Oglądasz serwis w wersji demonstracyjnej. Możesz zobaczyć jak dodawać i relacjonować testowe mecze. Zaloguj się używając prawdziwych danych i odkryj wszystkie możliwości prowadzenia relacji na żywo. Do prawdziwego serwisu możesz wrócić tutaj.

Zmiany w klubowych kadrach 2020


  • BKS Bydgoszcz

    Martin Jan

  • BKS Bydgoszcz

    Wojtowicz Jakub

  • Cuiavia II Inowrocław

    Matuszewski Mikołaj

  • Cuiavia Inowrocław

    Protsyshyn Arsenii

  • Dąb Bąkowo/Dąbrowa Biskupia

    Zalesiński Miłosz

  • Goplania Inowrocław

    Klawczyński Marcin

  • Kolorowi Krusza Zamkowa

    Matusiak Andrzej

  • Krajna Sępólno Krajeńskie

    Rybacki Damian

  • Kujawianka Izbica Kujawska

    Ciesielski Michał

  • Kujawianka Izbica Kujawska

    Rutkowski Michał

  • Kujawianka Strzelno

    Karczewski Krzysztof

  • Kujawy Kozy

    Kwiatkowski Krzysztof

  • Legia Chełmża

    Wójtowicz Olaf

  • Legia Strzelce

    Łozowicz Damian

  • LKS Dąb/BOSiR Barcin

    Karbowski Jakub

  • LKS Dąb/BOSiR Barcin

    Kurowski Bartosz

  • Łokietek II Brześć Kujawski

    Mularczyk Maciej

  • LZS Wałdowo

    Grochowski Arkadiusz

  • Mień Lipno

    Uzdowski Cezary

  • Noteć Łabiszyn

    Gryglewicz Łukasz

    Notecianka Pakość
  • Gołębiewski Maciej

    Noteć Łabiszyn
  • Noteć Łabiszyn

    Mostył Michał

  • Noteć Łabiszyn

    Zawodziński Mateusz

  • Zagłębie Piechcin

    Orzechowski Miłosz

    Noteć Łabiszyn
  • Olimpia II Grudziądz

    Wiśniewski Łukasz

    Olimpia Grudziądz
  • Piast Bądkowo

    Budziszewski Bartłomiej

  • Mówiński Kamil

    Piast Łasin
  • Węgrowianka Węgrowo

    Sonnenfeld Maciej

    Piast Łasin
  • Piast Złotniki Kujawskie

    Burkiewicz Łukasz

  • Piast Złotniki Kujawskie

    Bleja Krystian

  • Rutkowski Szymon

    Pogoń Mogilno
  • Pogoń Mogilno

    Jaskólski Jay

  • Wilki Wilczyn

    Kwiatkowski Kamil

    Pogoń Mogilno
  • Polonia Bydgoszcz

    Roczyński Mateusz

  • Polonia Bydgoszcz

    Grudziński Szymon

  • Pomorzanin Toruń

    Czyżniewski Kamil

  • Pomorzanin Toruń

    Orlicki Dawid

  • Pomorzanin Toruń

    Lewandowski Wojciech

  • Radzynianka Radzyń Chełmiński

    Wolak Dawid

  • Radzynianka Radzyń Chełmiński

    Manthey Nikodem

  • Radzynianka Radzyń Chełmiński

    Ryba Krzysztof

  • Radzynianka Radzyń Chełmiński

    Chodyna Fabian

  • Radzynianka Radzyń Chełmiński

    Stankiewicz Patryk

  • Radzynianka Radzyń Chełmiński

    Bollin Jakub

  • Spójnia Białe Błota

    Czajkowski Amadeusz

  • Sportis Łochowo

    Podolski Patryk

    Unia Solec Kujawski
  • Sportis Łochowo

    Kanik Radosław

  • Sportis Łochowo

    Ziółkowski Bartosz

  • Sportis Łochowo

    Bombelenga Stephane

  • Start Pruszcz

    Wietrzykowski Dawid

  • Cześnik Karol

    Start Toruń
  • Dąbrowski Patryk

    Start Toruń
  • Jaworski Patryk

    Start Toruń
  • Purcelewski Mateusz

    Start Toruń
  • Szulerecki Łukasz

    Start Toruń
  • Wesołowski Adam

    Start Toruń
  • Ziółkowski Sebastian

    Start Toruń
  • Strażak Przechowo

    Doligalski Patryk

  • Unia Gniewkowo

    Wilga Bartosz

  • LKS Dąbrowa Chełmińska

    Szugajew Jakub

    Unia Solec Kujawski
  • Unia Janikowo

    Babiarz Szymon

    Unia Solec Kujawski
  • Sapa Oskar

    Unia Solec Kujawski
  • Victoria Kołaczkowo

    Grobelny Miłosz

  • Victoria Kołaczkowo

    Muszyński Jakub

  • Victoria Koronowo

    Stasikowski Damian

  • Bugalski Patryk

    Wisła Nowe
  • Mielcarek Wojciech

    Zawisza Bydgoszcz
  • Zootechnik Kołuda Wielka

    Bednarek Filip