Oglądasz serwis w wersji demonstracyjnej. Możesz zobaczyć jak dodawać i relacjonować testowe mecze. Zaloguj się używając prawdziwych danych i odkryj wszystkie możliwości prowadzenia relacji na żywo. Do prawdziwego serwisu możesz wrócić tutaj.

Zmiany w klubowych kadrach 2020


  • Broń Radom

    Broń Radom

    Przychodzą
    Kasprzyk Karol (Centrum Radom), Imiela Adam (Legionovia Legionowo), Dąbrowski Adrian (Ruch Chorzów)
    Odchodzą
    Zagórski Tomasz (Oskar Przysucha), Sternicki Kamil (Górnik Konin), Więcek Emil (Górnik Konin), Wójcik Patryk (Gryf Policzna), Terentiev Vladyslav (Poprad Muszyna)
  • Concordia Elbląg

    Concordia Elbląg

    Przychodzą
    Kopka Łukasz (?), Biedrzycki Igor (Concordia Elbląg), Dziemidowicz Wojciech (Stomil Olsztyn), Włoch Adrian (Wda Lipusz)
    Odchodzą
    Danowski Bartłomiej (FC Sydvest), Kozak Damian (?), Goliasz Piotr (?), Kopeć Sebastian (?), Biedrzycki Igor (Concordia Elbląg), Sulewski Robert (Sokół Ostróda)
  • Huragan Morąg

    Huragan Morąg

    Przychodzą
    Swacha-sock Łukasz (Granica Kętrzyn), Johnson Richard Amaechi (US Saval Maddalena asd), Groszkowski Szymon (AP Ostróda (juniorzy)), Piskuła Dawid (Nielba Wągrowiec), Degórski Tomasz (Obra Kościan), Kapusta Paweł (Pisa Barczewo), Sobieski Michał (Stomil Olsztyn)
    Odchodzą
    Kucznier Adam (GKS Wikielec), Nakielski Szymon (Mrągowia Mrągowo), Mętlicki Mateusz (Nadnarwianka Pułtusk), Boczko Dariusz (Polonia Lidzbark Warmiński), Bogdański Dawid (Polonia Lidzbark Warmiński)
  • KS Wasilków

    KS Wasilków

    Przychodzą
    Stefanowicz Jacek (Krypnianka Krypno), Makal Grzegorz (Ruch Wysokie Mazowieckie), Przemielewski Patryk (Ruch Wysokie Mazowieckie)
    Odchodzą
    Oracz Damian (Granica Kętrzyn), Szczepanik Łukasz (?), Styś Karol (?), Ostaszewski Dawid (?), Nasuto Wojciech (?), Styś Karol (Orlęta Czyżew)
  • Lechia Tomaszów Mazowiecki

    Lechia Tomaszów Mazowiecki

    Odchodzą
    Kania Igor (Sokół Aleksandrów Łódzki)
  • Legia II Warszawa

    Legia II Warszawa

    Przychodzą
    Wojtysiak Oskar (?), Kochalski Mateusz (?), Kisiel Jakub (MKS Polonia Warszawa (juniorzy)), Kurowski Kamil (bez klubu), Segura gonzalez Antonio (UD Las Palmas Atlético), Skibicki Kacper (MKP Pogoń Siedlce), Warchoł Damian (Pelikan Łowicz), Zjawiński Łukasz (Stal Stalowa Wola)
    Odchodzą
    Mydlarz Michał (GKS Jastrzębie), Philipps Chris (Lommel SK), Cielemęcki Radosław (Legia Warszawa), Wełniak Kacper (Wigry Suwałki), Wach Dawid (Wólczanka Wólka Pełkińska)
  • Olimpia Zambrów

    Olimpia Zambrów

    Przychodzą
    Gołaszewski Bartosz (Legionovia Legionowo), Stefaniak Jakub (Legionovia Legionowo), Shibata Shun (FK Auda), Przybysz Bartosz (bez klubu), Jastrzębski Mateusz (Podlasie Biała Podlaska), Smoleń Kacper (Sandecja II Nowy Sącz), Wasiak Dominik (Sokół Ostróda), Napora Mikołaj (Świt Nowy Dwór Mazowiecki)
    Odchodzą
    Bortniczuk Maciej (Jagiellonia II Białystok), Nikołajuk Mateusz (Jagiellonia II Białystok), Przybysz Bartosz (?), Smoleń Kacper (?), Napora Mikołaj (?), Stefaniak Jakub (?), Gołaszewski Bartosz (?), Głowicki Kacper (?), Kunoun Richard (?), Kaczmarczyk Paweł (Orzeł Kolno), Jackiewicz Kamil (Ruch Wysokie Mazowieckie), Koncewicz Patryk (Sokół Sokółka), Szulc Marek (Świt Szczecin), Chowaniec Michał (Unia Oświęcim), Łupiński Emil (Wissa Szczuczyn)
  • Pelikan Łowicz

    Pelikan Łowicz

    Przychodzą
    Zagórski Damian (Elana Toruń), Tkacz Piotr (Orzeł Nieborów), Papuga Patryk (Pelikan II Łowicz), Pietrzak Mikołaj (Pelikan II Łowicz), Wojciechowski Bartosz (juniorzy), Wardzyński Kuba (bez klubu), Niemira Eryk (Ruch Wysokie Mazowieckie)
    Odchodzą
    Rutkowski Andrzej (Andrespolia Wiśniowa Góra), Mazurowski Wojciech (Górnik Konin), Szczepański Damian (KS Kutno), Warchoł Damian (Legia II Warszawa), Kaczorowski Kacper (Legionovia Legionowo), Humerski Maciej (Lider Włocławek), Stolarczyk Krystian (Lider Włocławek), Głowiński Dominik (Lider Włocławek), Zagórski Damian (?), Wudkiewicz Tomasz (?)
  • Pogoń Grodzisk Mazowiecki

    Pogoń Grodzisk Mazowiecki

    Przychodzą
    Tomaszewski Mateusz (Błonianka Błonie), Kołodziejski Tomasz (?), Nowak Bartłomiej (?), Skorupa Mateusz (?), Nnamani Ndubuisi (bez klubu), Rakowski Eryk (Polonia Warszawa), Wrześniewski Michał (Znicz Pruszków)
    Odchodzą
    Gajda Bartłomiej (Górnik Konin), Broniarek Bartosz (Lider Włocławek), Broniarek Bartosz (?), Enow George (koniec kariery), Czaplicki Mikołaj (Pogoń II Grodzisk Mazowiecki)
  • Polonia Warszawa

    Polonia Warszawa

    Przychodzą
    Leleń Dawid (Gryf Wejherowo), Leleń Dawid (Gryf Wejherowo), Silski Aleks (Gwardia Koszalin), Worach Karol (KSZO Ostrowiec Świętokrzyski), Smuga Daniel (Miedź II Legnica), Śledziewski Radosław (Nadnarwianka Pułtusk), Wierzbowski Mariusz (Ruch Wysokie Mazowieckie), Niedojad Damian (Skra Częstochowa), Pociecha Sebastian (Stal Rzeszów)
    Odchodzą
    Jankowski Leon (Błonianka Błonie), Zajączkowski Arkadiusz (Błonianka Błonie), Frańczuk Bartłomiej (Drukarz Warszawa), Kamiński Szymon (MKS Przasnysz), Rakowski Eryk (Pogoń Grodzisk Mazowiecki), Jankowski Leon (?), Zajączkowski Arkadiusz (?), Bartosz Wiśniewski (Ząbkovia Ząbki), Pieczara Krystian (Stal Rzeszów), Wilanowski Maciej (Unia Skierniewice), Bartosz Wiśniewski (Ząbkovia Ząbki), Zych Patryk (Ząbkovia Ząbki), Muniak Stanisław (Ząbkovia Ząbki)
  • RKS Radomsko

    RKS Radomsko

    Przychodzą
    Okrasa Paweł (Hutnik Warszawa), Kraska Daniel (KP Starogard Gdański), Woźniak Patryk (MKS Mazur Ełk), Krupa Krystian (Motor Lublin), Bednarski Filip (PTC Pabianice), Yoshioka Ryo (Kyoto Shiko SC), Babul Rafał (Ruch Wysokie Mazowieckie), Porzeżyński Jakub (Siarka II Tarnobrzeg), Nowak Marcel (UKS SMS Łódź)
    Odchodzą
    Sadziński Kamil (KS Kutno), Kanafa Michał (KS Niedośpielin), Podleśny Damian (Legionovia Legionowo), Baraniak Paweł (MKS Kluczbork), Zatorski Filip (Omega Kleszczów), Bednarski Filip (?), Janicki Roman (?), Danilczyk Dawid (?), Nowak Marcel (?), Klepczyński Adrian (?), Przybylski Mariusz (?)
  • Ruch Wysokie Mazowieckie

    Ruch Wysokie Mazowieckie

    Przychodzą
    Osuch Cezary (Chełmianka Chełm), Mackiewicz Karol (Górnik Łęczna), Jackiewicz Kamil (Olimpia Zambrów), Kulesza Jakub (juniorzy), Porębski Tomasz (FC Blaubeuren), Domański Michał (Wisłoka Dębica), Kossyk Paweł (Znicz Biała Piska)
    Odchodzą
    Radaszkiewicz Maciej (KS Łomianki), Makal Grzegorz (KS Wasilków), Przemielewski Patryk (KS Wasilków), Gromek Bartłomiej (MKS Piaseczno), Brokowski Paweł (Orlęta Czyżew), Niemira Eryk (Pelikan Łowicz), Wierzbowski Mariusz (Polonia Warszawa), Babul Rafał (RKS Radomsko), Mnatsakanyan Vahe (?), Skibko Kacper (Znicz Pruszków)
  • Sokół Aleksandrów Łódzki

    Sokół Aleksandrów Łódzki

    Przychodzą
    Maschera Mikołaj (Kotwica Kołobrzeg), Kania Igor (Lechia Tomaszów Mazowiecki), Abramczyk Michał (Omega Kleszczów), Sobczak Bartłomiej (?), Gorzelański Mikołaj (LSV Neustadt/Spree), Nowicki Maciej (Zjednoczeni Stryków), Horoszkiewicz Jakub (Zjednoczeni Stryków)
    Odchodzą
    Bociek Mikołaj (Omega Kleszczów), Galara Eryk (Siarka Tarnobrzeg), Cupriak Kamil (Zjednoczeni Stryków)
  • Sokół Ostróda

    Sokół Ostróda

    Przychodzą
    Sulewski Robert (Concordia Elbląg), Dobosz Adam (Elana Toruń), Święty Łukasz (ITR Jeziorak Iława), Banach Jakub (Sokół Kleczew), Gancarczyk Waldemar (Stomil Olsztyn)
    Odchodzą
    Panek Tomasz (Grom Nowy Staw), Hirsz Robert (KP Starogard Gdański), Stryjewski Michał (Mławianka Mława), Wasiak Dominik (Olimpia Zambrów), Wasiluk Bartłomiej (Resovia), Wojciechowski Kacper (?), Skotarenko Denys (?), Czerwonka Filip (Tęcza Miłomłyn), Wasiak Adrian (Tęcza Miłomłyn)
  • Świt Nowy Dwór Mazowiecki

    Świt Nowy Dwór Mazowiecki

    Przychodzą
    Mściwujewski Piotr (?), Drewnowski Michał (?), Pruszkowski Marcel (?), Puchacz Paweł (?), Świderski Mateusz (?), Długołęcki Mateusz (bez klubu), Długołęcki Mateusz (?), Milasius Titas (?), Milasius Titas (Wisła Płock)
    Odchodzą
    Waśniowski Kamil (Hutnik Warszawa), Napora Mikołaj (Olimpia Zambrów), Broniszewski Paweł (?)
  • Unia Skierniewice

    Unia Skierniewice

    Przychodzą
    Wilanowski Maciej (Polonia Warszawa), Klepaczka Norbert (Unia II Skierniewice), Krulik Jacek (Unia II Skierniewice), Brudnicki Michał (Unia Janikowo), Wojciechowski Krzysztof (bez klubu), Dudziński Adrian (Żyrardowianka Żyrardów), Skrzypek Kacper (Żyrardowianka Żyrardów)
    Odchodzą
    Gibki Grzegorz (Hetman Zamość), Wodziński Mateusz (KS Kutno), Bujalski Bartosz (KS Kutno), Smyłek Mikołaj (MKP Pogoń Siedlce), Nalej Maciej (Mszczonowianka Mszczonów), Nierobisz Mateusz (Orzeł Nieborów), Nalej Maciej (?), Szyc Jarosław (?), Bojańczyk Patryk (?)
  • Ursus Warszawa

    Ursus Warszawa

    Przychodzą
    Prusinowski Maciej (Gryf Wejherowo), Craiu Nicusor-alexandru (FC Voluntari), Żołek Filip (juniorzy), Klepacki Szymon (Wigry Suwałki)
    Odchodzą
    Kwiatkowski Mikołaj (Drukarz Warszawa), Wadach Maksym (Górnik Konin), Dębiec Artur (Mazowsze Grójec)
  • Znicz Biała Piska

    Znicz Biała Piska

    Przychodzą
    Gużewski Bartosz (Wigry Suwałki), Furst Oskar (Wigry Suwałki)
    Odchodzą
    Ruszczyk Mateusz (Granica Kętrzyn), Kossyk Paweł (Ruch Wysokie Mazowieckie), Rudneu Pavel (?), Kwiatkowski Wiktor (?)