Oglądasz serwis w wersji demonstracyjnej. Możesz zobaczyć jak dodawać i relacjonować testowe mecze. Zaloguj się używając prawdziwych danych i odkryj wszystkie możliwości prowadzenia relacji na żywo. Do prawdziwego serwisu możesz wrócić tutaj.

Zmiany w klubowych kadrach 2020


  • Amigos Warszawa

    Bolek Mateusz

  • Anuczak Piotr

    Błyskawica Warszawa
  • Banach Adrian

    Błyskawica Warszawa
  • Binkowski Adrian

    Błyskawica Warszawa
  • Bubrzyk Kamil

    Błyskawica Warszawa
  • Czamarski Paweł

    Błyskawica Warszawa
  • Giżyński Aleksander

    Błyskawica Warszawa
  • Grabicki Maciej

    Błyskawica Warszawa
  • Mędrzycki Sebastian

    Błyskawica Warszawa
  • Mętrak Kamil

    Błyskawica Warszawa
  • Mirkowski Antoni

    Błyskawica Warszawa
  • Okrzejski Patryk

    Błyskawica Warszawa
  • Porowski Patryk

    Błyskawica Warszawa
  • Rzeszotek Krystian

    Błyskawica Warszawa
  • Sobieszczuk Sebastian

    Błyskawica Warszawa
  • Supryn Eryk

    Błyskawica Warszawa
  • Wojciechowski Dawid

    Błyskawica Warszawa
  • Wolski Aleksander

    Błyskawica Warszawa
  • Zieliński Oliwier

    Błyskawica Warszawa
  • Żwinis Michał

    Błyskawica Warszawa
  • Bór Regut

    Wirtek Michał

  • Karpiński Jan

    BUKS Pruszków
  • Kordysz Damian

    BUKS Pruszków
  • Burza Pilawa

    Kowalczyk Szymon

  • Czarni Węgrów

    Kajdaniuk Adam

  • FC Komorów

    Wiśniewski Adam

  • GKS Strzegowo

    Mikłowski Jakub

  • GPSZ Głuchów

    Wójcik Jakub

  • Bogdanów Wojciech

    GPSZ Głuchów
  • KS Łomianki

    Przygoda Kewin

    Gryf Wejherowo
  • Zych Patryk

    Hutnik II Warszawa
  • Agape Białołęka

    Grodzki Jakub

    Hutnik Warszawa
  • Koncki Bartosz

    Hutnik Warszawa
  • Hutnik Warszawa

    Drożdżal Bartosz

  • Mazur Gostynin

    Borowy Hubert

  • Świt Nowy Dwór Mazowiecki

    Waśniowski Kamil

    Hutnik Warszawa
  • Iskra Krasne

    Michalak Jakub

  • Iskra Krasne

    Szczyglak Jakub

  • Józefovia Józefów

    Chrobak Krystian

  • Józefovia Józefów

    Bogusz Łukasz

  • Kołodziejski Bartosz

    Kasztelan Sierpc
  • Korona Ostrołęka

    Tarnowski Michał

  • Garliński Tomasz

    KP Marymont Warszawa
  • Orzech Wojciech

    KP Marymont Warszawa
  • Tarnowski Maciej

    KP Marymont Warszawa
  • Kłosiewicz Kamil

    KP Marymont Warszawa
  • Piórkowski Przemysław

    KP Marymont Warszawa
  • Walkiewicz Łukasz

    KP Marymont Warszawa
  • Kaługa Jakub

    KP Marymont Warszawa
  • Suchojad Kamil

    KP Marymont Warszawa
  • Szulecki Wiktor

    KP Marymont Warszawa
  • KS Łomianki

    Leszczuk Mateusz

  • KS Łomianki

    Wouters Nico

  • Ruch Wysokie Mazowieckie

    Radaszkiewicz Maciej

    KS Łomianki
  • KS Raszyn

    Szewczyk Sebastian

  • MKS Piaseczno

    Wiśniewski Aleksander

    KS Warka
  • MKP Pogoń II Siedlce

    Chraszcz Cezary

    ŁDK Łosice
  • Piórkowski Mateusz

    LKS Chlebnia
  • Szczęsny Jakub

    LKS Chlebnia
  • LKS Chlebnia

    Wierzbicki Dawid

  • Rozwój Warszawa

    Brzuchacz Adrian

    LKS Chlebnia
  • LKS Promna

    Sapała Paweł

  • Pilica Białobrzegi

    Brożyna Wiktor

    LKS Promna
  • LZS Magnuszew

    Cwyl Krystian

  • Hutnik Warszawa

    Baranowski Maciej

    Marcovia Marki
  • Hutnik Warszawa

    Pracki Damian

    Marcovia Marki
  • Znicz II Pruszków

    Wojtasik Jan

    Mazur Karczew
  • Augustyniak Piotr

    Mazur Radzymin
  • Banaszek Dawid

    Mazur Radzymin
  • Gałucha Dawid

    Mazur Radzymin
  • Górecki Piotr

    Mazur Radzymin
  • Kreduszyński Rafał

    Mazur Radzymin
  • Lipski Bartosz

    Mazur Radzymin
  • Przybysz Mateusz

    Mazur Radzymin
  • Pszczółkowski Marcin

    Mazur Radzymin
  • Rakowski Kamil

    Mazur Radzymin
  • Reterski Grzegorz

    Mazur Radzymin
  • Rudzki Jakub

    Mazur Radzymin
  • Rutkowski Mariusz

    Mazur Radzymin
  • Wasiak Damian

    Mazur Radzymin
  • Włodarczyk Damian

    Mazur Radzymin
  • Włodarski Jakub

    Mazur Radzymin
  • Wyszyński Marcin

    Mazur Radzymin
  • Żmuda Piotr

    Mazur Radzymin
  • MKP Pogoń II Siedlce

    Karczmarski Mateusz

  • MKP Pogoń II Siedlce

    Woźnica Aleksander

  • MKP Pogoń II Siedlce

    Bojańczuk Kacper

  • MKP Pogoń II Siedlce

    Krupa Dominik

  • KS Warka

    Vogtman Maksymilian

    MKS Piaseczno
  • Ruch Wysokie Mazowieckie

    Gromek Bartłomiej

    MKS Piaseczno
  • Znicz Pruszków

    Suchanek Michał

    MKS Piaseczno
  • MKS Polonia Warszawa

    Gunia Kacper

  • MKS Polonia Warszawa

    Sierota-zyłkowski Marcin

  • MKS Polonia Warszawa

    Karp Jakub

  • Kryształ Glinojeck

    Kopciński Krzysztof

    MKS Przasnysz
  • Polonia Warszawa

    Kamiński Szymon

    MKS Przasnysz
  • MKS Przasnysz

    Piasecki Patryk

    Mławianka Mława
  • Mławianka Mława

    Jaroszewski Tomasz

  • Sokół Ostróda

    Stryjewski Michał

    Mławianka Mława
  • Mogielanka Mogielnica

    Bogucki Arkadiusz

  • Mogielanka Mogielnica

    Pysiak Kamil

  • Orlęta Radzyń Podlaski

    Gałązka Damian

    Nadnarwianka Pułtusk
  • Kacprzak Aleksander

    Naprzód Skórzec
  • Ceranka Piotr

    Naprzód Skórzec
  • Naprzód Skórzec

    Nasiłowski Maciej

  • Korona Ostrołęka

    Kiernozek Filip

    Narew Ostrołęka
  • Korona Ostrołęka

    Turek Mateusz

    Narew Ostrołęka
  • Korona Ostrołęka

    Borkowski Michał

    Narew Ostrołęka
  • ŁKS 1926 Łomża

    Mocarski Mateusz

    Narew Ostrołęka
  • Narew Ostrołęka

    Dworecki Daniel

  • Radchenko Andrii

    Narew Ostrołęka
  • Orzeł Baniocha

    Wijatkowski Karol

  • Mucha Szymon

    Orzeł Parysów
  • Oskar Przysucha

    Kokosza Kacper

  • Partyzant Leszno

    Domagała Mariusz

  • Passovia Pass

    Firlej Michał

  • Passovia Pass

    Kobyliński Artur

  • Matulka Patryk

    Perła Złotokłos
  • Strzałkowski Jakub

    Pilica Białobrzegi
  • Adamczyk Filip

    Pilica Białobrzegi
  • Grabowski Jakub

    Płudy Warszawa
  • Mucha Piotr

    Płudy Warszawa
  • Radomiak II Radom

    Pajączek Wiktor

    Proch Pionki
  • Radomiak II Radom

    Białogłowicz Hubert

    Proch Pionki
  • KTS Weszło

    Merveille Fundambu

    Radomiak Radom
  • Hutnik Warszawa

    Okrasa Paweł

    RKS Radomsko
  • Sokół Kołbiel

    Piętka Adrian

  • Błonianka Błonie

    Dwórzyński Przemysław

    Stal Kraśnik
  • Szopen Sanniki

    Dąbrowski Dawid

  • Szopen Sanniki

    Sierota Tomasz

  • Tygrys Huta Mińska

    Biesiada Konrad

  • UKS Siekierki

    Maliszewski Łukasz

  • Ursus II Warszawa

    Kwiatkowski Mikołaj

  • Madziar Igor

    Victoria Kałuszyn
  • Piotrowski Eryk

    Victoria Zerzeń
  • Sparta Jazgarzew

    Grzeszak Jakub

    Warta Gorzów Wielkopolski
  • Wicher II Kobyłka

    Skotnicki Jakub

  • Wicher Kobyłka

    Trzonowski Grzegorz

  • Wisła Dziecinów

    Błaszkiewicz Dawid

  • Stadion Śląski Chorzów

    Witek Jakub

    Wisła II Płock
  • Warmia Olsztyn

    Ogrodowski Krystian

    Wisła II Płock
  • Skrwa Łukomie

    Brzemiński Jarosław

    Wkra Bieżuń
  • Unia Warszawa

    Budzich Karol

    Wkra Bieżuń
  • Wkra Radzanów

    Ziółkowski Daniel

    Wkra Bieżuń
  • Wkra Sochocin

    Mielczarek Damian

  • WKS Rząśnik

    Śleszyński Patryk

  • Polonia Warszawa

    Zych Patryk

    Ząbkovia Ząbki
  • Polonia Warszawa

    Muniak Stanisław

    Ząbkovia Ząbki
  • Polonia Warszawa

    Wiśniewski Bartosz

    Ząbkovia Ząbki
  • Ząbkovia Ząbki

    Ostrowski Maciej

  • Zwolenianka II Zwoleń

    Zanjat Sebastian