Oglądasz serwis w wersji demonstracyjnej. Możesz zobaczyć jak dodawać i relacjonować testowe mecze. Zaloguj się używając prawdziwych danych i odkryj wszystkie możliwości prowadzenia relacji na żywo. Do prawdziwego serwisu możesz wrócić tutaj.

Zmiany w klubowych kadrach 2020


  • Anioły Garczegorze

    Stencel Dominik

  • Kaszubia Kościerzyna

    Narewski Artur

    Anioły Garczegorze
  • Donarski Michał

    AP KP Gdynia
  • Herbasz Jakub

    AP KP Gdynia
  • Karnat Dawid

    AP KP Gdynia
  • Miotk Oskar

    AP KP Gdynia
  • Golara Mateusz

    AP KP Gdynia
  • AP KP Gdynia

    Waruszewski Filip

  • AP KP Gdynia

    Sztorch Michał

  • AP Sopot

    Saj Piotr

    AP KP Gdynia
  • LZS Bojano

    Domachowski Szymon

    AP KP Gdynia
  • Sztorm II Kosakowo

    Szostak Jakub

    AP KP Gdynia
  • Sztorm Kosakowo

    Wołosz Oskar

    AP KP Gdynia
  • Budzyła Marcin

    AP Sopot
  • Polonia Lidzbark Warmiński

    Jurczak Mateusz

    AP Sopot
  • Arka Gdynia

    Łoś Jan

    Arka II Gdynia
  • Jantaria Pobłocie

    Klawikowski Mateusz

    Błękitni Główczyce
  • Błękitni Stare Pole

    Pinkus Radosław

  • Błyskawica Postolin

    Anisian Arsen

  • Błyskawica Reda Rekowo Dolne

    Morgiel Michał

  • Gedania Gdańsk

    Banach Jakub

    Chojniczanka Chojnice
  • Chojniczanka II Chojnice

    Urbański Bartłomiej

  • Arka II Gdynia

    Banaszewski Maksymilian

    Chrobry Głogów
  • Zenel Dominik

    Czarni Czarne
  • Chrząszcz Piotr

    Czarni Czarne
  • Chytry Maciej

    Czarni Czarne
  • Osiński Oliwier

    Czarni Czarne
  • Drahan Oleh

    Czarni Pruszcz Gdański
  • Orzeł Trąbki Wielkie

    Dampc Mateusz

    Czarni Pruszcz Gdański
  • Król Krzysztof

    Dolina Gałąźnia Wielka
  • Pituch Piotr

    Dolina Gałąźnia Wielka
  • Zawisza Borzytuchom

    Lublewski Seweryn

    Dolina Gałąźnia Wielka
  • Zawisza Borzytuchom

    Stencel Grzegorz

    Dolina Gałąźnia Wielka
  • Patora Michał

    Gedania Gdańsk
  • Gedania Gdańsk

    Deja Paweł

  • Pomezania Malbork

    Kobyliński Mateusz

    Gedania Gdańsk
  • Gryf Wejherowo

    Czychowski Paweł

    GKS Przodkowo
  • GKS Trąbki Wielkie

    Dończyk Bartłomiej

  • Grom II Nowy Staw

    Grabowski Tomasz

  • Wojtowicz Sebastian

    Grom II Nowy Staw
  • GTS Czarna Dąbrówka

    Dudkowski Konrad

  • GTS Kolbudy

    Cisewski Patryk

  • Jantar Pawłowo

    Prusaczyk Tomasz

    Gwiazda Karsin
  • Kotwica Kołobrzeg

    Dudzik Piotr

    Gwiazda Karsin
  • Huragan Nowe Polaszki

    Kotlewski Tomasz

  • Huragan Nowe Polaszki

    Woźniak Michał

  • Brzeski Patryk

    Jaguar Gdańsk
  • Jantar Pawłowo

    Sagan Michał

  • Kaszubia Kościerzyna

    Krysiński Radosław

  • Keramzyt Szprudowo

    Szulc Jakub

  • Keramzyt Szprudowo

    Watkowski Mateusz

  • KKS Koleczkowo

    Bugajewski Oskar

  • Niedzwiedzki Filip

    KP Gdynia
  • Sobiecki Szymon

    KP Gdynia
  • Franków Michał

    KP Gdynia
  • Milewski Sebastian

    KP Gdynia
  • Przyjemski Mateusz

    KP Gdynia
  • Kołczyński Marcin

    KP Gdynia
  • KP Gdynia

    Mielke Mikołaj

  • Żuczkiewicz Michał

    KP Gdynia
  • Dzwonkowski Adrian

    KP Wandowo
  • Szczuka Dariusz

    KP Wandowo
  • Rodło Kwidzyn

    Dąbrowski Arkadiusz

    KP Wandowo
  • Rodło Kwidzyn

    Wojtyński Przemysław

    KP Wandowo
  • KS Czernin

    Rybarczyk Marcel

  • KS Skorzewo

    Freda Seweryn

  • Lechia II Gdańsk

    Wszołek Marcel

    Lechia Gdańsk
  • Lechia II Gdańsk

    Kałuziński Jakub

    Lechia Gdańsk
  • Chojniczanka Chojnice

    Żukowski Mateusz

    Lechia II Gdańsk
  • Saief Kenneth

    Lechia II Gdańsk
  • Zwoliński Robert

    Lechia II Gdańsk
  • Lechia II Gdańsk

    Schopiński Tim

  • Stomil Olsztyn

    Landowski Karol

    Lechia II Gdańsk
  • Zagłębie II Lubin

    Sangowski Jakub

    Lechia II Gdańsk
  • Lechia II Gdańsk

    Chrzanowski Adam

    Miedź Legnica
  • Malmon Szymon

    MKS Debrzno
  • Lis Kacper

    MKS Władysławowo
  • Malewski Kacper

    Olimpia Sztum
  • Matyjaszczyk Włodzimierz

    Orkan Rumia
  • Kiełb Kamil

    Orkan Rumia
  • Klas Kamil

    Orkan Rumia
  • Samulski Sebastian

    Orkan Rumia
  • Sonnberg Bartosz

    Orkan Rumia
  • Gajewski Paweł

    Orzeł Borkowo
  • Jeka Marcin

    Orzeł Borkowo
  • Rychlicki Tomasz

    Orzeł Borkowo
  • Pogoń Lębork

    Łapigrowski Rafał

  • Pogoń Prabuty

    Brojek Mateusz

  • Kulesza Patryk

    Polonez Bobrowniki
  • Kołodziejczak Kacper

    Polonez Bobrowniki
  • Pender Łukasz

    Polonez Bobrowniki
  • Polonez Bobrowniki

    Śliwka Patryk

  • Polonia Gdańsk

    Patera Mateusz

  • Powiśle Dzierzgoń

    Pietrzyk Mateusz

  • Słupia Charnowo

    Dzwonnik Sylwester

  • Słupia Kobylnica

    Prokopiak Tomasz

  • Cicholewski Alan

    Sobieski Gniew
  • Justa Piotr

    Sobieski Gniew
  • Czech Olaf

    Sobieski Gniew
  • Kirsznicki Mikołaj

    Sobieski Gniew
  • Zemke Marcel

    Sobieski Gniew
  • Sztorm Kosakowo

    Błasiak Marcin

  • Tęcza Szropy

    Jadach Jakub

  • UKS Klukowo

    Kacprzak Jarosław

  • Unison Machowino

    Zborowski Michał

  • Sławek Borzechowo

    Radomski Szymon

    Victoria Kaliska
  • Wisła Długie Pole

    Czerwiński Paweł

  • Wisła Korzeniewo

    Kwiatkowski Daniel

  • Garbarnia Kępice

    Bania Szczepan

    Wrzos Wrześnica
  • Zawisza Borzytuchom

    Leik Radosław

  • Zawisza Borzytuchom

    Słowik Paweł

  • Zenit Redkowice

    Grota Mateusz

  • Powiśle II Dzierzgoń

    Domagała Dominik

    Żuławy Nowy Dwór Gdański
  • Rutkowski Paweł

    Żuławy Nowy Dwór Gdański