Oglądasz serwis w wersji demonstracyjnej. Możesz zobaczyć jak dodawać i relacjonować testowe mecze. Zaloguj się używając prawdziwych danych i odkryj wszystkie możliwości prowadzenia relacji na żywo. Do prawdziwego serwisu możesz wrócić tutaj.

Zmiany w klubowych kadrach 2019


  • Bałtyk Gdynia

    Bałtyk Gdynia

    Przychodzą
    Horoszkiewicz Gracjan (?), Bochiński Piotr (?), Kaźmierczak Maciej (?), Szejko Paweł (?)
    Odchodzą
    Jakubiak Michał (?), Trochowski Sebastian (?), Szulc Marek (?), Letniowski Jakub (?), Zakrzewski Bartosz (Górnik Konin), Garczewski Krzysztof (Jaguar Gdańsk)
  • Bałtyk Koszalin

    Bałtyk Koszalin

    Przychodzą
    Król Jan (?), Ścirka Mikołaj (?), Wojtczak Kacper (?), Woźniak Patryk (?), Kramarz Łukasz (?), Ryfa Krystian (?), Szymański Dawid (?), Pietrykowski Marcel (?), Duszkiewicz Łukasz (GKS Przodkowo), Lichmański Kamil (Rasel Dygowo), Janasik Jakub (Watra II Białka Tatrzańska)
    Odchodzą
    Jachemek Patryk (?), Jachemek Bartosz (?), Łysiak Paweł (Błękitni II Stargard), Krauze Krystian (Gwardia Koszalin), Szymański Łukasz (Leśnik Manowo), Trzmiel Konrad (Orzeł Wałcz), Ziemann Marcel (Sokół Karlino), Zimnicki Konrad (Sokół Karlino)
  • Chemik Police

    Chemik Police

    Przychodzą
    Brzozowski Patryk (Błękitni II Stargard), Nizio Bartosz (?), Rudnik Sebasian (?), Protasenko Andriy (?), Andrzejewski Emil (?), Banaś Jakub (?), Janicki Michał (?), Jóźwiak Jarosław (?), Kapelusz Szymon (?), Klimkowicz Oskar (?), Kowalczyk Mateusz (?), Kowalczyk Daniel (?), Ława Bartosz (?), Moroza Maciej (?), Odlanicki-poczobut Paweł (?), Szewczykowski Paweł (?), Wiejkuć Adam (?), Ziółkowski Krystian (?), Kąkol Krystian (?), Lewandowski Łukasz (?), Midzio Mikołaj (Chemik Police), Sobecki Jakub (?), Sobstyl jałoszyński Borys (?), Wasikowski Dawid (?), Bedliński Mariusz (Lech Czaplinek), Kołat Adrian (Świt Szczecin), Rechtziegel Oskar (Świt Szczecin), Peda Krystian (Świt Szczecin)
    Odchodzą
    Sasiak Dominik (Błękitni II Stargard), Midzio Mikołaj (Chemik Police)
  • Górnik Konin

    Górnik Konin

    Przychodzą
    Zakrzewski Bartosz (Bałtyk Gdynia), Kalinowski Dawid (?), Kujawa Konrad (?), Kurek Klaudiusz (?), Gaszka Maciej (Kotwica Kołobrzeg), Beśka Wiktor (Mieszko Gniezno), Olczyk Patryk (Olimpia Koło), Szymaniak Patryk (Olimpia Koło), Bartosik Szymon (Olimpia Koło), Koziorowski Marcel (Sokół Kleczew), Kowalski Tomasz (Sokół Ostróda)
    Odchodzą
    Śnieg Dawid (?), Ćwiek Szymon (?), Radoszewski Piotr (?), Lewandowski Kamil (?), Tomaszewski Tobiasz (?), Lewandowski Dominik (?), Cierzniak Jakub (?), Kaczyński Sebastian (KKS Kalisz), Koliński Mateusz (Kotwica Kołobrzeg), Sieradzki Aleks (KS Opatówek), Derbich Łukasz (KS Opatówek), Karbowy Mikołaj (Kujawianka Izbica Kujawska), Stożek Filip (Olimpia Koło), Kołodziejczak Dawid (Sokół Kleczew), Patrzykąt Wiktor (Sokół Kleczew), Świderski Bartosz (Sokół Pniewy)
  • Grom Nowy Staw

    Grom Nowy Staw

    Przychodzą
    Ambroziak Michał (?), Fryzik Adam (?), Wyciszkiewicz Nikodem (?), Zieliński Dawid (?)
    Odchodzą
    Jaworski Piotr (Grom II Nowy Staw), Jędrzejewski Jakub (Grom II Nowy Staw), Mońka Patryk (Wierzyca Pelplin)
  • Gwardia Koszalin

    Gwardia Koszalin

    Przychodzą
    Krauze Krystian (Bałtyk Koszalin), Kurs Marcin (Chojniczanka II Chojnice), Stankiewicz Bartosz (?), Skurnóg Mateusz (?), Dubielewicz Marcin (?), Kozioł Miłosz (?), Skoczyk Dawid (?), Miętek Damian (?), Bać Cezary (?), Bachleda Maciej (?), Rybacki Dawid (?), Sulima Piotr (?), Hendryk Aleks (Radunia Stężyca), Chać Szymon (Rasel Dygowo), Boczek Maksymilian (Sokół Pniewy)
    Odchodzą
    Bednarski Paweł (Błękitni II Stargard), Wasilewski Dawid (Darłovia Darłowo), Dondera Norbert (?), Dulewicz Maciej (?), Karbowiak Aleksander (?), Szabat Patryk (?), Łącki Jakub (?), Szczypek Hubert (?), Kosmalski Bartosz (?), Cybula Adrian (Kotwica Kołobrzeg), Stańczyk Maciej (Rasel Dygowo), Szubert Michał (Rasel Dygowo), Drzewiecki Dominik (Sokół Kleczew)
  • Jarota Jarocin

    Jarota Jarocin

    Przychodzą
    Smołaga Wiktor (?), Tokarz Norbert (?), Maćkowiak Marcin (?), Skowroński Maurycy (?), Machowski Oskar (Kotwica Kórnik), Gałczyński Szymon (LKS Gołuchów), Szymankiewicz Kacper (MKP Pogoń Siedlce), Krzyżaniak Dawid (Pogoń II Szczecin)
    Odchodzą
    Nolka Radosław (?), Kierzek Dawid (?), Banaszak Marcin (?), Kowalski Dawid (?), Łopatka Mikołaj (?), Komendziński Szymon (?), Tomaszewski Daniel (Lechia Zielona Góra), Piskuła Dawid (Nielba Wągrowiec), Nowak Jakub (Polonia Leszno), Adamski Patryk (Stal Pleszew), Matuszak Krzysztof (Stal Pleszew), Stachowiak Piotr (Stal Pleszew), Kowalski Mikołaj (WKS Witaszyce), Orzłowski Jakub (WKS Witaszyce)
  • KKS Kalisz

    KKS Kalisz

    Przychodzą
    Borecki Michał (Chrobry II Głogów), Mączyński Mateusz (GKS II Katowice), Łuszkiewicz Adrian (Górnik II Łęczna), Kaczyński Sebastian (Górnik Konin), Smoliński Wiktor (?), Zachara Jakub (?), Hiszpański Fabian (?), Kamiński Daniel (?), Poliński Damian (?), Górski Kacper (Legionovia II Legionowo), Pawela Patryk (Miedź II Legnica), Łydkowski Paweł (MKP Pogoń Siedlce), Burta Józef (MKP Pogoń Siedlce), Stanclik Daniel (Podbeskidzie II Bielsko-Biała), Kaszuba Andrzej (Radunia II Stężyca), Trubeha Andrze (Stal II Rzeszów), Zawistowski Nikodem (Victoria II Sulejówek), Zawistowski Mikołaj (Victoria II Sulejówek)
    Odchodzą
    Wasiluk Adam (?), Krysztofowicz Krzysztof (?), Kawecki Patryk (?), Matysiak Wiktor (?), Dobrasiak Dawid (?), Gramczewski Michał (?), Szwedziak Filip (?), Hordiichuk Pavlo (?), Vidal gonzalez Ivan (?), Vidal gonzalez Gabriel (?), Trayanov Todor (?), Stefaniak Mateusz (KS Opatówek), Neuman Mikołaj (Legia II Warszawa), Antkowiak Hubert (Miedź II Legnica), Palat Patryk (MKS Kluczbork), Lis Marcin (Pogoń Nowe Skalmierzyce), Cichorek Dawid (Prosna Kalisz), Dzięcioł Ernest (Ursus Warszawa), Fiedosewicz Nikodem (Warta Poznań), Jarantowicz Patryk (Wda Świecie)
  • KP Starogard Gdański

    KP Starogard Gdański

    Przychodzą
    Górski Daniel (Bałtyk II Gdynia), Korpalski Arkadiusz (Bałtyk II Gdynia), Uszacki Michał (?), Mrozik Jakub (?), Kuźniarski Bartosz (Lechia II Gdańsk), Michałowski Kuba (Lechia II Gdańsk), Żylski Kamil (Radunia II Stężyca), Kotłowski Patryk (Radunia II Stężyca), Kowalczyk Łukasz (Skra Częstochowa), Kajca Marcin (Sokół Ostróda), Rudnicki Konrad (Świt II Nowy Dwór Mazowiecki), Szafek Paweł (Unia Susz), Szczepański Patryk (Wisła II Płock)
    Odchodzą
    Rysiewski Damian (Chemik Bydgoszcz), Knut Jakub (Elana II Toruń), Grzelak Rafał (?), Jasiński Jakub (?), Winiarski Mikołaj (?), Jędrzyński Filip (?), Kozakowski Maciej (?), Jankowski Rafał (Kujawiak Kowal), Katerla Daniel (Pomorzanin Toruń), Łazaj Kacper (Radunia II Stężyca), Zyska Wojciech (Sokół II Ostróda), Kusio Patryk (Sokół Zblewo), Maliszewski Karol (Wda Świecie)
  • Kotwica Kołobrzeg

    Kotwica Kołobrzeg

    Przychodzą
    Czerwiński Przemysław (Bałtyk II Gdynia), Marczak Michał (Bałtyk II Gdynia), Piesio Grzegorz (GKS II Katowice), Koliński Mateusz (Górnik Konin), Zieliński Oskar (Gryf Słupsk), Cybula Adrian (Gwardia Koszalin), Dudzik Piotr (?), Maschera Mikołaj (?), Krysztopowicz Eryk (Lubuszanin Trzcianka), Pazio Adam (MKP Pogoń Siedlce), Wichtowski Maciej (MKP Pogoń Siedlce), Poznański Jakub (Wisła II Puławy)
    Odchodzą
    Gaszka Maciej (Górnik Konin), Gutowski Rafał (?), Peroński Mateusz (?), Kieruzel Piotr (?), Nowak Gabriel (?), Strycharz Piotr (?), Bartkowiak Hugo (?), Kaczor Mateusz (Nielba Wągrowiec), Słodowy Mateusz (Odra II Wodzisław Śląski), Kuśmierek Gracjan (Pogoń II Szczecin), Szynka Adrian (Polonia II Środa Wielkopolska), Górski Jakub (Raków II Częstochowa), Zaniewicz Mateusz (Rasel Dygowo), Kowalik Oliwer (Siarka II Tarnobrzeg), Wolny Dawid (Skra Częstochowa)
  • Mieszko Gniezno

    Mieszko Gniezno

    Przychodzą
    Sędziak Damian (Chrobry II Głogów), Janicki Sławomir (Chrobry II Głogów), Kalupa Bartosz (?), Bzdęga Tomasz (?), Fiborek Filip (?), Jóźwiak Wiktor (?), Sikorski Maksymilian (?), Steinke Michał (?), Walerjańczyk Hubert (?), Zagdański Łukasz (?), Zimmer Kacper (?), Golak Sebastian (?), Kantorowski Hubert (Olimpia Grudziądz), Bartoszak Krzysztof (Polonia Środa Wielkopolska), Biegański Krzysztof (Warta Poznań), Jasiński Radosław (Warta Poznań)
    Odchodzą
    Pająk Szymon (Cracovia II Kraków), Beśka Wiktor (Górnik Konin), Bartkowiak Adrian (?), Maksymiv Taras (?), Wolkiewicz Krzysztof (Nielba Wągrowiec), Brylewski Miłosz (Nielba Wągrowiec), Łuszczewski Igor (Orla Wąsosz), Urbaniak Dawid (Pelikan Niechanowo), Tadrowski Julien (Stal Kraśnik), Konieczny Adam (Unia Janikowo), Goździk Gracjan (Unia Janikowo), Ławniczak Mateusz (Unia Janikowo), Radomski Dawid (Unia Janikowo), Molewski Mateusz (Unia Swarzędz), Panowicz Mikołaj (Victoria Września), Kaźmierczak Tomasz (Vitcovia Witkowo)
  • Nielba Wągrowiec

    Nielba Wągrowiec

    Przychodzą
    Piskuła Dawid (Jarota Jarocin), Kaczor Mateusz (Kotwica Kołobrzeg), Wolkiewicz Krzysztof (Mieszko Gniezno), Brylewski Miłosz (Mieszko Gniezno), Krauz Paweł (MKS Kluczbork), Ruta Jakub (?), Pawlak Wiktor (?), Rocławski Mateusz (?), Dobrzykowski Mikołaj (?), Figaszewski Jacek (?), Gruszka Michał (?), Iskrzyński Łukasz (?), Jeneralczyk Filip (?), Kołak Jakub (?), Kowalczyk Marcin (?), Kubiński Jakub (?), Leśniewski Rafał (?), Łagodziński Patryk (?), Marchel Adrian (?), Michalski Jakub (?), Ortyl Mikołaj (?), Ostajewski Konrad (?), Piechowiak Mateusz (?), Rozmarynowski Mateusz (?), Soforek Patryk (?), Sporek Mateusz (?), Śmigielski Damian (?), Gajda Adam (Polonia Środa Wielkopolska), Lisiecki Przemysław (Wisła II Płock)
  • Pogoń II Szczecin

    Pogoń II Szczecin

    Przychodzą
    Maćkowski Rafał (Chrobry II Głogów), Dąbrowski Damian (Cracovia), Kuśmierek Gracjan (Kotwica Kołobrzeg), Grzelka Fabian (?), Łęgowski Łukasz (?), Smykowski Patryk (?), Żurawski Wiktor (?), Manias Michail (?), Spiridonović Srdan (?), Stipica Dante (?), Triantafyllopoulos Konstantinos (?), Zech Benedikt (?), Białczyk Maciej (?), Delner Piotr (?), Gubernat Mateusz (?), Kort Kamil (?), Lis Jakub (?), Świder Jakub (?), Listkowski Marcin (Raków II Częstochowa), Podstawski Antonio (Świt Szczecin), Nagel Sebastian (Świt Szczecin), Adamczuk Patryk (Świt Szczecin), Łasicki Igor (Wisła Płock)
    Odchodzą
    Sadowski Hubert (Błękitni II Stargard), Modrzewski Szymon (Huragan Morąg), Krzyżaniak Dawid (Jarota Jarocin), Żyro Michał (Korona II Kielce), Wawrzynowicz Stanisław (Legionovia II Legionowo), Pietraszkiewicz Daniel (Legionovia II Legionowo), Załuska Łukasz (Miedź II Legnica), Odolczyk Edwin (Orzeł Wałcz), Chouwer Błażej (Piast Żmigród), Majewski Radosław (?), Marczuk Paweł (?), Paprzycki Jakub (?), Łęgowski Mateusz (?), Delev Spas (?), Izumisawa Jin (?), Sieracki Jan (Raków II Częstochowa), Kowalew Filip (Stilon II Gorzów Wielkopolski), Żulpo Konrad (Świt Szczecin), Furst Oskar (Wigry Suwałki), Niepsuj David (Wisła II Kraków), Fojut Jarosław (Wisła II Płock)
  • Polonia Środa Wielkopolska

    Polonia Środa Wielkopolska

    Przychodzą
    Robaczyński Kacper (?), Żegleń Łukasz (?)
    Odchodzą
    Błaszak Adrian (Kłos Zaniemyśl), Radliński Łukasz (Lech II Poznań), Bartoszak Krzysztof (Mieszko Gniezno), Gajda Adam (Nielba Wągrowiec), Opieliński Bartosz (Phytopharm Klęka), Gwit Jakub (Pogoń Lwówek), Stolecki Mateusz (Polonia II Środa Wielkopolska), Chopcia Adrian (?), Buczma Damian (Unia Swarzędz), Jurga Igor (Unia Swarzędz), Pawlak Krystian (Unia Swarzędz)
  • Radunia Stężyca

    Radunia Stężyca

    Przychodzą
    Wojda Damian (Arka II Gdynia), Letniowski Jakub (Bałtyk II Gdynia), Bach Jakub (Chrobry Głogów), Czekaj Michał (Garbarnia Kraków), Głowiński Jędrzej (Kaszubia Kościerzyna), Strus Łukasz (Kaszubia Kościerzyna), Bojas Jakub (Olimpia Elbląg), Garski Tomasz (?), Juński Mateusz (?), Gołuński Wiktor (?), Kropidłowski Fabian (?), Kudelski Paweł (?), Markowski Mateusz (?), Potrac Nikodem (?), Burkhardt Filip (?), Łazaj Kacper (?), Wilczyński Wojciech (?), Koszałka Michał (?), Cempa Dawid (Sokół Aleksandrów Łódzki)
    Odchodzą
    Szczerba Adrian (Górnik II Łęczna), Wańdzio Krzysztof (Gryf Słupsk), Hendryk Aleks (Gwardia Koszalin), Łuczak Mateusz (?), Wysiecki Adrian (?), Klawikowski Dawid (?), Kaszuba Andrzej (?), Żylski Kamil (?), Kotłowski Patryk (?), Kłosowski Jakub (?)
  • Sokół Kleczew

    Sokół Kleczew

    Przychodzą
    Kołodziejczak Dawid (Górnik Konin), Patrzykąt Wiktor (Górnik Konin), Drzewiecki Dominik (Gwardia Koszalin), Brzostowski Filip (Kotwica Kórnik), Poręba Marcin (Olimpia Grudziądz), Kobylarek Konrad (SKP Słupca), Banach Jakub (?)
    Odchodzą
    Theus Aleksander (Błękitni II Stargard), Koziorowski Marcel (Górnik Konin), Młynarski Kuba (Jutrzenka Warta), Antosik Jakub (?), Pingot Mikołaj (?), Strzykowski Jakub (?), Vanyukov Kyryll (?), Paczyński Jan (Unia Swarzędz), Kacprzak Wiktor (Victoria Września), Majewski Mateusz (Victoria Września), Bagrowski Sebastian (Wilki Wilczyn)
  • Świt Szczecin

    Świt Szczecin

    Przychodzą
    Baranowski Patryk (Błękitni II Stargard), Brzeziański Przemysław (Błękitni II Stargard), Wiśniewski Marcin (Elana II Toruń), Ładziak Adam (Hutnik Szczecin), Surma Piotr (Kluczevia Stargard), Żulpo Konrad (Pogoń II Szczecin), Filipowicz Krzysztof (Sokół Pyrzyce), Konopski Filip (?), Głuszak Kacper (?), Leszczyński Mikołaj (?), Telicki Michał (?), Brzeski Mikołaj (?), Kopeć Łukasz (Warta II Gorzów Wielkopolski), Czajor Szymon (Zagłębie II Lubin)
    Odchodzą
    Kołat Adrian (Chemik Police), Rechtziegel Oskar (Chemik Police), Peda Krystian (Chemik Police), Nwaogu Charles (Hutnik Szczecin), Knyrek Jakub (Lechia Dzierżoniów), Zieliński Dawid (Piast Żmigród), Podstawski Antonio (Pogoń II Szczecin), Nagel Sebastian (Pogoń II Szczecin), Adamczuk Patryk (Pogoń II Szczecin), Jarkowski Michał (?), Emche Szymon (?)
  • Unia Janikowo

    Unia Janikowo

    Przychodzą
    Babiarz Szymon (Chemik Bydgoszcz), Fabiszewski Gracjan (Legia Chełmża), Konieczny Adam (Mieszko Gniezno), Goździk Gracjan (Mieszko Gniezno), Ławniczak Mateusz (Mieszko Gniezno), Radomski Dawid (Mieszko Gniezno), Zatorski Nikodem (MKS Kluczbork), Rumiński Mateusz (Olimpia Grudziądz), Skowroński Borys (?), Brudnicki Michał (?), Czaplewski Bartłomiej (?), Dworacki Marcin (?), Jagielski Filip (?), Jelonek Dominik (?), Kędziora Przemysław (?), Kuropatwiński Kamil (?), Losik Jakub (?), Marszał Eryk (?), Mysiak Maciej (?), Poczwardowski Mateusz (?), Tomaszewski Robert (?), Mądrzejewski Paweł (?), Hartwich Filip (Unia Janikowo), Garstka Damian (Victoria Września), Gibas Mikołaj (Widzew Łódź)
    Odchodzą
    Romanek Martin (Sportis II Łochowo), Pawelski Damian (Termalica Bruk-Bet II Nieciecza), Hartwich Filip (Unia Janikowo)