Oglądasz serwis w wersji demonstracyjnej. Możesz zobaczyć jak dodawać i relacjonować testowe mecze. Zaloguj się używając prawdziwych danych i odkryj wszystkie możliwości prowadzenia relacji na żywo. Do prawdziwego serwisu możesz wrócić tutaj.

Zmiany w klubowych kadrach 2022


  • Portowiec Gdańsk

    Dziedziewicz Sebastian

    Agat Jegłownik
  • Paczos Bartosz

    Zryw Grabiny Zameczek
  • Ciszewski Kacper

    Żuławy Nowy Dwór Gdański
  • Nowacki Krystian

    Żuławy Nowy Dwór Gdański
  • Skręta Kryspin

    Zryw Grabiny Zameczek
  • Lessnau Paweł

    Żuławy Nowy Dwór Gdański
  • Błaszczyk Mateusz

    Zenit II Łęczyce
  • Wójcik Jacek

    Stolem II Gniewino
  • Bieliera Tymofii

    Ajax Leśniewo
  • Janusz Daniel

    Ajax Leśniewo
  • Kobierzyński Sebastian

    Ajax Leśniewo
  • Lessnau Dominik

    Ajax Leśniewo
  • Lilla Damian

    Ajax Leśniewo
  • Pieper Grzegorz

    Ajax Leśniewo
  • Rutha Grzegorz

    Ajax Leśniewo
  • Szykut Kacper

    Ajax Leśniewo
  • Wojtowicz Daniel

    Ajax Leśniewo
  • Rajsz Rafał

    Ajax Leśniewo
  • Baran Paweł

    Ajax Leśniewo
  • Jocz Krystian

    Ajax Leśniewo
  • Lemke Wiktor

    Ajax Leśniewo
  • Pieper Grzegorz

    Ajax Leśniewo
  • Ruszkowski Arkadiusz

    Ajax Leśniewo
  • Szykut Kacper

    Ajax Leśniewo
  • Wojtowicz Daniel

    Ajax Leśniewo
  • Ajax Leśniewo

    Rosenkranz Jan

  • Ajax Leśniewo

    Suchomski Dawid

  • Ajax Leśniewo

    Okuń Mateusz

  • Ajax Leśniewo

    Polaszek Kamil

  • Huragan Smolno

    Bożeński Kamil

    Ajax Leśniewo
  • Sokół Strzelno

    Rutha Grzegorz

    Ajax Leśniewo
  • Ochlik Igor

    Żuławy Nowy Dwór Gdański
  • Popławski Adrian

    Zryw Grabiny Zameczek
  • Burdyna Dawid

    Zryw Grabiny Zameczek
  • Michalik Mateusz

    Zryw Grabiny Zameczek
  • Toshboltaev Abdullokh

    Solar Władysławowo
  • Kadłuczka Piotr

    Wda Czarna Woda
  • Kaźmierski Karol

    Amatorka Mikołajki Pomorskie
  • Kawka Damian

    Amatorka Mikołajki Pomorskie
  • Detmer Adam

    Amatorka Mikołajki Pomorskie
  • Kwiatkowski Bartosz

    Amatorka Mikołajki Pomorskie
  • Czerwiński Hubert

    Amatorka Mikołajki Pomorskie
  • Peksa Rafał

    Amatorka Mikołajki Pomorskie
  • Czeszejko Mateusz

    Amatorka Mikołajki Pomorskie
  • Detmer Adam

    Amatorka Mikołajki Pomorskie
  • Felenczak Wojciech

    Amatorka Mikołajki Pomorskie
  • Gałka Dawid

    Amatorka Mikołajki Pomorskie
  • Jagiełło Mateusz

    Amatorka Mikołajki Pomorskie
  • Jagiełło Kacper

    Amatorka Mikołajki Pomorskie
  • Kędzierski Kamil

    Amatorka Mikołajki Pomorskie
  • Kołak Dominik

    Amatorka Mikołajki Pomorskie
  • Krużewski Kornel

    Amatorka Mikołajki Pomorskie
  • Kwiatkowski Miłosz

    Amatorka Mikołajki Pomorskie
  • Kwiatkowski Bartosz

    Amatorka Mikołajki Pomorskie
  • Lisiewicz Marcin

    Amatorka Mikołajki Pomorskie
  • Nowak Mateusz

    Amatorka Mikołajki Pomorskie
  • Pawłowski Błażej

    Amatorka Mikołajki Pomorskie
  • Skoczyński Marcin

    Amatorka Mikołajki Pomorskie
  • Skoczyński Jacek

    Amatorka Mikołajki Pomorskie
  • Witkowski Michał

    Amatorka Mikołajki Pomorskie
  • Zimolzak Łukasz

    Amatorka Mikołajki Pomorskie
  • Błyskawica Postolin

    Pospychała Dominik

    Amatorka Mikołajki Pomorskie
  • Błękitni Stare Pole

    Malewski Kacper

  • Powiśle Dzierzgoń

    Felski Robert

    Amatorka Mikołajki Pomorskie
  • Spójnia Sadlinki

    Torłop Dawid

    Amatorka Mikołajki Pomorskie
  • Kociemski Igor

    Wda Czarna Woda
  • Puzio Sebastian

    Orzeł Subkowy
  • Szymusik Krzysztof

    UKS Klukowo
  • Górski Filip

    Szpak Skórcz
  • Nowak Włodzimierz

    Victoria Dąbrówka
  • Kowalczyk Dawid

    WKS Nożyno
  • Cygan Kacper

    Zryw Grabiny Zameczek
  • Czerwińska Sandra

    Wisła Długie Pole
  • Pek Paweł

    Amator Kiełpino
  • Czaja Nikodem

    Amator Kiełpino
  • Elgert Albert

    Amator Kiełpino
  • Konkol Kacper

    Amator Kiełpino
  • Lis Zbigniew

    Amator Kiełpino
  • Penkowski Mikołaj

    Amator Kiełpino
  • Wunsz Mikołaj

    Amator Kiełpino
  • Rams Mateusz

    Gryf Wejherowo
  • Frontczak Mikołaj

    Amator Kiełpino
  • Adamczyk Oskar

    Amator Kiełpino
  • Armatowski Grzegorz

    Amator Kiełpino
  • Duda Jan

    Amator Kiełpino
  • Elgert Albert

    Amator Kiełpino
  • Hara Igor

    Amator Kiełpino
  • Kershnik Sebastian

    Amator Kiełpino
  • Konkel Maciej

    Amator Kiełpino
  • Konkol Kacper

    Amator Kiełpino
  • Lis Zbigniew

    Amator Kiełpino
  • Papina Dawid

    Amator Kiełpino
  • Penkowski Mikołaj

    Amator Kiełpino
  • Szreder Nikodem

    Amator Kiełpino
  • Szulist Wojciech

    Amator Kiełpino
  • Szymichowski Jacek

    Amator Kiełpino
  • Wroński Marcin

    Amator Kiełpino
  • Wróbel Patryk

    Amator Kiełpino
  • Amator Kiełpino

    Kiełdanowicz Kacper

  • Amator Kiełpino

    Keliński Grzegorz

  • Amator Kiełpino

    Papina Michał

  • Amator Kiełpino

    Łykowski Paweł

  • Amator Kiełpino

    Szerszyński Filip

  • Amator Kiełpino

    Kąkol Sebastian

  • Amator Kiełpino

    Wunsz Mikołaj

  • Amator Kiełpino

    Wezel Teofil

  • Amator Kiełpino

    Skierka Filip

  • Amator Kiełpino

    Szczesny Kacper

  • AP Sopot

    Cyman Mateusz

    Amator Kiełpino
  • Gryf Goręczyno

    Flisikowski Tomasz

    Amator Kiełpino
  • Andrukajtis Adam

    Zenit Łęczyce
  • Dyrdaś Sebastian

    Wikęd Luzino
  • Maciejowski Oskar

    Stoczniowiec II Gdańsk
  • Jarzwiec Kamil

    Amigo Przyjaźń
  • Potocki Jan

    Amigo Przyjaźń
  • Gojtowski Igor

    Amigo Przyjaźń
  • Żołnowski Sebastian

    Amigo Przyjaźń
  • Bochenek Daniel

    Amigo Przyjaźń
  • Skórczyński Krystian

    Amigo Przyjaźń
  • Gojtowski Igor

    Amigo Przyjaźń
  • Górka Dawid

    Amigo Przyjaźń
  • Jeżewski Dawid

    Amigo Przyjaźń
  • Połom Mateusz

    Amigo Przyjaźń
  • Wroński Maciej

    Amigo Przyjaźń
  • Żołnowski Sebastian

    Amigo Przyjaźń
  • Amigo Przyjaźń

    Sikora Tomasz

  • Amigo Przyjaźń

    Jurczak Damian

  • Amigo Przyjaźń

    Krause Maciej

  • Amigo Przyjaźń

    Richert Przemysław

  • Amigo Przyjaźń

    Lewanczyk Piotr

  • Amigo Przyjaźń

    Heimowski Mikołaj

  • Amigo Przyjaźń

    Krenke Oskar

  • Amigo Przyjaźń

    Żołnowski Kacper

  • Amigo Przyjaźń

    Hirsz Mateusz

  • Amigo Przyjaźń

    Mielke Kacper

  • Amigo Przyjaźń

    Kleisa Kacper

  • Amigo Przyjaźń

    Grunwald Jacek

  • Amigo Przyjaźń

    Kuligowski Krzysztof

  • Amigo Przyjaźń

    Saldatk Seweryn

  • LZS Dragon Bojano

    Pyszka Krzysztof

    Amigo Przyjaźń
  • Czyż Tomasz

    Wisła Korzeniewo
  • Trubicki Szymon

    Sporting Leźno
  • Wewióra Wiktor

    Wisła Długie Pole
  • Nowak Kacper

    Sokół Strzelno
  • Górecki Krystian

    WKS Nożyno
  • Pietyra Patryk

    Zieloni Łąg
  • Oleszczuk Daniel

    Stal Jezierzyce
  • Rzeźnik Wiktor

    Myśliwiec Tuchomie
  • Gregorek Maciej

    Anioły Garczegorze
  • Narewski Artur

    Anioły Garczegorze
  • Łapaj Andrzej

    Anioły Garczegorze
  • Anioły Garczegorze

    Choszcz Oskar

  • GKS Linia

    Bronk Rafał

  • Anioły Garczegorze

    Jakub Chlewiński

  • Bloch Jakub

    Anioły Garczegorze
  • Cybulla Damian

    Anioły Garczegorze
  • Anioły Garczegorze

    Smolarek Grzegorz

  • Anioły Garczegorze

    Luzak Wojciech

  • Anioły Garczegorze

    Godula Kamil

  • Anioły Garczegorze

    Kwiatkowski Adrian

  • Anioły Garczegorze

    Landowski Szymon

  • Anioły Garczegorze

    Gałęziewski Filip

  • Anioły Garczegorze

    Ryuta Katsura

  • Bytovia Bytów

    Wojach Artur

    Anioły Garczegorze
  • Gryf Słupsk

    Gregorek Maciej

    Anioły Garczegorze
  • Orkan Rumia

    Darga Dawid

    Anioły Garczegorze
  • Orkan Rumia

    Kowalski Dawid

    Anioły Garczegorze
  • Kukla Kacper

    Wisła Długie Pole
  • Seweryn Igor

    Sokół Szczypkowice
  • Drgas Jakub

    Zryw Grabiny Zameczek
  • Bazyli Damian

    Zawisza Borzytuchom
  • Zalewski Dawid

    AP Cassubian Bolszewo
  • Ciastowicz Szymon

    Sokół Lubichowo
  • Reszka Aleksandra

    Zatoka 95 Puck
  • Lenert Bartłomiej

    AP Cassubian Bolszewo
  • Czarnecki Łukasz

    AP Cassubian Bolszewo
  • Czarnecki Radosław

    AP Cassubian Bolszewo
  • Dampc Błażej

    AP Cassubian Bolszewo
  • Finka Krystian

    AP Cassubian Bolszewo
  • Freund Filip

    AP Cassubian Bolszewo
  • Hewelt Bartosz

    AP Cassubian Bolszewo
  • Pranschke Grzegorz

    AP Cassubian Bolszewo
  • Zelewski Piotr

    AP Cassubian Bolszewo
  • Bużan Kacper

    AP Cassubian Bolszewo
  • Czarnecki Łukasz

    AP Cassubian Bolszewo
  • Czarnecki Radosław

    AP Cassubian Bolszewo
  • Czarnocki Krzysztof

    AP Cassubian Bolszewo
  • Dampc Błażej

    AP Cassubian Bolszewo
  • Dembiński Adam

    AP Cassubian Bolszewo
  • Finka Krystian

    AP Cassubian Bolszewo
  • Góralski Marek

    AP Cassubian Bolszewo
  • Hebel Marek

    AP Cassubian Bolszewo
  • Hewelt Bartosz

    AP Cassubian Bolszewo
  • Konopiński Jakub

    AP Cassubian Bolszewo
  • Krause Szymon

    AP Cassubian Bolszewo
  • Krause Maciej

    AP Cassubian Bolszewo
  • Kreczmer Łukasz

    AP Cassubian Bolszewo
  • Lessnau Karol

    AP Cassubian Bolszewo
  • Malinowski Miłosz

    AP Cassubian Bolszewo
  • Miszka Błażej

    AP Cassubian Bolszewo
  • Mufel Grzegorz

    AP Cassubian Bolszewo
  • Nowicki Michał

    AP Cassubian Bolszewo
  • Patelczyk Filip

    AP Cassubian Bolszewo
  • Pionk Jarosław

    AP Cassubian Bolszewo
  • Pranschke Grzegorz

    AP Cassubian Bolszewo
  • Stenka Mariusz

    AP Cassubian Bolszewo
  • Szymerowski Damian

    AP Cassubian Bolszewo
  • Wojnar Radosław

    AP Cassubian Bolszewo
  • Zelewski Piotr

    AP Cassubian Bolszewo
  • Celtic Reda

    Zywicki Michał

    AP Cassubian Bolszewo
  • Kolejarz II Chojnice

    Trzebiński Kamil

    AP Cassubian Bolszewo
  • Amigo Przyjaźń

    Duraj Robert

    AP FilSport Przywidz
  • Wójtowicz Krystian

    Żuławy Nowy Dwór Gdański
  • Gryf Goręczyno

    Głuszko Krzysztof

    Zalew Myczkowce
  • Polaczyk Emilia

    Żuławy Nowy Dwór Gdański
  • Czajkowski Patryk

    AP FilSport Przywidz
  • Duraj Robert

    AP FilSport Przywidz
  • Gornowicz Patryk

    AP FilSport Przywidz
  • Litwin Łukasz

    AP FilSport Przywidz
  • Budziak Marcin

    AP FilSport Przywidz
  • Budziński Marcin

    AP FilSport Przywidz
  • Błaszkowski Dominik

    AP FilSport Przywidz
  • Bobrowski Adrian

    AP FilSport Przywidz
  • Borzyszkowski Sebastian

    AP FilSport Przywidz
  • Czajkowski Patryk

    AP FilSport Przywidz
  • Czerwionka Bartosz

    AP FilSport Przywidz
  • Erdmann Kamil

    AP FilSport Przywidz
  • Falkowski Dominik

    AP FilSport Przywidz
  • Gornowicz Patryk

    AP FilSport Przywidz
  • Gronda Piotr

    AP FilSport Przywidz
  • Hinc Krzysztof

    AP FilSport Przywidz
  • Hintz Ireneusz

    AP FilSport Przywidz
  • Jasionowski Juliusz

    AP FilSport Przywidz
  • Kaliszewski Arkadiusz

    AP FilSport Przywidz
  • Kalkowski Damian

    AP FilSport Przywidz
  • Kida Jakub

    AP FilSport Przywidz
  • Kukawka Antoni

    AP FilSport Przywidz
  • Lasota Krzysztof

    AP FilSport Przywidz
  • Lellek Mateusz

    AP FilSport Przywidz
  • Litwin Łukasz

    AP FilSport Przywidz
  • Lubotzki Marcin

    AP FilSport Przywidz
  • Małek Oskar

    AP FilSport Przywidz
  • Małek Filip

    AP FilSport Przywidz
  • Michalski Przemysław

    AP FilSport Przywidz
  • Narloch Jakub

    AP FilSport Przywidz
  • Niewiadomski Kacper

    AP FilSport Przywidz
  • Pelowski Tomasz

    AP FilSport Przywidz
  • Przygoda Oliwier

    AP FilSport Przywidz
  • Rogowski Filip

    AP FilSport Przywidz
  • Rohde Adam

    AP FilSport Przywidz
  • Stanislawski Eryk

    AP FilSport Przywidz
  • Strojecki Daniel

    AP FilSport Przywidz
  • Strojecki Filip

    AP FilSport Przywidz
  • Szachraj Łukasz

    AP FilSport Przywidz
  • Szopinski Mateusz

    AP FilSport Przywidz
  • Zadurski Andrzej

    AP FilSport Przywidz
  • Żabiński Rafał

    AP FilSport Przywidz
  • Żabiński Sławomir

    AP FilSport Przywidz
  • Melon Marcel

    Zenit Redkowice
  • Białoszewski Kamil

    Urania Udorpie
  • Chołdrych Jan

    AP KP Gdynia
  • Czuk Daniel

    AP KP Gdynia
  • Kaczmarek Oliwier

    AP KP Gdynia
  • Majewski Jakub

    AP KP Gdynia
  • Osowicki Kornel

    AP KP Gdynia
  • Sikora Wiktor

    AP KP Gdynia
  • Wiśniewski Kacper

    AP KP Gdynia
  • Gruca Kacper

    AP KP Gdynia
  • Holk Dawid

    AP KP Gdynia
  • Jaworowski Mateusz

    AP KP Gdynia
  • Krzyżanowski Przemysław

    AP KP Gdynia
  • Ostrowski Kamil

    AP KP Gdynia
  • Wszeborowski Patryk

    AP KP Gdynia
  • AP KP Gdynia

    Konkol Wojciech

  • AP KP Gdynia

    Kośnik Marcin

  • AP KP Gdynia

    Romanow Patryk

  • AP KP Gdynia

    Bezek Dominik

  • AP KP Gdynia

    Gburek Kacper

  • AP KP Gdynia

    Jabłoński Jakub

  • AP KP Gdynia

    Wołosz Oskar

  • AP KP Gdynia

    Jędrzejewski Mikołaj

  • AP KP Gdynia

    Woźniak Jakub

  • AP KP Gdynia

    Mówiński Piotr

  • AP KP Gdynia

    Badtke Jakub

  • AP KP Gdynia

    Miłkowski Maciek

  • AP KP Gdynia

    Radzikowski Kamil

  • AP KP Gdynia

    Dąbkowski Jakub

  • AP KP Gdynia

    Nasierowski Oskar

  • AP KP Gdynia

    Musz Mateusz

  • AP KP Gdynia

    Siewert Adam

  • AP KP Gdynia

    Golara Mateusz

  • AP KP Gdynia

    Bronowicki Marcin

  • AP KP Gdynia

    Żurawski Dawid

  • AP KP Gdynia

    Wohs Patryk

  • AP KP Gdynia

    Klimek Jakub

  • AP KP Gdynia

    Barlak Bartosz

  • AP KP Gdynia

    Martyński Jarosław

  • AP KP Gdynia

    Frycz Wiktor

  • AP KP Gdynia

    Herbasz Jakub

  • AP KP Gdynia

    Lewandowski Michał

  • AP KP Gdynia

    Donarski Michał

  • AP KP Gdynia

    Wajda Patryk

  • Kaszuby Połchowo

    Osowicki Kornel

    AP KP Gdynia
  • LZS Dragon Bojano

    Czuk Daniel

    AP KP Gdynia
  • LZS Dragon Bojano

    Sikora Wiktor

    AP KP Gdynia
  • Pomorzanin Gdynia

    Majewski Jakub

    AP KP Gdynia
  • AP KP Gdynia

    Biadała Piotr

    AP KP II Gdynia
  • AP KP Gdynia

    Dyliński Krystian

    AP KP II Gdynia
  • AP KP Gdynia

    Koriat Adam

    AP KP II Gdynia
  • Ulatowski Adrian

    AP KP II Gdynia
  • Wechman Paweł

    Wierzyca Stara Kiszewa
  • Pęgiel Adam

    Żuławy Nowy Dwór Gdański
  • Dobrowolski Paweł

    UKS Klukowo
  • Landowski Szymon

    Wikęd Luzino
  • Duda Igor

    AP KP II Gdynia
  • Prętnik Michał

    AP KP II Gdynia
  • Wróblewski Michał

    AP KP II Gdynia
  • Zieliński Maciej

    AP KP II Gdynia
  • Wilk Jarosław

    Leśnik Cewice
  • Bebko Jarosław

    AP KP II Gdynia
  • Dambek Filip

    AP KP II Gdynia
  • Danielewicz Szymon

    AP KP II Gdynia
  • Duda Igor

    AP KP II Gdynia
  • Gapiński Jakub

    AP KP II Gdynia
  • Irczuk Paweł

    AP KP II Gdynia
  • Janowski Sebastian

    AP KP II Gdynia
  • Kasprowicz Oskar

    AP KP II Gdynia
  • Kuberka Wojciech

    AP KP II Gdynia
  • Macholla Krystian

    AP KP II Gdynia
  • Mendyka Igor

    AP KP II Gdynia
  • Michalski Jan

    AP KP II Gdynia
  • Osiński Kacepr

    AP KP II Gdynia
  • Paradowski Jakub

    AP KP II Gdynia
  • Plaskiewicz Kornel

    AP KP II Gdynia
  • Pleskacz Olivier

    AP KP II Gdynia
  • Prętnik Michał

    AP KP II Gdynia
  • Rutkowski Mateusz

    AP KP II Gdynia
  • Rybicki Konrad

    AP KP II Gdynia
  • Sarnowski Szymon

    AP KP II Gdynia
  • Serkowski Kacper

    AP KP II Gdynia
  • Wandtke Karol

    AP KP II Gdynia
  • Wolanin Michał

    AP KP II Gdynia
  • Wróblewski Michał

    AP KP II Gdynia
  • Zieliński Maciej

    AP KP II Gdynia
  • LZS Dragon Bojano

    Kuźmin Igor

    AP KP II Gdynia
  • Yakovlev Oleksandr

    AP Sopot
  • Cegielski Tomasz

    Wikęd II Luzino
  • Kruszewski Karol

    AP Sopot
  • Żygadło Juliusz

    Mady Ostaszewo
  • Bogucki Łukasz

    AP Sopot
  • Garncarek Patryk

    AP Sopot
  • Popsuj Julian

    Barca Bolszewo
  • Schattschneider Michał

    AP Sopot
  • Wielemborek Paweł

    AP Sopot
  • Wilma Mateusz

    AP Sopot
  • Pawełczyk Jakub

    AP Sopot
  • Osuszek Sebastian

    AP Sopot
  • Teskowski Dawid

    AP Sopot
  • Andrychowski Łukasz

    AP Sopot
  • Bogucki Łukasz

    AP Sopot
  • Chudoba Kazimierz

    AP Sopot
  • Cubeddu Karol

    AP Sopot
  • Datsiuk Vitalii

    AP Sopot
  • Debis Filip

    AP Sopot
  • Frankowski Mateusz

    AP Sopot
  • Garncarek Patryk

    AP Sopot
  • Gębski Kacper

    AP Sopot
  • Hanioszyn Bartosz

    AP Sopot
  • Hryniewicz Dawid

    AP Sopot
  • Jakimowicz Rafał

    AP Sopot
  • Janiak Alex

    AP Sopot
  • Karolak Oskar

    AP Sopot
  • Leżuchowski Jan

    AP Sopot
  • Miętek Damian

    AP Sopot
  • Mioduszewski Jan

    AP Sopot
  • Nowak Patryk

    AP Sopot
  • Popsuj Julian

    AP Sopot
  • Poterała Dawid

    AP Sopot
  • Przychodzeń Mateusz

    AP Sopot
  • Rybiałek Karol

    AP Sopot
  • Schattschneider Michał

    AP Sopot
  • Skłodowski Eryk

    AP Sopot
  • Stachacz Wiktor

    AP Sopot
  • Sternik Marcin

    AP Sopot
  • Szydłowski Paweł

    AP Sopot
  • Tabeau Piotr

    AP Sopot
  • Urbański Patryk

    AP Sopot
  • Wielemborek Paweł

    AP Sopot
  • Wiśniewski Mateusz

    AP Sopot
  • Zabłocki Mateusz

    AP Sopot
  • Zadruszewski Mateusz

    AP Sopot
  • AP Sopot

    Kołodko Michał

  • AP Sopot

    Rąbczyk Krystian

  • AP Sopot

    Dobrzelecki Cezary

  • AP Sopot

    Kawa Jakub

  • AP Sopot

    Osłowski Maciej

  • AP Sopot

    Rąbczyk Marcin

  • AP Sopot

    Tomkiewicz Łukasz

  • AP Sopot

    Włodkowski Mateusz

  • AP Sopot

    Korzeniewski Michał

  • AP Sopot

    Imianowski Mateusz

  • AP Sopot

    Preizner Tomasz

  • AP Sopot

    Makowski Patryk

  • Pomerania Gdańsk

    Rybus Sylwester

  • AP Sopot

    Raźniaczyk Marcin

  • AP Sopot

    Madani Karim

  • AP Sopot

    Bielicki Kamil

  • AP Sopot

    Rybicki Oskar

  • AP Sopot

    Gac Remigiusz

  • AP Sopot

    Wojciechowski Paweł

  • AP Sopot

    Piłat Jakub

  • AP Sopot

    Sypniewski Sebastian

  • AP Sopot

    Wilamowski Łukasz

  • AP Sopot

    Drzewoszewski Maciej

  • AP Sopot

    Wojciechowski Maciej

  • AP KP Gdynia

    Bartkowiak Oliwier

    Arka II Gdynia
  • Krzemiński Mariusz

    Wisła Długie Pole
  • Szeliga Jakub

    Zenit Redkowice
  • Kajstura Konrad

    Sokół Wyczechy
  • Walo Mikołaj

    Szansa Siemianice
  • Konieczny Hubert

    Szansa Siemianice
  • Sękowski Dawid

    Unia Klawkowo
  • Bator Kacper

    Wierzyca Pelplin
  • Adkonis Donat

    Sparta Sycewice
  • Zaborowski Piotr

    Orzeł Gołubie
  • Sabała Tomasz

    Arka II Gdynia
  • Warzecha Michał

    Arka II Gdynia
  • Wełna Daniel

    Pomorzanin Banino
  • Makowski Szymon

    Orzeł Straszyn
  • Warzecha Tomasz

    Bałtyk Sztutowo
  • Solarek Patryk

    Stolem II Gniewino
  • Skorupiński Adrian

    Arka II Gdynia
  • Belim Diego

    Arka II Gdynia
  • Da Silva Marcus

    Arka II Gdynia
  • Gogola Marceli

    Arka II Gdynia
  • Kukuruza Vadym

    Arka II Gdynia
  • Marek Wiktor

    Arka II Gdynia
  • Miotk Kacper

    Arka II Gdynia
  • Purzycki Adrian

    Arka II Gdynia
  • Pyrek Maciej

    Arka II Gdynia
  • Staniszewski Kajetan

    Arka II Gdynia
  • Sanocki Mikołaj

    Arka II Gdynia
  • Sparta Sycewice

    Adkonis Donat

  • Motyl Kamil

    MKS Władysławowo
  • Lipiak Mateusz

    Gryf Tczew
  • Arka II Gdynia

    Szynkielewski Jakub

  • Bałtyk II Gdynia

    Własny Kasper

  • Pogoń Prabuty

    Brojek Mateusz

  • Górecki Kamil

    Arka II Gdynia
  • Wierzyca Pelplin

    Jakub Czochór

  • Belim Diego

    Arka II Gdynia
  • Branicki Kuba

    Arka II Gdynia
  • Buczyło Konrad

    Arka II Gdynia
  • Czarnecki Nikodem

    Arka II Gdynia
  • Gol Janusz

    Arka II Gdynia
  • Jaroń Kacper

    Arka II Gdynia
  • Jarzyński Mateusz

    Arka II Gdynia
  • Karczewski Jakub

    Arka II Gdynia
  • Maczkowski Oliwier

    Arka II Gdynia
  • Purzycki Adrian

    Arka II Gdynia
  • Schwartzman Alec

    Arka II Gdynia
  • Semmerling Kasjan

    Arka II Gdynia
  • Sochacki Jakub

    Arka II Gdynia
  • Starnawski Igor

    Arka II Gdynia
  • Wilczyński Jakub

    Arka II Gdynia
  • Żmuda Maciej

    Arka II Gdynia
  • Arka II Gdynia

    Bunoza Gordan

  • Arka II Gdynia

    Ślesicki Damian

  • Arka II Gdynia

    Krzepisz Kacper

  • Arka II Gdynia

    Dawid Blok

  • Arka II Gdynia

    Markiewicz Dawid

  • Arka II Gdynia

    Janczak Miłosz

  • Arka II Gdynia

    Bartosz Kamiński

  • Arka II Gdynia

    Hebel Kacper

  • Arka II Gdynia

    Rusnak Dominik

  • Arka II Gdynia

    Kacper Kroczyński

  • Arka II Gdynia

    Matusiak Kacper

  • Arka II Gdynia

    Zamarripa Mario

  • Arka II Gdynia

    Memic Haris

  • Chrobry Głogów

    Stolc Przemysław

    Arka II Gdynia
  • Chrobry Głogów

    Ziemann Marcel

    Arka II Gdynia
  • Górnik II Łęczna

    Rymaniak Bartosz

    Arka II Gdynia
  • Jagiellonia II Białystok

    Marek Wiktor

    Arka II Gdynia
  • Lechia Gdańsk

    Haydary Ahmad omran

    Arka II Gdynia
  • Szmyd Bartłomiej

    Wisła Steblewo
  • Markowski Marcin

    Kolejarz II Chojnice
  • Bober Patryk

    Arka Prusewo
  • Formela Piotr

    Arka Prusewo
  • Pionke Michał

    Arka Prusewo
  • Wiecki Daniel

    Brda II Rytel
  • Prusko Mateusz

    Zenit Łęczyce
  • Bober Patryk

    Arka Prusewo
  • Hebel Szymon

    Arka Prusewo
  • Hirth Paweł

    Arka Prusewo
  • Kaleta Oskar

    Arka Prusewo
  • Patelczyk Przemysław

    Arka Prusewo
  • Styn Paweł

    Arka Prusewo
  • Arka Prusewo

    Kułakowski Sebastian

  • Arka Prusewo

    Szczodrowski Sylwester

  • Arka Prusewo

    Zondziuk Grzegorz

  • Arka Prusewo

    Formella Mirosław

  • Arka Prusewo

    Krampikowski Witold

  • Arka Prusewo

    Ladach Maciej

  • Arka Prusewo

    Pranga Artur

  • Arka Prusewo

    Reszka Artur

  • Arka Prusewo

    Sokołek Michał

  • Arka Prusewo

    Oleszek Łukasz

  • Arka Prusewo

    Drafc Andrzej

  • Arka Prusewo

    Fetta Mateusz

  • Arka Prusewo

    Kaiser Patryk

  • Arka Prusewo

    Koprowski Szymon

  • Arka Prusewo

    Treder Piotr

  • Arka Prusewo

    Felstau Szymon

  • Arka Prusewo

    Michnacki Patryk

  • Arka Prusewo

    Piotrowski Mariusz

  • Arka Prusewo

    Dampc Adam

  • Arka Prusewo

    Kleysa Bartosz

  • Arka Prusewo

    Lewandowski Patryk

  • Arka Prusewo

    Ruchniewicz Adrian

  • Arka Prusewo

    Maszotta Daniel

  • Arka Prusewo

    Bujak Radosław

  • Arka Prusewo

    Gruba Piotr

  • Arka Prusewo

    Wołosatów Michał

  • Czernecki Szczepan

    Zenit II Łęczyce
  • Chrzanowska Alicja

    AS Kolbudy
  • Kulpa Łukasz

    Stoczniowiec II Gdańsk
  • Głombiowski Stanisław

    AS Kolbudy
  • Narożniak Damian

    AS Kolbudy
  • Gruszkowski Grzegorz

    AS Kolbudy
  • Głombiowski Stanisław

    AS Kolbudy
  • GTS Rotmanka

    Krużewski Kamil

    Orzeł Straszyn
  • Dymerski Filip

    AS Kolbudy
  • Sadło Mateusz

    AS Kolbudy
  • Glaza Gniewosz

    AS Kolbudy
  • Tempski Bartosz

    AS Kolbudy
  • AS Kolbudy

    Frankowski Mateusz

  • AS Kolbudy

    Żuk Paweł

  • AS Kolbudy

    Frankowski Sebastian

  • AS Kolbudy

    Rzepecki Rafał

  • AS Kolbudy

    Cisewski Patryk

  • AS Kolbudy

    Piotrowski Paweł

  • AS Kolbudy

    Pastuszka Michał

  • AS Kolbudy

    Dziengielewicz Łukasz

  • AS Kolbudy

    Wyrwiński Jan

  • AS Kolbudy

    Wroński Seweryn

  • AS Kolbudy

    Malkowski Tomasz

  • AS Kolbudy

    Dubanowski Kacper

  • AS Kolbudy

    Chudy Patryk

  • AS Kolbudy

    Nowakowski Adrian

  • AS Kolbudy

    Gradowski Kacper

  • AS Kolbudy

    Tempski Michał

  • AS Kolbudy

    Brzozowski Maciej

  • AS Kolbudy

    Wilgos Damian

  • Zenit Łęczyce

    Filipowski Filip

    Babia Góra Sucha Beskidzka
  • Siast Kacper

    Orzeł Straszyn
  • Skoczek Bartosz

    Wisła Korzeniewo
  • Ogrodniczuk Jan

    Stoczniowiec II Gdańsk
  • Kosnowicz Wojciech

    Sokół Zblewo
  • Pałgan Patryk

    GKS Linia
  • Łukasik Wiktoria

    Tęcza Brusy
  • Bohm Oskar

    Bałtyk II Gdynia
  • Bożym Jan

    Bałtyk II Gdynia
  • Gołuński Adam

    Bałtyk II Gdynia
  • Józefczak Paweł

    Bałtyk II Gdynia
  • Kośnik Mikołaj

    Bałtyk II Gdynia
  • Lengiewicz Fabian

    Bałtyk II Gdynia
  • Ponichtera Kacper

    Bałtyk II Gdynia
  • Smolak Tycjan

    Pogoń Lębork
  • Święciński Kamil

    Bałtyk II Gdynia
  • Szczukowski Daniel

    Bałtyk II Gdynia
  • Gołubiński Cezary

    MKS Władysławowo
  • Majka Kamil

    WKS Nożyno
  • Nicieja Artur

    Bałtyk II Gdynia
  • Grzybowski Kamil

    GTS Pruszcz Gdański
  • Bałtyk II Gdynia

    Zebrzuski Dawid

  • Bałtyk II Gdynia

    Drenda Igor

    Bałtyk II Gdynia
  • Bałtyk II Gdynia

    Gackowski Patryk

  • Bach Jakub

    Bałtyk II Gdynia
  • Bohm Oskar

    Bałtyk II Gdynia
  • Bożym Jan

    Bałtyk II Gdynia
  • Szczukowski Daniel

    Bałtyk II Gdynia
  • Waszczuk Miłosz

    Bałtyk II Gdynia
  • Wiśniewski Bartosz

    Bałtyk II Gdynia
  • Bałtyk II Gdynia

    Biedrzycki Igor

  • Bałtyk II Gdynia

    Liberacki Adrian

  • Bałtyk II Gdynia

    Matysiak Marcin

  • Bałtyk II Gdynia

    Dawid Leleń

  • Bałtyk II Gdynia

    Mateusz Piwowarski

  • Bałtyk II Gdynia

    Kordian Bartnicki

  • Bałtyk II Gdynia

    Dziadkowiec Sebastian

  • Bałtyk II Gdynia

    Maciej Buławski

  • Bałtyk II Gdynia

    Rynkowski Patryk

  • Bałtyk II Gdynia

    Mikołaj Kołodziejski

  • Gedania II Gdańsk

    Podlewski Maciej

  • Bałtyk II Gdynia

    Jarzembiński Remigiusz

  • Bałtyk II Gdynia

    Andryszak Mateusz

  • Gedania II Gdańsk

    Kardaś Oskar

  • Bałtyk II Gdynia

    Drejer Mikołaj

  • Bałtyk II Gdynia

    Korolkiewicz Paweł

  • Bałtyk II Gdynia

    Formella Karol

  • Gedania II Gdańsk

    Tunowski Wiktor

  • Bałtyk II Gdynia

    Wasilewski Jakub

  • Bałtyk II Gdynia

    Ziólek Kacper

  • Bałtyk II Gdynia

    Jakub Siekierski

  • Bałtyk II Gdynia

    Janta Paweł

  • Bałtyk II Gdynia

    Nowak Maciej

  • Bałtyk II Gdynia

    Jaskulski Jakub

  • Bałtyk II Gdynia

    Bieszk Łukasz

  • Bałtyk II Gdynia

    Jan Grota

  • Bałtyk II Gdynia

    Budziński Dawid

  • Bruk-Bet Termalica Nieciecza

    Klimek Jan

    Bałtyk II Gdynia
  • Korona II Kielce

    Skrzecz Oktawian

    Bałtyk II Gdynia
  • KP Starogard Gdański

    Korpalski Arkadiusz

    Bałtyk II Gdynia
  • Lech II Poznań

    Fietz Karol

    Bałtyk II Gdynia
  • Pelikan II Łowicz

    Marcel Sluga

    Bałtyk II Gdynia
  • Stal II Kraśnik

    Rabin Paweł

    Bałtyk II Gdynia
  • Świt II Nowy Dwór Mazowiecki

    Długołęcki Mateusz

    Bałtyk II Gdynia
  • Dybczyński Kacper

    Temis-Brda Wielkie Chełmy
  • Sobczak Maciej

    Bałtyk Sztutowo
  • Dragan Jakub

    Bałtyk Sztutowo
  • Obara Piotr

    Bałtyk Sztutowo
  • Szmidt Radek

    Bałtyk Sztutowo
  • Weber Sebastian

    Bałtyk Sztutowo
  • Barzowski Marcin

    Bałtyk Sztutowo
  • Cisek Maciej

    Bałtyk Sztutowo
  • Dragan Jakub

    Bałtyk Sztutowo
  • Friszkemut Paweł

    Bałtyk Sztutowo
  • Friszkemut Krzysztof

    Bałtyk Sztutowo
  • Gondek Ludwik

    Bałtyk Sztutowo
  • Obara Piotr

    Bałtyk Sztutowo
  • Obara Paweł

    Bałtyk Sztutowo
  • Popielarski Mateusz

    Bałtyk Sztutowo
  • Popielarski Marcin

    Bałtyk Sztutowo
  • Rombalski Adam

    Bałtyk Sztutowo
  • Sałat Adam

    Bałtyk Sztutowo
  • Schmidt Kamil

    Bałtyk Sztutowo
  • Seremak Karol

    Bałtyk Sztutowo
  • Skwarzec Konrad

    Bałtyk Sztutowo
  • Skwarzec Kacper

    Bałtyk Sztutowo
  • Szmidt Radek

    Bałtyk Sztutowo
  • Walkusz Przemysław

    Bałtyk Sztutowo
  • Weber Dawid

    Bałtyk Sztutowo
  • Weber Sebastian

    Bałtyk Sztutowo
  • Więcaszek Paweł

    Bałtyk Sztutowo
  • Więcaszek Robert

    Bałtyk Sztutowo
  • Wiśniewski Krzysztof

    Bałtyk Sztutowo
  • Wolski Marcin

    Bałtyk Sztutowo
  • Ziarko Patryk

    Bałtyk Sztutowo
  • Błękitni Kmiecin

    Świderski Maciej

    Bałtyk Sztutowo
  • Powiśle Dzierzgoń

    Wiercioch Tomasz

    Bałtyk Sztutowo
  • Lubtowicz Mateusz

    Zieloni Łąg
  • Mańkowski Bartosz

    Barca Bolszewo
  • Sawicki Daniel

    Wietcisa Skarszewy
  • Białk Błażej

    Barca Bolszewo
  • Bober Jacek

    Barca Bolszewo
  • Fornalik Piotr

    Barca Bolszewo
  • Grubba Rafał

    Barca Bolszewo
  • Kucejko Paweł

    Barca Bolszewo
  • Nowak Maciej

    Barca Bolszewo
  • Semak Grzegorz

    Barca Bolszewo
  • Domasik Arkadiusz

    Barca Bolszewo
  • Trybuch Jarosław

    Grom Leśno
  • Gabryś Maurycy

    Barca Bolszewo
  • Piątek Juliusz

    Barca Bolszewo
  • Nowaczyk Fabian

    Barca Bolszewo
  • Atłas- bisewski Piotr

    Barca Bolszewo
  • Białk Błażej

    Barca Bolszewo
  • Grubba Rafał

    Barca Bolszewo
  • Kas Michał

    Barca Bolszewo
  • Kobierski Szymon

    Barca Bolszewo
  • Krauze Szymon

    Barca Bolszewo
  • Kucejko Paweł

    Barca Bolszewo
  • Matuszczak Piotr

    Barca Bolszewo
  • Miler Patryk

    Barca Bolszewo
  • Miotk Mateusz

    Barca Bolszewo
  • Nowak Maciej

    Barca Bolszewo
  • Patelczyk Łukasz

    Barca Bolszewo
  • Pruszyński-raban Krystian

    Barca Bolszewo
  • Rankiewicz Łukasz

    Barca Bolszewo
  • Rogocki Hubert

    Barca Bolszewo
  • Ropella Sławomir

    Barca Bolszewo
  • Semak Grzegorz

    Barca Bolszewo
  • Sikora Szymon

    Barca Bolszewo
  • Stenka Jakub

    Barca Bolszewo
  • Stolc Michał

    Barca Bolszewo
  • Walaszkowski Jakub

    Barca Bolszewo
  • Błyskawica Reda Rekowo Dolne

    Brzeski Arkadiusz

  • Latarnik Choczewo

    Król Piotr

    Barca Bolszewo
  • Latarnik Choczewo

    Fornalik Piotr

    Barca Bolszewo
  • Zenit Łęczyce

    Bober Jacek

    Barca Bolszewo
  • Bieś Szymon

    Wybrzeże Objazda
  • Matuszek Sandra

    Orkan Gostkowo
  • Bubeło Bartłomiej

    Barton Barcino
  • Kozieł Łukasz

    Barton Barcino
  • Lewiński Dominik

    Barton Barcino
  • Bubeło Bartłomiej

    Barton Barcino
  • Czerwiński Mateusz

    Barton Barcino
  • Kamaszyn Dawid

    Barton Barcino
  • Okoński Mateusz

    Barton Barcino
  • Stępień Patryk

    Barton Barcino
  • Barton Barcino

    Wólczyński Dawid

  • Barton Barcino

    Wólczyński Rafał

  • Barton Barcino

    Majsterek Arkadiusz

  • Barton Barcino

    Szkrawan Ariel

  • Barton Barcino

    Szostak Marcin

  • Barton Barcino

    Bartkowski Wojciech

  • Barton Barcino

    Kozieł Jakub

  • Barton Barcino

    Czupa Patryk

  • Barton Barcino

    Majsterek Piotr

  • Barton Barcino

    Bubnowski Piotr

  • Barton Barcino

    Lewiński Mariusz

  • Pietrzykowski Wiktor

    Baza 44 Siemirowice
  • Jankowski Krzysztof

    Baza 44 Siemirowice
  • Pajchrowski Przemysław

    Baza 44 Siemirowice
  • Czuryszkiewicz Marcin

    Baza 44 Siemirowice
  • Formella Marek

    Baza 44 Siemirowice
  • Kapusta Michał

    Baza 44 Siemirowice
  • Kunysz Filip

    Baza 44 Siemirowice
  • Marter Wojciech

    Baza 44 Siemirowice
  • Rakowski Michał

    Baza 44 Siemirowice
  • Romaniszyn Damian

    Baza 44 Siemirowice
  • Burzawa Konrad

    Baza 44 Siemirowice
  • Borowski Maciej

    Baza 44 Siemirowice
  • Brygoła Damian

    Baza 44 Siemirowice
  • Buszman Oskar

    Baza 44 Siemirowice
  • Czuryszkiewicz Marcin

    Baza 44 Siemirowice
  • Janczewski Bartłomiej

    Baza 44 Siemirowice
  • Kapusta Michał

    Baza 44 Siemirowice
  • Kiełtyka Tomasz

    Baza 44 Siemirowice
  • Kmita Oskar

    Baza 44 Siemirowice
  • Kwiatkowski Jakub

    Baza 44 Siemirowice
  • Matusz Karol

    Baza 44 Siemirowice
  • Przybył Michał

    Baza 44 Siemirowice
  • Radant Kamil

    Baza 44 Siemirowice
  • Rakowski Michał

    Baza 44 Siemirowice
  • Sieg Przemysław

    Baza 44 Siemirowice
  • Sztermel Arkadiusz

    Baza 44 Siemirowice
  • Urzędowski Przemysław

    Baza 44 Siemirowice
  • Baza 44 Siemirowice

    Klata Mateusz

  • Baza 44 Siemirowice

    Wolak Grzegorz

  • Baza 44 Siemirowice

    Pniewski Mirosław

  • Baza 44 Siemirowice

    Górecki Kornel

  • Baza 44 Siemirowice

    Bryk Dawid

  • Baza 44 Siemirowice

    Czerniak Damian

  • Baza 44 Siemirowice

    Bobrucki Michał

  • Baza 44 Siemirowice

    Zarzycki Adam

  • Baza 44 Siemirowice

    Smardzewski Tadeusz

  • Baza 44 Siemirowice

    Pielak Marcin

  • Baza 44 Siemirowice

    Stencel Damian

  • Baza 44 Siemirowice

    Bulczak Robert

  • Baza 44 Siemirowice

    Pytlak Sławek

  • Greser Zuzanna

    Błękitni Główczyce
  • Chustak Arkadiusz

    Błękitni Główczyce
  • Klawikowski Mateusz

    Jantaria Pobłocie
  • Romowski Przemysław

    Błękitni Główczyce
  • Wielgus Dominik

    Błękitni Główczyce
  • Błyskawica Reda Rekowo Dolne

    Konopiński Paweł

    Zamkowiec Toszek
  • Larysz Adam

    WKS Nożyno
  • Kościelniak Bartosz

    Słupia Sulęczyno
  • Lisiak Michał

    Gedania II Gdańsk
  • Chustak Arkadiusz

    Błękitni Główczyce
  • Dąbrowski Andrzej

    Błękitni Główczyce
  • Grzegorczyk Patryk

    Błękitni Główczyce
  • Grzeszkowiak Damian

    Błękitni Główczyce
  • Iwanicki Tomasz

    Błękitni Główczyce
  • Juśkiewicz Michał

    Błękitni Główczyce
  • Kochanowski Łukasz

    Błękitni Główczyce
  • Krzyk Maciej

    Błękitni Główczyce
  • Kuchniak Damian

    Błękitni Główczyce
  • Ludko Robert

    Błękitni Główczyce
  • Mielewczyk Mateusz

    Błękitni Główczyce
  • Piekarz Artur

    Błękitni Główczyce
  • Sibiński Adam

    Błękitni Główczyce
  • Skibiński Marek

    Błękitni Główczyce
  • Suder Michał

    Błękitni Główczyce
  • Wielgus Dominik

    Błękitni Główczyce
  • Błękitni Główczyce

    Barna Bartłomiej

  • Błękitni Główczyce

    Barna Dawid

  • Błękitni Główczyce

    Kowal Łukasz

  • Błękitni Główczyce

    Ulewicz Jakub

  • Błękitni Główczyce

    Smuraga Dariusz

  • Błękitni Główczyce

    Barna Przemysław

  • Jantaria Pobłocie

    Iwanicki Kamil

  • Błękitni Główczyce

    Powideł Radosław

  • Błękitni Główczyce

    Wonorski Jakub

  • Błękitni Główczyce

    Mielewczyk Tomasz

  • Błękitni Główczyce

    Janowicz Krystian

  • Błękitni Główczyce

    Rogalski Przemysław

  • Błękitni Główczyce

    Zajkowski Maciej

  • Błękitni Główczyce

    Łyszyk Sebastian

  • Błękitni Główczyce

    Bolenajc Paweł

  • Błękitni Główczyce

    Klimaszewski Marcin

  • Błękitni Główczyce

    Kula Karol

  • Błękitni Główczyce

    Walczyk Karol

  • Błękitni Główczyce

    Klein Norbert

  • Błękitni Główczyce

    Regiecki Adrian

  • Błękitni Główczyce

    Skibiński Bartłomiej

  • Błękitni Główczyce

    Bieruta Mateusz

  • Błękitni Główczyce

    Jarzębiński Michał

  • Błękitni Główczyce

    Dembek Paweł

  • Błękitni Główczyce

    Janowicz Łukasz

  • Błękitni Główczyce

    Łukaszewicz Jakub

  • Błękitni Główczyce

    Pawelczyk Seweryn

  • Błękitni Główczyce

    Gesek Daniel

  • Błękitni Główczyce

    Lipner Tomasz

  • Błękitni Główczyce

    Nastały Zbigniew

  • Błękitni Główczyce

    Stegienta Damian

  • Błękitni Główczyce

    Maron Dawid

  • Surdacki Mateusz

    Błękitni Kmiecin
  • Wiater Kamil

    Zieloni Łąg
  • Wołoszyn Radosław

    Olimpia Sztum
  • Zacharski Przemysław

    Błękitni Kmiecin
  • Zieliński Rafał

    Błękitni Kmiecin
  • Bąk Krystian

    Błękitni Kmiecin
  • Bendyk Łukasz

    Błękitni Kmiecin
  • Chorniy Oleksandr

    Błękitni Kmiecin
  • Janus Kamil

    Błękitni Kmiecin
  • Kaczorowski Adam

    Błękitni Kmiecin
  • Łoś Marcin

    Błękitni Kmiecin
  • Łoś Dominik

    Błękitni Kmiecin
  • Mielcarski Dawid

    Błękitni Kmiecin
  • Paulitz Jakub

    Błękitni Kmiecin
  • Piekarski Mateusz

    Błękitni Kmiecin
  • Rogacewicz Patryk

    Błękitni Kmiecin
  • Semkow Paweł

    Błękitni Kmiecin
  • Skowroński Jan

    Błękitni Kmiecin
  • Świątek Marcin

    Błękitni Kmiecin
  • Wójcik Patryk

    Błękitni Kmiecin
  • Zacharski Przemysław

    Błękitni Kmiecin
  • Zieliński Rafał

    Błękitni Kmiecin
  • Błękitni Kmiecin

    Fryc Piotr

  • Błękitni Kmiecin

    Tokarski Janusz

  • Błękitni Kmiecin

    Kołodziejczyk Łukasz

  • Błękitni Kmiecin

    Augustyniak Łukasz

  • Błękitni Kmiecin

    Holcblat Paweł

  • Błękitni Kmiecin

    Ćwiek Waldemar

  • Błękitni Kmiecin

    Studziński Paweł

  • Mady Ostaszewo

    Kos Jakub

  • Błękitni Kmiecin

    Przyłucki Łukasz

  • Błękitni Kmiecin

    Rombalski Paweł

  • Błękitni Kmiecin

    Typiński Dominik

  • Błękitni Kmiecin

    Głowacki Michał

  • Błękitni Kmiecin

    Gębacz Piotr

  • Błękitni Kmiecin

    Pakuła Patryk

  • Błękitni Kmiecin

    Brzeziński Korneliusz

  • Błękitni Kmiecin

    Wołoszyn Radosław

  • Błękitni Kmiecin

    Zwierzyński Mariusz

  • Maik Piotr

    WKS Nożyno
  • Małecki Marcel

    Wierzyca Stara Kiszewa
  • Komar Kamil

    Błękitni Motarzyno
  • Pastwa Adrian

    Błękitni Motarzyno
  • Płaczkiewicz Andrzej

    Błękitni Motarzyno
  • Segało Krzysztof

    Skotawia Dębnica Kaszubska
  • Ujma Waldemar

    Błękitni Motarzyno
  • Baraniuk Pavlo

    Błękitni Motarzyno
  • Benkowski Kacper

    Błękitni Motarzyno
  • Cierson Paweł

    Błękitni Motarzyno
  • Czepanis Krzysztof

    Błękitni Motarzyno
  • Ćwikliński Mateusz

    Błękitni Motarzyno
  • Dańczak Jarosław

    Błękitni Motarzyno
  • Dyriv Ivan

    Błękitni Motarzyno
  • Fedoruk Paweł

    Błękitni Motarzyno
  • Gierczyński Kacper

    Błękitni Motarzyno
  • Giszka Jakub

    Błękitni Motarzyno
  • Hildebrandt Piotr

    Błękitni Motarzyno
  • Kapiszka Bartłomiej

    Błękitni Motarzyno
  • Kapiszka Łukasz

    Błękitni Motarzyno
  • Kasiewicz Aleks

    Błękitni Motarzyno
  • Kłosowski Jakub

    Błękitni Motarzyno