Oglądasz serwis w wersji demonstracyjnej. Możesz zobaczyć jak dodawać i relacjonować testowe mecze. Zaloguj się używając prawdziwych danych i odkryj wszystkie możliwości prowadzenia relacji na żywo. Do prawdziwego serwisu możesz wrócić tutaj.

Zmiany w klubowych kadrach 2020


  • Duda Paweł

    1.FC Chronstau Chrząstowice
  • Maliński Mateusz

    1.FC Chronstau Chrząstowice
  • Burlea Oleg

    1.FC Chronstau Chrząstowice
  • Fink Rafał

    1.FC Chronstau Chrząstowice
  • Glensk Mateusz

    1.FC Chronstau Chrząstowice
  • Glensk Paweł

    1.FC Chronstau Chrząstowice
  • Golsch Fabian

    1.FC Chronstau Chrząstowice
  • Grzesik Damian

    1.FC Chronstau Chrząstowice
  • Grzesik Rafał

    1.FC Chronstau Chrząstowice
  • Jarosiński Ksawery

    1.FC Chronstau Chrząstowice
  • Krawczyk Mateusz

    1.FC Chronstau Chrząstowice
  • Kulczycki Ignacy

    1.FC Chronstau Chrząstowice
  • Mularczyk Piotr

    1.FC Chronstau Chrząstowice
  • Osmoliński Paweł

    1.FC Chronstau Chrząstowice
  • Piechota Dariusz

    1.FC Chronstau Chrząstowice
  • Pławiak Przemysław

    1.FC Chronstau Chrząstowice
  • Reisig Grzegorz

    1.FC Chronstau Chrząstowice
  • Rychlikowski Robert

    1.FC Chronstau Chrząstowice
  • Sawlik Mateusz

    1.FC Chronstau Chrząstowice
  • Sordoń Adam

    1.FC Chronstau Chrząstowice
  • Woszko Mateusz

    1.FC Chronstau Chrząstowice
  • Żurad Robert

    1.FC Chronstau Chrząstowice
  • Trębacz Bartosz

    Agroplon Głuszyna
  • Górecki Krzysztof

    Agroplon Głuszyna
  • Skaczyło Jakub

    Agroplon Głuszyna
  • Reisch Miłosz

    Agroplon Głuszyna
  • Sobczyński Bartosz

    Agroplon Głuszyna
  • Węglarz Maciej

    Agroplon Głuszyna
  • LZS Starowice

    Poważny Mateusz

  • Agroplon Głuszyna

    Moskal Marek

  • Agroplon Głuszyna

    Tistek Daniel

  • Agroplon Głuszyna

    Zuzel Michael

  • Agroplon Głuszyna

    Łuczak Wiktor

  • Agroplon Głuszyna

    Sobczyk Oskar

  • Atom Grądy-Malerzowice Małe

    Bianga Oskar

    Atom Grądy-Malerzowice Małe
  • Atom Grądy-Malerzowice Małe

    Kargol Arkadiusz

    Atom Grądy-Malerzowice Małe
  • Bajor Maciej

    Atom Grądy-Malerzowice Małe
  • Barański Adrian

    Atom Grądy-Malerzowice Małe
  • Baruciak Mateusz

    Atom Grądy-Malerzowice Małe
  • Chmielewski Dawid

    Atom Grądy-Malerzowice Małe
  • Fajger Łukasz

    Atom Grądy-Malerzowice Małe
  • Fułat Mariusz

    Atom Grądy-Malerzowice Małe
  • Jawor Patryk

    Atom Grądy-Malerzowice Małe
  • Job Jakub

    Atom Grądy-Malerzowice Małe
  • Kędra Patryk

    Atom Grądy-Malerzowice Małe
  • Kos Patryk

    Atom Grądy-Malerzowice Małe
  • Lipiński Mariusz

    Atom Grądy-Malerzowice Małe
  • Lis Krystian

    Atom Grądy-Malerzowice Małe
  • Łaciak Łukasz

    Atom Grądy-Malerzowice Małe
  • Malik Wojciech

    Atom Grądy-Malerzowice Małe
  • Marcinek Krzysztof

    Atom Grądy-Malerzowice Małe
  • Pajestka Jakub

    Atom Grądy-Malerzowice Małe
  • Perkowski Kamil

    Atom Grądy-Malerzowice Małe
  • Puda Piotr

    Atom Grądy-Malerzowice Małe
  • Stankiewicz Dawid

    Atom Grądy-Malerzowice Małe
  • Szeląg Artur

    Atom Grądy-Malerzowice Małe
  • Szymański Mateusz

    Atom Grądy-Malerzowice Małe
  • Tajs Adrian

    Atom Grądy-Malerzowice Małe
  • Zaczyk Jakub

    Atom Grądy-Malerzowice Małe
  • Zaczyk Marcin

    Atom Grądy-Malerzowice Małe
  • Zaczyk Michał

    Atom Grądy-Malerzowice Małe
  • Zawadzki Bogusław

    Atom Grądy-Malerzowice Małe
  • Zawadzki Bartłomiej

    Atom Grądy-Malerzowice Małe
  • Czarni Otmuchów

    Kawa Grzegorz

    Atom Grądy-Malerzowice Małe
  • LZS Starowice

    Czajka Patryk

    Atom Grądy-Malerzowice Małe
  • Sparta Paczków

    Michaliszyn Łukasz

    Atom Grądy-Malerzowice Małe
  • Bartosik Szymon

    Chemik Kędzierzyn-Koźle
  • Chronowski Piotr

    Chemik Kędzierzyn-Koźle
  • Paczulla Marcin

    Chemik Kędzierzyn-Koźle
  • Sudoł Cezary

    Chemik Kędzierzyn-Koźle
  • Ogorzałek Piotr

    Chemik Kędzierzyn-Koźle
  • Wojciechowski Miłosz

    Chemik Kędzierzyn-Koźle
  • Chemik Kędzierzyn-Koźle

    Sadyk Mateusz

  • Chemik Kędzierzyn-Koźle

    Stoklossa Piotr

  • Chemik Kędzierzyn-Koźle

    Woźniak Jarosław

  • Chemik Kędzierzyn-Koźle

    Mandrela Szymon

  • Chemik Kędzierzyn-Koźle

    Malik Andrzej

  • Chemik Kędzierzyn-Koźle

    Machnik Łukasz

  • Chemik Kędzierzyn-Koźle

    Zych Dawid

  • Chemik Kędzierzyn-Koźle

    Nikolajczyk Marcel

  • Dyndor Przemysław

    Czarni Otmuchów
  • Fijak Maciej

    LZS Gryżów
  • Gołdyn Bartosz

    Czarni Otmuchów
  • Katan Tomek

    Czarni Otmuchów
  • Skupień Wiktor

    Czarni Otmuchów
  • Szewczyk Tomasz

    Czarni Otmuchów
  • Czarni Otmuchów

    Strąg Przemysław

  • Czarni Otmuchów

    Minkowicz Marcin

  • Czarni Otmuchów

    Getinger Paweł

  • Czarni Otmuchów

    Kilian Wojciech

  • Czarni Otmuchów

    Bajowski Wiktor

  • Czarni Otmuchów

    Wojewoda Rafał

  • Czarni Otmuchów

    Pajor Michał

  • Czarni Otmuchów

    Stokłos Szymon

  • Czarni Otmuchów

    Czykinowski Dennis

  • Czarni Otmuchów

    Krypciak Kacper

  • Sparta Ziębice

    Łoś Maciej

    Czarni Otmuchów
  • Fortuna Głogówek

    Bartela Harald

    Fortuna Głogówek
  • Bil Mateusz

    Fortuna Głogówek
  • Kuczera Jakub

    Fortuna Głogówek
  • Bartela Kewin

    Fortuna Głogówek
  • Churas Adrian

    Fortuna Głogówek
  • Derlikiewicz Wojciech

    Fortuna Głogówek
  • Dudek Rafał

    Fortuna Głogówek
  • Dudek Dominik

    Fortuna Głogówek
  • Gumulak Denis

    Fortuna Głogówek
  • Hajduk Tomasz

    Fortuna Głogówek
  • Hajduk Dariusz

    Fortuna Głogówek
  • Hilscher Kewin

    Fortuna Głogówek
  • Kobiałka Piotr

    Fortuna Głogówek
  • Larysz Dawid

    Fortuna Głogówek
  • Levandovych Andrii

    Fortuna Głogówek
  • Łubowski Krzysztof

    Fortuna Głogówek
  • Niemczyk Damian

    Fortuna Głogówek
  • Pelka Brian

    Fortuna Głogówek
  • Pindral Jakub

    Fortuna Głogówek
  • Rudziński Wojciech

    Fortuna Głogówek
  • Scholz Łukasz

    Fortuna Głogówek
  • Surma Marek

    Fortuna Głogówek
  • Szala Paweł

    Fortuna Głogówek
  • Szklarz Gabriel

    Fortuna Głogówek
  • Wesoły Łukasz

    Fortuna Głogówek
  • Wienzek Łukasz

    Fortuna Głogówek
  • Zalewski Adam

    Fortuna Głogówek
  • Serdiukov Andrii

    GKS Głuchołazy
  • Drewniak Miłosz

    GKS Głuchołazy
  • Godlewski Kacper

    GKS Głuchołazy
  • Kocuba Jakub

    GKS Głuchołazy
  • Mroziński Łukasz

    GKS Głuchołazy
  • Pankala Marcel

    GKS Głuchołazy
  • Zając Michał

    GKS Głuchołazy
  • Charytanowicz Gracjan

    GKS Głuchołazy
  • GKS Głuchołazy

    Bortniczuk Marek

  • GKS Głuchołazy

    Grabiec Patryk

  • GKS Głuchołazy

    Strzelecki Marcel

  • GKS Głuchołazy

    Rejowski Krzysztof

  • GKS Głuchołazy

    Jędrychowski Dawid

  • GKS Głuchołazy

    Bębnowski Mateusz

  • GKS Głuchołazy

    Szczepanik Sebastian

  • GKS Głuchołazy

    Szczeliniak Adam

  • GKS Głuchołazy

    Łącki Dominik

  • GKS Głuchołazy

    Popera Szymon

  • GKS Głuchołazy

    Zyśk Szymon

  • Skalnik Gracze

    Janeczek Adrian

    GKS Głuchołazy
  • Stalmach Roman

    GLKS Kietrz
  • GLKS Kietrz

    Podstawka Mateusz

  • GLKS Kietrz

    Fryzel Daniel

  • GLKS Kietrz

    Czerepak Dominik

  • GLKS Kietrz

    Dworzyński Mateusz

  • GLKS Kietrz

    Żurawik Dariusz

  • GLKS Kietrz

    Pasikowski Patryk

  • GLKS Kietrz

    Kozakiewicz Piotr

  • GLKS Kietrz

    Lechoszest Mateusz

  • GLKS Kietrz

    Broniewicz Marcin

  • GLKS Kietrz

    Znajszły Szymon

  • Chemik Kędzierzyn-Koźle

    Karolczyk Mateusz

    Gwiazda Karsin
  • Chmielewski Maciej

    Hetman Byczyna
  • Figiel Mateusz

    Hetman Byczyna
  • Goliński Michał

    Hetman Byczyna
  • Kostrzewa Grzegorz

    Hetman Byczyna
  • Mamzer Michał

    Hetman Byczyna
  • Hetman Byczyna

    Kojder Michał

  • Hetman Byczyna

    Grycan Konrad

  • Hetman Byczyna

    Jantos Patryk

  • Błyszcz Mateusz

    Jedność Rozmierka
  • Długosz Martin

    Jedność Rozmierka
  • Hałek Michał

    Jedność Rozmierka
  • Hermasz Łukasz

    Jedność Rozmierka
  • Janoszka Dawid

    Jedność Rozmierka
  • Janoszka Grzegorz

    Jedność Rozmierka
  • Jureczko Andrzej

    Jedność Rozmierka
  • Kalisz Martin

    Jedność Rozmierka
  • Kleman Tomasz

    Jedność Rozmierka
  • Kokot Patryk

    Jedność Rozmierka
  • Kozioł Grzegorz

    Jedność Rozmierka
  • Kroker Damian

    Jedność Rozmierka
  • Lee Sang kyoon

    Jedność Rozmierka
  • Lejżak Paweł

    Jedność Rozmierka
  • Lejżak Jakub

    Jedność Rozmierka
  • Mnich Jacek

    Jedność Rozmierka
  • Myczewski Rafał

    Jedność Rozmierka
  • Ochmann Michał

    Jedność Rozmierka
  • Polok Jan

    Jedność Rozmierka
  • Radziej Paweł

    Jedność Rozmierka
  • Rudnik Rafał

    Jedność Rozmierka
  • Rudol Rafał

    Jedność Rozmierka
  • Skrzypczyk Tomasz

    Jedność Rozmierka
  • LZS Piotrówka

    Szyguła Michał

    Jedność Rozmierka
  • Chemik Kędzierzyn-Koźle

    Augustyn Mateusz

    Korona Krępna
  • Ochmański Adrian

    Korona Krępna
  • Dyczek Piotr

    Korona Krępna
  • Prefeta Mateusz

    Korona Krępna
  • Korona Krępna

    Juszczak Leszek

  • Korona Krępna

    Panasiński Jarosław

  • Korona Krępna

    Kampa Mariusz

  • Korona Krępna

    Twardowski Mateusz

  • Korona Krępna

    Piecha Michał

  • Korona Krępna

    Konietzny Michał

  • Korona Krępna

    Pola Mateusz

  • Korona Krępna

    Piecha Mateusz

  • Korona Krępna

    Volotko Serhii

  • Kostka Kordian

    KS Krasiejów
  • Lech Arkadiusz

    KS Krasiejów
  • Czollek Dawid

    KS Krasiejów
  • Szczygioł Robert

    KS Krasiejów
  • KS Krasiejów

    Ploch Szymon

  • KS Krasiejów

    Kokot Kacper

  • KS Krasiejów

    Szwugier Dominik

  • KS Krasiejów

    Musiał Tymoteusz

  • Małapanew Ozimek

    Możdżeń Maciej

    KS Krasiejów
  • Chemik Kędzierzyn-Koźle

    Rasiński Rafał

    KS Twardawa
  • Kania Paweł

    Racławia Racławice Śląskie
  • Suchan Tobias

    KS Twardawa
  • KS Twardawa

    Barton Michał

  • KS Twardawa

    Galas Jakub

  • KS Twardawa

    Hammoudeh Emil

  • KS Twardawa

    Bula Rafał

  • KS Twardawa

    Bula Manfred

  • KS Twardawa

    Cieślik Tomasz

  • KS Twardawa

    Galas Michał

  • KS Twardawa

    Otręba Michał

  • Bielecki Bartosz

    LKS Rusocin
  • Czaja Konrad

    LKS Rusocin
  • Dańczyszyn Grzegorz

    LKS Rusocin
  • Dańczyszyn Tomasz

    LKS Rusocin
  • Dańczyszyn Piotr

    LKS Rusocin
  • Dańczyszyn Michał

    LKS Rusocin
  • Drozd Mateusz

    LKS Rusocin
  • Drozd Bartosz

    LKS Rusocin
  • Frańczak Marcin

    LKS Rusocin
  • Hołodniak Dominik

    LKS Rusocin
  • Kaczkowski Michał

    LKS Rusocin
  • Kożuch Sylwester

    LKS Rusocin
  • Kulbaka Dawid

    LKS Rusocin
  • Lichoń Jakub

    LKS Rusocin
  • Palzer Patryk

    LKS Rusocin
  • Pindel Adrian

    LKS Rusocin
  • Poniewierski Mateusz

    LKS Rusocin
  • Sadowski Szymon

    LKS Rusocin
  • Szyszka Mateusz

    LKS Rusocin
  • Trzaska Szymon

    LKS Rusocin
  • Witek Piotr

    LKS Rusocin
  • Wolak Alan

    LKS Rusocin
  • Zych Dominik

    LKS Rusocin
  • Adamski Grzegorz

    LZKS Mańkowice/Piątkowice
  • Bachleda Przemysław

    LZKS Mańkowice/Piątkowice
  • Baltaziuk Krzysztof

    LZKS Mańkowice/Piątkowice
  • Baziuk Bartosz

    LZKS Mańkowice/Piątkowice
  • Brodkorb Dariusz

    LZKS Mańkowice/Piątkowice
  • Goluch Tomasz

    LZKS Mańkowice/Piątkowice
  • Hybel Paweł

    LZKS Mańkowice/Piątkowice
  • Kosmal Piotr

    LZKS Mańkowice/Piątkowice
  • Lipka Marek

    LZKS Mańkowice/Piątkowice
  • Łacny Dariusz

    LZKS Mańkowice/Piątkowice
  • Marszałkowski Patryk

    LZKS Mańkowice/Piątkowice
  • Matusiak Robert

    LZKS Mańkowice/Piątkowice
  • Pyskaty Mateusz

    LZKS Mańkowice/Piątkowice
  • Sadłoń Paweł

    LZKS Mańkowice/Piątkowice
  • Siembida Łukasz

    LZKS Mańkowice/Piątkowice
  • Szczepanik Dariusz

    LZKS Mańkowice/Piątkowice
  • Urzędowski Piotr

    LZKS Mańkowice/Piątkowice
  • Walczak Patryk

    LZKS Mańkowice/Piątkowice
  • Wałtosz Stanisław

    LZKS Mańkowice/Piątkowice
  • Wałtosz Przemysław

    LZKS Mańkowice/Piątkowice
  • Wańczyk Sebastian

    LZKS Mańkowice/Piątkowice
  • Wiszniewski Zenon

    LZKS Mańkowice/Piątkowice
  • Włodarczyk Kamil

    LZKS Mańkowice/Piątkowice
  • Pietruszka Grzegorz

    Sudety Burgrabice
  • Bandyk Patryk

    LZS Domaszkowice
  • Biernat Bartłomiej

    LZS Domaszkowice
  • Bułka Jan

    LZS Domaszkowice
  • Czenczek Kamil

    LZS Domaszkowice
  • Dudziak Łukasz

    LZS Domaszkowice
  • Dudziak Marek

    LZS Domaszkowice
  • Gąsiorek Mateusz

    LZS Domaszkowice
  • Hanuszewski Wojciech

    LZS Domaszkowice
  • Kamiński Dawid

    LZS Domaszkowice
  • Kądziołka Patryk

    LZS Domaszkowice
  • Klimas Bartosz

    LZS Domaszkowice
  • Kopaczyński Krzysztof

    LZS Domaszkowice
  • Kopała Daniel

    LZS Domaszkowice
  • Lutecki Paweł

    LZS Domaszkowice
  • Mac Maciej

    LZS Domaszkowice
  • Mac Dominik

    LZS Domaszkowice
  • Majchrowski Piotr

    LZS Domaszkowice
  • Majchrowski Marcin

    LZS Domaszkowice
  • Maruda Kamil

    LZS Domaszkowice
  • Maruk Bartosz

    LZS Domaszkowice
  • Paściak Dariusz

    LZS Domaszkowice
  • Perewizny Damian

    LZS Domaszkowice
  • Piwowarczyk Przemysław

    LZS Domaszkowice
  • Smyk Dariusz

    LZS Domaszkowice
  • Stępień Kamil

    LZS Domaszkowice
  • Strzałkowski Krzysztof

    LZS Domaszkowice
  • Szotek Michał

    LZS Domaszkowice
  • Walczak Michał

    LZS Domaszkowice
  • Wojtak Dawid

    LZS Domaszkowice
  • Zagdański Bartosz

    LZS Domaszkowice
  • Zalewski Patryk

    LZS Domaszkowice
  • Zaremba Mateusz

    LZS Domaszkowice
  • Baracz Maciej

    LZS Dytmarów
  • Bodurka Damian

    LZS Dytmarów
  • Brożek Rafał

    LZS Dytmarów
  • Drużbicki Andrzej

    LZS Dytmarów
  • Galik Tymoteusz

    LZS Dytmarów
  • Gaura Rafał

    LZS Dytmarów
  • Gil Łukasz

    LZS Dytmarów
  • Hubner Jakub

    LZS Dytmarów
  • Janikowski Paweł

    LZS Dytmarów
  • Kaliciński Tomasz

    LZS Dytmarów
  • Kasprzycki Sebastian

    LZS Dytmarów
  • Kasprzycki Robert

    LZS Dytmarów
  • Kiebzak Łukasz

    LZS Dytmarów
  • Kowalski Mateusz

    LZS Dytmarów
  • Krzywoń Grzegorz

    LZS Dytmarów
  • Kubatek Mateusz

    LZS Dytmarów
  • Kurowski Krzysztof

    LZS Dytmarów
  • Łojek Marcin

    LZS Dytmarów
  • Łojek Adam

    LZS Dytmarów
  • Mielnik Grzegorz

    LZS Dytmarów
  • Minorowicz Marcin

    LZS Dytmarów
  • Mroczek Marcin

    LZS Dytmarów
  • Muzyka Sebastian

    LZS Dytmarów
  • Patoła Rafał

    LZS Dytmarów
  • Profic Dariusz

    LZS Dytmarów
  • Proszek Łukasz

    LZS Dytmarów
  • Skrzypek Kamil

    LZS Dytmarów
  • Skrzypek Bartłomiej

    LZS Dytmarów
  • Sroka Kacper

    LZS Dytmarów
  • Daszyński Michał

    LZS Gryżów
  • Gliński Sylwiusz

    LZS Gryżów
  • Głowacz Ireneusz

    LZS Gryżów
  • Janusz Bogusław

    LZS Gryżów
  • Janusz Jarosław

    LZS Gryżów
  • Kawałko Bartosz

    LZS Gryżów
  • Kot Wojciech

    LZS Gryżów
  • Kozioł Krzysztof

    LZS Gryżów
  • Kubas Daniel

    LZS Gryżów
  • Misa Adam

    LZS Gryżów
  • Misa Kamil

    LZS Gryżów
  • Nędzyński Kamil

    LZS Gryżów
  • Niemiec Radosław

    LZS Gryżów
  • Niemiec Tomasz

    LZS Gryżów
  • Niemiec Bartosz

    LZS Gryżów
  • Przywara Paweł

    LZS Gryżów
  • Salamon Tomasz

    LZS Gryżów
  • Salamon Mateusz

    LZS Gryżów
  • Szewczyk Wojciech

    LZS Gryżów
  • Tęczar Jakub

    LZS Gryżów
  • Walichiewicz Dawid

    LZS Gryżów
  • LZS Kuniów

    Worobij Patryk

    LZS Kuniów
  • Dubowiecki Mateusz

    LZS Kuniów
  • Dukat Mateusz

    LZS Kuniów
  • Fromelius Krzysztof

    LZS Kuniów
  • Garbowski Mateusz

    LZS Kuniów
  • Gierczyk Kamil

    LZS Kuniów
  • Huhailo Oleksandr

    LZS Kuniów
  • Jana Maciej

    LZS Kuniów
  • Karpiński Przemysław

    LZS Kuniów
  • Knopik Dastin

    LZS Kuniów
  • Konarski Marcin

    LZS Kuniów
  • Lorek Dawid

    LZS Kuniów
  • Łęgowy Paweł

    LZS Kuniów
  • Łuszczyński Maciej

    LZS Kuniów
  • Madziała Mateusz

    LZS Kuniów
  • Mendel Jakub

    LZS Kuniów
  • Oczowiński Tymoteusz

    LZS Kuniów
  • Pacholak Dawid

    LZS Kuniów
  • Raniowski Grzegorz

    LZS Kuniów
  • Serzhaniuk Mykola

    LZS Kuniów
  • Słomka Daniel

    LZS Kuniów
  • Warszawski Jakub

    LZS Kuniów
  • Zhovtaniuk Andrii

    LZS Kuniów
  • MKS Kluczbork

    Stodoła Krzysztof

    LZS Kuniów
  • Barysz Marcin

    LZS Ligota Bialska Radostynia
  • Cajzner Michał

    LZS Ligota Bialska Radostynia
  • Czaja Łukasz

    LZS Ligota Bialska Radostynia
  • Czaja Kamil

    LZS Ligota Bialska Radostynia
  • Duczek Adam

    LZS Ligota Bialska Radostynia
  • Dwornicki Piotr

    LZS Ligota Bialska Radostynia
  • Ernst Michał

    LZS Ligota Bialska Radostynia
  • Florian Patryk

    LZS Ligota Bialska Radostynia
  • Gibas Marek

    LZS Ligota Bialska Radostynia
  • Grzywa Sebastian

    LZS Ligota Bialska Radostynia
  • Heda Dominik

    LZS Ligota Bialska Radostynia
  • Hentschel Andrzej

    LZS Ligota Bialska Radostynia
  • Hutnik Michał

    LZS Ligota Bialska Radostynia
  • Kern Marek

    LZS Ligota Bialska Radostynia
  • Kern Damian

    LZS Ligota Bialska Radostynia
  • Kostka Mario

    LZS Ligota Bialska Radostynia
  • Kostka Marsel

    LZS Ligota Bialska Radostynia
  • Kozubek Adrian

    LZS Ligota Bialska Radostynia
  • Kusber Roman

    LZS Ligota Bialska Radostynia
  • Kusber Adam

    LZS Ligota Bialska Radostynia
  • Manieta Michael

    LZS Ligota Bialska Radostynia
  • Mierzwa Michał

    LZS Ligota Bialska Radostynia
  • Muller Dawid

    LZS Ligota Bialska Radostynia
  • Niemiec Rafał

    LZS Ligota Bialska Radostynia
  • Nowak Marcin

    LZS Ligota Bialska Radostynia
  • Nowak Piotr

    LZS Ligota Bialska Radostynia
  • Nowotny Konrad

    LZS Ligota Bialska Radostynia
  • Osmęcki Kacper

    LZS Ligota Bialska Radostynia
  • Pientka Dominik

    LZS Ligota Bialska Radostynia
  • Podgórni Szymon

    LZS Ligota Bialska Radostynia
  • Przyklenk Marcin

    LZS Ligota Bialska Radostynia
  • Przyklenk Marcel

    LZS Ligota Bialska Radostynia
  • Przyklenk Adrian

    LZS Ligota Bialska Radostynia
  • Raczek Szymon

    LZS Ligota Bialska Radostynia
  • Reschka Paweł

    LZS Ligota Bialska Radostynia
  • Rogosz Mariusz

    LZS Ligota Bialska Radostynia
  • Rogosz Jakub

    LZS Ligota Bialska Radostynia
  • Schneider Marcel

    LZS Ligota Bialska Radostynia
  • Sokołowski Adam

    LZS Ligota Bialska Radostynia
  • Stefanowski Fabian

    LZS Ligota Bialska Radostynia
  • Stepczyk Sławomir

    LZS Ligota Bialska Radostynia
  • Szczygieł Michał

    LZS Ligota Bialska Radostynia
  • Tkacz Dawid

    LZS Ligota Bialska Radostynia
  • Tkacz Damian

    LZS Ligota Bialska Radostynia
  • Weiss Michał

    LZS Ligota Bialska Radostynia
  • Wybraniec Kamil

    LZS Ligota Bialska Radostynia
  • Strzelczyk Mateusz

    LZS Ligota Turawska
  • LZS Ligota Turawska

    Steczek Bartosz

  • LZS Ligota Turawska

    Kwiczala Wojciech

  • LZS Ligota Turawska

    Szmielak Piotr

  • LZS Ligota Turawska

    Kuźma Bartłomiej

  • LZS Ligota Turawska

    Rysz Jakub

  • LZS Ligota Turawska

    Rohn Dawid

  • LZS Ligota Turawska

    Świtała Kamil

  • Rodło Opole

    Dora Dominik

    LZS Ligota Turawska
  • Skalnik Gracze

    Firek Patryk

    LZS Ligota Turawska
  • Skalnik Gracze

    Rychlica Marcel

    LZS Ligota Turawska
  • Chałek Damian

    LZS Lisięcice
  • Chałek Kamil

    LZS Lisięcice
  • Frydryk Wiesław

    LZS Lisięcice
  • Herba Patryk

    LZS Lisięcice
  • Jaworski Tomasz

    LZS Lisięcice
  • Jośko Rafał

    LZS Lisięcice
  • Jureczek Łukasz

    LZS Lisięcice
  • Knaś Maciej

    LZS Lisięcice
  • Kołodyński Szymon

    LZS Lisięcice
  • Mirga Krzysztof

    LZS Lisięcice
  • Mojzyk Stanisław

    LZS Lisięcice
  • Nowak Patryk

    LZS Lisięcice
  • Sawicki Kacper

    LZS Lisięcice
  • Sawicki Grzegorz

    LZS Lisięcice
  • Sawicki Paweł

    LZS Lisięcice
  • Słobodzian Rafał

    LZS Lisięcice
  • Wiciak Mariusz

    LZS Lisięcice
  • Złoczowski Janusz

    LZS Lisięcice
  • Victoria Cisek

    Bieniasz Mateusz

    LZS Lisięcice
  • Bogusz Damian

    LZS Lubrza
  • Burkat Michał

    LZS Lubrza
  • Dudziński Paweł

    LZS Lubrza
  • Gurgul Tomasz

    LZS Lubrza
  • Horbowy Piotr

    LZS Lubrza
  • Kwinta Mateusz

    LZS Lubrza
  • Licznar Szymon

    LZS Lubrza
  • Lubaszka Kamil

    LZS Lubrza
  • Lubaszka Łukasz

    LZS Lubrza
  • Łącki Igor

    LZS Lubrza
  • Majewski Robert

    LZS Lubrza
  • Mazur Patryk

    LZS Lubrza
  • Mąka Łukasz

    LZS Lubrza
  • Miałkas Karol

    LZS Lubrza
  • Miałkas Krzysztof

    LZS Lubrza
  • Mięczakowski Tomasz

    LZS Lubrza
  • Mochnik Paweł

    LZS Lubrza
  • Moraczewski Norbert

    LZS Lubrza
  • Mulka Natan

    LZS Lubrza
  • Olszewski Kacper

    LZS Lubrza
  • Różański Szymon

    LZS Lubrza
  • Rzeszowski Łukasz

    LZS Lubrza
  • Smołkowicz Grzegorz

    LZS Lubrza
  • Sobkowicz Mateusz

    LZS Lubrza
  • Suder Paweł

    LZS Lubrza
  • Talaga Kamil

    LZS Lubrza
  • Trembecki Mateusz

    LZS Lubrza
  • Utrat Jarosław

    LZS Lubrza
  • Wasik Krzysztof

    LZS Lubrza
  • Zabiegała Łukasz

    LZS Lubrza
  • Zdrojkowski Paweł

    LZS Lubrza
  • Zembroń Radosław

    LZS Lubrza
  • Żegleń Arkadiusz

    LZS Lubrza
  • Gonsior Michał

    LZS Mechnice
  • Machnik Szymon

    LZS Mechnice
  • Pietras Szymon

    LZS Mechnice
  • Wołoszyn Piotr

    LZS Mechnice
  • LZS Mechnice

    Zyla Kornel

  • LZS Mechnice

    Tudyka Andrzej

  • LZS Mechnice

    Niedworok Krzysztof

  • LZS Mechnice

    Szopa Tomasz

  • LZS Mechnice

    Tatura Łukasz

  • LZS Mechnice

    Starczyk Damian

  • LZS Mechnice

    Polok Adam

  • LZS Mechnice

    Jakus Dawid

  • Cieśliński Denis

    LZS Piotrówka
  • TOR Dobrzeń Wielki

    Świerczek Łukasz

    TOR Dobrzeń Wielki
  • Dada Damian

    LZS Piotrówka
  • Kapała Patryk

    LZS Piotrówka
  • Kapała Dawid

    LZS Piotrówka
  • Komor Mateusz

    LZS Piotrówka
  • Kujawa Sebastian

    LZS Piotrówka
  • Maciaszczyk Dawid

    LZS Piotrówka
  • Maćkowiak Michał

    LZS Piotrówka
  • Malec Mateusz

    LZS Piotrówka
  • Zając Bartosz

    LZS Piotrówka
  • Żerdziński Arkadiusz

    LZS Piotrówka
  • LZS Piotrówka

    Njoku Chuks-gallardo

  • LZS Piotrówka

    Obem Brain

  • LZS Piotrówka

    Sapa Grzegorz

  • LZS Piotrówka

    Cieśliński Paweł

  • LZS Piotrówka

    Hermasz Piotr

  • LZS Piotrówka

    Horoszczak Tomasz

  • LZS Piotrówka

    Nwolisa Arinze

  • LZS Piotrówka

    Paździor Piotr

  • LZS Piotrówka

    Doros Michał

  • LZS Piotrówka

    Budzanowski Wojciech

  • LZS Piotrówka

    Stolarski Łukasz

  • LZS Piotrówka

    Carvalho fernandes cravid Dadigildo

  • LZS Piotrówka

    Oteng -mensah Julien

  • LZS Piotrówka

    Aiyelabola Victor a. demilade

  • LZS Piotrówka

    Mohamed Adam ahmed

  • LZS Piotrówka

    Coulibaly Dramane

  • LZS Piotrówka

    Vieira Fabio

  • LZS Piotrówka

    Silva da costa Carlinho

  • LZS Piotrówka

    Yaffa Tijan

  • LZS Piotrówka

    Leszczorz Tomasz

  • LZS Piotrówka

    Kosiada Adrian

  • LZS Piotrówka

    Grzelewski Konrad

  • LZS Piotrówka

    Gumulak Dawid

  • MKS Ciechanów

    Janczyk Dawid

    LZS Piotrówka
  • Piast Strzelce Opolskie

    Dada Krzysztof

    LZS Piotrówka
  • Dziarski Marcel

    LZS Racławiczki
  • Fiebich Michał

    LZS Racławiczki
  • Fluder Jakub

    LZS Racławiczki
  • Jacheć Kamil

    LZS Racławiczki
  • Kampka Mateusz

    LZS Racławiczki
  • Kollek Sebastian

    LZS Racławiczki
  • Kurpiela Patryk

    LZS Racławiczki
  • Martyniuk Mateusz

    LZS Racławiczki
  • Rum Łukasz

    LZS Racławiczki
  • Zapotoczny Piotr

    LZS Racławiczki
  • LZS Racławiczki

    Niespodziński Łukasz

  • LZS Racławiczki

    Ernst Andrzej

  • LZS Racławiczki

    Goreczka Beniamin

  • LZS Racławiczki

    Nabiałek Filip

  • LZS Racławiczki

    Seibert Tomasz

  • LZS Racławiczki

    Bota Oliwer

  • LZS Racławiczki

    Tomala Sebastian

  • Dziony Patryk

    LZS Ścinawa Nyska
  • Kiszczak Jakub

    LZS Ścinawa Nyska
  • Smolnicki Szymon

    LZS Ścinawa Nyska
  • Szostak Łukasz

    LZS Ścinawa Nyska
  • Arndt Mateusz

    LZS Ścinawa Nyska
  • Bej Tomasz

    LZS Ścinawa Nyska
  • Bej Przemysław

    LZS Ścinawa Nyska
  • Cajzner Dawid

    LZS Ścinawa Nyska
  • Faron Marcin

    LZS Ścinawa Nyska
  • Gala Wojciech

    LZS Ścinawa Nyska
  • Gęsiewicz Marcin

    LZS Ścinawa Nyska
  • Gołąbek Radosław

    LZS Ścinawa Nyska
  • Jackowski Dejwid

    LZS Ścinawa Nyska
  • Kamiński Mateusz

    LZS Ścinawa Nyska
  • Kawala Mateusz

    LZS Ścinawa Nyska
  • Krąpiec Łukasz

    LZS Ścinawa Nyska
  • Krzympiec Marek

    LZS Ścinawa Nyska
  • Krzympiec Jacek

    LZS Ścinawa Nyska
  • Martyna Mateusz

    LZS Ścinawa Nyska
  • Martyna Tomasz

    LZS Ścinawa Nyska
  • Mroziński Marcin

    LZS Ścinawa Nyska
  • Popiel Sławomir

    LZS Ścinawa Nyska
  • Stolarczyk Mariusz

    LZS Ścinawa Nyska
  • Suduł Gracjan

    LZS Ścinawa Nyska
  • Warchoł Mateusz

    LZS Ścinawa Nyska
  • Wierzbiński Piotr

    LZS Ścinawa Nyska
  • Kowalski Tomasz

    LZS Ścinawa Nyska
  • Kubica Dominik

    LZS Ścinawa Nyska
  • Kurzeja Miłosz

    LZS Ścinawa Nyska
  • Preussner Marcel

    LZS Ścinawa Nyska
  • Szostak Szymon

    LZS Ścinawa Nyska
  • Wodziński Bartłomiej

    LZS Ścinawa Nyska
  • Ziółkowski Sebastian

    LZS Ścinawa Nyska
  • Aniszewski Wojciech

    LZS Skorogoszcz
  • Grabas Grzegorz

    LZS Skorogoszcz
  • Lach Dawid

    LZS Skorogoszcz
  • LZS Skorogoszcz

    Stawecki Kamil

  • LZS Skorogoszcz

    Gryzowski Marek

  • LZS Skorogoszcz

    Chorążeczewski Adam

  • LZS Skorogoszcz

    Paczek Damian

  • LZS Starowice

    Sikorski Michał

    LZS Starowice
  • Santos da gama Mateus

    LZS Starowice
  • LZS Starowice

    Wejerowski Dominik

    LZS Starowice
  • Fesser Arkadiusz

    LZS Starowice
  • Grądowski Kacper

    LZS Starowice
  • Migoń Krzysztof

    LZS Starowice
  • Pietrakowski Jakub

    LZS Starowice
  • Olimpia Lewin Brzeski

    Raś Krzysztof

    Olimpia Lewin Brzeski
  • Sousa da silva Joao pedro

    LZS Starowice
  • Wolny Jakub

    LZS Starowice
  • Hascak David

    LZS Starowice
  • Jędrychowski Jan

    LZS Starowice
  • Nowosielski Leszek

    LZS Starowice
  • Rakowski Bartłomiej

    LZS Starowice
  • Rodrigues Helder mendes

    LZS Starowice
  • Ściański Marcin

    LZS Starowice
  • LZS Starowice

    Sacha Maciej

  • LZS Starowice

    Jaworski Tomasz

  • LZS Starowice

    Józefkiewicz Piotr

  • LZS Starowice

    Stencel Grzegorz

  • LZS Starowice

    Bonar Łukasz

  • LZS Starowice

    Strząbała Łukasz

  • LZS Starowice

    Kruk Bartosz

  • LZS Starowice

    Łoziński Michał

  • LZS Starowice

    Więcław Oskar

  • LZS Starowice

    Mazur Rafał

  • LZS Starowice

    Karpeta Dawid

  • LZS Starowice

    Zawada Dominik

  • LZS Starowice

    Babanskykh Igor

  • LZS Starowice

    Elton dos santos Oliveira

  • Skalnik Gracze

    Raś Maciej

    LZS Starowice
  • Śląsk Łubniany

    Kaique dos santos Augusto

    LZS Starowice
  • Śląsk Łubniany

    Almeida da silva Raul

    LZS Starowice
  • LZS Stary Ujazd

    Barszcz Michał

  • LZS Stary Ujazd

    Bycka Jakub

  • Burdzy Michał

    LZS Stary Ujazd
  • Barucha Kevin

    LZS Stary Ujazd
  • Kowaś Tobiasz

    LZS Stary Ujazd
  • Nawrot Rafał

    LZS Stary Ujazd
  • Perz Bartłomiej

    LZS Stary Ujazd
  • Poremba Rafał

    LZS Stary Ujazd
  • Stefanides Wojciech

    LZS Stary Ujazd
  • Stobrawe Kamil

    LZS Stary Ujazd
  • LZS Stary Ujazd

    Janik Denis

  • LZS Stary Ujazd

    Pulkowski Szymon

  • LZS Stary Ujazd

    Główka Fabian

  • LZS Stary Ujazd

    Hevlych Taras

  • LZS Stary Ujazd

    Chyhur Serhii

  • LZS Stary Ujazd

    Senenko Oleksandr

  • LZS Stary Ujazd

    Kohut Vladyslav

  • Victoria Cisek

    Cisiński Jakub

    LZS Stary Ujazd
  • Chemik Kędzierzyn-Koźle

    Kapinos Sebastian

    LZS Walce
  • Klama Piotr

    LZS Walce
  • Kipka Kewin

    LZS Walce
  • Lenartowicz Jacek

    LZS Walce
  • Barton Mateusz

    LZS Walce
  • Białas Błażej

    LZS Walce
  • Dyczek Paweł

    LZS Walce
  • Fedorowicz Marcel

    LZS Walce
  • Frohs Jonas

    LZS Walce
  • Hyla Fabian

    LZS Walce
  • Ignacy Marcin

    LZS Walce
  • Kipka Marcel

    LZS Walce
  • Konieczny Adam

    LZS Walce
  • Kostka Paweł

    LZS Walce
  • Mirga Robert

    LZS Walce
  • Mutke Jakub

    LZS Walce
  • Porawie Większyce

    Ociepka Kewin

    Porawie Większyce
  • Płóciennik Mateusz

    LZS Walce
  • Schwarzer Marek

    LZS Walce
  • Smykała Patryk

    LZS Walce
  • Sobawa Łukasz

    LZS Walce
  • Suchan Fabain

    LZS Walce
  • Teichman Michał

    LZS Walce
  • Toszek Adam

    LZS Walce
  • KS Krasiejów

    Świerc Mateusz

    Małapanew Ozimek
  • Kiriakiv Vitalii

    Małapanew Ozimek
  • Kwiatkowski Krzysztof

    Małapanew Ozimek
  • Sowiński Patryk

    Małapanew Ozimek
  • Marzec Piotr

    Małapanew Ozimek