Oglądasz serwis w wersji demonstracyjnej. Możesz zobaczyć jak dodawać i relacjonować testowe mecze. Zaloguj się używając prawdziwych danych i odkryj wszystkie możliwości prowadzenia relacji na żywo. Do prawdziwego serwisu możesz wrócić tutaj.

Zmiany w klubowych kadrach 2020


  • Kubiak Bartosz

    Centra Ostrów Wielkopolski
  • Hoffgunst Kacper

    Odolanovia Odolanów
  • Binek Wojciech

    Centra Ostrów Wielkopolski
  • Dudka Konrad

    Centra Ostrów Wielkopolski
  • Pawlak Patryk

    Centra Ostrów Wielkopolski
  • Sójka Jakub

    Centra Ostrów Wielkopolski
  • Budrowski Jakub

    Centra Ostrów Wielkopolski
  • Dwornik Adam

    Centra Ostrów Wielkopolski
  • Jaśkiewicz Patryk

    Centra Ostrów Wielkopolski
  • Józefiak Jakub

    Centra Ostrów Wielkopolski
  • Miler Patryk

    Centra Ostrów Wielkopolski
  • Centra Ostrów Wielkopolski

    Piróg Dawid

  • Centra Ostrów Wielkopolski

    Lewandowski Łukasz

  • Centra Ostrów Wielkopolski

    Kucharski Michał

  • Centra Ostrów Wielkopolski

    Kucharski Szymon

  • Centra Ostrów Wielkopolski

    Michalski Jakub

  • Centra Ostrów Wielkopolski

    Sztok Michał

  • Centra Ostrów Wielkopolski

    Cierniewski Patryk

  • Centra Ostrów Wielkopolski

    Strączkowski Szymon

  • Centra Ostrów Wielkopolski

    Nowicki Miłosz

  • Centra Ostrów Wielkopolski

    Krakowski Tomasz

  • Centra Ostrów Wielkopolski

    Wieczorek Jakub

  • Centra Ostrów Wielkopolski

    Bartczak Hubert

  • Centra Ostrów Wielkopolski

    Grząka Nikodem

  • Centra Ostrów Wielkopolski

    Maj Szymon

  • Centra Ostrów Wielkopolski

    Gaweł Igor

  • Centra Ostrów Wielkopolski

    Polanowski Dmytro

  • Centra Ostrów Wielkopolski

    Dryka Jakub

  • Centra Ostrów Wielkopolski

    Kustusz Norbert

  • Hemmerling Szymon

    GKS Dopiewo
  • Ignaczak Szymon

    GKS Dopiewo
  • Ignaczak Michał

    GKS Dopiewo
  • Kapturzak Patryk

    GKS Dopiewo
  • Napieralski Adam

    GKS Dopiewo
  • Pazoła Damian

    GKS Dopiewo
  • Rabiega Edwin

    GKS Dopiewo
  • Simiński Bartosz

    GKS Dopiewo
  • Załęski Daniel

    GKS Dopiewo
  • GKS Dopiewo

    Makowski Hubert

    GKS Dopiewo
  • Bogacz Wojciech

    GKS Dopiewo
  • Brych Piotr

    GKS Dopiewo
  • Ciecierski Mateusz

    GKS Dopiewo
  • Dorna Miłosz

    GKS Dopiewo
  • Faliszewski Bartłomiej

    GKS Dopiewo
  • Gurynowicz Igor

    GKS Dopiewo
  • Kaczmarek Robert

    GKS Dopiewo
  • Kołodziej Kamil

    GKS Dopiewo
  • Królik Jakub

    GKS Dopiewo
  • Lechna Jakub

    GKS Dopiewo
  • Łochyński Mikołaj

    GKS Dopiewo
  • Rudner Sebastian

    GKS Dopiewo
  • Spiralski Antoni

    GKS Dopiewo
  • Stańczyk Hubert

    GKS Dopiewo
  • Wróbel Jakub

    GKS Dopiewo
  • Wyrwa Przemysław

    GKS Dopiewo
  • Mieszko Gniezno

    Jasiński Radosław

    GKS Dopiewo
  • Chemik Bydgoszcz

    Goździkowski Kamil

    Iskra Szydłowo
  • Antczak Kacper

    Iskra Szydłowo
  • Szwedek Wojciech

    Iskra Szydłowo
  • Wysocki Mateusz

    Iskra Szydłowo
  • Andrade silva Altair

    Iskra Szydłowo
  • Buczek Damian

    Iskra Szydłowo
  • Czapla Kamil

    Iskra Szydłowo
  • Fertikowski Michał

    Iskra Szydłowo
  • Górzny Jonasz

    Iskra Szydłowo
  • Gruntkowski Rafał

    Iskra Szydłowo
  • Kluk Dominik

    Iskra Szydłowo
  • Kłączyński Łukasz

    Iskra Szydłowo
  • Kowalski Patryk

    Iskra Szydłowo
  • Kozak Daniel

    Iskra Szydłowo
  • Makucki Mikołaj

    Iskra Szydłowo
  • Mikołajczak Adrian

    Iskra Szydłowo
  • Pakuła Michał

    Iskra Szydłowo
  • Pietrowski Adrian

    Iskra Szydłowo
  • Schaefer Damian

    Iskra Szydłowo
  • Skwarek Łukasz

    Iskra Szydłowo
  • Walkowiak Łukasz

    Iskra Szydłowo
  • Wawszczak Michał

    Iskra Szydłowo
  • Wiśniewski Jędrzej

    Iskra Szydłowo
  • Zieliński Jakub

    Iskra Szydłowo
  • Borecki Michał

    KKS II Kalisz
  • Gawlik Mateusz

    KKS II Kalisz
  • Hiszpański Fabian

    KKS II Kalisz
  • Kaczyński Sebastian

    KKS II Kalisz
  • Kamiński Daniel

    KKS II Kalisz
  • Kaszuba Andrzej

    KKS II Kalisz
  • Kosut Kamil

    KKS II Kalisz
  • Krakowiak Maciej

    KKS II Kalisz
  • Łuszkiewicz Adrian

    KKS II Kalisz
  • Łydkowski Paweł

    KKS II Kalisz
  • Maćczak Bartłomiej

    KKS II Kalisz
  • Majewski Mateusz

    KKS II Kalisz
  • Mączyński Mateusz

    KKS II Kalisz
  • Nowak Kacper

    KKS II Kalisz
  • Olejnik Szymon

    KKS II Kalisz
  • Pawela Patryk

    KKS II Kalisz
  • Poliński Damian

    KKS II Kalisz
  • Radzewicz Marcin

    KKS II Kalisz
  • Regling Mateusz

    KKS II Kalisz
  • Smoliński Wiktor

    KKS II Kalisz
  • Szewczyk Filip

    KKS II Kalisz
  • Szwedziak Filip

    KKS II Kalisz
  • Ślesicki Damian

    KKS II Kalisz
  • Tomaszewski Kacper

    KKS II Kalisz
  • Tunkiewicz Robert

    KKS II Kalisz
  • Waleńcik Bartosz

    KKS II Kalisz
  • Weber Kamil

    KKS II Kalisz
  • Zachara Jakub

    KKS II Kalisz
  • Zadka Adam

    KKS II Kalisz
  • Zawistowski Nikodem

    KKS II Kalisz
  • Zawistowski Mikołaj

    KKS II Kalisz
  • Żytko Mateusz

    KKS II Kalisz
  • KKS II Kalisz

    Matuszewski Miłosz

    KKS II Kalisz
  • Domagalski Dominik

    LKS Gołuchów
  • Kieliba Patryk

    LKS Gołuchów
  • Wigry II Suwałki

    Sabiłło Kamil

    KKS II Kalisz
  • Kalak Piotr

    Kotwica Kórnik
  • Khymchyk Andrii

    Kotwica Kórnik
  • Kotwica Kórnik

    Kozłowski Jakub

    Kotwica Kórnik
  • Czerwiński Tymoteusz

    Kotwica Kórnik
  • Baraniak Oskar

    Kotwica Kórnik
  • Bordych Patryk

    Kotwica Kórnik
  • Chandze Dariusz

    Kotwica Kórnik
  • Gabski Tymoteusz

    Kotwica Kórnik
  • Giczela Wiktor

    Kotwica Kórnik
  • Kaźmierczak Jan

    Kotwica Kórnik
  • Kram Aleksander

    Kotwica Kórnik
  • Krenz Piotr

    Kotwica Kórnik
  • Kuberacki Patryk

    Kotwica Kórnik
  • Kujawa Marcel

    Kotwica Kórnik
  • Maciejewski Franciszek

    Kotwica Kórnik
  • Nowak Michał

    Kotwica Kórnik
  • Ostrowski Patryk

    Kotwica Kórnik
  • Owczarzak Kamil

    Kotwica Kórnik
  • Pawłowski Bartosz

    Kotwica Kórnik
  • Przybyłek Paweł

    Kotwica Kórnik
  • Puk Maciej

    Kotwica Kórnik
  • Pytlak Mieszko

    Kotwica Kórnik
  • Rogowski Adam

    Kotwica Kórnik
  • Rozmiarek Rafał

    Kotwica Kórnik
  • Słabolepszy Łukasz

    Kotwica Kórnik
  • Soroko Filip

    Kotwica Kórnik
  • Stańczyk Michał

    Kotwica Kórnik
  • Surdyk Kacper

    Kotwica Kórnik
  • Urbanek Dawid

    Kotwica Kórnik
  • Walkowiak Witold

    Kotwica Kórnik
  • Wieśko Błażej

    Kotwica Kórnik
  • Zgarda Bartosz

    Kotwica Kórnik
  • Banaszak Krzysztof

    Krobianka Krobia
  • Brodziak Kacper

    Krobianka Krobia
  • Chwaliszewski Jakub

    Krobianka Krobia
  • Maleszka Robert

    Krobianka Krobia
  • Moryson Patryk

    Krobianka Krobia
  • Podworski Piotr

    Krobianka Krobia
  • Szumny Tomasz

    Krobianka Krobia
  • Szymanowski Jakub

    Krobianka Krobia
  • Tonkiewicz Jędrzej

    Krobianka Krobia
  • Krobianka Krobia

    Kurzawa Marcin

  • Krobianka Krobia

    Kluczyk Sebastian

  • Krobianka Krobia

    Jankowski Wojciech

  • Krobianka Krobia

    Gill Hubert

  • Krobianka Krobia

    Kaczmarek Adrian

  • Krobianka Krobia

    Greutzmacher Robert

  • Krobianka Krobia

    Tomczak Szymon

  • Krobianka Krobia

    Lada Patryk

  • Krobianka Krobia

    Frąckowiak Bartosz

  • Krobianka Krobia

    Kulczak Jędrzej

  • Krobianka Krobia

    Marcinkowski Michał

  • Krobianka Krobia

    Jędryczka Dawid

  • Krobianka Krobia

    Woźniak Aleksander

  • Krobianka Krobia

    Żelichowski Jędrzej

  • Krobianka Krobia

    Gubański Mikołaj

  • Polonia Leszno

    Kokot Fryderyk

    Krobianka Krobia
  • Szymkowiak Jakub

    LKS Gołuchów
  • Ostrovia 1909 Ostrów Wielkopolski

    Dziuba Kacper

    Ostrovia 1909 Ostrów Wielkopolski
  • Młynarczyk Szymon

    LKS Gołuchów
  • Mikołajczyk Maciej

    LKS Gołuchów
  • LKS Gołuchów

    Kapałka Piotr

  • LKS Gołuchów

    Kubczyk Patryk

  • LKS Gołuchów

    Czabański Krzysztof

  • LKS Gołuchów

    Łyskawka Szymon

  • LKS Gołuchów

    Laluk Michał

  • LKS Gołuchów

    Melka Kamil

  • LKS Gołuchów

    Wasielewski Albert

  • LKS Gołuchów

    Kurek Alan

  • Alves da silva Breno fagundes

    Lubuszanin Trzcianka
  • Jurczenko Ilja

    Lubuszanin Trzcianka
  • Maszner Adrian

    Lubuszanin Trzcianka
  • Turek Mikołaj

    Lubuszanin Trzcianka
  • Lubuszanin Trzcianka

    Iwanicki Wiktor

    Lubuszanin Trzcianka
  • Lubuszanin Trzcianka

    Ławniczak Marcin

    Lubuszanin Trzcianka
  • Baranowski Jakub

    Lubuszanin Trzcianka
  • Karlak Jan

    Lubuszanin Trzcianka
  • Kasperek Krystian

    Lubuszanin Trzcianka
  • Łachwa Jakub

    Lubuszanin Trzcianka
  • Ratajczak Daniel

    Lubuszanin Trzcianka
  • Stańczyk Wojciech

    Lubuszanin Trzcianka
  • Chromiec Paweł

    Lubuszanin Trzcianka
  • Duda Bartosz

    Lubuszanin Trzcianka
  • Iwanicki Paweł

    Lubuszanin Trzcianka
  • Jessa Adrian

    Lubuszanin Trzcianka
  • Kosidło Mateusz

    Lubuszanin Trzcianka
  • Łuczak Mikołaj

    Lubuszanin Trzcianka
  • Natkaniec Wiesław

    Lubuszanin Trzcianka
  • Ryba Nikodem

    Lubuszanin Trzcianka
  • Strzelecki Błażej

    Lubuszanin Trzcianka
  • Turek Szymon

    Lubuszanin Trzcianka
  • Urbański Marcin

    Lubuszanin Trzcianka
  • Wicher Paweł

    Lubuszanin Trzcianka
  • Polonia Kępno

    Latusek Filip

    MKS Kluczbork
  • Bartkowiak Łukasz

    Obra Kościan
  • Czuba Kacper

    Obra Kościan
  • Skrzypczak Eryk

    Obra Kościan
  • Obra Kościan

    Liman Szymon

    Obra Kościan
  • Obra Kościan

    Olejnik Tomasz

    Obra Kościan
  • Obra Kościan

    Wrzeszcz Mikołaj

    Obra Kościan
  • Obra Kościan

    Krzywosz Damian

    Obra Kościan
  • Obra Kościan

    Grześkowiak Kacper

  • Grześkowiak Szymon

    Obra Kościan
  • Kuster Oskar

    Obra Kościan
  • Raich Adam

    Obra Kościan
  • Obra Kościan

    Rudawski Igor

  • Obra Kościan

    Wawrzyniak Radosław

  • Obra Kościan

    Hirano Masaki

  • Obra Kościan

    Funatsu Yushin

  • Celmer Szymon

    Odolanovia Odolanów
  • Jarysz Bartosz

    Odolanovia Odolanów
  • Kłobusek Jakub

    Odolanovia Odolanów
  • Kraska Jakub

    Odolanovia Odolanów
  • Krystek Karol

    Odolanovia Odolanów
  • Modrzyński Nikodem

    Odolanovia Odolanów
  • Motylewski Marek

    Odolanovia Odolanów
  • Poślednik Mariusz

    Odolanovia Odolanów
  • Sikora Patryk

    Odolanovia Odolanów
  • Bąk Daniel

    Odolanovia Odolanów
  • Bąk Jakub

    Odolanovia Odolanów
  • Bąk Szymon

    Odolanovia Odolanów
  • Bąk Sebastian

    Odolanovia Odolanów
  • Kamiński Marek

    Odolanovia Odolanów
  • Marciniak Mikołaj

    Odolanovia Odolanów
  • Mesnerowicz Dawid

    Odolanovia Odolanów
  • Perz Patryk

    Odolanovia Odolanów
  • Skrzypczak Piotr

    Odolanovia Odolanów
  • Szubert Adrian

    Odolanovia Odolanów
  • Szulc Maciej

    Odolanovia Odolanów
  • Zadka Paweł

    Odolanovia Odolanów
  • Górnik Konin

    Sobieraj Krystian

    Olimpia Koło
  • Kujawianka Izbica Kujawska

    Siek Damian

    Olimpia Koło
  • Olimpia Koło

    Kostrzewa Filip

    Olimpia Koło
  • Olimpia Koło

    Trzeszczyński Adam

  • Olimpia Koło

    Wiśniewski Dawid

    Olimpia Koło
  • Olimpia Koło

    Kos Oliver

  • Olimpia Koło

    Czarnecki Sebastian

    Olimpia Koło
  • Dębowski Jakub

    Olimpia Koło
  • Jędras Robert

    Olimpia Koło
  • Mikusik Tomasz

    Olimpia Koło
  • Sieradzki Aleks

    Olimpia Koło
  • Olimpia Koło

    Rutkowski Piotr

  • Olimpia Koło

    Brudnicki Jakub

    Olimpia Koło
  • Olimpia Koło

    Olejnicki Mateusz

    Olimpia Koło
  • Mazur Kamil

    Olimpia Koło
  • Olimpia Koło

    Szafrański Jan

    Olimpia Koło
  • Olimpia Koło

    Lesiński Daniel

    Olimpia Koło
  • Czerczak Gabriel

    Olimpia Koło
  • Dopierała Patryk

    Olimpia Koło
  • Marciniak Adam

    Olimpia Koło
  • Mikołajczyk Kacper

    Olimpia Koło
  • Olczyk Patryk

    Olimpia Koło
  • Rutkowski Michał

    Olimpia Koło
  • Szymański Łukasz

    Olimpia Koło
  • Szymczak Maksymilian

    Olimpia Koło
  • Szymczak Ksawery

    Olimpia Koło
  • Świderski Bartosz

    Olimpia Koło
  • Woszczyński Marcel

    Olimpia Koło
  • Olimpia Koło

    Jaroszewski Kamil

  • Olimpia Koło

    Jaroński Jakub

  • Olimpia Koło

    Małecki Wiktor

  • Olimpia Koło

    Kazimierski Sebastian

  • Olimpia Koło

    Gatrzkie Kacper

  • Olimpia Koło

    Fret Bartosz

  • Olimpia Koło

    Poliński Wiktor

  • Olimpia Koło

    Kapuściński Cristian

  • Olimpia Koło

    Maciaszek Kuba

  • Olimpia Koło

    Nijak Mateusz

  • Olimpia Koło

    Svetlychnyi Ihor

  • Krobianka Krobia

    Kornicki Hubert

    Orla Wąsosz
  • Centra Ostrów Wielkopolski

    Izydorski Damian

    Ostrovia 1909 Ostrów Wielkopolski
  • Jończak Maksymilian

    Ostrovia 1909 Ostrów Wielkopolski
  • Grycman Mikołaj

    Ostrovia 1909 Ostrów Wielkopolski
  • Krupa Hubert

    Ostrovia 1909 Ostrów Wielkopolski
  • Błaszczyk Damian

    Ostrovia 1909 Ostrów Wielkopolski
  • Giecz Michał

    Ostrovia 1909 Ostrów Wielkopolski
  • Jankowski Bartosz

    Ostrovia 1909 Ostrów Wielkopolski
  • Jasiński Paweł

    Ostrovia 1909 Ostrów Wielkopolski
  • Jureczek Bartosz

    Ostrovia 1909 Ostrów Wielkopolski
  • Kaczmarek Patryk

    Ostrovia 1909 Ostrów Wielkopolski
  • Kaczmarek Jordan

    Ostrovia 1909 Ostrów Wielkopolski
  • Kaniewski Maciej

    Ostrovia 1909 Ostrów Wielkopolski
  • Kaźmierczak Patryk

    Ostrovia 1909 Ostrów Wielkopolski
  • Kramarczyk Jakub

    Ostrovia 1909 Ostrów Wielkopolski
  • Krawczyk Kamil

    Ostrovia 1909 Ostrów Wielkopolski
  • Mikulski Maciej

    Ostrovia 1909 Ostrów Wielkopolski
  • Mokrzycki Krystian

    Ostrovia 1909 Ostrów Wielkopolski
  • Piotrowicz Kacper

    Ostrovia 1909 Ostrów Wielkopolski
  • Rachwalski Mateusz

    Ostrovia 1909 Ostrów Wielkopolski
  • Skupiński Safian

    Ostrovia 1909 Ostrów Wielkopolski
  • Sobczak Mateusz

    Ostrovia 1909 Ostrów Wielkopolski
  • Stawski Mateusz

    Ostrovia 1909 Ostrów Wielkopolski
  • Szymanowski Marek

    Ostrovia 1909 Ostrów Wielkopolski
  • Wiącek Łukasz

    Ostrovia 1909 Ostrów Wielkopolski
  • Ziemiański Mateusz

    Ostrovia 1909 Ostrów Wielkopolski
  • Andrzejak Maksymilian

    Pogoń Nowe Skalmierzyce
  • Czerwiński Konrad

    Pogoń Nowe Skalmierzyce
  • Juszczak Dawid

    Pogoń Nowe Skalmierzyce
  • Kasprzak Michał

    Pogoń Nowe Skalmierzyce
  • Bałamącek Kacper

    Pogoń Nowe Skalmierzyce
  • Józefiak Piotr

    Pogoń Nowe Skalmierzyce
  • Kaczmarek Daniel

    Pogoń Nowe Skalmierzyce
  • Matysiak Wiktor

    Pogoń Nowe Skalmierzyce
  • Radojewski Adrian

    Pogoń Nowe Skalmierzyce
  • Szczepaniak Krystian

    Pogoń Nowe Skalmierzyce
  • Pogoń Nowe Skalmierzyce

    Kuczyński Dawid

  • Pogoń Nowe Skalmierzyce

    Borwik Łukasz

  • Pogoń Nowe Skalmierzyce

    Pera Patryk

  • Pogoń Nowe Skalmierzyce

    Adamczak Mateusz

  • Pogoń Nowe Skalmierzyce

    Józefiak Piotr

  • Pogoń Nowe Skalmierzyce

    Kaczmarek Tomasz

  • Pogoń Nowe Skalmierzyce

    Lis Marcin

  • Pogoń Nowe Skalmierzyce

    Rączka Dawid

  • Pogoń Nowe Skalmierzyce

    Nogaj Mateusz

  • Pogoń Nowe Skalmierzyce

    Majerz Kacper

  • Pogoń Nowe Skalmierzyce

    Marciniak Mateusz

  • Pogoń Nowe Skalmierzyce

    Armatys Daniel

  • Pogoń Nowe Skalmierzyce

    Majewski Adam

  • Pogoń Nowe Skalmierzyce

    Korczak Paweł

  • Pogoń Nowe Skalmierzyce

    Pinkowski Kacper

  • Pogoń Nowe Skalmierzyce

    Malinowski Gracjan

  • Pogoń Nowe Skalmierzyce

    Widyński Mikołaj

  • Pogoń Nowe Skalmierzyce

    Tokar Paweł

  • Pogoń Nowe Skalmierzyce

    Kołaczek Kacper

  • Pogoń Nowe Skalmierzyce

    Spaleniak Jakub

  • Pogoń Nowe Skalmierzyce

    Boros Cezary

  • Pogoń Nowe Skalmierzyce

    Szmania Dawid

  • Pogoń Nowe Skalmierzyce

    Mielcarek Bartłomiej

  • Pogoń Nowe Skalmierzyce

    Pawlaczyk Adam

  • Miedź II Legnica

    Rachel Amadeusz

    Polonia Kępno
  • Kubacha Mikołaj

    Polonia Kępno
  • Padiasek Rafał

    Polonia Kępno
  • Pelc Jakub

    Polonia Kępno
  • Rachel Dawid

    Polonia Kępno
  • Polonia Kępno

    Yurechko Volodymyr

  • Polonia Kępno

    Otarashvili Giorgi

  • Homski Michał

    Polonia Leszno
  • Dymitrów Konrad

    Polonia Leszno
  • Jarożek Jędrzej

    Polonia Leszno
  • Juśkowiak Mikołaj

    Polonia Leszno
  • Kowalaszek Szymon

    Polonia Leszno
  • Kozibura Nataniel

    Polonia Leszno
  • Piwoński Adam

    Polonia Leszno
  • Witkowski Mateusz

    Polonia Leszno
  • Polonia Leszno

    Krawczyk Artur

  • Polonia Leszno

    Chudziak Mateusz

  • Polonia Leszno

    Kowalski Przemysław

  • Polonia Leszno

    Sarbinowski Piotr

  • Polonia Leszno

    Rerak Jakub

  • Polonia Leszno

    Nowak Jakub

  • Polonia Leszno

    Smoła Karol

  • Polonia Leszno

    Juskowiak Konrad

  • Polonia Leszno

    Karolczak Mikołaj

  • Polonia Leszno

    Matuszewski Wojciech

  • Polonia Leszno

    Matuszewski Jakub

  • Olimpia Koło

    Bartosik Szymon

    Sokół Kleczew
  • Warta Międzychód

    Krawczyk Filip

    Spartak Deszczno
  • Polonia Środa Wielkopolska

    Wilk Jakub

    Tarnovia Tarnowo Podgórne
  • Lorek Sebastian

    Tarnovia Tarnowo Podgórne
  • Przybyszewski Mateusz

    Tarnovia Tarnowo Podgórne
  • Wamberski Kamil

    Tarnovia Tarnowo Podgórne
  • Kubiak Michał

    Tarnovia Tarnowo Podgórne
  • Tarnovia Tarnowo Podgórne

    Pawlicki Kamil

  • Tarnovia Tarnowo Podgórne

    Kokociński Łukasz

  • Tarnovia Tarnowo Podgórne

    Gąska Piotr

  • Tarnovia Tarnowo Podgórne

    Lachman Krzysztof

  • Tarnovia Tarnowo Podgórne

    Graczyk Tomasz

  • Tarnovia Tarnowo Podgórne

    Jakubowski Mikolaj

  • Tarnovia Tarnowo Podgórne

    Glinecki Tadeusz

  • Tarnovia Tarnowo Podgórne

    Koler Patryk

  • Tarnovia Tarnowo Podgórne

    Glinka Jakub

  • Tarnovia Tarnowo Podgórne

    Radzikowski Mikołaj

  • Błaszczyk Jakub

    Victoria Ostrzeszów
  • Dolata Radosław

    Victoria Ostrzeszów
  • Dubiel Przemysław

    Victoria Ostrzeszów
  • Gandecki Marek adam

    Victoria Ostrzeszów
  • Hurny Jan

    Victoria Ostrzeszów
  • Jędrzejak Jakub

    Victoria Ostrzeszów
  • Jędrzejewski Mikołaj

    Victoria Ostrzeszów
  • Jędrzejewski Sebastian

    Victoria Ostrzeszów
  • Kierzek Mateusz

    Victoria Ostrzeszów
  • Kucharski Mateusz

    Victoria Ostrzeszów
  • Lepka Kacper

    Victoria Ostrzeszów
  • Mazurek Michał

    Victoria Ostrzeszów
  • Młoczyński Eryk

    Victoria Ostrzeszów
  • Obsadny Mateusz

    Victoria Ostrzeszów
  • Obsadny Mikołaj

    Victoria Ostrzeszów
  • Paroń Paweł

    Victoria Ostrzeszów
  • Pasiak Patryk

    Victoria Ostrzeszów
  • Pastucha Remigiusz

    Victoria Ostrzeszów
  • Puchała Bartek

    Victoria Ostrzeszów
  • Skorzybót Kornel

    Victoria Ostrzeszów
  • Skrobacz Robert

    Victoria Ostrzeszów
  • Stawiński Maciej

    Victoria Ostrzeszów
  • Wachowiak Grzegorz

    Victoria Ostrzeszów
  • Sokół Kleczew

    Groszkowski Jakub

    Victoria Września
  • Chopcia Adrian

    Victoria Września
  • Grabarek Adam

    Victoria Września
  • Victoria Września

    Nowicki Bartosz

  • Victoria Września

    Jasiński Łukasz

  • Victoria Września

    Łabędzki Kacper

  • Victoria Września

    Zdunek Robert

  • Victoria Września

    Zielonka Jakub

  • Victoria Września

    Ziółkowski Jakub

  • Victoria Września

    Bibel Jakub

  • Victoria Września

    Szymański Dominik

  • Kotwica Kołobrzeg

    Olszewski Sebastian

    Warta II Poznań
  • Kaptur Hubert

    Warta II Poznań
  • Narożny Mikołaj

    Warta II Poznań
  • Porzucek Mateusz

    Warta II Poznań
  • Prange Patryk

    Warta II Poznań
  • Przybylak Leo

    Warta II Poznań
  • Rajch Rafał

    Warta II Poznań
  • Rakowski Mikołaj

    Warta II Poznań
  • Zając Maksymilian

    Warta II Poznań
  • Warta II Poznań

    Piekarski Szymon

    Warta II Poznań
  • Forszpaniak Dawid

    Warta II Poznań
  • Hyżyk Maksymilian

    Warta II Poznań
  • Jarysz Stanisław

    Warta II Poznań
  • Lisowski Maksymilian

    Warta II Poznań
  • Maćkowiak Łukasz

    Warta II Poznań
  • Małek Filip

    Warta II Poznań
  • Poterski Jakub

    Warta II Poznań
  • Rzepka Radosław

    Warta II Poznań
  • Smykowski Dominik

    Warta II Poznań
  • Soiński Szymon

    Warta II Poznań
  • Sołtysiak Mateusz

    Warta II Poznań
  • Wędzikowski Filip

    Warta II Poznań
  • Wojciechowski Mateusz

    Warta II Poznań
  • Ziętkowski Kamil

    Warta II Poznań
  • Żerkowski Albert

    Warta II Poznań
  • Drame Jędrzej

    Warta Międzychód
  • Gursz Jakub

    Warta Międzychód
  • Krzyżaniak Kacper

    Warta Międzychód
  • Nadobnik Hubert

    Warta Międzychód
  • Warta Międzychód

    Tomkowiak Jakub

    Warta Międzychód
  • Warta Międzychód

    Krysiak Jarosław

  • Warta Międzychód

    Rzepa Sebastian

  • Warta Międzychód

    Ignatowicz Piotr

  • Warta Międzychód

    Szczepaniak Patryk

  • Warta Międzychód

    Adamczak Krzysztof

  • Warta Międzychód

    Laban Oleksii

  • Warta Międzychód

    Czerninienko Serhii

  • Górnik Konin

    Koziorowski Marcel

    Wilki Wilczyn
  • Sokół Kleczew

    Strzykowski Jakub

    Wilki Wilczyn
  • Górecki Adrian

    Wilki Wilczyn
  • Bagrowski Sebastian

    Wilki Wilczyn
  • Kacprzak Wiktor

    Wilki Wilczyn
  • Kuźniewski Igor

    Wilki Wilczyn
  • Kwiatkowski Kamil

    Wilki Wilczyn
  • Kwiatkowski Adam

    Wilki Wilczyn
  • Mochalski Wiktor

    Wilki Wilczyn
  • Sajniak Kacper

    Wilki Wilczyn
  • Wilki Wilczyn

    Budziak Kacper

    Wilki Wilczyn
  • Balalja Marcin

    Wilki Wilczyn
  • Brezyna Jacek

    Wilki Wilczyn
  • Domaniecki Bartosz

    Wilki Wilczyn
  • Kamiński Adrian

    Wilki Wilczyn
  • Kubaszewski Aleksander

    Wilki Wilczyn
  • Matczak Jakub

    Wilki Wilczyn
  • Nowakowski Mikołaj

    Wilki Wilczyn
  • Przebieracz Łukasz

    Wilki Wilczyn
  • Robak Krystian

    Wilki Wilczyn
  • Szymaniak Patryk

    Wilki Wilczyn
  • Zajączkowski Michał

    Wilki Wilczyn
  • Nielba Wągrowiec

    Gajda Adam

    Winogrady Poznań
  • Nielba Wągrowiec

    Jeneralczyk Filip

    Winogrady Poznań
  • Tęcza Krosno Odrzańskie

    Babicz Hubert

    Winogrady Poznań
  • Dembiński Dariusz

    Winogrady Poznań
  • Kłosiński Szymon

    Winogrady Poznań
  • Ławniczak Kamil

    Winogrady Poznań
  • Przygodzki Adam

    Winogrady Poznań
  • Adamczewski Marcin

    Winogrady Poznań
  • Apanasewicz Witold

    Winogrady Poznań
  • Bałuta Mateusz

    Winogrady Poznań
  • Chmielewski Krzysztof

    Winogrady Poznań
  • Daniel Marcin

    Winogrady Poznań
  • Forszpaniak Mateusz

    Winogrady Poznań
  • Juskowiak Jan

    Winogrady Poznań
  • Knopik Damian

    Winogrady Poznań
  • Kolczyński Karol

    Winogrady Poznań
  • Kucostatis Nikos

    Winogrady Poznań
  • Lulka Kamil

    Winogrady Poznań
  • Maćkowiak Ernest

    Winogrady Poznań
  • Michalski Marceli

    Winogrady Poznań
  • Mroczkowski Marcin

    Winogrady Poznań
  • Muzyk Miłosz

    Winogrady Poznań
  • Niemczyk Adrian

    Winogrady Poznań
  • Nowacki Jakub

    Winogrady Poznań
  • Paukszteło Piotr

    Winogrady Poznań
  • Raczkowski Sebastian

    Winogrady Poznań
  • Skrabski Michał

    Winogrady Poznań
  • Szeląg Mateusz

    Winogrady Poznań
  • Szumiński Łukasz

    Winogrady Poznań
  • Tomczak Krzysztof

    Winogrady Poznań
  • Trenkler Michał

    Winogrady Poznań
  • Wesołowski Marian

    Winogrady Poznań
  • Wróblewicz Adam

    Winogrady Poznań
  • Warta Międzychód

    Klockowski Bartosz

    Wisła Sandomierz
  • Polonia Kępno

    Kubiszyn Grzegorz

    Zenit Międzybórz