Oglądasz serwis w wersji demonstracyjnej. Możesz zobaczyć jak dodawać i relacjonować testowe mecze. Zaloguj się używając prawdziwych danych i odkryj wszystkie możliwości prowadzenia relacji na żywo. Do prawdziwego serwisu możesz wrócić tutaj.

Zmiany w klubowych kadrach 2020


  • LZS Starowice

    Pawlus Kacper

    Agroplon Głuszyna
  • Pniówek Pawłowice Śląskie

    Waśkiewicz Bartosz

    AKS Mikołów
  • Pelikan Łowicz

    Rutkowski Andrzej

    Andrespolia Wiśniowa Góra
  • Kotwica Kołobrzeg

    Zieliński Oskar

    Anioły Garczegorze
  • Avia Świdnik

    Piotrowski Piotr

  • Avia Świdnik

    Lusiusz Mateusz

  • Avia Świdnik

    Jaśkiewicz Krzysztof

  • Chełmianka Chełm

    Niewęgłowski Dawid

    Avia Świdnik
  • Chełmianka Chełm

    Uliczny Paweł

    Avia Świdnik
  • Victoria Żmudź

    Mroczek Krystian

    Avia Świdnik
  • Wisła Puławy

    Kurek Krzysztof

    Avia Świdnik
  • Orlęta Radzyń Podlaski

    Steżała Krzysztof

    Az-Bud Komarówka Podlaska
  • Kardaś Oskar

    Bałtyk Gdynia
  • Kośnik Mikołaj

    Bałtyk Gdynia
  • Concordia Elbląg

    Biedrzycki Igor

    Concordia Elbląg
  • Kozakowski Maciej

    Bałtyk Gdynia
  • Bałtyk Gdynia

    Horoszkiewicz Gracjan

  • Garbacik Damian

    Bałtyk Gdynia
  • Bytovia Bytów

    Lengiewicz Fabian

    Bałtyk Gdynia
  • KSZO Ostrowiec Świętokrzyski

    Burzyński Fabian

    Bałtyk Gdynia
  • Ogniwo Sopot

    Dałek Adrian

    Bałtyk Gdynia
  • ROW 1964 Rybnik

    Trytko Przemysław

    Bałtyk Gdynia
  • Ginter Sebastian

    Bałtyk Koszalin
  • Motor Lublin

    Kruczkowski Rafał

    Bałtyk Koszalin
  • Sokół Karlino

    Ziemann Marcel

    Bałtyk Koszalin
  • Sokół Sieniawa

    Fryc Patryk

    Bieszczady Ustrzyki Dolne
  • Polonia Warszawa

    Jankowski Leon

    Błonianka Błonie
  • Polonia Warszawa

    Zajączkowski Arkadiusz

    Błonianka Błonie
  • Broń Radom

    Zagórski Tomasz

  • Centrum Radom

    Kasprzyk Karol

    Broń Radom
  • Legionovia Legionowo

    Imiela Adam

    Broń Radom
  • Ruch Chorzów

    Dąbrowski Adrian

    Broń Radom
  • Bałtyk Gdynia

    Efir Michał

    Budowlani Murzynowo
  • Bałtyk Gdynia

    Golc Jakub

    Cartusia Kartuzy
  • Bałtyk Gdynia

    Malanowski Rafał

    Cartusia Kartuzy
  • Agros Suchawa

    Więcaszek Wojciech

    Chełmianka Chełm
  • Dąbrowski Dominik

    Chełmianka Chełm
  • Lewkowicz Dawid

    Chełmianka Chełm
  • Omelko Konrad

    Chełmianka Chełm
  • Rak Jakub

    Chełmianka Chełm
  • Rzepecki Karol

    Chełmianka Chełm
  • Jodłowski Jakub

    Chełmianka Chełm
  • Leśniak Kamil

    Chełmianka Chełm
  • Adamski Piotr

    Chełmianka Chełm
  • Wojtiuk Konrad

    Chełmianka Chełm
  • Chełmianka Chełm

    Stachyra Kamil

  • Hetman Zamość

    Brzozowski Adam

    Chełmianka Chełm
  • Kłos Chełm

    Grądz Michał

    Chełmianka Chełm
  • Lider Włocławek

    Duduś Kacper

    Chełmianka Chełm
  • Opolanin Opole Lubelskie

    Dajos Piotr

    Chełmianka Chełm
  • Powiślak Końskowola

    Kuśmierz Dawid

    Chełmianka Chełm
  • Chemik Police

    Rechtziegel Oskar

  • Jakubiak Mateusz

    Chemik Police
  • Korotkiewicz Michał

    Chemik Police
  • Pogoń II Szczecin

    Świder Jakub

    Chemik Police
  • Puszcza Niepołomice

    Vovchenko Mykyta

    Chemik Police
  • Kotwica Kołobrzeg

    Trojanowski Marcin

    Chojniczanka Chojnice
  • Kopka Łukasz

    Concordia Elbląg
  • Concordia Elbląg

    Danowski Bartłomiej

  • Concordia Elbląg

    Kozak Damian

  • Concordia Elbląg

    Goliasz Piotr

  • Concordia Elbląg

    Kopeć Sebastian

  • Stomil Olsztyn

    Dziemidowicz Wojciech

    Concordia Elbląg
  • Wda Lipusz

    Włoch Adrian

    Concordia Elbląg
  • Jutrzenka Giebułtów

    Wojtaszek Jakub

  • Polonia Bytom

    Fic Adam

    Drama Zbrosławice
  • Polonia Warszawa

    Frańczuk Bartłomiej

    Drukarz Warszawa
  • Ursus Warszawa

    Kwiatkowski Mikołaj

    Drukarz Warszawa
  • Górnik II Zabrze

    Pisarek Dominik

    Elana Toruń
  • Foto-Higiena Gać

    Sawicki Mateusz

  • Foto-Higiena Gać

    Barski Filip

  • Paleczny Oskar

    Foto-Higiena Gać
  • Foto-Higiena Gać

    Jarczak Tobiasz

  • Foto-Higiena Gać

    Jakacki Jan

  • Piast Nowa Ruda

    Jeziorski Adrian

    Foto-Higiena Gać
  • Śląsk II Wrocław

    Bąk Radosław

    Foto-Higiena Gać
  • Ślęza Wrocław

    Wdowiak Marcin

    Foto-Higiena Gać
  • Ślęza Wrocław

    Matusik Maciej

    Foto-Higiena Gać
  • Bałtyk Gdynia

    Regliński Radosław

    Gedania Gdańsk
  • Legia II Warszawa

    Mydlarz Michał

    GKS Jastrzębie
  • Pniówek Pawłowice Śląskie

    Łaski Wojciech

    GKS Jastrzębie
  • Gwarek Tarnowskie Góry

    Bętkowski Kamil

    GKS Katowice
  • Bałtyk Gdynia

    Kręcki Piotr

    GKS Przodkowo
  • Radunia Stężyca

    Górak Kacper

    GKS Przodkowo
  • Huragan Morąg

    Kucznier Adam

    GKS Wikielec
  • Wisłoka Dębica

    Bożek Damian

    Głogovia Głogów Małopolski
  • Wisłoka Dębica

    Hus Konrad

    Głogovia Głogów Małopolski
  • Unia Janikowo

    Czaplewski Bartłomiej

    Gopło Kruszwica
  • Bartczuk Bartosz

    Górnik II Zabrze
  • Korbecki Bartłomiej

    Górnik II Zabrze
  • Kunka Kajetan

    Górnik II Zabrze
  • Ścibiorek Damian

    Górnik Konin
  • Sternicki Kamil

    Górnik Konin
  • Więcek Emil

    Górnik Konin
  • Nowak Miłosz

    Górnik Konin
  • Górnik Konin

    Jędras Robert

  • Bilski Marcel

    Górnik Konin
  • Bury Wiktor

    Górnik Konin
  • Pluciński Jakub

    Górnik Konin
  • Słowiński Tomasz

    Górnik Konin
  • Warta Działoszyn

    Szaniec Jakub

    Górnik Konin
  • Górnik Konin

    Koziorowski Marcel

  • Olimpia Koło

    Stożek Filip

    Górnik Konin
  • Pelikan Łowicz

    Mazurowski Wojciech

    Górnik Konin
  • Pogoń Grodzisk Mazowiecki

    Gajda Bartłomiej

    Górnik Konin
  • SKP Słupca

    Lorencki Michał

    Górnik Konin
  • Ursus Warszawa

    Wadach Maksym

    Górnik Konin
  • Zagłębie II Lubin

    Walczak Wiktor

    Górnik Konin
  • Zefka Kobyla Góra

    Kokott Dominik

    Górnik Konin
  • Górnik II Zabrze

    Ryczkowski Adam

    Górnik Zabrze
  • KS Wasilków

    Oracz Damian

    Granica Kętrzyn
  • Znicz Biała Piska

    Ruszczyk Mateusz

    Granica Kętrzyn
  • AP Sopot

    Paplinski Mateusz

    Grom Nowy Staw
  • Frygier Oskar

    Grom Nowy Staw
  • Gedania Gdańsk

    Deja Paweł

    Grom Nowy Staw
  • Grom Nowy Staw

    Grabowski Tomasz

  • Pogoń Prabuty

    Brojek Mateusz

    Grom Nowy Staw
  • Powiśle Dzierzgoń

    Pietrzyk Mateusz

    Grom Nowy Staw
  • Sokół Ostróda

    Panek Tomasz

    Grom Nowy Staw
  • Broń Radom

    Wójcik Patryk

    Gryf Policzna
  • Bałtyk Gdynia

    Sadowski Jan

    GTS Mokry Dwór
  • Kowalczyk Wojciech

    Gwardia Koszalin
  • Pawlak Kacper

    Gwardia Koszalin
  • Wda Lipusz

    Grela Jeremiasz

    Gwardia Koszalin
  • Wda Lipusz

    Laskowski Patryk

    Gwardia Koszalin
  • Stosiek Łukasz

    Gwarek Tarnowskie Góry
  • Ziemianek Oskar

    Gwarek Tarnowskie Góry
  • Gwarek Tarnowskie Góry

    Kowalczyk Damian

  • Gwarek Zabrze

    Gryc Jakub

    Gwarek Tarnowskie Góry
  • Pniówek Pawłowice Śląskie

    Siwek Sebastian

    Gwarek Tarnowskie Góry
  • Stadion Śląski Chorzów

    Tobor Jakub

    Gwarek Tarnowskie Góry
  • Kotwica Kołobrzeg

    Dudzik Piotr

    Gwiazda Karsin
  • Chełmianka Chełm

    Myszka Norbert

    Hetman Zamość
  • Zaremba Krzysztof

    Hetman Zamość
  • Hetman Zamość

    Daszkiewicz Dawid

  • KSZO Ostrowiec Świętokrzyski

    Dybiec Daniel

    Hetman Zamość
  • Miedź II Legnica

    Czarniecki Jakub

    Hetman Zamość
  • Stal Rzeszów

    Ligienza Adrian

    Hetman Zamość
  • Stomil Olsztyn

    Baran Patryk

    Hetman Zamość
  • Unia Skierniewice

    Gibki Grzegorz

    Hetman Zamość
  • Podlasie Biała Podlaska

    Konaszewski Mateusz

    Huragan Międzyrzec Podlaski
  • Podlasie Biała Podlaska

    Komar Paweł

    Huragan Międzyrzec Podlaski
  • Granica Kętrzyn

    Swacha-sock Łukasz

    Huragan Morąg
  • Johnson Richard Amaechi

    Huragan Morąg
  • Groszkowski Szymon

    Huragan Morąg
  • Nielba Wągrowiec

    Piskuła Dawid

    Huragan Morąg
  • Obra Kościan

    Degórski Tomasz

    Huragan Morąg
  • Pisa Barczewo

    Kapusta Paweł

    Huragan Morąg
  • Stomil Olsztyn

    Sobieski Michał

    Huragan Morąg
  • Abdallah Ahmed hafez hussein

    Hutnik Kraków
  • Hodal Radovan

    Hutnik Kraków
  • Maciaś Kacper

    Hutnik Kraków
  • Góralski Maciej

    Hutnik Kraków
  • Piskorz Alan

    Hutnik Kraków
  • Styrczula Mikołaj

    Hutnik Kraków
  • Hutnik Kraków

    Ogar Tomasz

  • Hutnik Kraków

    Pyciak Paweł

  • Hutnik Kraków

    Zając Mateusz

  • Hutnik Kraków

    Janecki Kamil

  • Stomil Olsztyn

    Rak Szymon

    Hutnik Kraków
  • Chemik Police

    Andrzejewski Emil

    Hutnik Szczecin
  • Chemik Police

    Ziółkowski Krystian

    Hutnik Szczecin
  • Świt Nowy Dwór Mazowiecki

    Waśniowski Kamil

    Hutnik Warszawa
  • Wólczanka Wólka Pełkińska

    Wanat Sebastian

    Igloopol Dębica
  • Świt Szczecin

    Kraśniewicz Miłosz

    Iskierka Szczecin
  • Wisłoka Dębica

    Wilk Krystian

    Izolator Boguchwała
  • Olimpia Zambrów

    Bortniczuk Maciej

    Jagiellonia II Białystok
  • Olimpia Zambrów

    Nikołajuk Mateusz

    Jagiellonia II Białystok
  • GKS Żerków

    Karolczak Bartosz

    Jarota Jarocin
  • Wawrzyniak Krystian

    Jarota Jarocin
  • LKS Gołuchów

    Antczak Marcin

    Jarota Jarocin
  • Mieszko Gniezno

    Golak Sebastian

    Jarota Jarocin
  • Mieszko Gniezno

    Pawlak Damian

    Jarota Jarocin
  • Mieszko Gniezno

    Bartoszak Krzysztof

    Jarota Jarocin
  • Stal Pleszew

    Stachowiak Piotr

    Jarota Jarocin
  • Wiara Lecha Poznań

    Niedźwiedzki Michał

    Jarota Jarocin
  • WKS Witaszyce

    Kowalski Mikołaj

    Jarota Jarocin
  • Błękitni Ropczyce

    Kozicki Maciej

    Jutrzenka Giebułtów
  • Jutrzenka Giebułtów

    Zając Mateusz

    Unia Tarnów
  • Powroźnik Piotr

    Jutrzenka Giebułtów
  • Kowalski Łukasz

    Jutrzenka Giebułtów
  • Kmita Zabierzów

    Wojdała Paweł

    Jutrzenka Giebułtów
  • Słomniczanka Słomniki

    Kozieł Bartosz

    Jutrzenka Giebułtów
  • Radunia Stężyca

    Narożny Borys

    Kaszubia Kościerzyna
  • Gryf Wejherowo

    Szewczyk Filip

    KKS Kalisz
  • Gryf Wejherowo

    Majewski Mateusz

    KKS Kalisz
  • Krakowiak Maciej

    KKS Kalisz
  • Wigry Suwałki

    Sabiłło Kamil

    KKS Kalisz
  • Świt Szczecin

    Surma Piotr

    Kluczevia Stargard
  • Dela Patryk

    Korona II Kielce
  • Jagła Grzegorz

    Korona II Kielce
  • Kiełb Maksymilian

    Korona II Kielce
  • Konstantyn Jakub

    Korona II Kielce
  • Mamla Rafał

    Korona II Kielce
  • Płocica Szymon

    Korona II Kielce
  • Skupień Jakub

    Korona II Kielce
  • Słabosz Dawid

    Korona II Kielce
  • Strzeboński Miłosz

    Korona II Kielce
  • Warta Poznań

    Długosz Wiktor

    Korona II Kielce
  • Korona II Kielce

    Kaczmarski Iwo

    Korona Kielce
  • Korona II Kielce

    Więckowski Dawid

    Korona Kielce
  • Korona II Kielce

    Lisowski Dawid

    Korona Kielce
  • Siarka Tarnobrzeg

    Wawrylak Mateusz

    Korona Rzeszów
  • Wisła Sandomierz

    Konefał Jakub

    Korona Rzeszów
  • Nielba Wągrowiec

    Śmigielski Damian

    Korona Stróżewo
  • GKS Tychy

    Wróblewski Nikolas

    Kotwica Kołobrzeg
  • Reis Polonio De Souza Gabriel

    Kotwica Kołobrzeg
  • De jesus tavares furtado Ednilson

    Kotwica Kołobrzeg
  • Gilson Correira

    Kotwica Kołobrzeg
  • Maciejowski Mateusz

    Kotwica Kołobrzeg
  • Kowalski Aleksander

    Kotwica Kołobrzeg
  • Jurków Przemysław

    Kotwica Kołobrzeg
  • Polonia Środa Wielkopolska

    Mikołajczak Michał

    Kotwica Kołobrzeg
  • Sokół Kleczew

    Kozajda Michał

    Kotwica Kołobrzeg
  • Warta Poznań

    Olszewski Sebastian

    Kotwica Kołobrzeg
  • Jarota Jarocin

    Machowski Oskar

    Kotwica Kórnik
  • Polonia Środa Wielkopolska

    Janczar Mateusz

    Kotwica Kórnik
  • Zieliński Karol

    KP Starogard Gdański
  • Sokół Ostróda

    Hirsz Robert

    KP Starogard Gdański
  • Świt Szczecin

    Wiśniewski Marcin

    KP Starogard Gdański
  • Chełmianka Chełm

    Warecki Kamil

    Kryształ Werbkowice
  • Hetman Zamość

    Olszak Mateusz

    Kryształ Werbkowice
  • Chojniczanka Chojnice

    Trochim Wojciech

    KSZO Ostrowiec Świętokrzyski
  • GKS Tychy

    Laskoś Kacper

    KSZO Ostrowiec Świętokrzyski
  • Kotwica Kołobrzeg

    Zacharski Konrad

    KSZO Ostrowiec Świętokrzyski
  • Wasilewski Jakub

    KSZO Ostrowiec Świętokrzyski
  • Pawlik Jakub

    KSZO Ostrowiec Świętokrzyski
  • Swat Łukasz

    KSZO Ostrowiec Świętokrzyski
  • KSZO Ostrowiec Świętokrzyski

    Mąka Mateusz

  • Motor Lublin

    Grunt Michał

    KSZO Ostrowiec Świętokrzyski
  • Siarka Tarnobrzeg

    Gębalski Adrian

    KSZO Ostrowiec Świętokrzyski
  • Siarka Tarnobrzeg

    Kasperkiewicz Piotr

    KSZO Ostrowiec Świętokrzyski
  • Stal Kraśnik

    Tadrowski Julien

    KSZO Ostrowiec Świętokrzyski
  • Wisła Puławy

    Chudyba Dawid

    KSZO Ostrowiec Świętokrzyski
  • Ruch Zdzieszowice

    Fiks Mateusz

    KS Krapkowice
  • Ruch Zdzieszowice

    Zychowicz Bartosz

    KS Krapkowice
  • Pelikan Łowicz

    Szczepański Damian

    KS Kutno
  • RKS Radomsko

    Sadziński Kamil

    KS Kutno
  • Unia Skierniewice

    Wodziński Mateusz

    KS Kutno
  • Unia Skierniewice

    Bujalski Bartosz

    KS Kutno
  • Ruch Wysokie Mazowieckie

    Radaszkiewicz Maciej

    KS Łomianki
  • RKS Radomsko

    Kanafa Michał

    KS Niedośpielin
  • Górnik Konin

    Antas Sebastian

    KS Opatówek
  • Krypnianka Krypno

    Stefanowicz Jacek

    KS Wasilków
  • KS Wasilków

    Szczepanik Łukasz

  • KS Wasilków

    Styś Karol

    Orlęta Czyżew
  • KS Wasilków

    Ostaszewski Dawid

  • KS Wasilków

    Nasuto Wojciech

  • Ruch Wysokie Mazowieckie

    Makal Grzegorz

    KS Wasilków
  • Ruch Wysokie Mazowieckie

    Przemielewski Patryk

    KS Wasilków
  • Podhale Nowy Targ

    Staszczak Arkadiusz

    KS Wiązownica
  • Miedź II Legnica

    Chudzik Kacper

    Kuźnia Jawor
  • Zagłębie II Lubin

    Sangowski Jakub

    Lechia II Gdańsk
  • Bartczak Mateusz

    Lechia Zielona Góra
  • Brzeźniak Maciej

    Lechia Zielona Góra
  • Jasiak Patryk

    Lechia Zielona Góra
  • Łyczko Karol

    Lechia Zielona Góra
  • Olejniczak Bartosz

    Lechia Zielona Góra
  • Piwowarski Piotr

    Lechia Zielona Góra
  • Samek Tobiasz

    Lechia Zielona Góra
  • Topolski Adrian

    Lechia Zielona Góra
  • Stal Brzeg

    Staśkiewicz Krzysztof

    TS Przylep
  • Lechowicz Kacper

    Lechia Zielona Góra
  • Maćkowiak Łukasz

    Lechia Zielona Góra
  • Górnik Konin

    Beśka Wiktor

    Lech Rypin
  • Kochalski Mateusz

    Legia II Warszawa
  • Kisiel Jakub

    Legia II Warszawa
  • Kurowski Kamil

    Legia II Warszawa
  • Segura gonzalez Antonio

    Legia II Warszawa
  • Legia II Warszawa

    Philipps Chris

  • MKP Pogoń Siedlce

    Skibicki Kacper

    Legia II Warszawa
  • Pelikan Łowicz

    Warchoł Damian

    Legia II Warszawa
  • Stal Stalowa Wola

    Zjawiński Łukasz

    Legia II Warszawa
  • Legia II Warszawa

    Cielemęcki Radosław

    Legia Warszawa
  • Bałtyk Gdynia

    Bajdur Michał

    Legionovia Legionowo
  • KKS Kalisz

    Trubeha Andrzej

    Legionovia Legionowo
  • Pelikan Łowicz

    Kaczorowski Kacper

    Legionovia Legionowo
  • RKS Radomsko

    Podleśny Damian

    Legionovia Legionowo
  • Wólczanka Wólka Pełkińska

    Bury Michał

    Legionovia Legionowo
  • Hetman Zamość

    Buczek Jakub

    Lewart Lubartów
  • Wisła Puławy

    Szczotka Konrad

    Lewart Lubartów
  • Wisła Puławy

    Żelisko Krystian

    Lewart Lubartów
  • Górnik Konin

    Yavorskyy Taras

    Lider Włocławek
  • LZS Starowice

    Wodniok Paweł

    Lider Włocławek
  • Pelikan Łowicz

    Humerski Maciej

    Lider Włocławek
  • Pelikan Łowicz

    Stolarczyk Krystian

    Lider Włocławek
  • Pelikan Łowicz

    Głowiński Dominik

    Lider Włocławek
  • Pogoń Grodzisk Mazowiecki

    Broniarek Bartosz

  • ROW 1964 Rybnik

    Sitko Robert

    LKS Jawiszowice
  • Górnik Konin

    Gaszka Maciej

    LKS Krzyżanowice (k. Raciborza)
  • KSZO Ostrowiec Świętokrzyski

    Kapsa Jakub

    ŁKS Łagów
  • Wisła Sandomierz

    Czerwiak Szymon

    ŁKS Łagów
  • Hetman Zamość

    Rzadkosz Maciej

    Lubań Maniowy
  • Hetman Zamość

    Kopyciński Kacper

    Lublinianka Lublin
  • Motor Lublin

    Bonin Grzegorz

    Lublinianka Lublin
  • Motor Lublin

    Brzyski Tomasz

    Lublinianka Lublin
  • KSZO Ostrowiec Świętokrzyski

    Nogaj Damian

    Łysica Bodzentyn
  • KSZO Ostrowiec Świętokrzyski

    Zalewski Dawid

    Łysica Bodzentyn
  • MKS Kluczbork

    Kaczor Kamil

    LZS Bogacica
  • MKS Kluczbork

    Mendel Jakub

    LZS Kuniów
  • GKS Mirków/Długołęka

    Szemis Marcin

    LZS Starowice
  • LZS Starowice

    Sacha Maciej

  • LZS Starowice

    Bonar Łukasz

  • Redek Luka

    LZS Starowice
  • Kuhar Jaka

    LZS Starowice
  • Mendes Oscar vicente

    LZS Starowice
  • Rodrigues Helder mendes

    LZS Starowice
  • Silva Antoninho

    LZS Starowice
  • LZS Starowice

    Poważny Mateusz

  • Małapanew Ozimek

    Fesser Arkadiusz

    LZS Starowice
  • Piast Strzelce Opolskie

    Dada Damian

    LZS Starowice
  • Stal Brzeg

    Wejerowski Dominik

    LZS Starowice
  • Grom Nowy Staw

    Danielak Krzysztof

    Mady Ostaszewo
  • LZS Starowice

    Gos Bruno

    Małapanew Ozimek
  • Ursus Warszawa

    Dębiec Artur

    Mazowsze Grójec
  • Miedź II Legnica

    Sabala Valerjis

  • Karolczak Korneliusz

    Miedź II Legnica
  • Biernat Kacper

    Miedź II Legnica
  • Kikolski Maciej

    Miedź II Legnica
  • Stasiak Fryderyk

    Miedź II Legnica
  • Zachaczewski Michał

    Miedź II Legnica
  • Rędzio Jakub

    Miedź II Legnica
  • Ruch Chorzów

    Lazar Olivier

    Miedź II Legnica
  • Stadion Śląski Chorzów

    Kuczera Jakub

    Miedź II Legnica
  • Stomil II Olsztyn

    Niewiadomski Kamil

    Miedź II Legnica
  • Miedź II Legnica

    Adamski Rafał

    Miedź Legnica
  • Osmański Oliwer

    Mieszko Gniezno
  • Olejniczak Jakub

    Mieszko Gniezno
  • Goździński Bartosz

    Mieszko Gniezno
  • Mól Michał

    Mieszko Gniezno
  • Stachowiak Jakub

    Mieszko Gniezno
  • Nielba Wągrowiec

    Brylewski Miłosz

    Mieszko Gniezno
  • Obra Kościan

    Jandy Jakub

    Mieszko Gniezno
  • Unia Skierniewice

    Smyłek Mikołaj

    MKP Pogoń Siedlce
  • Piast Żmigród

    Rosiński Dominik

    MKP Wołów
  • MKS Kluczbork

    Skuza Oskar

  • Witek Jakub

    MKS Kluczbork
  • Skra Częstochowa

    Jelonek Aleksander

    MKS Kluczbork
  • Rychlik Jakob

    MKS Kluczbork
  • Suslik Marcin

    MKS Kluczbork
  • Odra Opole

    Sparwasser Michał

    MKS Kluczbork
  • RKS Radomsko

    Baraniak Paweł

    MKS Kluczbork
  • Siemianowiczanka Siemianowice Śląskie

    Witkowski Kamil

    MKS Kluczbork
  • Spójnia Landek

    Marczyński Patryk

    MKS Kluczbork
  • KP Starogard Gdański

    Rudnicki Konrad

    MKS Piaseczno
  • Ruch Wysokie Mazowieckie

    Gromek Bartłomiej

    MKS Piaseczno
  • Polonia Warszawa

    Kamiński Szymon

    MKS Przasnysz
  • Bałtyk Gdynia

    Gołubiński Cezary

    MKS Władysławowo
  • Sokół Ostróda

    Stryjewski Michał

    Mławianka Mława
  • Chełmianka Chełm

    Kraśniewski Maciej

    Motor Lublin
  • Melnychuk Nazar

    Motor Lublin
  • Siarka Tarnobrzeg

    Ropski Krzysztof

    Motor Lublin
  • Stal Kraśnik

    Król Rafał

    Motor Lublin
  • Stal Stalowa Wola

    Kalinowski Krystian

    Motor Lublin
  • Stal Stalowa Wola

    Wójcik Filip

    Motor Lublin
  • Huragan Morąg

    Nakielski Szymon

    Mrągowia Mrągowo
  • Unia Skierniewice

    Nalej Maciej

    Mszczonowianka Mszczonów
  • Huragan Morąg

    Mętlicki Mateusz

    Nadnarwianka Pułtusk
  • Orlęta Radzyń Podlaski

    Gałązka Damian

    Nadnarwianka Pułtusk
  • Lech II Poznań

    Burman Bartłomiej

    Nielba Wągrowiec
  • Lech II Poznań

    Friska Kacper

    Nielba Wągrowiec
  • Mieszko Gniezno

    Bzdęga Tomasz

    Nielba Wągrowiec
  • Mieszko Gniezno

    Steinke Michał

    Nielba Wągrowiec
  • Dziekański Dominik

    Nielba Wągrowiec
  • Mielcarek Eryk

    Nielba Wągrowiec
  • Sokół Kleczew

    Kołodziejczak Dawid

    Nielba Wągrowiec
  • Lechia Zielona Góra

    Dziubański Bartosz

    Odra Bytom Odrzański
  • Lechia Zielona Góra

    Konsewicz Kacper

    Odra Bytom Odrzański
  • Polonia Bytom

    Czernysz Jarosław

    Odra Opole
  • Ruch Zdzieszowice

    Kostrzycki Konrad

    Odra Opole
  • MKS Kluczbork

    Luptak Denis

    OKS Olesno
  • Górnik Konin

    Bartosik Szymon

    Olimpia Koło
  • Górnik Konin

    Olczyk Patryk

    Olimpia Koło
  • Legionovia Legionowo

    Gołaszewski Bartosz

    Olimpia Zambrów
  • Legionovia Legionowo

    Stefaniak Jakub

    Olimpia Zambrów
  • Shibata Shun

    Olimpia Zambrów
  • Przybysz Bartosz

    Olimpia Zambrów
  • Olimpia Zambrów

    Kunoun Richard

  • Podlasie Biała Podlaska

    Jastrzębski Mateusz

    Olimpia Zambrów
  • Sandecja II Nowy Sącz

    Smoleń Kacper

    Olimpia Zambrów
  • Sokół Ostróda

    Wasiak Dominik

    Olimpia Zambrów
  • Świt Nowy Dwór Mazowiecki

    Napora Mikołaj

    Olimpia Zambrów
  • RKS Radomsko

    Zatorski Filip

    Omega Kleszczów
  • Sokół Aleksandrów Łódzki

    Bociek Mikołaj

    Omega Kleszczów
  • Zagłębie II Lubin

    Maciejewski Patryk

    Orkan Szczedrzykowice
  • Bałtyk Gdynia

    Piasecki Mateusz

    Orlęta Aleksandrów Kujawski
  • Ruch Wysokie Mazowieckie

    Brokowski Paweł

    Orlęta Czyżew
  • Orlęta Radzyń Podlaski

    Lipiński Kacper

    Orlęta Łuków
  • Orlęta Radzyń Podlaski

    Zaręba Tomasz

    Orlęta Łuków
  • Podlasie Biała Podlaska

    Kuron Krystian

    Orlęta Łuków
  • Podlasie Biała Podlaska

    Mielnik Jacek

    Orlęta Łuków
  • Chełmianka Chełm

    Kwiatkowski Przemysław

    Orlęta Radzyń Podlaski
  • Chełmianka Chełm

    Wołos Michał

    Orlęta Radzyń Podlaski
  • Motor Lublin

    Kamiński Szymon

    Orlęta Radzyń Podlaski
  • Orlęta Radzyń Podlaski

    Imbronjev Stefan

  • Baniulis Edvinas

    Orlęta Radzyń Podlaski
  • Sidor Kacper

    Orlęta Radzyń Podlaski
  • Wasiluk Adam

    Orlęta Radzyń Podlaski
  • Orlęta Radzyń Podlaski

    Ilczuk Przemysław

  • Olimpia Zambrów

    Kaczmarczyk Paweł

    Orzeł Kolno
  • Unia Skierniewice

    Nierobisz Mateusz

    Orzeł Nieborów
  • Sokół Sieniawa

    Andreasik Patryk

    Orzeł Przeworsk
  • Elana Toruń

    Zagórski Damian

    Pelikan Łowicz
  • Orzeł Nieborów

    Tkacz Piotr

    Pelikan Łowicz
  • Pelikan II Łowicz

    Papuga Patryk

    Pelikan Łowicz
  • Pelikan II Łowicz

    Pietrzak Mikołaj

    Pelikan Łowicz
  • Pelikan Łowicz

    Wudkiewicz Tomasz

  • Wojciechowski Bartosz

    Pelikan Łowicz
  • Wardzyński Kuba

    Pelikan Łowicz
  • Ruch Wysokie Mazowieckie

    Niemira Eryk

    Pelikan Łowicz
  • LZS Starowice

    Stec Szymon

    Piast Nowa Ruda
  • LZS Starowice

    Gordzielik Dennis

    Piast Strzelce Opolskie
  • KKS Kalisz

    Stanclik Daniel

    Piast Żmigród
  • Olimpia Grudziądz

    Pfertzel Florian

    Piast Żmigród
  • Piast Żmigród

    Robak Piotr

  • Błoński Adam

    Piast Żmigród
  • Miziniak Marek

    Piast Żmigród
  • Polonia Leszno

    Moryson Eryk

    Piast Żmigród
  • Zagłębie Sosnowiec

    Bieniek Mateusz

    Piast Żmigród
  • Zagłębie Sosnowiec

    Stewart Carl

    Piast Żmigród
  • GKS Jastrzębie

    Mazurkiewicz Oskar

    Pniówek Pawłowice Śląskie
  • GKS Jastrzębie

    Chochulski Dawid

    Pniówek Pawłowice Śląskie
  • GKS Jastrzębie

    Adamek Rafał

    Pniówek Pawłowice Śląskie
  • GKS Jastrzębie

    Pastuszak Przemysław

    Pniówek Pawłowice Śląskie
  • Pniówek Pawłowice Śląskie

    Obara Sebastian

  • Łukasik Filip

    Pniówek Pawłowice Śląskie
  • Lewandowski Kamil

    Pniówek Pawłowice Śląskie
  • Pniówek Pawłowice Śląskie

    Kasperowicz Jakub

  • Pniówek Pawłowice Śląskie

    Dzida Łukasz

  • Sandecja Nowy Sącz

    Maślanka Hubert

    Podhale Nowy Targ
  • Stal Rzeszów

    Nawrot Michał

    Podhale Nowy Targ
  • Wierchy Rabka-Zdrój

    Derek Nikodem

    Podhale Nowy Targ
  • Chełmianka Chełm

    Kocoł Kamil

    Podlasie Biała Podlaska
  • Huragan Międzyrzec Podlaski

    Całka Sebastian

    Podlasie Biała Podlaska
  • Huragan Międzyrzec Podlaski

    Pakuła Patryk

    Podlasie Biała Podlaska
  • MKS Polonia Warszawa

    Lach Michał

    Podlasie Biała Podlaska
  • Orlęta Łuków

    Jemioł Antoni

    Podlasie Biała Podlaska
  • Orlęta Radzyń Podlaski

    Chmielewski Mariusz

    Podlasie Biała Podlaska
  • Podlasie Biała Podlaska

    Buzun Karol

  • Podlasie Biała Podlaska

    Zagórski Maciej

  • Podlasie Biała Podlaska

    Pyrka Michał

  • Polesie Kock

    Szabat Oskar

    Podlasie Biała Podlaska
  • Polesie Kock

    Kasperek Oskar

    Podlasie Biała Podlaska
  • Błonianka Błonie

    Tomaszewski Mateusz

    Pogoń Grodzisk Mazowiecki
  • Nnamani Ndubuisi

    Pogoń Grodzisk Mazowiecki
  • Pogoń Grodzisk Mazowiecki

    Enow George

  • Polonia Warszawa

    Rakowski Eryk

    Pogoń Grodzisk Mazowiecki
  • Znicz Pruszków

    Wrześniewski Michał

    Pogoń Grodzisk Mazowiecki
  • Pogoń Grodzisk Mazowiecki

    Czaplicki Mikołaj

    Pogoń II Grodzisk Mazowiecki
  • Rajchenberg gonzalez David

    Pogoń II Szczecin
  • Vineta Wolin

    Krzysztofek Dariusz

    Pogoń II Szczecin
  • LZS Starowice

    Stencel Grzegorz

    Pogoń Prudnik
  • Pogoń II Szczecin

    Cichoń Kacper

    Pogoń Szczecin
  • Pogoń II Szczecin

    Szcześniak Kryspin

    Pogoń Szczecin
  • Pogoń II Szczecin

    Maćkowski Rafał

    Pogoń Szczecin
  • GKS Jastrzębie

    Żak Adam

    Polonia Bytom
  • Krakowczyk Łukasz

    Polonia Bytom
  • Polonia Bytom

    Czypionka Marcel

  • Dzikiewicz Oskar

    Polonia Bytom
  • Wróbel Jakub

    Polonia Bytom
  • Stomil Olsztyn

    Rudnik Dawid

    Polonia Bytom
  • Huragan Morąg

    Boczko Dariusz

    Polonia Lidzbark Warmiński
  • Huragan Morąg

    Bogdański Dawid

    Polonia Lidzbark Warmiński
  • Śląsk II Wrocław

    Izydorczyk Kacper

    Polonia Nysa
  • Chrobry II Głogów

    Paikert Sebastian

    Polonia Środa Wielkopolska
  • Polonia II Środa Wielkopolska

    Miśkiewicz Patryk

    Polonia Środa Wielkopolska
  • Sobkowiak Szymon

    Polonia Środa Wielkopolska
  • Gościniak Miłosz

    Polonia Środa Wielkopolska
  • Kiel Jan

    Polonia Środa Wielkopolska
  • Łoniewski Mikołaj

    Polonia Środa Wielkopolska
  • Madaj Michał

    Polonia Środa Wielkopolska
  • Włodarczak Bartosz

    Polonia Środa Wielkopolska
  • Ślęza Wrocław

    Tragarz Szymon

    Polonia/Stal Świdnica
  • Gryf Wejherowo

    Leleń Dawid

    Polonia Warszawa
  • Gwardia Koszalin

    Silski Aleks

    Polonia Warszawa
  • KSZO Ostrowiec Świętokrzyski

    Worach Karol

    Polonia Warszawa
  • Miedź II Legnica

    Smuga Daniel

    Polonia Warszawa
  • Nadnarwianka Pułtusk

    Śledziewski Radosław

    Polonia Warszawa
  • Polonia Warszawa

    Bartosz Wiśniewski

    Ząbkovia Ząbki
  • Ruch Wysokie Mazowieckie

    Wierzbowski Mariusz

    Polonia Warszawa
  • Skra Częstochowa

    Niedojad Damian

    Polonia Warszawa
  • Stal Rzeszów

    Pociecha Sebastian

    Polonia Warszawa
  • Broń Radom

    Terentiev Vladyslav

    Poprad Muszyna
  • Ruch Zdzieszowice

    Niemiec Łukasz

    Porawie Większyce
  • Grom Nowy Staw

    Daukszys Mateusz

    Powiśle Dzierzgoń
  • Grom Nowy Staw

    Piotrowski Kamil

    Powiśle Dzierzgoń
  • Bałtyk Gdynia

    Murawski Sebastian

    Radunia Stężyca
  • Grom Nowy Staw

    Wesołowski Robert

    Radunia Stężyca
  • Kopania Jan

    Radunia Stężyca
  • Gwarek Tarnowskie Góry

    Oziębała Przemysław

    Raków Częstochowa
  • Siarka Tarnobrzeg

    Lenartowski Artur

    Raków II Częstochowa
  • Bałtyk Koszalin

    Lichmański Kamil

    Rasel Dygowo
  • Kotwica Kołobrzeg

    Poznański Jakub

    Rasel Dygowo
  • Garbarnia Kraków

    Wójcik Adrian

    Rekord Bielsko-Biała
  • Rekord Bielsko-Biała

    Nowotnik Bartosz

  • Tomko Mateusz

    Rekord Bielsko-Biała
  • Ruch Chorzów

    Iwanek Daniel

  • Sokół Ostróda

    Wasiluk Bartłomiej

    Resovia
  • Ruch Chorzów

    Machała Mateusz

    RKS Grodziec
  • Hutnik Warszawa

    Okrasa Paweł

    RKS Radomsko
  • KP Starogard Gdański

    Kraska Daniel

    RKS Radomsko
  • MKS Mazur Ełk

    Woźniak Patryk

    RKS Radomsko
  • Motor Lublin

    Krupa Krystian

    RKS Radomsko
  • PTC Pabianice

    Bednarski Filip

    RKS Radomsko
  • Yoshioka Ryo

    RKS Radomsko
  • RKS Radomsko

    Klepczyński Adrian

  • RKS Radomsko

    Przybylski Mariusz

  • Ruch Wysokie Mazowieckie

    Babul Rafał

    RKS Radomsko
  • Siarka II Tarnobrzeg

    Porzeżyński Jakub

    RKS Radomsko
  • UKS SMS Łódź

    Nowak Marcel

    RKS Radomsko
  • Zapała Patryk

    ROW 1964 Rybnik
  • Budak Mateusz

    ROW 1964 Rybnik
  • Grabczyński Oliwer

    ROW 1964 Rybnik
  • Kawula Kacper

    Ruch Chorzów
  • Gwarek Ornontowice

    Kwaśniewski Piotr

    Ruch Chorzów
  • Stal Mielec

    Janoszka Łukasz

    Ruch Chorzów
  • Chełmianka Chełm

    Osuch Cezary

    Ruch Wysokie Mazowieckie
  • Górnik Łęczna

    Mackiewicz Karol

    Ruch Wysokie Mazowieckie
  • Olimpia Zambrów

    Jackiewicz Kamil

    Ruch Wysokie Mazowieckie
  • Kulesza Jakub

    Ruch Wysokie Mazowieckie
  • Porębski Tomasz

    Ruch Wysokie Mazowieckie
  • Wisłoka Dębica

    Domański Michał

    Ruch Wysokie Mazowieckie
  • Znicz Biała Piska

    Kossyk Paweł

    Ruch Wysokie Mazowieckie
  • Gwarek Ornontowice

    Nowara Mateusz

    Ruch Zdzieszowice
  • Piast Strzelce Opolskie

    Strzelecki Piotr

    Ruch Zdzieszowice
  • Podhale Nowy Targ

    Zapotoczny Dariusz

    Ruch Zdzieszowice
  • Łukowski Adam

    Ruch Zdzieszowice
  • Dębski Stanisław

    Ruch Zdzieszowice
  • Polonia Bytom

    Skrzypiński Kamil

    Sarmacja Będzin
  • Chełmianka Chełm

    Wolski Paweł

    Siarka Tarnobrzeg
  • Kloc Gracjan

    Siarka Tarnobrzeg
  • Gajewski Arkadiusz

    Siarka Tarnobrzeg
  • Sokół Aleksandrów Łódzki

    Galara Eryk

    Siarka Tarnobrzeg
  • Stadion Śląski Chorzów

    Głowa Adam

    Siarka Tarnobrzeg
  • Wisłok Wiśniowa

    Stanek Łukasz

    Siarka Tarnobrzeg
  • Stal Brzeg

    Kuboń Dominik

    Skalnik Gracze
  • Stal Brzeg

    Smok Jakub

    Skalnik Gracze
  • Bałtyk Gdynia

    Kazimierowicz Maciej

    Skra Częstochowa
  • Korona II Kielce

    Dziubek Michał

    Skra Częstochowa
  • Trepczyński Maksymilian

    Śląsk II Wrocław
  • Dryja Michał

    Śląsk II Wrocław
  • Skowron Michał

    Śląsk II Wrocław
  • Ślęza Wrocław

    Frasik Bartłomiej

    Ślęza Wrocław
  • Śląsk II Wrocław

    Szpakowski Marcin

    Śląsk Wrocław
  • GKS Mirków/Długołęka

    Stępień Piotr

    Ślęza Wrocław
  • GKS Mirków/Długołęka

    Palmowski Łukasz

    Ślęza Wrocław
  • Orzeł Pawłowice Wrocław

    Olejniczak Filip

    Ślęza Wrocław
  • Pogoń Prudnik

    Cordeiro albino da silva Guilherme

    Ślęza Wrocław
  • Śląsk II Wrocław

    Stanczak Daniel

    Ślęza Wrocław
  • Krukowski Dominik

    Ślęza Wrocław
  • Korzhynskyi Vladyslav

    Ślęza Wrocław
  • Ślęza Wrocław

    Koziarz Kacper

  • Sokół Marcinkowice

    Bialik Krzysztof

    Ślęza Wrocław
  • Kotwica Kołobrzeg

    Maschera Mikołaj

    Sokół Aleksandrów Łódzki
  • Lechia Tomaszów Mazowiecki

    Kania Igor

    Sokół Aleksandrów Łódzki
  • Omega Kleszczów

    Abramczyk Michał

    Sokół Aleksandrów Łódzki
  • Sobczak Bartłomiej

    Sokół Aleksandrów Łódzki
  • Gorzelański Mikołaj

    Sokół Aleksandrów Łódzki
  • Zjednoczeni Stryków

    Nowicki Maciej

    Sokół Aleksandrów Łódzki
  • Zjednoczeni Stryków

    Horoszkiewicz Jakub

    Sokół Aleksandrów Łódzki
  • Górnik Konin

    Majer Mateusz

    Sokół Kleczew
  • Górnik Konin

    Adamczewski Maciej

    Sokół Kleczew
  • Mieszko Gniezno

    Kaliszan Adrian

    Sokół Kleczew
  • Mieszko Gniezno

    Zagdański Łukasz

    Sokół Kleczew
  • MKS Dąbie

    Mechowski Konrad

    Sokół Kleczew
  • Sokół Kleczew

    Dębowski Jakub

  • Frydrychowski Adam

    Sokół Kleczew
  • Kamiński Wiktor

    Sokół Kleczew
  • Strzykowski Jakub

    Sokół Kleczew
  • Śnieg Dawid

    Sokół Kleczew
  • Sokół Kleczew

    Drzewiecki Dominik

  • Hutnik Kraków

    Tracz Bartłomiej

    Sokół Kocmyrzów Baranówka
  • Hutnik Kraków

    Cholewa Piotr

    Sokół Kocmyrzów Baranówka
  • Hutnik Kraków

    Wątroba Karol

    Sokół Kocmyrzów Baranówka
  • Hutnik Kraków

    Zdebski Sebastian

    Sokół Kocmyrzów Baranówka
  • Concordia Elbląg

    Sulewski Robert

    Sokół Ostróda
  • Elana Toruń

    Dobosz Adam

    Sokół Ostróda
  • ITR Jeziorak Iława

    Święty Łukasz

    Sokół Ostróda
  • Sokół Kleczew

    Banach Jakub

    Sokół Ostróda
  • Sokół Ostróda

    Wojciechowski Kacper

  • Sokół Ostróda

    Skotarenko Denys

  • Stomil Olsztyn

    Gancarczyk Waldemar

    Sokół Ostróda
  • Glinik Gorlice

    Kowalczyk Sebastian

    Sokół Sieniawa
  • Izolator Boguchwała

    Pikiel Dominik

    Sokół Sieniawa
  • Kitliński Michał

    Sokół Sieniawa
  • King Daquan

    Sokół Sieniawa
  • Stal Kraśnik

    Wawryszczuk Michał

    Sokół Sieniawa
  • Stal Kraśnik

    Ciołek Sebastian

    Sokół Sieniawa
  • Olimpia Zambrów

    Koncewicz Patryk

    Sokół Sokółka
  • Śląsk II Wrocław

    Basiński Dominik

    Sokół Wielka Lipa
  • Wisła Sandomierz

    Pietras Szymon

    Spartakus Daleszyce
  • Wisła Sandomierz

    Jeziorski Michał

    Spartakus Daleszyce
  • Nielba Wągrowiec

    Kowalczyk Marcin

    Sparta Oborniki
  • Chełmianka Chełm

    Kuśmierz Damian

    Sparta Rejowiec Fabryczny
  • Chemik Police

    Rudnik Sebasian

    Sparta Węgorzyno
  • Unia Janikowo

    Zatorski Nikodem

    Sportis Łochowo
  • Lubuszanin Trzcianka

    Budnik Marcin

    Stal Brzeg
  • Piast Żmigród

    Jaros Mateusz

    Stal Brzeg
  • Polonia Bytom

    Makowski Piotr

    Stal Brzeg
  • Sosna Kamil

    Stal Brzeg
  • Skra Częstochowa

    Borycka Maciej

    Stal Brzeg
  • Błonianka Błonie

    Dwórzyński Przemysław

    Stal Kraśnik
  • Podlasie Biała Podlaska

    Wrzosek Maciej

    Stal Kraśnik
  • Kurkiewicz Jarosław

    Stal Kraśnik
  • Malinauskas Povilas

    Stal Kraśnik
  • Stal Kraśnik

    Świech Marcin

  • Wólczanka Wólka Pełkińska

    Walków Bartosz

    Stal Łańcut
  • Motor Lublin

    Strączek Rafał

    Stal Mielec
  • Hetman Zamość

    Amermajster Michał

    Stal Poniatowa
  • Polonia Warszawa

    Pieczara Krystian

    Stal Rzeszów
  • Wólczanka Wólka Pełkińska

    Kłos Wiktor

    Stal Rzeszów
  • Wólczanka Wólka Pełkińska

    Kądziołka Jakub

    Stal Rzeszów
  • Sokół Sieniawa

    Korziewicz Matthew

    Stal Stalowa Wola
  • Sokół Sieniawa

    Ochał Dominik

    Stal Stalowa Wola
  • Wisła Puławy

    Zmorzyński Piotr

    Stal Stalowa Wola
  • Korona II Kielce

    Marzec Klaudiusz

    Star Starachowice
  • Górnik Konin

    Staszak Jakub

    Stomil Olsztyn
  • Sokół Sieniawa

    Brocki Sebastian

    Strug Tyczyn
  • Długołęcki Mateusz

    Świt Nowy Dwór Mazowiecki
  • Wisła Płock

    Milasius Titas

    Świt Nowy Dwór Mazowiecki
  • Świt Nowy Dwór Mazowiecki

    Broniszewski Paweł

  • Orlęta Radzyń Podlaski

    Sadowski Michał

    Świt Staroźreby
  • Chemik Police

    Moroza Maciej

    Świt Szczecin
  • Kotwica Kołobrzeg

    Wojtasiak Piotr

    Świt Szczecin
  • Olimpia Zambrów

    Szulc Marek

    Świt Szczecin
  • Augusto Daniel

    Świt Szczecin
  • Świt Szczecin

    Czajor Szymon

  • Warta Międzychód

    Szwak Maksymilian

    Świt Szczecin
  • Sokół Ostróda

    Czerwonka Filip

    Tęcza Miłomłyn
  • Sokół Ostróda

    Wasiak Adrian

    Tęcza Miłomłyn
  • Hetman Zamość

    Wacławek Bruno

    Termalica Bruk-Bet Nieciecza
  • Hetman Zamość

    Skiba Michał

    Tomasovia Tomaszów Lubelski
  • Hetman Zamość

    Popko Szczepan

    Unia Hrubieszów
  • Żylski Kamil

    Unia Janikowo
  • Sokół Kleczew

    Kowalczuk Tomasz

    Unia Janikowo
  • UKS SMS Włocławek

    Jabłkowski Mikołaj

    Unia Janikowo
  • Unia Janikowo

    Kuropatwiński Kamil

  • Hulisz Ernest

    Unia Janikowo
  • Panek Kacper

    Unia Janikowo
  • Unia Janikowo

    Garstka Damian

  • Unia Janikowo

    Skowroński Borys

  • Pniówek Pawłowice Śląskie

    Szary Sławomir

    Unia Książenice
  • ROW 1964 Rybnik

    Kapusta Paweł

    Unia Książenice
  • Olimpia Zambrów

    Chowaniec Michał

    Unia Oświęcim
  • Polonia Warszawa

    Wilanowski Maciej

    Unia Skierniewice
  • Unia II Skierniewice

    Klepaczka Norbert

    Unia Skierniewice
  • Unia II Skierniewice

    Krulik Jacek

    Unia Skierniewice
  • Unia Janikowo

    Brudnicki Michał

    Unia Skierniewice
  • Wojciechowski Krzysztof

    Unia Skierniewice
  • Unia Skierniewice

    Szyc Jarosław

  • Unia Skierniewice

    Bojańczyk Patryk

  • Żyrardowianka Żyrardów

    Dudziński Adrian

    Unia Skierniewice
  • Żyrardowianka Żyrardów

    Skrzypek Kacper

    Unia Skierniewice
  • Unia Janikowo

    Babiarz Szymon

    Unia Solec Kujawski
  • Mieszko Gniezno

    Tomaszewski Marcin

    Unia Swarzędz
  • Wisłoka Dębica

    Gwiazda Szymon

    Unia Tarnów
  • Gryf Wejherowo

    Prusinowski Maciej

    Ursus Warszawa
  • Craiu Nicusor-alexandru

    Ursus Warszawa
  • Żołek Filip

    Ursus Warszawa
  • Wigry Suwałki

    Klepacki Szymon

    Ursus Warszawa
  • Unia Janikowo

    Mądrzejewski Paweł

    Victoria Lisewo
  • Sokół Kleczew

    Brzostowski Filip

    Victoria Września
  • Sokół Kleczew

    Szczęsny Szymon

    Victoria Września
  • Chemik Police

    Lewandowski Łukasz

    Vineta Wolin
  • Nielba Wągrowiec

    Krauz Paweł

    Warta Gorzów Wielkopolski
  • Stal Kraśnik

    Kmita Jakub

    Widzew II Łódź
  • KSZO Ostrowiec Świętokrzyski

    Smuczyński Bartłomiej

    Wieczysta Kraków
  • Sokół Sieniawa

    Skrzypek Łukasz

    Wieczysta Kraków
  • Podhale Nowy Targ

    Molis Juliusz

    Wierchy Rabka-Zdrój
  • Grom Nowy Staw

    Stawikowski Artur

    Wierzyca Pelplin
  • Chełmianka Chełm

    Czułowski Patryk

    Wigry Suwałki
  • Legia II Warszawa

    Wełniak Kacper

    Wigry Suwałki