Oglądasz serwis w wersji demonstracyjnej. Możesz zobaczyć jak dodawać i relacjonować testowe mecze. Zaloguj się używając prawdziwych danych i odkryj wszystkie możliwości prowadzenia relacji na żywo. Do prawdziwego serwisu możesz wrócić tutaj.

Zmiany w klubowych kadrach 2020


  • Biebrza Goniądz

    Wiktorzak Piotr

  • Biebrza Goniądz

    Jakimiuk Jakub

  • Biebrza Goniądz

    Żuberek Bartłomiej

  • Jagiellonia II Białystok

    Polkowski Dawid

    Błękitni Stargard
  • Cresovia Siemiatycze

    Zalewski Przemysław

  • Bołbotowski Mirosław

    Cresovia Siemiatycze
  • MKS Mielnik

    Malinowski Filip

    Cresovia Siemiatycze
  • Czarni Czarna Białostocka

    Oniskiewicz Daniel

  • Czarni Czarna Białostocka

    Szymański Szymon

  • Czarni Czarna Białostocka

    Frankowski Michał

  • Czarni Czarna Białostocka

    Hołowacz Szymon

  • Czarni Czarna Białostocka

    Kindeusz Mateusz

  • Czarni Czarna Białostocka

    Szuchnicki Mateusz

  • Hetman Białystok

    Luty Maciej

    Czarni Czarna Białostocka
  • Fiedorowicz Patryk

    Czarni Czarna Białostocka
  • Czarni Czarna Białostocka

    Kuczyński Karol

  • Czarni Czarna Białostocka

    Waszkiewicz Eryk

  • Dąb Dąbrowa Białostocka

    Ołów Patryk

  • Dąb Dąbrowa Białostocka

    Staszkiewicz Jakub

  • Piatrenka Aliaksei

    Dąb Dąbrowa Białostocka
  • Rychtarczyk Krzysztof

    Dąb Dąbrowa Białostocka
  • Szczerbowski Łukasz

    Dąb Dąbrowa Białostocka
  • KS Michałowo

    Sołowiej Mateusz

    Dąb Dąbrowa Białostocka
  • Sokół Sokółka

    Niedzwiecki Patryk

    Dąb Dąbrowa Białostocka
  • Sokołowski Łukasz

    GKS Stawiski
  • Gryf-Czarni Gródek

    Doroszko Przemysław

  • Hetman Białystok

    Ciwoniuk Mateusz

  • Rudkowski Paweł

    Hetman Białystok
  • Hetman Białystok

    Polak Maciej

  • Hetman Białystok

    Łupiński Stanisław

  • Hetman Białystok

    Wojno Łukasz

  • Tur Bielsk Podlaski

    Łukaszewicz Mateusz

    Hetman Białystok
  • Znicz Suraż

    Sawicki Mateusz

    Hetman Białystok
  • Hetman Tykocin

    Pawlus Patryk

  • Hetman Tykocin

    Sadowski Krzysztof

  • Hetman Tykocin

    Kul Dariusz

  • Hetman Tykocin

    Dziejma Adam

  • Olszewski Paweł

    Jagiellonia II Białystok
  • Jagiellonia II Białystok

    Musiolik Bartosz

  • Olimpia Grudziądz

    Twarowski Maciej

    Jagiellonia II Białystok
  • Olimpia Zambrów

    Bortniczuk Maciej

    Jagiellonia II Białystok
  • Olimpia Zambrów

    Nikołajuk Mateusz

    Jagiellonia II Białystok
  • Jastrząb Knyszyn

    Bielawiec Maciej

  • Sieńko Damian

    Kora Korycin
  • Korona Dobrzyniewo Duże

    Garbowski Daniel

  • Bagieński Jakub

    Korona Dobrzyniewo Duże
  • Kamienski Mateusz

    Korona Dobrzyniewo Duże
  • Kucharski Szymon

    Korona Dobrzyniewo Duże
  • Korona Dobrzyniewo Duże

    Lenczewski Karol

  • Włókniarz Białystok

    Budnik Kevin

    Korona Dobrzyniewo Duże
  • Krypnianka Krypno

    Chańko Maciej

  • Butkiewicz Michał

    Krypnianka Krypno
  • Sokół Sokółka

    Stachurski Hubert

    Krypnianka Krypno
  • Wissa Szczuczyn

    Cychol Robert

    KS CK Troszyn
  • Wissa Szczuczyn

    Świderski Marcin

    KS CK Troszyn
  • KS Grabówka

    Łukasiewicz Mateusz

  • KS Grabówka

    Chrzanowski Grzegorz

  • KS Michałowo

    Yavuz Tümay

  • Ponichtera Piotr

    KS Michałowo
  • KS Michałowo

    Waszkiewicz Marcin

  • Doroszko Dawid

    KS Michałowo
  • Wisła II Kraków

    Korotkiewicz Jakub

    KS Michałowo
  • KS Śniadowo

    Cendrowski Damian

  • Bajkowski Bartłomiej

    KS Śniadowo
  • Walendziewski Mateusz

    KS Śniadowo
  • KS Sokoły

    Wójcik Jakub

  • KS Sokoły

    Zieliński Grzegorz

  • Krypnianka Krypno

    Stefanowicz Jacek

    KS Wasilków
  • Biebrza Goniądz

    Ulman Kamil

    ŁKS 1926 Łomża
  • ŁKS 1926 Łomża

    Mingielewicz Damian

  • ŁKS 1926 Łomża

    Adamczyk Konrad

  • ŁKS 1926 Łomża

    Milewski Przemysław

  • Dobrowolski Kamil

    ŁKS 1926 Łomża
  • ŁKS 1926 Łomża

    Dojlida Filip

  • Janicki Bartosz

    ŁKS 1926 Łomża
  • Magnat Juchnowiec Kościelny

    Sakowicz Szymon

    ŁKS 1926 Łomża
  • ŁKS 1926 Łomża

    Mściwujewski Mateusz

  • ŁKS 1926 Łomża

    Pastorczyk Dawid

  • ŁKS 1926 Łomża

    Pawczyński Krystian

  • ŁKS 1926 Łomża

    Korzeniecki Łukasz

  • ŁKS 1926 Łomża

    Boguski Krystian

  • ŁKS 1926 Łomża

    Kotowski Jakub

  • ŁKS 1926 Łomża

    Kozłowski Maciej

  • Cudakiewicz Filip

    ŁKS 1926 Łomża
  • Pisiak Piotr

    ŁKS 1926 Łomża
  • ŁKS 1926 Łomża

    Maciejuk Krystian

  • Magnat Juchnowiec Kościelny

    Bogacewicz Krystian

  • Święciński Dawid

    Magnat Juchnowiec Kościelny
  • MOSP Białystok

    Maciuszko Mateusz

    MKS Małkinia
  • Kadej Filip

    MKS Mielnik
  • Romaniuk Igor

    MKS Mielnik
  • MOSP Białystok

    Sawicki Mateusz

  • MOSP Białystok

    Lipski Sebastian

  • Buchowski Kamil

    MOSP Białystok
  • Narew II Choroszcz

    Korolewski Marek

  • Narew II Choroszcz

    Kucharewicz Szymon

  • Narew II Choroszcz

    Kucharewicz Michał

  • Narew II Choroszcz

    Ciborowski Jakub

  • Narew Choroszcz

    Kieżel Paweł

  • Grzegorczyk Krystian

    Narew Choroszcz
  • Silwonik Bartłomiej

    Narew Choroszcz
  • Sparta 1951 Szepietowo

    Fabiszewski Patryk

    Narew Choroszcz
  • ŁKS 1926 Łomża

    Mocarski Mateusz

    Narew Ostrołęka
  • Orlęta Czyżew

    Polowczyk Damian

  • Orlęta Czyżew

    Styś Karol

  • Sierota Marcin

    Orlęta Czyżew
  • Orlęta Czyżew

    Smętek Adrian

  • Orlęta Czyżew

    Gołaszewski Piotr

  • Orlęta Czyżew

    Milankiewicz Patryk

  • Biały Artur

    Orlęta Czyżew
  • Ruch Wysokie Mazowieckie

    Brokowski Paweł

    Orlęta Czyżew
  • Olimpia Zambrów

    Kaczmarczyk Paweł

    Orzeł Kolno
  • Orzeł Kolno

    Polakowski Piotr

  • Orzeł Kolno

    Marcinkiewicz Przemysław

  • Wissa Szczuczyn

    Łazarczyk Damian

    Orzeł Kolno
  • Piast Białystok

    Sawoń Kamil

  • Piast Białystok

    Łapiński Dominik

  • Piast Białystok

    Tatarczuk Marcin

  • Pogranicze Kuźnica Białostocka

    Dziewiątkowski Tomasz

  • Pogranicze Kuźnica Białostocka

    Wąsowicz Wojciech

  • Jarząbski Daniel

    Polonia Raczki
  • Promień Mońki

    Dobreńko Kamil

  • Puszcza Hajnówka

    Żero Radosław

  • Drągowski Jakub

    Puszcza Hajnówka
  • Milcz Łukasz

    Puszcza Hajnówka
  • Sienkiewicz Patryk

    Puszcza Hajnówka
  • Rudnia Zabłudów

    Bańkowski Bartosz

  • Rudnia Zabłudów

    Owerczuk Daniel

  • Dąb Dąbrowa Białostocka

    Sobolewski Michał

    Sokół Sokółka
  • Sokół Sokółka

    Koncewicz Patryk

  • Sokół Sokółka

    Tomar Jakub

  • Sokół Sokółka

    Grzesik Jakub

  • Sokół Sokółka

    Baranowski Tomasz

  • Sparta 1951 Szepietowo

    Judzicki Jakub

  • Sparta 1951 Szepietowo

    Tomaszewski Igor

  • Sparta 1951 Szepietowo

    Ożarowski Dawid

  • Sparta 1951 Szepietowo

    Mikołajczyk Jakub

  • Jagiellonia II Białystok

    Jurewicz Michał

    Sparta Augustów
  • Masiejczyk Dawid

    Sparta Augustów
  • Dorochowicz Dawid

    Sparta Augustów
  • Przemielewski Mateusz

    Sparta Augustów
  • Supraślanka Supraśl

    Popławski Przemysław

  • Supraślanka Supraśl

    Rybnik Krystian

  • Tur Bielsk Podlaski

    Plisiuk Damian

  • Tur II Bielsk Podlaski

    Niemczynowicz Patryk

  • Tur II Bielsk Podlaski

    Orzechowski Andrzej

  • Tur II Bielsk Podlaski

    Jaźwiński Krystian

  • Lewkowski Paweł

    UM Krynki
  • Marszałek Michał

    UM Krynki
  • Łempicki Maciej

    Unia Ciechanowiec
  • Kowalczuk Arkadiusz

    Unia Ciechanowiec
  • Biebrza Goniądz

    Bogdaniuk Arkadiusz

    Warmia Grajewo
  • Biebrza Goniądz

    Popławski Aleksander

    Warmia Grajewo
  • Warmia Grajewo

    Drażba Paweł

  • Warmia Grajewo

    Janik Karol

  • Kukliński Dominik

    Warmia Grajewo
  • Kwieciński Kuba

    Warmia Grajewo
  • Korona Ostrołęka

    Trzaska Artur

    Wissa Szczuczyn
  • Olimpia Zambrów

    Łupiński Emil

    Wissa Szczuczyn
  • Sokół Sokółka

    Toczydłowski Damian

    Wissa Szczuczyn
  • Sparta Augustów

    Sztukowski Krzysztof

    Wissa Szczuczyn
  • Wissa Szczuczyn

    Krupiński Gabriel

  • Włókniarz Białystok

    Babiński Piotr

  • Włókniarz Białystok

    Milewski Bartosz

  • Włókniarz Białystok

    Szkopiec Wojciech

  • Włókniarz Białystok

    Cieciorko Marcin

  • Znicz Suraż

    Guła Damian

  • Znicz Suraż

    Łapiński Adrian