Oglądasz serwis w wersji demonstracyjnej. Możesz zobaczyć jak dodawać i relacjonować testowe mecze. Zaloguj się używając prawdziwych danych i odkryj wszystkie możliwości prowadzenia relacji na żywo. Do prawdziwego serwisu możesz wrócić tutaj.

Zmiany w klubowych kadrach 2020


  • Kujawianka Izbica Kujawska

    Wesołowski Jakub

    Baszta Przedecz
  • BKS Bydgoszcz

    Makowski Jakub

  • Nalazek Dorian

    BKS Bydgoszcz
  • BKS Bydgoszcz

    Martin Jan

  • BKS Bydgoszcz

    Wojtowicz Jakub

  • Pomorzanin Serock

    Bagniewski Kamil

    BKS Bydgoszcz
  • Start Warlubie

    Górecki Filip

    Błękitni Podwiesk
  • Bartoszyński Marcin

    Błękitni Podwiesk
  • Wydrzyński Janusz

    Błękitni Podwiesk
  • Chełminianka Chełmno

    Ernestowicz Przemysław

    Błękitni Podwiesk
  • Radzynianka Radzyń Chełmiński

    Krzak Bartosz

    Błękitni Podwiesk
  • Lider Włocławek

    Duduś Kacper

    Chełmianka Chełm
  • Chełminianka Chełmno

    Andrzejewski Oskar

  • Olimpia II Grudziądz

    Wiśniewski Bartosz

    Chełminianka Chełmno
  • Chełminianka Chełmno

    Medunytsia Yan

  • Chemik Bydgoszcz

    Marzec Franciszek

  • Chemik Bydgoszcz

    Czyżewski Bartosz

  • Kochmański Damian

    Chemik Bydgoszcz
  • Gabrych Igor

    Chemik Bydgoszcz
  • Lipkowski Oskar

    Chemik Bydgoszcz
  • Skorupa Szymon

    Chemik Bydgoszcz
  • Szmelc Mikołaj

    Chemik Bydgoszcz
  • Weiner Igor

    Chemik Bydgoszcz
  • Noteć Łabiszyn

    Zawodziński Mateusz

    Chemik Bydgoszcz
  • Start Warlubie

    Kutsenko Igor

    Cis Cekcyn
  • Cuiavia II Inowrocław

    Niewiadomski Piotr

  • Cuiavia II Inowrocław

    Wiśniewski Kacper

  • Cuiavia II Inowrocław

    Kwiatkowski Mikołaj

  • Cuiavia II Inowrocław

    Chełminiak Miłosz

  • Cuiavia II Inowrocław

    Kania Mateusz

  • Cuiavia II Inowrocław

    Stępniewski Kacper

  • Cuiavia II Inowrocław

    Brzozowski Damian

  • Cuiavia II Inowrocław

    Matuszewski Mikołaj

  • Babral Piotr

    Cuiavia Inowrocław
  • Kulak Dominik

    Cuiavia Inowrocław
  • Mbamu Maksymilian

    Cuiavia Inowrocław
  • Akirtava Irakli

    Cuiavia Inowrocław
  • Cuiavia Inowrocław

    Tsykala Mikita

  • Cuiavia Inowrocław

    Protsyshyn Arsenii

  • UKS SMS Włocławek

    Majtczak Hubert

    Cuiavia Inowrocław
  • Cukrownik Tuczno

    Lewandowski Michał

  • Cyklon II  Kończewice

    Karolewski Mikołaj

  • Cyklon II  Kończewice

    Meszyński Karol

  • Abramowicz Mateusz

    Cyklon Kończewice
  • Cieszyński Wojciech

    Cyklon Kończewice
  • Kaczorowski Radosław

    Cyklon Kończewice
  • Michalski Miłosz

    Cyklon Kończewice
  • Tutak Mikołaj

    Cyklon Kończewice
  • Legia Chełmża

    Wiśniewski Jakub

    Cyklon Kończewice
  • Mustang Ostaszewo

    Mazerski Kacper

    Cyklon Kończewice
  • Promień Kowalewo Pomorskie

    Wieczorkowski Kamil

    Cyklon Kończewice
  • Czarni Nakło nad Notecią

    Tomyślak Jakub

  • Ćwikliński Szymon

    Dąb Bąkowo/Dąbrowa Biskupia
  • Świderek Kacper

    Dąb Bąkowo/Dąbrowa Biskupia
  • Dąb Bąkowo/Dąbrowa Biskupia

    Zalesiński Miłosz

  • Sokół Radomin

    Grochocki Dariusz

    Drwęca Golub-Dobrzyń
  • Dębowski Sławomir

    Drwęca Golub-Dobrzyń
  • Kamiński Michał

    Drwęca Golub-Dobrzyń
  • Uzarewicz Mateusz

    Drwęca Golub-Dobrzyń
  • Wesołowski Dawid

    Drwęca Golub-Dobrzyń
  • Fala Świekatowo

    Kłyza Aleksander

  • Flisak Złotoria

    Pietrowski Mateusz

  • Flisak Złotoria

    Rasak Maksymilian

  • Masłowski Tomasz

    Fregata Polanowice
  • Zootechnik Kołuda Wielka

    Bednarek Filip

    Fregata Polanowice
  • Krzeczkowski Klaudiusz

    Fuks Wielowicz
  • Polonia Bydgoszcz

    Łotoszyński Adam

    Gedania Gdańsk
  • Bromirski Mariusz

    GKS Baruchowo
  • Kalwasiński Krystian

    GKS Baruchowo
  • Ling Dawid

    GKS Baruchowo
  • Woźniak Jakub

    GKS Baruchowo
  • Lubienianka Lubień Kujawski

    Kalinowski Filip

    GKS Baruchowo
  • Victoria Smólnik

    Giętkowski Szymon

    GKS Baruchowo
  • GLZS Sadki

    Walczak Marcin

  • Gawłowski Szymon

    GLZS Sadki
  • Gruda Patryk

    GLZS Sadki
  • Hadała Bartosz

    GLZS Sadki
  • Jurek Michał

    GLZS Sadki
  • Król Mateusz

    GLZS Sadki
  • Malinowski Maciej

    GLZS Sadki
  • Marzyński Rafał

    GLZS Sadki
  • Rosołowski Mateusz

    GLZS Sadki
  • Zamroczyński Patryk

    GLZS Sadki
  • Szeluga Krystian

    Zootechnik Kołuda Wielka
  • Gopło Kruszwica

    Nowak Jakub

  • Kujawianka Strzelno

    Łukomski Kamil

    Gopło Kruszwica
  • Notecianka Pakość

    Makowiecki Arkadiusz

    Gopło Kruszwica
  • Noteć Gębice

    Jurkiewicz Patryk

    Gopło Kruszwica
  • Unia Janikowo

    Czaplewski Bartłomiej

    Gopło Kruszwica
  • Wiśniewski Tomasz

    Grom Osie
  • Grot Kowalki

    Januszewski Patryk

  • Gwiazda Bukowiec

    Sobczak Mikołaj

  • Kolejarz Chojnice

    Rekowski Maciej

    Kamionka Kamień Krajeński
  • Kasztelan Papowo Biskupie

    Mrugała Bartosz

  • Kasztelan Papowo Biskupie

    Preis Mateusz

  • Tucholanka Tuchola

    Gronowski Jakub

    Kolejarz Chojnice
  • Krajna II Sępólno Krajeńskie

    Żychski Mariusz

  • Krajna II Sępólno Krajeńskie

    Pędowski Gracjan

  • Krajna II Sępólno Krajeńskie

    Fierek Dominik

  • Chojniczanka II Chojnice

    Kęsik Kajetan

    Krajna Sępólno Krajeńskie
  • Wojtasik Bartłomiej

    Krajna Sępólno Krajeńskie
  • Krajna Sępólno Krajeńskie

    Paszylk Grzegorz

  • LZS Wałdowo

    Walaszek Sławomir

    Krajna Sępólno Krajeńskie
  • Tucholanka Tuchola

    Hermann Bartłomiej

    Krajna Sępólno Krajeńskie
  • Gawęcki Dawid

    KS Brzoza
  • Rybarczyk Patryk

    KS Brzoza
  • Wisła Fordon

    Rutayisire shyaka Martin

    KS Brzoza
  • Mieszkalski Adrian

    Kujawiak Kowal
  • Jabłoński Jakub

    Kujawiak Kowal
  • Kędzierski Mateusz

    Kujawiak Kowal
  • Lider Włocławek

    Piasecki Adam

    Kujawiak Kowal
  • Kujawiak Kruszyn

    Kaniewski Błażej

  • Kujawianka Izbica Kujawska

    Rutkowski Michał

  • Kujawianka Strzelno

    Karczewski Krzysztof

  • Kujawskie Pogranicze Jeziora Wielkie

    Baranowski Kamil

  • Kujawy Kozy

    Kwiatkowski Krzysztof

  • Kujawy Markowice

    Tomaszewski Patryk

  • Kujawy Markowice

    Maniewski Bartosz

  • Kujawy Markowice

    Libera Wiktor

  • Kujawy Markowice

    Szczuraszek Damian

  • Lech Dobre

    Piątkowski Grzegorz

  • Górnik Konin

    Beśka Wiktor

    Lech Rypin
  • Kuroi Takenori

    Lech Rypin
  • Kujawianka Izbica Kujawska

    Ciesielski Michał

    Legia Chełmża
  • Legia Chełmża

    Kochański Krzysztof

  • Legia Chełmża

    Knaak Norbert

  • Legia Chełmża

    Wójtowicz Olaf

  • Radzynianka Radzyń Chełmiński

    Adamczyk Tomasz

    Legia Chełmża
  • Radzynianka Radzyń Chełmiński

    Górski Paweł

    Legia Chełmża
  • Radzynianka Radzyń Chełmiński

    Horna Michał

    Legia Chełmża
  • Sparta Brodnica

    Bocian Dawid

    Legia Chełmża
  • Wda Świecie

    Kocieniewski Szymon

    Legia Chełmża
  • Noteć Gębice

    Stachowiak Dawid

    Legia Strzelce
  • Legia Strzelce

    Łozowicz Damian

  • Piast Złotniki Kujawskie

    Bleja Krystian

    Legia Strzelce
  • Piast Złotniki Kujawskie

    Burkiewicz Łukasz

    Legia Strzelce
  • Gopło Kruszwica

    Kowalski Patryk

    Lider Swarzędz
  • Górnik Konin

    Yavorskyy Taras

    Lider Włocławek
  • KKS Koluszki

    Perek Jakub

    Lider Włocławek
  • Kujawianka Izbica Kujawska

    Biernacki Jakub

    Lider Włocławek
  • Lider Włocławek

    Majewski Marcin

  • Lider Włocławek

    Nestorowicz Norbert

  • Lider Włocławek

    Jaworski Patryk

  • Lider Włocławek

    Łojeczko Wojciech

  • Lider Włocławek

    Karasiński Tymoteusz

  • Lider Włocławek

    Łączkowski Oliwier

  • Lider Włocławek

    Florczak Norbert

  • Lider Włocławek

    Dumicz Kacper

  • LZS Starowice

    Wodniok Paweł

    Lider Włocławek
  • Pelikan Łowicz

    Humerski Maciej

    Lider Włocławek
  • Pelikan Łowicz

    Stolarczyk Krystian

    Lider Włocławek
  • Pelikan Łowicz

    Głowiński Dominik

    Lider Włocławek
  • Pogoń Grodzisk Mazowiecki

    Broniarek Bartosz

    Lider Włocławek
  • Zdrój Busko Zdrój

    Zawierucha Adam

    Lider Włocławek
  • Chemik Bydgoszcz

    Kuczyński Dawid

    LKS Dąbrowa Chełmińska
  • Sportis Łochowo

    Narloch Marcin

    LKS Dąbrowa Chełmińska
  • Kujawskie Pogranicze Jeziora Wielkie

    Frąckowiak Jakub

    LKS Dąb/BOSiR Barcin
  • Cieniak Robert

    LKS Dąb/BOSiR Barcin
  • Mróz Radosław

    LKS Dąb/BOSiR Barcin
  • Musiał Bartosz

    LKS Dąb/BOSiR Barcin
  • Przybylski Adam

    LKS Dąb/BOSiR Barcin
  • LKS Dąb/BOSiR Barcin

    Kurowski Bartosz

  • Zawisza Bydgoszcz

    Wiśniewski Adam

    LKS Dąb/BOSiR Barcin
  • LKS Kęsowo

    Redzimski Artur

  • Łokietek II Brześć Kujawski

    Dorsz Marcin

  • Łokietek II Brześć Kujawski

    Przybysz Tomasz

  • Łokietek II Brześć Kujawski

    Mularczyk Maciej

  • Kujawa Marcin

    LTP Lubanie
  • Doliński Bartosz

    Lubienianka Lubień Kujawski
  • Ratajczyk Igor

    Lubienianka Lubień Kujawski
  • Ostrowia Ostrowy

    Burdyka Przemysław

    Lubienianka Lubień Kujawski
  • Włocłavia Włocławek

    Gadomski Krzysztof

    Lubienianka Lubień Kujawski
  • Czubak Patryk

    LZS Bobrowo
  • Borowicz Hubert

    LZS Steklin
  • Insadowski Kamil

    LZS Steklin
  • Karbowski Bartłomiej

    LZS Steklin
  • Wierzbicki Maciej

    LZS Steklin
  • Szymborski Damian

    LZS Steklin
  • Legia Osiek

    Luda Mateusz

    LZS Świedziebnia
  • Stogowski Michał

    LZS Świedziebnia
  • LZS Świedziebnia

    Sitkiewicz Paweł

  • LZS Wałdowo

    Grochowski Arkadiusz

  • Wieczorek Daniel

    MGKS Lubraniec
  • Wróblewski Dymitr

    MGKS Lubraniec
  • Bartczak Marcin

    Mień Lipno
  • Uzdowski Radosław

    Mień Lipno
  • Mień Lipno

    Uzdowski Cezary

  • Wiślanin Bobrowniki

    Gracyk Dawid

    Mień Lipno
  • Wiślanin Bobrowniki

    Jesionowski Jakub

    Mień Lipno
  • Piast Złotniki Kujawskie

    Wyrkowski Błażej

    Mikrus Szadłowice
  • Sportis Łochowo

    Romanek Martin

    MKS Debrzno
  • Cyklon Kończewice

    Dawiec Mateusz

    Mustang Ostaszewo
  • Cyklon Kończewice

    Saluk Adrian

    Mustang Ostaszewo
  • Mustang Ostaszewo

    Detyna Mikołaj

  • Pomorzanin Toruń

    Ziółkowski Przemysław

    Mustang Ostaszewo
  • Adamski Dawid

    Naprzód Jabłonowo Pomorskie
  • Naprzód Jabłonowo Pomorskie

    Ratkiewicz Paweł

  • Noteć Łabiszyn

    Gryglewicz Łukasz

    Notecianka Pakość
  • Kujawianka Strzelno

    Szwarckopf Marcin

    Noteć Gębice
  • Zjednoczeni Trzemeszno

    Hałajczak Marcin

    Noteć Gębice
  • Zjednoczeni Trzemeszno

    Michalak Dominik

    Noteć Gębice
  • Zjednoczeni Trzemeszno

    Szymański Marcin

    Noteć Gębice
  • Kolorowi Krusza Zamkowa

    Matusiak Andrzej

    Noteć Inowrocław
  • Kujawianka Strzelno

    Piechocki Krystian

    Noteć Inowrocław
  • Kujawianka Strzelno

    Szemrowicz Damian

    Noteć Inowrocław
  • Strauchman Patryk

    Noteć Inowrocław
  • Piast Kołodziejewo

    Basiński Sebastian

    Noteć Inowrocław
  • Marjański Patryk

    Noteć Łabiszyn
  • Stankiewicz Miłosz

    Noteć Łabiszyn
  • Gołębiewski Maciej

    Noteć Łabiszyn
  • Noteć Łabiszyn

    Mostył Michał

  • Polonia Bydgoszcz

    Roczyński Mateusz

    Noteć Łabiszyn
  • Zagłębie Piechcin

    Orzechowski Miłosz

    Noteć Łabiszyn
  • Kubiaczyk Hubert

    Olimpia II Grudziądz
  • Przybylski Mateusz

    Olimpia II Grudziądz
  • Puncewicz Adrian

    Olimpia II Grudziądz
  • Sparta Brodnica

    Lech Milan

    Olimpia II Grudziądz
  • Opatrunki Toruń

    Krempeć Piotr

  • Jankowski Jakub

    Opatrunki Toruń
  • Napierski Kacper

    Opatrunki Toruń
  • Rypiński Łukasz

    Opatrunki Toruń
  • Bałtyk Gdynia

    Piasecki Mateusz

    Orlęta Aleksandrów Kujawski
  • Orlęta Aleksandrów Kujawski

    Gerc Samuel

  • Wiliński Daniel

    Orlęta Aleksandrów Kujawski
  • Unia Solec Kujawski

    Nowacki Maciej

    Orlęta Aleksandrów Kujawski
  • Orlęta II Aleksandrów Kujawski

    Kaźmierczak Krzysztof

  • Orlęta II Aleksandrów Kujawski

    Waszak Tomasz

  • Orlęta II Aleksandrów Kujawski

    Dąbrowski Igor

  • Orlęta II Aleksandrów Kujawski

    Dwojak Filip

  • Orlęta II Aleksandrów Kujawski

    Śmieszny Marcin

  • Orlęta II Aleksandrów Kujawski

    Smołko Dominik

  • Orlęta II Aleksandrów Kujawski

    Urbański Miłosz

  • Orlęta II Aleksandrów Kujawski

    Kopaczyk Maciej

  • Goplania Inowrocław

    Klawczyński Marcin

    Orłowianka Orłowo
  • Kolorowi Krusza Zamkowa

    Smyka Marcin

    Orłowianka Orłowo
  • Krysztofiak Mateusz

    Orłowianka Orłowo
  • Szyperski Damian

    Orłowianka Orłowo
  • Albreszyński Adrian

    Orłowianka Orłowo
  • Tarant Wójcin

    Nowak Kacper

    Orłowianka Orłowo
  • Tarant Wójcin

    Kruszyna Mikołaj

    Orłowianka Orłowo
  • Haglauer Mateusz

    Orzeł Głogowo
  • Orzeł Głogowo

    Szychulski Krzysztof

  • Piaski Bydgoszcz

    Zalewski Adam

  • Piast Bądkowo

    Grzywacz Patryk

  • Sirko Maciej

    Piast Kołodziejewo
  • Rozumiakini Artur

    Piast Łasin
  • Mówiński Kamil

    Piast Łasin
  • Węgrowianka Węgrowo

    Sonnenfeld Maciej

    Piast Łasin
  • Goplania Inowrocław

    Górski Dawid

    Piast Złotniki Kujawskie
  • Notecianka Pakość

    Kempski Łukasz

    Piast Złotniki Kujawskie
  • Unia Gniewkowo

    Nadolny Kacper

    Piast Złotniki Kujawskie
  • Unia Solec Kujawski

    Szefler Dawid

    Piast Złotniki Kujawskie
  • Chojnacki Krzysztof

    Pogoń Mogilno
  • Strzelecki Kacper

    Pogoń Mogilno
  • Pogoń Mogilno

    Przybyszewski Mateusz

  • Rutkowski Szymon

    Pogoń Mogilno
  • Wilki Wilczyn

    Kwiatkowski Kamil

    Pogoń Mogilno
  • Filipiak Marcel

    Pogrom Zbójno
  • Pogrom Zbójno

    Góral Kamil

  • Pietruszyński Marcin

    Pogrom Zbójno
  • Piotrowicz Patryk

    Pogrom Zbójno
  • Żuchowski Karol

    Pogrom Zbójno
  • Żuławski Marcel

    Pogrom Zbójno
  • Pogrom Zbójno

    Jasinski Jarosław

  • Sokół Radomin

    Tarkowski Patryk

    Pogrom Zbójno
  • Polonia Bydgoszcz

    Grudziński Szymon

  • Polonia Bydgoszcz

    Fusiek Bartosz

    Polonia Bydgoszcz
  • Pomorzanin Serock

    Andres Jakub

    Polonia Bydgoszcz
  • Pomorzanin Serock

    Nytko Kamil

    Polonia Bydgoszcz
  • Czarni Lniano

    Mazur Dariusz

    Pomorzanin Serock
  • Polonia Bydgoszcz

    Koźbiał Jakub

    Pomorzanin Serock
  • Kudriashov Artur

    Pomorzanin Serock
  • Polasik Artur

    Pomorzanin Serock
  • Powalisz Jakub

    Pomorzanin Serock
  • Wisła Fordon

    Słowiński Adrian

    Pomorzanin Serock
  • Wisła Fordon

    Ożóg Damian

    Pomorzanin Serock
  • Elana Toruń

    Karbowiński Paweł

    Pomorzanin Toruń
  • Gopło Kruszwica

    Springer Wojciech

    Pomorzanin Toruń
  • Mustang Ostaszewo

    Owczarczyk Sebastian

    Pomorzanin Toruń
  • Pomorzanin Toruń

    Szprenglewski Bartosz

  • Pomorzanin Toruń

    Balcerowicz Oskar

  • Pomorzanin Toruń

    Lewandowski Wojciech

  • Zawisza Bydgoszcz

    Żurowski Michał

    Pomorzanin Toruń
  • Kasztelan Papowo Biskupie

    Kwiatkowski Adam

    Pomowiec Kijewo Królewskie
  • Klein Krzysztof

    Pomowiec Kijewo Królewskie
  • Wisła Grudziądz

    Cybulski Paweł

    Prawobrzeże Świnoujście
  • Promień Kowalewo Pomorskie

    Piasek Adam

  • Budzich Konrad

    Radzynianka Radzyń Chełmiński
  • Chojnicki Mateusz

    Radzynianka Radzyń Chełmiński
  • Dreszler Maciej

    Radzynianka Radzyń Chełmiński
  • Fiałkowski Sylwester

    Radzynianka Radzyń Chełmiński
  • Foksiński Adam

    Radzynianka Radzyń Chełmiński
  • Kłosiński Krystian

    Radzynianka Radzyń Chełmiński
  • Moskwa Szymon

    Radzynianka Radzyń Chełmiński
  • Rosiński Patryk

    Radzynianka Radzyń Chełmiński
  • Schodowski Radosław

    Radzynianka Radzyń Chełmiński
  • Waszelewski Jakub

    Radzynianka Radzyń Chełmiński
  • Zarzycki Wojciech

    Radzynianka Radzyń Chełmiński
  • Radzynianka Radzyń Chełmiński

    Wyżykowski Jakub

  • Unia Wąbrzeźno

    Kruszewski Kamil

    Radzynianka Radzyń Chełmiński
  • Węgrowianka Węgrowo

    Liśecki Sylwester

    Radzynianka Radzyń Chełmiński
  • Krajna Sępólno Krajeńskie

    Rybacki Damian

    Rawys Raciąż
  • Tucholanka Tuchola

    Domeracki Oskar

    Rawys Raciąż
  • Tucholanka Tuchola

    Wiśniewski Mateusz

    Rawys Raciąż
  • Drożyński Krzysztof

    Skompensis Skępe
  • Lipka Maciej

    Skompensis Skępe
  • Markowski Jakub

    Skompensis Skępe
  • Matuszczak Przemysław

    Skompensis Skępe
  • Zwoliński Rafał

    Skompensis Skępe
  • Wicher Wielgie

    Krakowski Marcin

    Skompensis Skępe
  • Detmer Marcin

    Skrwa Skrwilno
  • Michalski Maciej

    Skrwa Skrwilno
  • Orłowski Jakub

    Skrwa Skrwilno
  • Zaborny Konrad

    Skrwa Skrwilno
  • Łukaszewski Mirosław

    Skrwa Skrwilno
  • Szczerbiak Łukasz

    Skrwa Skrwilno
  • Cis Cekcyn

    Musiał Mariusz

    Sokół Nowy Dwór
  • Lorbiecki Maciej

    Sokół Nowy Dwór
  • Łęgowski Gracjan

    Sokół Nowy Dwór
  • Legin Aleksander

    Sokół Radomin
  • Stefański Rafał

    Sokół Radomin
  • Sokół Radomin

    Bruzdewicz Artur

  • Legia Chełmża

    Rybacki Kacper

    Sparta Brodnica
  • LZS Bobrowo

    Kaźmierczyk Mateusz

    Sparta Brodnica
  • Koczot Marek

    Sparta Brodnica
  • Sparta Łubianka

    Finc Wiktor

  • Spójnia Białe Błota

    Adamski Piotr

  • Spójnia Białe Błota

    Czajkowski Amadeusz

  • Sportis Łochowo

    Kozanecki Damian

  • Unia Janikowo

    Zatorski Nikodem

    Sportis Łochowo
  • UKS SMS Włocławek

    Janiszewski Konrad

    Sportis Łochowo
  • UKS SMS Włocławek

    Krzemiński Mateusz

    Sportis Łochowo
  • Cemschi David

    Sportis Łochowo
  • Asante Samuel anso

    Sportis Łochowo
  • Sportis Łochowo

    Kanik Radosław

  • Sportis Łochowo

    Ziółkowski Bartosz

  • Sportis Łochowo

    Bombelenga Stephane

  • Stal Grudziądz

    Słomka Tomasz

  • Gall Paweł

    Stal Grudziądz
  • Rybandt Jakub

    Stal Grudziądz
  • Statek Dominik

    Stal Grudziądz
  • Węgrowianka Węgrowo

    Stępień Dawid

    Stal Grudziądz
  • Start Toruń

    Jedynak Jakub

  • Cześnik Karol

    Start Toruń
  • Dąbrowski Patryk

    Start Toruń
  • Jaworski Patryk

    Start Toruń
  • Purcelewski Mateusz

    Start Toruń
  • Szulerecki Łukasz

    Start Toruń
  • Wesołowski Adam

    Start Toruń
  • Ziółkowski Sebastian

    Start Toruń
  • Radzynianka Radzyń Chełmiński

    Bollin Jakub

    Start Warlubie
  • Radzynianka Radzyń Chełmiński

    Chodyna Fabian

    Start Warlubie
  • Radzynianka Radzyń Chełmiński

    Manthey Nikodem

    Start Warlubie
  • Radzynianka Radzyń Chełmiński

    Ryba Krzysztof

    Start Warlubie
  • Radzynianka Radzyń Chełmiński

    Stankiewicz Patryk

    Start Warlubie
  • Radzynianka Radzyń Chełmiński

    Wolak Dawid

    Start Warlubie
  • Strażak Przechowo

    Doligalski Patryk

  • Amator Bydgoszcz

    Marczuk Kamil

    Szubinianka Szubin
  • Tarant Wójcin

    Brezyna Jacek

  • Król Arkadiusz

    Tarpan Mrocza
  • Kozłowski Arkadiusz

    Tartak Klamry
  • Tartak Klamry

    Palmowski Dominik

  • Rawys Raciąż

    Stanisławski Adam

    Tęcza Brusy
  • Tęcza Topólka

    Popieliński Sebastian

  • Piast Bądkowo

    Budziszewski Bartłomiej

    Tęcza Topólka
  • Daroszewski Łukasz

    Tęcza Topólka
  • Rudziński Grzegorz

    Tęcza Topólka
  • Ściślewski Marcin

    Tęcza Topólka
  • Tęcza Topólka

    Rybiński Tomasz

  • Tęcza Topólka

    Komorowski Daniel

  • Tęcza Topólka

    Sztygowski Miłosz

  • Tłuchovia Tłuchowo

    Skierski Patryk

  • Tłuchovia Tłuchowo

    Struś Mariusz

  • Grzeszczak Bartosz

    Tucholanka Tuchola
  • Jochim Marek

    Tucholanka Tuchola
  • Kowalski Konrad

    Tucholanka Tuchola
  • Kowalski Wiktor

    Tucholanka Tuchola
  • Marciniak Piotr

    Tucholanka Tuchola
  • Materac Mateusz

    Tucholanka Tuchola
  • Parszyk Bartosz

    Tucholanka Tuchola
  • Topoliński Kacper

    Tucholanka Tuchola
  • Wojciechowski Miłosz

    Tucholanka Tuchola
  • UKS SMS Włocławek

    Czarnecki Sebastian

  • UKS SMS Włocławek

    Sikora Patryk

  • UKS SMS Włocławek

    Mikołajczyk Emanuel

  • UKS SMS Włocławek

    Iwicki Michał

  • UKS SMS Włocławek

    Rychwicki Wiktor

  • UKS SMS Włocławek

    Gałka Mariusz

  • UKS SMS Włocławek

    Kotowski Dawid

  • Karasiewicz Norbert

    UKS SMS Włocławek
  • Ormiński Dawid

    UKS SMS Włocławek
  • Ułani Dragacz

    Kraiński Jakub

  • Ułani Dragacz

    Malinowski Jakub

  • Ułani Dragacz

    Szyplewski Jędrzej

  • Klonowski Mateusz

    Unia Choceń
  • Muzyczuk Damian

    Unia Choceń
  • Skwarski Krystian

    Unia Choceń
  • Sroka Krzysztof

    Unia Choceń
  • Filipiak Mateusz

    Unia Gniewkowo
  • Unia Gniewkowo

    Wilga Bartosz

  • Unia II Solec Kujawski

    Tymchenko Maksym

  • UKS SMS Włocławek

    Jabłkowski Mikołaj

    Unia Janikowo
  • Kiliański Jakub

    Unia Leszcze
  • Krotofil Damian

    Unia Leszcze
  • Markowski Piotr

    Unia Leszcze
  • Woźniak Dawid

    Unia Leszcze
  • Unia Leszcze

    Dadzibóg Marcin

  • Unia Leszcze

    Syrocki Patryk

  • Zjednoczeni Piotrków Kujawski

    Deręgowski Szymon

    Unia Leszcze
  • LKS Dąbrowa Chełmińska

    Szugajew Jakub

    Unia Solec Kujawski
  • Sportis Łochowo

    Podolski Patryk

    Unia Solec Kujawski
  • Unia Janikowo

    Babiarz Szymon

    Unia Solec Kujawski
  • Mordacz Hubert

    Unia Solec Kujawski
  • Sapa Oskar

    Unia Solec Kujawski
  • Belzyt Krystian

    Unia Wąbrzeźno
  • Lewandowski Bartosz

    Unia Wąbrzeźno
  • Niemyt Tomasz

    Unia Wąbrzeźno
  • Unislavia Unisław

    Rutkowski Szymon

  • Walczak Adrian

    Unislavia Unisław
  • Unislavia Unisław

    Błaszkiewicz Dawid

  • Zryw Wielki Lubień

    Górny Karol

    Unislavia Unisław
  • Victoria Kołaczkowo

    Grobelny Miłosz

  • Victoria Kołaczkowo

    Muszyński Jakub

  • Chełminianka Chełmno

    Siemieniecki Patryk

    Victoria Lisewo
  • Radzynianka Radzyń Chełmiński

    Grodzicki Mateusz

    Victoria Lisewo
  • Unia Janikowo

    Mądrzejewski Paweł

    Victoria Lisewo
  • Victoria Lisewo

    Baranowski Rafał

  • Zubrzycki Tomasz

    Victoria Lisewo
  • Victoria Lisewo

    Misiaszek Przemysław

  • Cis Cekcyn

    Suchomski Sławomir

    Victoria Niemcz
  • Sportis Łochowo

    Iżycki Mateusz

    Victoria Niemcz
  • Stadnik Jakub

    Victoria Niemcz
  • Piechocki Patryk

    Victoria Niemcz
  • Bloch Paweł

    Victoria Niemcz
  • Juszkiewicz Miłosz

    Victoria Niemcz
  • Piechocki Rafał

    Victoria Niemcz
  • Żyra Marcel

    Victoria Niemcz
  • Wisła Pędzewo

    Busiakiewicz Remigiusz

    Victoria Niemcz
  • GKS Baruchowo

    Kruczyński Adam

    Victoria Smólnik
  • Victoria Smólnik

    Falkowski Kamil

  • Cieślarczyk Robert

    Victoria Smólnik
  • Konwerski Tomasz

    Victoria Smólnik
  • Kunecki Łukasz

    Victoria Smólnik
  • Pawłowski Jakub

    Victoria Smólnik
  • Start Pruszcz

    Wietrzykowski Dawid

    Wda Świecie
  • Szabłowski Sebastian

    Wda Świecie
  • Wicher Wielgie

    Sztandarowicz Kacper

  • Grochowski Mateusz

    Wicher Wielgie
  • Kosiński Krzysztof

    Wicher Wielgie
  • Urbański Jarosław

    Wicher Wielgie
  • Wisła Dobrzyń nad Wisłą

    Laskowski Patryk

    Wicher Wielgie
  • Wiślanin Bobrowniki

    Bisowski Dawid

  • Maliszewski Marcin

    Wisła Dobrzyń nad Wisłą
  • Nowakowski Kamil

    Wisła Dobrzyń nad Wisłą
  • Olewiński Łukasz

    Wisła Dobrzyń nad Wisłą
  • Sujecki Adrian

    Wisła Dobrzyń nad Wisłą
  • Wisła Fordon

    Janota Marcin

  • Wisła Fordon

    Ćwirko Krzysztof

  • Wisła Fordon

    Cękała Kamil

  • Wisła Fordon

    Ptaszyński Mateusz

  • Wisła Fordon

    Musiałowski Robert

  • Wisła Fordon

    Pobutkiewicz Mateusz

  • Wisła Fordon

    Lewandowski Piotr

  • Wisła Fordon

    Duszyński Denis

  • Wisła Fordon

    Pobutkiewicz Dawid

  • Wisła Fordon

    Jędrusik Krzysztof

  • Wisła Fordon

    Nawrocki Michał

  • Wisła Fordon

    Łaszcz Bartosz

  • Wisła Fordon

    Porzych Jacek

  • Wisła Fordon

    Hutek Kamil

  • Wisła Fordon

    Łoś Bartosz

  • Wisła Fordon

    Amieławski Arkadiusz

  • Wisła Fordon

    Kilichowski Maciej

  • Wisła Fordon

    Bieniak Gracjan

  • Wisła Fordon

    Klaban Karol

  • Wisła Nowe

    Drężek Damian

  • Zryw Wielki Lubień

    Pater Robert

    Wisła Nowe
  • Wisła Nowe

    Majka Adrian

  • Zryw Wielki Lubień

    Sulkowski Patryk

    Wisła Nowe
  • Bugalski Patryk

    Wisła Nowe
  • Zryw Wielki Lubień

    Lipiński Miłosz

    Wisła Nowe
  • Flisak Złotoria

    Pilarski Mateusz

    Wisła Pędzewo
  • Wisła Fordon

    Kucharczyk Hubert

    Wisła Pędzewo
  • Wisła Fordon

    Blachowski Piotr

    Wisła Pędzewo
  • Wisła Fordon

    Sobota Daniel

    Wisła Pędzewo
  • Wisła Fordon

    Socha Michał

    Wisła Pędzewo
  • Wisła Fordon

    Winiecki Radosław

    Wisła Pędzewo
  • Woźniak Jacek

    Wisła Pędzewo
  • Hajduk Bartek

    Wisła Pędzewo
  • Maślanek Cezary

    Wisła Pędzewo
  • Janik Bartosz

    Wisła Pędzewo
  • Kujawiak Kruszyn

    Głodkowski Bartosz

    Włocłavia Włocławek
  • Lider Włocławek

    Grube Bartłomiej

    Włocłavia Włocławek
  • Sportis Łochowo

    Humeniuk maksym

    Włocłavia Włocławek
  • Wojownik Wabcz

    Śmigielski Paweł

  • Beska-pilarz Damian

    Wojownik Wabcz
  • Jakubiec Patryk

    Wojownik Wabcz
  • Michalski Sebastian

    Wojownik Wabcz
  • Victoria Kołaczkowo

    Grabowski Jakub

    Zamek Gołańcz
  • LZS Steklin

    Opatrzyk Jakub

    Zamek Zamek Bierzgłowski
  • Victoria Niemcz

    Grobelski Łukasz

    Zamek Zamek Bierzgłowski
  • Wisła Fordon

    Leśniewski Marcin

    Zamek Zamek Bierzgłowski
  • Wisła Pędzewo

    Młodecki Adrian

    Zamek Zamek Bierzgłowski
  • Buczkowski Sławomir

    Zamek Zamek Bierzgłowski
  • Drążkowski Bartosz

    Zamek Zamek Bierzgłowski
  • LKS Dąb/BOSiR Barcin

    Karbowski Jakub

    Zawisza Bydgoszcz
  • Pogoń Mogilno

    Jaskólski Jay

    Zawisza Bydgoszcz
  • Pomorzanin Toruń

    Czyżniewski Kamil

    Zawisza Bydgoszcz
  • Pomorzanin Toruń

    Orlicki Dawid

    Zawisza Bydgoszcz
  • Victoria Koronowo

    Stasikowski Damian

    Zawisza Bydgoszcz
  • Zawisza Bydgoszcz

    Falkowski Maciej

  • Kowalski Łukasz

    Zawisza Bydgoszcz
  • Zawisza Bydgoszcz

    Bross Robert

  • Zawisza Bydgoszcz

    Wruck Mateusz

  • Mielcarek Wojciech

    Zawisza Bydgoszcz
  • Cyklon Kończewice

    Mańka Jarosław

    Zdrój Ciechocinek
  • LTP Lubanie

    Kaźmierczak Konrad

    Zdrój Ciechocinek
  • Orlęta Aleksandrów Kujawski

    Witkowski Michał

    Zdrój Ciechocinek
  • Promień Kowalewo Pomorskie

    Walaszkowski Piotr

    Zdrój Ciechocinek
  • Zdrój Ciechocinek

    Parzybut Mateusz

  • Rafiński Michał

    Zdrój Ciechocinek
  • Żurawski Rafał

    Zdrój Ciechocinek
  • Legia Strzelce

    Nowicki Martin

    Zootechnik Kołuda Wielka
  • LKS Dąb/BOSiR Barcin

    Gałązka Filip

    Zootechnik Kołuda Wielka
  • LKS Dąb/BOSiR Barcin

    Wysocki Adrian

    Zootechnik Kołuda Wielka
  • Stężewski Hubert

    Zootechnik Kołuda Wielka
  • Marczyński Dawid

    Zootechnik Kołuda Wielka
  • Balwierz Adrian

    Zootechnik Kołuda Wielka
  • Zorza Ślesin

    Wolko Sebastian

  • Zryw Wrocki

    Kulka Karol

  • Zryw Wrocki

    Kruszkiewicz Paweł

  • Zryw Wrocki

    Skrzek Piotr