiany

    Witek Kamil

  • Baszta Rytwiany

    Kwiatkowski Piotr

  • Baszta Rytwiany

    Bąk Michał

  • Baszta Rytwiany

    Wicik Mateusz

  • Baszta Rytwiany

    Bugaj Kacper

  • Baszta Rytwiany

    Skiba Paweł

  • Baszta Rytwiany

    Rzepa Patryk

  • GTS Raków

    Dziedzic Tomasz

    Baszta Rytwiany
  • Klimontowianka Klimontów

    Wyrazik Wojciech

    Baszta Rytwiany
  • Piast Stopnica

    Walasek Artur

    Baszta Rytwiany
  • Wisła Sandomierz

    Taranek Sebastian

    Błękitni Kościelec
  • Piast Stopnica

    Judasz Kacper

    Błysk Zederman
  • Włodek Przemysław

    Zryw Łopuszno
  • Kasprowicz Daniel

    Wierna Małogoszcz
  • Maciejak Marcel

    Hetman Włoszczowa
  • Cierniak Krystian

    Nidzica Dobiesławice
  • Ogrodniczuk Jan

    Wodnik Styków
  • Misztal Paweł

    Strzelec Chroberz
  • Łobocka Weronika

    Bucovia Bukowa
  • Trybek Błażej

    Bucovia Bukowa
  • Wilk Radosław

    Bucovia Bukowa
  • Top-Spin Promnik

    Wilk Tomasz

  • Orlęta Kielce

    Daniel Latos

  • Partyzant Radoszyce

    Kacper Rajek

  • Toporek Maksymilian

    Bucovia Bukowa
  • Bucovia Bukowa

    Saladra Piotr

  • Bucovia Bukowa

    Piwowarczyk Łukasz

  • Bucovia Bukowa

    Nowak Mateusz

  • Bucovia Bukowa

    Giemza Krystian

  • Bucovia Bukowa

    Sójka Piotr

  • Bucovia Bukowa

    Jamrozik Michał

  • Bucovia Bukowa

    Karol Grabka

  • Bucovia Bukowa

    Adrian Chmiel

  • Bucovia Bukowa

    Bartłomiej Trybek

  • Bucovia Bukowa

    Krystian Grad

  • Bucovia Bukowa

    Mrożek Mateusz

  • Bucovia Bukowa

    Niebudek Łukasz

  • Bucovia Bukowa

    Kozłowski Tomasz

  • Bucovia Bukowa

    Pedrycz Rafał

  • Bucovia Bukowa

    Krzyżyk Karol

  • Bucovia Bukowa

    Mierzwa Dominik

  • Bucovia Bukowa

    Jędrzejak Aleksander

  • Bucovia Bukowa

    Szczepara Mateusz

  • Bucovia Bukowa

    Michał Łyczek

  • Bucovia Bukowa

    Bąk Jakub

  • Bucovia Bukowa

    Radosław Malaga

  • Bucovia Bukowa

    Marcin Słabisz

  • Bucovia Bukowa

    Zapora Filip

  • Bucovia Bukowa

    Śmigielski Mikołaj

  • Bucovia Bukowa

    Kupczyk Kacper

  • Bucovia Bukowa

    Frączek Hubert

  • GKS Nowiny

    Łużniak Mikołaj

    Bucovia Bukowa
  • Gród Ćmińsk

    Ogonowski Igor

    Bucovia Bukowa
  • LKS Bolmin

    Kruk Piotr

    Bucovia Bukowa
  • Piast Stopnica

    Król Łukasz

    Bucovia Bukowa
  • Wierna Małogoszcz

    Jędrzejczyk Łukasz

    Bucovia Bukowa
  • Neptun Końskie

    Karwat Miłosz

    Ceramika II Opoczno
  • Wierna Małogoszcz

    Niźnik Arkadiusz

    Ceramika II Opoczno
  • Napiontek Paweł

    Unia Sędziszów
  • ŁKS Łagów

    Spychka Ivan

    Concordia Elbląg
  • Zenit Chmielnik

    Bielecki Damian

    Cuervos FC Warszawa
  • Bieś Szymon

    ULKS Łączna
  • Zdyb Jacek

    Cukrownik Włostów
  • Oślizło Tomasz

    Cukrownik Włostów
  • Malicki Bartosz

    Cukrownik Włostów
  • Żółtowski Adam

    Partyzant Wodzisław
  • Lewański Piotr

    Zenit Chmielnik
  • Szymuś Jakub

    Cukrownik Włostów
  • Kozłowski Jakub

    OKS Opatów
  • Masternak Krystian

    Cukrownik Włostów
  • Kramarz Daniel

    Cukrownik Włostów
  • Adamik Kamil

    Victoria Skalbmierz
  • Ciesielka Grzegorz

    Cukrownik Włostów
  • Godek Patryk

    Cukrownik Włostów
  • Kozłowski Jakub

    Cukrownik Włostów
  • Król Przemysław

    Cukrownik Włostów
  • Raban Oskar

    Cukrownik Włostów
  • Sośniak Dawid

    Cukrownik Włostów
  • Zięba Łukasz

    Cukrownik Włostów
  • Zimnicki Kacper

    Cukrownik Włostów
  • Cukrownik Włostów

    Czyż Karol

  • Cukrownik Włostów

    Pater Dawid

  • LZS Samborzec

    Drozdowski Maciej

  • Cukrownik Włostów

    Dziama Tomasz

  • Cukrownik Włostów

    Roguski Mateusz

  • Cukrownik Włostów

    Rozmysłowski Tomasz

  • ŁKS Łagów

    Danielski Wiktor

    Czarni Połaniec
  • Wisła Sandomierz

    Stańczyk Mateusz

    Czarni Połaniec
  • Trubicki Szymon

    Victoria Mniów
  • Olowo Tobiasz

    Victoria Skalbmierz
  • Kucyniak Mateusz

    Wisła Nowy Korczyn
  • Goch Jarosław

    Zryw Łopuszno
  • Papis Patryk

    Czarnovia Kielce
  • Banaś Bartosz

    Czarnovia Kielce
  • Jagodziński Wojciech

    Czarnovia Kielce
  • Banaś Bartosz

    Czarnovia Kielce
  • Bujakowski Albert

    Czarnovia Kielce
  • Gryz Szymon

    Czarnovia Kielce
  • Jagodziński Filip

    Czarnovia Kielce
  • Jurkiewicz Mateusz

    Czarnovia Kielce
  • Kozłowski Maksymilian

    Czarnovia Kielce
  • Lenckowski Juliusz

    Czarnovia Kielce
  • Marek Dominik

    Czarnovia Kielce
  • Marek Kamil

    Czarnovia Kielce
  • Pawlikowski Michał

    Czarnovia Kielce
  • Piec Maciej

    Czarnovia Kielce
  • Tybinkowski Stanisław

    Czarnovia Kielce
  • Wawrzycki Jakub

    Czarnovia Kielce
  • Czarnovia Kielce

    Surdyk Wojciech

  • Czarnovia Kielce

    Markowski Karol

  • Czarnovia Kielce

    Woźniak Seweryn

  • Czarnovia Kielce

    Berliński Tomasz

  • Czarnovia Kielce

    Celiński Paweł

  • Czarnovia Kielce

    Kosmala Grzegorz

  • Czarnovia Kielce

    Drobniak Paweł

  • Wisła Nowy Korczyn

    Łuszcz Paweł

  • Czarnovia Kielce

    Ciulęba Marcin

  • Czarnovia Kielce

    Pilarczyk Kamil

  • Czarnovia Kielce

    Jagodzki Daniel

  • Czarnovia Kielce

    Krakowiak Mateusz

  • Czarnovia Kielce

    Detka Piotr

  • Samson Samsonów

    Kamiński Piotr

  • LKS Bolmin

    Nawrot Cezary

  • Czarnovia Kielce

    Glibowski Dawid

  • Czarnovia Kielce

    Duda Michał

  • Czarnovia Kielce

    Guzy Konrad

  • Czarnovia Kielce

    Jarząbek Bartłomiej

  • Czarnovia Kielce

    Sobura Norbert

  • Czarnovia Kielce

    Gadawski Patryk

  • Czarnovia Kielce

    Balewicz Aleksander

  • Czarnovia Kielce

    Długosz Radosław

  • Czarnovia Kielce

    Kołda Rafał

  • Czarnovia Kielce

    Stęczniewski Kacper

  • Czarnovia Kielce

    Dybała Adam

  • Czarnovia Kielce

    Żelazny Jakub

  • Czarnovia Kielce

    Jawor Jakub

  • Czarnovia Kielce

    Żelazny Mateusz

  • Czarnovia Kielce

    Skrzypczyk Bartosz

  • Czarnovia Kielce

    Błoński Bartłomiej

  • Piaskowianka Piaski

    Żyła Michał

    Czarnovia Kielce
  • Konieczny Rafał

    Dąb Nagłowice
  • Imai Kaito

    Dąb Nagłowice
  • Jarosiński Adrian

    Zryw Skroniów
  • Saczuk Michał

    Zenit Chmielnik
  • Kasiewicz Rafał

    Zryw Skroniów
  • Raźniak Sebastian

    Start Słupia Jędrzejowska
  • Kras Paweł

    Sparta Kazimierza Wielka
  • Syta Filip

    Dąb Nagłowice
  • Bajsztok Tomasz

    Dąb Nagłowice
  • Bożkiewicz Krystian

    Dąb Nagłowice
  • Bukłat Szymon

    Dąb Nagłowice
  • Trela Mateusz

    Dąb Nagłowice
  • Trela Daniel

    Dąb Nagłowice
  • Wasik Jakub

    Dąb Nagłowice
  • Dąb Nagłowice

    Krupa Zbigniew

  • Dąb Nagłowice

    Wasik Szymon

  • Dąb Nagłowice

    Wasik Piotr

  • Dąb Nagłowice

    Seweryn Bogusław

  • Dąb Nagłowice

    Krupa Krzysztof

  • Dąb Nagłowice

    Tkaczyk Radosław

  • Dąb Nagłowice

    Obłąk Bartosz

  • Dąb Nagłowice

    Mania Dawid

  • Dąb Nagłowice

    Koczanoski Łukasz

  • Dąb Nagłowice

    Bała Mateusz

  • Unia Sędziszów

    Otręba Łukasz

    Dąb Nagłowice
  • Orlęta Kielce

    Kędziora Jakub

    Dar Placencja
  • Melon Marcel

    Unia Sędziszów
  • Klapa Wojciech

    Deko Włoszczowa
  • Kościołek Daniel

    Deko Włoszczowa
  • Kościołek Dawid

    Deko Włoszczowa
  • Łata Gustav

    Deko Włoszczowa
  • Soboń Tomasz

    Deko Włoszczowa
  • Struski Dariusz

    Deko Włoszczowa
  • Wójcik Krystian

    Deko Włoszczowa
  • Zieliński Marcel

    Skała Tumlin
  • Bator Daniel

    Deko Włoszczowa
  • Januzik Przemysław

    Deko Włoszczowa
  • Kościołek Dawid

    Deko Włoszczowa
  • Rudecki Jakub

    Deko Włoszczowa
  • Struski Dariusz

    Deko Włoszczowa
  • Znojek Michał

    Deko Włoszczowa
  • Deko Włoszczowa

    Nidziński Wojciech

  • Deko Włoszczowa

    Świeboda Tomasz

  • Deko Włoszczowa

    Nidziński Kamil

  • Deko Włoszczowa

    Łazarski Piotr

  • Deko Włoszczowa

    Garbaczewski Jakub

  • Deko Włoszczowa

    Gnatowski Paweł

  • Deko Włoszczowa

    Łysakowski Norbert

  • Deko Włoszczowa

    Mosiejowski Marcin

  • Deko Włoszczowa

    Stolarski Sebastian

  • Deko Włoszczowa

    Grabka Jakub

  • Hetman Włoszczowa

    Mosiejowski Norbert

  • Deko Włoszczowa

    Kułaga Dawid

  • Deko Włoszczowa

    Nowak Maciej

  • Deko Włoszczowa

    Skoczek Bartłomiej

  • Zapał Krzętów

    Kacper Zapalski

    Deko Włoszczowa
  • Piantini Roberto

    GKS Iwaniska
  • Pogoń 1945 Staszów

    Gut Mateusz

    EsKadra Warszawa
  • Ciok Krzysztof

    Zryw Skroniów
  • Banaczek Patryk

    Eska Skarżysko-Kamienna
  • Kocia Adrian

    Eska Skarżysko-Kamienna
  • Kwaśniewski Maciej

    Eska Skarżysko-Kamienna
  • Nawara Kacper

    Eska Skarżysko-Kamienna
  • Piórkowski Mikołaj

    Eska Skarżysko-Kamienna
  • Winter Mateusz

    Eska Skarżysko-Kamienna
  • Kuboń Marcin

    Eska Skarżysko-Kamienna
  • Klepczuk Michał

    Eska Skarżysko-Kamienna
  • Kubuszkajtys Błażej

    Wisła Sandomierz
  • Banaczek Patryk

    Eska Skarżysko-Kamienna
  • Brzozowski Dawid

    Eska Skarżysko-Kamienna
  • Dulęba Dawid

    Eska Skarżysko-Kamienna
  • Głowaczewski Maciej

    Eska Skarżysko-Kamienna
  • Gnat Przemysław

    Eska Skarżysko-Kamienna
  • Gula Patryk

    Eska Skarżysko-Kamienna
  • Guzikowski Jakub

    Eska Skarżysko-Kamienna
  • Kępa Kamil

    Eska Skarżysko-Kamienna
  • Kocia Adrian

    Eska Skarżysko-Kamienna
  • Kwaśniewski Maciej

    Eska Skarżysko-Kamienna
  • Lisowski Jakub

    Eska Skarżysko-Kamienna
  • Miernik Marcin

    Eska Skarżysko-Kamienna
  • Niziołek Maciej

    Eska Skarżysko-Kamienna
  • Orlikowski Robert

    Eska Skarżysko-Kamienna
  • Ozan Bartosz

    Eska Skarżysko-Kamienna
  • Piórkowski Mikołaj

    Eska Skarżysko-Kamienna
  • Płusa Mariusz

    Eska Skarżysko-Kamienna
  • Rogoziński Karol

    Eska Skarżysko-Kamienna
  • Rzeszowski Paweł

    Eska Skarżysko-Kamienna
  • Skrocki Dawid

    Eska Skarżysko-Kamienna
  • Witkowski Mateusz

    Eska Skarżysko-Kamienna
  • Granat Skarżysko-Kamienna

    Borowiec Dominik

    Eska Skarżysko-Kamienna
  • Gryfia Mirów

    Gabriel Badowski

    Eska Skarżysko-Kamienna
  • Radiators Stąporków

    Nawara Kacper

    Eska Skarżysko-Kamienna
  • Samson Samsonów

    Ozięmbłowski Piotr

    Eska Skarżysko-Kamienna
  • ULKS Łączna

    Wasik Paweł

    Eska Skarżysko-Kamienna
  • Salamończyk Patryk

    Polonia Białogon Kielce
  • Kamiński Patryk

    Zryw Zbigniewice
  • Cypcarz Hubert

    Ester Wojciechowice
  • Kukla Kacper

    Wisła Sandomierz
  • Ambroziak Mariusz

    Zryw Łopuszno
  • Cimała Bartłomiej

    Ester Wojciechowice
  • Start Łódź

    Dudek Dominik

    Ester Wojciechowice
  • Matyka Mateusz

    Ester Wojciechowice
  • Śmieszek Mateusz

    Ester Wojciechowice
  • Chyła Oktawian

    Jawornik Gorzków
  • Galas Bartosz

    Ester Wojciechowice
  • Margas Mateusz

    Ester Wojciechowice
  • Cimała Bartłomiej

    Ester Wojciechowice
  • Duda Bartłomiej

    Ester Wojciechowice
  • Góra Przemysław

    Ester Wojciechowice
  • Gunia Miłosz

    Ester Wojciechowice
  • Korpikiewicz Zbigniew

    Ester Wojciechowice
  • Smalera Dawid

    Ester Wojciechowice
  • Stąporek Dominik

    Ester Wojciechowice
  • Ester Wojciechowice

    Kania Michał

  • Świt Ćmielów

    Kubacki Piotr

  • Ester Wojciechowice

    Surowiec Karol

  • Ester Wojciechowice

    Dzikowski Mateusz

  • Ester Wojciechowice

    Skrzypek Karol

  • Ester Wojciechowice

    Lipiec Dawid

  • Ester Wojciechowice

    Stan Rafał

  • Ester Wojciechowice

    Paruch Łukasz

  • Ester Wojciechowice

    Wróblewski Mateusz

  • Ester Wojciechowice

    Komisarczyk Jakub

  • Ester Wojciechowice

    Duda Patryk

  • Ester Wojciechowice

    Ryczkowski Mateusz

  • Ester Wojciechowice

    Czernek Gabriel

  • Ester Wojciechowice

    Głąb Wiktor

  • Ester Wojciechowice

    Skórski Mateusz

  • Koprzywianka Koprzywnica

    Piekarczyk Kacper

  • Sobolewski Patryk

    Piaskowianka Piaski
  • Kowalik Patryk

    GKS Górno
  • Staszewski Tomasz

    GKS Górno
  • Marek Karol

    GKS Górno
  • Firek Kacper

    Wicher Miedziana Góra
  • Klimkowicz Marcin

    GKS Górno
  • Stępnik Karol

    GKS Górno
  • Pawlicki Adam

    Zryw Łopuszno
  • Kokociński Konrad

    Samson Samsonów
  • Pietyra Patryk

    Zorza Tempo Pacanów
  • Wołowiec Hubert

    GKS Górno
  • Kluba Wojciech

    GKS Górno
  • Hat Antoni

    Granat Borki
  • Drabik Kamil

    Gród Ćmińsk
  • Bandrowski Adam

    MSS Klonówka Masłów
  • Bęben Łukasz

    GKS Górno
  • Czajkowski Bartłomiej

    GKS Górno
  • Gad Kacper

    GKS Górno
  • Gołębiowski Wiktor

    GKS Górno
  • Kmiecik Damian

    GKS Górno
  • Koruch Oskar

    GKS Górno
  • Kowalik Patryk

    GKS Górno
  • Kraj Łukasz

    GKS Górno
  • Krawczyk Adrian

    GKS Górno
  • Kuzka Daniel

    GKS Górno
  • Piotrowicz Damian

    GKS Górno
  • Radek Robert

    GKS Górno
  • Syska Tomasz

    GKS Górno
  • Wołowiec Hubert

    GKS Górno
  • Wypych Adrian

    GKS Górno
  • GKS Rudki

    Kalisz Jakub

    GKS Górno
  • Granat Borki

    Zakrzewski Jakub

    GKS Górno
  • Granat Skarżysko-Kamienna

    Dawid Płatek

    GKS Górno
  • Moravia Morawica

    Gadowski Kacper

    GKS Górno
  • Naprzód Jędrzejów

    Krystian Bożęcki

    GKS Górno
  • Orlicz Suchedniów

    Paprocki Andrzej

    GKS Górno
  • Piaskowianka Piaski

    Szmalec Damian

    GKS Górno
  • Samson Samsonów

    Piwowarczyk Damian

    GKS Górno
  • Wicher Miedziana Góra

    Staszewski Tomasz

    GKS Górno
  • Wicher Miedziana Góra

    Tacij Marcin

    GKS Górno
  • Cegielski Tomasz

    Start Słupia Jędrzejowska
  • Maria Seweryn

    Stal Kunów
  • Kamiński Damian

    GKS II Nowiny
  • Kawecki Mateusz

    GKS Nowiny
  • Lurzyński Kamil

    Piaskowianka Piaski
  • Mikołajczyk Antoni

    Wierna Małogoszcz
  • Migoń Mateusz

    LZS Samborzec
  • Papka Bartosz

    GKS Nowiny
  • Bąkowski Bartłomiej

    GKS Nowiny
  • Słoń Franciszek

    GKS Nowiny
  • Słota Mateusz

    GKS II Nowiny
  • Kaczmarek Dawid

    GKS Nowiny
  • Taborek Igor

    GKS II Nowiny
  • Wierzbiński Wojciech

    GKS II Nowiny
  • Maciejewski Mateusz

    GKS Rudki
  • Bilski Wiktor

    GKS II Nowiny
  • Kaczmarski Oskar

    GKS II Nowiny
  • Hryniuk Hubert

    Naprzód Jędrzejów
  • Blicharski Kamil

    GKS II Nowiny
  • Foks Adrian

    GKS Nowiny
  • Gadomski Mateusz

    GKS II Nowiny
  • Gałecki Dominik

    GKS II Nowiny
  • Gardynik Piotr

    GKS II Nowiny
  • Gieroń Oliwer

    GKS II Nowiny
  • Górajski Jakub

    GKS II Nowiny
  • Góral Łukasz

    GKS II Nowiny
  • Gugulski Bartosz

    GKS II Nowiny
  • Kaczmarski Oskar

    GKS II Nowiny
  • Kamiński Damian

    GKS II Nowiny
  • Korba Jan

    GKS II Nowiny
  • Korba Maksymilian

    GKS II Nowiny
  • Kot Szymon

    GKS II Nowiny
  • Krzeszowski Szczepan

    GKS II Nowiny
  • Lis Paweł

    GKS Nowiny
  • Łazurko Bogdan

    GKS II Nowiny
  • Łukasik Adrian

    GKS II Nowiny
  • Majchrzyk Kacper

    GKS II Nowiny
  • Marszałek Dawid

    GKS II Nowiny
  • Matysek Szymon

    GKS II Nowiny
  • Merwart Wojciech

    GKS II Nowiny
  • Miter Jakub

    GKS II Nowiny
  • Niebudek Norbert

    GKS II Nowiny
  • Przeworski Oskar

    GKS II Nowiny
  • Rozborski Filip

    GKS Nowiny
  • Sinkiewicz Norbert

    GKS II Nowiny
  • Skrzypiński Nikodem

    GKS II Nowiny
  • Słota Mateusz

    GKS II Nowiny
  • Suder Adrian

    GKS II Nowiny
  • Suder Szymon

    GKS Nowiny
  • Szmalec Radosław

    GKS II Nowiny
  • GKS Nowiny

    Dorowski Filip

    GKS II Nowiny
  • GKS Solec-Zdrój

    Chmura Marcin

    GKS II Nowiny
  • Granat Skarżysko-Kamienna

    Świtoń Aleksander

    GKS II Nowiny
  • Granat Skarżysko-Kamienna

    Świtoń Oliwier

    GKS II Nowiny
  • Korona II Kielce

    Marek Marcin

    GKS II Nowiny
  • Kopyciński Damian

    GKS Nowiny
  • Podbeskidzie II Bielsko-Biała

    Nowakowski Paweł

    GKS II Nowiny
  • Zębala Mateusz

    GKS Nowiny
  • Wicher Miedziana Góra

    Kawecki Mateusz

    GKS II Nowiny
  • Wicher Miedziana Góra

    Petelicki Maksym

    GKS II Nowiny
  • Bednarek Wiktor

    Wicher Miedziana Góra
  • Kowalczyk Antoni

    Zieleń Żelisławice
  • Sawicki Daniel

    Zenit Chmielnik
  • Dubiel Karol

    GKS Imielno
  • Karasek Dawid

    GKS Imielno
  • Karkocha Michał

    GKS Imielno
  • Lach Mateusz

    GKS Imielno
  • Lelicki Andrzej

    Top-Spin Promnik
  • Motyczyński Marcin

    Piaskowianka Piaski
  • Poczęty Jakub

    GKS Imielno
  • Bernat Paweł

    GKS Imielno
  • Ciekalski Robert

    GKS Imielno
  • Dąbski Kacper

    GKS Imielno
  • Iwański Tomasz

    GKS Imielno
  • Kowalski Remigiusz

    GKS Imielno
  • Poczęty Jakub

    GKS Imielno
  • Podsiadło Michał

    GKS Imielno
  • Rój Patryk

    GKS Imielno
  • Sobczyk Marian

    GKS Imielno
  • Zimny Dawid

    GKS Imielno
  • GKS Imielno

    Bielecki Szymon

  • GKS Imielno

    Błaszkiewicz Przemysław

  • GKS Imielno

    Koprowski Rafał

  • GKS Imielno

    Podsiadło Jakub

  • GKS Imielno

    Budziński Karol

  • GKS Imielno

    Baliński Łukasz

  • GKS Imielno

    Dąbek Paweł

  • GKS Imielno

    Misiara Łukasz

  • GKS Imielno

    Sygut Mateusz

  • GKS Imielno

    Kaczmarczyk Kacper

  • GKS Imielno

    Mroziński Sebastian

  • Naprzód Jędrzejów

    Równicki Szymon

    GKS Imielno
  • Piaskowianka Piaski

    Giełżecki Konrad

    GKS Imielno
  • Lubtowicz Mateusz

    Strzelec Chroberz
  • Gradek Miłosz

    Zieleń Żelisławice
  • Milner Dawid

    Stal II Kunów
  • Kandzia Przemysław

    GKS Iwaniska
  • Niedbała Jakub

    GKS Iwaniska
  • Stępień Mariusz

    GKS Iwaniska
  • Żyłowicz Jakub

    GKS Iwaniska
  • Szymański Kacper

    GKS Iwaniska
  • Panek Olaf

    GKS Iwaniska
  • Bochniak Szymon

    GKS Iwaniska
  • Gawlik Paweł

    GKS Iwaniska
  • Łasisz Jakub

    GKS Iwaniska
  • Sajda Kamil

    GKS Iwaniska
  • Stan Damian

    GKS Iwaniska
  • Szymański Kacper

    GKS Iwaniska
  • GKS Iwaniska

    Podsiadło Paweł

  • GKS Iwaniska

    Śliwa Michał

  • GKS Iwaniska

    Dębski Tomasz

  • GKS Iwaniska

    Ceglarski Kamil

  • GKS Iwaniska

    Zdziuch Mateusz

  • GKS Iwaniska

    Szczepański Marcin

  • Nidzianka Bieliny

    Maj Jakub

  • GKS Iwaniska

    Halik Marcin

  • GKS Iwaniska

    Chaja Karol

  • GKS Iwaniska

    Konat Michał

  • GKS Iwaniska

    Placha Damian

  • GKS Iwaniska

    Karwacki Norbert

  • GKS Iwaniska

    Górecki Dominik

  • GKS Iwaniska

    Kozłowski Igor

  • GKS Iwaniska

    Staniek Kamil

  • OKS Opatów

    Głąb Bartłomiej

    GKS Iwaniska
  • UKS Baćkowice

    Kozłowski Damian

    GKS Iwaniska
  • UKS Baćkowice

    Prokop Łukasz

    GKS Iwaniska
  • UKS Baćkowice

    Prokop Krzysztof

    GKS Iwaniska
  • Barszcz Patryk

    Zryw Łopuszno
  • Jasiński Michał

    GKS Kluczewsko
  • Barczyński Damian

    GKS Kluczewsko
  • Czaiński Kacper

    GKS Kluczewsko
  • Dumin Kuba

    GKS Kluczewsko
  • Kowalczyk Dariusz

    GKS Kluczewsko
  • Nowak Antoni

    GKS Kluczewsko
  • Nowak Daniel

    GKS Kluczewsko
  • Werner Wiktor

    GKS Kluczewsko
  • Banaszczyk Karol

    GKS Kluczewsko
  • Barabasz Damian

    GKS Kluczewsko
  • Barczyński Damian

    GKS Kluczewsko
  • Borciuch Rafał

    GKS Kluczewsko
  • Chojnacki Mikołaj

    GKS Kluczewsko
  • Chruściel Dawid

    GKS Kluczewsko
  • Chrzanowski Damian

    GKS Kluczewsko
  • Czechowski Artur

    GKS Kluczewsko
  • Grabiec Mateusz

    GKS Kluczewsko
  • Kowalczyk Dariusz

    GKS Kluczewsko
  • Kutela Hubert

    GKS Kluczewsko
  • Nowak Roman

    GKS Kluczewsko
  • Nowak Daniel

    GKS Kluczewsko
  • Nowak Antoni

    GKS Kluczewsko
  • Nowak Jakub

    GKS Kluczewsko
  • Nowak Emil

    GKS Kluczewsko
  • Prokop Jakub

    GKS Kluczewsko
  • Tarnik Rafał

    GKS Kluczewsko
  • Walasek Jakub

    GKS Kluczewsko
  • Werner Wiktor

    GKS Kluczewsko
  • Włódzik Zbigniew

    GKS Kluczewsko
  • GKS Nowiny

    Cichoń Przemysław

  • GKS Nowiny

    Dorowski Dawid

  • GKS Nowiny

    Radosław Szymonek

  • GKS Nowiny

    Bartłomiej Łyczek

  • GKS Nowiny

    Mateusz Sołtysiak

  • LZS Samborzec

    Koryciński Łukasz

    GKS Obrazów
  • LZS Samborzec

    Kominek Łukasz

    GKS Obrazów
  • LZS Samborzec

    Kiliański Kacper

    GKS Obrazów
  • Alit Ożarów

    Łokieć Kamil

    GKS Rudki
  • Janów Damian

    Zryw Skroniów
  • Chudowski Jakub

    Samson Samsonów
  • Rafalski Dawid

    GKS Rudki
  • Gród Ćmińsk

    Kita Krzysztof

  • Bednarski Michał

    GKS Rudki
  • Kudzia Marcel

    GKS Rudki
  • Smoliński Jakub

    GKS Rudki
  • GKS Rudki

    Kowalski Dariusz

  • GKS Rudki

    Wiecha Bartosz

  • GKS Rudki

    Wiecha Kacper

  • GKS Rudki

    Dominik Rusiecki

  • GKS Rudki

    Mateusz Partyka

  • GKS Rudki

    Jakub Mergalski

  • GKS Rudki

    Kuba Makówczyński

  • GKS Rudki

    Mostovyi Denys

  • MSS Klonówka Masłów

    Mykhailo Lychak

    GKS Rudki
  • Nida Pińczów

    Kowalski Jan

    GKS Rudki
  • Orlicz Suchedniów

    Słaby Krzysztof

    GKS Rudki
  • Szeliga Jakub

    Start Słupia Jędrzejowska
  • Piekarski Mateusz

    GKS Solec-Zdrój
  • Bujalski Przemysław

    GKS Solec-Zdrój
  • Cieślik Arkadiusz

    GKS Solec-Zdrój
  • Nowak Kacper

    GKS Solec-Zdrój
  • Maligłówka Artur

    GKS Solec-Zdrój
  • Sowula Radosław

    GKS Solec-Zdrój
  • Zając Dominik

    GKS Solec-Zdrój
  • Bengier Tomasz

    GKS Solec-Zdrój
  • Mykhailov Oleksii

    Polanie Pierzchnica
  • Piątek Krystian

    Huragan Wilczyce
  • Pietraszek Rafał

    GKS Solec-Zdrój
  • Wojciechowski Krystian

    Polesie Wiązownica
  • Cieślak Mateusz

    GKS Solec-Zdrój
  • Guzik Piotr

    GKS Solec-Zdrój
  • Gwóźdź Kacper

    GKS Solec-Zdrój
  • Kaczor Kamil

    GKS Solec-Zdrój
  • Kunat Filip

    GKS Solec-Zdrój
  • Rasała Dominik

    GKS Solec-Zdrój
  • Wesołowski Robert

    GKS Solec-Zdrój
  • GKS Solec-Zdrój

    Mocko Arkadiusz

  • GKS Solec-Zdrój

    Oszywa Patryk

  • GKS Solec-Zdrój

    Domański Artur

  • GKS Solec-Zdrój

    Bujalski Przemysław

  • GKS Solec-Zdrój

    Babiarz Damian

  • GKS Solec-Zdrój

    Oszywa Andrzej

  • Gród Wiślica

    Dryja Damian

  • GKS Solec-Zdrój

    Sowula Dominik

  • GKS Solec-Zdrój

    Kopeć Krystian

  • Gród Wiślica

    Rzępała Mikołaj

    GKS Solec-Zdrój
  • Piast Stopnica

    Guła Kamil

    GKS Solec-Zdrój
  • Strażak Karsy

    Ciepliński Łukasz

    GKS Solec-Zdrój
  • Dyrdaś Sebastian

    Victoria Mniów
  • Magdziarz Mateusz

    GKS Świniary
  • Rusek Sebastian

    GKS Świniary
  • Smalera Mikołaj

    GKS Świniary
  • Ciach Wojciech

    GKS Świniary
  • Tomczyński Jakub

    Pogoń 1945 Staszów
  • Jamka Dominika

    GKS Świniary
  • Kubasik Hubert

    GKS Świniary
  • Dudek Tadeusz

    GKS Świniary
  • Skórczyński Krystian

    GKS Świniary
  • Nabywaniec Tomasz

    GKS Świniary
  • Adamczak Kamil

    GKS Świniary
  • Bednarski Marcin

    GKS Świniary
  • Bernyś Adrian

    GKS Świniary
  • Chłodnicki Jakub

    GKS Świniary
  • Ferens Daniel

    GKS Świniary
  • Grdeń Marcin

    GKS Świniary
  • Kobyłecki Piotr

    GKS Świniary
  • Krawczyk Dariusz

    GKS Świniary
  • Kubasik Hubert

    GKS Świniary
  • Lasota Arkadiusz

    GKS Świniary
  • Nowak Mateusz

    GKS Świniary
  • Reczek Adrian

    GKS Świniary
  • Serwan Mateusz

    GKS Świniary
  • Sowiński Piotr

    GKS Świniary
  • Staszczyk Grzegorz

    GKS Świniary
  • Wójcik Adam

    GKS Świniary
  • Wójcik Mateusz

    GKS Świniary
  • Żuraw Michał

    GKS Świniary
  • Klimontowianka Klimontów

    Gach Dominik

    GKS Świniary
  • Klimontowianka Klimontów

    Kusik Filip

    GKS Świniary
  • UKS Baćkowice

    Papaj Patryk

    GKS Świniary
  • Bieś Michał

    Skała Tumlin
  • Dutkiewicz Paweł

    GLKS Fałków
  • Kłosek Arkadiusz

    GLKS Fałków
  • Łuczyński Mikołaj

    GLKS Fałków
  • Fojt Bartłomiej

    GLKS Fałków
  • Waszczyk Michał

    GLKS Fałków
  • Szczepaniak Aleks

    GLKS Fałków
  • Nowak Marek

    GLKS Fałków
  • Nyczka Borys

    GLKS Fałków
  • Dudek Mateusz

    Star II Starachowice
  • Łuszczyński Przemysław

    GLKS Fałków
  • Wysokiński Wojciech

    GLKS Fałków
  • Zabijak Bartosz

    GLKS Fałków
  • Gonerka Krzysztof

    GLKS Fałków
  • Łuczyński Mikołaj

    GLKS Fałków
  • Maciejczyk Bartosz

    GLKS Fałków
  • Orman Sebastian

    GLKS Fałków
  • Stefanek Sebastian

    GLKS Fałków
  • Szulc Mateusz

    GLKS Fałków
  • Szymczyk Hubert

    GLKS Fałków
  • GLKS Fałków

    Kądziela Grzegorz

  • GLKS Fałków

    Zganiacz Kacper

  • GLKS Fałków

    Tymowski Dawid

  • GLKS Fałków

    Najmrodzki Adam

  • GLKS Fałków

    Zenka Damian

  • GLKS Fałków

    Jaborowski Paweł

  • GLKS Fałków

    Najmrodzki Paweł

  • Gród Wiślica

    Poczwardowski Kacper

    Górnik Polkowice
  • Chlebek Piotr

    GTS Raków
  • Jaszczyk Radosław

    Granat Borki
  • Puzio Sebastian

    Gród Wiślica
  • Kajstura Konrad

    Wisła Sandomierz
  • Fert Kacper

    Granat Borki
  • Kolus Kacper

    Granat Borki
  • Leśniewski Maciej

    Granat Borki
  • Słoń Artur

    Granat Borki
  • Broniszewski Wojciech

    Granat Borki
  • Niemienionek Paweł

    Zryw Skroniów
  • Dulewicz Artur

    KS Smyków
  • Siadul Bartłomiej

    Granat Borki
  • Ślusarczyk Paweł

    Gród Ćmińsk
  • Zębala Ii Szymon

    Granat Borki
  • Widerski Tomasz

    Granat Borki
  • Bednarczyk Filip

    Granat Borki
  • Ciosek Szymon

    Granat Borki
  • Dulewicz Artur

    Granat Borki
  • Jarząb Radosław

    Granat Borki
  • Kolus Michał