Oglądasz serwis w wersji demonstracyjnej. Możesz zobaczyć jak dodawać i relacjonować testowe mecze. Zaloguj się używając prawdziwych danych i odkryj wszystkie możliwości prowadzenia relacji na żywo. Do prawdziwego serwisu możesz wrócić tutaj.

Zmiany w klubowych kadrach 2020


  • Alabaster Łopuszka Wielka

    Grządziel Adrian

  • Albatros Szufnarowa

    Góra Łukasz

  • Słowianin Grębów

    Bednarz Przemysław

    Alit Ożarów
  • Strumyk Malawa

    Paśkiewicz Łukasz

    Arka Albigowa
  • KS Smolarzyny

    Babiarz Hubert

    Arka Albigowa
  • Szczur Konrad

    Atut Podborze
  • Szczur Kacper

    Atut Podborze
  • Jasiak Grzegorz

    Atut Podborze
  • Kołacz Mateusz

    Atut Podborze
  • Victoria Czermin

    Dubiel Patryk

    Atut Podborze
  • Orzeł Biedaczów

    Brudniak Karol

    Azalia Brzóza Królewska
  • Struzik Wiktor

    Barka Breń Osuchowski
  • Piłkarskie Nadzieje Mielec

    Duda Jakub

    Barka Breń Osuchowski
  • Piłkarskie Nadzieje Mielec

    Błach Dawid

    Barka Breń Osuchowski
  • Piłkarskie Nadzieje Mielec

    Leś Piotr

    Barka Breń Osuchowski
  • Piłkarskie Nadzieje Mielec

    Zięba Filip

    Barka Breń Osuchowski
  • Beskid Posada Górna

    Dereniowski Bartłomiej

  • Beskid Posada Górna

    Pelczarski Krzysztof

  • Beskid Posada Górna

    Długosz Jakub

  • Grabowski Maciej

    Biało-Czerwoni Kaszyce
  • Hołub Dariusz

    Biało-Czerwoni Kaszyce
  • Biało-Czerwoni Kaszyce

    Bąk Mateusz

  • Korona Trójczyce

    Stasiła Dariusz

    Biało-Czerwoni Kaszyce
  • LKS Skołoszów

    Tarnawski Sylwester

    Biało-Czerwoni Kaszyce
  • Start Pruchnik

    Lasek Przemysław

    Biało-Czerwoni Kaszyce
  • Sidorski Marcin

    Bieszczady Jankowce
  • Sanovia Lesko

    Hawaj Dawid

    Bieszczady Ustrzyki Dolne
  • Szczygieł Rafał

    Bieszczady Ustrzyki Dolne
  • Trzeciak Bartłomiej

    Bieszczady Ustrzyki Dolne
  • Bieszczady Ustrzyki Dolne

    Woźny Grzegorz

  • Ekoball Sanok

    Kuzio Mateusz

    Bieszczady Ustrzyki Dolne
  • Przełęcz Dukla

    Walaszczyk Kamil

    Bieszczady Ustrzyki Dolne
  • Sokół Sieniawa

    Fryc Patryk

    Bieszczady Ustrzyki Dolne
  • Włodawianka Włodawa

    Gongora valdes Dayron

    Bieszczady Ustrzyki Dolne
  • Domina Jerzy

    Bizon Medyka
  • Jakubowski Przemysław

    Bizon Medyka
  • Płomień Morawsko

    Stawiarski Mariusz

    Bizon Medyka
  • Polonia Przemyśl

    Adamski Martin

    Bizon Medyka
  • Korona II Rzeszów

    Kopiec Rafał

    Błażowianka Błażowa
  • Korona II Rzeszów

    Malinowski Łukasz

    Błażowianka Błażowa
  • Maykhrovych Artur

    Błażowianka Błażowa
  • Błażowianka Błażowa

    Ziemiński Damian

  • Izolator Boguchwała

    Wania Mikołaj

    Błażowianka Błażowa
  • Bogusz Jakub

    Błękitni Jasienica Rosielna
  • Borówka Karol

    Błękitni Jasienica Rosielna
  • Gołda Dawid

    Błękitni Jasienica Rosielna
  • Leśniak Szymon

    Błękitni Jasienica Rosielna
  • Mateja Szymon

    Błękitni Jasienica Rosielna
  • Iskra Iskrzynia

    Rogoż Michał

    Błękitni Jasienica Rosielna
  • Iskra Iskrzynia

    Tomoń Bartłomiej

    Błękitni Jasienica Rosielna
  • Alabaster Łopuszka Wielka

    Sopel Adrian

    Błękitni Maćkówka
  • Błękitni Maćkówka

    Leniar Jakub

  • Mendycki Dominik

    Błękitni Maćkówka
  • Siekaniec Michał

    Błękitni Maćkówka
  • Zieliński Jakub

    Błękitni Maćkówka
  • Piast Nowosielce

    Wołowiec Konrad

    Błękitni Maćkówka
  • Piast Nowosielce

    Słoma Kacper

    Błękitni Maćkówka
  • LZS Ździary

    Łyp Marcin

    Błękitni Modlnica
  • Błękitni Pełkinie

    Dejnaka Kamil

  • Ogrodnik Alan

    Błękitni Ropczyce
  • Błękitni Ropczyce

    Flasza Grzegorz

  • Strażak Lubzina

    Marć Michał

    Błękitni Ropczyce
  • Rajpold Przemysław

    Błękitni Siedlanka
  • Hader Arkadiusz

    Błękit Żołynia
  • Pawlik Marcin

    Błękit Żołynia
  • Błękit Żołynia

    Witkowski Kamil

  • Błękit Żołynia

    Markowicz Konrad

  • Start Brzóza Stadnicka

    Sobuś Marek

    Błękit Żołynia
  • Dec Dawid

    Błyskawica Rozbórz
  • Borkovia Borek Wielki

    Strzępa Damian

  • Dudziak Dawid

    Borkovia Borek Wielki
  • Borkovia Borek Wielki

    Wanat Damian

  • Borowiec Straszęcin

    Ferenc Łukasz

  • Pięta Kamil

    Bratek Bratkowice
  • Wójcik Miłosz

    Bratek Bratkowice
  • Bratek Bratkowice

    Piersiak Damian

  • Bratek Bratkowice

    Wojkowski Marcin

  • Bratek Bratkowice

    Ruszkowski Damian

  • Mrowlanka Mrowla

    Jucha Pawel

    Bratek Bratkowice
  • Brzozovia Brzozów

    Barć Kamil

  • Tasz Kacper

    Brzozovia Brzozów
  • Tasz Mateusz

    Brzozovia Brzozów
  • Brzozovia Brzozów

    Rzepka Dawid

  • Cosmos Nowotaniec

    Wyciszkiewicz Mateusz

    Bukowianka Bukowsko
  • Szarotka Nowosielce

    Rakoczy Gracjan

    Bukowianka Bukowsko
  • Zalew Myczkowce

    Bihun Maciej

    Bukowianka Bukowsko
  • Michalski Wojciech

    Burza Rogi
  • Burza Rogi

    Stanisz Adrian

  • Burza Rogi

    Lenik Cezary

  • Dwór Kombornia

    Kwolek Konrad

    Burza Rogi
  • Dwór Kombornia

    Weber Tomasz

    Burza Rogi
  • Ceramika Hadykówka

    Wilk Damian

  • Ceramika Hadykówka

    Gradowski Paweł

  • LKS Wiewiórka

    Szlachta Krystian

    Chemik Pustków-Osiedle
  • Zorza Łęki Dukielskie

    Aszlar Mateusz

    Cisy Jabłonica Polska
  • Partyzant Targowiska

    Kubal Konrad

    Cisy Jabłonica Polska
  • Frączek Michał

    Cisy Jabłonica Polska
  • Cisy Jabłonica Polska

    Subik Bartosz

  • Nafta Jedlicze

    Stodolak Jakub

    Cisy Jabłonica Polska
  • Cosmos Nowotaniec

    Gołda Bartosz

  • Cosmos Nowotaniec

    Michura Rafał

  • Korona Rzeszów

    Gołda Mikołaj

    Crasnovia Krasne
  • Wisłok Czarna

    Tłuczek Patrycjan

    Crasnovia Krasne
  • Crasnovia Krasne

    Ryzhak Maksym

  • Cresovia Krzeczowice

    Fudali Dawid

  • Wisłoka Nowy Żmigród

    Krawczyk Filip

    Czardasz Osiek Jasielski
  • LKS Skołyszyn

    Kmiotek Tomasz

    Czarni 1910 Jasło
  • Czarni 1910 Jasło

    Bałut Dariusz

  • Czarni 1910 Jasło

    Munia Wojciech

  • Czarni 1910 Jasło

    Osika Hubert

  • LKS Czeluśnica

    Musiał Przemysław

    Czarni 1910 Jasło
  • Górecki Miłosz

    Czarni Czudec
  • Sanecki Patryk

    Czarni Czudec
  • Czarni Kraczkowa

    Podgórski Paweł

  • Golec Oskar

    Czarni Kraczkowa
  • Kochman Patryk

    Czarni Kraczkowa
  • Szpytma Szymon

    Czarni Kraczkowa
  • Czarni Oleszyce

    Tryniecki Michał

  • Hetman Laszki

    Taratuła Igor

    Czarni Pawłosiów
  • Kołcz Hubert

    Czarni Pawłosiów
  • Czarni Pawłosiów

    Balabukh Taras

  • Czarni Pawłosiów

    Hołowacz Jan

  • Czarni Pawłosiów

    Sikora Maciej

  • Czarni Pawłosiów

    Ozimek Hubert

  • Smoczanka Mielec

    Łętocha Sebastian

    Czarni Połaniec
  • Stal II Mielec

    Kron Piotr

    Czarni Połaniec
  • Stal II Mielec

    Sztuka Bartłomiej

    Czarni Połaniec
  • Stal II Mielec

    Dziedzic Jakub

    Czarni Połaniec
  • Łukaszewski Kamil

    Czarnovia Czarna
  • LZS Mała

    Piekarczyk Dominik

    Czarnovia Czarna
  • Szkarpecki Wiktor

    Czuwaj Przemyśl
  • Barszczowski Karol

    Czuwaj Przemyśl
  • Derkacz Jakub

    Czuwaj Przemyśl
  • Fronc Piotr

    Czuwaj Przemyśl
  • Hamryszczak Dawid

    Czuwaj Przemyśl
  • Jakóbski Bartosz

    Czuwaj Przemyśl
  • Jucha Kamil

    Czuwaj Przemyśl
  • Łukaczyk Dominik

    Czuwaj Przemyśl
  • Viviani Alessandro

    Czuwaj Przemyśl
  • Winiarski Patryk

    Czuwaj Przemyśl
  • Hetman Laszki

    Zając Łukasz

    Czuwaj Przemyśl
  • Dąbrówka Stara Jastrząbka

    Klęk Krzysztof

  • Dąbrówka Stara Jastrząbka

    Marć Damian

  • Dąbrówka Stara Jastrząbka

    Waśko Kacper

  • Dąbrówka Stara Jastrząbka

    Waśko Kacper

  • Dąbrówka Stara Jastrząbka

    Marek Witold

  • Dudek Mateusz

    Dąb Cetula
  • Dąb Cetula

    Wójcik Hubert

  • Dąb Dąbrowa

    Mytych Mateusz

  • Dąb Żdżary

    Stec Szymon

  • Delin Munina

    Poliszak Mateusz

  • Przedmieście Jarosław

    Skrybucha Dawid

    Delin Munina
  • LKS Skołoszów

    Piróg Sebastian

    Delin Munina
  • Delin Munina

    Walczak Adrian

  • Delin Munina

    Draus Natan

  • Delin Munina

    Stęchły Michał

  • Łęk Ostrów

    Domszy Paweł

    Delin Munina
  • Relax Księżpol

    Holko Michał

    Diament Pstrągowa
  • Godzisz Bartłomiej

    Diament Pstrągowa
  • Szczepan Arkadiusz

    Diament Pstrągowa
  • Dragon Glinik Nowy

    Kardaś Janusz

  • Dębski Kamil

    Dwór Kombornia
  • Józefczyk Wiktor

    Dwór Kombornia
  • Kwolek Maciej

    Dwór Kombornia
  • Najdecki Krystian

    Dwór Kombornia
  • Rudnianka Rudna Wielka

    Kopyto Kamil

    Dynovia Dynów
  • Grunwald Budziwój

    Indyk Patryk

    Dynovia Dynów
  • Malik Arkadiusz

    Dynovia Dynów
  • Mehmedovic Damir

    Dynovia Dynów
  • Dynovia Dynów

    Hałas Bartłomiej

  • Mielniczek Paweł

    Dynovia Dynów
  • Rebizak Paweł

    Dynovia Dynów
  • Stal Łańcut

    Doroba Łukasz

    Dynovia Dynów
  • Gąsior Dawid

    Ekoball Sanok
  • Pielech Filip

    Ekoball Sanok
  • Kamienna Brody

    Jakubowski Kamil

    Ekoball Sanok
  • Start Rymanów

    Femin Arkadiusz

    Ekoball Sanok
  • Fenix Leszno

    Kiełbasa Eryk

  • Osypanko Marcin

    Fort Jaksmanice
  • Wojcieszek Wiktor

    Fort Jaksmanice
  • Gabry Łukowe

    Stach Miłosz

  • Gabry Łukowe

    Rachwał Paweł

  • Galicja Chmielnik

    Nogaj Tomasz

  • Galicja Chmielnik

    Ciupak Mateusz

  • Gaudium Łężyny

    Augustyn Patryk

  • Gaudium Łężyny

    Młocek Damian

  • GKS Niebylec

    Podsiadło Konrad

  • Klimek Filip

    GKS Niebylec
  • Stal II Rzeszów

    Babiarz Mateusz

    GKS Niebylec
  • GKS Orły

    Jawor Patryk

  • GKS Orły

    Dudek Grzegorz

  • GKS Orły

    Opaluch Adrian

  • Czarni 1910 Jasło

    Szura Kacper

    Glinik Gorlice
  • Buszta Adrian

    Głogovia Głogów Małopolski
  • Jarosz Albert

    Głogovia Głogów Małopolski
  • Korona Rzeszów

    Sarzyński Eryk

    Głogovia Głogów Małopolski
  • Wisłoka Dębica

    Bożek Damian

    Głogovia Głogów Małopolski
  • Wisłoka Dębica

    Hus Konrad

    Głogovia Głogów Małopolski
  • Gorliczanka Gorliczyna

    Duży Patryk

  • Szczepek Daniel

    Grabowianka Grabówka
  • Grabowianka Grabówka

    Kowalski Mikołaj

  • Grabowianka Grabówka

    Pielech Dominik

  • Grabowianka Grabówka

    Gazdowicz Jakub

  • Grabowianka Grabówka

    Paszkowski Kacper

  • Granica Stubno

    Wierzbicki Karol

  • Dacyk Jakub

    Granica Stubno
  • Gosa Arkadiusz

    Granica Stubno
  • Styś Adrian

    Granica Stubno
  • Styś Dawid

    Granica Stubno
  • San Hureczko

    Gawron Lucjan

    Granica Stubno
  • Gród Będziemyśl

    Kłos Wojciech

  • Demkowski Rafał

    Grom Handzlówka
  • Pogórze Husów

    Bembenik Mateusz

    Grom Handzlówka
  • Pogórze Husów

    Choma Jakub

    Grom Handzlówka
  • Jedność Niechobrz

    Pogoda Adrian

    Grom Mogielnica
  • Kocurek Mateusz

    Grom Mogielnica
  • Cielas Bartłomiej

    Grom Mogielnica
  • Kilar Robert

    Grom Mogielnica
  • Rykała Mateusz

    Grom Mogielnica
  • Grom Mogielnica

    Pasternak Dominik

  • KP Zarzecze

    Hubka Wojciech

    Grom Mogielnica
  • KP Zarzecze

    Kozyra Radosław

    Grom Mogielnica
  • Głogovia Głogów Małopolski

    Nieckarz Karol

    Grunwald Budziwój
  • Głogovia Głogów Małopolski

    Korbecki Sebastian

    Grunwald Budziwój
  • Grunwald Budziwój

    Korczyński Rafał

  • Grunwald Padew Narodowa

    Łącz Patryk

  • Grunwald Padew Narodowa

    Lombara Damian

  • Gwiazda Wielkie Oczy

    Jamróz Dariusz

  • Chmiel Konrad

    Heiro Rzeszów
  • Senejko Arkadiusz

    Heiro Rzeszów
  • Korona II Rzeszów

    Haligowski Marceli

    Heiro Rzeszów
  • Herkules Trzebuska

    Nowak Kacper

  • Hetman Dąbrówka Wisłocka

    Giermata Krzysztof

  • GKS Orły

    Bawoł Kamil

    Hetman Laszki
  • Halwa Łukasz

    Hetman Laszki
  • Junik Bartłomiej

    Hetman Laszki
  • MKS Radymno

    Szpunar Konrad

    Hetman Laszki
  • Argasiński Daniel

    Huragan Basznia Dolna
  • Maziarz Jan

    Huragan Basznia Dolna
  • Rypyść Przemysław

    Huragan Kozłówek
  • Stochła Krystian

    Huragan Kozłówek
  • Igloopol Dębica

    Dziewit Kamil

  • Igloopol Dębica

    Zaskalski Jakub

  • LKS Głowaczowa

    Knych Bartosz

    Igloopol Dębica
  • Puszcza Niepołomice

    Drobot Aleksander

    Igloopol Dębica
  • Wólczanka Wólka Pełkińska

    Wanat Sebastian

    Igloopol Dębica
  • Kulikowski Piotr

    Iskra Cieszacin Wielki
  • Iskra Cieszacin Wielki

    Niemczak Mateusz

  • Jaroch Witold

    Iskra Zabłotce
  • Iskra Zabłotce

    Rogała Dariusz

  • Iskra Zabłotce

    Koba Łukasz

  • Iskra Zgłobień

    Kmuk Paweł

  • Satur Maksymilian

    Iwonka Iwonicz
  • Korona II Rzeszów

    Bieniasz Dawid

    Izolator Boguchwała
  • KS Pilzno

    Stypa Dawid

    Izolator Boguchwała
  • Stal II Rzeszów

    Barański Jakub

    Izolator Boguchwała
  • Wisłoka Dębica

    Wilk Krystian

    Izolator Boguchwała
  • Stal II Stalowa Wola

    Myszak Hubert

    Janowianka Janów Lubelski
  • Jasiołka Hankówka-Brzyszczki

    Hendzel Mateusz

  • Małek Jakub

    JKS 1909 Jarosław
  • JKS 1909 Jarosław

    Pawlak Sebastian

    JKS 1909 Jarosław
  • JKS Jasionów

    Szczepek Kamil

  • Orzeł Biedaczów

    Krówka Damian

    Jodła Przychojec
  • Tołłoczko Adam

    Junior Zakrzów
  • OKS Wielowieś Tarnobrzeg

    Żarów Michał

    Junior Zakrzów
  • Błękitni Ropczyce

    Kozicki Maciej

    Jutrzenka Giebułtów
  • Kamieniarz Golemki

    Przybycień Dawid

  • Karpaty Klimkówka

    Waliszko Michał

  • Boczar Łukasz

    Karpaty Krosno
  • Kulon Dominik

    Karpaty Krosno
  • Lutsiv Oleh

    Karpaty Krosno
  • Majewski Wiktor

    Karpaty Krosno
  • Tomasovia Tomaszów Lubelski

    Rataj Damian

    Karpaty Krosno
  • Stępień Krystian

    Kaskada Kamionka
  • Tobiasz Eryk

    Kaskada Kamionka
  • Kolorado Wola Chorzelowska

    Majchrowski Patryk

    Klimontowianka Klimontów
  • Orły Pstrągówka

    Klimek Łukasz

    Korona Dobrzechów
  • Korona II Rzeszów

    Syvyi Sergii

  • Bąk Kacper

    Korona II Rzeszów
  • Maciejewski Jakub

    Korona II Rzeszów
  • Mytych Paweł

    Korona II Rzeszów
  • Stanik Kacper

    Korona II Rzeszów
  • Korona Rzeszów

    Zieliński Przemysław

  • Korona Majdan Królewski

    Letniowski Kacper

  • Rojek Bartłomiej

    Korona Majdan Królewski
  • Trzciński Damian

    Korona Majdan Królewski
  • Kruk Karol

    Korona Olszany
  • Gondek Patryk

    Korona Olszany
  • Izolator Boguchwała

    Gajdek Aleksander

    Korona Rzeszów
  • Boruta Kacper

    Korona Rzeszów
  • Polonia Przemyśl

    Piątek Paweł

    Korona Rzeszów
  • Resovia

    Puzon Michał

    Korona Rzeszów
  • Siarka Tarnobrzeg

    Wawrylak Mateusz

    Korona Rzeszów
  • Sokół Sokolniki

    Polit Adam

    Korona Rzeszów
  • Wisła Sandomierz

    Konefał Jakub

    Korona Rzeszów
  • Korona Trójczyce

    Furtyk Dariusz

  • Korona Trójczyce

    Figiel Bartłomiej

  • Czapla Gracjan

    Korona Trójczyce
  • Jankowy Dawid

    Korona Trójczyce
  • Korona Trójczyce

    Marek Maciej

  • Korona Trójczyce

    Szwed Marcin

  • Korona Trójczyce

    Hołyszko Bartłomiej

  • Korona Trójczyce

    Jackowski Jakub

  • Korona Trójczyce

    Sierant Maciej

  • Orzeł Torki

    Presnal Mateusz

    Korona Trójczyce
  • Tęcza Wysocko

    Gębarowski Rafał

    Korona Tuchla
  • Huk Arkadiusz

    Korona Tuchla
  • Piast Tuczempy

    Bach Sebastian

    Piast Tuczempy
  • Hołota Mateusz

    Korona Tuchla
  • Mykhaylo Olekh

    Korona Tuchla
  • Kotwica Korczyna

    Kolasiński Tomasz

  • Kotwica Korczyna

    Bieleń Jakub

  • Marcinek Jakub

    Kotwica Korczyna
  • Gazda Gabriel

    Kotwica Korczyna
  • Zych Mateusz

    Kotwica Korczyna
  • Kotwica Korczyna

    Prętnik Jakub

  • Bajek Sebastian

    KP Tanew Wólka Tanewska
  • Maziarz Karol

    KP Zarzecze
  • Stal II Stalowa Wola

    Maziarz Bartosz

    KP Zarzecze
  • Balawajder Kamil

    KS Godowa
  • Gorczyca Łukasz

    KS Godowa
  • Wisłok Strzyżów

    Grochowski Kamil

    KS Godowa
  • Iskra Cieszacin Wielki

    Stachowicz Grzegorz

    KS Kisielów-Pełnatycze
  • Bik Patryk

    KS Kisielów-Pełnatycze
  • LKS Batycze

    Wiśniowski Szymon

    KS Kisielów-Pełnatycze
  • Kulec Marcin

    KS Łukowa
  • Bigas Piotr

    KS Łukowa
  • Czechowicz Bartłomiej

    KS Łukowa
  • PUKS Francesco Jelna

    Leśko Mateusz

    KS Łukowa
  • Złotsan Kuryłówka

    Sarzyński Tobiasz

    KS Łukowa
  • Czarni Połaniec

    Dereń Sebastian

    KS Pilzno
  • GLKS Gromnik

    Słota Dominik

    KS Pilzno
  • Igloopol Dębica

    Pierzchała Patryk

    KS Pilzno
  • Kamieniarz Golemki

    Kochan Mateusz

    KS Pilzno
  • Kolorado II Wola Chorzelowska

    Sikora Michał

    KS Pilzno
  • Stal II Mielec

    Turczyn Jakub

    KS Pilzno
  • Stal II Mielec

    Misztal Patryk

    KS Pilzno
  • Stal II Mielec

    Mazur Oskar

    KS Pilzno
  • Unia Tarnów

    Łyczko Przemysław

    KS Pilzno
  • Babula Bartłomiej

    KS Pro-100 Wietlin
  • KS Pro-100 Wietlin

    Szpak Adrian

  • Tęcza Wysocko

    Modny Hubert

    KS Pro-100 Wietlin
  • KS Przybyszówka

    Smoliński Michał

  • KS Sarzyna

    Kulec Mateusz

  • KS Sarzyna

    Gnatek Dominik

  • Unia Nowa Sarzyna

    Niedbała Karol

    KS Sarzyna
  • KS Smolarzyny

    Mielniczek Dawid

  • KS Smolarzyny

    Lęcznar Marcin

  • KS Smolarzyny

    Stopyra Łukasz

  • LKS Trzebownisko

    Tomaka Przemysław

    KS Stobierna
  • Stal II Rzeszów

    Drath Szymon

    KS Stobierna
  • KS Szówsko

    Ciurko Bernard

  • KS Wiązownica

    Karólak Karol

  • KS Wiązownica

    Słysz Arkadiusz

  • Resovia

    Gnatek Piotr

    KS Wiązownica
  • Wólczanka Wólka Pełkińska

    Walków Bartosz

    Stal Łańcut
  • KS Wiązownica

    Florek Norbert

  • Kwiek David

    KS Wiązownica
  • Podhale Nowy Targ

    Staszczak Arkadiusz

    KS Wiązownica
  • Resovia

    Frankiewicz Dariusz

    KS Wiązownica
  • KS Wola Baranowska

    Reczek Adrian

  • KS Wola Baranowska

    Bednarski Marcin

  • KS Wola Baranowska

    Żugaj Bartosz

  • KS Zaczernie

    Put Hubert

  • Krężel Stefan

    KS Zaczernie
  • KS Zaczernie

    Dziura Daniel

  • KS Zaczernie

    Kawalec Sebastian

  • Oswald Jakub

    KS Zaczernie
  • Wojnarowski Jakub

    KS Zaczernie
  • Opoń Norbert

    KS Zaczernie
  • Słowianin Grębów

    Dul Norbert

    KS Zaczernie
  • Słowianin Grębów

    Walicki Sebastian

    KS Zaczernie
  • Start Pruchnik

    Znamieńczyków Waldemar

    KS Zaczernie
  • Jędrychowski Dominik

    KS Zgórsko
  • Klaus Michał

    KS Zgórsko
  • Las Zalesie

    Wilczek Bartłomiej

  • Łazowianka Łazy

    Zubrzycki Przemysław

  • Stal II Rzeszów

    Lis Miłosz

    Lechia Sędziszów Małopolski
  • Frysztak Paweł

    Lechia II Sędziszów Małopolski
  • Halat Adrian

    Lechia II Sędziszów Małopolski
  • Majka Kacper

    Lechia II Sędziszów Małopolski
  • Salamon Kamil

    Lechia II Sędziszów Małopolski
  • Wesołowski Kamil

    Lechia II Sędziszów Małopolski
  • Borowiec Straszęcin

    Maciocha Jakub

    Lechia Sędziszów Małopolski
  • Lechia Sędziszów Małopolski

    Osztreicher Stefan

  • Rogóż Tomasz

    Lechia Sędziszów Małopolski
  • LKS Ładna

    Chęciek Michał

    Lechia Sędziszów Małopolski
  • Sanovia Lesko

    Staszkiewicz Sebastian

    Lechia Sędziszów Małopolski
  • Łęg Łowce

    Wywióra Dawid

  • Biało-Czerwoni Kaszyce

    Klepacki Bartłomiej

    Łęk Ostrów
  • Hetman Laszki

    Lepszy Marcin

    Łęk Ostrów
  • Winiarski Adrian

    Łęk Ostrów
  • LKS Batycze

    Behiiovskyi Oleksandr

  • LKS Batycze

    Sait Ernest

  • LKS Batycze

    Szmuc Dominik

  • LKS Batycze

    Stelmach Piotr

  • Babiak Jakub

    LKS Batycze
  • Nachman Wiktor

    LKS Batycze
  • LKS Brzeźnica

    Kaczor Dominik

  • LKS Czeluśnica

    Nawrocki Bartłomiej

  • LKS Czeluśnica

    Stasz Szymon

  • LKS Czeluśnica

    Stasz Bartosz

  • Gajda Marcin

    LKS Czeluśnica
  • Goleń Hubert

    LKS Czeluśnica
  • Jurasz Sebastian

    LKS Czeluśnica
  • Majka Michał

    LKS Czeluśnica
  • LKS Czeluśnica

    Sury Piotr

  • Penar Sławomir

    LKS Długie
  • Pietrzkiewicz Jakub

    LKS Długie
  • LKS Długie

    Bieleń Mateusz

  • LKS Duńkowice

    Białowąs Kamil

  • LKS Duńkowice

    Noga Kamil

  • LKS Głębokie

    Tatar Damian

  • LKS Golcowa

    Kiełbasa Grzegorz

  • LKS Haczów

    Częczek Dawid

  • LKS Haczów

    Wąchała Damian

  • LKS Haczów

    Bryś Radosław

  • LKS Haczów

    Rajchel Adrian

  • Start Borek Stary

    Gwazdacz Dawid

    LKS Hermanowa
  • Sokół II Kolbuszowa Dolna

    Kowalski Jakub

    LKS Hucina
  • Czyżewski Krystian

    LKS Hucina
  • LKS Hucina

    Płaza Łukasz

  • Las Zalesie

    Jurek Grzegorz

    LKS Łąka
  • Jancarz Damian

    LKS Łąka
  • Rzemieślnik Strażów

    Lecki Przemysław

    LKS Łąka
  • Wisłok Czarna

    Bąba Michał

    LKS Łąka
  • Wisłok Czarna

    Stróż Oskar

    LKS Łąka
  • LKS Łęki Strzyżowskie

    Hap Paweł

  • Madeja Mikolaj

    LKS Łopuchowa
  • Wójcik Jakub

    LKS Łopuchowa
  • LKS Lubatowa

    Śliwiński Szymon

  • Sereda Łukasz

    LKS Lubatowa
  • ŁKS Łukawiec

    Grygiel Szymon

  • Adenkule Paul adebisi

    ŁKS Łukawiec
  • Wilczak Jakub

    ŁKS Łukawiec
  • KS Szówsko

    Kłak Wacław

    LKS Manasterz (k. Jarosławia)
  • KS Wiązownica

    Gałas Arkadiusz

    LKS Manasterz (k. Jarosławia)
  • LKS Manasterz (k. Jarosławia)

    Kiwior Patryk

  • LKS Manasterz (k. Jarosławia)

    Kocur Kamil

  • LKS Manasterz (k. Jarosławia)

    Becker Karol

  • Feldman Jerzy

    LKS Manasterz (k. Jarosławia)
  • Pobuta Marcin

    LKS Manasterz (k. Jarosławia)
  • Borowiec Michał

    LKS Manasterz (k. Jarosławia)
  • Kruk Dawid

    LKS Manasterz (k. Jarosławia)
  • Rygowski Mirosław

    LKS Manasterz (k. Jarosławia)
  • LKS Manasterz (k. Jarosławia)

    Knap Damian

  • LKS Milcza

    Józefczyk Mateusz

  • LKS Moderówka

    Zygmunt Marceli

  • Dąb Żdżary

    Bieniasz Dominik

    LKS Nagoszyn
  • Bielatowicz Dawid

    LKS Nagoszyn
  • Ćwik Łukasz

    LKS Nagoszyn
  • LKS Nagoszyn

    Bieszczad Kacper

  • LKS Nagoszyn

    Kozioł Michał

  • LKS Nagoszyn

    Konik Bartłomiej

  • Fort Jaksmanice

    Krzyśko Krystian

    LKS Nakło
  • Gwiazda Maćkowice

    Kapłon Grzegorz

    LKS Nakło
  • Fidor Kamil

    LKS Nakło
  • Opala Dominik

    LKS Nakło
  • Sumka Józef

    LKS Nakło
  • LKS Odrzechowa

    Wacławski Ireneusz

  • LKS Odrzechowa

    Urban Konrad

  • Bieszczady Ustrzyki Dolne

    Józefiak Arkadiusz

    LKS Olszanica
  • Józefiak Konrad

    LKS Olszanica
  • LKS Pisarowce

    Sroka Dominik

  • LKS Płowce/Stróże Małe

    Gabrychowicz Bartosz

  • LKS Skołoszów

    Laska Łukasz

  • LKS Skołoszów

    Broda Patryk

  • LKS Skołoszów

    Kijanka Patryk

  • Polonia Przemyśl

    Broda Jacek

    LKS Skołoszów
  • Agape Białołęka

    Myśliwiec Norbert

    LKS Skołyszyn
  • LKS Skołyszyn

    Rodak Bartłomiej

  • Pogórze Husów

    Lutak Patryk

    LKS Tarnawka
  • Stal II Rzeszów

    Szobak Dariusz

    LKS Tarnawka
  • Stal II Rzeszów

    Chmiel Damian

    LKS Trzebownisko
  • Rzemieślnik Strażów

    Barnat Łukasz

    LKS Trzebownisko
  • Rzemieślnik Strażów

    Kula Piotr

    LKS Trzebownisko
  • LKS Trześniów

    Rzepka Rafał

  • LKS Ujkowice

    Pałys Maciej

  • LKS Wierzchowiny

    Mytych Krystian

  • LKS Wiewiórka

    Kloc Bartosz

  • LKS Wiewiórka

    Rzeźnik Piotr

  • LKS Nagoszyn

    Sąsiadek Marcin

    LKS Zasów-Mokre
  • LKS Zasów-Mokre

    Kulas Patryk

  • LKS Zasów-Mokre

    Zioło Bartosz

  • LKS Zasów-Mokre

    Bytnar Krystian

  • Apollo Dulcza Mała

    Wiącek Grzegorz

    Radomyślanka Radomyśl Wielki
  • Cyran Paweł

    LKS Zasów-Mokre
  • LKS Zasów-Mokre

    Adamczak Kamil

  • LKS Zasów-Mokre

    Batko Bartosz

  • KS Pilzno

    Falarz Mariusz

    LKS Żyraków
  • Mazur Dominik

    LKS Żyraków
  • Bieszczady Ustrzyki Dolne

    Krzaczkowski Konrad

    Lotnik Ustjanowa
  • Florek Paweł

    Lotnik Ustjanowa
  • Słabicki Dariusz

    LZS Krzątka
  • Matysek Marek

    LZS Mała
  • Matysek Bartłomiej

    LZS Mała
  • LZS Rzeczyca Długa

    Dziura Wojciech

  • Turek Jakub

    LZS Rzeczyca Długa
  • Jagiełło Pilchów

    Wala Jakub

    LZS Wola Rzeczycka
  • LZS Majdan Zbydniowski

    Kozioł Robert

    LZS Wola Rzeczycka
  • Unia Skowierzyn

    Janiec Sebastian

    LZS Wola Rzeczycka
  • LZS Kępie Zaleszańskie

    Kurkiewicz Dominik

    LZS Żabno
  • LZS Kępie Zaleszańskie

    Czernecki Paweł

    LZS Żabno
  • Stal II Stalowa Wola

    Kaleta Daniel

    LZS Żabno
  • Gonet Jonasz

    Markiewicza Krosno
  • Łach Dariusz

    Markiewicza Krosno
  • Markiewicza Krosno

    Telesz Wojciech

  • Markiewicza Krosno

    Wiśniewski Błażej

  • Markiewicza Krosno

    Kurek Mikołaj

  • Nafta Jedlicze

    Czaja Lech

    Markiewicza Krosno
  • Stal Łańcut

    Pernal Maciej

    Markiewicza Krosno
  • Sanovia Michałówka

    Stopa Sebastian

    MKS Radymno
  • Karakuszka Paweł

    MKS Radymno
  • MKS Radymno

    Borkowski Mateusz

  • Polonia Przemyśl

    Stysiał Jarosław

    MKS Radymno
  • Zorza Zarzecze

    Luft Krzysztof

    MKS Radymno
  • Zorza Zarzecze

    Sierżęga Bogusław

    MKS Radymno
  • Zorza Zarzecze

    Wyczawski Mateusz

    MKS Radymno
  • Czuwaj Przemyśl

    Fudali Maciej

    Motor Grochowce
  • Motor Grochowce

    Szor Mateusz

  • Nafciarz Bóbrka

    Zygmunt Mateusz

    Nafta Chorkówka
  • Nafciarz Bóbrka

    Kruk Tomasz

    Nafta Chorkówka
  • Nafciarz Bóbrka

    Gromek Wojciech

    Nafta Chorkówka
  • Nafciarz Bóbrka

    Kuryj Andrzej

    Nafta Chorkówka
  • Nafciarz Bóbrka

    Wulw Marcin

    Nafta Chorkówka
  • Samborowski Krzysztof

    Nafta Chorkówka
  • Zima Piotr

    Nafta Chorkówka
  • Nafta Chorkówka

    Słota Dawid

  • Dubis Michał

    Nafta Chorkówka
  • Harsze Mateusz

    Nafta Chorkówka
  • Bielka Marcin

    Nafta Gaz Jodłówka
  • Bundyra Adam

    Nafta Gaz Jodłówka
  • Dietrich Dominik

    Nafta Gaz Jodłówka
  • Kwaśniak Hubert

    Nafta Gaz Jodłówka
  • Szkoła Michał

    Nafta Gaz Jodłówka
  • Nafta II Jedlicze

    Wałęga Krzysztof

  • Kotwica Korczyna

    Mularz Przemysław

    Nafta Jedlicze
  • Sobniów Jasło

    Klich Bartosz

    Nafta Jedlicze
  • Nafta Jedlicze

    Smoła Arkadiusz

  • LKS Olszanica

    Franke Karol

    Nelson Polańczyk
  • KS Zarzecze

    Skiba Przemysław

    Nowy Dwór Makowiska
  • Wisłoka Nowy Żmigród

    Głodziak Mariusz

    Nowy Dwór Makowiska
  • Wisłoka Nowy Żmigród

    Tocki Kamil

    Nowy Dwór Makowiska
  • Wisłoka Nowy Żmigród

    Źrebiec Łukasz

    Nowy Dwór Makowiska
  • Mucha Marcin

    Nowy Dwór Makowiska
  • Ryczko Norbert

    Nowy Dwór Makowiska
  • Havryliak Vladyslav

    OKS Mokrzyszów
  • Iskra Sobów Tarnobrzeg

    Banasiak Andrzej

    OKS Wielowieś Tarnobrzeg
  • Wspólnota Serbinów

    Żarów Karol

    OKS Wielowieś Tarnobrzeg
  • Gród Będziemyśl

    Daniel Grzegorz

    Olchovia Olchowa
  • Świst Patryk

    Olchovia Olchowa
  • Olchovia Olchowa

    Kozicki Bartosz

  • Olchovia Olchowa

    Wojdon Jakub

  • Orkan Markowce

    Bednarczyk Norbert

  • Orły Borowa

    Nosal Mateusz

  • Orły Borowa

    Prus Piotr

  • Orły Borowa

    Zawiślak Marcin

  • Orły Jabłonka

    Sokołowski Jan

  • Orły Pstrągówka

    Klimek Damian

  • Dragon Korzeniów

    Zięba Dawid

    Orły Ruda
  • Orzeł Bażanówka

    Fydryk Miłosz

  • Orzeł Bażanówka

    Hajduk Paweł

  • Orzechowski Bartosz

    Orzeł Lubla
  • Mikus Andrzej

    Orzeł Przeworsk
  • Sokół Sieniawa

    Andreasik Patryk

    Orzeł Przeworsk
  • Orzeł Przeworsk

    Czyrny Dawid

  • Orzeł Przeworsk

    Bogacz Szymon

  • Orzeł Przeworsk

    Bednarz Hubert

  • Piątek Marcin

    Orzeł Przeworsk
  • Chudzio Sebastian

    Orzeł Torki
  • Orzeł Torki

    Antonik Łukasz

  • KS Dąbrówki

    Guzek Krystian

    Orzeł Wysoka
  • Osława Zagórz

    Hydzik Igor

  • Ostoja Kołaczyce

    Przewoźnik Piotr

  • Ostoja Kołaczyce

    Biernacki Mateusz

  • Ostoja Kołaczyce

    Gajda Marcin

  • Sokół Malinie

    Wójcik Tomasz

    Ostrovia Ostrowy Baranowskie
  • Ostrovia Ostrowy Baranowskie

    Samoilov Maksym

  • Cudo Józef

    Ostrovia Ostrowy Baranowskie
  • Piłkarskie Nadzieje Mielec

    Grabiec Tomasz

    Ostrovia Ostrowy Baranowskie
  • Piłkarskie Nadzieje Mielec

    Kowalik Roman

    Ostrovia Ostrowy Baranowskie
  • Piłkarskie Nadzieje Mielec

    Muryjas Krzysztof

    Ostrovia Ostrowy Baranowskie
  • Piłkarskie Nadzieje Mielec

    Radoń Martin

    Ostrovia Ostrowy Baranowskie
  • Sokis Chorzelów

    Pięta Jacek

    Ostrovia Ostrowy Baranowskie
  • Sokół II Kolbuszowa Dolna

    Mazurek Waldemar

    Ostrovia Ostrowy Baranowskie
  • Kulish Pavlo

    Partyzant Targowiska
  • Sikelinda Artem sergeevich

    Partyzant Targowiska
  • Płomień Zmiennica

    Dziedzic Rafał

    Partyzant Targowiska
  • Przełom Besko

    Jucha Krystian

    Partyzant Targowiska
  • Wisłok Krościenko Wyżne

    Pelczar Bartłomiej

    Partyzant Targowiska
  • Paszczyniak Paszczyna

    Fryz Patryk

  • Dąb Kosina

    Pelc Dominik

    Piast Nowa Wieś
  • Diament Pstrągowa

    Domoń Jakub

    Piast Nowa Wieś
  • KS Stobierna

    Oczoś Marcin

    Piast Nowa Wieś
  • Orzeł Wólka Niedźwiedzka

    Czerwonka Krystian

    Piast Nowa Wieś
  • Piast Nowa Wieś

    Dynia Mateusz

  • Miłek Michał

    Piast Nowa Wieś
  • Unia Korniaktów

    Oliwa Krystian

    Piast Nowa Wieś
  • Unia Korniaktów

    Worek Dariusz

    Piast Nowa Wieś
  • Karpaty Krosno

    Kasperkowicz Kamil

    Piast Tuczempy
  • Kuca Przemysław

    Piast Tuczempy
  • Piast Tuczempy

    Buczkowski Mateusz

  • Unia Korniaktów

    Kogut Kacper

    Piast Tuczempy
  • Smoczanka Mielec

    Strycharz Damian

    Piast Wadowice Górne
  • Trela Kacper

    Piast Wadowice Górne
  • Piłkarskie Nadzieje Mielec

    Sabat Dominik

  • Piłkarskie Nadzieje Mielec

    Pezdan Jakub

  • Piłkarskie Nadzieje Mielec

    Ofiara Piotr

  • Piłkarskie Nadzieje Mielec

    Dobosz Sebastian

  • Piłkarskie Nadzieje Mielec

    Bąk Jakub

  • LKS Dębiaki

    Marczewski Dawid

    Pitmark Jaślany
  • Pitmark Jaślany

    Augustyn Piotr

  • Głaz Kacper

    Pitmark Jaślany
  • Pitmark Jaślany

    Borajski Paweł

  • Rzeszutek Bartosz

    Plantator Nienadówka
  • Płomień Morawsko

    Mazur Dawid

  • Płomień Morawsko

    Stokłosa Błażej

  • KS Bystrzyca

    Broda Maciej

    Płomień Zagorzyce
  • KS Bystrzyca

    Łyszczek Błażej

    Płomień Zagorzyce
  • Czyż Karol

    Płomień Zmiennica
  • Jurkiewicz Kacper

    Płomień Zmiennica
  • Makiel Miłosz

    Płomień Zmiennica
  • Plon Klęczany

    Drozd Jakub

  • Plon Klęczany

    Trzeciak Dawid

  • Pogoń-Sokół Lubaczów

    Sęga Tomasz

  • Pogoń-Sokół Lubaczów

    Serafin Tomasz

  • Hulak Klaudiusz

    Pogoń-Sokół Lubaczów
  • Tabor Szymon

    Pogoń-Sokół Lubaczów
  • Pogoń-Sokół Lubaczów

    Buła Krystian

  • Pogoń Leżajsk

    Baranowski Piotr

  • Dynovia Dynów

    Kłyż Bartłomiej

    Pogórze Bachórz
  • Orzeł Harta

    Mnich Tomasz

    Pogórze Bachórz
  • Kopczak Sylwester

    Pogórze Bachórz
  • Galej Łukasz

    Pogórze Bachórz
  • Pogórze Bachórz

    Nahacz Patryk

  • Telega Sebastian

    Pogórze Dubiecko
  • Lis Radomir

    Pogórze Dubiecko
  • Pogórze Husów

    Petryk Mateusz

  • Pogórze Husów

    Majchrowski Dawid

  • Pogórze Husów

    Jarosz Dominik

  • Pogórze Rokietnica

    Sykała Tomasz

  • Pogórze Rokietnica

    Wróbel Marcin

  • Pogórze Wielopole Skrzyńskie

    Baran Krystian

  • Polonia Hyżne

    Pietrykowski Sebastian

  • Polonia Hyżne

    Pelc Dominik

  • Polonia Hyżne

    Kmiotek Nikodem

  • Granica Stubno

    Hajduk Igor

    Polonia Przemyśl
  • Granica Stubno

    Pempuś Patryk

    Polonia Przemyśl
  • Łęk Ostrów

    Stopa Bernard

    Polonia Przemyśl
  • Szpilka Michał

    Polonia Przemyśl
  • Progres Kawęczyn

    Michalski Tomasz

  • Progres Kawęczyn

    Różański Cezary

  • MKS Kańczuga

    Dziedzic Dawid

    Promyk Urzejowice
  • Szkło Młyny

    Noga Arkadiusz

    Przedmieście Jarosław
  • Przełęcz Dukla

    Hendzel Krzysztof

  • Orzeł Lubla

    Łukaczyński Marcin

    Przełęcz Dukla
  • Przełęcz Dukla

    Stanosz Jakub

  • Przełęcz Dukla

    Kuryj Łukasz

  • Wisłok Sieniawa

    Sereda Bartosz

    Przełęcz Dukla
  • Przełom Besko

    Wojtoń Sebastian

  • LKS Milcza

    Zając Gracjan

    Przełom Besko
  • Ostach Bartłomiej

    Przełom Besko
  • Przełom Besko

    Błaż Szymon

  • Szarotka Nowosielce

    Kielar Kamil