Oglądasz serwis w wersji demonstracyjnej. Możesz zobaczyć jak dodawać i relacjonować testowe mecze. Zaloguj się używając prawdziwych danych i odkryj wszystkie możliwości prowadzenia relacji na żywo. Do prawdziwego serwisu możesz wrócić tutaj.

Zmiany w klubowych kadrach 2020


  • Gryf Gmina Zamość

    Gąska Szymon

    Agape Białołęka
  • Albatros Biszcza

    Szpot Kamil

  • Ar-Tig Huta-Dąbrowa

    Pawlak Krystian

  • Astra Leśniowice

    Gradziński Kacper

  • Avia II Świdnik

    Szelong Bartosz

  • Avia II Świdnik

    Kurek Krzysztof

  • Avia II Świdnik

    Kukułowicz Bartłomiej

  • Avia II Świdnik

    Gajkoś Łukasz

  • Maziarczyk Konrad

    Trawena Trawniki
  • Płoszaj Bartłomiej

    Avia II Świdnik
  • Misiurek Maciej

    Avia II Świdnik
  • Victoria Żmudź

    Mroczek Krystian

    Avia Świdnik
  • Borysiuk Rafał

    Az-Bud Komarówka Podlaska
  • Orlęta Radzyń Podlaski

    Steżała Krzysztof

    Az-Bud Komarówka Podlaska
  • Bad Boys Zastawie

    Niedziółka Hubert

  • Włodawianka Włodawa

    Gongora valdes Dayron

    Bieszczady Ustrzyki Dolne
  • Bizon II Jeleniec

    Osiak Bartosz

  • Komorek Paweł

    Bizon Jeleniec
  • Kujawiak Stanin

    Osiak Daniel

    Bizon Jeleniec
  • BKS Bodaczów

    Kobylarz Radosław

  • BKS Bodaczów

    Maciąg Jakub

  • BKS Bodaczów

    Czerwieniec Radosław

  • BKS Bodaczów

    Duda Dominik

  • BKS Bodaczów

    Jurkiewicz Oskar

  • BKS Bodaczów

    Duda Łukasz

  • BKS Bodaczów

    Szady Sylwester

  • BKS Bodaczów

    Sobczak Kacper

  • BKS Bodaczów

    Kłus Daniel

  • Garbarnia Kurów

    Wójcik Andrzej

    BKS Bogucin
  • Błękitni Dys

    Kucio Damian

  • Błękitni Dys

    Wrzyszcz Mateusz

  • Błękitni Obsza

    Wróbel Mateusz

  • Obszyński Mateusz

    Błękitni Obsza
  • Rajter Wojciech

    Błękitni Obsza
  • Shukailo Vladyslav

    Błękitni Obsza
  • Błękit Cyców

    Nowaczek Marcin

  • Bór Dąbie

    Fortuna Piotr

  • Bór Dąbie

    Kiryło Łukasz

  • Bór Dąbie

    Tokarski Sebastian

  • Bór Dąbie

    Smyk Tomasz

  • Bór Dąbie

    Kiryła Marcin

  • Bór Dąbie

    Bańkowski Piotr

  • Bór Dąbie

    Czubaszek Szymon

  • Bug Hanna

    Wasylik Kamil

  • Bug Hanna

    Lorenowicz Adrian

  • Bug Hanna

    Mikulski Krystian

  • Agros Suchawa

    Więcaszek Wojciech

    Chełmianka Chełm
  • Kłos Chełm

    Grądz Michał

    Chełmianka Chełm
  • Opolanin Opole Lubelskie

    Dajos Piotr

    Chełmianka Chełm
  • Powiślak Końskowola

    Kuśmierz Dawid

    Chełmianka Chełm
  • Cosmos Józefów

    Szczerba Mateusz

  • Ziemichód Łukasz

    Czarni Pliszczyn
  • Panek Sylwester

    Czarni Pliszczyn
  • Sikora Piotr

    Czarni Pliszczyn
  • Wronisz Arkadiusz

    Czarni Pliszczyn
  • KS Ciecierzyn

    Górski Artur

    Czarni Pliszczyn
  • KS Nasutów

    Szewczyk Paweł

    Czarni Pliszczyn
  • Relax Księżpol

    Holko Michał

    Diament Pstrągowa
  • Antolak Patryk

    Gabaryty Dęblin
  • Komosa Piotr

    Gabaryty Dęblin
  • Krzemiński Jan

    Gabaryty Dęblin
  • Kaya Furkan

    Garbarnia Kurów
  • Zryw Gorzków

    Piskorz Adam

    Garbarnia II Kurów
  • Garbarnia Kurów

    Sadurski Wojciech

  • Sołyga Rafał

    Garbarnia Kurów
  • Pijas Konrad

    Garbarnia Kurów
  • Tytan Wisznice

    Makaruk Grzegorz

    Garbarnia Kurów
  • Sieklicki Jarosław

    GKS Abramów
  • Kawęcki Dawid

    GKS Gościeradów
  • Kamiński Damian

    GKS Niedźwiada
  • KS Nasutów

    Pastuszka Łukasz

    GKS Niedźwiada
  • LKS Skrobów

    Bordzoł Łukasz

    GKS Niedźwiada
  • LKS Skrobów

    Bordzoł Krystian

    GKS Niedźwiada
  • GKS Niemce

    Wójciuk Przemysław

  • Lipnevich Artsiom

    GLKS Głusk
  • Granica Dorohusk

    Olender Andrzej

  • Jaremczuk Przemysław

    Granica Lubycza Królewska
  • Muca Kacper

    Granica Lubycza Królewska
  • Granica Terespol

    Jachorek Rafał

  • Granit Bychawa

    Struk Dominik

  • Granit Bychawa

    Ziółkowski Kacper

  • Granit Bychawa

    Różycki Łukasz

  • Granit Bychawa

    Strug Łukasz

  • Granit Bychawa

    Pęcak Cezary

  • Granit Bychawa

    Janik Sebastian

  • Grom Kąkolewnica

    Rycaj Dominik

  • Musiatowicz Patryk

    Grom Kąkolewnica
  • Grom Różaniec

    Wróbel Patryk

  • Filipek Franciszek

    Hetman Gołąb
  • Rułka Krzysztof

    Hetman Gołąb
  • Hetman Żółkiewka

    Śliwa Kacper

  • Huczwa Tyszowce

    Tomasz Raczkiewicz

  • Huczwa Tyszowce

    Miedźwiedź Patryk

  • Huczwa Tyszowce

    Boiko Andrii

  • GKS Katowice

    Piskorz Konrad

    Huragan Międzyrzec Podlaski
  • Podlasie Biała Podlaska

    Konaszewski Mateusz

    Huragan Międzyrzec Podlaski
  • Podlasie Biała Podlaska

    Komar Paweł

    Huragan Międzyrzec Podlaski
  • Błękitni Obsza

    Branewski Wojciech

    Janowianka Janów Lubelski
  • Janowianka Janów Lubelski

    Chmura Maciej

  • Orion Dereźnia

    Hasiak Adam

    Janowianka Janów Lubelski
  • Stal II Stalowa Wola

    Myszak Hubert

    Janowianka Janów Lubelski
  • Tomasovia Tomaszów Lubelski

    Rataj Damian

    Karpaty Krosno
  • Kłos Chełm

    Michał Górny

  • Kłos Chełm

    Grimm Sebastian

  • Kłos Chełm

    Bereda Dawid

  • Chełmianka Chełm

    Warecki Kamil

    Kryształ Werbkowice
  • Hetman Zamość

    Olszak Mateusz

    Kryształ Werbkowice
  • Krzna Rzeczyca

    Sierpień Hubert

  • Kidyba Kamil

    KS Ciecierzyn
  • BKS Bogucin

    Barwiński Maciej

    KS Nasutów
  • Styła Maciej

    KS Nasutów
  • Lendzion Dawid

    Kujawiak Stanin
  • Łada Biłgoraj

    Marcin Wolanin

  • Czerw Dawid

    Łada Biłgoraj
  • Safin Sebastian

    Łada Biłgoraj
  • Łada Biłgoraj

    Podo Yurii

  • Łada Biłgoraj

    Dziewa Kamil

  • Hetman Zamość

    Buczek Jakub

    Lewart Lubartów
  • Wisła Puławy

    Szczotka Konrad

    Lewart Lubartów
  • Wisła Puławy

    Żelisko Krystian

    Lewart Lubartów
  • LKS Kamionka

    Powałka Przemysław

  • Ruch Popkowice-Zadworze

    Wierzchowski Krzysztof

    LKS Kowalin
  • ŁKS Łazy

    Chojniak Kamil

  • ŁKS Łazy

    Miszta Albert

  • Serwin Piotr

    LKS Skrobów
  • Hetman Zamość

    Kopyciński Kacper

    Lublinianka Lublin
  • Lublinianka Lublin

    Michał Mojski

  • Lublinianka Lublin

    Volodymyr Trokhymchuk

  • Stępień Rafał

    Świdniczanka Świdnik Mały
  • Lublinianka Lublin

    Toruń Arkadiusz

  • Dados Radosław

    Lublinianka Lublin
  • Giletycz Hubert

    Lublinianka Lublin
  • Miśkiewicz Mateusz

    Lublinianka Lublin
  • Rejmak Sebastian

    Lublinianka Lublin
  • Wadowski Jakub

    Lublinianka Lublin
  • Motor Lublin

    Bonin Grzegorz

    Lublinianka Lublin
  • Motor Lublin

    Brzyski Tomasz

    Lublinianka Lublin
  • Lutnia Piszczac

    Hawryluk Dawid

  • Pielacha Daniel

    Mazowsze Stężyca
  • Skóra Jakub

    Mazowsze Stężyca
  • Szydlik Radosław

    Mazowsze Stężyca
  • Wojtyś Maciej

    Mazowsze Stężyca
  • Głodek Kamil

    MKS/Ruch Ryki
  • Ozóg Igor

    MKS/Ruch Ryki
  • MKS Siedliska

    Grum Cezary

  • Knap Michał

    Motor II Lublin
  • Motor II Lublin

    Gładysz Adam

  • Ogniwo Wierzbica

    Roczon Jakub

  • Olender Sól

    Blacha Dawid

  • Olimpia Okrzeja

    Sowa Bartosz

  • Samulak Daniel

    Omega Stary Zamość
  • LKS Stróża

    Leziak Grzegorz

    Opolanin Opole Lubelskie
  • Rodzik Krystian

    Opolanin Opole Lubelskie
  • Łada Biłgoraj

    Młynarz Daniel

    Orion Dereźnia
  • Maciocha Kacper

    Orion Dereźnia
  • Orion Niedrzwica Duża

    Styżej Łukasz

  • Orion Niedrzwica Duża

    Drzazga Dariusz

  • Orion Niedrzwica Duża

    Jęczeń Patryk

  • Orion Niedrzwica Duża

    Żyszkiewicz Sebastian

  • Bizon Jeleniec

    Bulak Jakub

    Orlęta Łuków
  • Korona Ostrołęka

    Tarnowski Michał

    Orlęta Łuków
  • Orlęta Łuków

    Sadowski Mateusz

  • Orlęta Łuków

    Cąkała Rafał

  • Orlęta Radzyń Podlaski

    Lipiński Kacper

    Orlęta Łuków
  • Orlęta Radzyń Podlaski

    Zaręba Tomasz

    Orlęta Łuków
  • Podlasie Biała Podlaska

    Kuron Krystian

    Orlęta Łuków
  • Podlasie Biała Podlaska

    Mielnik Jacek

    Orlęta Łuków
  • Orzeł Srebrzyszcze

    Szaran Jakub

  • Orzeł Urzędów

    Szczepański Zbigniew

  • Karczewski Daniel

    Orzeł Urzędów
  • Orzeł Zalesie

    Kopeć Mateusz

  • Orzeł Zalesie

    Tyszkiewicz Marcin

  • Perła Rudnik

    Rachwał Marcin

  • GKS Niemce

    Jarosz Damian

    Piaskovia Piaski
  • LKS Biskupice

    Szewczyk Igor

    Piaskovia Piaski
  • Kapica Damian

    Piaskovia Piaski
  • Ponieważ Paweł

    Piaskovia Piaski
  • Kania Piotr

    Piaskovia Piaski
  • Piaskovia Piaski

    Snizhko Vladyslaw

  • Huragan Międzyrzec Podlaski

    Całka Sebastian

    Podlasie Biała Podlaska
  • Huragan Międzyrzec Podlaski

    Pakuła Patryk

    Podlasie Biała Podlaska
  • Orlęta Łuków

    Jemioł Antoni

    Podlasie Biała Podlaska
  • Polesie Kock

    Szabat Oskar

    Podlasie Biała Podlaska
  • Polesie Kock

    Kasperek Oskar

    Podlasie Biała Podlaska
  • Polesie Kock

    Mitura Robert

  • Polesie Kock

    Zakaszewski Adrian

  • Guz Sebastian

    Polesie Kock
  • Guz Jakub

    Polesie Kock
  • Polesie Kock

    Bielecki Szymon

  • Gruba Mateusz

    Polesie Kock
  • Niedziela Michał

    Polesie Kock
  • Polesie Kock

    Barnor Bright egyir

  • Tajfun Ostrów Lubelski

    Borówka Marcin

    Polesie Kock
  • Tajfun Ostrów Lubelski

    Marzęda Rafał

    Polesie Kock
  • POM/Iskra Piotrowice

    Jakimiński Gabriel

  • POM/Iskra Piotrowice

    Kazubski Robert

  • Potok Sitno

    Pyś Daniel

  • Potok Sitno

    Ziemiński Wojciech

  • Powiślak Końskowola

    Matheus Fanzeres caminha

  • Wisła II Puławy

    Kusal Krystian

    Powiślak Końskowola
  • Puławiak Puławy

    Giziński Rafał

  • Ciejak Piotr

    Rogo Rogoźnica
  • Żmudziński Bartosz

    Rogo Rogoźnica
  • Ruch Izbica

    Kić Michał

  • Gawrylak Wojciech

    Ruch Popkowice-Zadworze
  • Aina Adam

    Ruch Popkowice-Zadworze
  • Ruch Popkowice-Zadworze

    Pulikowski Patryk

  • Tęcza Bełżyce

    Citkowski Mariusz

    Ruch Popkowice-Zadworze
  • Mazowsze Stężyca

    Banaś Jacek

    SKS Leokadiów
  • SKS Leokadiów

    Oleś Damian

    SKS Leokadiów
  • Tyburcy Mateusz

    SKS Leokadiów
  • Wisiński Jakub

    SKS Leokadiów
  • Sokół Adamów

    Kośmider Maciej

  • Mazurek Adam

    Sokół Konopnica
  • Persona Jakub

    Sokół Konopnica
  • Chełmianka Chełm

    Kuśmierz Damian

    Sparta Rejowiec Fabryczny
  • Sparta Rejowiec Fabryczny

    Huk Przemysław

  • Sparta Rejowiec Fabryczny

    Jasiński Przemysław

  • Starok Kamil

    Sparta Rejowiec Fabryczny
  • Sparta Rejowiec Fabryczny

    Sienkiewicz Bartłomiej

  • Sparta Wożuczyn

    Makuch Dawid

  • Dul Michał

    Sprint Wierzchowiska
  • Krzos Jakub

    Sprint Wierzchowiska
  • Zieliński Paweł

    Sprint Wierzchowiska
  • Hetman Zamość

    Amermajster Michał

    Stal Poniatowa
  • Pyda Sebastian

    Stal Poniatowa
  • Start Krasnystaw

    Sołdecki Jakub

  • Stok Zakrzówek

    Styk Adam

  • Kowalewski Mateusz

    Świdniczanka Świdnik Mały
  • Baran Paweł

    Sygnał Lublin
  • Rakowski Wiktor

    Sygnał Lublin
  • Nemyrskyi Myroslav

    Sygnał Lublin
  • Tanew Majdan Stary

    Dziura Adrian

  • Tanew Majdan Stary

    Skubis Michał

  • Tęcza Bełżyce

    Sobchuk Nazar

  • Hetman Zamość

    Skiba Michał

    Tomasovia Tomaszów Lubelski
  • Victoria Łukowa/Chmielek

    Orzechowski Przemysław

    Tomasovia Tomaszów Lubelski
  • LKS Kamionka

    Wójcik Marcin

    Trawena Trawniki
  • Kobiałka Szymon

    Trawena Trawniki
  • Kowiński Sebastian

    Trawena Trawniki
  • Trawena Trawniki

    Radziewicz Bartłomiej

  • Tur Turobin

    Grabowski Karol

  • Tur Turobin

    Garbacz Krzysztof

  • Tur Turobin

    Teterycz Bartłomiej

  • Huragan Międzyrzec Podlaski

    Gromysz Michał

    Tytan Wisznice
  • Tytan Wisznice

    Wieliczuk Marcin

  • Hetman Zamość

    Popko Szczepan

    Unia Hrubieszów
  • Unia Hrubieszów

    Hrui Yevhenii

  • Grom Kąkolewnica

    Garbacik Krystian

    Unia Żabików
  • Unia Żabików

    Antoniuk Hubert

  • Grabowski Mateusz

    Victoria Parczew
  • Czarnecki Michał

    Victoria Rybczewice
  • Sawa Daniel

    Victoria Rybczewice
  • Słowik Adam

    Victoria Rybczewice
  • Bubicz Damian

    Victoria Rybczewice
  • Świetlicki Kacper

    Victoria Rybczewice
  • Victoria Rybczewice

    Joć Krystian

  • Vitrum Wola Uhruska

    Łubkowski Karol

  • Grelowski Kacper

    Wawel Wąwolnica
  • Jaruga Łukasz

    Wawel Wąwolnica
  • Mirosław Jakub

    Wawel Wąwolnica
  • Zamriienko Oleksandr

    Wisła Annopol
  • Wisła Annopol

    Flis Tomasz

  • Wisła II Puławy

    Radomski Dominik

  • Abramczyk Bartosz

    Wisła II Puławy
  • Gołąb Stefan

    Wisła II Puławy
  • Wisła Józefów nad Wisłą

    Kuś Krystian

  • Wóldom Wólka Domaszewska

    Szyndler Michał

  • Wóldom Wólka Domaszewska

    Kudlak Tomasz

  • Wóldom Wólka Domaszewska

    Ośkiewicz Krystian

  • Wóldom Wólka Domaszewska

    Turski Karol