Oglądasz serwis w wersji demonstracyjnej. Możesz zobaczyć jak dodawać i relacjonować testowe mecze. Zaloguj się używając prawdziwych danych i odkryj wszystkie możliwości prowadzenia relacji na żywo. Do prawdziwego serwisu możesz wrócić tutaj.

Zmiany w klubowych kadrach 2020


  • Avia Świdnik

    Avia Świdnik

    Przychodzą
    Niewęgłowski Dawid (Chełmianka Chełm), Uliczny Paweł (Chełmianka Chełm), Mroczek Krystian (Victoria Żmudź), Kurek Krzysztof (Wisła Puławy)
    Odchodzą
    Szelong Bartosz (?), Kurek Krzysztof (?), Kukułowicz Bartłomiej (?), Piotrowski Piotr (?), Lusiusz Mateusz (?), Jaśkiewicz Krzysztof (?), Partyka Dariusz (Wisłoka Dębica)
  • Chełmianka Chełm

    Chełmianka Chełm

    Przychodzą
    Więcaszek Wojciech (Agros Suchawa), Dąbrowski Dominik (juniorzy), Lewkowicz Dawid (juniorzy), Omelko Konrad (bez klubu), Rak Jakub (juniorzy), Rzepecki Karol (juniorzy), Jodłowski Jakub (juniorzy), Leśniak Kamil (?), Leśniak Kamil (juniorzy), Adamski Piotr (?), Adamski Piotr (juniorzy), Wojtiuk Konrad (juniorzy), Brzozowski Adam (Hetman Zamość), Grądz Michał (Kłos Chełm), Duduś Kacper (Lider Włocławek), Dajos Piotr (Opolanin Opole Lubelskie), Kuśmierz Dawid (Powiślak Końskowola)
    Odchodzą
    Niewęgłowski Dawid (Avia Świdnik), Uliczny Paweł (Avia Świdnik), Stachyra Kamil (?), Myszka Norbert (Hetman Zamość), Warecki Kamil (Kryształ Werbkowice), Kraśniewski Maciej (Motor Lublin), Kwiatkowski Przemysław (Orlęta Radzyń Podlaski), Wołos Michał (Orlęta Radzyń Podlaski), Kocoł Kamil (Podlasie Biała Podlaska), Osuch Cezary (Ruch Wysokie Mazowieckie), Wolski Paweł (Siarka Tarnobrzeg), Kuśmierz Damian (Sparta Rejowiec Fabryczny), Czułowski Patryk (Wigry Suwałki)
  • Hetman Zamość

    Hetman Zamość

    Przychodzą
    Myszka Norbert (Chełmianka Chełm), Zaremba Krzysztof (bez klubu), Dybiec Daniel (KSZO Ostrowiec Świętokrzyski), Czarniecki Jakub (Miedź II Legnica), Ligienza Adrian (Stal Rzeszów), Baran Patryk (Stomil Olsztyn), Gibki Grzegorz (Unia Skierniewice)
    Odchodzą
    Brzozowski Adam (Chełmianka Chełm), Daszkiewicz Dawid (nie wznowił treningów), Olszak Mateusz (Kryształ Werbkowice), Buczek Jakub (Lewart Lubartów), Rzadkosz Maciej (Lubań Maniowy), Kopyciński Kacper (Lublinianka Lublin), Amermajster Michał (Stal Poniatowa), Wacławek Bruno (Termalica Bruk-Bet Nieciecza), Skiba Michał (Tomasovia Tomaszów Lubelski), Popko Szczepan (Unia Hrubieszów)
  • Hutnik Kraków

    Hutnik Kraków

    Przychodzą
    Abdallah Ahmed hafez hussein (?), Hodal Radovan (?), Maciaś Kacper (?), Góralski Maciej (?), Piskorz Alan (?), Styrczula Mikołaj (?), Rak Szymon (Stomil Olsztyn)
    Odchodzą
    Ogar Tomasz (?), Pyciak Paweł (?), Zając Mateusz (Wigry Suwałki?), Janecki Kamil (?), Tracz Bartłomiej (Sokół Kocmyrzów Baranówka), Cholewa Piotr (Sokół Kocmyrzów Baranówka), Wątroba Karol (Sokół Kocmyrzów Baranówka), Zdebski Sebastian (Sokół Kocmyrzów Baranówka)
  • Jutrzenka Giebułtów

    Jutrzenka Giebułtów

    Przychodzą
    Kozicki Maciej (Błękitni Ropczyce), Powroźnik Piotr (?), Kowalski Łukasz (?), Wojdała Paweł (Kmita Zabierzów), Kozieł Bartosz (Słomniczanka Słomniki)
    Odchodzą
    Wojtaszek Jakub (Czarni Staniątki), Zając Mateusz (?), Wojtaszek Jakub (Puszcza Niepołomice?), Zając Mateusz (Unia Tarnów)
  • KSZO Ostrowiec Świętokrzyski

    KSZO Ostrowiec Świętokrzyski

    Przychodzą
    Trochim Wojciech (Chojniczanka Chojnice), Laskoś Kacper (GKS Tychy), Zacharski Konrad (Kotwica Kołobrzeg), Wasilewski Jakub (?), Pawlik Jakub (?), Swat Łukasz (?), Grunt Michał (Motor Lublin), Gębalski Adrian (Siarka Tarnobrzeg), Kasperkiewicz Piotr (Siarka Tarnobrzeg), Tadrowski Julien (Stal Kraśnik), Chudyba Dawid (Wisła Puławy)
    Odchodzą
    Burzyński Fabian (Bałtyk Gdynia), Dybiec Daniel (Hetman Zamość), Mąka Mateusz (?), Kapsa Jakub (ŁKS Łagów), Nogaj Damian (Łysica Bodzentyn), Zalewski Dawid (Łysica Bodzentyn), Worach Karol (Polonia Warszawa), Smuczyński Bartłomiej (Wieczysta Kraków), Cheba Dominik (Wisła Puławy), Pietrasik Damian (Wisła Sandomierz), Kutera Piotr (Zawisza Sienno)
  • Korona II Kielce

    Korona II Kielce

    Przychodzą
    Grabarczyk Dawid (?), Kośmider Dawid (?), Kralka Bartosz (?), Przybysławski Jakub (?), Walkowiak Maciej (?), Wierzchanowski Krystian (?), Dela Patryk (juniorzy), Jagła Grzegorz (?), Kiełb Maksymilian (juniorzy), Konstantyn Jakub (?), Mamla Rafał (juniorzy), Płocica Szymon (?), Skupień Jakub (?), Słabosz Dawid (?), Strzeboński Miłosz (?), Długosz Wiktor (Warta Poznań)
    Odchodzą
    Arveladze Vato (?), Kaczmarski Iwo (Korona Kielce), Więckowski Dawid (Korona Kielce), Lisowski Dawid (Korona Kielce), Kloc Gracjan (Siarka Tarnobrzeg), Dziubek Michał (Skra Częstochowa), Marzec Klaudiusz (Star Starachowice)
  • Motor Lublin

    Motor Lublin

    Przychodzą
    Kraśniewski Maciej (Chełmianka Chełm), Melnychuk Nazar (Wołyń Łuck), Ropski Krzysztof (Siarka Tarnobrzeg), Król Rafał (Stal Kraśnik), Kalinowski Krystian (Stal Stalowa Wola), Wójcik Filip (Stal Stalowa Wola)
    Odchodzą
    Kruczkowski Rafał (Bałtyk Koszalin), Grunt Michał (KSZO Ostrowiec Świętokrzyski), Bonin Grzegorz (Lublinianka Lublin), Brzyski Tomasz (Lublinianka Lublin), Kamiński Szymon (Orlęta Radzyń Podlaski), Krupa Krystian (RKS Radomsko), Strączek Rafał (Stal Mielec), Kajpust Adrian (Wisła Sandomierz)
  • Orlęta Radzyń Podlaski

    Orlęta Radzyń Podlaski

    Przychodzą
    Kwiatkowski Przemysław (Chełmianka Chełm), Wołos Michał (Chełmianka Chełm), Kamiński Szymon (Motor Lublin), Baniulis Edvinas (Riteriai Wilno), Sidor Kacper (juniorzy), Wasiluk Adam (bez klubu)
    Odchodzą
    Steżała Krzysztof (Az-Bud Komarówka Podlaska), Gałązka Damian (Nadnarwianka Pułtusk), Lipiński Kacper (Orlęta Łuków), Zaręba Tomasz (Orlęta Łuków), Imbronjev Stefan (?), Ilczuk Przemysław (?), Chmielewski Mariusz (Podlasie Biała Podlaska), Sadowski Michał (Świt Staroźreby)
  • Podhale Nowy Targ

    Podhale Nowy Targ

    Przychodzą
    Maślanka Hubert (Sandecja Nowy Sącz), Nawrot Michał (Stal Rzeszów), Derek Nikodem (Wierchy Rabka-Zdrój)
    Odchodzą
    Staszczak Arkadiusz (KS Wiązownica), Zapotoczny Dariusz (Ruch Zdzieszowice), Molis Juliusz (Wierchy Rabka-Zdrój)
  • Podlasie Biała Podlaska

    Podlasie Biała Podlaska

    Przychodzą
    Kocoł Kamil (Chełmianka Chełm), Całka Sebastian (Huragan Międzyrzec Podlaski), Pakuła Patryk (Huragan Międzyrzec Podlaski), Lach Michał (MKS Polonia Warszawa), Jemioł Antoni (Orlęta Łuków), Chmielewski Mariusz (Orlęta Radzyń Podlaski), Szabat Oskar (Polesie Kock), Kasperek Oskar (Polesie Kock)
    Odchodzą
    Konaszewski Mateusz (Huragan Międzyrzec Podlaski), Komar Paweł (Huragan Międzyrzec Podlaski), Jastrzębski Mateusz (Olimpia Zambrów), Kuron Krystian (Orlęta Łuków), Mielnik Jacek (Orlęta Łuków), Buzun Karol (zrezygnował z gry), Zagórski Maciej (?), Pyrka Michał (?), Wrzosek Maciej (Stal Kraśnik)
  • Siarka Tarnobrzeg

    Siarka Tarnobrzeg

    Przychodzą
    Wolski Paweł (Chełmianka Chełm), Kloc Gracjan (Korona II Kielce), Gajewski Arkadiusz (Legionovia Legionowo), Galara Eryk (?), Gajewski Arkadiusz (?), Kloc Gracjan (?), Galara Eryk (Sokół Aleksandrów Łódzki), Głowa Adam (Stadion Śląski Chorzów), Stanek Łukasz (Wisłok Wiśniowa)
    Odchodzą
    Wawrylak Mateusz (Korona Rzeszów), Gębalski Adrian (KSZO Ostrowiec Świętokrzyski), Kasperkiewicz Piotr (KSZO Ostrowiec Świętokrzyski), Ropski Krzysztof (Motor Lublin), Lenartowski Artur (Raków II Częstochowa)
  • Sokół Sieniawa

    Sokół Sieniawa

    Przychodzą
    Kowalczyk Sebastian (Glinik Gorlice), Pikiel Dominik (Izolator Boguchwała), Kitliński Michał (AC Este), King Daquan (bez klubu), Wawryszczuk Michał (Stal Kraśnik), Ciołek Sebastian (Stal Kraśnik)
    Odchodzą
    Fryc Patryk (Bieszczady Ustrzyki Dolne), Andreasik Patryk (Orzeł Przeworsk), Korziewicz Matthew (Stal Stalowa Wola), Ochał Dominik (Stal Stalowa Wola), Brocki Sebastian (Strug Tyczyn), Skrzypek Łukasz (Wieczysta Kraków), Kalinowski Dominik (Zagłębie Lubin)
  • Stal Kraśnik

    Stal Kraśnik

    Przychodzą
    Dwórzyński Przemysław (Błonianka Błonie), Wrzosek Maciej (Podlasie Biała Podlaska), Kurkiewicz Jarosław (?), Malinauskas Povilas (BFA/FK Vilnius)
    Odchodzą
    Tadrowski Julien (KSZO Ostrowiec Świętokrzyski), Król Rafał (Motor Lublin), Wawryszczuk Michał (Sokół Sieniawa), Ciołek Sebastian (Sokół Sieniawa), Świech Marcin (?), Kmita Jakub (Widzew II Łódź)
  • Wisła Puławy

    Wisła Puławy

    Przychodzą
    Zając Tomasz (Bałtyk Gdynia), Cheba Dominik (KSZO Ostrowiec Świętokrzyski), Kołotyło Kacper (Odra Opole), Cyfert Błażej (Stal Rzeszów), Corbo Antonio (juniorzy), Konc Jakub (juniorzy), Sobich Mikołaj (juniorzy), Brągiel Dariusz (Wisła Sandomierz)
    Odchodzą
    Kurek Krzysztof (Avia Świdnik), Chudyba Dawid (KSZO Ostrowiec Świętokrzyski), Szczotka Konrad (Lewart Lubartów), Żelisko Krystian (Lewart Lubartów), Zmorzyński Piotr (Stal Stalowa Wola), Wolanin Michał (?), Maksymiuk Arkadiusz (?), Rogala Piotr (?)
  • Wisła Sandomierz

    Wisła Sandomierz

    Przychodzą
    Janik Jakub (Bytovia Bytów), Pietrasik Damian (KSZO Ostrowiec Świętokrzyski), Kajpust Adrian (Motor Lublin), Witkowski Konrad (Polonia II Warszawa), Mistrzyk Michał (Stal Stalowa Wola), Mażysz Jakub (Novelda CF)
    Odchodzą
    Konefał Jakub (Korona Rzeszów), Czerwiak Szymon (ŁKS Łagów), Pietras Szymon (Spartakus Daleszyce), Jeziorski Michał (Spartakus Daleszyce), Brągiel Dariusz (Wisła Puławy)
  • Wisłoka Dębica

    Wisłoka Dębica

    Przychodzą
    Partyka Dariusz (Avia Świdnik), Kogut Szczepan (Metal Tarnów), Zygmunt Patryk (Radziszowianka Radziszów), Makowski Bartłomiej (Resovia), Michalik Rafał (Stal Stalowa Wola), Kogut Szczepan (?), Makowski Bartłomiej (?), Partyka Dariusz (?), Pawlak Sebastian (?), Pawlak Sebastian (?)
    Odchodzą
    Bożek Damian (Głogovia Głogów Małopolski), Hus Konrad (Głogovia Głogów Małopolski), Wilk Krystian (Izolator Boguchwała), Domański Michał (Ruch Wysokie Mazowieckie), Gwiazda Szymon (Unia Tarnów), Rębisz Kamil (?)
  • Wólczanka Wólka Pełkińska

    Wólczanka Wólka Pełkińska

    Przychodzą
    Pietryga Piotr (Gwarek Zabrze), Bała Kamil (JKS 1909 Jarosław), Cybula Adrian (Kotwica Kołobrzeg), Durda Kacper (Lech II Poznań), Wach Dawid (Legia II Warszawa), Durda Kacper (Stal Rzeszów), Olejarka Mateusz (Stal Rzeszów), Machała Rafał (?), Zając Michał (?), Cybula Adrian (?)
    Odchodzą
    Wanat Sebastian (Igloopol Dębica), Bury Michał (Legionovia Legionowo), Walków Bartosz (Stal Łańcut), Kłos Wiktor (Stal Rzeszów), Kądziołka Jakub (Stal Rzeszów), Olejarka Dawid (?), Khachidze Nikoloz (?), Baran Piotr (?), Szewc Patryk (?)