Oglądasz serwis w wersji demonstracyjnej. Możesz zobaczyć jak dodawać i relacjonować testowe mecze. Zaloguj się używając prawdziwych danych i odkryj wszystkie możliwości prowadzenia relacji na żywo. Do prawdziwego serwisu możesz wrócić tutaj.

Zmiany w klubowych kadrach 2020


  • Burza Lipki

    Burza Lipki

    Odchodzą
    Sikorski Mariusz (?)
  • GKS Grodków

    GKS Grodków

    Odchodzą
    Morawski Maciej (?), Szczepańczyk Klaudiusz (?), Jurek Szymon (Orzeł Reńska Wieś), Mazur Rafał (Sokół Niemodlin)
  • LZS II Łubniany-Luboszyce

    LZS II Łubniany-Luboszyce

    Przychodzą
    Bazan Tobiasz (?), Borończyk Jan (?), Florczyk Szymon (?), Imiełowski Tomasz (?), Karwat Daniel (?), Kupka Mateusz (?), Nanko Jakub (?), Nowak Marek (?), Preuhs Jakub (?), Rek Tomasz (?), Rubak Szymon (?), Segieth Tomasz (?), Semik Bartłomiej (?), Słomiński Bartosz (?), Słowik Adam (?), Wach Szymon (?), Warzyc Jacek (?), Wróbel Dominik (?), Zełep Mateusz (?)
    Odchodzą
    Krzyżowski Piotr (MKS Gogolin), Kostosz Jakub (Rodło Opole), Kozubek Marcin (Rudatom Kępa), Kędzia Marcin (Silesius Kotórz Mały), Jaroszko Kamil (Sokół Niemodlin)
  • LZS Skarbimierz

    LZS Skarbimierz

    Przychodzą
    Świercz Adam (?), Ukleja Mateusz (?), Mykita Przemysław (?), Żyłowski Maciej (?), Kowalik Sebastian (Olimpia Lewin Brzeski)
  • LZS Victoria Kościerzyce

    LZS Victoria Kościerzyce

    Przychodzą
    Panasiński Rafał (?)
  • LZS Wrzoski

    LZS Wrzoski

    Przychodzą
    Lach Sebastian (?), Lachnik Kamil (?), Pyrasz Mateusz (?), Jednaki Szymon (Rodło Opole), Koźlik Arkadiusz (Silesius Kotórz Mały)
    Odchodzą
    Polok Adam (LZS Mechnice), Niedziela Marek (?)
  • Polonia Karłowice

    Polonia Karłowice

    Przychodzą
    Tuchowski Piotr (?)
    Odchodzą
    Żegalski Szymon (Olimpia Lewin Brzeski)
  • Rudatom Kępa

    Rudatom Kępa

    Przychodzą
    Kozubek Marcin (LZS II Łubniany-Luboszyce), Stupak Jakub (LZS Mechnice), Aleksandroff Arkadiusz (?)
  • SSKF KS Dąbrowa

    SSKF KS Dąbrowa

    Przychodzą
    Machnik Ryszard (LZS Mechnice), Maliński Mariusz (?)
  • Silesius Kotórz Mały

    Silesius Kotórz Mały

    Przychodzą
    Kędzia Marcin (LZS II Łubniany-Luboszyce), Kanarek Dariusz (Rodło Opole), Pęchra Radosław (?), Smirnov Yefym (?), Wolf Szymon (?)
    Odchodzą
    Koźlik Arkadiusz (LZS Wrzoski), Geppert Jakob (?), Badowski Michał (?), Sytarskyi Taras (?), Babicz Paweł (?)
  • Sokół Bierdzany

    Sokół Bierdzany

    Odchodzą
    Kandziora Tobiasz (?)
  • TOR II Dobrzeń Wielki

    TOR II Dobrzeń Wielki

    Przychodzą
    Zorychta Kamil (LKS 99 Pruchna), Skuratowicz Arkadiusz (Swornica Czarnowąsy)
    Odchodzą
    Morka Wojciech (?)
  • Victoria Dobrzyń

    Victoria Dobrzyń

    Przychodzą
    Boruń Jakub (?), Tomczyk Dominik (?)
    Odchodzą
    Krej Jakub (Skalnik Gracze), Wolan Jan (?)
  • Victoria II Chróścice

    Victoria II Chróścice

    Przychodzą
    Borosz Tomasz (?), Budnik Michał (?), Celustka Jakub (?), Młynek Dominik (?), Wróbel Michał (?)